تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 22 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 275

نام گفتگو: کارت هوشمند سوخت

زمان پیوستن
    23 Jun 2006
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    سمندLX.XU7
    گوشی موبایل
    N93

Lightbulb کارت هوشمند سوخت

سلام
    5ماه پیش یه 206 خریدم
    چندروزیه که محل سکونت رو تغییر دادم
    حالا من باید چکار کنم . اگه کسیاز سایتی خبر داره که میشه توش نشانیه محل سکونت رو _ تغییر داد لطف کنه به ما بگه

با تشکر

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

دوست گرامی محل مناسب برای تاپیک شما قسمت بحث هاي كلي در مورد اتومبيل هست(نه قسمت ایران خودرو).منتقل شد.
    نام تاپیک نیز تغییر کرد.
    در مورد جواب شما بهترین راه حل اینه که شما به محل قبلیتون بسپرید اگر کارت شما رسید به شما اطلاع بدن.

3. کاربر زیر از دوست گرامی shahram2006_m به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Abolfazl2006_p (30 November 2006)

زمان پیوستن
    02 Oct 2005

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط lx_xu7 مشاهده گفتگو
    سلام
    5ماه پیش یه 206 خریدم
    چندروزیه که محل سکونت رو تغییر دادم
    حالا من باید چکار کنم . اگه کسیاز سایتی خبر داره که میشه توش نشانیه محل سکونت رو _ تغییر داد لطف کنه به ما بگه

با تشکر
    سلام برادر بسيجي
    فكر كنم اگه تلوزيون ايرانو نگاه كني بد نباشه
    به سايتwww.epolice.ir برو و جواب بگير
    التماس دعا

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی config به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Abolfazl2006_p (30 November 2006), web (23 January 2007), z_qz54 (30 November 2006)

زمان پیوستن
    30 Jan 2006
    اتومبيل
    سمند پژو
    گوشی موبایل
    پاکت پی سی

پیش گزیده

نام تاپیک از" سوالی در مورد کارت هوشمند سوخت" به "کارت هوشمند سوخت" تغییر کرد تا بحث های کلی در این مورد در اینجا انجام گیرد.
    لنین:
    این حقیقتی است کهن، که در سیاست باید اغلب از دشمنان آموخت

زمان پیوستن
    02 Oct 2005

پیش گزیده

من فكر كنم اگر يه كارت اعتباري بود براي همه كارا از جمله دريافت سوخت و عابر بانك فكر كنم بهتر بود

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

ظاهرا شما از مصائب كارتهاي خودپرداز خبر نداريد. با تمام فوائد و كارآييهايشان ممكن است روز تعطيل يا در مسافرت بيچاره تان كرده و تمام برنامه هايتان را به هم بريزند.
    مثلا فكر كنيد در هنگام تعطيلي بانك و در يك شهر ديگر يا آن طرف شهر تهران دستگاه ATM كارت شما را بخورد و يا پس از كسر پول از حسابتان پولي به شما ندهد و شما مجبور شويد فردايش شخصا به بانك مراجعه كنيد تا كارتتان را پس بگيريد و در صورت اشتباه دستگاه، بايد صورت حساب خود را چند روز بعد از بانك خودتان به بانكي كه پول شما را خورده است ببريد و فرمي را پر كنيد تا چند ماه بعد و پس از بررسي شايد پولتان را پس بدهند (تصور كنيد اين بلا در شهر ديگر و در يك مسافرت تفريحي بسرتان بيايد ) و يا به علت اشكال در سيستم، كارت شما بدون دليل باطل شود و سه هفته صبر كنيد تا كارت جديد برايتان صادر شود و شما با داشتن چند ميليون پول در حسابتان مجبور باشيد در اين سه هفته از ديگران پول قرض بگيريد (تمام اين بلاها بسر من آمده است)
    حالا اگر اين مصيبتها با كارت هوشمند سوخت هم تداخل كند چه شود؟
    مثلا شما بنزين معمولي بزنيد و دستگاه بنزين سوپر حساب كند و يا آخر ماه بفهميد 300 ليتر بنزين در روستاي دورقوز آباد از حساب شما زده اند همين الآن هم بعضي پمپها با جادوگري 45 ليتر بنزين در باكي كه 33 ليتر گنجايش دارد مي زنند و تازه هنوز هم باك جا دارد
    موقع بنزين زدن اگر شما يا متصدي پمپ 20 ثانيه براي پرداخت پول معطل كنيد پشت سريها با نواختن بوق فحشتان مي دهند تصور كنيد با آمدن كارت هوشمند زماني كه بايد كارت را داخل دستگاه بگذاريد، رمز Pin را وارد كنيد، به مركز كانكت شود و تاييد شويد(فرضا رمز اشتباه هم وارد نكرده باشيد و يا در شبكه هم اختلال نباشد) مقدار سوخت سهميه اعلام شود و شما مقدار مورد نياز را وارد كنيد و بعد با موجودي نقدي كارت مقايسه شود و در صورت عدم اشكال شروع به زدن بنزين كنيدو ...... احتمالا بوق پشت سريها سوخته است
    من كه بارها ديده ام كه افراد تحصيل كرده هم در استفاده از كارت بانكي مشكل دارند و كلي وقت خود و ديگران را تلف مي كنند و دست آخر هم ناكام مي مانند حالا وقتي كه قرار شود استفاده از اين كارتها در پمپها همه گير شود اين مصيبت نيز همه گير مي شود.
    در هر حال نگران نگرفتن كارت هوشمند نباش زيرا با توجه به اين كه در همه پمپهاي تهران دستگاه كارتخوان نگذاشته اند و در ساير شهرها هم از آن خبري نيست و اگر در سايت www.epolice.ir چنانچه مشخصات خودرويي را كه پلاك جديد كشوري ندارد وارد كني، نشاني آن را اعلام نمي كند، مي فهمي كه اين كارتها مال خودروهاي پلاك جديد است و براي پلاكهاي قبلي هنوز برنامه اي ندارند.(من كه پلاكم مال 1385 است هم هنوز چشمم به جمال اين كارت روشن نشده است اگر كسي گرفته خبر دهد)

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

payamix (19 February 2007), romeo_1593 (1 February 2007)

زمان پیوستن
    02 Oct 2005

پیش گزیده

من گارت بانك پ رو دارم تا حالا هم مشكل نداشتم

زمان پیوستن
    30 Jan 2006
    اتومبيل
    سمند پژو
    گوشی موبایل
    پاکت پی سی

پیش گزیده

جدیدا روی بیشتر دستگاه ها کارت خوان نصب شده.
    نمونه از جایگاه بابل

http://i13.tinypic.com/2ypgfic.jpg
    لنین:
    این حقیقتی است کهن، که در سیاست باید اغلب از دشمنان آموخت

12. کاربر زیر از دوست گرامی z_qz54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

web (23 January 2007)

زمان پیوستن
    24 Oct 2005
    شهر
    بندرعباس

Talking

با سلام

از بابت کارت هوشمند با توجه به صحبت دوستان خواستم بگم که من چشمم به جمال کارت هوشمند روشن شده و تحویل گرفتم یک چیزی از نظر فیزیکی شبیه به کارت تلفن که پشت اون نام خودرو و نام مالک خودرو و شماره پلاک ماشین قید شده است در ضمن ماشینم پلاک شده تیر ماه 85 است
    یادت باشد که یادم باشی تا یادت باشم

14. کاربر زیر از دوست گرامی reza1050 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

z_qz54 (17 December 2006)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

كارت من هم آمده است(خرداد 85 پلاك شده است) و تصويرش هم در ذيل است:

(البته در تصوير اسم و شماره را دستكاري كرده ام)

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

web (23 January 2007), z_qz54 (20 December 2006)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

دوستان من ماشینم رو توی اسفند 84 گرفتم ولی ماشینم مدل 85 هست توی پلاک موتور و کارت نوشته
    وقتی ماشینم رو گرفتم 3 ماه بعدش برام کارت ماشین رو آوردند در خونه ولی تاحالا کارت هوشمند سوخت برام نرسیده توی تلوزیون گفت کارت همه ی ماشین های 85و84 رو دادن ولی مال من رو ندادن
    توی سایتش رفتم گفت کارت برای شما صادر و تحویل اداره ی پست داده شده ولی کارت برام نیاوردن حلا باید چکار کنم کسی می تونه راهنماییم کنه ؟

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

شما در همان سايت شماره مرسوله پستي خود را بگيريد و سپس به سايت پست مراجعه كنيد و مرسوله خود را رهگيري كنيد و يا به خود اداره پست مراجعه كنيد.

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

این کار رو کردم ولی سایت پست گفت مرسوله ای با این شماره وجود ندارد!!!!

صفحه 1 از 22 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد