تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 4 از 4

نام گفتگو: بورا بورا جزیره‌ای زیبا و به یاد ماندنی

زمان پیوستن
    18 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرايد
    گوشی موبایل
    G900

Exclamation بورا بورا جزیره‌ای زیبا و به یاد ماندنی

جزیره بورا بورا (Bora Bora Island) شامل جزایر گوناگون

کاملن نزدیک با مجموعه‌ای از جزایر تحت عنوان Motu محصور گشته است و با خانه‌های ییلاقی زیبا و دوست‌داشتنیش

اسکله جزیره که شما رو با قایق به سمت فرودگاه و یا هتل‌های موردنظرتون می‌بره

ماندن در جزیره موتو (Motu) بسیار دلفریب است ولی بهتره که تو جزایر اصلی باشیم

منظره‌ای از جزیره اصلی به نظرم واقعن می‌تونه برای یک کارت پستال ایده‌آل باشه

سمت غربی جزیره از فراز کوه‌های سر به افلاک کشیده
    اگر یک طبیعت با شکوه، آب‌های درخشان و یک مرداب گرم و فرحبخش رو دوست دارید، بورا بورا جایی که حتمن باید ازش دیدن کنید.

بیشتر پناه‌گاه‌های خانه‌های ییلاقی بر روی آب هستند. ولی موندن تو هر کدوم از این خونه‌ها بی‌نهایت گرونه

نمای دیگری از جزیره از داخل یکی از هتل‌ها

و سرانجام غروب خورشید تابان

نقشه جزیره بورا بورا

راهنمای سفر (به فرمت pdf)

ترجمه و گردآوری : فرزین
    من آریایی‌ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، امام زمان من کاوه آهنگر، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی‌ام

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzin4049 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

behesht1979 (25 February 2007), hamed_1361 (6 October 2006), MaZi Zo0M Z0oM (8 November 2011)

زمان پیوستن
    22 Feb 2006
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    سمند83
    گوشی موبایل
    Nokia 5700-K750-ST55-SL45

پیش گزیده

فرزین جان این جزیره در کدام کشور است؟

زمان پیوستن
    19 Sep 2006

پیش گزیده

آقا خيلي زيبا بود. ممنون. كدوم كشوره ؟ شما خودت رفتي ؟ اگه بله هزينه سفر ؟ هزينه هتل ؟ تور و ... اينها رو هم يه خورده راجع بهش برامون بگو ببينيم ميتونيم بريم.

مخلصيم

زمان پیوستن
    18 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرايد
    گوشی موبایل
    G900

پیش گزیده

بورا بورا يکي از جزيره هاي مجمع الجزاير ليوارد در اقيانوس آرام است که متعلق به فرانسه مي باشد.

بورا بورا به عنوان مشهورترين جزيره در دنيا شناخته شده است. مي توان اين محل را خانه بهترين سواحل دنيا تصور کرد. براي تعطيلات، بورا بورا در دسترس ترين مقصد است. رفتن به تاهيتي جست وخيزي در بهشت جزيره است. هنگام گشت و گذار چشمان خود را نبنديد. تنوع رنگها نفس گير است. برخي مي گويند بيش از 5 سايه از رنگ آبي، فيروزه اي را در طي عبور از تالاب و تپه هاي دريايي مي توان ديد.
    وقتي به جزيره مي رسيد دو نوک برج از صخره هاي سياه را مي بينيد که بر مرکز جزيره بورا بورا تسلط دارند. اين صخره ها با قابي از آبهاي آبي و مشهورترين تالاب دنيا که چشم شما را خيره مي کند احاطه شده است.

البته تالاب، قطعه مرکزي است. شما مي توانيد در آن شنا کنيد، غواصي کنيد، جت اسکي سوار شويد، موج سواري کنيد يا آن را همانطور که هست به عنوان زيباترين قطعه طبيعت برانداز کنيد. تمام اينها بستگي به شما دارد. باور کنيد تعطيلات در بورا بورا هرگز فراموشتان نخواهد شد.

در بورا بورا، انتخابهاي زيادي براي اقامت وجود دارد؛ از محل اقامتهاي باشکوه گرفته تا پانسيونهاي خانوادگي يا حتي اگر دوست داشته باشيد کمپهايي در جزيره براي شما وجود دارد.
    روي آب، بنگلوهايي با کف شيشه اي وجود دارد، بله کف آنها شيشه اي است و در شب روشن است به طوري که شما مي توانيد از روي تخت خود ماهيها را ببينيد. برخي از بنگلوها غذاهايي دارند که در تمام طول شب پلانکتونهايي را که به سمت نور کشيده مي شوند، تغذيه مي کنند.
    برخي از بنگلوها ميزهاي قهوه خوري با کف شيشه اي دارند که بسيار شيک و زيبا هم هستند. حمامهاي بزرگ با لوله هاي آب سرد وگرم و تمام وسايل راحتي خانه در هزاران مايل آن طرف اقانوس آرام فراهم است.
    بسياري از بنگلوها، نردبانهايي دارند که از ايوان شما را به سطح اقيانوس ميرساند. با وجود دوشهايي براي شستن خود بعد از غواصي در اطراف تالاب، امکانات محل کامل مي شود.
    بسياري براي ماه عسل خود به بورا بورا ميآيند ولي توجه داشته باشيد که بسياري از هتلها مراسم ازدواجهاي پلينزي اجرا مي کنند. رفتار و برخوردي شاهانه و تعطيلات، ازدواج و ماه عسلي فراموش نشدني را تجربه مي کنيد. چه چيزي بيش از اين مي خواهيد؟
    بخاطر داشته باشيد که همه بنگلوها روي آب نيست، برخي منظره رو به باغ دارند که بنگلو ساحلي ناميده مي شوند.
    مي توانيد در بخش کوچکي از زمين که جزيره را احاطه کرده است قرار گيريد و مي توانيد با قايق به هتل خود برويد.

غواصي در تالاب
    تمام هتلها تجهيزات براي اجاره دارند. غواصي با مناظر زيبا اطراف جزيره را در نظر داشته باشيد. شما مي توانيد از غذا دادن به کوسه ها لذت ببريد. در سوابق موجود، هيچ مشکلي در مورد سانحه گزارش نشده است. محل کاملاً امن است و چقدر زيبا و عالي!
    اگر لذت و تفريح را روي آب مي خواهيد موج سواري و جت اسکي را تجربه کنيد. ديگر پيشنهاد ما سياحت در جزيره با چهارچرخه است. در طي جنگ جهاني دوم، سربازان آمريکايي راههایي را به دور جزيره تراشيدند که از سکو و جايگاه اسلحه هاي خود محافظت کنند با اين وسيله، مسير را مي بينيد و بهترين مناظر جزيره را مشاهده مي کنيد.
    جزاير Raiatea، Tahaa و Maupiti را مي بينيد و راهنماي محلي شما را با صحنه هاي واقعي، طنز و ديدني محل آشنا مي کند. اين فرصت را از دست ندهيد.

گردش اطراف جزيره با قايق
    آبهاي شيشه اي شفاف و درخشان شما را مانند استراحت زير نور آفتاب مسحور مي کند. برخي خوردن غذا همزمان با گردش آرام اطراف بورابورا را پيشنهاد مي کنند. گردش با قايقهاي کوچکتر هم هست، ولي شما از قايقهاي بزگتري که امواج را متلاطم مي کنند هم لذت خواهيد برد.
    يکي ديگر از تفريحات، اجاره دوچرخه و گردش در اطراف جزيره است. يک جاده صاف و سنگفرش شده، که یادگار آمريکاييهايي است که جزيره را دور زدند.
    و بالاخره سواحل. بله، چندين ساحل وجود دارد . همگي بهترين ساحل، يعني ساحل ماتیرا را احاطه کرده اند. تنها ساحل عمومي جزيره، با شکوه و روياي عکاسان است. ماسه هاي آن از نرم تا متوسط است و کناره ساحل محل به محل جت اسکي اجاره مي دهند و هتلهايي کوچکتر دارد. در صورت امکان چند ساعتي را براي اين محل برنامه ريزي کنيد ماتیرا يکي از ده ساحل برتر دنيا است.

برای محل اقامت می‌توانید از لینک زیر بهره بجویید

محل اقامت
    من آریایی‌ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، امام زمان من کاوه آهنگر، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی‌ام

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد