تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 24 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 304

نام گفتگو: تعویض قسمتی از آب آکواریوم (Siphoning Aquarium Water)ا

زمان پیوستن
    17 Aug 2006

پیش گزیده

سلام من تازه اكواريوم زدم در مورد سيفون برام سخت بود يكي از اعضا اينجا گفت 1500 تومان يك وسيله از ماهيران خريدم و طبق راهنمايي ايشون شبي 1 پارچ اب ميگذارم كنار اكواريوم صبح با همون وسيله 1 پارچ از اب اكواريوم را خالي ميكنم و ان 1 پارچ اب مانده را داخل ان ميزيرم اين كار براي من بسيار اسانتره ولي ميخواستم از نظر ديگران هم با خبر شوم.

2. کاربر زیر از دوست گرامی paeezan27 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    09 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    K850i

پیش گزیده

جالبه ، یجورایی خوشم اومد !

آخه حجم مخزن هم مهمه ،
    راستی حجم آب مخزن شما چقدره ؟

4. کاربر زیر از دوست گرامی Blaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    17 Aug 2006

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Blaze مشاهده گفتگو
    جالبه ، یجورایی خوشم اومد !

آخه حجم مخزن هم مهمه ،
    راستی حجم آب مخزن شما چقدره ؟
    با سلام براي 80 ليتري ولي فكر كنم براي بررگتر ميتوانيم از اين دبه كوچيكا استفاده كنيم. اين دوستمون خوذش يه 140 ليتري داره كه روزانه يك ذبه كوچيك 5كيلويي اب را عوض ميكنه.

6. کاربر زیر از دوست گرامی paeezan27 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    28 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Apple iPhone

Red face

نقل قول نوشته شده توسط paeezan27 مشاهده گفتگو
    سلام من تازه اكواريوم زدم در مورد سيفون برام سخت بود يكي از اعضا اينجا گفت 1500 تومان يك وسيله از ماهيران خريدم و طبق راهنمايي ايشون شبي 1 پارچ اب ميگذارم كنار اكواريوم صبح با همون وسيله 1 پارچ از اب اكواريوم را خالي ميكنم و ان 1 پارچ اب مانده را داخل ان ميزيرم اين كار براي من بسيار اسانتره ولي ميخواستم از نظر ديگران هم با خبر شوم.
    با سلام:
    وسیله ی 1500 تومانی که گرفتی نمیدونم چیه(حدس میزنم رفتی از این پمپ پلاستیکی ها که قدیم برای پمپ کردن نفت یا آب حوض استفاده میشد تهیه کردی)اگه حدسم درست باشه این وسیله قدرت سیفون کردن آب آکواریومو (اگه بخواهی درست و اصولی انجام بدی)نداره!!!!چون سیفون کردن صحیح مستلزم اینه که شما آشغال های بین شنها(با فرض داشتن شن در کف آکواریوم)رو از آب خارج کنی وبه میزان آبی که سیفون کردی آب سالم و تازه ی بدون کلر برگردونی تو آکواریوم!اگر میتونی60000 تومان(شصت هزار تومان)هزینه کنی یه گراول کلینر بخر مصرف آبت هم کم میشه(حقیقتش خودم استفاده نکردم)یا طرح پیشنهادیه بعضی دوستان هم جالب بود(تو تاپیک طرح ها یا یه همچین اسمی بود)تو پست های اول همین تاپیک هم توضیح داده شده که با چند متر شلنگ و یه بطریه نوشابه میشه سیفون کارآمدی ساخت(اونو استفاده میکنم و راضیم)ببخشید که زیاده گویی کردم!!!!
    دوستان خواهش میکنم به سایت http://www.persianorarabiangulf.com مراجعه و به خلیج فارس رأی بدین.
    آزادیمونو گرفتن.اصالتمونو گرفتن.نذارین هویتمونم بگیرن.

8. کاربر زیر از دوست گرامی MetMet به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    28 Apr 2006
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson S700iٍُ

پیش گزیده

طبق توصيه يكي از دوستان كه به نظرم توصيه معقول و منطقي هست : سيفون كردن شنها و تميز كردن آنها بطور مرتب به باكتري هاي مفيد صدمه ميزنه.چند جا هم توصيه شده كه اگر ميخواهيد فيلتر برقي يا چيزي كه منبع باكتري هست (اسفنج فيلتر يا وسايل و ... ) رو عوض كنيد تا چند روز از سيفون كردن شن كف و كشيدن آشغال هاي بين شنها كه موجب به هم زدن شنها ميشه خودداري كنيد.
    زندگي آتشگهي ديرنده پابرجاست
    گر بيفروزيش رقص شعله اش از هر كران پيداست
    ورنه خاموش است و خاموشي گناه ماست...

10. کاربر زیر از دوست گرامی Mehraz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    17 Aug 2006

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mehraz مشاهده گفتگو
    طبق توصيه يكي از دوستان كه به نظرم توصيه معقول و منطقي هست : سيفون كردن شنها و تميز كردن آنها بطور مرتب به باكتري هاي مفيد صدمه ميزنه.چند جا هم توصيه شده كه اگر ميخواهيد فيلتر برقي يا چيزي كه منبع باكتري هست (اسفنج فيلتر يا وسايل و ... ) رو عوض كنيد تا چند روز از سيفون كردن شن كف و كشيدن آشغال هاي بين شنها كه موجب به هم زدن شنها ميشه خودداري كنيد.
    سلام وسيله اي كه براي اين كار من استفاده ميكنم از اون پمپ پلاستيكي نيست حتما فردا براتون عكسش رو ميگزارم يه مقطع كوچيك ذلره به قطر 2 يا3 سانت كه در شن فرو ميرهو فقط همين مقدار رو تميز ميكنه البته ميتونيم فقط اب رو عوض كنيم شن هار ا نشوريم ولي اگرم پاك كنيم اين مقدار خيلي هم ناثير نميگذاره؟

12. کاربر زیر از دوست گرامی paeezan27 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    TEHran
    اتومبيل
    GLX 405
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

ممنون میشم عکسش را بزاری

14. کاربر زیر از دوست گرامی Abolfazl2006_p به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

سلام دوست من اون وسيله سيفون را ميتواني از ماهيران بخري ارزون هست و ميتوني شنهاتم تميز كني
    اشتباه اين بود هرجا رنجيدم لبخند زدم همه فكركردن درد ندارم سنگين تر ضربه زدن...

16. کاربر زیر از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    14 Sep 2006
    اتومبيل
    GLX 2000
    گوشی موبایل
    7610

پیش گزیده

سلام بلاخره تونستم خودم یک دستگاه سیفون درست کنم
    این دستگاه اب اکواریوم رو میگیره و بعد تصفیه میکنه و دوباره بر میگردونه میتونید با این دستگاه 1 ساعت تمام به طور کامل اکواریوم رو تیمیز کنید.

مورد دوم اینه که دستگاه اکسترناله و خارج از اکواریوم میمونه و با تغییرات جزئی و قدرت بالایی که داره به عنوان فیلتر بیولوژیکی اکسترنال استفاده بشه

من دارم لذت میبرم و اگه عمری باشه اموزشش رو براتون میگذارم
    قیمت وسائلش هم چیزی حدود 10 12 تومن تموم شد
    تنها برای من که میخواستم اولین بار درست کنم خیلی تموم شد و جور کردن وسائلش سخت بود.

تا هفته دیگه به طور کامل نواقص جزئیش رو درست میکنم و با عکس توضیح میدم
    با احترام / حجت
    هنوز امضایی ندارم

18. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی HOJATSHABANI به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (23 September 2006), Aqvarium (26 May 2007), Discus (23 September 2006)

زمان پیوستن
    16 Dec 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هيوندا/ورنا
    گوشی موبایل
    6600

پیش گزیده

با سلام اين وسيله همان وسيله 1500 توماني ميباشد براي تميز كردن شنها.
    http://i9.tinypic.com/2s0by1e.jpg

20. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی maryamakbari1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (24 September 2006), Aqvarium (26 May 2007), badform (13 November 2010), Discus (25 September 2006), Romans (23 September 2006), sascovach (2 May 2011), vanhelsing (24 September 2006)

زمان پیوستن
    28 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Apple iPhone

Red face

نقل قول نوشته شده توسط HOJATSHABANI مشاهده گفتگو
    سلام بلاخره تونستم خودم یک دستگاه سیفون درست کنم
    این دستگاه اب اکواریوم رو میگیره و بعد تصفیه میکنه و دوباره بر میگردونه میتونید با این دستگاه 1 ساعت تمام به طور کامل اکواریوم رو تیمیز کنید.

مورد دوم اینه که دستگاه اکسترناله و خارج از اکواریوم میمونه و با تغییرات جزئی و قدرت بالایی که داره به عنوان فیلتر بیولوژیکی اکسترنال استفاده بشه

من دارم لذت میبرم و اگه عمری باشه اموزشش رو براتون میگذارم
    قیمت وسائلش هم چیزی حدود 10 12 تومن تموم شد
    تنها برای من که میخواستم اولین بار درست کنم خیلی تموم شد و جور کردن وسائلش سخت بود.

تا هفته دیگه به طور کامل نواقص جزئیش رو درست میکنم و با عکس توضیح میدم
    با احترام / حجت
    با سلام:
    اگر واقعآ اونطور که تعریف کردین باشه میشه این وسیله رو با کمی تغییر به یه فیلتر خارج آبی(اکسترنال)تبدیل کرد اگر ازش عکسی قرار بدین ببینیم ساختارش چطوریه میشه بیشتر راجع بهش صحبت کرد

با سلام اين وسيله همان وسيله 1500 توماني ميباشد براي تميز كردن شنها.
    ممنون میشه گفت این همون وسیله ایه که تو پست های اول بچه ها معرفی کرده بودن تا خودمون بتونیم بسازیم وقتی میشه با 200---300 تومان بسازیم چرا 1500 پول بدیم(ببخشید یه لحظه خسیس بازیم گل کرد )بهر حال بنظر من بطریه نوشابه چون رنگش شفافه میشه راحت دید چی ازش رد میشه وآیا درست کار میکنه یا نه!؟!!
    آخرین ویرایش به وسیله MetMet : 25 September 2006 در 03:36 PM
    دوستان خواهش میکنم به سایت http://www.persianorarabiangulf.com مراجعه و به خلیج فارس رأی بدین.
    آزادیمونو گرفتن.اصالتمونو گرفتن.نذارین هویتمونم بگیرن.

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MetMet به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), zidane010 (29 January 2008)

زمان پیوستن
    14 Sep 2006
    اتومبيل
    GLX 2000
    گوشی موبایل
    7610

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    چشم حتما من میخواستم حسابی درستش کنم و بعدا با توضیح کامل بگذارم
    ایا اگه یک عکس کلی بزارم و بعد با توضیح روی طرح ( گرافیکی ) بزارم خوبه؟
    تو کدوم بخش اینجا یا بخش ساخت وسائل در منزل ؟

بخش ساخت وسائل در منزل لطفا
    ممنون، انوش
    آخرین ویرایش به وسیله Anoush : 26 September 2006 در 10:28 AM
    هنوز امضایی ندارم

24. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی HOJATSHABANI به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), dany0082 (9 October 2006), Discus (26 September 2006), MetMet (27 September 2006)

زمان پیوستن
    29 Aug 2006

پیش گزیده

سلام
    ببخشید من بعد از سیفون کردن با یه مشکل مواجه شدم
    برای وارد کردن اب جدید اب باید بدون کلر باشد؟(اگه اینجور باشه باید من برم چند تا بشکه اب بخرم اب کنم تا کلر ان خارج بشه اخه اکواریوم من 250 لیتری هستش )
    این اب جدیدی که بخوام وارد کنم با اب اکواریوم هم دما نیست باید چه کنم ؟

26. کاربر زیر از دوست گرامی mehdialoneboy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

صفحه 3 از 24 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند