تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 103

نام گفتگو: پاترول

زمان پیوستن
    11 Jun 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 6
    گوشی موبایل
    nokia x3-02

پیش گزیده

خیلی ممنون از راهنمایی همتون
    جناب sinad2 من از سیناد خیلی خوشی می یاد ولی نه سیناد 2 چون توش مثل تانک بزرگه و برای من مجرد خیلی ماشین غولیه ولی سیناد کوپه یادم یک چند سال پیش تبلیغ می شد جریانش چطوریه؟ ( به تاپیک سیناد کوپه سر زدم ولی دیگه کسی ادامه نداده بحث) اگه لطف کنید در مورد قیمت و در کل اصلا میشه خریدش ( چون تو تهران ندیدمش)
    جناب vbmenu_register("postmenu_270158", true); MVM vahid_elx_645ci اصلا به درد من نمیخوره که هر هفته 1500کیلومتر رانندگی کنم با هاش از لحاظ امنیت بله ولی بدنش نسبت به پاترول مثل کاهی در مقابل کوه
    جناب foad141
    در مورد 206 دست دوم ماشینه خوبیه در موردش بیشتر تحقیق می کنم مرسی از پیشنهادتون

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده

با سلام به شما.سیناد کوپه اصلا" تولید نشدواطلاعات کاملترش رو داخل تاپیک جامع کیش خودرو میگذارم.

زمان پیوستن
    03 May 2006
    اتومبيل
    ندارم!
    گوشی موبایل
    Sagem 411X

پیش گزیده

ولی تا اونجایی که من شنیدم کارخونه کیش خودرو ور شکسته شده و دیگه این خودرو تولید نمیشه.تکلیف یدکیش چی میشه؟دوستان خیلی تاپیک منحرف شد.
    جناب سیناد لطف کن یه تاپیک جدید به اسم سیناد بزت تا اونجا ادامه بدیم.
    اینجوری سرو صدای مدیرا در میاد

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط foad141 مشاهده گفتگو
    ولی تا اونجایی که من شنیدم کارخونه کیش خودرو ور شکسته شده و دیگه این خودرو تولید نمیشه.تکلیف یدکیش چی میشه؟دوستان خیلی تاپیک منحرف شد.
    جناب سیناد لطف کن یه تاپیک جدید به اسم سیناد بزت تا اونجا ادامه بدیم.
    اینجوری سرو صدای مدیرا در میاد
    سلام دوست من. من این کار رو کردم تاپیک هم به اسمه تاپیک جامع کیش خودرو هست
    http://phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=25532

زمان پیوستن
    15 Sep 2006
    اتومبيل
    musso-e32
    گوشی موبایل
    8800 chrome

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sinad2 مشاهده گفتگو
    سلام به شما دوست من.این مطلب عینه واقعیته چون برای خودم اتفاق افتاده و اگر هم الان زندم ممنون خدام.
    اما اصل موضوع اینکه بر خلاف جثه پاترول نه ایمنی داره و نه پایداری و نه هندلینگ و نه هر چیزی که شما از یه ماشین توقع داشته باشید.سال 81 من با این ماشین با سرعت 80 کیلومتر تو بارون سر خوردم به علت اینکه عقب ماشین سریع از تعادل خارج میشه ماشینمون هم مدل 74 و 6 سیلندر و کامل ژاپنی بود حتی چراغ سقفشم ژاپنی خورده بود.ماشین که سر خورد و به لبه های جدول و در نهایت با کله به لبه یه پل خورد آنچنان ضربه ای رو به من وارد کرد که قفسه سینم ، کتف هام مخصوصا" کتف راستم ، دست چپ و بدتر از اون گردنمکه بد ضربه خورد و زانوهام که به زیر فرمان برخورد کرد تمام داغون شد حدودا" یک هفته ای طول کشید تا دردش خوابید تازه کبودیها مشخص شد و ورم زانو و کتف و کمر و ... کلا" داغونم کرد اینرو میگم که بدونید پاترول شاید جثه بزرگی داشته باشه ولی از نظر ارگونومی و حفظ سرنشین بینهایت ضعیفه حتی به جرات میگم ضعیفتر از پژو هستش چون من با اونم تصادف کردم ولی حتی ناخونمم تیر نکشید.پایداری و تعادل بینهایت ضعیفی داره این رو من از تجربه داشتن 5 ساله پاترول (البته پدرم داشت)میگم تکونهای زیادی داره طئریکه چایی نمیتونین راحت توماشین بخورین موتورش بینهایت سروصدا داره ماشینه لشیه(ببخشید دوستان از این لفظ)مصرف سئخت 6 سیلندرش در حدود 26 لیتر در 100 کیلومتره که اگر کولر بگیری این مقدار تا 28 لیترم بالا میره لوازمش گرونه بطوریکه دیسک و صفحه کلاجش اون سال که پدرم عوض کرد 250000 تومن بود و کلاج پروانشم 68000 تومن حالا از این بگیرین تابالا.در کا موتور و گیربکسش همخونی ندارن بهتره برای راندمان بهتر گیربکش رو با گیربکس 5 دنده پاترول سافاری عوض کنن چون هم شتابش بهتر میشه هم مصرفش قیمت گیربکسشم البته سافاریه حدود 600000 تا 700000 هزار تومنه.در کل منصرف بشین خیلی بهتره
    واقعآ همینه! آشغاله! یه مرتبه تو دیزین یه تیکه درست کنار یه 405 افتادیم تو چاله و با کمک و لاستیک قفل هم تکون نخورد بعد 405 با دور موتور خیلی پایین تر بدون دردسر کشید خودشو بیرون! این از 4x4 بودنش و راحتی و ترمز و هندلینگ هم براش تعریف نشده و خوراک مسابقات car crashing ! و اگه بالای 80 می خوای بگیری زیر 10 تمییزشو نمیدن! مدل 76 به بالا هم از 7 هست به بالا که با این range پول یه 206 یا سمند بگیر

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pedram_w204 مشاهده گفتگو
    واقعآ همینه! آشغاله! یه مرتبه تو دیزین یه تیکه درست کنار یه 405 افتادیم تو چاله و با کمک و لاستیک قفل هم تکون نخورد بعد 405 با دور موتور خیلی پایین تر بدون دردسر کشید خودشو بیرون! این از 4x4 بودنش و راحتی و ترمز و هندلینگ هم براش تعریف نشده و خوراک مسابقات car crashing ! و اگه بالای 80 می خوای بگیری زیر 10 تمییزشو نمیدن! مدل 76 به بالا هم از 7 هست به بالا که با این range پول یه 206 یا سمند بگیر
    سلام.درسته البته نباید از یک ماشین دهه 60 چیز زیادی بیش از این توقع داشت.

زمان پیوستن
    11 Jun 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 6
    گوشی موبایل
    nokia x3-02

پیش گزیده

من از صحبت های دوستان و بیان خاطراتشون با این ماشین دارم آرام آرام از خریدش منصرف می شم ولی تمامی دوستان نقاط منفی این ماشین را می گن می شه از نکات مثبت این ماشینم بیان کنید

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط beckham مشاهده گفتگو
    من از صحبت های دوستان و بیان خاطراتشون با این ماشین دارم آرام آرام از خریدش منصرف می شم ولی تمامی دوستان نقاط منفی این ماشین را می گن می شه از نکات مثبت این ماشینم بیان کنید
    با سلام.نکات مثبتش جادار بودنشه ینی یک بار ما 12 نفره ریختیم توش رفتیم شمال اونم تو گردنه های دیلمان.
    دنده کمکش نسبتا" خوبه یعنی از چاله چوله ها درش میاره.
    از نظر سیستم خنک کنندگیش چه کولر چه رادیاتور خیلی عالیه.ولی وقتی کلاج پروانش آزاد میکنه خیلی صدا میده.
    چیزه خاص دیگه ای نداره.

زمان پیوستن
    03 May 2006
    اتومبيل
    ندارم!
    گوشی موبایل
    Sagem 411X

پیش گزیده

فرمون هیدرولیکش خیلی نرمه
    مثل بقیه ماشینهای شاسی بلند راننده روی جاده خیلی مسلطه
    جون میده برای حال گیری و زدن به کسایی که بپیچن جلوت
    خداییش دنده کمکش خوبه

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    گوشی موبایل
    p 910i بهترین موبا&#

پیش گزیده پاترول

به علت علاقه ای که به ماشنهای شاسی بلند داشتم توجه ام به ماشین پاترول جلب شد چون پولی نداشتم که بخوام حدود 30 تومن برای رونیز سرمایه گذاری کنم به ناچار به پاترول رو اوردم ولی چون تمام سایت رو گشتم مطلبی که راجب پاترول باشه وبه خوبی پاترولو معرفی نکرده بود تصمیم گرفتم من سراغازی باشم بر این اشنایی با ماشینی که هنوز که هنوزه اگه تو خیابون ببینیش مخصوصا اگه مشکی وسالم باشه توجه ادم رو بیشتر از ماشینهای هم ردیف قیمت خودش جلب میکنه باور نمیکنی؟

راست من اطلاعات زیادی ندارم به همین خاطر از همه کسانی که تجربه رانندگی دارن یا در موردش اطلاعات دارن تقاضا میشه کمک کنن که باعث بشیم شناخت راجب این ماشن بیشتر بشه

یه سری مسائل هست که به نظر من رسید که خواستم عنوان کنم خیلی ها به پاترول خورده میگیرن که مصرف بنزینش زیاده کسی منکر نمیشه ولی اگه کسی پاترولو بپسنده و ابهتش رو قبول کنه بنزین دیگه مسله ای نیست تازه میشه اونو گاز سوز کزد ایا باز بهانه ای میمونه معلومه که پرادو سوزوکی و اکس 3 خوبن و پاترول واقعا بده در مقابل اونا ولی یه پاترول نو و کم کارکرد 11 12 اخرش 13 هست ولی پرادو 50 بازم میگید پاترول بده؟

زمان پیوستن
    15 Jul 2005
    شهر
    ساري
    اتومبيل
    مگان
    گوشی موبایل
    N96

پیش گزیده

با سلام
    من یک پاترول 4 ذرب 6 سیلندر دارم
    هر صبح باید 50 لیتر بنزین بزنم تا نگهم داره
    می خواستم ببینم اگه گاز سوز بشه چه جوری میشه
    موتورش کم نمی یاره
    مصزف گازش چه جوریه
    چقدر خرج بر مداره

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    گوشی موبایل
    p 910i بهترین موبا&#

پیش گزیده

اقای موری از پاترولت راضی هستی؟؟؟؟ منت میخوام بخرم نظر تو چیه

کمک فوری راجب راهنمایی راجب پاترول نیاز هست ممنون می شم کسی کمک کنه
    آخرین ویرایش به وسیله Foad : 29 December 2006 در 09:24 AM دلیل: ادغام دو پست پشت سر هم

زمان پیوستن
    03 May 2006
    اتومبيل
    ندارم!
    گوشی موبایل
    Sagem 411X

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط gongsta_021 مشاهده گفتگو
    اقای موری از پاترولت راضی هستی؟؟؟؟ منت میخوام بخرم نظر تو چیه

کمک فوری راجب راهنمایی راجب پاترول نیاز هست ممنون می شم کسی کمک کنه
    دوست من مطالب این تاپیک رو کامل بخون کمکت میکنه
    شما میخوای چه استفاده ای از ماشینت بکنی؟اینو مطمون باش که پاترول سواری نیست ولی برای شرایط نا مناسب خوب جواب میده

صفحه 2 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد