تبليغات در پي‌هالز

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3678910111213
نمایش نتایج 157 به 163 از 163

نام گفتگو: همه چیز در مورد ایربگ 206

زمان پیوستن
    04 Mar 2011

پیش گزیده

آخه یعنی نیاز نیست که من آی سی ای سی یو ایربگ رو در بیارم دوباره پروگرام کنم ؟ چون تو ایربگ هیچی نیست انگار ایربگ نداره حتی کانفیگوریشین خالیه و پارامترهای ایربگ ؟؟؟؟؟؟ علامت سوال شدن؟
    اگه آی سی رو پروگرام کنم میشه ؟ یا دوباره آپدیت کنم؟

زمان پیوستن
    04 Mar 2011

پیش گزیده

با سلام درست شد .
    ابتدا به ورژن پایین رفتیم که دیدیم میشناسه ایربگ رو بعد به ورژن 45.02 آپ کردیم .
    ممنون از اساتید محترم .

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

دوستان من یه کنترل یونیت خریدم واسه فعال سازیش چکار باید انجام بدم ؟ یعنی این کنترل یونیت رو برقکار نصب کنه و کل کنسول رو ببنده و بعدا با دستگاه pps و با ECU خود ماشین فعال می کنن ؟ یا کنترل یونیت رو مستقیم فعال میکنن ؟ اگه خالت دوم هست که بگم کنسول رو وصل نکنن.

خیلی عجله دارم

زمان پیوستن
    08 Nov 2007

پیش گزیده

سلام دوستان
    من يه 206 تيپ 2 مدل 80 دارم كه تازگي يه مشكلي پيدا كرده پيش هر كسي هم ميبرم دياك هم ميزنه بازم مشخص نميشه وقتي دارم رانندگي ميكنم يهو برق ماشين كلا قطع ووصل ميشه در عرض يك ثانيه
    Ecu اش رو اپديت كردم تمام فيوز هاش رو چك كردم بازم فايده نداشته نكته جالبش اينه چراغ ايربكش هم روشن ميشه كه اصلا ايربك نداره اين ماشين كلا موندم كسي هست راهنماييم كنه

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    نقل قول نوشته شده توسط mahdi_2639 مشاهده گفتگو
    سلام دوستان
    من يه 206 تيپ 2 مدل 80 دارم كه تازگي يه مشكلي پيدا كرده پيش هر كسي هم ميبرم دياك هم ميزنه بازم مشخص نميشه وقتي دارم رانندگي ميكنم يهو برق ماشين كلا قطع ووصل ميشه در عرض يك ثانيه
    Ecu اش رو اپديت كردم تمام فيوز هاش رو چك كردم بازم فايده نداشته نكته جالبش اينه چراغ ايربكش هم روشن ميشه كه اصلا ايربك نداره اين ماشين كلا موندم كسي هست راهنماييم كنه
    دوست عزیز ابتدا چک کنید ببینید سر باتری ها سفت باشند و حالت خلاصی و آزادی حرکتی نداشته باشند.
    سپس نقاط مربوط به اتصال بدنه ها رو تست کنید که شل نباشه.
    البته اگر که ایراد برقی هست.اگر از گمگ بنزین ماشینتون باشه قبل از قطع شدنش باید ماشین گاز نخوره و بعد از اینکه عقربه ها میوفته و گذشت 2-3 ثانیه دوباره روشن میشه و گاز میخوره.

یا حق ...!

زمان پیوستن
    08 Nov 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام.

دوست عزيز ابتدا چک کنيد ببينيد سر باتري ها سفت باشند و حالت خلاصي و آزادي حرکتي نداشته باشند.
    سپس نقاط مربوط به اتصال بدنه ها رو تست کنيد که شل نباشه.
    البته اگر که ايراد برقي هست.اگر از گمگ بنزين ماشينتون باشه قبل از قطع شدنش بايد ماشين گاز نخوره و بعد از اينکه عقربه ها ميوفته و گذشت 2-3 ثانيه دوباره روشن ميشه و گاز ميخوره.

يا حق ...!
    از بابت باتري ها كه مطمئنم
    فكر نكنم از بنزينش باشه چون اصلا خاموش روشن نميشه ماشين
    در مورد اتصال به بدنه اش رو بايد چك كنم فقط يه سوال برام پيش اومده كه وقتي ماشين ثابته و حركتي نميكنه بازم اين اتفاق ميفته و برق كل ماشين قطع و وصل ميشه در يك ثانيه برق بالابر شيشه ضبط صفحه كيلومتر هم قطع و وصل ميشه و مثل اينكه هنگ كنه تو همون ثانيه قطع و وصل بعضي وقتي از خودش برف پاكنش هم ميزنه

زمان پیوستن
    08 Nov 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mahdi_2639 مشاهده گفتگو
    از بابت باتري ها كه مطمئنم
    فكر نكنم از بنزينش باشه چون اصلا خاموش روشن نميشه ماشين
    در مورد اتصال به بدنه اش رو بايد چك كنم فقط يه سوال برام پيش اومده كه وقتي ماشين ثابته و حركتي نميكنه بازم اين اتفاق ميفته و برق كل ماشين قطع و وصل ميشه در يك ثانيه برق بالابر شيشه ضبط صفحه كيلومتر هم قطع و وصل ميشه و مثل اينكه هنگ كنه تو همون ثانيه قطع و وصل بعضي وقتي از خودش برف پاكنش هم ميزنه

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3678910111213

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد