تبليغات در پي‌هالز

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمایش نتایج 40 به 50 از 50

نام گفتگو: عرق كردن دست و پا

زمان پیوستن
    27 Apr 2004
    اتومبيل
    کمری 2007 glx
    گوشی موبایل
    Iphone 6 Plus 128

Exclamation پروپانتلین

PROPANTHELINE BROMIDE
    موارد مصرف‌: پروپانتلين‌ به‌ عنوان‌ داروي‌كمكي‌ در درمان‌ زخم‌هاي‌ گوارشي‌ واختلالات‌ گوارشي‌ ناشي‌ از اسپاسم‌ عضلات‌صاف‌ معدي‌ ـ روده‌اي‌ مصرف‌ مي‌شود.

مكانيسم‌ اثر: اين‌ دارو به‌ طور رقابتي‌گيرنده‌هاي‌ موسكاريني‌ را مسدود كرده‌ وباعث‌ مهار حركات‌ عضله‌ صاف‌ و كاهش‌ترشحات‌ معده‌ مي‌گردد.

فارماكوكينتيك‌: حدود 50 درصد از راه‌خوراكي‌ جذب‌ مي‌گردد و بقيه‌ آن‌ دردستگاه‌ گوارش‌ هيدروليز مي‌شود. نيمه‌عمر آن‌ 9 ساعت‌ است‌. محل‌ اصلي‌متابوليسم‌ اين‌ دارو در كبد است‌ و به‌آهستگي‌ از كليه‌ دفع‌ مي‌گردد.

هشدارها: 1 ـ در بيماران‌ سالخورده‌احتمال‌ بروز اختلال‌ حافظه‌، هيجان‌،آشفتگي‌، خواب‌آلودگي‌ يا اغتشاش‌ شعوروجود دارد.
    2 ـ به‌ دليل‌ بروز خشكي‌ دهان‌ احتمال‌ بروزپوسيدگي‌ دندانها در مصارف‌ طولاني‌ مدت‌وجود دارد.
    3 ـ در بيماريهاي‌ انسدادي‌ روده‌، آشالازي‌و تنگي‌ پيلور، گلوكوم‌ با زاويه‌ باريك‌،التهاب‌ مري‌ ناشي‌ از برگشت‌ محتويات‌معده‌ به‌ مري‌، احتباس‌ ادرار و بزرگي‌پروستات‌ با احتياط مصرف‌ گردد.

عوارض‌ جانبي‌: احتمال‌ بروز افزايش‌حرارت‌ بدن‌ در صورت‌ مصرف‌ اين‌ دارودر مناطق‌ گرمسير يا در صورت‌ فعاليت‌شديد بدن‌ وجود دارد. از عوارض‌ شايع‌اين‌ دارو مي‌توان‌ از يبوست‌، احساس‌ نفخ‌،كاهش‌ تعريق‌، خشكي‌ دهان‌، سردرد ونبض‌ سريع‌ نام‌ برد.

تداخل‌هاي‌ دارويي‌: دفع‌ ادراري‌ پروپانتلين‌در صورت‌ استفاده‌ از داروهاي‌ قليايي‌كننده‌ ادرار از جمله‌ استازولاميد به‌ تاخيرمي‌افتد. در صورت‌ مصرف‌ اين‌ دارو باآمانتادين‌، ضد افسردگي‌هاي‌ سه‌ حلقه‌اي‌،داروهاي‌ ضد هيستاميني‌، ساير داروهاي‌ضد موسكاريني‌، ديسوپيراميد،هالوپريدول‌ و تيوگزانتين‌ها اثرضدموسكاريني‌ آنها تشديد مي‌گردد. ضداسيدها و داروهاي‌ ضد اسهال‌ جاذب‌،جذب‌ اين‌ دارو را كاهش‌ مي‌دهند. مصرف‌همزمان‌ اين‌ دارو با داروهاي‌ ضد دردمخدر شبه‌ ترياك‌ ممكن‌ است‌ منجر به‌افزايش‌ خطر يبوست‌ شديد، انسداد و فلج‌روده‌ها و يا احتباس‌ ادرار شود.

نكات‌ قابل‌ توصيه‌: 1 ـ براي‌ افزايش‌ جذب‌،اين‌ دارو 1 ـ 0/5 ساعت‌ قبل‌ از غذا مصرف‌گردد.
    2 ـ احتمال‌ افزايش‌ حساسيت‌ چشمها به‌نور و بروز خشكي‌ دهان‌ وجود دارد.
    3 ـ در هواي‌ گرم‌ يا در صورت‌ فعاليت‌شديد بدني‌ احتمال‌ افزايش‌ دماي‌ بدن‌وجود دارد.

مقدار مصرف‌:
    بزرگسالان‌: مقدار 15 ميلي‌گرم‌ قبل‌ از غذاسه‌ بار در روز و 30 ميلي‌گرم‌ موقع‌ خواب‌بر اساس‌ نياز بيمار تجويز مي‌شود.حداكثر ميزان‌ مصرف‌ در بزرگسالان‌120mg/day است‌.
    كودكان‌: در كودكان‌ مقدار 0/4mg/kgچهاربار در روز براساس‌ نياز و تحمل‌بيمار تجويز مي‌شود. (قرص‌ اين‌ داروبراي‌ مصرف‌ كودكان‌ چندان‌ مناسب‌نيست‌ زيرا نمي‌توان‌ قرص‌ را تقسيم‌ كرد).

اشكال‌ دارويي‌:
    Coated Tablet: 25,15mg

انسان روح است نه جسد
    بدن مانند ماشینی است که روح ، راننده آن است . زمانی که می میمریم ماشین دیگر اسقاطی شده و راننده ماشینش را عوض کرده
    فرم رضایت از اهداء عضو پس از مرگ http://www.iran-ehda.com
    هیچی سیگار CAMEL نمیشه
    روش درمان تعرق بیش از حد در منطقه زیر بغل و دست و پا
    مهم : مشکل تهیه نقشه برای gps گوشیهای نوکیا حل شد .( با راهنمای فارسی و کامل برنامه )
    http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=37166

زمان پیوستن
    27 Apr 2004
    اتومبيل
    کمری 2007 glx
    گوشی موبایل
    Iphone 6 Plus 128

پیش گزیده

سلام دوستان
    خوب من یکسالی هست که مشکلم کاملا حل شده و همه چیز به خیر و خوبی انجام شد . به لطف دوست بسیار عزیزم که پزشک جراح هستند
    .
    انسان روح است نه جسد
    بدن مانند ماشینی است که روح ، راننده آن است . زمانی که می میمریم ماشین دیگر اسقاطی شده و راننده ماشینش را عوض کرده
    هیچی سیگار CAMEL نمیشه
    مهم : مشکل تهیه نقشه برای gps گوشیهای نوکیا حل شد .( با راهنمای فارسی و کامل برنامه )

زمان پیوستن
    06 Jan 2005
    شهر
    شهرکرد
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    nokia E5,nokia 6120

پیش گزیده

دوست عزيز جناب nish ميشه يه توضيحي بدين؟دقيقا چه كار كردين؟از عمل جراحي استفاده كردين؟ عملش چطوري بود؟ميزان هزينه؟بيهوشي داشت؟ عوارض جانبي اين عمل داشت؟ ميشه كامل توضيح بين تا اگه خوبه ما هم انجامن بديم
    با تشكر
    [ديوانگي = تکرار اشتباه و انتظار نتيجه متفاوت!

زمان پیوستن
    27 Apr 2004
    اتومبيل
    کمری 2007 glx
    گوشی موبایل
    Iphone 6 Plus 128

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط داود18 مشاهده گفتگو
    دوست عزيز جناب nish ميشه يه توضيحي بدين؟دقيقا چه كار كردين؟از عمل جراحي استفاده كردين؟ عملش چطوري بود؟ميزان هزينه؟بيهوشي داشت؟ عوارض جانبي اين عمل داشت؟ ميشه كامل توضيح بين تا اگه خوبه ما هم انجامن بديم
    با تشكر
    سلام
    اشخاصی که دستشان زیاد عرق میکند مشکل غدد و یاسیستمیک ندارند ولی اشخاصی که عرق کردنشان بصورت کلی زیاد است (در دمای معمول که اطرافیان مشکلی ندارند انها شدیدن عرق میکنند) در ناحبه زیر بغل کف دست و کف پا می توانند از این روش استفاده کنند .
    این روش راحت ترین ، بی خطر ترین و آسان ترین راه برای رفع و حل کامل این مشکل هستش .
    در این روش شما پس از بیهوشی به صورت لاکوسکوپی عمل میشوید این عمل به صورت جراحی بسته هستش و کمترین خونریزی و زخم در عمل وجود داره ، در این روش که در ناحیه زیر بغل دو جراحت به طول کمتر از یکسانت به صورت بالا و پایین به قطری که یک لوله و دوربین مربوطه که به قطر یک لوله خودکار هستش بتونن وارد بشوند .
    با این لوله ها که در انتهای آنها وسیله قیچی مانند وجود دارد اعصابیکه مشکل دارند و سیگنال اشتباه فوران عرق را می فرستند قطع می شوند . برای هر طرف این کار انجام میشود .
    بسته به مکان عرق کف دست کف پا زیر بغل مکان برش برای جراحی متفاوت است .
    کل پروسه عمل 45 دقیقه تا یک ساعت طول میکشد .
    دوره نقاهت تنها 48 ساعت هستش و بعد از آن شما به طور طبیعی می توانید به فعالیتهای خود بپردازید .
    اگر مشکلتان به عنوان بیماری شناخته شود می توانید از بیمه و بیمه تکمیل درمان برای هزینه عمل استفاده کنید.
    پس از عمل مشکل شما به طور دائمی حل میشود و مشکلتان بر نمیگردد. ( برخلاف روشهای دیگر که موقتی است )
    پس از عمل شما به به طور طبیعی تعرق دارید ( مثلا در حین ورزش یا فعالیت شدید بدنی ) ولی دیگر تعرق شدیدی که قبلا داشته ایددیگر وجود نخواهد داشت .
    این عمل هچیگونه عوارض جانبی نداشته و ندارد. ( من الان 2 سال است که این کار را کرده ام )
    تا آنجا که من میدانم تنها یک پزشک در ایران دوره تخصص این عمل را دیده و این عمل را انجام می دهد.
    انسان روح است نه جسد
    هیچی سیگار CAMEL نمیشه

5. کاربر زیر از دوست گرامی nish به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (5 March 2011)

زمان پیوستن
    06 Jan 2005
    شهر
    شهرکرد
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    nokia E5,nokia 6120

پیش گزیده

دوست عزيز يعني اين روش براي من كه به طور كلي تعريق شديد ندارم و فقط كف دست و پاي من بيشتر عرق ميكند اثري ندارد؟

زمان پیوستن
    27 Apr 2004
    اتومبيل
    کمری 2007 glx
    گوشی موبایل
    Iphone 6 Plus 128

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط داود18 مشاهده گفتگو
    دوست عزيز يعني اين روش براي من كه به طور كلي تعريق شديد ندارم و فقط كف دست و پاي من بيشتر عرق ميكند اثري ندارد؟
    سلام
    من که گفتم این روش زمانی که شما در زیر بغل یا کف دست و یا کف پا تعرق بیش از حد و غیرنرمال داشته باشید انجام می شود و کاملا هم موثر است .
    انسان روح است نه جسد
    هیچی سیگار CAMEL نمیشه

زمان پیوستن
    06 Jan 2005
    شهر
    شهرکرد
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    nokia E5,nokia 6120

پیش گزیده

آخه شم يك جوري گفتي كه من حس كردم فقط براي افرادي هست كه مشكل سيستميك دارند.يعتي شما هم تعريق بدنت عادي بود و فقط در نقاط خاصي زياد بود درسته؟
    راستي اين دكتر كجا هست؟
    هزينه عملشو نگفتي؟

زمان پیوستن
    27 Apr 2004
    اتومبيل
    کمری 2007 glx
    گوشی موبایل
    Iphone 6 Plus 128

پیش گزیده

من در ناحیه زیر بغل مشکل تعرق داشتم
    ایشان یزد هستند
    هزینه عمل چون بیمه بودم مبلغ زیادی نشد فکر کنم فقط مبلغ 400 هزار تومان دادم که برای سه روز بستری بودن در بیمارستان اصلا مبلغ زیادی نیست بقیه هزینه ها رو بیمه پرداخت کرد (‌ دکتر لطف داشت و چون می دونست اهل استراحت نیستم منو بیشتر تو بیمارستان نگه داشت )
    انسان روح است نه جسد
    هیچی سیگار CAMEL نمیشه

10. کاربر زیر از دوست گرامی nish به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

داود18 (7 March 2011)

زمان پیوستن
    06 Jan 2005
    شهر
    شهرکرد
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    nokia E5,nokia 6120

پیش گزیده

ممنون دوسا عزيز فقط نكته اي كه اينجا ميمونه با توجه به اينكه محل تعريق من كف دستها هست اگر اين ععمل را انجام دهم آيا جاي اين سوراخ هاي ناشي از عمل در كف دست باقي نمي ماند؟

زمان پیوستن
    21 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206A
    گوشی موبایل
    iphone 3GS

پیش گزیده

با توجه به اينكه محل تعريق من كف دستها هست اگر اين ععمل را انجام دهم آيا جاي اين سوراخ هاي ناشي از عمل در كف دست باقي نمي ماند؟
    محل عمل ناحبه زیر بغله .
    کلا این عمل با عرق کردن جبرانی از بقیه ناحیه ها همراهه ، که با توجه به تهاجمی بودن و ... زیاد منطقی به نظر نمیرسه .
    تزریق بوتاکس با اینکه موقتی هست منطقی تر به نظر میرسه . بهترین راه هم سازشه ! .

زمان پیوستن
    13 Apr 2009

پیش گزیده

روش جالبه . يه روشش هم يه پيرمرد بهمون گفت واسه بوي پا ... گفت واجبي ( پودر نظافت ) خمير کن بگير به پات . خودش ميگه الان 37-8 ساله ديگه پاش بو نگرفته

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد