تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 87 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 1128

نام گفتگو: تاپیک جامع ریو

زمان پیوستن
    26 Dec 2006
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    Omnia I8000

پیش گزیده عكس ريو نوك مدادي

از دوستان اگر كسي ريو نوك مدادي داره لطفا تصويرش را از زواياي مختلف ارسال كنه
    يه سوال داشتم:
    رنگ نوك مدادي يه جوره يا انواع نوك مدادي وجود داره؟ مثلا تيره و روشن يا به قهوه اي نزديك باشه...
    يه عكس نوك مدادي متاليك لطفا بذاريد ممنون ميشم
    نظرتون در مورد رنگ نوك مدادي ريو چيه؟

زمان پیوستن
    03 May 2006
    اتومبيل
    ندارم!
    گوشی موبایل
    Sagem 411X

پیش گزیده

لطفا موضوع تاپیک رو عوض نکنید

زمان پیوستن
    28 Jul 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گالانت
    گوشی موبایل
    P990i

پیش گزیده

راحتی صندلی ریو در چه حدیه آیا از 405 فرانسه صندلیهاش راحتره ؟

- زندگي نه آنقدر شيرين و مرگ نه آنقدر تلخ است كه انسان شرافتش را به آن بفروشد

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هیوندای ورنا
    گوشی موبایل
    i-mate JAM

پیش گزیده

دوستان نکته بین سلام
    اولاً جای گله داره از دوستانی که وقتی تاپیکی در مورد ورنا باز میشه (که به قول دوستان رقیب سرسخت ریو تو ایرانه) شروع می کنن به ضد و نقیض گفتن که آره ورنا بده و جیزه و اخه! اما وقتی حرف از ریو میشه دوستان میگن که گل سرسبد خودروهای توی ایران ریو هستش و بس. اگه اون حرفتون جانب دارانه نیست پس این حرفتون چیه؟؟؟؟؟؟؟
    اما اصل مطلب:
    با اجازه از مدیران سایت (از بزرگ خاندان تا کوچک خاندان) مطلبم کمی بیراهه ولی مطمئناً مورد توجه دوستداران و دشمنان ریو قرار میگیره. بنده در پایین دلایل ارزون تر بودن ریو به نسبت ورنا رو خدمت دوستداران این خودرو می رسانم:
    1) اون ریو هم که اینقدر میگید گله و سنبله رقیب ورنا نیست. قدمت تولید نشون میده که کدوم ماشین کپیه ایی ناشیانه از کدوم یکی ماشینه. ریوی عزیز ما با موتور 1493 سی سی قدرت 93 اسب بخار رو فراهم می کنه در حالی که ورنا با موتور 1495 سی سی معادل 99 اسب بخار قدرت تحویل صاحب عزیزش میده.
    2) اکسل عقب یکپارچۀ ریو نوید یک وانت نیسان سواری مفت و مجانی رو به شما میده در حالی که اکسل عقب ورنا سه تکه است که یکی از دلایل نرم تر بودن ورنا به نسبت ریو اینه
    3) شرکت خودرو سازی سایپا همیشه در نوآوری پیشتاز بوده. مثلاً در خودروی پراید برای این که به خواست های مشتری احترام بذاره بعد از گذشت چند میلیار سال نوآوری به خرج داده و با دستی کردن آنتن برقی خودرو یک معنای جدید به نوآوری بخشیده. در مورد خودروی ریو هم با آنتن ثابت سقفی تکنولوژی دورۀ جنگ ستارگان رو به نمایش گذاشته و البته تکمیل کنندۀ این هنر جملۀ پر معنی و مفهوم آنتن ثابت روی سقف (جلوش یه تیک) در جدول امکانات رفاهی این خودروست.
    4) زه روی در کجاست؟ (شاید خونۀ خالشه).
    5) رنگ آینه ها و دستگیرۀ دربها کجاست؟ (احتمالاً به اتفاق هم در منزل خالۀ مورد شمارۀ چهار هستند).
    6) صندلی های عقب با قابلیت تاشو (دسترسی به صندوق عقب) اگه دیدین سلام برسونین.
    7) پشت سری های صندلی عقب ندارد.
    8) اما جلو پنجرۀ کپی پراید دارد (اشاره به اظهار نظر اخیر دوست عزیزمون که فرمودند قیافۀ ریو به دلیل نو آوری و شکل خاص بر خلاف ورنا خسته کننده نیست).
    9) مالکان محترم خودروی دوو سی یلو با خرید یک ریو می توانند کپی برابر اصل پشت آمپر و دسته های راهنمای خودروی قبلی خود را در این مدل ببینند.
    و آخر این که...
    همونطور که دوستان مستحضرند تناسب خطوط بدنه عامل اصلی زیبایی خودروست که خودروی ریو کمترین بهره از این مورد رو داشته. فقط محض اطلاع دوستان عرض کنم که در خودروی ورنا این خطوط و عضلات بدنه حتی روی چراغ عقب نیز هماهنگ با گلگیر عقب خودرو رعایت شده (اگه ندیدیش چراغ عقب رو لمس کن).
    ضمناً 16 سوپاپ بودن این خودرو در پرده ایی از ابهامه و این به دلیل اینه که سایپا در کاتالوگ خودرو چیزی در مورد 16 سوپاپ بودن ریو نگفته (حتماً نخواسته آبروی ورنا رو ببره چون ورنا 12 سوپاپه و هی راین خودرو اعلام می کنه که ورنا 12 سوپاپه).
    دوستان توجه بکنن که اگه ریوی 12 میلیونی اختلاف قیمتی در حدود 3 میلیون با ورنا داره دلیلش گرون فروش بودن راین خودرو نیست. با باز کردن درب موتور ریو و مقایسه سطحی کیفیت و قیافۀ تجهیزات با ادوات داخل محفظه موتور ورنا یکی دیگه از دلایل گرون تر بودن ورنا رو می بینید. پس خواهش می کنم با جملات بی مغز و نپخته عقل و دانستۀ خودتون رو زیر سوال نبرید. بنده هم اگر با 12 میلیون پول بخوام ماشین بخرم به جای 405 یا 206 ریو رو انتخاب می کنم چون به نظرم ریو از این دو خودرو بهتره. اما هرگز بدون تحقیقات خودروی خودم رو بر حسب علائق شخصی خودم سرتر از خودروهای با کلاس تر و بهتر از خودروی خودم نمی دونم.
    آیا وقتش نرسیده که اول فکر بکنیم بعد حرف بزنیم؟

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Alireza-B به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mehdizadeh04 (31 July 2008), simbaleo (15 November 2007)

زمان پیوستن
    12 Apr 2004
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Prado 2007 vx - Proton Gen2

پیش گزیده

من از ورنا سواری نگرفتم اما توش نشتم ماشین بسیار بهتری به نسبت ریو هست و شاید طرح بیرونیش هم با اینکه سلیقه ای هست از ریو بهتر باشه اما در کل توی این تاپیک بیشتر این ماشین با سمند و 405 و 206 مقایسه شد تا ورنا و این نکته رو هم یادمون نره که ورنا یه چند میلیونی از ریو گرونتره

7. کاربر زیر از دوست گرامی Moein273 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ARYAMES (3 April 2008)

زمان پیوستن
    03 Apr 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Moein273 مشاهده گفتگو
    من از ورنا سواری نگرفتم اما توش نشتم ماشین بسیار بهتری به نسبت ریو هست و شاید طرح بیرونیش هم با اینکه سلیقه ای هست از ریو بهتر باشه اما در کل توی این تاپیک بیشتر این ماشین با سمند و 405 و 206 مقایسه شد تا ورنا و این نکته رو هم یادمون نره که ورنا یه چند میلیونی از ریو گرونتره
    ورنا راه نميره! براي همين خود کرمانخودرو هم ميخواهد 1600 اش رو بياره.

زمان پیوستن
    12 Apr 2004
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Prado 2007 vx - Proton Gen2

پیش گزیده

من در مورد طرح داخلی ماشیین و شاید هم خارج ماشین صحبت کردم و در مورد قدرت گفتم از ورنا سواری نگرفتم ولی ریو فوق العاده ماشین خوبی هست و من زیاد ازش سواری گرفتم

10. کاربر زیر از دوست گرامی Moein273 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ARYAMES (3 April 2008)

زمان پیوستن
    18 Mar 2006
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    206 SD V1
    گوشی موبایل
    SAMSUNG I900

پیش گزیده

ضمن خوشامدگویی به دوست عزیزم آقای سیا ساکتی که از کاربران بسیار فعال و اکتیو فروم مجله ماشین هستند و همیشه من و سایر دوستان رو در مورد خودروی ریو در اون فروم راهنمایی کردن امیدوارم اینجا هم همونقدر فعال باشن
    اما در مورد نوشته آقال علیرضا در مورد ورنا دوست عزیز من نمیخوام کل کل کنم اما شما فقط برو کاپوت ریو رو بالا بزن رو قاب موتور نوشته MI-TECH بعد برو تو اینترنت دربارش تحقیق کن نظرت 180 درج برمیگرده!

زمان پیوستن
    02 Feb 2006
    گوشی موبایل
    motorola

پیش گزیده

[img]http://img.photoamp.com/pa/07/08/21/0nvcxfSHu.jpg[img]

http://www.ariamehr.biz/showthread.php?t=174

زمان پیوستن
    26 Dec 2006
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    Omnia I8000

پیش گزیده

مصرف بنزين ريو چقدره؟؟
    من ريو صفر كردم باكش پر پر نبود فكر كنم تا خط سوم(يكي بيشتر از نصف) بنزين داشت و 40 كيلومتر اومده بود...الان حدود 300 تا اومدم چراغ بنزينش روشن شده !! (در مرحله اب بندي هستم) مصرف سوختش درسته ؟كجاش شش مميز نه دهم مصرف سوخت تركيبي هست در 100 كيلومتر؟؟؟

زمان پیوستن
    26 Dec 2006
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    Omnia I8000

پیش گزیده تنظيم موتور

آيا ريو هم مثل 206 تنظيم موتور با كامپيتور (دياك) داره؟

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Rio-Pars
    گوشی موبایل
    Omnia I900

پیش گزیده

سلام .
    1- مصرف بنزین ریو بین 9 ت 11 تا در قبل از اب بندی در سیکل شهری و بستگی به نوع رانندگی متغیر است اما بعد از 5000 کیلومتر مصرفش به 7 تا 8 لیتر در 100 کیلومتر کاهش پیدا میکنه(طبق گفته نمایندگی و تجربه شخصی) البته اگه میخوای مصرفت پایین باشه دنده هات رو پر نکن و طبق دستورات دفترچه دنده ها رو عوض کن . مصرفتم میاد پایین .
    2- تمام ماشینهای انژکتوری 90 به بالا این سیستم رو دارند . ریو هم با دستگاه دیاگ تنظیم موتور میشه!

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط reza_s29 مشاهده گفتگو
    سلام .
    1- مصرف بنزین ریو بین 9 ت 11 تا در قبل از اب بندی در سیکل شهری و بستگی به نوع رانندگی متغیر است اما بعد از 5000 کیلومتر مصرفش به 7 تا 8 لیتر در 100 کیلومتر کاهش پیدا میکنه(طبق گفته نمایندگی و تجربه شخصی) البته اگه میخوای مصرفت پایین باشه دنده هات رو پر نکن و طبق دستورات دفترچه دنده ها رو عوض کن . مصرفتم میاد پایین .
    2- تمام ماشینهای انژکتوری 90 به بالا این سیستم رو دارند . ریو هم با دستگاه دیاگ تنظیم موتور میشه!
    البته نه تنظیم به اون معنی بلکه سیستم عیب یابی انجام میشه ورفع عیب میشه و بقیه موارد توسط ای سی یو ماشین و بسته به شرایط کاری موتور و اطلاعات مختلف سنسور ها تنظیم و اجرا میشن

صفحه 3 از 87 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد