تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 40

نام گفتگو: لاستیک پهن نمره 205 برای پارس چه مارکی خوبه ؟

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Camry XLE 2007 & Pars 80
    گوشی موبایل
    N95 8GB

پیش گزیده

من میشلن Primacy205/60/15 از عید83 انداختم،چسبندگیش غیر قابل تصوره،حتی نسبت به میشلن Energy
    فکر کنم 9ماه دیگه کارش تمومه! حدود 100هزار تا کار کرده.البته من متعادل میرونم ولی فکر take offرو نکنین با
    Primacy کار سختیه!تو جاده خیس،سرعت خیلی بالا،کاملاً پایداره اصلاً گیر نمیکنه با بدنه
    ،اون موقع که خیلی گرون بود حالا کسی آمارشو داره؟

زمان پیوستن
    27 Nov 2008

پیش گزیده

الان که ما خریدیم 4 تاش 57 تومن دادیم.که فروشنده هم میگفت تا 120000 تا میره!

زمان پیوستن
    13 Oct 2008
    اتومبيل
    سیلو
    گوشی موبایل
    k 750

پیش گزیده

مارشال هم لاستیک فوق العاده ایه من زیر ماشین دارم. ترمزگیری، دوام، نرمی و چسبندگی اون به جاده بی نظیره . البته میشلن هم که دوستان به اون اشاره کردن فوق العادس. اون رو هم تجربه کردم. عالیه.

زمان پیوستن
    03 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو پرشیا + ABS
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson Aino

پیش گزیده

بنده عذرخواهی میکنم که این تاپیک رو از زیزر خاک درآوردم !!!!
    چون تازه اتومبیلم رو گرفتم و کلی درگیر خرید و انتخاب لاستیک شدم ، گفتم تجربیاتم رو در اختیار دوستان که شاید مثل من درگیر انتخاب لاستیک شده باشند قرار دهم:

1) از خرید لاستیکهای ایرانی جداً پرهیز کنید :
    اتومبیل بنده دارای لاستیکهای یزد تایر بود که خب کیفیت بسیار پایین لاستیکها کاملاً مشهود بود. بعد از تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیدم که بهترین برند در لاستیکهای ایرانی بارز است که خب اون هم در قیاس با ضعیف ترین لاستیکهای خارجی نیز حرفی برای گفتن نداره ! لذا اگر از لاستیک ایرانی استفاده میکنید ، وقت را برای تعویض لاستیکتان هدر ندهید !

2) رینگ 14 مناسب پرشیا نیست !
    اگر مایل به استفاده از رینگهای اسپرت نیستید ( مثل بنده ) میتوانید از رینگهای معمولی با سایز 15 استفاده نمایید . معمولاً در اتومبیلهایی با اندازه پرشیا از رینگ سایز 14 استفاده نمیشود . بدون شک رینگ بزرگتر برای این اتومبیل مناسب ترخواهد بود . ( مانند سمند ، زانتیا و ... )

3) سایز مناسب لاستیک :
    به عقیده بنده و به تایید خیلی از دوستان مناسب ترین سایز برای لاستیک مورد استفاده در پرشیا و 405 ، سایز 205 است . که خب با عنایت به این سایز بهترین اندازه دیواره به عقیده بنده 60 میباشد.

4) انتخاب برند = بودجه ، نوع مصرف و سلیقه !!!!
    انتخاب مارک لاستیک رابطه مستقیم با بودجه ، نوع مصرف و سلیقه شما دارد . شاید خیلی از انتخابها تعصبی باشد اما در این مسئله واقعیتهایی نیز وجود دارد که به هیچ عنوان نمیشود آنها را کتمان کرد :
    - بهترین مارک لاستیک در ایران بدون شک میشلن است . این غول فرانسوی که از قدیم الایام محبوب تعداد زیادی از راننده ها بوده هنوز هم وضعیت خوبی را در بازارهای لاستیک در سراسر دنیا دارد ! لاستیکهای میشلن با تکنولوژی کاملاً متفاوت و معمولاً توسط خودرو سازان معتبر دنیا استفاده میشود . هم اکنون میشلن در 3 کشور آلمان ، فرانسه و ایتالیا کارخانه دارد که محصولات ایتالیایی میشلن بیشتر از بقیه در بازار ایران پیدا میشود .
    عمر بالا ، عاجهای خوب ( از دید مهندسی) و نرمی بیش از حد این لاستیکها از مهمترین مزایای میشلن محسوب میشوند . شاید قیمت گران و خارج از عرف این برند تنها عیب آن محسوب شود !
    - در انتخاب لاستیک به بودجه ای که دارید توجه کنید . معمولاً در سایز 205 قیمتها از 130 تا 230 تومان در نوسان هستند.
    - اگر در شهر محل سکونتتان هوای بارانی و زمینهای خیس امری عادی است ، قویاً پیشنهاد میشود از لاستیکهای با عاج کامپیوتری استفاده نکنید !
    - در مورد انتخاب عاج ترجیحاً سلیقه ای عمل نکنید . عاجی که مناسب شرایط آب و هوایی منطقه سکونتتان است را انتخاب بفرمایید
    آخرین ویرایش به وسیله Farbod.E : 17 May 2009 در 10:48 AM

5. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Farbod.E به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

iran_46 (19 November 2009), mahmood_pw (16 November 2010), payamix (17 May 2009), Raminium2001 (18 May 2009)

زمان پیوستن
    24 Feb 2009
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    توسان وماکسیما
    گوشی موبایل
    HTC

پیش گزیده

سلام میشیلن205خیلینرمه برو میشیلن بگیر ولی تویو و کومو بدنیست

زمان پیوستن
    30 Dec 2004
    گوشی موبایل
    HTC KAISER

پیش گزیده

بنده لاستیکهای بارز را با میشلن عوض کردم اما به نظرم تفاوت زیاد نیست حداقل در داخل شهر و سرعتهای پایین من تفاوت چندانی احساس نمیکنم اما در سرعتهای بالا میشلن کمی بهتر است با اینحال با توجه به قیمتهای بالا من جفتی 195 اسپانیایی گرفتم نمیصرفد.

زمان پیوستن
    03 Jun 2005
    شهر
    hamedan
    اتومبيل
    206 arian-v8
    گوشی موبایل
    iphone4 16gb black

پیش گزیده

سلام
    میخواستم نظر دوستان رو راجع به رودستون205/65/14 بدونم
    ممنون
    ای اهورا مزدا از ان توست ارمییتی از ان توست خرد مینوی جهان افرینش تو به بندگان خویش ازادی گزینش راه بخشیدی تا راهبر راستین خویش را بگزینند و از رهبر دروغزن روی برتابند...
    بند 9 یسنا 31

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM

پیش گزیده

سلام نظرتون راجع به پیرلی ساخت ترکیه چیه؟ لاستیک nexen تا حالا کسی استفاده کرده؟ من یه مدت استفاده کردم و بسیار نرم بود و از طرفی طی 4 سال کار کرد پنچر نشد میخ توش گیر میکرد!!!!

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط equinoxe مشاهده گفتگو
    سلام نظرتون راجع به پیرلی ساخت ترکیه چیه؟ لاستیک nexen تا حالا کسی استفاده کرده؟ من یه مدت استفاده کردم و بسیار نرم بود و از طرفی طی 4 سال کار کرد پنچر نشد میخ توش گیر میکرد!!!!
    دوست عزیز نمیشه گفت پنچر نشدن دلیل خیلی محکمی برای خوب بودن لاستیک هست

ما پرایدمون یک بار 5 تا میخ تو لاستیکش بود و تا 1 سال بعدش که رفتیم تعمیرگاه گفتیم برامون بکش که یک موقع اذیت نکنه . لاستیک هم یادم نیست چی بود ولی خیلی گرون نخریده بودیم

بستگی به حالت میخ داره . من لاستیک نو خریدم آقا یک جاده خاکی رفتیم فرداش دیدم ماشین هی داره بادش خالی تر میشه . جوری رفته بود داخل که هربار لاستیک میچرخید و میومد روش باد خالی میکرد .

ولی تو لاستیک قبلیم میخ رفته بود و چون از گل ها داخل تر رفته بود هیچ مشکلی برام پیش نیاورد . این خیلی بلند بود و به رینگ رسیده بود فکر کنم و اضافیش تا شده بود روی لاستیک .

پیرلی هم خوب هست ولی من قیمت گرفتم یکم قیمتش بالا بود و انقدر نمی ارزید . فکر کنم حدود 220 بهم گفتن . درضمن گل لاستیک خیلی مهم هست .

بهتون پیشنهاد میکنم لاستیک حداقل 4 ردیف داشته باشه . آبشاری کامل نباشه بهتر هست . درسته تو زمستان هستیم و بارونی هست گه گاه ولی در نظر داشته باشید اوونا مال کشورهای اروپایی هست که دائماً بارون دارن و توی فصل های غیر از بارونی اذیت میکنه و کمی چسبندگی توی زمین خشک کمتر میشه .
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

11. کاربر زیر از دوست گرامی farzad_Sh_2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mahmood_pw (16 November 2010)

زمان پیوستن
    24 Jul 2005

پیش گزیده

این سایز رینگ مشکلی برای شتاب و مصرف سوخت ماشین ایجاد نمیکنه؟

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fredi مشاهده گفتگو
    این سایز رینگ مشکلی برای شتاب و مصرف سوخت ماشین ایجاد نمیکنه؟
    کدوم سایز دوست عزیز ؟ برای چه ماشینی ؟
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM

پیش گزیده

سلام لاستیکهای فابریک پژو پارس من پیرلی هست که روش نوشته ساخت ترکیه میخوام رینگ و لاستیک 16 بخرم فروشنده میگفت رینگ و لاستیک فابریک خودت رو 200 تومان بر میدارم و لاستیک کومهو کره ای 205 جفتی 170 بهت میدم به نظرتون خوب گفته یا نه؟!

زمان پیوستن
    12 Oct 2011
    اتومبيل
    پژو 405 2000-پاترول 2درب -پراید -پارس
    گوشی موبایل
    N8,N82

پیش گزیده کمک براي انتخاب لاستيک براي پژو پرشيا

سلام دوستان من امروز رفتم لاستيک فروشي تا لاستيک 205 براي رينگ 14 بخرم لاستيک فروش قيمتها رو بهم گفت:هانکوک 240 هزار تومان -ميشلن تايلند 275 هزار تومان-رودستون 225 هزار تومان-من بين هانکوک وميشلن موندم از طرفي هم که چون ميشلن تايلند هست به جنسش شک دارم ولي هانکوک ماله کره هست.لطفا کمکم کنيد.

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد