تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 29

نام گفتگو: آب و نمک مناسب آکواریوم دریایی (Water & Salt of a Marine Auquarium) ا

زمان پیوستن
    15 Aug 2007

پیش گزیده

جناب فيش من با تحقيقات من نمك سرا از نظر من با توجه به قيمتش مناسب هست .حالا نمك آمريكايي از نظر شما مطمپن هست .بعد از 2 ماه تحقيقات راجع به آب شور دوست ندارم تلفات بدم .و در عين حال دوست دارم كمترين خرج را داشته باشم.چون بالاخره نمك 10 هزار توماني هيچ موقع بد از كار در نمي ايد!!!!!!!!!
    اي من !
    بي مهرباني و عشق
    سنگ قبري
    بر خويشتن
    تا مرگ .

زمان پیوستن
    20 Feb 2007

پیش گزیده

مطمئن باشید نمک 3000 تومنی هم بد از اب در نمیاد حالا چه كاريه که خودتون وقتی مثل اب خوردن میتونید اب در ست کنید برید ازجای دیگه بخرید

سلام
    دوستان عزيز بهتره از هر نوع نمكي كه مايل هستين استفاده كنيد و به اين بحث خاتمه بدين.
    آخرین ویرایش به وسیله Romans : 23 August 2007 در 09:02 PM

زمان پیوستن
    15 Aug 2007

پیش گزیده

دوستان کسی از رتبه کیفیت نمکها البته رده بندی جدیدش خبری نداره؟!
    یکی از دوستان گفت سرا سی و ششم است!!
    اي من !
    بي مهرباني و عشق
    سنگ قبري
    بر خويشتن
    تا مرگ .

زمان پیوستن
    19 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پارس
    گوشی موبایل
    N82

پیش گزیده

با سلام .نمکهای سرا را از کجا تهیه کنیم

زمان پیوستن
    22 Sep 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206

پیش گزیده

با سلام .نمکهای سرا را از کجا تهیه کنیم
    اکواریوم مارین در نواب 66386623

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    اتومبيل
    Samand EF7 Based on Gas Fuel
    گوشی موبایل
    iphone 5 , 5800 Exp Music

پیش گزیده

دوستان طرز تهيه اين اب شور رو كسي ميتونه بگه؟
    من تو عسلويه جايي سراغ دارم كه ميشه اين ماه هاي اب شور رو خيلي راحت گرفت اگر بخوام ماهيها را از اونجا تا تهران بيارم همشون تلف ميشن؟
    ايا براي اين كار ماهيها ميتونن تو يه اكواريم ساده يا تشت تحمل كنن يا نه ؟ مسير راه رو شما 20 ساعت در نظر بگيرين
    Un sourire ne coûte rien et produit beaucoup
    Il enrichit ceux qui le reçoivent Sans appauvrir ceux qui le donnent

زمان پیوستن
    03 Mar 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    se w810

Exclamation

من خودم از كيش ماهي هارو تو يه قوطي نوشابه آوردم البته با هواپيما و حدود 4-4:30 طول كشيد و ماهي ها سر حال بودن اما براي 20ساعت بايد از پمپ هوا و يك فيلتر بيولو‍ژيك استفاده كني
    در ضمن آب شور كه درست كردني نيست بايد نمكش رو بخري و اون رو تو آب شيرين حل كني و بزاري يه 10 روزي با فيلتر كار كنه و ميتوني هم از آب درياي جنوب استفاده كني

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    اتومبيل
    Samand EF7 Based on Gas Fuel
    گوشی موبایل
    iphone 5 , 5800 Exp Music

پیش گزیده

يعني اگه من تو 1 تشت پمپ هوا و يك فيلتر بيولو‍ژيك كار بذارم (توسط باطري ماشين نميميرن ؟
    1 سوال ديگه:
    كلا درست كردن هر ليتر اب دريا چند در مياد؟
    پيشاپيش از جوابتون سپاس گذارم
    Un sourire ne coûte rien et produit beaucoup
    Il enrichit ceux qui le reçoivent Sans appauvrir ceux qui le donnent

زمان پیوستن
    20 Feb 2007

پیش گزیده

چرا این کار رو بکنید یه کپسول خیلی کوچیک اکسیزن تهیه کنید+چند تا کیسه ی محکم و کش.
    البته یدونه یخدون کوچیک ولی درست و حسابی کاملش میکنه.

زمان پیوستن
    11 Sep 2007
    شهر
    بندرعباس
    اتومبيل
    سانتافا
    گوشی موبایل
    iphone4

پیش گزیده

سلام
    آیا کسی می دونه پس از ریختن نمک به داخل آب چند روز طول می کشه که نمک کاملا در آب حل بشه؟
    من نمک بمارک seachem و از نمونه reefsolt گرفتم و آب هم از دستگاه تصفیه خانگی(این دستگاه 5 تا فیلتر داره) توی تانک ریختم . دستگاه شوری سنج میزان مناسب یعنی 024/1 رو نشون می ده ولی هنوز مقداری نمک کف تانک است با وجود اینکه 3 تا پاورهد گذاشتم که نمک ها رو حل کنه پس از گذشت 2 روز کماکان آب شفاف نشده.
    کسی می تونه منو راهنمائی کنه؟

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تویوتا
    گوشی موبایل
    4S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hooshmandpiran مشاهده گفتگو
    سلام
    آیا کسی می دونه پس از ریختن نمک به داخل آب چند روز طول می کشه که نمک کاملا در آب حل بشه؟
    من نمک بمارک seachem و از نمونه reefsolt گرفتم و آب هم از دستگاه تصفیه خانگی(این دستگاه 5 تا فیلتر داره) توی تانک ریختم . دستگاه شوری سنج میزان مناسب یعنی 024/1 رو نشون می ده ولی هنوز مقداری نمک کف تانک است با وجود اینکه 3 تا پاورهد گذاشتم که نمک ها رو حل کنه پس از گذشت 2 روز کماکان آب شفاف نشده.
    کسی می تونه منو راهنمائی کنه؟
    سلام عزیز

بعد از ریختن نمک و مخلوط کردنش با اب میگن بهتره ۲۴ ساعت با پاور هدی که هوا هم میدمه صبر کرد ولی در نمکهای مرغوب مانند Instant Ocean & Reef Crystals شما میتونید بعد از مخلوط کردن نمک با اب اون رو در جا مصرف کنید.

به هر حال باقی موندن مقداری رسوب رو چشم پوشی کنید و اب نمک رو استفاده کنید. من از این مارک نمک تا بحال استفاده نکردم ولی نباید نمک بدی باشه.

من بعد از خالی شدن مخزن (مخزن دپوی اب نمک) اون رو میشورم و و رسوب هارو دور میریزم. ولی در دو مارک بالا میزان رسوب خیلی ناچیزه.
    آخرین ویرایش به وسیله Anoush : 1 November 2009 در 02:37 PM
    برای تو و خویش
    چشمانی آرزو می
    كنم
    كه چراغ
    ها و نشانهها را
    در ظلمات
    مان
    ببیند.

زمان پیوستن
    26 Mar 2009
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    سانتافه
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY Note

پیش گزیده

سلام برای من چند تا سوال پیش اومده اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

اول اینکه : من نمک آبم رو روی عددی نگه می دارم . بعد از مدتی تست می زنم می بینم سطح نمک پایین اومده . دلیلش چی می تونه باشه ؟ از آب ro برای آب بخار شده از سامپم استفاده می کنم .

دوم اینکه : اگه آب خلیج فارس تبخیر بشه نمکش قابل استفاده برای آکواریوم های آب شور هست ؟

سوم اینکه : وقتی مقداری از آب زردی که اسکیمر دفع می کنه رو بیرون می ریزیم این آب نمک داره ؟ یعنی از نمک آب تانک کم میشه ؟ ( راستش با توجه به رنگ قشنگش جرات چشیدن نداشتم )

زمان پیوستن
    24 Apr 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط F@RSH@D rezayi مشاهده گفتگو
    سلام برای من چند تا سوال پیش اومده اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

اول اینکه : من نمک آبم رو روی عددی نگه می دارم . بعد از مدتی تست می زنم می بینم سطح نمک پایین اومده . دلیلش چی می تونه باشه ؟ از آب ro برای آب بخار شده از سامپم استفاده می کنم .

دوم اینکه : اگه آب خلیج فارس تبخیر بشه نمکش قابل استفاده برای آکواریوم های آب شور هست ؟

سوم اینکه : وقتی مقداری از آب زردی که اسکیمر دفع می کنه رو بیرون می ریزیم این آب نمک داره ؟ یعنی از نمک آب تانک کم میشه ؟ ( راستش با توجه به رنگ قشنگش جرات چشیدن نداشتم )
    سلام
    دوست عزیز شما از چه مارک نمکی استفاده کرده اید و منظور از آب زرد رنگ داخل کاسه اسکیمر همون کفه دیگه؟؟؟
    موق باشید
    یا علی

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند