تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 50

نام گفتگو: عرق كردن دست و پا

زمان پیوستن
    27 Apr 2004
    اتومبيل
    کمری 2007 glx
    گوشی موبایل
    Iphone 6 Plus 128

Exclamation روشهای سنتی

نقل قول نوشته شده توسط sunnorth
    دست درد نکنه ولی کم خرج تر و کم هزینه تر از اینها هم باید وجود داشته باشه
    کشور ما از نظر داروهای سنتی یکی از کشورهای غنی دنیاست کسی در این مورد اطلاعاتی نداره
    استفاده از داروهای سنتی نیز میتواند کمی کار گشا باشد البته توجه کنید که بازخورد دارو در هر فرد متفاوت است .
    از داروهای سنتی می توان به حنا نیز اشاره داشت که در ایران به وفور یافت می شود خوشبختانه حنای بدون رنگ نیز در بازار ایران یافت می شود که بدین وسیله دیگر نگرانی از نظر تغیر رنگ موضع وجود نخواهد داشت .
    از دیگر داروهای سنتی می توان به مرده سنگ و سیفداب پنبه رو اشاره کرد لازم به ذکر است که سفیداب پنبه رو به تاثیر فوق الاده ای بر کاهش بوی بد زیر بغل نیز دارد ضمن اینکه اثر موثر آن فقط با یک بار مصرف حداقل یک هفته است شما میتواند به صورت نرمال استحمام کنید ولی از مالیدن صابون یا شامپوی بدن به موضع خوداری کنید. در ضمن همیشه سعی کنید تا موضع فاقد مو باشد .
    لازم به ذکر است استفاده از لباسهای صد در صد پنبه و نخوردن غذاهای محرک و گرم و غذاهایی که محتوی سیر و مشتقات آن هستند و کاهش استرس و داشتن آرامش ذهنی و روحی نیز تاثیر زیادی در کاهش تعرق بدن دارد .
    موفق باشد
    آخرین ویرایش به وسیله nish : 3 August 2006 در 10:57 AM

2. کاربر زیر از دوست گرامی nish به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Nazanin (3 August 2006)

زمان پیوستن
    12 Feb 2005
    اتومبيل
    پژو 405 GLX
    گوشی موبایل
    LG A155

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Anoush
    دوستان،

خواهش میکنم دقت کنید که مسئله اینجا تعریق زیاد کل بدن نیست که دنبال ناراحتی های سیستمیک و غدد بریم.

پراکندگی غدد عرق در بدن هر شخصی نسبت به شخص دیگر متفاوت است و برای همین اشخاصی را میبینیم که در اثر گرما منطقه خاصی از بدن انها بیشتر عرق میکند. یکی از صورت ، یکی زیر بغل، دست، صورت، پا و .....

من با دانسته های خودم میگویم که اشخاصی که مثلن دستشان زیاد عرق میکند مشکل غدد و یاسیستمیک ندارند ولی اشخاصی که عرق کردنشان بصورت کلی زیاد است (در دمای معمول که اطرافیان مشکلی ندارند انها شدیدن عرق میکنند) بهتر است با یک پزشک متخصص غدد مشورت نمایند.

دقيقا
    يه جا خوندم مشكل در عصب هاي دست يا پا است و به تازگي در انگلستان داره اين مشكل حل ميشه

زمان پیوستن
    02 Aug 2005
    شهر
    طهران - تبریز و بالعکس
    اتومبيل
    MEGANE
    گوشی موبایل
    x12

پیش گزیده

آیا محتوای عرق هم در افراد متفاوته؟

من کسایی رو میشناسم که عرق می کنند و همه شلوارهای تیره یا در دختران مقنعه هاشون سفید میشه ولی کسانی هم هستند که با همون شدت عرق سفیدک نمیزنه پیراهن هاشون.

میزان نمک موجود در عرق به چه عواملی بستگی داره؟

رنگ بنفش کشورهایی است که چند زبان رايج و رسمی دارند*رنگ سبز کشورهایی که عليرغم داشتن چند زبان رایج ولی یک زبان رسمی دارند*
    رنگ آبی کشورهایی که زبان رسمی ندارند

زمان پیوستن
    24 May 2005
    شهر
    Dirt Land

پیش گزیده

به مقدار نمك ميل شده در وعده هاي غذايي ربط داره بعضي ها غذاهاي كم نمك يا بي نمك مي خورن وبعضي ها هم غذاهاي شور

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی GHAHRAMAN به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Net. (22 August 2006), SHAHRAM (8 June 2007), taiefeh (22 August 2006)

زمان پیوستن
    02 Aug 2005
    شهر
    طهران - تبریز و بالعکس
    اتومبيل
    MEGANE
    گوشی موبایل
    x12

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MOJTABA_GHAHRAMANI
    به مقدار نمك ميل شده در وعده هاي غذايي ربط داره بعضي ها غذاهاي كم نمك يا بي نمك مي خورن وبعضي ها هم غذاهاي شور
    ولی من شنیدم بدن خودش نمک هم تولید می کنه !

رنگ بنفش کشورهایی است که چند زبان رايج و رسمی دارند*رنگ سبز کشورهایی که عليرغم داشتن چند زبان رایج ولی یک زبان رسمی دارند*
    رنگ آبی کشورهایی که زبان رسمی ندارند

زمان پیوستن
    24 May 2005
    شهر
    Dirt Land

پیش گزیده

آره منم شنيدم كه بدن خودش نمك توليد مي كنه چه بخوري چه نخوري.

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی GHAHRAMAN به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Net. (22 August 2006), SHAHRAM (8 June 2007), taiefeh (22 August 2006)

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    اتومبيل
    Pride,Proton Wira,Mazda3
    گوشی موبایل
    K700,P910i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط nish مشاهده گفتگو
    آمپولهای محتوی سم ضعیف شده بوتولیسم ( همان سم کشنده معروف که در قوطی های کنسرو باد کرده و فاسد وجود دارد ) برای جلوگیری از عرق به محلی که تعرق در آنجا زیاد است تزریق می شود مثلا در زیر بغل هر طرف تا 90 تزریق کوچک با سرنگ مخصوص انجام می شود که البته بسته به مساحت پوست محل متغیر است این آمپول باعث از کار افتادن و فلج موقت غدد عرق می گردد که البته در بعضی موارد به دو تا سه سری تزریق نیاز می گردد و معمولا تا 6 ما موثر می باشد لازم است بگویم این آمپول برای صاف کردن چروک پوست صورت نیز تزریق میشود قیمت آن بسته به کشور تولید کننده از 100 هزار تومان تا 350 هزار تومان متغیر است
    البته راه دیگری نیز وجود دارد به وسیله عمل جراحی عصب مربوط به غدد عرق مثلا زیر بغل به وسیله کلیپس قفل میشود عمل قدری دردناک است محل عمل نیز با توجه به مکانی که عرق می کند متغیر است و حدود یک تا تا دو ساعت طول می کشد بیهوشی کامل است و لی تقریبا اثر آن دائمی است
    موفق باشید
    براي استفاده از اين روش ها بايد پيش چه متخصصي بريم؟فكر كنم عمل به صرفه تر باشه تا اينكه 3ماه در ميون خدا تومن پول آمپول بديم!

زمان پیوستن
    27 Apr 2004
    اتومبيل
    کمری 2007 glx
    گوشی موبایل
    Iphone 6 Plus 128

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط karash501 مشاهده گفتگو
    براي استفاده از اين روش ها بايد پيش چه متخصصي بريم؟فكر كنم عمل به صرفه تر باشه تا اينكه 3ماه در ميون خدا تومن پول آمپول بديم!
    برای آمپول به متخصص های پوست و برای عمل باید به جراح عمومی یا جراح غدد مراجعه کنید یکی از دوستان در یزد نزد یک پزشک جراح عموی این عمل را انجام داه است البته این پزشک دوره این عمل را در یکی از کشورهای خارجی دیده است .

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    n90

پیش گزیده

سلام من هم این مشکلو دارم از نوع حادش
    فقط زمانی که خواب هستم و تقریبا 1 ساعت پس از بیداری دستهام عرق نمیکنه
    ولی پس از اون شروع میشه
    از محلول آلومینیوم کلراید و حنا هم استفاده کردم نتیجه ای نگرفتم
    به نظرتون راه حل قطعی چیه
    کلا زندگی آدمو فلج میکنه

زمان پیوستن
    06 Jan 2005
    شهر
    شهرکرد
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    nokia E5,nokia 6120

پیش گزیده

فکر نميکنم راه قطعي داشته باشه چون فکر کنم کل سيستم همه ي اين دارو ها اين باشه که عوامل ايجاد عرق در کف دست را ميکشه چون من قبلا راه الکتروليز هم فهميده بودم که همين کار را ميکرد ولي اين غدد باز ايجاد ميشن و همه ي راه ها موقت هستش و بعد از حد اکثر چند ماه دوباره....
    آقا مطمئنيد براي چنين چيزي معاف ميکنن؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستي يه خاطره هم بگم در اين رابطه من کوچيکمتر که بودم براي تعريق دستام رفتم دکتر و بعد از کلي نوبت گرفتن و منتظر بودن و..... وقتي از دکتر پرسيدم که دستام عرق ميکنه گفت:خوب بمال به شروارت و خشکش کن
    و وايساد منا نگاه کردن که برم و هيچ راه ديگه اي گفت جز اين بلد نيست!!!!!!!!!!
    [ديوانگي = تکرار اشتباه و انتظار نتيجه متفاوت!

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    n90

پیش گزیده

خب شاید معلوماتش در این مورد کم بوده میدونید که متخصص اعصاب هم در مورد این بیماری بغیر از متخصص غدد میتونه کمک کنه؟
    شاید اونموقع راهی برای درمان وجود نداشت ولی الان هست
    2راه:
    تزریق بوتاکس
    قطع عصب توسط عمل جراحی
    من میخوام بدونم راه حل آسونتر دیگه ای هم موجوده؟
    در ضمن قطع عصب تقریبا دائمیه
    بوتاکس هر 6ماه

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    اتومبيل
    Pride,Proton Wira,Mazda3
    گوشی موبایل
    K700,P910i

پیش گزیده

هزينه اين راه ها چقدره؟
    اگر دليل عصبي داشته باشه لابد متخصص اعصاب هم ميتونه

زمان پیوستن