تبليغات در پي‌هالز

صفحه 8 از 8 اولاول 12345678
نمایش نتایج 92 به 102 از 102

نام گفتگو: کلوپ I-teq ا

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    jasjam

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hassanihn مشاهده گفتگو
    این مدل با یک اسم دیگه ای بود اسمس از ای تک نیاورده بود
    دوست عزيز

اين گوشي ساخت شركت htc هستش و ممكنه با نامهاي تجاري متفاوتي ممكنه در داخل بازار بياد پس مهم نوع اسم اين گوشي ها نيست مثل گوشي جمين كه هم در ايميت به نام جمين هست و در كيوتك s200
    زندگی مثل پیانو است,دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها .اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سیاه و سفید را با هم بفشاری

یا حق

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

بله تمام پاکت پی سی ها به جز O2 وHp رو شرکتhtc می سازه

زمان پیوستن
    09 Jun 2004
    شهر
    تهران . شهرک غرب
    اتومبيل
    BMW 630i 2007
    گوشی موبایل
    N95 8gige

پیش گزیده

از اطلاعاتتون واقعا ممنون
    دوست عزیز شما i-teq X-Bond دارید یا GIGABYTE G_SMART i آیا قیمت هاشون هم فرق دارن منظورم اینکه قیمت ای تک با گیگابایت فرق داره یا نه
    نه هيچ فرقي ندارند

و اينكه دوستان اگر مبحث تلويزيون و منشي تلفن را نخواهيم در نظر بگيريم دنبال مدل ليزر رفتنش و بقيه مدلهاش بنظرم جالب نيست.
    لطفا فیلم آخرین حرف را نگاه نکنید !!!

4. کاربر زیر از دوست گرامی amoali به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

El Padrino. (17 August 2007)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

الان لیزر توی بازار هست ؟ چند هست ؟
    ممنون

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    jasjam

پیش گزیده

الان لیزر توی بازار هست ؟ چند هست ؟
    ممنون

من تا حالا تو بازار نديدم اما ممكنه كسي خودش از خارجوارد كرده باشه
    زندگی مثل پیانو است,دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها .اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سیاه و سفید را با هم بفشاری

یا حق

7. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad51 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

El Padrino. (26 August 2007)

زمان پیوستن
    13 Oct 2006
    شهر
    اهواز
    گوشی موبایل
    Nokia 6680

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad51 مشاهده گفتگو
    من تا حالا تو بازار نديدم اما ممكنه كسي خودش از خارجوارد كرده باشه
    من چند روز پیش تبلیغ همین گوشی رو با تیتر پیشرفته ترین Povcket Pc دنیا دیدم تو مجله عصر ارتباط البته با نام GLX نه I-teq (البته همونجور که اشاره شد حد اکثر کاری که GLX و I-Teq انجام دادن عوض کردن قاب گوشیه)...درضمن زیر آگهی آدرس و شماره تلفن هم زده بود (تهران،میدان ولیعصر،مرکز تجارت ایرانیان،طبقه اول، واحد 9-تلفن:88927773

تلفن فروش:88929089و88928897)
    هر کی اطلاعات بیشتری ازش گرفت حتما به ما هم خبری بده

9. کاربر زیر از دوست گرامی Vista_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

El Padrino. (17 September 2007)

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    jasjam

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Vista_66 مشاهده گفتگو
    من چند روز پیش تبلیغ همین گوشی رو با تیتر پیشرفته ترین Povcket Pc دنیا دیدم تو مجله عصر ارتباط البته با نام GLX نه I-teq (البته همونجور که اشاره شد حد اکثر کاری که GLX و I-Teq انجام دادن عوض کردن قاب گوشیه)...درضمن زیر آگهی آدرس و شماره تلفن هم زده بود (تهران،میدان ولیعصر،مرکز تجارت ایرانیان،طبقه اول، واحد 9-تلفن:88927773

تلفن فروش:88929089و88928897)
    هر کی اطلاعات بیشتری ازش گرفت حتما به ما هم خبری بده
    دوست عزيز

GLX سيستمش جاواست و I-teg سيستمش ويندوز موبايل پس ميبينيد كه ممكنه از لحاظ ظاهر به هم شبيه باشه ولي از لحاظ كارايي مطمئنا فرق ميكنن

یا حق

زمان پیوستن
    13 Oct 2006
    شهر
    اهواز
    گوشی موبایل
    Nokia 6680

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad51 مشاهده گفتگو
    دوست عزيز

GLX سيستمش جاواست و I-teg سيستمش ويندوز موبايل پس ميبينيد كه ممكنه از لحاظ ظاهر به هم شبيه باشه ولي از لحاظ كارايي مطمئنا فرق ميكنن
    آقا محمد من حواسم به این مسئله هست.
    همونجور که می دونید شرکت هایی مثل GLX و حتی I-Teq خودشون سازنده و طراح گوشی نیستند و تنها کاری که می کنند با اجازه شرکت سازنده این گوشی ها رو با نام خودشون در یه محدوده خاص(مثلا در مورد I-teq در خاور میانه) به فروش می رسونن.پس نمی شه گفت که چون یکی از گوشی های GLX سیستم عامل جاوا داشته پس همشون همینجورین.
    در ضمن اگر به متن من دقت کنی نوشته بودم که این تبلیغ رو با تیتر "پیشرفته ترین پاکت پی سی دنیا" گذاشته بود که این خودش نشون دهنده اینه که سیستم عامل این گوشی جدید با مارک GLX ، ویندوزموبایل هست.
    البته جالبه بدونید که تو من تو چند تا سایت معروف (مثلا GSMArena.com یا MobileReviews.com ) برای مشخصات این گوشی گشتم اصلا گوشی با مارک GLX یا I-teq وجود خارجی نداشت و مطمئنا هر دوی این شرکت ها این گوشی رو از یه شرکت سومی (احتمالا همون htc) کپی زدن.
    حالا از اون معازه پرسیدن هم ضرری نداره.من که تهران نیستم (اهوازیم) اگر با تلفن جوابم رو داد که حتما به اطلاع همه می رسونم اگرم نه که زحمتش می افته گردن شما تهرانیای عزیز

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    jasjam

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Vista_66 مشاهده گفتگو
    آقا محمد من حواسم به این مسئله هست.
    همونجور که می دونید شرکت هایی مثل GLX و حتی I-Teq خودشون سازنده و طراح گوشی نیستند و تنها کاری که می کنند با اجازه شرکت سازنده این گوشی ها رو با نام خودشون در یه محدوده خاص(مثلا در مورد I-teq در خاور میانه) به فروش می رسونن.پس نمی شه گفت که چون یکی از گوشی های GLX سیستم عامل جاوا داشته پس همشون همینجورین.
    در ضمن اگر به متن من دقت کنی نوشته بودم که این تبلیغ رو با تیتر "پیشرفته ترین پاکت پی سی دنیا" گذاشته بود که این خودش نشون دهنده اینه که سیستم عامل این گوشی جدید با مارک GLX ، ویندوزموبایل هست.
    البته جالبه بدونید که تو من تو چند تا سایت معروف (مثلا GSMArena.com یا MobileReviews.com ) برای مشخصات این گوشی گشتم اصلا گوشی با مارک GLX یا I-teq وجود خارجی نداشت و مطمئنا هر دوی این شرکت ها این گوشی رو از یه شرکت سومی (احتمالا همون htc) کپی زدن.
    حالا از اون معازه پرسیدن هم ضرری نداره.من که تهران نیستم (اهوازیم) اگر با تلفن جوابم رو داد که حتما به اطلاع همه می رسونم اگرم نه که زحمتش می افته گردن شما تهرانیای عزیز
    دوست عزيز

اين گوشي GLX كه شما ميگيد مال يك شركت چيني هست كه با يك شركت ايراني قرار داد امضا كردن براي زدن گوشي به همين نام GLX پس نميتونه كه مال شركت معرف htc باشه البته ممكنه يك كپي جالب باشه كه شركتهاي چيني از اين كار ها زياد ميكنن ولي مدل i-teg ?????????

یا حق

زمان پیوستن
    29 Apr 2008
    شهر
    رشت
    گوشی موبایل
    Gigabyte G-Smart (i-teq Bond)i

پیش گزیده

سلام آقیانا خسته نباشد. شرمنده چند تا سوال دارم.من gigabyte g-smart (i-teq) دارم.تایوانی.واقعا تایوانی! آخه تو لیست TV فقط تایوانه! اینو چیکار میشه کرد که کشورها اضافه شن؟ چطور آپدیت کنم؟ جاوا هم نصب نمی کنه چیزی قبلش باید نصب کنم؟
    دستت درد نکنه

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    jasjam

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahid_s7 مشاهده گفتگو
    سلام آقیانا خسته نباشد. شرمنده چند تا سوال دارم.من gigabyte g-smart (i-teq) دارم.تایوانی.واقعا تایوانی! آخه تو لیست TV فقط تایوانه! اینو چیکار میشه کرد که کشورها اضافه شن؟ چطور آپدیت کنم؟ جاوا هم نصب نمی کنه چیزی قبلش باید نصب کنم؟
    دستت درد نکنه
    دوست عزيز

منظور شما از اينكه كشور هاي ديگه رو ميخواهيد به گوشيتون اضافه كنيد چيه؟؟؟؟براي چه كاري ميخوايد ؟براي تلويزيون يا براي كارديگه اي مورد نظرتون هست؟؟؟

یا حق

صفحه 8 از 8 اولاول 12345678

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند