تبليغات در پي‌هالز

صفحه 10 از 10 اولاول ... 345678910
نمایش نتایج 118 به 121 از 121

نام گفتگو: بیمه خودرو سوالات پیرامون آن

زمان پیوستن
    17 May 2011

پیش گزیده

سلام خسته نباشید من یک هموطن گیلانی هستم که در یک جاده ی شمال تصادف کردم به این شکل که راننده ی ریو راه مرا که با پراید رانندگی میکردم برید و راننده ی ریو از کارشناسی افسر ستوان مقصر شناخته شد(و به دلیل خسارت حدود 200/000 گفت کروکی لازم نیست)و قرار شد من و مقصر(راننده ی ریو) به بیمه ی ایران مراجعه کنیم.پس از 1 روز مراجعت مقصر ماشین خود را درست میکند و بیمه قبول نمیکند که خسارت وارده را به من که زیاندیده هستم به این علت که او ماشینش را درست کرده پرداخت نماید و درخواست کروکی کرد و من با کلی دوندگی توانستم از راهنمایی و رانندگی استان 1 پیش کروکی مبنی بر صحت تصادف بگیرم(چون خسارت حدود 200/000 به هیچ وجه کروکی نمیدهند) و حال بیمه تنها میگوید کروکی بیاور تا خسارت بدهم... مقصر هم میگوید من پولی نمیدهم از بیمه خسارت بگیر... من زیاندیده که هیچ گناهی نداشتم دستم به کجا بند است که حق خود را بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟ سپاسگزار میشوم اگر مرا راهنمایی کنید.

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Galaxy Nexus

پیش گزیده

ایا با توجه به قانون جدید دیه(90 میلیونی) که از 16 خرداد اجرا میشه باید بیمه نامه هامون رو تغییر بدیم
    میشه راهنمایی کنید باید چه کنیم
    با تشکر

زمان پیوستن
    24 Apr 2007
    شهر
    ارواین (کالیفرنیا_آمریکا)
    اتومبيل
    هیوندای النترا , داج استراتوس
    گوشی موبایل
    htc desire 310, SAMSUNG J3

پیش گزیده

از شرکت بیمه ملت که بیمه ثالثم با اونه بهم sms دادن که "نظر به افزایش دیه،لطفا" جهت افزایش تعهدات به نمایندگی مراجعه نمایید"

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط faseleh2 مشاهده گفتگو
    سلام خسته نباشید من یک هموطن گیلانی هستم که در یک جاده ی شمال تصادف کردم به این شکل که راننده ی ریو راه مرا که با پراید رانندگی میکردم برید و راننده ی ریو از کارشناسی افسر ستوان مقصر شناخته شد(و به دلیل خسارت حدود 200/000 گفت کروکی لازم نیست)و قرار شد من و مقصر(راننده ی ریو) به بیمه ی ایران مراجعه کنیم.پس از 1 روز مراجعت مقصر ماشین خود را درست میکند و بیمه قبول نمیکند که خسارت وارده را به من که زیاندیده هستم به این علت که او ماشینش را درست کرده پرداخت نماید و درخواست کروکی کرد و من با کلی دوندگی توانستم از راهنمایی و رانندگی استان 1 پیش کروکی مبنی بر صحت تصادف بگیرم(چون خسارت حدود 200/000 به هیچ وجه کروکی نمیدهند) و حال بیمه تنها میگوید کروکی بیاور تا خسارت بدهم... مقصر هم میگوید من پولی نمیدهم از بیمه خسارت بگیر... من زیاندیده که هیچ گناهی نداشتم دستم به کجا بند است که حق خود را بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟ سپاسگزار میشوم اگر مرا راهنمایی کنید.
    اگر پیگیری از بیمه، مقصر و پلیس به جایی نرسید چاره ای ندارید که مقصر در شورای حل اختلاف شکایت و مطالبه ضرر و زیان کنید.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

صفحه 10 از 10 اولاول ... 345678910

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند