تبليغات در پي‌هالز

صفحه 34 از 34 اولاول ... 242728293031323334
نمایش نتایج 430 به 442 از 442

نام گفتگو: تاپیک جامع مشکلات پژو 405(تمام مدل ها)

زمان پیوستن
    16 Feb 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    اسپورتيج KIA
    گوشی موبایل
    سوني اريكسون X1

پیش گزیده

مشکل اتومبیل من حل شد!
    بعد از چندین بار مراجعه به نمایندگی های مجاز و تعمیرگاه های مختلف بالاخره یک مکانیک وارد به مشکل اتومبیل اینجانب پی برده ، آن را رفع نمود. مشکل نداشتن شتاب و روشن شدن چراغ چک موتور از اینجا ناشی میشد که کسی که تسمه تایم ماشین را تعویض نموده بود آنرا یک دنده جابجا جا انداخته بود و با تایم گرفتن مجدد و دوباره جا انداختن تسمه تایم شتاب ماشین بسیار بالا رفته و دیگر فشار به موتور اتومبیل نمی آید و چراغ چک موتور نیز که بعلت عدم سوختن درست بنزین و تایمینگ موتور روشن میشد دیگر روشن نمی شود. این مطلب را نوشتم که اگر دوستانی احیانا به این مشکل برخورد کردند ، مانند من گمراه نگردند و برای رفع ایراد فوق اقدام نمایند.

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Max77 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (29 June 2008), ATOS (28 July 2008), danial_2006 (9 September 2009), HOJATSHABANI (29 June 2008), m_eslam (30 June 2008)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

اگر منظورتان از عايق شلگير است كه همه جا دارند (همان كه رنگش مشكي است) و اگر رنگش شيري و كرم است كه رنگ است و جايي فروخته نمي شود بايد نقاش برايتان رنگ كند.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

4. کاربر زیر از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sh3tab (13 July 2008)

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    HTC desire 816

پیش گزیده مشكل در كشش و قدرت 405

من يه 405 مدل 87 دارم ،‌ نميدونم چرا وقتي كولر رو روشن ميكنم ، ماشين اصلا" راه نميره ، مثلا" دنده يك تا 20-30 ثانيه كه راه ميري باهاش انگار با دنده 2 راه افتادي ،‌بعد يكدفعه جون ميگيره ، ولي احساس ميكنم در اين حالت خيلي بنزين مصرف ميكنه.
    ولي كلا" اصلا" از راه رفتنش راضي نيستم. روش سايكلون نصب كردن (2 تا) ، منبع كاتاليزور رو هم با يك منبع خالي ، عوض كردم ؛ اما باز هم چنگي به دل نميزنه. 206 مدل 80 خودم ، از اين وحشي تره!!! ديروز هم سر يه چهار راه ، يه ريو به راحتي منو سوسك كرد (تازه اون بابا واسه خودش داشت گاز ميداد و كل نداشت با من!).
    نميدونم چه كنم...؟
    هر زمان نو میشود دنیا و جان...

زمان پیوستن
    24 Aug 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

سلام

من 3تا مشکل برقی دارم که کسی ازش سر در نمیاره نمیدونم شاید به هم مربوط هم باشه

اول اینکه دور تند فن که روشن میشه دور موتور بدون کولر 200تا و با کولر 400 تا افت میکنه !
    دوم اینکه بلافاصله با روشن کردن کولر دمای آب رو 70 هم که باشه دور تند فن روشن میشه و تا 5دقیقه بهد از خاموش کردن کولر فن دور تند هم روشن میمونه ( حتی اگه دما رو 70 - 80 باشه ) به جز شبا وقتی کولر رو رو یک میزارم و آهسته رانندگی میکنم و یا در اتوبان ها با سرعت زیاد که در این 2 صورت فن خاموش میشه ولی بلافاصله بعد از توقف دوباره روشن میشه .
    سوم هم اینکه چراغ های داخل کلید های بالابر میسوزه و بعضی از خط های گرمکن هم گرم نمیکنه (خط ها آسیب فیزیکی ندیده ) ولی مثلا فندک سرخ میشه و چراغ ها خوب نور میدهند

دینام و انصالات بدنه و .. را دادم چک کردن مشکل نداشت یک فشنگی سر قهوه ای هم عوض کرم توفیقی نکرد.
    ماشین مدل 81 کاربراتوری هست
    آخرین ویرایش به وسیله Siemens sx1 : 16 July 2008 در 01:39 PM

زمان پیوستن
    24 Aug 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sh3tab مشاهده گفتگو
    سلام
    مشکل اول پائین امدن دور موتور موقع دور تند فن بدید شارژ دینام رو بررسی کنند دینام چه میزان ولتاژ باطری رو شارژ میکنه مشکل دوم اول بده هوا گیری اگه باز روشن شد از فشنگی آب پشت سرسیلندر میتونه باشه نمیدونم کاربرات 2 تا داره یا یکی اگه دومی هم باشه معمولا رو رادیاته
    همونطور که گفتم شارژ دینام رو دادم چک کردن (3جای مختلف دادم ) گفتن مشکل نداره .هواگیری هم که خوب وقتی آمپر بالا نمیره و بدون کولر مشکل نداره هواگیری لازم نداره که البته اونم بهد از تعویض فشنگی کردم . فشنگی آب پشت سر سیلندر هم که عوض کردم ولی توفیقی نکرد .

زمان پیوستن
    05 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson W960i

پیش گزیده

با سلام بر دوستان عزیز.
    مدتی هست که وقتی گاز میدم و دنده پُر میکنم دور موتور افزایش پیدا میکنه ولی سرعت زیاد نمیشه و احساس میکنم به موتور فشار میاد درست مثل اینکه ماشین در در سرازیری قرار بگیره با دنده سنگین و وقتی دست روی دنده میذاری این لرزش رو حس میکنی حتی صدا تو اتاق هم هست. تنظیم موتور رفتم هیچی نبود کمی بهتر شد ولی مثل قبل نیست قبلا ماشین در سرعت های بالا هم خیلی کم سر و صدا کار میکرد. این مشکل زمانی ایجاد شد که من جاده تهران کرج رو به مدت طولانی روی 130 کیلومتر در ساعت رانندگی کردم و وقتی به تهران رسیدم این صدا خودشو نشون داد(الان یک ماهی میشه). دیسک و صفحه کلاج هم تازه عوض شده ولی این قضیه به قوت خودش باقی است. از دوستان کسی به این مشکل برخورده لطفا راهنمایی کنید. برای تعطیلات میخوام برم سفر ولی جرأت نمیکنم.
    آخرین ویرایش به وسیله mohammad1973 : 26 July 2008 در 10:09 PM
    تاس خوب آوردن مهم نیست با تاس بد خوب بازی کردن هنره.

زمان پیوستن
    12 Feb 2005
    اتومبيل
    پژو 405 GLX
    گوشی موبایل
    LG A155

پیش گزیده

یک تجریه:
    چند وقت پیش متوجه شدم چراغ Check پژو 405 اداره تو سرعت بالای 100 و اغلب تو سربالایی روشن میشه و بنا به توصیه مکانیک ها شمع ها و سنسور ضربه (تو دیاگ ارور داده بود) عوض شد ولی بازم همچنان مشکل باقی بود
    خودم که بررسی کردم فهمیدم نفس ماشین هم کم شده و به فیلتر بنرین شک کردم و فهمیدم 60،000 کیلومتر که عوض نشده (از روز تحویل) ولی نمایندگی اصرار داشت که ربطی به چراغ چک ندارهولی با پافشاری من یه Pruflex اصل خریدن و انداختن
    نتیجه: امروز که باهاش رقتم ماموریت بالای 5 ساعت روی 140 روندم ، اونم با کولر و اصلا Check روشن نشد و نفس و صدای ماشین هم بهتر شده بود

زمان پیوستن
    28 Jul 2008

پیش گزیده

سلام دوستان.
    من نمیدونم تا کی ایران خودرو میخواد این ماشینی که استانداردترین ماشین جهان بود یک زمانی اینقدر دست ببره و داغونش کنه
    منم یه 87 گرفتم خوشم نیومد خیلی افتضاح کار کردن حالا رفتم ریو گرفتم
    سگش شرف داره به 405
    اصلا هیچ چیزیش قابل مقایسه با 405 نیست
    انشاالله که ایران خودرو دست از این کاراش برداره

زمان پیوستن
    24 Aug 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

سلام

موقعی که ترمز شدید میکنم ( نه در حد قفل شدن چرخ ها ) گاهی چراغ مربوط به بالا بودن ترمز دستی روشن میشه .به نظر شما اشکال از کجاست ؟
    یک سوال دیگه هم اینکه از کجا میشه فهمید چقدر از لنت های عقب باقی مونده ؟ و کلا آیا مصرف اونها به اندازه لنت های جلو هست یا کمتره ؟

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    اتومبيل
    پرشیا-405
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Siemens sx1 مشاهده گفتگو
    سلام

موقعی که ترمز شدید میکنم ( نه در حد قفل شدن چرخ ها ) گاهی چراغ مربوط به بالا بودن ترمز دستی روشن میشه .به نظر شما اشکال از کجاست ؟
    یک سوال دیگه هم اینکه از کجا میشه فهمید چقدر از لنت های عقب باقی مونده ؟ و کلا آیا مصرف اونها به اندازه لنت های جلو هست یا کمتره ؟
    سلام
    لنت جلو داره تموم میشه برای همین چراغ روشن میشه در 405 چراغ ترمز دستی با تموم شدن لنت یکی هست در مورد لنت عقب کفشکی حدود 80000هزار کیلومتر میره رو 60 هزار لنت عقب چک بشه بد نیست چون مارکا مختلف هست

زمان پیوستن
    22 May 2007

پیش گزیده

باسلام.405 مدل 73 دارم .يك سال قبل پولكي نزديك مانيفولد اگزوز سوراخ شد و مكانيك عوضش كرد.كاملاً پوسيده بود.خواستم بدونم موتورش چند تا پولكي داره.با توجه به قديمي بودن ماشين هرلحظه امكان داره يكي ديگه سوراخ بشه؟ميخوام زودتر عوضش كنم.

باتشكر

زمان پیوستن
    22 Aug 2008

پیش گزیده سوال در مورد پولوس

من کمک فنر و طبق و سیبک سمت شاگرد رو توی تصادف عوض کرده بودم تعمیر کاره هر کار کرد پولوس به سگ دست نمی رسید بعد فنر پولوس رو در آورد تا سگ دست به پولوس برسه میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟

زمان پیوستن
    16 Mar 2004
    گوشی موبایل
    iphone 3gs

پیش گزیده

در پی سیاست جدید سایت مبنی بر حذف تاپیک‌های جامع و کلی و ترغیب کاربران به ایجاد تاپیک‌های جداگانه برای هر موضوع و موردی (حتا ساده‌ترین سوال یا بحث)، این تاپیک قفل میشه.
    لطفاً هر موردی رو در تاپیک جداگانه پی‌گیری بفرمایید.
    از مدیران عزیز هم تقاضا میشه در حد امکانشون این تاپیک رو به تاپیک‌های خرد تبدیل کنن.

با تشکر

This too shall pass.

16. کاربر زیر از دوست گرامی payamix به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shei2nak (31 October 2008)

صفحه 34 از 34 اولاول ... 242728293031323334

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند