تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 13 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 162

نام گفتگو: راههاي برای جلوگیری از دزديدن خودرو

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

Thumbs up راههاي برای جلوگیری از دزديدن خودرو

من اين تاپيك را ايجاد كردم تا هر كسي روشي براي دزديدن ماشين و بدل آن و يا از كار انداختن انواع دزدگير سراغ دارد براي هوشيار كردن صاحبان خودرو در اينجا مطرح كند.
    البته كسي نگويد كه اين تاپيك بدآموزي دارد چون:
    اولا معمولا ماشين دزدها وقت كار با اينترنت را ندارند
    ثانيا خود دزدها تمام فوت و فن ها را بلدند و اگر ندانند دوره آموزشي خود را در زندان تكميل مي كنند ( من چون رشته ام حقوق است اينها را در واحدهاي پليس علمي و جرمشناسي و كيفر شناسي كه گذراندم فهميده ام هرچند همه نيز اين نكته را مي دانند)
    ثالثا دزدها معمولا از كم اطلاعي صاحبان خودرو از شگردهايشان سوء استفاده مي كنند و اگر صاحب خودرو مطلع باشد مي تواند ترفند دزدها را خنثي كند و يا حداقل در خوش خيالي و اطمينان كاذب به سر نبرد.
    مثلا من علاوه بر دزدگير، فرمان را با قفل عصايي به پدال قفل مي كردم ولي در يكي از همين تاپيكها فهميدم كه آقا دزده مي تواند با تغيير ارتفاع فرمان (امكاني كه در خودروهاي جديد معمولا موجود است) بسادگي قفل عصايي را آزاد كند و يا موقع نصب دزدگير نصاب مرا از گذاشتن دزدگير تصويري حتي از نوع خوب مثل ماجيكار بر حذر داشت و مدعي بود با سه صوت از كار مي افتد هر چند كه راهش را نگفت (اين را از نصابهاي متعدد شنيدم گرچه اگر اصرار مي كردم پولش را مي گرفتند و برايم دزدگير تصويري نصب مي كردند)
    علت قرار دادن اين تاپيك در گروه ايران خودرو اين است كه مطالب با گرايش محصولات ايران خودرو نوشته شود.
    آخرین ویرایش به وسیله amahdavi2004 : 5 September 2006 در 01:01 PM

2. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

diyaco (8 September 2006), farzad_sx1 (7 September 2006), Malkemid (6 September 2006), pedramslhr (26 August 2010), roozbeh_1 (14 July 2011), sepasi (31 August 2008), vahidbaq (14 April 2011), X-R (9 September 2006)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

Unhappy

كسي جرئت نكرده چيزي بنويسه؟
    بابا نترسيد كسي رو تحويل پليس نمي ديم
    غرض مچ گيري نيست فقط براي هشدارهاي ايمني است.

زمان پیوستن
    14 Dec 2004
    شهر
    Texas & Big Apple
    اتومبيل
    my shoes
    گوشی موبایل
    5310XpressMusic

پیش گزیده

برای صندوق عقب 405 یه راهی که هست کنار قفل رو یه سوراخ کوچیک میکنن (با دریل برق کوچیک)
    نمیدونم چطوری راحت صندوق 405 باز میشه
    واسه همین خاطر من کنار قفل(داخل صندوق) رو یه تیکه چدن گذاشتم که به راحتی سوراخ نشه

Love thy neighbor As thyself

5. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی F.®.A به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (5 September 2006), domin4u (1 September 2011), Malkemid (6 September 2006), taba (20 July 2008)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سیناد
    گوشی موبایل
    nokia 3230

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farshid-ar مشاهده گفتگو
    برای صندوق عقب 405 یه راهی که هست کنار قفل رو یه سوراخ کوچیک میکنن (با دریل برق کوچیک)
    نمیدونم چطوری راحت صندوق 405 باز میشه
    واسه همین خاطر من کنار قفل(داخل صندوق) رو یه تیکه چدن گذاشتم که به راحتی سوراخ نشه
    دقیقا" عین همین عملی رو که گفتید برای درب ماشین پژو حتی پراید هم استفاده میکنند.یه سوراخ ریز بقل قفل بعدشم در رو باز میکنند کلا"هم 6تا7 دقیقه طول میکشه.چرا اینو میگم چون یکی از دوستام ماشینش رو گذاشت تو پارکینگ یه بیمارستان بره جواب آزمایش بگیره 10 دقیقه نشده اومده ماشین نبوده بعد یه مدت دوندگی که پیداش کردن دیدن بقل قفل در پژوش رو یه سوراخ ریز کردن به همین سادگی

دزدگیر هم دو راه ازکار انداختنش رو میدونم یکی اینکه یه باطری ماشین رو دوسرش رو میزنن به بدنه دزدگیر میسوزه
    دیگری اینکه چراغ جلوی ماشین رو میشکونن و لامپش رو در میارن دزدگیر از کار میوفته

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sinad2 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (5 September 2006), domin4u (1 September 2011), Malkemid (6 September 2006)

زمان پیوستن
    19 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    pride
    گوشی موبایل
    N79

Lightbulb صندوق 206

باز کردن صندوق 206 از 405 خیلی راحتتر است و فقط یه دونه میله باریک می خواهد.
    با اون میله از کنار دستگره صندوق عقب لاستیک پشتش رو سواخ می کنن و با یک حرکت خاص...
    حالا در صندوق بازه...
    ماشین یکی از دوستامو شب عیدی اینجوری در عرض کمتر از 10 دقیقه جلوی در یه پاساژ خالی کردن و همه لباس های نوش رو بردن ، چون ماشین رو تازه خریده بود هنوز دزدگیر هم نداشت.
    .

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Farzad_j به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (6 September 2006), domin4u (1 September 2011), Malkemid (6 September 2006)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004

پیش گزیده

چهار سال پیش توی پارکینگ ضبط پراید دوستم رو بردند روش خاصی نداشت گوشه بالای درب عقب را گرفته بود بادست درب رو خم کرده بود از همان جا هم اومده بود تو قاب بغل ضبط رو شکسته بود و ضبط رو از جاش اورده بود بیرون و برده بود

زمان پیوستن
    14 Dec 2004
    شهر
    Texas & Big Apple
    اتومبيل
    my shoes
    گوشی موبایل
    5310XpressMusic

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط donner48 مشاهده گفتگو
    گوشه بالای درب عقب را گرفته بود بادست درب رو خم کرده بود از همان جا هم اومده بود تو قاب بغل ضبط رو شکسته بود و ضبط رو از جاش اورده بود بیرون و برده بود
    آخرین ویرایش به وسیله F.®.A : 5 September 2006 در 09:20 PM

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی F.®.A به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

RoSo (6 September 2006), shahram2006_m (6 September 2006)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004

پیش گزیده

راستی یکی هست هر 2 هفته یک بار توی کوچه بغل خونه ما ضبط ماشین میدزده خدایی خیلی کارش درسته تو سه سوت ضبط زانتیا رفیق منو برد تازه طرف فیس ضبطش رو هم برداشته بود شیشه سمت راننده را با دست هل داده بود پایین رفیقم بعدا بهم گفت بیشتر از ضبط خسارت تعمیر شیشه بالابر رو دادم طفلکی فکر کنم کارمنده چون فقط بعد از ظهر ها یا جمعه ها ضبط میبره چنجر و بلندگو رو هم کاری نداره اگر گیرش بیارم برای این تاپیک یک مصاحبه اختصاصی باهاش میکنم ضمنا اینجور وقت ها بجای شکایت از دزد کار من رو بکنید یعنی برید از رئیس کلانتری محل شکایت کنید چون از وقتی این کارو کردم 4 هفته پیش تا حالا از اینجا ضبط نردن ( شایدم یارو رفته تعطیلات تابستانی ) راستی تاپیک بالایی هم هنر همین آقا بوده (

نقل قول نوشته شده توسط farshid-ar مشاهده گفتگو
    جل الخالق ایشون هرکول نبودند

رفیق منم اول همین فکر رو کردم ولی یک بار گوشه درب پراید رو بگیر یک کم بکش میفهمی خیلی هم زور لازم نداره
    آخرین ویرایش به وسیله shahram2006_m : 6 September 2006 در 09:32 AM دلیل: 2 پست کمتر 2 دقیقه

14. کاربر زیر از دوست گرامی Glimpser به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

فرزين2 (19 December 2007)

زمان پیوستن
    01 Sep 2005
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    uiq v3

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sinad2 مشاهده گفتگو
    یکی اینکه یه باطری ماشین رو دوسرش رو میزنن به بدنه دزدگیر میسوزه
    دیگری اینکه چراغ جلوی ماشین رو میشکونن و لامپش رو در میارن دزدگیر از کار میوفته
    توي اين مسائل است كه فرق دزدگيرها معلوم ميشه دقيقا همچين چيزي وجود داره منتها بعضي از دزدگيرها هستند كه داراي خلاصه بگم اي سي كمكي هستند كه وقتي يك اي سي سوخت اونيكي فعال ميشه و ماشين شروع به اژير زدن ميكنه بعضي مواقع هم كه برق ماشين از زير قطع ميكنن كه دزگير بايد باطري بك اپ داشته باشه.

و نكته ديگه يك راه هم براي روشن كردن ماشين اينه كه يك پيچ گوشتي بندازي جاي قابي كه فرمون روش و جاي استارت چندتا سيم رفته كه سيمها رو متصل ميكني و به سلامتي با ماشين ميتونين بريين كه توي 405 اونجا رو پرچ كردن پس فقط بايد اونجا رو شكوند. و ديگه تنظيم ارتفاع فرمون و جريان قفل فرموني كه به كلاج هم وصل ميشه ميدونيد .و يكي ديگه قفل فرمون هم بهتر نوعي بگيريد كه راحت با اسيد نا بود نشه و از قفل فرمونهاي يك شاخه هم استفاده نكيد چون كافيه يك تيكه از فرمون را ببرند.

راستي كسي ميدونه چه طور ميشه از داخل موتور ماشين ماشين روشن كرد؟؟؟؟؟؟؟؟

16. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی X-R به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (6 September 2006), eastern (31 January 2008), farshid-ar (5 September 2006), Malkemid (6 September 2006), sinad2 (6 September 2006), taba (20 July 2008)

زمان پیوستن
    14 Dec 2004
    شهر
    Texas & Big Apple
    اتومبيل
    my shoes
    گوشی موبایل
    5310XpressMusic

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط X-R مشاهده گفتگو

راستي كسي ميدونه چه طور ميشه از داخل موتور ماشين ماشين روشن كرد؟؟؟؟؟؟؟؟
    کافیه سیم استارت رو پیدا کنید وصلش کنی به بدنه ماشین روشنه

18. کاربر زیر از دوست گرامی F.®.A به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

X-R (6 September 2006)

زمان پیوستن
    22 Sep 2004
    شهر
    قم - تهران
    اتومبيل
    پژو 405

Thumbs down

داستان رو کامل بخون تا عبرت بگیری و مثل من عبرت دیگران نشی!!!
    (کدوم پارکینگ و کدوم کلانتری رو نمیگم تا گیر ندین)
    من سال گذشته، فکر کنم 7 مهر بود. ماشنم تو پارکینگ نمایشگاه بین المللی بود(500 تومان هم حق پارکینگ گرفتن) . حدودا یک ساعتی تو نمایشگاه بوم. وقتی اومدم دم در منتظر همراهم بود که یه آقایی اومد گفت آقا پیاده شو، صندوقت رو زدن. چیاده شدم دیدم که..... چشمت روز بد نبینه، کیفم نبود. یعنی تمام مدارکم به جز شناسنامم که خونه بود!!! دیدم یه Glx و یه پرشیا هم به درد من مبتلا بودن.
    تا منتظر پلیس بودیم همراهم رفت تو پارکینگ و دید که 4 تا ماشین دیگه (یعنی مجموعا 7 تا ماشین) هم صندوقشون سوراخه.
    خلاصه سرتون رو درد نیارم، خلاصه بگم. رییس پارکینگ اومد گفت از اول انقلاب اینجا هفته ای 2 تا سرقت داریم و فقط 2 هفته پیش تونستیم موتور یه دزد رو بگیریم که البته دزدی بوده و گفت رو قبض نوشته و ما تعهدی نداریم.
    منم که لجم گرفته بود به یه وکیل زنگ زدم و جریان رو گفتم و اونم گفت که بیخود میگن و چون از ظاهر ماشین سرقت مشخصه اونا مسولیت دارن. گفت به جایی نمیرسی اما اگه بیکاری می تونی شکایت کنی.
    زنگ زدیم پلیش اومدو شکایت و ....
    فردا گفتم بزار بترسونمشون تا اگه کار خودشونه حداقل مدارک رو بدن (مثلا بگن دزده انداخته بوده فلان جا)
    جالبترین جاش همین جاس.
    من رفتم پیش مسول پارکینگ و بهش گفتم من ازتون تو فلان کلانتری شکایت کردم و عصر براتون احضاریه میاد، گفتم اگه مدارک پیدا شده دیگه دنبال شکایت نرم و پس بگیرمش.
    فکر میکنید چی شنیدم؟!!!!!!!!
    "اٍ ، کلانتری x ، اونجا همه آشنان، فردا اگه 8 اونجا باشی من هماهنگ می کنم که دیگه شما هم اونجا الاف نشی بری به کارت برسی، دزد هم ان شا الله پیدا میشه"

منم دیگه دیدم فایده نداره، بی خیال شدم.
    (در ضمن تمام ماشین ها GLX و پرشیا بودند که با درفش سوراخی در کنار قفل صندوق عقب ایجاد شده بود و دزدگیر هم توسط راهنمای جلو از کار افتاده بود.)
    حالا اگه گفتید درس عبرتش چی بود؟؟؟

20. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی X_Man به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (6 September 2006), farshid-ar (6 September 2006), taba (20 July 2008), X-R (6 September 2006)

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پاهام+مترو+تاكسي+اتوبوس!!
    گوشی موبایل
    k700i

پیش گزیده

دوستان بسیار خوبم
    متاسفانه بابت این تاپیک باید با ادمین محترم سایت مشورت بشه
    با پوزش از همگی به خصوص فرشید گرامی
    این تاپیک قفل شد(فعلا)

22. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash p mbz bmw به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

domin4u (1 September 2011), farshid-ar (6 September 2006), X-R (6 September 2006)

زمان پیوستن
    30 Jan 2006
    اتومبيل
    سمند پژو
    گوشی موبایل
    پاکت پی سی

پیش گزیده

دوستان عزیز با مشورتی که انجام گرفت ، به این نتیجه رسیدیم که باید عنوان گفتگو تغییر پیدا کنه تا هرچه بیشتر در جلو گیری از سرقت اتوموبیل خود توانایی بیشتری داشته باشیم. با تشکر از تمامی دوستان عزیز
    لنین:
    این حقیقتی است کهن، که در سیاست باید اغلب از دشمنان آموخت

24. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی z_qz54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farshid-ar (6 September 2006), حسام 61 (7 September 2006), shahram2006_m (6 September 2006), X-R (6 September 2006)

صفحه 1 از 13 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد