تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 70

نام گفتگو: ديسک و صفحه كلاچ پرايد

زمان پیوستن
    30 Jan 2006
    اتومبيل
    سمند پژو
    گوشی موبایل
    پاکت پی سی

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط N2O مشاهده گفتگو
    البتخ الان زانتیا دارم
    و یک سیلو !
    دوست عزیز از ارسال پست های نامربوط خودداری کنید.
    لنین:
    این حقیقتی است کهن، که در سیاست باید اغلب از دشمنان آموخت

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی z_qz54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Abolfazl2006_p (6 December 2006), N2O (11 December 2006)

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    HTC desire 816

پیش گزیده

يعني كسي نيست يه نظر قطعي بده؟
    من واقعا" اگر اينكار به ماشين ضرر نزنه دنبال اين كارم ،‌اما يه نفر يه جواب فني و قطعي نميده!
    به اون آقاي "محمد معيني" هم كه براي اينكار معرفي شده بود خيلي زنگ زدم، اصلا" جواب نميدن.
    هر زمان نو میشود دنیا و جان...

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید- سمند ال ایکس-پرشیا
    گوشی موبایل
    galaxy tab

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط m_eslam مشاهده گفتگو
    يعني كسي نيست يه نظر قطعي بده؟
    من واقعا" اگر اينكار به ماشين ضرر نزنه دنبال اين كارم ،‌اما يه نفر يه جواب فني و قطعي نميده!
    به اون آقاي "محمد معيني" هم كه براي اينكار معرفي شده بود خيلي زنگ زدم، اصلا" جواب نميدن.
    دوست خوبم
    یادم رفت خبر بدم که شماره آقای محمد معینی عوض شده.
    شماره جدید:09125239908
    در ضمن در مورد ضرر این کار اطلاعی ندارم ولی از این قبیل کارها روی ماشین های مختلفی انجام میشه که به نوعی تقویت موتور محسوب می شه،مثلا روی سمند دیسک و صفحه زانتیایی که اون هم نیاز به کمی تراشکاری داره نصب می کنن که به خاطر قویتر بودن شاخک ها و در گیری دیسک صفحه زانتیایی ،موجب افزایش توان سمند و کمتر شدن اصطلاک اون میشه.روی پراید هم همینطور است. در ضمن اگر جواب فنی و قطعی می خوای باید از استاد z-qz54 تقاضا کنم که مساعدتی بفرمایند و از نظر فنی برای همگان توضیح بدهند.
    دیروز گذشت،فکر فردا باش
    فردا دیر است ،امروز فکرش باش

5. کاربر زیر از دوست گرامی rezasmile به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

N2O (11 December 2006)

زمان پیوستن
    30 Jan 2006
    اتومبيل
    سمند پژو
    گوشی موبایل
    پاکت پی سی

پیش گزیده

rezasmile عزیز شما نسبت به بنده لطف دارید.

بنده به شخصه در صورتی استفاده از دیسک و صفحه ضخیم تر و مسطح تر نسبت به حالت استاندارد (مانند 206 برای پراید) جایز و واجب میدونم که موتور تقویت شده باشد.نسبتا دیسک و صفحه پراید برای حالت استاندارد کفایت میکنه. ولی اگر میل شخصی است این عمل باعث میشه که میزان اصطکاک کم بشه یعنی هرزگردی دیسک و صفحه با هم کمتر باشه چون هرچه بزرگتر ، هرزگزردی کمتر و هرچه بزرگتر ، میزان انتقال گشتاور موتور به گشتاور گیرباکس سریعتر.این عمل باعث میشه که شما مدا زمان کمتری رو صرف هرزگردی دیسک و صفحه کنید.
    وقتی که شما تخته گاز کردید ، دنده را عوض میکنید و سریع کلاچ رو ول میکنید ، میبینید که موتور مقداری با تاخیر با گیرباکس درگیر میشود و در این لحظه کوتاه دور موتور بالاو پس از درگیری کامل پایین تر می آید و شتاب آغاز میشود.
    اما با تعویض این مدت زمان کاهش میابد و سریعتر موتور با گیرباکس درگیر میشود.
    ممنونم%
    لنین:
    این حقیقتی است کهن، که در سیاست باید اغلب از دشمنان آموخت

7. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی z_qz54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Abolfazl2006_p (12 December 2006), اینجانب (12 December 2006), danial_2006 (12 December 2006), rezasmile (12 December 2006), sajjadnegaresh (12 December 2006), web (20 February 2007)

زمان پیوستن
    28 Jan 2006

پیش گزیده

این کار نمیتونه به عنوان یه راه برای افزایش توان خروجی باشه چون راههای کم خرج طری هم هست مثل آپگرید سیستم تنفس و جرقه زنی موتور ماشین.

به نظر منم تا وقتی موتور استاندارد روشه این کار ارزش نداره.

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی paymanonline به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

rezasmile (12 December 2006), z_qz54 (12 December 2006)

زمان پیوستن
    03 Mar 2006
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    Brilliance H330
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

دیسک و صفحه پراید (گرافیت )

دیسک و صفحه پراید با پاسخی استثنائی کسانی که تا کنون از این دیسک صفحه ویژه استفاده نموده اند همواره برنده بودهاند.
    یکی از موارد استفاده این محصول مسابقات اتومبیلرانی می باشد.
    این محصول 100% ساخت ژاپن می باشد.

EXEDY Racing clutch

به نظر دوستان چه قيمتي بايد داشته باشه ؟
    براي مصرف شهري و بين شهري مناسبه يا فقط به درد پيست و مسابقه مي خوره ؟
    آخرین ویرایش به وسیله sajjadnegaresh : 13 January 2007 در 12:10 AM

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    HTC desire 816

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sajjadnegaresh مشاهده گفتگو
    دیسک و صفحه پراید (گرافیت )

دیسک و صفحه پراید با پاسخی استثنائی کسانی که تا کنون از این دیسک صفحه ویژه استفاده نموده اند همواره برنده بودهاند.
    یکی از موارد استفاده این محصول مسابقات اتومبیلرانی می باشد.
    این محصول 100% ساخت ژاپن می باشد.

EXEDY Racing clutch

به نظر دوستان چه قيمتي بايد داشته باشه ؟
    براي مصرف شهري و بين شهري مناسبه يا فقط به درد پيست و مسابقه مي خوره ؟
    اینکه شما فرمودی ، یه پیشنهاده ؟ یا سواله؟ من این محصول رو میخام ، چه کنم؟ چنده؟ از کجا بگیرم چون اتفاقا عمر دیسک و صفحم تموم شده. میشه بیشتر توضیح بدین؟

زمان پیوستن
    03 Mar 2006
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    Brilliance H330
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط m_eslam مشاهده گفتگو
    اینکه شما فرمودی ، یه پیشنهاده ؟ یا سواله؟ من این محصول رو میخام ، چه کنم؟ چنده؟ از کجا بگیرم چون اتفاقا عمر دیسک و صفحم تموم شده. میشه بیشتر توضیح بدین؟
    پست من جنبه سوالي داشت .در مورد قيمت هم اين مدل هست :
    دیسک و صفحه پراید ( گرافیت) اصل ژاپن- ریسینگ: مارک دایکن ژاپن، نو، ساخت ژاپن، 50 دستگاه، در وضعیت عالی، قیمت: 175,000 تومان
    ولي اين همون مدل Exedy نيست كه بايد قيمت اون رو هم بگيرم .

زمان پیوستن
    28 Jan 2006

پیش گزیده

کارخونه exedy دیسک و صفحه های ریسی خوبی داره و فکر کنم اینم یه مدل ریسی باشه. فکر کنم تجربه بدی نباشه یه دفعه آدم استفاده کنه. البته قیمتش میتونه یه مقداری بیان کننده کیفیتش باشه

سجاد جان اون 175 تومن قیمت دایکن هست؟

زمان پیوستن
    03 Mar 2006
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    Brilliance H330
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط paymanonline مشاهده گفتگو
    کارخونه exedy دیسک و صفحه های ریسی خوبی داره و فکر کنم اینم یه مدل ریسی باشه. فکر کنم تجربه بدی نباشه یه دفعه آدم استفاده کنه. البته قیمتش میتونه یه مقداری بیان کننده کیفیتش باشه

سجاد جان اون 175 تومن قیمت دایکن هست؟
    پيمان جان ، اين قيمت براي محصولي با مارك دايكن معرفي شده .

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    HTC desire 816

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط paymanonline مشاهده گفتگو
    این کار نمیتونه به عنوان یه راه برای افزایش توان خروجی باشه چون راههای کم خرج طری هم هست مثل آپگرید سیستم تنفس و جرقه زنی موتور ماشین.

به نظر منم تا وقتی موتور استاندارد روشه این کار ارزش نداره.
    البته نظر همه دوستان صائبه ، ولی من فکر میکنم دوباره باید یادآور تعریف و تفاوت تقویت موتور با استفاده بهینه از توان موتور بشیم ، وقتی صحبت از تقویت می کنیم ، به نظر من نمیشه نصفه و نیمه ولش کرد ، 1)تقویت سیستم مکش هوا، برای 2) جرقه کاملتر که البه ب همراه 3) شمع مناسب و قوی کارایی داره که اون هم بدون سیستم برق رسانی قوی ، یعنی: 4) وایر قوی 5) کوئل قوی ، که همه اینها یک انفجار کامل و قوی تر رو نسبت به حالت استاندارد ایجاد میکنن ، اما بعد این مرحله نوبت خروجی گازهای حاصله که یه 6)سیستم خروجی بزرگتر رو میطلبه ، البته انفجار قوی داخل موتور ، یعنی فشار بیشتر به 7)سر سیلندر ، و کارکرد سریعتر 8)سوپاپها و 9)میل لنگ تقویت شده که باز همه شون با هم بدون یک 10)سیستم گردش روغن خوب ، یعنی موتور تعطیل! تازه اگر ترمز خوب نباشه ، قبل ترکیدن موتور ، رفتی تو دیوار، با اینهمه ، کی میره دنبال تقویت موتور ، تو خیابونای تهران؟ بیاین یه کاری کنیم ، از شرایط موجود ، بهترین استفاده رو بکنیم ، کارای ساده مثل نصب سایکلون ، Fulex که هم ارزونن و هم موثر.
    دوستان مطلع منو ببخشن اگر زیاده گویی کردم و حتما" یک جاهایی هم نقص در اطلاعات دارم.

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی m_eslam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

danial_2006 (16 January 2007), paymanonline (15 March 2007), web (20 February 2007)

زمان پیوستن
    12 Apr 2006
    اتومبيل
    پراید - سوناتا
    گوشی موبایل
    N90

پیش گزیده

دوستان سلام
    من ميخوام ديسك و صفحه عوض كنم. ميخوام خوب باشه و برام يكسالي كار كنه. پرايد مدل 83 هست با كاركرد 30000 كيلومتر و تا حالا عوض نكردم.
    ميشه مارك كره اي معتبري براي اين محصول معرفي كنين؟ با قيمت 30 تا 35 هزار تومان.

ممنون

زمان پیوستن
    05 Sep 2006
    شهر
    طحران
    اتومبيل
    دوو سیلو
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

من شنیدم بعد چند مدت موتور ماشین صدا میده و باید یک موتور جدید بخرید بابا این کارو نکنید بااین که قیمتش پائین اما بعد شه باید پول یک موتور نو خرج کنید

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد