تبليغات در پي‌هالز

صفحه 30 از 30 اولاول ... 202324252627282930
نمایش نتایج 378 به 389 از 389

نام گفتگو: آنچه بعد از تصادف بايد انجام دهيم

زمان پیوستن
    31 Jan 2012
    شهر
    تهران -- اصفهان
    اتومبيل
    HYUNDAI Sonata 2010 & Peugeot 206
    گوشی موبایل
    samsung galaxy gio

پیش گزیده

سلام بچه ها
    چند روز پیش یکی از آشنا هایی مزخرف توی خیابون برای اینکه به من برسه و چرت بگه ، دنبالم افتاد ، من با سوناتا بودم اون با 206 (خانومه و رانندگی افتضاح) ، توی سراشیبی من باهاش فاصله گرفتم رسیدیم به راست گرد من سرعت رو کم کردم (حدود 10 کیلومتر در ساعت میرفتم تقریبا ایستادم) اما اون برای جبران فاصله تند اومد و رفت توی جدول خورد به من و چپ شد ، من پیاده شدم ، مردم بیرون کشیدنش ، سالم بود خودش و دوستش ، 10 دقیقه صبر کردم و به خاطر اینکه باهاش دیگه دهن به دهن نشم از خسارتم گدشتم منتظر ـه کروکی نشدم و رفتم (اشــتباه محض!) ، خلاصه فرداش مامانش ز زد که ما ازتون شکایت می کنیم و مقصر شمایین و ...
    می خواستم ببینم الان چیکار باید کرد؟
    از بازسازی صحنه حادثه مشخص می کنه کی مقصره؟ کدوممون مقصر میشیم؟
    .
    .
    توضیجات صحنه : 206 چپ کرده روی سقف اش ، خورد به حفاظ بی آر تی ، ماشین من فقط گیگیر راننده (جلو) تو رفته و له شده (که گفتن بی رنگ تقریبا در میاد) و جای لاستیک 206 روی گلگیر من مونده (احتمالا اول از زمین بلند شده و بعد به من خورده (فکر کنم)) ، هر دو هم مسیر بودیم و توی راست گرد این اتفاق افتاد
    .
    به نظر شما نظر کارشناس چی میشه؟
    .
    اکر مثلا 70-30% مقصر بدونن ما باید خسارت اون رو هم بدیم؟!
    .
    .
    تورو خدا زود جواب بدید

زمان پیوستن
    26 Jan 2007
    اتومبيل
    206

پیش گزیده

سلام
    خسته نباشید
    خودرو من در جاده منحرف و واژگون شد که با حضور پلیس ۱۱۰ و امبولانس و پلیس راه به پارکینگ منتقل شد و بنده و مادرم راهی بیمارستان شدیمبعد از ۴ روز و ترخیص از بیمارستان به افسر پلیس راه مربوطه مراجعه کردیم و به اشتباه و بدلیل ناچیز پنداشتن جراحات و مبلق دیه مادرم الام رضایت کردند و کروکی را خسارتی تنظیم کردیم و مادر امضا کردن
    همان روز جهت انجام باقی مراحل در کلانتری طبق راهنمایی افسر نگهبان که مبلغ دیه باتوجه به حال مادر ناچیز نخوواهد بود و بهتر است از دیه استفاده کنیم ،مادرم طرح شکایت کردند و در شکایت خود اعلام کردن که در کروکی اعلام رضایت کرده بودن ولی باتوجه به مصدومیت شدید درخواست غرامت از بیمه دارن
    مراحل پزشکی قانونی و ... طی شد و به شورای حل اختلاف رسید
    انجا عنوان کردند که بیمه باتوج به کروکی خسارتی احتمالا ازپرداخت دیه سر باز خواهد زد و درخواست اصلاح کروکی را به کلانتری نوشتندکلانتری هم درخواست را به راهنمایی راننگی نوشت ، وبعد از دستور داد ستان نامه را به راهنمایی راننگی تحویل دادم و کروکی را اصلاح کردند، کروکی جدید را ضمیمه پرونده در حل اختلاف کردیم و کروکی قبلی را برداشتیمو پرونده راهی بیمه شد
    کارشناسان بیمه بستان اباد که چند روز قبل جهت گرفتن راهنمایی رفته بودم کپی کروکی قبلی که خسارتی بود را دیده بودند و کاملا بنده را به خاطر اوردن و پروننده را قبول نکردند و گفتند تبانی کرده اید و ...
    بیمه حل اختلاف را تلفنی متهم کرد که تبانی کرده اید و اینها حل اختلاف هم ترسیدو کپی کروکی قبلی را به من دادکه بدم به بیمه منهم فکر کردم که بیمه فقط کپی کروکی را دیده است و مدرکی ندارد ،کپی راتحویل بیمه ندادم ،و برگشتم به شورا وجریان رو گفتم و با هم رفتیم دادگستری بازپرس گفت کروکی قبلی هم مشکلی نداشته با همان هم میشده خسارت را دریافت کرد احتمالا حالا پرونده معلق ماند تا شنبه

شورا حل اختلاف بستان اباد گفت میتوانیم پرونده را به دادگستری ارجاع دهیم یا اینکه از بیمه مرکزی شهر تبریز اقدام کنید شاید انجا قبول کردند( چون کروکی قبلی را ندیده اند)

حالا سوال من این است که بیمه تبریز پرونده را قبول خواهد کر؟

درنامه شورای حل اختلاف قید نشده کدام شعبه و فقط نوشته ریاست محترم بیمه...

و اگر قبول نکردند من چکار کنمم ؟ بیمه زیر بار میرود؟
    تمام مدارک دال بر مصدوم شدنماندر تصادف موجود هست

بیمه بدنه هم بیمه ایران هست و ماشین در پارکینک منتظرم ترخیص کنم و با نامه بیمه ماشین رو منتقل کنم به شهر خودمان انجا تعیین خسارت شود
    اگر بیمه شخص ثالث را از تبریز بگیرم مشکلی پیش نمیاید برای گرفتن نامه از بیمه بستان اباد؟
    از تاریخ تصادف هم ۲۰ روز میگذرد
    ممنون میشوم سریع پاسخ دهید:-(

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط kasra_masiha مشاهده گفتگو
    سلام
    خسته نباشيد
    خودرو من در جاده منحرف و واژگون شد که با حضور پليس غ±غ±غ° و امبولانس و پليس راه به پارکينگ منتقل شد و بنده و مادرم راهي بيمارستان شديمبعد از غ´ روز و ترخيص از بيمارستان به افسر پليس راه مربوطه مراجعه کرديم و به اشتباه و بدليل ناچيز پنداشتن جراحات و مبلق ديه مادرم الام رضايت کردند و کروکي را خسارتي تنظيم کرديم و مادر امضا کردن
    همان روز جهت انجام باقي مراحل در کلانتري طبق راهنمايي افسر نگهبان که مبلغ ديه باتوجه به حال مادر ناچيز نخوواهد بود و بهتر است از ديه استفاده کنيم ،مادرم طرح شکايت کردند و در شکايت خود اعلام کردن که در کروکي اعلام رضايت کرده بودن ولي باتوجه به مصدوميت شديد درخواست غرامت از بيمه دارن
    مراحل پزشکي قانوني و ... طي شد و به شوراي حل اختلاف رسيد
    انجا عنوان کردند که بيمه باتوج به کروکي خسارتي احتمالا ازپرداخت ديه سر باز خواهد زد و درخواست اصلاح کروکي را به کلانتري نوشتندکلانتري هم درخواست را به راهنمايي راننگي نوشت ، وبعد از دستور داد ستان نامه را به راهنمايي راننگي تحويل دادم و کروکي را اصلاح کردند، کروکي جديد را ضميمه پرونده در حل اختلاف کرديم و کروکي قبلي را برداشتيمو پرونده راهي بيمه شد
    کارشناسان بيمه بستان اباد که چند روز قبل جهت گرفتن راهنمايي رفته بودم کپي کروکي قبلي که خسارتي بود را ديده بودند و کاملا بنده را به خاطر اوردن و پروننده را قبول نکردند و گفتند تباني کرده ايد و ...
    بيمه حل اختلاف را تلفني متهم کرد که تباني کرده ايد و اينها حل اختلاف هم ترسيدو کپي کروکي قبلي را به من دادکه بدم به بيمه منهم فکر کردم که بيمه فقط کپي کروکي را ديده است و مدرکي ندارد ،کپي راتحويل بيمه ندادم ،و برگشتم به شورا وجريان رو گفتم و با هم رفتيم دادگستري بازپرس گفت کروکي قبلي هم مشکلي نداشته با همان هم ميشده خسارت را دريافت کرد احتمالا حالا پرونده معلق ماند تا شنبه

شورا حل اختلاف بستان اباد گفت ميتوانيم پرونده را به دادگستري ارجاع دهيم يا اينکه از بيمه مرکزي شهر تبريز اقدام کنيد شايد انجا قبول کردند( چون کروکي قبلي را نديده اند)

حالا سوال من اين است که بيمه تبريز پرونده را قبول خواهد کر؟

درنامه شوراي حل اختلاف قيد نشده کدام شعبه و فقط نوشته رياست محترم بيمه...

و اگر قبول نکردند من چکار کنمم ؟ بيمه زير بار ميرود؟
    تمام مدارک دال بر مصدوم شدنماندر تصادف موجود هست

بيمه بدنه هم بيمه ايران هست و ماشين در پارکينک منتظرم ترخيص کنم و با نامه بيمه ماشين رو منتقل کنم به شهر خودمان انجا تعيين خسارت شود
    اگر بيمه شخص ثالث را از تبريز بگيرم مشکلي پيش نميايد براي گرفتن نامه از بيمه بستان اباد؟
    از تاريخ تصادف هم غ²غ° روز ميگذرد
    ممنون ميشوم سريع پاسخ دهيد:-(
    قاعدتا در هر شهري ميتوانيد ماشين را درست كنيد و در يك مركز پرداخت خسارت تشكيل پرونده دهيد تا خسارت جبران شود.
    اما بازرس بيمه بايد براي پرداخت بيمه بدنه ماشين را قبل از تميرات و بعد از تعميرات رويت كند.
    پس اگر ميخواهيد ماشين را در شهر ديگري درست كنيد از همان شهر محل تصادف كروكي دريافت كنيد و به تاييد شعبه بيمه برسانيد و ماشين را منتقل كنيد بازرس بيمه عكس ميگيرد و ضميمه پرونده ميكند اما خودتان از تمام زير و بم ماشين و داخل و بيرون عكس بگيريد. كليه مدارك ماشين همراهتان باشد و از خير هيچ نكته كوچكي نگذريد.

بيمه هم به ناچار خواهد پذيرفت كه بايد خسارت بيمارستاني پرداخت كند اما با داستان پيش آمده خب كمي به قضيه گير ميدهند. صبور باشيد و پيگير انشالله به نتيجه خواهد رسيد و نلخي ماجرا دوچندان نخواهد شد.
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

4. کاربر زیر از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

kasra_masiha (2 January 2015)

زمان پیوستن
    20 Jan 2015

پیش گزیده

سلام.

خيلي ممنونم بابت تاپيک مفيد تان.

سوالي داشتم که خيلي خيلي ممنونم مي شوم پاسخ بدهيد.

مسافري در داخل اتبوس هاي دولتي شرکت واحد به علت ترمز ناگهاني و سهل انگاري راننده به سرش ضربه شديدي وارد شده است. علي الظاهر يک موتوري جلوي اتوبوس ظاهر شده بود و راننده ترمز زده ...

آيا اين مسافر که در حال خون ريزي بوده وظيفه اي بابت ماندن در صحنه آمدن افسر و کشيدن کروکي داشته؟

چون اونا ميگن افسر نيامده و نديده و کروکي نکشيده و مي خواهند از زير ديه در بروند. راننده ميگه بعد از سه ايستگاه مسافرا به من گفته اند و من مقصر نيستم و موتوري مقصره

راستي اين مسافر رو هم ديگر مسافرها به بيمارستان رسانده اند.

خيلي ممنونم

تشکر فراوان
    آخرین ویرایش به وسیله ali-salehi : 20 January 2015 در 09:53 PM

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ali-salehi مشاهده گفتگو
    سلام.

خيلي ممنونم بابت تاپيک مفيد تان.

سوالي داشتم که خيلي خيلي ممنونم مي شوم پاسخ بدهيد.

مسافري در داخل اتبوس هاي دولتي شرکت واحد به علت ترمز ناگهاني و سهل انگاري راننده به سرش ضربه شديدي وارد شده است. علي الظاهر يک موتوري جلوي اتوبوس ظاهر شده بود و راننده ترمز زده ...

آيا اين مسافر که در حال خون ريزي بوده وظيفه اي بابت ماندن در صحنه آمدن افسر و کشيدن کروکي داشته؟

چون اونا ميگن افسر نيامده و نديده و کروکي نکشيده و مي خواهند از زير ديه در بروند. راننده ميگه بعد از سه ايستگاه مسافرا به من گفته اند و من مقصر نيستم و موتوري مقصره

درود.لازم نیست مسافر در صحنه باقی بمونه اگر هم قبول نمیکنند با 3نفر شاهد میتوانید از طریق مرجع قضایی پیگیر حقوق قانونی خود باشید.
    راستي اين مسافر رو هم ديگر مسافرها به بيمارستان رسانده اند.

خيلي ممنونم

تشکر فراوان

زمان پیوستن
    08 Mar 2015

پیش گزیده

سلام
    بنده با پرايد داخل کوچه با يه پژو تصادف کردم که بعد از اومدن مامور پژو مقصر شد و مامور نه کروکي کشيد و نه ماشين مقصر رو جريمه کرددر ضمن کارت ماشين من رو هم به فرد مقصر داد و کارت ماشين،بيمه شخص ثالث پژو رو هم به من
    بعد از رفتن مامور متوجه شدم که طرف 3 ماه از بيمه شخص ثالثش ميگذره و تمديد نکرده و بيمه نوين هست که ورشکست شده و چکاش پاس نميشه و طرف هم در حضور پليس گفت که نقدي خسارت رو پرداخت ميکنم
    الان بعد از گذشت چند روز و بعد از مشخص شدن مقدار خسارت که حدود 1 ميليون 200 ميشه طرف ميگه که من ميرم بيمه و از همون سه ماهه پيش تميديد ميکنم و برگ بيمه بهت ميدم
    ميخوام بدونم اصلا ميشه؟اگه هم بشه بيمه نوين که پول نميده و چک ميده و چکاش که پاس نميشه
    بعد الان يه 3 روزي ميگذره و خبري نشده و همش امروز و فردا ميکنه و خسارت بده نيست
    الان من بايد چيکار کنم؟
    تو تاپيک خو.ندم که بايد از سمت راهنمايي و رانندگي گزارش پليس رو بگيرم ببرم شوراي حل اختلاف ولي شوراي حل اختلاف تا سقف 2 ميليون ميتونه پول از طرف بگيره و خسارت من بدون افق قيمت ماشين 1200 هستش
    و اينکه شوراي حل اختلاف ميتونه افق قيمت رو هم جزء خسارت از طرف بگيره؟يا اينکه بايد به دادگاه حقوقي مراجعه کنم؟
    ماشين هم فابريک پرايد 111 مدل 89 بوده
    خلاصه دوستان اين اولين تصادفم بوده و کامل راهنماييم کنيد که چطور از طرف خسارت بگيرم
    ممنونم

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

درود
    تاريخ بيمه از لحظه مراجعه به دفتر بيمه لحاظ ميشود.اگر با راننده پزو نتونستيد کنار بياييد بايد شکايت کنيد چون محاله اين فرد بتواند بيمه به تاريخ سه ماه قبل بگيرد.بابت افت قيمت ماشين شما ميتوننيد از طريق شورا تقاضاي کارشناس رسمي دادگستري بدهيد و افت را هم کارشناس حساب ميکند.

موفق باشيد

زمان پیوستن
    08 Mar 2015

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط silver 206 مشاهده گفتگو
    درود
    تاريخ بيمه از لحظه مراجعه به دفتر بيمه لحاظ ميشود.اگر با راننده پزو نتونستيد کنار بياييد بايد شکايت کنيد چون محاله اين فرد بتواند بيمه به تاريخ سه ماه قبل بگيرد.بابت افت قيمت ماشين شما ميتوننيد از طريق شورا تقاضاي کارشناس رسمي دادگستري بدهيد و افت را هم کارشناس حساب ميکند.

موفق باشيد
    بسيار ممنونم از جوابتون
    تا اينجاي کار طرف بيمه رو تمديد کرده و انگار که تلفني تمديد کرده بوده
    ولي مشکل اينجاست که بيمه راننده مقصر نوين هست و من شنيدم که بيمه نوين ورشکست کرده و چکاش پاس نميشه و الان که کارشناس بيمه ديده ميگه پرداخت خسارت بصورت چک هست.
    ميخواستم بدونم شما يا دوستان ديگر اطلاعي دارن از اينکه بيمه نوين ورشکست هست يا نه و اينکه چکاش پاس ميشود يا خير؟

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

درود
    من 3ماه پيش مزدام دچار تصادف شد و پرايدي که بهم زده بود بيمه نوين داشت و چک پاس نشد ولي بعد حدئد 5بار مراجعه به دفتر مرکزي شرکت بيمه نوين و بعد 3هفته از تاريخ چک خسارت گرفتم البته اين قضيه تو آذر ماه بود و خبر جديدي متاسفانه ندارم.اميدوارم بي دردسر خسارتتون را بگيريد.

زمان پیوستن
    26 Sep 2015

پیش گزیده

سلام
    يه هفته پيش تو کمربندي يه پارس چسبونده بود پشت ما هر چي مه شکن عقب روشن کرديم شايد فرجي شد فاصله گرفت ولي هيچ...
    کمربندي هم ترافيک داشت مازديم رو ترمز فرتي کوبيد پشت ما، پياد شديم طرف از او غربتا بود خدا نصيبتون نکنه آدمه نفهم...خلاصه زنگ زديم گفت مدارکو جابجا کنيد بيمه و کارتشو با هزار بدبختي گرفتم کارت ماشينمودادم
    واسه تعمير هرچي زنگش زديم ج نميداد من هم رفتم صافکا ي ( ايشالا ماشيناتون همچين جاهايي رو زيارت نکنه )يه 180 تومني خرجش شد
    اما هنوز بعد يه هفته نه ما چشمون طرفو ديده نه پول ، فقط زنگ ميزنه که من 100 بيشتر ندارم بدم و ماشين مال خودم نيستو و تا يه چي هم بهش ميگي ميگه اصلا کارتمو نميخوام...
    حالا چه کنيم به نظر اساتيد؟ پليس هم سر صحنه نيومد فقط زنگ زديم که طرف سوال کنه مدارک رو تو تصادف بايدبدم زيان ديده يا نه؟؟

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط محسن 1368 مشاهده گفتگو
    سلام
    يه هفته پيش تو کمربندي يه پارس چسبونده بود پشت ما هر چي مه شکن عقب روشن کرديم شايد فرجي شد فاصله گرفت ولي هيچ...
    کمربندي هم ترافيک داشت مازديم رو ترمز فرتي کوبيد پشت ما، پياد شديم طرف از او غربتا بود خدا نصيبتون نکنه آدمه نفهم...خلاصه زنگ زديم گفت مدارکو جابجا کنيد بيمه و کارتشو با هزار بدبختي گرفتم کارت ماشينمودادم
    واسه تعمير هرچي زنگش زديم ج نميداد من هم رفتم صافکا ي ( ايشالا ماشيناتون همچين جاهايي رو زيارت نکنه )يه 180 تومني خرجش شد
    اما هنوز بعد يه هفته نه ما چشمون طرفو ديده نه پول ، فقط زنگ ميزنه که من 100 بيشتر ندارم بدم و ماشين مال خودم نيستو و تا يه چي هم بهش ميگي ميگه اصلا کارتمو نميخوام...
    حالا چه کنيم به نظر اساتيد؟ پليس هم سر صحنه نيومد فقط زنگ زديم که طرف سوال کنه مدارک رو تو تصادف بايدبدم زيان ديده يا نه؟؟
    دوست عزيز برو شرکتي که بيمه کرده بگو من تصادفي داشتم و مقصر بيمه شما رو داره الان ماشين رو درست کردم چيکار کنم خسارت بگيرم. بيمه نامه شخص ثالث که ازش گرفتي به همين درد ميخوره. فقط نگو بيمه اش دستمه چون ممکنه بگن مدارکشو پيدا کردي ميخواي اخاذي کني
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

زمان پیوستن
    31 May 2016

پیش گزیده

سلام ايا بعد از اينکه در تصادف مقصر شدم ودر کوپن بيمه کنده شده و خسارت هم به راننده طرف پرداخت شده (البته مصدوم هم داره ولي جواب پزشکي قانوني هنوز نيومده و در کل هنوز دادگاه نرفتيم) ميشود به کروکي يا به راي يا کلا اعتراض کرد؟

صفحه 30 از 30 اولاول ... 202324252627282930

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد