تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 10 12345678 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 121

نام گفتگو: بیمه خودرو سوالات پیرامون آن

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده بیمه خودرو سوالات پیرامون آن

متاسفانه امروز یا پرایدم یه تصادف سنگین کردم که از دوستان در زمینه اسفاده از بیمه ثالث و ایران راهنمایی می خوام چون اولین بار هست که تصادف می کنم .........
    بیمه تالث من دانا و بیمه بدنه ، ایران هست.... با توجه به اینکه مقصر من بودم نحوه استفاده از هر دو بیمه (ثالث و اسیا) را بیان بفرماید.
    1- چون ماشین بنام دایی ام هست ، ایا به حضور ایشان در مرکز بیمه جهت دریافت خسارت نیاز هست یا خیر؟

2- جهت دریافت خسارت به کدامیک از شعبات بیمه مراجعه کنم بهتره ؟ در واقع خلوت تر و به مشتریان بهتر رسیدگی می کنند؟

3- چه مدارکی لازم هست ببرم؟

4- چه کار کنم تا حداکثر میزان خسارت را پرداخت کنند؟

5-چند بار باید به بیمه مراجعه کنم . درکل چندروز علافی داره؟
    ببخشید زیاد شد

زمان پیوستن
    14 Apr 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Kia Sorento\350SLC\Sl450 \206 Type 5
    گوشی موبایل
    9300i/Vertu Signature S

پیش گزیده

خسارت اگه خیلی زیاد باشه برای دریافت مبلغ خسارت باید صاحب ماشین بره پول رو بگیره در ضمن باید سند ماشین رو هم ببره!
    فکر نکنم 1 رووز بیشتر باشه اگه داغی نخوان از شما!

تشکیلات خود گردان کوهساررررررررر(نیاوران)
    I Live With Music, I Feed On Music, I Feel With Music, Music Is Life, Life Is Music, Music Is Way To Live, Music Is Way To Love ... Music Is All, All Is Music ... Music Is Exfinity

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

بيمه ثالث كه مشخصه. البته دانا رو نمي‌دونم ولي ايران نمايندگي ولي‌عصر نرسيده به تجريش خوبه و براي آسيا هم بيهقي. مي‌ري اونجا، كارشناسشون دو تا ماشين رو مي‌بينه و تعيين خسارت مي‌كنه و نهايتا هم دو سه ساعت بيشتر علافي نداره. اما براي بدنه بيشتر اذيت مي‌كنن. بايد ببري اول اونجا تا كارشناسشون ببينه، اگر هزينه سنگين باشه و پارتي‌ت هم كلفت باشه اول يه برآورد هزينه مي‌كنن و يه چيزي علي‌الحساب مي‌دن ولي اگر زياد نبود بايد ببري درست كنيو بعد داغي براشون ببري (يا فاكتور) و ماشين رو هم درست شده نشونشون بدي تا بهت پول بدن. ضمنا اگر زيز 25 سال هستي يا از گواهينامه كمتر از يك سال گذشته 20 درصد فرانشيز كم مي‌كنن....

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Generation-X
    خسارت اگه خیلی زیاد باشه برای دریافت مبلغ خسارت باید صاحب ماشین بره پول رو بگیره در ضمن باید سند ماشین رو هم ببره!
    فکر نکنم 1 رووز بیشتر باشه اگه داغی نخوان از شما!
    دوست عزیز فکر می کنم کل خسارت حدود 1میلیون تومن بشه ...
    با توجه به اینکه دایی ام ماشینو بصورت لیزینگی خریده ، وسندنداره چی کار باید کرد؟ در کل برای دوندگی کار آیا باید دایی ام باشه یا فقط برای گرفتن چک باید بیاد؟
    درضمن پرداخت پول به چه نحوه هست ؟ آخه شنیده بودم یه مقدار میدن جهت دستمزد و رنگ وصافکاری ...و بعدن با اوردن فاکتور یا داغی پول لوازمی رو که خریدم میدن.

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

فكر نمي‌كنم احتياجي به سند باشه، دايي‌تان هم براي گرفتن چك لازم است! بقيه دوندگي‌ها را مي‌توانيد خودتان به دوش بكشيد.

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

ممنون از راهنمایتان .......
    کسی نمی دونه کدام شعبه بیمه دانا خسارت شخص ثالث رو پرداخت می کنه؟

زمان پیوستن
    03 Mar 2006
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    Brilliance H330
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

امان از گرفتاري هاي بعد از تصادف

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sajjadnegares
    امان از گرفتاري هاي بعد از تصادف
    خدایی اینو راست گفتی ......
    خداکنه برای کسی پیش نیاد ....
    بیمه دانا پرسیدم گفتن باید برم جاده ساوه برای استفاده از بیمه ثالث
    همچنین برای دریافت بیمه بدنه (ایران) هم باید برم فاطمی ....البته از شعبه تجریش هم بد نمی گن
    کسی از دوستان گذرش افتاده بیمه ایران... اگر تجربه ایی ، نصیحتی، موردی .... در این زمینه داره مارو هم بی نصیب نکنه
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم( انجمن تصادفی های با بیمه )

زمان پیوستن
    21 Jan 2006
    شهر
    اصفهان
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy

پیش گزیده بیمه بدنه

سلام...
    به نظر شما بیمه بدنه برای اتومبیلهای نه چندان گران مثل پراید و آردی یا حتی پیکان یا PK نسبت به پولی که برای بیمه میدهیم، با درنظر گرفتن این احتمال که ممکن است در طول مدت بیمه اصلا به آن نیازی پیدا نکنیم(همینطور با توجه به اینکه حادثه هیچگاه خبر نمیکند!)، مقرون به صرفه است یا نه؟
    در ضمن قیمت بیمه بدنه برای انواع مختلف اتومبیل چقدر است؟
    با تشکر...

زمان پیوستن
    16 Sep 2005
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    ?MUSSO
    گوشی موبایل
    p1

پیش گزیده

به نظر من براي پرايد و ار دي نيازي نيست.
    بيمه بدنه براي ماشين 13 ميليون به بالا!
    البته اگه پول اضافي داريد ميتونيد پيكان رو هم بيمه بدنه كنيد! و خيالتون راحت باشه!
    در مورد قيمت من براي يه زانتيا 84 حدود 350 تومن دادم در ضمن 25% هم تخفيف داشتم!
    براي بيمه بدنه مهمه كه شما چه چيزايي رو علاوه بر ماشين مي خواهيد بيمه كنيد و قيمت بيمه 40 با 50 تومني بالا پايين ميشه.
    در ضمن اينم بدون اگه يه ماشن داري كه بيمه بدنه داره پس از فروش ماشين مثلآ اگه سه ماه از بيمه نامه ات باقيمونده ميتوني اون مدت باقيمانده رو به ماشن جديد منتقل كني! ( البته مابه التفاوتش رو بايد بدي)
    يا مثلآ اگه تا 2 3 ماه ماشين نخري مي توني بيمه نامه ات رو معلق كني و بعد از اينكه ماشين خريدي به ماشين جدي منتقل كني.

در مورد تخفيفات بيمه بدنه هنگام انتقال شرايط خاصصي وجود داره كه مراقب باش سرت كلاه نره!
    در ضمن به خاطر چيزاي بي ارزش مثل يا آيينه يا خط و خش نبايد ازش استفاده كني چون اولآ تخفيفت مي پره ثانيآهر دفعه 10% فرانشيز كم ميشه كه اون هم داستان و فوت و فناي خودشو داره!

موفق باشي
    آخرین ویرایش به وسیله alirezasalam : 16 June 2006 در 01:12 PM
    به کعبه گفتم تو از خاکی منم خاک، . . چرا باید به دور تو بگردم؟
    ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی ، . . . . برو با دل بیا تا من بگردم!

11. کاربر زیر از دوست گرامی alirezasalam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

monzajer (16 June 2006)

زمان پیوستن
    26 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

بستگی به رانندگی و تجربه شما دارد.... ولی به نظر من ارزششو داره ماشینتو بیمه کنی حتی پراید رو...
    اگر خدای نکرده اتفاقی بیفته اون موقع هست که قدر بیمه رو می دونی....
    فکر کنم بیمه پراید 160 باشه که میشه ماهی تقریبا 12هزارتومن ..... که مقدار زیادی فکر نکنم باشه..........
    در هر صورت من می گم بیمه کن صدرصد

13. کاربر زیر از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

monzajer (16 June 2006)

زمان پیوستن
    08 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    Nokia N73

پیش گزیده

وظيفه ((بيمه)) فروش آرامش به شماست.

شما با خريد بيمه در قدم اول براي خودتون آرامش خيال ميخريد.

هزينه اي هم كه براي اين خريد ميپردازيد متناسبه با ارزش وسيله اي كه بيمه ميكنيد. بنابراين چه يك دوچرخه بيمه كنيد و چه يك هواپيما ضرر نكرديد.

البته مزايا و اثرات مالي و رواني بيمه صحبتي است خيلي طولاني كه به اون نميپردازيم..

ممكنه شما سالها از بيمه استفاده نكنيد و فكر كنيد كه هزينه اي كه پرداخت كرديد ضرر كرده ايد. اما اينو بدونيد كه هزينه داشتن آرامش خيال شما هزينه اي بيش از اينهاست.

15. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی .Reza. به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (18 June 2006), monzajer (17 June 2006), z_qz54 (17 June 2006)

زمان پیوستن
    16 Sep 2005
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    ?MUSSO
    گوشی موبایل
    p1

پیش گزیده

اينم بدونيد كه اگه ماشينتو ببرن يا تصادف وحشتنك بكنه. يكي دو سالي بايد بدويي تا بتوني شايد 80% از پول ماشينو اونم بعد از كلي دوندگي بتوني بگيري. به اين ميگن آرامش!
    طبق آمار تعداد ماشيناي بالاي 13 ميليون كه بيمه ميشن خيلي بيشتره. دليلشم اينه شما اگه با پرايد گلگيرماشينت صدمه ببينه نهايت با 130 تومن درست ميشه! اما اگه با يه كمري بزنيو به همون مقدار صدمه ببيني شايد 600 700 تومن خرجت بشه البته به جز يكي 2 ميليوني كه از ماشينت ميفته!
    پس ميارزه 400 تومن بدي كمري يا زانتيا يا يه چيزي تو اين مايه ها رو بيمه كني اما 180 تومن نميارزه براي پرايد!
    حالا اين وسط يه بحثه! آيا شركت بيمه براي كمري (در اين مثال) ضرر مي كنه؟ نه! اگه گفتي چرا؟
    البته خوب بيمه بدنه آرامش ميده!!!! رجوع شود به دو خط اول
    آخرین ویرایش به وسیله alirezasalam : 16 June 2006 در 06:41 PM
    به کعبه گفتم تو از خاکی منم خاک، . . چرا باید به دور تو بگردم؟
    ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی ، . . . . برو با دل بیا تا من بگردم!

17. کاربر زیر از دوست گرامی alirezasalam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

monzajer (17 June 2006)

صفحه 1 از 10 12345678 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند