تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 12 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 152

نام گفتگو: تولید چری در ایران

زمان پیوستن
    03 Feb 2006
    شهر
    اراک
    اتومبيل
    رنو=>پراید=>سمند=>روآ=>سی یلو
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده تولید چری در ایران

چند روز پیش خبر اینکه ایران خودرو قراره بجای پیکان تولید یک خودروی چینی به نام "چری" را آغاز کنه . کسی در مورد مشخصات فنی این ماشین اطلاع داره ؟
    "خبر تکمیلی" از سایت ایسنا :
    مجوز توليد خودرو چري در صورتي كه داراي قيمتي كمتر از هفت هزار دلار باشد، صادر خواهد شد.

عليرضا طهماسبي ـ وزير صنايع و معادن ـ در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت ايسنا، با بيان اين مطلب افزود: توليد چري براساس پيشنهاد يك شركت ايراني مطرح شده كه مذاكراتي را با يك شركت چيني داشته تا براساس آن كار مونتاژ يك خودرو ارزان قيمت چيني با همكاري ايران خودرو در شمال كشور انجام شود.

وي ادامه داد: اين طرح در حال حاضر تنها در حد يك پيشنهاد است و در صورت عملي شدن تناقضي با پروژه كرمان خودرو نخواهد داشت.

وي با بيان اين كه ايجاد رقابت از طريق توليد خودرويي با كلاس چري به نفع مصرف‌كننده خواهد بود، گفت: تاكنون در خصوص توليد خودرويي با كلاس چري رقابتي در كشور صورت نگرفته است.

طهماسبي در خصوص قيمت اين خودرو نيز گفت: هنوز طرحي در اين خصوص به ما ارائه نشده است؛ ولي براساس برآوردهاي انجام شده قيمت اين خودرو بايد كمتر از هفت هزار دلار باشد و در غير اين صورت مجوز توليد براي آن صادر نخواهد شد.

وي افزود: اگر قيمت چري زير هفت هزار دلار باشد به عنوان خودرو ارزان قيمت مجوز توليد آن را در كشور صادر خواهيم كرد ولي در صورتي كه قيمت بالاتر از اين رقم باشد طرح توجيه اقتصادي نخواهد داشت و البته ايران خودرو نيز وارد چنين مشاركتي نخواهد شد.

پيش‌تر، رياحي پور - مدير توسعه بازار ايران خودرو - در اين باره به ايسنا گفته بود كه خودرو چري در كلاس سبك قرار دارد و قيمت آن نيز نزديك به قيمت پيكان است و امسال دو هزار دستگاه آن در ايران‌خودرو توليد خواهد شد.

خبرگزاري فرانسه نيز به تازگي از توافقات اوليه بين ايران خودرو و چري چين براي توليد در ايران خبر داده مبني بر اين كه ايران‌خودرو بتواند خودرويي هم قيمت پيكان توليد كند و اين در حالي است كه تا پيش از اين قرار بود ال -90 جايگزين پيكان شود كه با تاخيرهاي انجام شده به نظر نمي رسد اين خودرو به زودي به تيراژي برسد كه بتواند جايگزين پيكان شود.

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

چری همین MVM چینیه که به وسیله مدیران خودرو وارد میشه.

زمان پیوستن
    03 Feb 2006
    شهر
    اراک
    اتومبيل
    رنو=>پراید=>سمند=>روآ=>سی یلو
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shahram2006_m مشاهده گفتگو
    چری همین MVM چینیه که به وسیله مدیران خودرو وارد میشه.
    فکر نمی کنم این طور باشه . چون در این صورت ایران خودرو چکاره است ؟ از این گذشته من شنیدم این خودرو دارای اتاق باندازه پراید هست . اصلا قراره رقیب پراید بشه .

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Ramtin329 مشاهده گفتگو
    فکر نمی کنم این طور باشه . چون در این صورت ایران خودرو چکاره است ؟ از این گذشته من شنیدم این خودرو دارای اتاق باندازه پراید هست . اصلا قراره رقیب پراید بشه .
    رامتین جان MVM110 که توسط مدیران خودرو وارد کشور شده اسم اصلیش Chery QQ(چری کیو کیو) هست.
    حالا ایران خودرو یا همین QQ رو تولید میکنه و یا مدل دیگری از چری ، اما من با سرچی که کردم چری محصولی دیگه ای در حد و اندازه پراید و زیر 7 هزار دلار نداره پس به احتمال قوی همین QQ باید باشه.
    چری محصول دیگه ای به نام Fenyung داره که بعید میدونم خودرو تولیدی ایران خودرو باشه.

چری QQ:

چری Fenyung:

آخرین ویرایش به وسیله shahram2006_m : 14 November 2006 در 12:28 AM

زمان پیوستن
    12 Apr 2006

پیش گزیده

این خودرو یه خودرو جدیده و ام وی ام نیست خیالتون تخت.
    این ماشین شبیه ماکسیما یی میمونه که کوچیک شده و در اندازه های تقریبا ریو میمونه.

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده A15 و S21 دو محصول چري در ايران خودروَ

چري با دو خودرو با نام هاي A15 و S21 در ايران خودرو توليد ميشه.
    A15 از سال آينده مياد كه دو نوع موتر 1600 سي سي داره كه يكي 8 سوپاپه و قدرت حدود 90 اسب با تورك 135 نيوتن متر و ديگري 16 سوپاپه به قدرت 110 اسب و تورك 149 نيوتن متر.مصرفش در 100 كيلومتر و 90 كيلومتر سرعت 7.5 ليتره و باكش 55 ليتره.

و

S21 كه توليدش از سال آينده شروع ميشه با دونوع موتور به حجم 1100 و 1300 سي سي عرضه ميشه.قيمتش هم در خارج 5200 تا 6500 دلار هست . البته در مورد قدرت موتور و باقي مواردش چيزي گيرم نيمد.
    ولي خدا بخير كنه.اين چيه (چقدر زشته )

7. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sinad2 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

easternboy (15 December 2006), حسام 61 (19 December 2006), McAcE (29 June 2008), rayanreza (7 March 2009), z_qz54 (22 November 2006)

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

نام اصلی A15 ، فنگ یونگ (FengYong ) هست.

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahram2006_m به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash p mbz bmw (15 December 2006), z_qz54 (22 November 2006)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

کی قراره بیاد ؟

كسي نبود كه خبري ازش داشته باشه ؟
    آخرین ویرایش به وسیله Abolfazl2006_p : 16 December 2006 در 03:30 PM دلیل: ادغام دو پست پیاپی

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط romeo_1593 مشاهده گفتگو
    کی قراره بیاد ؟

كسي نبود كه خبري ازش داشته باشه ؟
    نيمه دوم سال آينده.خط توليدش تا اون موقع كامل ميشه و شروع به توليد ميكنه.

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

یه سری قراره قبلش وارد بشه...منظورم اونها بود

زمان پیوستن
    23 Jan 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    N71

پیش گزیده

يك سري 288 تاي از اول بهمن شروع به توليد مي شه ولي گرفتن پلاك و كارهاي قانونيش كمي طول ميكشه. بخشي از بدنه از چين مياد ولي در ايران اسمبل ميشه. رنگ هم توي ايران ميشه.موتور و قطعاتش فعلاً ckd مياد.

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad_55 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

romeo_1593 (24 December 2006), sinad2 (24 December 2006)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

می خواستم اطلاعات بیشتری در مورد تحویل محموله 288 تایی به من بدید و طریقه ثبت نام و زمان تحویل و بقیه اطلاعات مربوط به خرید که در کجا باید ثبت نام کنم...چون من حتما میخوام این ماشین رو بخرم....ممنون میشم سریع جواب منو بدید
    بازم متشکر از وقتی که میزارید
    راستی در مورد تعداد مطمئنید 288 تا چون خیلی کم به نظر میاد .

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط romeo_1593 مشاهده گفتگو
    می خواستم اطلاعات بیشتری در مورد تحویل محموله 288 تایی به من بدید و طریقه ثبت نام و زمان تحویل و بقیه اطلاعات مربوط به خرید که در کجا باید ثبت نام کنم...چون من حتما میخوام این ماشین رو بخرم....ممنون میشم سریع جواب منو بدید
    بازم متشکر از وقتی که میزارید
    راستی در مورد تعداد مطمئنید 288 تا چون خیلی کم به نظر میاد .
    البته هنوز از ثبت نام صحبتي نشده چون اگر بود حتما" خبرش يا آگهيش پخش ميشد ولي اگه خبري گيرمون اومد حتما" شما رو بي خبر نميگذاريم.

17. کاربر زیر از دوست گرامی sinad2 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

romeo_1593 (25 December 2006)

صفحه 1 از 12 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند