تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: کدام اپراتور را انتخاب میکنید؟

رای دهنده
225. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • 091x(شرکت ارتباطات سیار)

103 45.78%
  • 0935(شرکت ایرانسل)

122 54.22%
صفحه 1 از 53 123456781151 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 679

نام گفتگو: بحث و گفتگو در مورد اپراتور اول(همراه اول) و اپراتور دوم(ایرانسل)

زمان پیوستن
    28 May 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دويست و خورده اي
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده بحث و گفتگو در مورد اپراتور اول(همراه اول) و اپراتور دوم(ایرانسل)

من عضو یکی از شرکتهای همکار پارس قائم هستم ، شرکت پارس قائم سیمکارتهایی رو داره در سراسر کشور پخش میکنه که تا یکی دو سال آینده سیمکارت اصلی کشور خواهد شد.
    این سیمکارتها یه چیزی بین دائم و اعتباریه و هنوز اینکه دقیقاً چطور کار میکنه هم هنوز مشخص نیست.
    هزینه ها برآورد نشده و هنوز قیمت گذاری نشده ولی یه چیزی بین صد تا دویست هزار تومان احتمالا خواهد بود.
    مسئول پروژه تعیین نمایندگیها خود بنده بودک که چند روز پیش از سفر دور ایران برگشتم و یک ماه به تمام نقاط و شهرهای پر جمعیت ایران رفتم و نمایندگی ها رو مشخص کردم. فقط مشهد مونده . بعد از اون باید به عراق و امارات برم برای عقد قرارداد رومینگ.
    در حال حاظر اطلاعاتی که خود بنده به عنوان مسئول پروژه دارم اینه که این سیمکارت همان اپراتور دومیه که قرار بود بیاد. و هنوز از قیمت و زمان پخش هیچ اطلاعی ندارم و هر خبری که بگیرم دوستانم رو در جریان میزارم.
    اگر سوالی داشتید در خدمتم
    دویدنِ بی‌پایانِ یکی نقطه بر قوسِ دایره.
    تا کی؟
    باز باید بیدار شوم، بشنوم، ببینم، باور کنم.
    باز باید برای ادامه‌ی بی‌دلیلِ دانایی
    تمرینِ استعاره کنم.

2. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی master به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farzad_sx1 (23 April 2006), Mi3tershey2n (18 April 2007), سود انباشته (20 March 2007), web (15 April 2007)

زمان پیوستن
    24 Apr 2005

پیش گزیده

توي گيلان هم ميشه استفاده كردم؟ (لاهيجان)

زمان پیوستن
    22 Mar 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو
    گوشی موبایل
    w800i

پیش گزیده

تا اونجايي که من اطلاع دارم وقتي براي بستن قرارداد توزيع کارت شارژ به مغازه ما اومدن گفتن که اعتباريه و تقريبن مثل تاليا ميمونه و شهريور ماه هم بيرون مياد.

زمان پیوستن
    08 Aug 2005
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    پروتون
    گوشی موبایل
    Siemens SX1 MCLaren

پیش گزیده

میشه نمایندگی شهرای مختلف رو بگی ... مثلا تبریز نمایندگیش کجاست ؟

زمان پیوستن
    06 May 2005
    شهر
    ارومیه
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    k800 حالا -w700-3250-d600-n90-n70-6680-w800-k750-p800-6630-7610-6600

پیش گزیده

واگه ارومیه رو هم بگی که گل گفتی

زمان پیوستن
    28 May 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دويست و خورده اي
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده

سراسر کشور کار میکنه و رومینگ اطراف رو هم جواب میده
    دویدنِ بی‌پایانِ یکی نقطه بر قوسِ دایره.
    تا کی؟
    باز باید بیدار شوم، بشنوم، ببینم، باور کنم.
    باز باید برای ادامه‌ی بی‌دلیلِ دانایی
    تمرینِ استعاره کنم.

زمان پیوستن
    04 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    Nokia E72

پیش گزیده

می تونم بپرسم شرکت پارس قایم متعلق به چه شرکتهایی ما باشه؟ یا بهتر بگم سهام داران اصلی کیا هستن؟

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده همه چیز در مورد سیم کارت های ایران سل

همونطور که میدونید سیم کارت های تازه ای میخواد به بازار وارد بشه. از اطلاعاتی که از جاهای مختلف جمع کردم قیمت این سیم کارت باید حدودا 120 هزار تومن باشه. و میگن روی این سیم کارت بعد از خرید سرویس mms (مولتی مدیا مسیج) و سرویس اینترنت هم به صورت استاندارد وجود داره. اگر اینطور باشه خیلی از افراد اقدام به فروش سیم کارت های فعلی میکنن.
    البته تعرفه پولی که برای صحبت کردن پرداخته میشه بیشتر از سیم کارت های معمولی هست.
    با توجه به مطلبی که دیروز در روزنامه عصر ارتباطات بود خوندم این سیم کارت ها توسط شرکت نیا(گارانتی نوکیا) فروخته و عرضه میشه.
    دوستان لطف کنن اگر اطلاع دقیقی از این سیم کارت و تاریخ واگذاری دارند، بیان کنند.
    ممنون

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahram2006_m به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash p mbz bmw (1 February 2007), web (30 August 2006)

زمان پیوستن
    21 Jan 2006
    شهر
    اصفهان
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy

پیش گزیده

تا آنجایی که من میدونم قرار آبانماه امسال در سه شهر ایران این سیمکارتارا (ایرانسل) بفروشن... تهران،تبریز و مشهد... و قراره که واگذاری در دو شهر اصفهان و شیراز هم تا آخر امسال انجام بدن... و تعرفه هاش برای رقابت با اپراتور دولتی در ابتدای کار یکیه و تفاوتی نداره... تو قراردادش نوشته شده که تعرفه هاش تا حداکثر 20٪ میتونه از تعرفه اپراتور دولتی بیشتر باشه ولی برای حداقلش چیزی مشخص نشده...
    و فکر میکنم در ابتدای کار فقط تو مراکز استانها این سیم کارتها جواب میده...
    خدایا چه سخت است تنهایی و چه بدبختی آزار دهنده ای است تنها خوشبخت بودن ، بودنی که سخت تر از کویر است! (دکتر علی شریعتی)

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی A.R.T به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

shahram2006_m (29 August 2006), web (30 August 2006)

زمان پیوستن
    21 Jan 2006
    شهر
    اصفهان
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy

پیش گزیده شرط گذاری برای واگذاری سيم کارت های اپراتور دوم

معاون اعمال مقررات و نظارت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: زمان و نحوه‌ي واگذاري سيم‌كارت‌هاي اپراتور دوم تلفن همراه مشروط بر اين است كه اين سازمان بررسي و كار تست خود را بر روي شبكه انجام داده و به تاييد برساند.

علي نادي‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي فعاليت اپراتور دوم تلفن همراه (ايرانسل‌) گفت: ايرانسل در فاز اول واگذاري‌هاي سيم‌كارت‌هاي خود در آذر ماه سال جاري در تهران، ‌مشهد و تبريز را آغاز مي‌كند.

وي افزود: سازمان تنظيم مقررات كار تست و ‌آزمايش شبكه را توسط كارشناسان خود انجام مي‌دهد و واگذاري‌ها بعد از تاييد اين سازمان و نبود مشكلي به لحاظ واگذاري در اين زمينه آغاز مي‌شود.

معاون اعمال مقررات و نظارت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي معتقد است در فاز اول تعداد سيم‌كارت‌هايي كه در توافق‌نامه آمده، واگذار شود و ايرانسل بتواند متناسب با تعهداتش كار واگذاري را انجام دهد.

نادي‌پور همچنين درباره‌ي گزارش سوم عملكرد فعاليت‌هاي سه ماهه‌ي شركت ايرانسل - اپراتور دوم تلفن همراه - گفت: اين گزارش قرار است در اواخر شهريور ماه به سازمان تنظيم مقررات ارايه شود.
    منبع:ايتيران
    خدایا چه سخت است تنهایی و چه بدبختی آزار دهنده ای است تنها خوشبخت بودن ، بودنی که سخت تر از کویر است! (دکتر علی شریعتی)

زمان پیوستن
    21 Jan 2006
    شهر
    اصفهان
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy

پیش گزیده ايرانسل تا پايان سال جاري تنها 500 هزار سيم كارت واگذار مي‌كند!

براساس گزارش منتشر شده از سوي شركت مخابرات ايران درخصوص آمار و عملكرد فعاليت‌هاي مخابراتي تا پايان هفته بيستم سال 85، پيش‌بيني شده ايرانسل تا پايان سال جاري 500 هزار سيم كارت واگذار خواهد كرد.
    تا پايان سال جاري نيز بايد يك ميليون و 500 هزار سيم كارت اعتباري تاليا واگذار شود و اين درحاليست كه تاكنون 443 هزار و 614 سيم كارت واگذار شده است.

در راستاي توسعه شبكه تلفن همراه كه مقرر شده سه ميليون و 515 هزار و 97 سيم كارت در سال جاري واگذار شود،‌ تاكنون 569 هزار و 45 سيم كارت واگذار شده و تعداد BTSهاي نصب شده به شش هزار و 605 آنتن افزايش يافته است.
    اكنون رومينگ بين الملل با 109 كشور برقرار شده كه طبق برنامه سال 85 بايد 60 اپراتور ديگر به تعداد اپراتورها افزوده شود. براساس اين گزارش،‌ ضريب نفوذ تلفن ثابت در ايران به 49/30 درصد، تلفن همراه 19/13 درصد و اينترنت 35/16 درصد است. همچنين پيش بيني مي شود تا پايان سال جاري سه ميليون و 456 هزار و 27 شماره تلفن ثابت در سطح كشور واگذار شود.
    منبع:خبرگزاري سلام

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    اصفهان / تهران
    اتومبيل
    زانتیا-206-مگان
    گوشی موبایل
    N85

پیش گزیده

سلام

اصفهان وقتی ایرانسل بیاد می شه 4 تا اپراتو !!

1- مخابرات !
    2- شرکت خدماتی ارتباط سیار ( اعتباری از مالزی )
    3- تالیا ( تا آخر شهریور )
    4- ایرانسل

اولین تماس ایرانسل چند روز پیش برقرار شد

قرار هست دوباره بهمن همین سیمکارت معمولی MCI را ثبت نام کنند احتمالا" قیمتش نصف می شه و حول حوش 200 باید باشه ( هنوز درگیری و هیچی معلوم نیست )

معایب ایرانسل
    1 سالی طول می کشه تا توی همه استان ها خط بده ابتدای کار هم فقط توی چند تا شهر بزرگ خط می ده !
    رومینگ نداره احتمالا" !
    جاده و پوشش مناسبی نداره
    بیشتر به درد کسانی می خوره که توی شهر هستند و سفر و .. کم می ورند و امکاناتی مثل GPRS و MMS خیلی واسشون مهمه !

تا بیاد مثل ارتباطات سیار بشه چند سالی طول می کشه !
    امیدوارم وزارت ارتباطاط این قدر از فکر توسعه بیاد بیرون و به فکر کیفیت هم باشه !

16. کاربر زیر از دوست گرامی salar68 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shahram2006_m (4 September 2006)

زمان پیوستن
    12 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تيپ 3 مدل 85(BSI 44.5)

پیش گزیده

هزينه تماس سيم كارت هاي معمولي خيلي زياد هست تا چه رسد به اينكه بيشتر از اين هم بشود

صفحه 1 از 53 123456781151 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد