تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 23

نام گفتگو: مشکلات جامع در مورد دزدگیر خودرو

زمان پیوستن
    15 Apr 2004

پیش گزیده اشكال در دزدگير فابريك پژو پارس ELX

سلام
    حدود يك ماه پيش دزدگير و قفل مركز ماشين (پارس ELX) به صورت ناگهاني از كار افتاد به اين ترتيب كه با ريموت نه ميشد دزدگير را فعال و دربها را قفل كرد نه دربها باز ميشد.با اينكه چراغ روي ريموت بعد از هر بار فشار دادن كليد روشن ميشد.
    براي رفع عيب به نمايندگي رفتم و بعد از پرداخت 12 هزار تومان درست شد مسئول مربوطه گفت چون از سيستم استفاده ميكني باعث مي شود كه ولتاژ برق ماشين دچار نوسان شده و كد هاي دزدگير خالي شود (به قول خودش كد ها پريده)
    حالا دوباره دزدگير از كار افتاده به نظر اساتيد چكار كنم؟ تا حالا كسي با اين مسئله روبرو شده ؟
    ضمنا اشكال قطعا از ريموت نيست چون با كليد يدك هم كه چك كردم جواب نداد و LED روي ريموت هم روشن ميشود.
    نميدانم محل مطرح كردن اين اشكال در اينجا است يا قسمت صوتي -نصويري و دزدگير در هر صورت در صورت نياز لطفا مديران زحمت انتقال ان را بكشند
    آخرین ویرایش به وسیله امير380 : 27 December 2006 در 05:22 PM دلیل: اضافه كردن متن براي جابجايي تاپيك

زمان پیوستن
    19 Sep 2006

پیش گزیده

احتمال داره از سیستم و برق کم اوردن ماشین باشه !!!!!

میشه مشخصات سیستمتون رو بنویسید.

زمان پیوستن
    08 Jan 2006
    شهر
    تهرون
    گوشی موبایل
    Panasonic X800; now Nokia N80

پیش گزیده

منم همین مشکل رو داشتم. نمیدونم چش بود ولی من سیستم نبسته بودم و از پحش خود ماشین استفاده می کردم. بردم نمایندگی درست شد ولی نمیدونم چش بود. ولی اول فیوز قفل مرکزی، بعد رله قفل مرکزی رو چک کن. وقتی دستی قفل سمت راننده رو میدی پایین، بقیه هم قفل می شن یا نه؟ اگه نه یا از فیوزه، یا از پمپ راننده یا از رله قفل مرکزی، البته من مطمئن نیستم ولی از سیستم صوتی ماشین بعیده باشه چون منم همین مشکل رو بدون سیستم داشتم.
    Frisbeeism - (n) A religion based around the belief that upon death, the soul rises out of the body and gets stuck on the nearest roof
    .
    Some times it takes a whole tankful of fuel before you can think straight
    .
    MEHdI @ IPH3W

زمان پیوستن
    15 Apr 2004

پیش گزیده

باسلام به دوستان
    سيستم من :
    بلند گو: 6975
    ضبط : پايونير
    ساب هم ندارم
    اين اشكال از قفل مركزي و يا از كامپيوتر ماشين و يا از ريموت نيست (چند بار هم دزدگير را ريست كردم كه درست نشد). اشكال از خود برد اصلي(كيت) دزد گير است
    چون دفعه قبل كه بردم نمايندگي تا درست كند قاب زير فرمان را باز كرد و روي كيت اصلي دزد گير كاري انجام داد كه نگذاشت ببينم چكار ميكند فقط هر دو ريموت را با كيت اصلي هم كد كرد ( دو دقيقه بيشتر كار نداشت و 12 هزار تومان گرفت)
    البته از دستگاه خاصي هم استفاده نكرد(فقط با پيچ گوشتي جايي را اتصال كوتاه ميكرد )
    جهت اطلاع بيشتر اين حالت زماني اتفاق افتاد كه ماشين خاموش بود و من در حال گوش دادن به يك آهنگ پينگ فلويد (باس زياد) بعد از ده دقيقه كه از ماشين پياده شدم ديگر ريموت كار نكرد.

زمان پیوستن
    19 Sep 2006

پیش گزیده

با این مشخصات عمرا از سیستمت باشه چون اصلا جریانی نمیکشه !!!!
    حتما یارو میخواسته بپیچونه !!!!!
    به نماینگی دیگری برو یا همون نمایندگی .بگو که دوباره همین مشکل پیش اومد ولی از سیستمت استفاده نکردی !!!!!!
    ببین چی میگه ! بگو ایا با عوض کردن برد اصلی درست میشه یا نه !!!

زمان پیوستن
    15 Apr 2004

پیش گزیده

از شركت سازه پويش آمدند و برد اصلي و هر دو ريموت را عوض كرد تا درست شد
    ميگفت اين مسئله معمولا در پژو پارس ELX زياد ديده ميشود در صورتي كه در سمند LX هم از همين نوع بسته شده ولي در سمند مشكلي ندارد
    مي گفت دليل اين اشكال هنوز معلوم نشده ولي احتمالا از نوسان برق است البته معتقد بود كه سيستم صوتي روي ان تاثير ندارد

زمان پیوستن
    28 Jan 2006

پیش گزیده

چه عجب یکی پیدا شد مشکلات ماشین رو بیخ ریش لواظم اضافه نبست.

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

دوستان سلام من هرچی گشتم تاپیکی در مورد مشکلات دزدگیرها به غیر از اینجا پیدا نکردم
    مشکل من اینه که از وقتی دزدگیر رو ماشین نصب کردم وقتی از داخل ماشین قفل سمت راننده رو به سمت پایین فشار میدم بقیه درها قفل نمیشه و مثل این میمونه که انگار قفل مرکزی از کار افتاده باشه نظر شما چیه؟ با توجه به اینکه من دزدگیر رو بیرون نصب کردم و اگر ببرم نمایندگی حتما گارانتی برق خودرو رو باطل میکنند
    خواهشا دوستانی که تو این زمینه تخصص دارند راهنمایی کنند که چکار کنم
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    دوستان سلام من هرچی گشتم تاپیکی در مورد مشکلات دزدگیرها به غیر از اینجا پیدا نکردم
    مشکل من اینه که از وقتی دزدگیر رو ماشین نصب کردم وقتی از داخل ماشین قفل سمت راننده رو به سمت پایین فشار میدم بقیه درها قفل نمیشه و مثل این میمونه که انگار قفل مرکزی از کار افتاده باشه نظر شما چیه؟ با توجه به اینکه من دزدگیر رو بیرون نصب کردم و اگر ببرم نمایندگی حتما گارانتی برق خودرو رو باطل میکنند

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    2تا عیب ممکنه پیش اومده.
    اول اینکه بگرد رله باکس رو پیدا کن و عین همون مدل رو بگیر و عوض کن.به احتمال خیلی زیاد درست میشه.اگر نشد درب راننده رو باز کن و یک پمپ 5 سیم بگیر و عوضش کن.سعی کن میخوای بگیری اینا رو از مارک خوب بگیری تا زود به زود خراب نشه.
    بازم بعد از این کار خبر رسانی کن ببینیم مشکلت حل شده یا نه.
    با تشکر

10. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (29 September 2008)

زمان پیوستن
    12 Jun 2006
    شهر
    mashhad
    اتومبيل
    این pars elx -op پلیس لطف کرد ماشینو داد اما هنوز پلاک ماشینو نداده
    گوشی موبایل
    6670

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    اگه این مشکل از زمان نصب دزگیر پیش اومده دلیلش اینه که اوون نصابه ناشی به جای گزاشتن پمپ 5 سیم پمپ 2سیم گذاشته (کاری که واسه نصب دزگیر رو ماشینایی مثله پیکان می کنن)بهترین راه اینه که بری در و باز کنی یه پمپ 5 سیم جاش بزاریسیم مشکی سفید پمپ جدید و بجای همین پمپ ببند اوون 3 تا سیم دیگه هم سووکت داره

12. کاربر زیر از دوست گرامی nader875 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (29 September 2008)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

ممنون از راهنمائی شما دوستان عزیز ولی متاسفانه من زیاد از این چیزا سردر نمیارم ولی متوجه شدم که منظورتون چیه
    سعی میکنم سریعتر کارهایی که گفتید رو انجام بدم (البته باید ببرم بیرون برام انجام بدن)
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

زمان پیوستن
    12 Jun 2006
    شهر
    mashhad
    اتومبيل
    این pars elx -op پلیس لطف کرد ماشینو داد اما هنوز پلاک ماشینو نداده
    گوشی موبایل
    6670

پیش گزیده

بیرون نمی خواد بری بازم همین آشو همین کاسست با من تماس بگیر مشکلتو حل میکنم

زمان پیوستن
    10 Dec 2007
    شهر
    ترون
    گوشی موبایل
    Samsung STAR & 6610i

پیش گزیده

سلام دوستان...
    راستش منهم تصمیم دارم برای اپل وکترا دزدگیر نصب کنم...
    اما زیاد علاقه ندارم که هزینه زیادی بکنم..چیزی در حدود 60 هزار تومن...
    حالا نظر شما چیست؟..دزدگیری که روی ماشینتون هست چطوره(از نظر برد و حساسیت و طول عمر و...)؟؟
    رفتم عباسی تا بهترین پیشنهادی که شد DLS بود..
    من که سر رشته ندارم.اطلاعاتی هم از کیفیتشون ندارم روی حرف فروشنده ها اینو گفتم..
    خب ممنونم نظرتون رو بفرمائید..

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند