تبليغات در پي‌هالز

صفحه 8 از 13 اولاول 12345678910111213 آخرآخر
نمایش نتایج 92 به 104 از 163

نام گفتگو: همه چیز در مورد ایربگ 206

زمان پیوستن
    30 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 3 - مدل 83

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    آقا رامین میتونم بپرسم که مدل ای سی یو شما چیه؟
    کوولر شما اتوماتیک هستش یا خیر؟
    چون به یکی از کارشناسان که گفتم کلی ازم چیز پرسید که اگه اینا رو جواب بدی برات همش رو میپرسم و میگم!

راستش نمی دونم مدل ECU رو چه جوری باید بفهمم، ممنون میشم اگه راهنمایی کنین، کولر ماشین هم بله اتوماتیک هست.

زمان پیوستن
    01 May 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 5 و 206 صندوقدار V8
    گوشی موبایل
    نوکیا C6-00

Smile

نقل قول نوشته شده توسط Ramin A.T مشاهده گفتگو
    راستش نمی دونم مدل ECU رو چه جوری باید بفهمم، ممنون میشم اگه راهنمایی کنین، کولر ماشین هم بله اتوماتیک هست.
    ار اونجاییکه مدل ماشین شما 83 هست، احتمالا ECU نصب شده S2000 هست.....

3. کاربر زیر از دوست گرامی mehrdad5067 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Ramin A.T (13 January 2010)

زمان پیوستن
    30 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 3 - مدل 83

پیش گزیده

بالاخره تموم شد!!!

ظاهرا کام 2000 قابل تعمیر نبود و علیرغم توصیه reza_118 عزیز، متاسفانه کیت و نوار رابط استوک گیر نیاوردم و اجبارا کام 2000 رو کامل عوض کردم (قیمت 170 هزار تومن + 30 هزار تومن اجرت تعویض و دیاگ = جمعا 200 هزار تومن).
    چراغهای پشت آمپر خاموش شدن و دیگه صدای بیب (آلارم ایربگ) از پشت آمپر شنیده نمی شه !!

محض اطمینان، پیش یکی دیگه از دوستان رفتم و ازش خواستم با PPS ایربگها و کمربند رو چک کنه. خوشبختانه همه چیز OK بود.

باز هم از همه دوستان بابت راهنماییها و هم فکری هاشون تشکر می کنم و تکرار می کنم که نماینگی ایران خودرو داشت واسه من 1 میلیون خرج می تراشید درحالیکه خرج ماشین من حتی 500 هزار تومن هم نبود !!!

موفق باشین

5. کاربر زیر از دوست گرامی Ramin A.T به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mortezagipsy (17 January 2010)

زمان پیوستن
    04 Apr 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    SD V9
    گوشی موبایل
    Motorola V3i

پیش گزیده طرز غیر فعال کردن airbag

دوستان عزیز سلام
    لطفا اگر کسی میدونه که چجوری میشه airbag خودرو 206 v9 رو غیر فعال کرد بنویسه. ممنون میشم. آخه یکی از آشناهای ما بخاطر باز شدن airbag رو دست انداز ماشینش تصادف میکنه. ضمنا توی یک کتاب خوندم که مسافرت با ماشین airbagدار برای نوزادان صحیح نیست.
    ممنون

زمان پیوستن
    24 Feb 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    وی 8 سفارشی
    گوشی موبایل
    P990i

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    پایین و سمت چپ فرمون یه جا هست که جای سوئیچ روشه. اونجا می تونی ایربگت رو فعال و غیرفعال کنی.
    سفر با ماشینای ایربگ دار خطری نداره. فقط اگه صندلی کودک رو می خوای روی صندلی جلو بزاری طریقه نصبش فرق داره که توی دفترچه راهنما کامل توضیح داده شده.
    موفق باشید

زمان پیوستن
    04 Apr 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    SD V9
    گوشی موبایل
    Motorola V3i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pasha050 مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزیز
    پایین و سمت چپ فرمون یه جا هست که جای سوئیچ روشه. اونجا می تونی ایربگت رو فعال و غیرفعال کنی.
    سفر با ماشینای ایربگ دار خطری نداره. فقط اگه صندلی کودک رو می خوای روی صندلی جلو بزاری طریقه نصبش فرق داره که توی دفترچه راهنما کامل توضیح داده شده.
    موفق باشید
    ---------------------------------
    دوست عزیز از راهنمایی شما تشکر میکنم. متاسفانه هر چه گشتم جایی برای تشکر تو این فروم پیدا نکردم - اینه که تشکر خودم رو با نوشته تقدیم میکنم

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

مسايل مربوط به ايربگ رو اينجا پيگيري كنيد.
    چرا غير فعالش كنيد ؟!‌ اگه قرار بود غير فعال باشه كه نمي ذاشتنش !
    ماشين آشناتون شايد مشكلي داشته يا ...
    در مورد ايمني كودكان و ايبرگ هم به دفترچه ي ماشينتون مراجعه كنيد. نوشته كه در چه حالتهايي بايد ايبرگ سرنشين رو غير فعال كرد.
    غير فعال كردم ايربگ راننده كه در حالت عادي امكان پذير و البته عقلاني نيست !‌اما با دياگ مي شه غير فعالش كرد. ايربگ سرنشين هم به وسيله ي سوييچ مربوطه (كنار كليد تنظيم ارتفاع چراغ)‌ با عنوان airbag pass غير فعال مي شه.

زمان پیوستن
    04 Apr 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    SD V9
    گوشی موبایل
    Motorola V3i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mortezagipsy مشاهده گفتگو
    مسايل مربوط به ايربگ رو اينجا پيگيري كنيد.
    چرا غير فعالش كنيد ؟!‌ اگه قرار بود غير فعال باشه كه نمي ذاشتنش !
    ماشين آشناتون شايد مشكلي داشته يا ...
    در مورد ايمني كودكان و ايبرگ هم به دفترچه ي ماشينتون مراجعه كنيد. نوشته كه در چه حالتهايي بايد ايبرگ سرنشين رو غير فعال كرد.
    غير فعال كردم ايربگ راننده كه در حالت عادي امكان پذير و البته عقلاني نيست !‌اما با دياگ مي شه غير فعالش كرد. ايربگ سرنشين هم به وسيله ي سوييچ مربوطه (كنار كليد تنظيم ارتفاع چراغ)‌ با عنوان airbag pass غير فعال مي شه.
    ------------------------
    دوست عزیز
    با سلام و خسته نباشید، ماشین آشنای ما چون توی دست انداز افتاده بود ایربگش عمل کرده بود. حالا این ممکن هست بدلیل اشکال فنی اون بوده ولی در هر حالت این چیزی نیست که آدم در صورت خرابی اون رو درست کنه، چون شاید دیگه هیچ وقت شانس اینو نداشته باشیم. اما چیزی که ناراحتم میکنه جنبه روانی مسئله است. وقتی رانندگی میکنم همش نگرانم که الان یه چیزی باز میشه و جلوی دید منو میگیره.
    ضمنا روش غیر فعال کردنی که دوست خوبمون اشاره کرد برای غیر فعال کردن سرنشین جلو بکار میره.
    من میخوام کاری کنم که این لامذهب کلا از کار بیوفته. بابا از طلا بودن پشیمان گشته ایم. مرحمت فرموده ما را مس کنید.

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

عرض كردم، با دياگ مي تونيد غير فعالش كنيد.
    ولي احتمال اينكه خدايي نكرده تصادف كنيد و ايربگ بتونه جونتون رو نجات بده خيلي بيشتر از اونه كه به دليل نقص فني يا هر چيز ديگه ايربگ باز بشه و جلوي ديدتون رو بگيره !
    سيستم ايربگ و كمربند و پيشكشنده ي اون در 206 ساخت شركت معتبر Autoliv سوئد هست و قطعا" بي دليل ايربگ باز نمي شه.
    راجع به Autoliv هم بهتره بدونيد "شركت اتوليو با دارا بودن 80 مركز تحقيقاتي و توليدي در 35 كشور جهان و توليد و تامين بيش از 40% از سيستم هاي ايمني خودرو از قبيل كمربند ايمني ، ايربگ ، فرمان و سنسورهاي ايمني و همچنين يك هزار اختراع ثبت شده ،بعنوان پيشگام تكنولوژي ايمني خودرو در جهان مطرح مي باشد ."

منبع

12. کاربر زیر از دوست گرامی mortezagipsy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_khordadiyan (5 April 2010)

زمان پیوستن
    01 May 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 5 و 206 صندوقدار V8
    گوشی موبایل
    نوکیا C6-00

پیش گزیده

ولي احتمال اينكه خدايي نكرده تصادف كنيد و ايربگ بتونه جونتون رو نجات بده خيلي بيشتر از اونه كه به دليل نقص فني يا هر چيز ديگه ايربگ باز بشه و جلوي ديدتون رو بگيره !
    سيستم ايربگ و كمربند و پيشكشنده ي اون در 206 ساخت شركت معتبر Autoliv سوئد هست و قطعا" بي دليل ايربگ باز نمي شه.
    راجع به Autoliv هم بهتره بدونيد "شركت اتوليو با دارا بودن 80 مركز تحقيقاتي و توليدي در 35 كشور جهان و توليد و تامين بيش از 40% از سيستم هاي ايمني خودرو از قبيل كمربند ايمني ، ايربگ ، فرمان و سنسورهاي ايمني و همچنين يك هزار اختراع ثبت شده ،بعنوان پيشگام تكنولوژي ايمني خودرو در جهان مطرح مي باشد ."

منبع
    این هم یکی از نماینده ها در ایرانه:
    http://www.akhshan.com/fa_products.htm

زمان پیوستن
    04 Apr 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    SD V9
    گوشی موبایل
    Motorola V3i

پیش گزیده

منبع
    --------------------------------
    پس با این اوصاف من باید به نمایندگی ها برای غیر فعال کردنش مراجعه کنم. در هر صورت از راهنمایی شما متشکرم. ضمنا من نمیدونم تو این فروم چطوری میشه تشکر کرد. در هر حافل از راهنماییتون ممنونم

زمان پیوستن
    18 Mar 2006
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    206 SD V1
    گوشی موبایل
    SAMSUNG I900

پیش گزیده

براحتي و مثل هر فروم ديگه دكمه Thanks رو بزنيد!!

زمان پیوستن
    18 Aug 2006
    شهر
    شهر بهار نارنج = بابل
    اتومبيل
    پژو پارس بابام ، پراید خودم
    گوشی موبایل
    Nokia N73 Music Edition

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_khordadiyan مشاهده گفتگو
    --------------------------------
    پس با این اوصاف من باید به نمایندگی ها برای غیر فعال کردنش مراجعه کنم. در هر صورت از راهنمایی شما متشکرم. ضمنا من نمیدونم تو این فروم چطوری میشه تشکر کرد. در هر حافل از راهنماییتون ممنونم
    با پوزش از مدیران محترم جهت پست بی ربط به موضوع . جهت یاد آوری :
    چون هنوز عضو تازه وارد هستین و نوشته هاتون کمه دکمه یا گزینه تشکر برای شما غیر فعال است .

صفحه 8 از 13 اولاول 12345678910111213 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد