تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 36

نام گفتگو: پیدا کردن یه راه حل اساسی واسه SX1

زمان پیوستن
    28 Apr 2006
    شهر
    سنندج
    اتومبيل
    یک جفت All Star
    گوشی موبایل
    Nokia 3120-Classic

Exclamation پیدا کردن یه راه حل اساسی واسه SX1

سلام

همون طور که دوستانی که دارن خبر دارن که تو این گوشی یه مشکل هست که

از همه نظر ایجاد دردسر کرده اینه که مموری اینترنال گوشی خیلی کمه و واسه

فرستادن یه فایل با بلوتوث باید این فایل از اندازه باقی مانده مموری اینترنال کمتر

باشه

آیا راه حلی واسه خل این مشکل هست چون واقعا از این مشکل خیلی ضربه خوردم

چه نرم افزاری چه سخت افزاری فقط آیا شدنیه؟؟؟؟

ممنون میشم که دوستان کمک کنند

زمان پیوستن
    28 Jun 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Peugeot 206
    گوشی موبایل
    LG Optimus Pro

پیش گزیده MsDriveE

نقل قول نوشته شده توسط Digital Age مشاهده گفتگو
    سلام

همون طور که دوستانی که دارن خبر دارن که تو این گوشی یه مشکل هست که

از همه نظر ایجاد دردسر کرده اینه که مموری اینترنال گوشی خیلی کمه و واسه

فرستادن یه فایل با بلوتوث باید این فایل از اندازه باقی مانده مموری اینترنال کمتر

باشه

آیا راه حلی واسه خل این مشکل هست چون واقعا از این مشکل خیلی ضربه خوردم

چه نرم افزاری چه سخت افزاری فقط آیا شدنیه؟؟؟؟

ممنون میشم که دوستان کمک کنند
    یه برنامه هست به نام MsDriveE که دقیقا" برای اینکار ساخته شده. بعد از اینکه نصبش کردی فقط و فقط یک بار اجراش کن. همه چیز حله. چه تو دریافت و چه تو ارسال!

یه سر هم اینجا بزن http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=17975

اگر هم فایلش رو خواستی پیام خصوصی بزن ای میلت رو بده برات می فرستم.
    آخرین ویرایش به وسیله changeez : 5 October 2006 در 01:14 AM دلیل: قلت املایی

3. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی changeez به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Digital Age (5 October 2006), R.Shams (6 June 2007)

زمان پیوستن
    21 Aug 2004
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    زانتیا
    گوشی موبایل
    6600 ـ sx1 - 6630 7610 -3250 و n70

پیش گزیده

بعضی از برنامه ها مثل دیکشنری نیا در حالت عادی نصب نمی شه... باید با برنامه nmake sis فایل ها رو خرد کرده وبه گوشی با رم ریدر انتقال بدین!
    اشتباه من رو تکرار نکین sx1 نخرین

خداحافظ phalls

5. کاربر زیر از دوست گرامی بلای ناگهانی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Digital Age (5 October 2006)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

همان‌طور كه مي‌دانيد در كليه گوشي‌هاي سيمبين براي فرستادن يك فايل با بلوتوث بايد به اندازه حجم آن فايل، فضاي خالي روي مموري‌اي كه مسيج هايتان رويش ذخيره مي‌شود، داشته باشيد. يعني اگر مسيج هاي‌تان روي مموري داخلي ذخيره مي‌شود بايد فضاي خالي روي اين مموري و اگر روي مموري كارد ذخيره مي‌شود بايد روي مموري كارت‌تان به اندازه فضاي خالي داشته باشيد.
    در تمام سيمبين‌ها به صورت پيش‌فرض مسيج ها روي مموري داخلي سيو مي‌شوند منتهي مشكل اينست كه در بعضي سيمبين‌ها مثل N-Gage يا 3230 يا SX1 عزيز از طريق منو نمي‌توان محل ذخيره‌سازي مسيج‌ها را عوض كرد كه چاره آن استفاده از MsDriveE است كه تا به‌حال هزار بار درباره‌ش توضيح داده‌ايم!
    اون مسئله‌اي هم كه جناب بلاي ناگهاني فرمودن ربطي به موضوع مورد بحث ما نداره و براي رفع اون هم پچ هست.

اما حالا كه بحثش شد مي‌خواستم يكي از بهترين پچ‌هايي كه براي اس‌ايكس وان نوشته شده است رو بهتون معرفي كنم. با استفاده از اين پچ مي‌تونيد در بعضي از گوشي‌هاي SX1 حافظه داخلي‌تون رو به 10 مگ افزايش بديد!!
    اما چرا مي‌گم بعضيا...
    اس‌ايكس‌وان داراي دو نوع برد هستش. يك برد را در اصطلاح قديمي مي‌گيم كه اين برد داراي يك فلش با شماره 1925J3AM و مارك Intel هست كه داراي دو بانكه 16 و 8 مگابايتي (در مجموع 24 مگابايت) هستش و روي كانكتورهاي CS0 و CS1 قرار گرفته. (اين 24 مگابايت كل حافظه داخلي SX1 را كه شامل درايوهاي C به حجم 3.87 و A به حجم 3.27 و Z به حجم 16 مگابايت مي‌شود را تشكيل مي‌دهد) اما در بردي كه جديدتر هست از يك فلش يك‌پارچه 32 مگابايتي بر روي كانكتور CS0 با مارك Intel و به شماره 4000L0YTQ0 استفاده شده است. يعني در بردهاي جديدتر 8 مگابايت از فلش بدون‌استفاده مانده است!
    حالا شما مي‌تونيد با استفاده از پچ زير نوشته جناب Vovan888 اين حجم را به درايو Cتان اضافه كنيد منتهي به شرطي كه گوشي‌تان از نوع برد جديد باشد.
    اما براي اين‌كه تشخيص بدهيد برد گوشي‌تان جديد است يا خير احتياجي به باز كردن برد نداريد و فقط كافي ست از اين برنامه ساده استفاده كنيد و آن‌را روي گوشي‌تان كپي و بعد اجرا كنيد.
    ضمنا توجه داشته باشيد كه به‌هيچ وجه پچ را روي برد قديم اجرا نكنيد. پچ را هم كافيست در برنامه Apatcher كپي كنيد. شيوه كار را هم قبلا در فوروم با تفصيل توضيح داده ام. بعد از پچ و بالا آمدن گوشي هم يك بار گوشي‌تان را مستر ريست كنيد.
    موفق باشيد و فراموش هم نكنيد كه Instal @ ur own risk

replace:7638A0E35C3085E50500A0E1060000EA48AD0350:F 4

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Digital Age (5 October 2006), farzad_sx1 (5 October 2006), wahid (11 June 2007)

زمان پیوستن
    21 Aug 2004
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    زانتیا
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    اون مسئله‌اي هم كه جناب بلاي ناگهاني فرمودن ربطي به موضوع مورد بحث ما نداره و براي رفع اون هم پچ هست.
    دوست عزیز اون دو تا sx1 که من داشتم با msdrive هم اون برنامه ها نصب نمی شد... همون برنامه unmakesis جواب می داد..... باز هم معلوم میشه sx1 های شما استثنایی هستش!... و هیچ گونه ایرادی نداره!

خداحافظ phalls

زمان پیوستن
    16 Oct 2004
    شهر
    تـهــران
    اتومبيل
    دوو ماتيز
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

msdrive كه ديگه رو هر sx1 اي به سادگي نصب ميشه..فقط موقع اجرا ارور ميده،اما تغييرات اعمال ميشه و مسيجتون به درايو E تغيير مسير ميده
    Dont fight the feeling inside

زمان پیوستن
    28 Apr 2006
    شهر
    سنندج
    اتومبيل
    یک جفت All Star
    گوشی موبایل
    Nokia 3120-Classic

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ابليـس مشاهده گفتگو
    msdrive كه ديگه رو هر sx1 اي به سادگي نصب ميشه..فقط موقع اجرا ارور ميده،اما تغييرات اعمال ميشه و مسيجتون به درايو E تغيير مسير ميده
    این برنامه رو نصب کردم اما این فرایند اعمال نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا چاره چیه؟؟

زمان پیوستن
    08 Aug 2005
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    پروتون
    گوشی موبایل
    Siemens SX1 MCLaren

پیش گزیده

همونطور که PAYAM عزیز در مورد تفاوت بردهای جدید و قدیمی در SX1 توضیح کامل دادند ...
    یکی از دلایلی هم که باعث شد که SX1 با بردهای جدید عرضه بشه همین مساله تست پوینت هستش که همه در جریان هستید ... در بردهای جدید امکان زدن تست پوینت هم راحتتر شده ...

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

در سيمبين هم هم‌چون ويندوز و ساير سيستم‌عامل‌ها يك فولدر مجازي به‌عنوان temp درنظر گرفته مي‌شود و برنامه‌هايي كه شما نصب مي‌كنيد ابتدا در اين فولدر extract مي‌شود. اين فولدر در سيمبين‌ها در شاخه C:/Nokia/Installs قرار دارد. حال اگر فضاي خالي شما روي درايو C تان كمتر از مقدار Extract شده فايل SISاي كه نصب مي‌كنيد باشد ارور كمبود حافظه را مي‌گيريد يعني همان اروري كه براي نصب ديكشنري نيا مي‌گيريد و براي اين‌جور فايل‌هاي حجيم بايد از UnMakeSIS استفاده كنيد. البته براي رفع اين مشكل و تغيير مسير به مموري كارت‌تان پچ وجود دارد كه در Modded Patch اي كه درست كرده بودم اين پچ را هم قرار داده‌ام. پس جناب بلاي ناگهاني عزيز همان‌طور كه در بالا گفتم آن مشكل ربطي به MsvDriveE ندارد.

زمان پیوستن
    21 Aug 2004
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    زانتیا
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Digital Age مشاهده گفتگو
    این برنامه رو نصب کردم اما این فرایند اعمال نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا چاره چیه؟؟
    دوست عزیز برنامه unmaksis به درد شما می خوره.... اون کارها که دوستان گفتند واسه اون کاری که شما می خواهین انجام بدین کاربرد نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

خداحافظ phalls

زمان پیوستن
    08 Aug 2005
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    پروتون
    گوشی موبایل
    Siemens SX1 MCLaren

پیش گزیده

ببینید بهتره یه جمع بندی بکنیم ...
    اگر شما میخوایید که فقط فایل رو با بلوتوث یا غیره به Inbox گوشی SX1 بفرستید و بعد مثلا این فایل صوتی یا تصویری یا عکس رو Save کنید میتونید از برنامه MSdriveE استفاده کنید ... ولی اگر فایل شما مثلا برنامه ای هست که جمم آن برای نصب بالاست (مثل همین دیکشنری نیا) شما نمیتوانید ابتدا به Inbox بفرستید و بعد نصبش کنید ... پس شما 2 راه پیش روی دارید ... راه اول و راه ساده تر اینه که شما از برنامه Unmakesis استفاده کنید و به روشی که بلد هستید برنامه را منتقل کنید ... راه دوم اینه که از patch ای که PAYAM گفتند استفاده کنید ...
    حالا تصمیم گیری با شماست !

15. کاربر زیر از دوست گرامی farzad_sx1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

بلاي ناگهاني (6 October 2006)

زمان پیوستن
    21 Aug 2004
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    زانتیا
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzad_sx1 مشاهده گفتگو
    ببینید بهتره یه جمع بندی بکنیم ...
    اگر شما میخوایید که فقط فایل رو با بلوتوث یا غیره به Inbox گوشی SX1 بفرستید و بعد مثلا این فایل صوتی یا تصویری یا عکس رو Save کنید میتونید از برنامه MSdriveE استفاده کنید ... ولی اگر فایل شما مثلا برنامه ای هست که جمم آن برای نصب بالاست (مثل همین دیکشنری نیا) شما نمیتوانید ابتدا به Inbox بفرستید و بعد نصبش کنید ... پس شما 2 راه پیش روی دارید ... راه اول و راه ساده تر اینه که شما از برنامه Unmakesis استفاده کنید و به روشی که بلد هستید برنامه را منتقل کنید ... راه دوم اینه که از patch ای که PAYAM گفتند استفاده کنید ...
    حالا تصمیم گیری با شماست !
    این شد یک حرف حساب والبته منطقی با توضیحات کامل!......
    من راه اول رو پیشنهاد می کنم!!!!

خداحافظ phalls

17. کاربر زیر از دوست گرامی بلای ناگهانی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

farzad_sx1 (6 October 2006)

زمان پیوستن
    28 Apr 2006
    شهر
    سنندج
    اتومبيل
    یک جفت All Star
    گوشی موبایل
    Nokia 3120-Classic

پیش گزیده

آقا کمک کنید که این برنامه رو گیر بیارم

یه لینک بدید که دانلود کنم نصب کنم حل بشه

از اقا فرزاد و پیام عزیز و همچنین هم بلای ناگهانی گرانقدر تقاضای همکاری رو دارم

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد