تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 121

نام گفتگو: بیمه خودرو سوالات پیرامون آن

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

من با رضا موافقم ....
    در هر کاری با بیمه کردن موضوع فعالیت خود به نوعی آرامش روحی را برای خود می خرید.... اینکه برای رسیدن به پول ماشینی که ازشما دزیدن باید 1سال بدوی یه بحث دیگس........

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

khaligefars (28 June 2006), monzajer (17 June 2006)

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    TEHran
    اتومبيل
    GLX 405
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

مهم نیست ماشین چیه!! ه
    به نظرم بیمه کن چون حق بیمه پرداختی بستگی به قیمت ماشین داره در کشور های پیشرفته مردم خیلی به بیمه اهمیت میدن و..
    بیمه بدنه هم همینطور که میدونی شام فقط بدنه نیست شامل سرقت شکستن شیشه پاشیدن اسید و سیستم صوتی و رینگ لاستیک ... رنگ ماشین میشه به نظرم می ارزه چرا چون برای پراید حق بیمه شماکمتر هم میشه:icon_
    cool
    بیمه برای ارامشه و این هزینه برای ارامش بهای زیادی نیست
    اینم بدون که پراید ماشینه ضعیفیه و با یک برخورد هر چند با سرعت کم خسارت زیادی بهش وارد میشه
    البته خیلیا به خودشون خیلی مطمئن هستند و میگن رانندگی من حرف نداره ولی ایا میدونن اگه مثلا به علت نقص
    فنی ماشین چپ شه (خدای نکرده )این دیگه ربطی به دست فرمون نداره

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Abolfazl2006_p به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

khaligefars (28 June 2006), monzajer (17 June 2006)

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

اینو یادم رفت بگم که من 2هفته پیش با پرایدم تصادف کردم و چیزی حدود 1میلیون تومن خرج رو دستم گذاشت که اگر بیمه نبودم باید خودمو می زدم به در ودیوار تا 1تومن جور کنم........پس حتما بیمه کن

6. کاربر زیر از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

khaligefars (28 June 2006)

زمان پیوستن
    30 Jan 2006
    اتومبيل
    سمند پژو
    گوشی موبایل
    پاکت پی سی

پیش گزیده

دو تا پیک بیمه بدنه و پرسش در مورد اتوموبیل با هم ادغام گردیدند و نام آنها به بیمه خودرو سوالات پیرامون آن تغییر کرد.
    لنین:
    این حقیقتی است کهن، که در سیاست باید اغلب از دشمنان آموخت

8. کاربر زیر از دوست گرامی z_qz54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

آیا برای یکبار استفاده از بیمه (ایران ) فرانشیز کم میشه؟؟؟
    من شنیدم بودم بار اول اگر بخوای استفاده کنی 20% فرانشیز کم می کنن.....

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    TEHran
    اتومبيل
    GLX 405
    گوشی موبایل
    Nokia

Cool

نقل قول نوشته شده توسط sogoli
    آیا برای یکبار استفاده از بیمه (ایران ) فرانشیز کم میشه؟؟؟
    من شنیدم بودم بار اول اگر بخوای استفاده کنی 20% فرانشیز کم می کنن.....
    بله برای خسارت اول به بعد به این صورته
    فرانشیزها
    خسارت اول 10% مبلغ خسارت حداقل100000 ریال
    خسارت دوم 20% مبلغ خسارت حداقل 200000 ریال
    خسارت سوم 30% مبلغ خسارت حداقل 300000 ریال
    فرانشیز برای رانندگانی که سابقه رانندگی انها در تاریخ حادثه کمتر از سه سال و یا سن انها کمتر از 25 سال باشد
    (مثل من!!) 10 % بیشتر از فرانشیز های فوق الذکر است.
    در صورت عدم وجود خسارت در سال اول 25% و در سال های اینده به ترتیب 35% و 45% و 60 % تخفیف جهت بیمه گذار منظور خواهد شد.
    منبع :مطالب مندرج در پشت بیمه نامه ایران ماشینم
    من 2 سال قبل تصادف کردم و حدود 100 تومن ماشین خسارت برداشتو از بیمه بدنه استفاده کردم (که البته حدود 70 تومن دستما گرفت) و سال بعد که خواستم دوباره ماشینا بیمه بدنه کنم 20 درصد اضافه نرخ محاسبه کردن ولی امسال به خاطر عدم خسارت 25%تخفیف گرفتم)میخوام بگم اگر خسارت ماشینتون کمه
    سعی کنید از بیمه استفاده نکنید چون موقعی که میخواهید دوباره ماشینا بیمه کنید مثل من اضافه باید (تا اون موقع هم بیمه گرون شده)بدید البته این مال وقتیه که بخواید ماشینا نگه دارید یا دوباره بیمه بدنه کنید..
    آخرین ویرایش به وسیله Abolfazl2006_p : 18 June 2006 در 07:16 PM

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Abolfazl2006_p به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

khaligefars (28 June 2006), sogoli (18 June 2006)

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

خوب خدارو شکر .... چون 2 هفته اس که 25 سالم شده و 6 سال از گواهینامه ام می گذره و فقط 10% فرانشیز ازم کم میشه....

13. کاربر زیر از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

parvazfilm (18 June 2006)

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    TEHran
    اتومبيل
    GLX 405
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sogoli
    خوب خدارو شکر .... چون 2 هفته اس که 25 سالم شده و 6 سال از گواهینامه ام می گذره و فقط 10% فرانشیز ازم کم میشه....

تبریک میگم
    موفق باشی

15. کاربر زیر از دوست گرامی Abolfazl2006_p به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

بالاخره بعد از دقیقا 3 روز دوندگی تونستم با بیمه شخص ثالثم خسارت طرف رو بدم و با استفاده از بیمه بدنه خودم که 2 روز طور کشید تونستم پولم رو بگیرم البته دردسر بیمه بیمه زیاده .....
    1 روز باید بری ماشین رو نشون بدی و پرونده تشکیل بدی....... و با کارشناسش حسابی چونه بزنی تا دست بالا برات حساب کنه ..... بعدش باید بری شعبه قلهک و استعلام بیمتو بگیری 10 روز بعد هم تشریف می اری بیمه همراه با داغی ماشینت و اونارو تحویل می دی سپس با محاسبه دستمزد و لوازم میزان پرداختی رو حساب می کنن . .......

البته این تصادف درس خوبی برای من بود که تو رانندگی فقط به فکر سرعت و چراغ زدن ولایی کشیدن بودم و خیلی از جاها رو 50 ، 50 رد می کردم ......

فقط 1 چیز می تونم بگم دوستانه و مخلصانه ....... توروخدا تصادف نکنید و احتیاط رو شرط اول رانندگی بدونید...... چون بقدری دردسر می کشید که .......
    یاعلی

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

parvazfilm (29 June 2006), z_qz54 (29 June 2006)

زمان پیوستن
    09 Mar 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    زيمنس- N 80

پیش گزیده بیمه خودرو سوالات پیرامون آن

حدود يك ماه پيش يك هيونداي ورنا از عقب به ماشين من زد و تا در عقب هر دور تا گلگير جمع شد.حتي كف اتاق هم جمع شده بود.
    مجبور شدم كل قسمت عقب و عوض كنم.
    مشكل از آنجا شروع شد كه بيمه ميگه بابت قسمت عقب تيك تيكه پول ميده در صورتي كه من 700 هزار تومان بيشتر از پول دريافتي از بيمه بايد پول بپردازم.هر كار هم كردم بيمه قبول نكرد.مقصر هم كه بيمه ماشينش تا 5 ميليون تومان جا داره ميگه مشكل شماست با بيمه و به من ربطي نداره.
    حالا من چجوري ميتونم مابقي پولو بگيرم.
    اونطور هم كه ميگن 2 ميليون افت ارزش ماشين هست.
    آيا ميتونم به جايي شكايت كنم و اين مبالغ و از بيمه يا مقصر بگيرم؟

زمان پیوستن
    29 May 2007

پیش گزیده

سلام
    دوست عزیز من درست متوجه منظورت از اینکه میگی بیمه تیکه تیکه پول میده نشدم. درضمن بیمه ثالث ماشینی که مقصر بوده و بهت زده پنج میلیونه؟!!!
    در کل اینجور مواقع بستگی به نوع بیمه و شرکت بیمه خسارت دهنده و حتی کارشناس بیمه داره ولی در هر صورت کارشناس بیمه ماشین رو میبینه و برآورد خسارت میکنه و بابت صافکاری و نقاشی و کلا دستمزد یک مبلغ رو درنظر میگیره و بابت لوازم هم بیمه ایران میگه هرچی لوازم عوض کنی اگر فاکتور مستند ارائه بشه قیمتش رو پرداخت میکنند.(البته خودشون قیمتها رو دارند و اگه فاکتور خلاف واقع حتی رسمی بیاری متوجه میشن و بیشتر از قیمت اصلی نمیدن. البته شرکتهای دیگه مثل آسیا و دانا و . . . تا اونجایی که بشه از سر و ته همینش هم میزنن.خلاصه اگه مبلغ کل خسارت براورد شده کمتر و یا برابر با سقف مورد بیمه باشه (معمولا یک میلیون تومان) که مشکلی نیست و کل خسارتت رو میتونی از شرکت بیمه بگیری . اما در مورد افت قیمت بیمه کاری برات نمیکنه و اگه بخواهی میتونی از طریق دادگستری و دادگاه پیگیری کنی که معمولا به دردسرش نمی ارزه و همه از این یکی صرف نظر میکنند.
    حالا اگه مقدار خسارت بیشتر از سقف بیمه مقصر باشه، بیمه هیچ تعهدی نداره و فقط همون مبلغ مثلا یک میلیون تومان رو میده و در مورد مابقی شما میتونید یا از جیب مبارک بپردازی و یا توافقی از مقصر حادثه بگیری و یا از طریق دادگاه قضیه رو پیگیری کنی ( یا به زور و یا با التماس بگبری) اما اگر ماشین خودت بیمه بدنه داشته باشی خیلی راحتی و میتونی درخواست بکنی از بیمه خودت خسارتت رو بگیری که در این صورت یک وکالت به شرکت بیمه میدی و شرکت بیمه کل خسارت ماشینت (البته تا سقف مورد بیمه که معمولا ارزش کل ماشین هست ) رو بهت میده و بعدا خود بیمه به سراغ مقصر رفته و کل خسارتی که به شما از طریق بیمه بدنه خودت بهت داده رو بعلاوه هزینه های دیگه بصورت نقد و یا اقصات و یا حتی مصادره اموال از مقصر میگیره.
    توصیه من اینه که اگر مبلغی که خودت هزینه میکنی کمه بصورت توافقی از طرفت بگیر (کلا و یا قسمتی از اونو) و نگذار کار به شکایت بکشه چون دردسرش زیاده و مجبور میشی بعد از کلی دوندگی وسطای کار از شکایتت صرف نظر کنی و خسارت رو ببخشی. اما اگر مبلغ زیاده و برات زور داره که بجز هزینه افت ماشین خسارت رو هم بدی و کلی هم بدون ماشین باشی میتونی شکایت کنی و مطمئن باش بالاخره به پولت میرسی. اگر بیمه بدنه داری حتما ازش استفاده کن چون هرچند که بیمه خودت خراب میشه وموقع تمدید دیگه تخفیفی در کار نیست اما چون این مبلغی که به تو میدن بیشتر ش رو از مقصر میگیرند روی پرداخت زیاد سخت نمیگیرند و میتونی برای جبران بقیه هزینه ها و حتی مدتی که بی ماشین بودی و افت قیمت ماشینت فاکتور بالا بیاری و مقدار زیادی از خسارتت رو جبران کنی.
    من دو بار تصادف شدید داشتم و طرفم بیمه ایران بود و هرچند دو ماهی بدون ماشین بودم اما در کل وقتی ماشینو فروختم دیدم کل مبلغی که از بیمه گرفتم از هزینه افت قیمت تصادفی بودن ماشین و مبلغ که برای ماشین هزینه کردم بیشتر بود.
    در آخر برای تهیه فاکتور لوازم اگر به لوازم فروشت بگی برای بیمه میخوام خودش میدونه چه چیزهایی رو با چه قیمتهایی بنویسه تا حد اقل پول خودت رو بتونی از بیمه بگیری.

زمان پیوستن
    09 Mar 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    زيمنس- N 80

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط محمود86 مشاهده گفتگو
    سلام
    دوست عزیز من درست متوجه منظورت از اینکه میگی بیمه تیکه تیکه پول میده نشدم. درضمن بیمه ثالث ماشینی که مقصر بوده و بهت زده پنج میلیونه؟!!!
    در کل اینجور مواقع بستگی به نوع بیمه و شرکت بیمه خسارت دهنده و حتی کارشناس بیمه داره ولی در هر صورت کارشناس بیمه ماشین رو میبینه و برآورد خسارت میکنه و بابت صافکاری و نقاشی و کلا دستمزد یک مبلغ رو درنظر میگیره و بابت لوازم هم بیمه ایران میگه هرچی لوازم عوض کنی اگر فاکتور مستند ارائه بشه قیمتش رو پرداخت میکنند.(البته خودشون قیمتها رو دارند و اگه فاکتور خلاف واقع حتی رسمی بیاری متوجه میشن و بیشتر از قیمت اصلی نمیدن. البته شرکتهای دیگه مثل آسیا و دانا و . . . تا اونجایی که بشه از سر و ته همینش هم میزنن.خلاصه اگه مبلغ کل خسارت براورد شده کمتر و یا برابر با سقف مورد بیمه باشه (معمولا یک میلیون تومان) که مشکلی نیست و کل خسارتت رو میتونی از شرکت بیمه بگیری . اما در مورد افت قیمت بیمه کاری برات نمیکنه و اگه بخواهی میتونی از طریق دادگستری و دادگاه پیگیری کنی که معمولا به دردسرش نمی ارزه و همه از این یکی صرف نظر میکنند.
    حالا اگه مقدار خسارت بیشتر از سقف بیمه مقصر باشه، بیمه هیچ تعهدی نداره و فقط همون مبلغ مثلا یک میلیون تومان رو میده و در مورد مابقی شما میتونید یا از جیب مبارک بپردازی و یا توافقی از مقصر حادثه بگیری و یا از طریق دادگاه قضیه رو پیگیری کنی ( یا به زور و یا با التماس بگبری) اما اگر ماشین خودت بیمه بدنه داشته باشی خیلی راحتی و میتونی درخواست بکنی از بیمه خودت خسارتت رو بگیری که در این صورت یک وکالت به شرکت بیمه میدی و شرکت بیمه کل خسارت ماشینت (البته تا سقف مورد بیمه که معمولا ارزش کل ماشین هست ) رو بهت میده و بعدا خود بیمه به سراغ مقصر رفته و کل خسارتی که به شما از طریق بیمه بدنه خودت بهت داده رو بعلاوه هزینه های دیگه بصورت نقد و یا اقصات و یا حتی مصادره اموال از مقصر میگیره.
    توصیه من اینه که اگر مبلغی که خودت هزینه میکنی کمه بصورت توافقی از طرفت بگیر (کلا و یا قسمتی از اونو) و نگذار کار به شکایت بکشه چون دردسرش زیاده و مجبور میشی بعد از کلی دوندگی وسطای کار از شکایتت صرف نظر کنی و خسارت رو ببخشی. اما اگر مبلغ زیاده و برات زور داره که بجز هزینه افت ماشین خسارت رو هم بدی و کلی هم بدون ماشین باشی میتونی شکایت کنی و مطمئن باش بالاخره به پولت میرسی. اگر بیمه بدنه داری حتما ازش استفاده کن چون هرچند که بیمه خودت خراب میشه وموقع تمدید دیگه تخفیفی در کار نیست اما چون این مبلغی که به تو میدن بیشتر ش رو از مقصر میگیرند روی پرداخت زیاد سخت نمیگیرند و میتونی برای جبران بقیه هزینه ها و حتی مدتی که بی ماشین بودی و افت قیمت ماشینت فاکتور بالا بیاری و مقدار زیادی از خسارتت رو جبران کنی.
    من دو بار تصادف شدید داشتم و طرفم بیمه ایران بود و هرچند دو ماهی بدون ماشین بودم اما در کل وقتی ماشینو فروختم دیدم کل مبلغی که از بیمه گرفتم از هزینه افت قیمت تصادفی بودن ماشین و مبلغ که برای ماشین هزینه کردم بیشتر بود.
    در آخر برای تهیه فاکتور لوازم اگر به لوازم فروشت بگی برای بیمه میخوام خودش میدونه چه چیزهایی رو با چه قیمتهایی بنویسه تا حد اقل پول خودت رو بتونی از بیمه بگیری.

منظورم از اينكه تيكه تيكه پول ميده اينه كه بيمه بابت قسمت عقبي كه من كلا 1.400.000 تومان خريدم به من به صورت 2 تا گلگير و 2تا پالوني و در صندوق عقب و بقيه جدا جدا و با فاكتور پول ميده كه جمعا 672.000 ميشه.
    بيمه مقصر آسيا هست و هزينه مالي تا 5.000.000 تومان پرداخت ميكنه.
    اختلاف من با بيمه مابه التفاوت 1.400.000 كه خودم پرداخت كردم و 672.000 كه بيمه به من ميده هست.
    حالا من ميتونم 728.000 كه با بيمه اختلاف دارم و از طريق شكايت بگيرم؟
    البته 200.000 تومان هم خودم جدا هزينه كردم.
    پول افت ارزش و خواب و چجوري ميتونم بگيرم؟

زمان پیوستن
    27 Jun 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا
    گوشی موبایل
    نوكيا

پیش گزیده

دوستان در هنگام تصادف خيلي موظب باشيد و خونسردي خودتان را حفظ كنيد . دو هفته پيش يك 206 زد توي در ماشين من ا‹ هم از روي خط عابر توميدان خلاف جهت آمد ، خلاصه اول كه دنده عقب گرفت كه بره با اعتراض من ايستاد بعد مي گفت در ماشينت همينجوري بود خلاصه يك افسر وظيفه آمد گفت بيا سر جاي اصلي بعد گفت نه خودت زدي .زنگ زدم به 110 كارشناس بياد يك افسر ديگه آمد گفت مدارك و طرف گفت همراهم نيست و رفت تا بياره و پدر و برادرش آنجا ماندن ، نگو فيلم بود و طرف گواهينامه يك ساله داشت كه تاريخش گذشته بود ، خلاصه پدرش به بهونه خوردن چيزي رفت با موبايل به اون گفت كه يك ساعتي نيا بعد مخ كاشناس رو كار گرفت و كارشناس گفت من نمي تونم صبر كنم ، اول گفته يود كروكي مي كشم ولي بعد گفت زير صد تومنه و رفت و به افسر وظيفه گفت مداركش را كه آورد آنها را مبادله كنند ، خلاصه بعدا يك كارشناس ديگر رو فرستاد وقتي مدارك را آورد نگاه نكردند كه اين بابا گواهينامش اعتبار نداره و به اصرار من هم براي كروكي توجه نكردن و مدارك اون را به من دادند و گفتند برو .... بقيه را انشاله شنبه تعريف مي كنم تا مايه عبرت باشد

صفحه 2 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد