تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 30 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 389

نام گفتگو: آنچه بعد از تصادف بايد انجام دهيم

زمان پیوستن
    22 Sep 2004
    شهر
    قم - تهران
    اتومبيل
    پژو 405

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط parsmobile مشاهده گفتگو
    بیمه بدنه پارسیان خیرش به من رسیده
    مبلغی رو که برام تایید کرد از میزان خسارت بیشتر بود
    به ندرت این اتفاق میفته.
    کلا بیمه شخص ثالث برای تمام بیمه ها به جز ضرر چیزی نداره و بیمه ها به اجبار بیمه شخص ثالث ارائه میدن.

زمان پیوستن
    17 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    satio << p1 << w810

پیش گزیده

هميشه كروكي را بگيريد، ممكن است با كسي طرف شويد كه بعدها بخواهد خسارت چيزهايي را بگيرد كه در تصادف آسيب نديده اند و چون شما كروكي نداريد دچار دردسر شويد و يا اگر طرف مقصر باشد ممكن است برود و از شما بعنوان مقصر فراري شكايت كند و شما مدركي نداريد كه خودش مقصر بوده است.
    اگر کسی بعد از تصادف از ما به عنوان مقصر فراری شکایت کنه ولی شاهد نداشته باشه ما هم ماشینمون را درست کرده باشیم باز هم میتونه برای ما مشکلی ایجاد کنه؟

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

اگر به در حاشا بزنيد، خير! البته از شما هم براي حضورتان در آن زمان و مكان شاهد مي خواهند و اگر هم ارائه نكنيد پس از مدتي رفت و آمد و گرفتاري و علافي اگر در حاشايتان پا برجا باشيد پرونده بسته مي شود. به داديار پرونده هم بستگي دارد ممكن است كسي باشد كه از شما خوشش نيايد و خودرو را تا زمان اثبات بي گناهيتان توقيف هم كند بالآخره اينجا ايران است.(اصل برائت را فراموش كنيد)
    آخرین ویرایش به وسیله amahdavi2004 : 6 March 2008 در 06:26 PM

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

4. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (7 March 2008), amahdavi2004 (10 October 2010), hooman62 (7 March 2008), mehrdad_zero (6 March 2008), shei2nak (7 March 2008)

زمان پیوستن
    25 Mar 2008
    شهر
    Tabriz
    اتومبيل
    Samand
    گوشی موبایل
    7610

پیش گزیده

با سلام و عرض پوزش
    من هم تجربه یک تصادف مالی شدید داشتم که تجربه کسب کردم
    من یک ماشین آر دی 83 داشتم که خودم ثبت نام کرده بودم ، خیلی هم تمیز بود
    یک روز توی یک خیابان پارک کرده بودم (خیابان عریض مثل آزادراه ) پیاده شدم رفتم باغمون همین که وارد شدم (30 ثانیه نشد) که صدای وحشتناکی شنیدم ، برگشتم دیدم ماشینم اوراقی شده ، یک سمند آورده از عقب زده ماشین پرت شده از جلو هم برخورد کرده به یک ماشین دیگه و افتاره تو جوب آب.

افسر اومد مقصر رو سمند نوشت ، بیمه البرز (آشغالترین بیمه) سقف زیان 2 میلون تومان .
    طبق بر آورد قیمت خرجش رو گفتن دو میلیون و پانصد هزار تومان ، وقتی کارشناس بیمه اومد نوشت یک میلیون و چهارصد هزار تومان !!! (نیم اتاق عقب، جلو، سمت راست ماشین ) اعتراض کردم که کردن 1.5
    اشتباه اولی که کردم با کارشناس بیمه لج کردم که 500 هزار ضرر کردم، دوباره اعتراض کردم و گفتم از بیمه شکایت میکنم ، رئیس بیمه خودش کرد 1.700 (وقتی عکس تصادف رو دید).
    دیدم دیگه جا نداره ولش کردم ، به صاحب اتومبیل مقصر گفتم اینقدر ضرر منه ، با بده با شکایت میکنم اون هم آدم فهمیده ای بود و 300 هزار تومن دیگه به من داد که در کل شد 2 میلیون تومن. ماشین رو همونجوری فروختم و تقریبا 500 تومن ضرر کردم و یک ماشین سمند خریدم ، بیمه ماشین جدید رو زیاد گرفتم یعنی :
    تعهدات مالی تا سقف 2 میلیون تومان
    دیه 50 میلیون
    در کل 25 هزار تومان بیشتر گرفتن ولی مقدار بیمه 2 برابر شد.

نتیجه ای که من گرفتم:
    با کارشناس بیمه لج نکنید (یکی از دوستان هم اشاره کردن)

بیمه خودتون رو از گرانترین نوع انتخاب کنید (30 -40 تومن گرون در میاد ولی ارزشش 10 میلیونه)

موقع تحویل گرفتن کروکی از افسر مواظب باشید

بهترین بیمه ها به نظر من (که خسارت رو درست میدن) بیمه ایران و پارسیان هستن

اگر تونستین یک کارت معتبر مثل کارت ماشین و یا گواهی نامه از طرفتون بگیرین

توی خیابون و با تو جاده پشت سر ماشین های گرانقیمت (camry, sonata,bmw, prado...)حرکت نکنید

6. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی YasharLX به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hamid afa (21 December 2010), mahdyshr (30 January 2009), peaceshielder (17 May 2009), vahidbaq (2 May 2011)

زمان پیوستن
    07 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پ‍ژو 206
    گوشی موبایل
    B7722i

پیش گزیده

سلام دوستان

خيلي از توضيحاتي كه داده بوديد استفاده كردم، فقط مي خواستم خواهش كنم براي افرادي امثال من كه تازه گواهينامه گرفتن و از تصادف خيلي مي ترسن يه توضيحاتي بديد كه اگه خدايي نكرده تصادف كرديم سرمون كلاه نره!!! منظورم كارهايي هست كه بهتره در صحنه ي تصادف انجام بديم!

من يه بار از عقب به يه 206 زدم (با 405) كه سپر به سپر شده بودم و طرف اومده بود اون ميله اي كه زير چراغ 206 رو نشون ميداد كه در رفته و مي گفت تو زدي جالب اينه كه اون ميله زنگ هم زده بود!!!!!

منم اولش خيلي آروم رفتار كردم ولي ديدم طرف داره الكي حرف مي زنه يه ذره لحنم رو تند كردم و گفتم من چجوري سپر به سپر كردم باعث شده اون ميله ي زير چراغت در بره و زنگ هم بزنه؟!! برو آقا خدا روزيت رو جاي ديگه بده!!!
    وقتي تند حرف زدم طرف خيلي آروم شد و انگار فهميد كه نميتونه ازم پول بگيره رفت!!

واقعا فهميدم كه بعضي افراد واقعا قصد كلاهبرداري دارن و فكر مي كنن آدم هاي ديگه هالو هستن!(واقعا متاسفم)
    توي جهاني كه همه دروغ ميگن ،
    راست گفتن بزرگترين حيله هست ،
    امتحان كن اگه متحول نشدي

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    اتومبيل
    Samand EF7 Based on Gas Fuel
    گوشی موبایل
    iphone 5 , 5800 Exp Music

پیش گزیده

دوستان اگر خدايي نكرده تصادف كردن مي تونن عكسش رو بزارن تا در مورد تشخيص مقصر به همراه پدرم (كارشناس تصادفات) تا جايي كه مي تونيم كمكشون كنيم
    Un sourire ne coûte rien et produit beaucoup
    Il enrichit ceux qui le reçoivent Sans appauvrir ceux qui le donnent

زمان پیوستن
    04 Oct 2008

پیش گزیده

سلام
    بنده دیشب با خودروی پراید در باند وسط اتوبان با خانواده در حال حرکت بودم که یک زانتیا با سبقت از راست و پیچیدن چلوی خودروی ما و مالیدن به خوروی ما و ایجاد خسارت در درها و گلگیر ومنحرف کردن خودروی ما به طرف چپ اقدام به فرار کرد که ما تونستیم شماره پلاک زانتیا را برداریم.
    البته حادثه میتونست شدیدتر از این باشه که با عکس العمل سریع بنده خوشبختانه خسارت فقط مالی بود
    حالا سوالی که دارم اینه :
    1-اگه من از طرف شکایت کردم امکانش هست که طرف با درست کردن ماشینش و زدن به در حاشا و شهادت دروغ آشناهاش و یا به هر وسیله دیگه(پارتی و...) بتونه مانع از اثبات ادعای ما بشه
    و اگه بتونه آیا می تونه اعاده حیثیت بکنه و طلب خسارت بکنه
    و آیا اعضای خانواده من که شهادت دادن متهم به شهادت دروغ و شامل مجازاتش(سه ماه ویک روز تا دو سال حبس و یا یک میلیون وپانصد هزار تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی) نمی شوند؟

کلا من می ترسم شکایت کنم تازه برا خودم وخونوادم دردسر بشه
    و از اون طرفم فکر می کنم نمیشه یک بیشعوری رو که زده و فرار کرده همینجوری ولش کنم
    چون فردا ممکنه بزنه یکی رو بکشه و در بره هر چند همین حرکت طرفم می تونست منجر به خسارت
    جانی بشه
    برا همین می خوام اول مطمئن بشم بعداقدام کنم

ممنون

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

بهترين كار اين بود كه شما بلافاصله پليس راهنمايي را در جريان مي گذاشتيد و كروكي مي گرفتيد و شماره اش را در اختيارشان قرار مي داديد.
    اكنون هم دير نيست، شكايت كنيد و با گرفتن كارشناس تأمين دليل كنيد، فرضا هم طرف مقابل ماشين را تعمير كند، آثار تصادف توسط كارشناس قابل تشخيص است.
    از تهديد ادعاي حيثيت و شهادت دروغ هم نترسيد، اگر هر كس كه شكايت مي كرد و به نتيجه نمي رسيد، گرفتار شكايت ادعاي حيثيت مي شد كه باب شكايت بسته مي شد.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (10 October 2010), vahidbaq (2 May 2011)

زمان پیوستن
    14 Apr 2006
    شهر
    from death valley
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    N8

پیش گزیده

درسته، قسمت آسیب دیده ی خودروی زانتیا توسط کارشناس قابل شناسایی هستش حتی اگر تعمیر بشه.
    اما این سؤال هم مطرحه، ممکنه قطعه آسیب دیده رو با یه قطعه فابریک دیگه عوض کنه... (کاری ندارم به سود و زیانش واسه راننده اتومبیل فراری)
    .
    هر شب ستاره‌یی به زمین می‌کشند
    و این آسمان غم‌زده غرق ستاره‌ها است

زمان پیوستن
    29 May 2007

پیش گزیده

سلام
    بهتر بود هرچه زودتر به پلیس اطلاع میدادید. (اگر تا حالا این کار رو نکردید فکر میکنم دیگه دیر شده باشه)
    اما جهت اطلاعتان عرض کنم که مطمئن باشید آثاری از رنگ ماشین مقابل بر روی بدنه خودرو شما وجود دارد که اگر آن را پاک نکرده باشید دلیل خوبی برای اثبات ادعایتان میتواند باشد. درضمن حتی اگر قطعه صدمه دیده تعویض شود. (حتی اگر یک چراغ راهنما باشد). باز هم قابل تشخیص است و از این بابت جای نگرانی نیست.

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    اتومبيل
    گوشی موبایل

پیش گزیده

من مدتي بود نت نميومدم
    بازم خوشحالم كه در جمع دوستان هستم
    دوست عزيز اگر پليس بتونه فرد رو دستگير كنه كه به نظرم محال مياد كارشناس وسايط نقليه رو دعوت مي كنن كه اون هم با توجه به نقاط اسيب ديده حتما متوجه مي شه ولي شما نبايد تا اون روز كه كارشناس بررسي رو بر عهده مي گيره ماشين رو تعمير كنيد
    البته اگر مي تونستين از صحنه جرم و جاي لاستيك ها فيلم برداري كنيد نظر كارشناس قطعي تر بود
    يه چيزم هست كه هستن كارشناساني كه با دريافت كمي پول حق رو ناحق مي كنن كه شما بايد دو باره شكايت كنين

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    اتومبيل
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط محمود86 مشاهده گفتگو
    سلام
    بهتر بود هرچه زودتر به پلیس اطلاع میدادید. (اگر تا حالا این کار رو نکردید فکر میکنم دیگه دیر شده باشه)
    اما جهت اطلاعتان عرض کنم که مطمئن باشید آثاری از رنگ ماشین مقابل بر روی بدنه خودرو شما وجود دارد که اگر آن را پاک نکرده باشید دلیل خوبی برای اثبات ادعایتان میتواند باشد. درضمن حتی اگر قطعه صدمه دیده تعویض شود. (حتی اگر یک چراغ راهنما باشد). باز هم قابل تشخیص است و از این بابت جای نگرانی نیست.
    دوست عزيز شما يك بار كتاب باز سازي صحنه تصادف رو بخونيد
    حتي اگر قطعه تعويض شده فابريك هم باشه
    باز اگه برخورد شديد باشه كارشناس مي فهمه

زمان پیوستن
    29 May 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Saman.Cls مشاهده گفتگو
    دوست عزيز شما يك بار كتاب باز سازي صحنه تصادف رو بخونيد
    حتي اگر قطعه تعويض شده فابريك هم باشه
    باز اگه برخورد شديد باشه كارشناس مي فهمه
    سلام
    من هم دقیقا منظورم این بود که با یک بررسی کارشناسانه میشه تشخیص داد (البته کارشناس داریم تا کارشناس) حتی توی یک برنامه مستند در مورد پلیس آلمان نشون میداد که چطور با آزمایش آثار به جا مونده از المنت داخل چراغ تشخیص میدن که چراغ خودرو موقع تصادف روشن بوده یا خاموش. البته چون از اینجور کارشناسا و آزمایشگاه ها توی ایران نداریم و از طرفی یه چیزی به اسم حاشا هم خیلی معمول شده، بهتره که تا زمان اثبات حقیقت هیچگونه تغییری در مدارک موجود بوجود نیاد تا هم کار ما راحت تر بشه و هم کار کارشناس مربوطه.

صفحه 3 از 30 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد