تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 24 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 304

نام گفتگو: تعویض قسمتی از آب آکواریوم (Siphoning Aquarium Water)ا

زمان پیوستن
    09 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    K850i

پیش گزیده تعویض قسمتی از آب آکواریوم (Siphoning Aquarium Water)ا

کاوشگر : با توجه به اهمیت مبحث سیفون آب آکواریوم دوستان میتوانند مباحث خود را در این تاپیک ادامه بدهند.باتشکر

نقل قول نوشته شده توسط Anoush
    یک پمپ اب مناسب مشکل سیفون کردن اب را حل میکند.

[right]
    یه کم بیشتر توضیح میدین ؟ مرسی

میشه خواهش کنم عکس پاور هد رو بزارین و طریقه کار کردنشو بگین ؟

پاور هد (پمپ آب ) گرفتم resun دیروز
    و شلنگ بیرنگ تا محل فاضلاب وصل کردم برای تعویض آب
    آقا حالی بردم حسابی
    ، انصافا دستت درد نکنه انوش جان
    من از روش های قدیمی مک زدن به شدت متنفر بودم

قدرتش 1400 لیتر در ساعت با قیمت 7500 تومان ( البته مدل دیگه هم داشت ) از ماهیران باغفردوس تجریش گرفتم.
    در ضمن برای نصب روی فیلتر کف که شما گفتی داری ، دیدم ماهیران نصب کرده بود و به نظرم واقعا خوب بود ،میخوام برای این جدیده با توجه به نظر شما 2 تا نصب کنم
    آخرین ویرایش به وسیله Pedro : 14 April 2006 در 02:46 PM

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Blaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), ATOS (28 October 2011)

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تویوتا
    گوشی موبایل
    4S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Blaze
    یه کم بیشتر توضیح میدین ؟ مرسی
    ببینید من از لوله داخل اکواریوم گذاشتن و مک زدن ان تا اب جریان پیدا کند متنفرم.

برای همین، یک پاور هد (اگر نمیدانید چه شکلی است بفرمائید تا عکسش را قرار بدهم) قوی گرفتم و به خروجی ان یک شلنگ بلند که تا فاضلاب خانه برسد متصل کردم . پاور هد را داخل اکواریوم میکنم و بعد انرا روشن میکنم.بفاصله چند دقیقه اب را به میزان کافی خالی کرده و در ضمن هیچ ماهی کوچکی را نیز بداخل نمیکشد.

دوباره برای جایگزینی اب اکواریوم از سطلی که اب را در ان ذخیره میکنم، همین پاور هد را داخل سطل کرده و سر شلنگ را داخل اکواریوم میکنم. کارم بسرعت و بسیار تمیز انجام میشود.

موفق باشید.

4. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Anoush به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), ATOS (21 October 2011), masoudsara (31 January 2009), Mehrdad88862 (26 June 2006), mnikzad (19 July 2008), P.M.1367 (17 September 2007), saeed_cpu_full (19 May 2009)

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تویوتا
    گوشی موبایل
    4S

پیش گزیده

aquaclear_powerhead2.JPG]

عکس بالا یک پاور هد و ورود و خروج اب را نشان میدهد.

عکس پاور هد خودم را در روزهای اینده خواهم گذاشت و مفصل توضیح میدهم.

دوست عزیزم ژاکب، اگر حساب حرارت و غیره را نکرده بودم پیشنهاد نمیدادم.

در اکواریوم بی ارزش ترین نور همین نور لامپهای معمولی و هالوژن است. فرصتی دست داد راجع به ان صحبت میکنیم.

در ضمن خوشحال میشوم که دلایل شما را نیز بدانم.

مرهون لطف همه که این مطالب برایشان قابل خواندن است و نظر دادن
    آخرین ویرایش به وسیله Anoush : 10 September 2006 در 04:08 PM

6. 10 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Anoush به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbass11 (31 October 2007), Aqvarium (26 May 2007), Blaze (19 February 2006), ehsan.b1362 (14 May 2008), F.®.A (10 February 2007), k_afshin (28 October 2008), M@mool (4 July 2009), P.M.1367 (17 September 2007), saeed_fane (1 February 2007), zidane010 (20 January 2008)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهــــرون
    اتومبيل
    اتوبوس شركت واحــــــــــــــــــــــــــــد
    گوشی موبایل
    1200

پیش گزیده

آقا ميشه بگين اين پاور هد ها چندن؟

8. کاربر زیر از دوست گرامی Al3l3@S@li به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    23 Jan 2006
    شهر
    تهران مشهد وبلعکس

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان
    قربان قیمت از 4 تا 5 هزار تومان شروع می شود به بالا
    انوش جان اون مقاله در مورد نو محاسبات و کارایی و ... البته یکم سرو ته اش رو زدم و بصورت خلاصه از روی جزوه تهیه
    کردم
    آخرین ویرایش به وسیله Pedro : 26 February 2006 در 05:03 PM
    مشت می کوبم بر در
    پنجه می سایم بر پنچره ها
    من دچار خفقانم، خفقان
    من به تنگ آمده ام ، از همه چیز
    بگذارید هواری بزنم، آی!
    با شما هستم ! این درها را باز کنید!
    من به دنبال فضایی می گردم
    ......
    من هواری را سر خواهم داد!
    چاره درد مرا باید این داد کند
    از شما خفته چند!

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی jacobnazarade به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (21 February 2006), Aqvarium (26 May 2007), كاوشگر (26 February 2006)

زمان پیوستن
    09 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    K850i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط al3l3asali
    راستي من يه پاور هد گرفتم ولي نمي دونم با چي ميتونم به اون اتصالات وشلنگ باريكتر وصل كنم
    (پاور هدم از اين resun هاست)
    پاور هد رو داخل آکواریوم بگزار ترجیحا کف ، مدل شما یه اتصال ساده داره که روی خروجی نصب میشه ، اونو نصب کن و بعد شلنگ رو به اون اتصال اضافی که موقع جدا کردن شلنگ کارت خیلی ساده بشه ، یه اتصال مشبک داره ، اونو به قسمتی که آب میمکه و ورودی دستگاه هست وصل کن تا از ورود شن و ماهی ریز به داخل دستگاه جلوگیری کنه ،
    بعد خیلی ساده روشنش کن و حالشو ببر .

موفق باشید

12. کاربر زیر از دوست گرامی Blaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهــــرون
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    1200

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Blaze
    پاور هد رو داخل آکواریوم بگزار ترجیحا کف ، مدل شما یه اتصال ساده داره که روی خروجی نصب میشه ، اونو نصب کن و بعد شلنگ رو به اون اتصال اضافی که موقع جدا کردن شلنگ کارت خیلی ساده بشه ، یه اتصال مشبک داره ، اونو به قسمتی که آب میمکه و ورودی دستگاه هست وصل کن تا از ورود شن و ماهی ریز به داخل دستگاه جلوگیری کنه ،
    بعد خیلی ساده روشنش کن و حالشو ببر .

موفق باشید
    از جوابتون ممنون.ولي من ميخوام يه جور ديگه از اين وسيله استفاده كنم
    روش مورد نظر من:
    من قبلا براي تميز كردن آشغالهاي كف از يه شلنگ كمي كلفت تر از شلنگ هوا استفاده ميكردم كه به ته اون يه ظرف نوشابه ي نصفه چسبونده بودم و آشغال هاي "ريز" كف رو با اون خارج ميكردم.(به روش قديمي مكيدن و جاذبه)
    حالا ميخوام اگه بشه پمپ رو جايگزين جاذبه كنم ولي بازم خودم بتونم اون ظرف نصفه رو توي كف آكواريوم حركت بدم.

از طرفي هم ميخوام بعد از مكش پمپم توي آكواريوم بمونه و شلنگ مكش رو توي ظرف آب تميز بزارم و آب رو (از ظرفي ديگر)وارد آكواريوم كنم.
    حالا مشكل من يافتن يه وسيله براي اتصال و تبديل اندازه ي ته پاور هد به شلنگ باريك هست
    بازم از كمك دوستان سپاس گذارم...

14. کاربر زیر از دوست گرامی Al3l3@S@li به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    16 Jan 2006

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط al3l3asali
    از جوابتون ممنون.ولي من ميخوام يه جور ديگه از اين وسيله استفاده كنم
    روش مورد نظر من:
    من قبلا براي تميز كردن آشغالهاي كف از يه شلنگ كمي كلفت تر از شلنگ هوا استفاده ميكردم كه به ته اون يه ظرف نوشابه ي نصفه چسبونده بودم و آشغال هاي "ريز" كف رو با اون خارج ميكردم.(به روش قديمي مكيدن و جاذبه)
    حالا ميخوام اگه بشه پمپ رو جايگزين جاذبه كنم ولي بازم خودم بتونم اون ظرف نصفه رو توي كف آكواريوم حركت بدم.

از طرفي هم ميخوام بعد از مكش پمپم توي آكواريوم بمونه و شلنگ مكش رو توي ظرف آب تميز بزارم و آب رو (از ظرفي ديگر)وارد آكواريوم كنم.
    حالا مشكل من يافتن يه وسيله براي اتصال و تبديل اندازه ي ته پاور هد به شلنگ باريك هست
    بازم از كمك دوستان سپاس گذارم...
    ميشه بپرسم چرا از همون شيلنگ با قطر پاورهد استفاده نمي كني؟برا كشيدن فضولات من با شيلنگ معمولي آب انجام ميدم خوب جواب ميده.
    Acorns were good until bread was found.

16. کاربر زیر از دوست گرامی sarberah به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهــــرون
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    1200

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sarberah
    ميشه بپرسم چرا از همون شيلنگ با قطر پاورهد استفاده نمي كني؟برا كشيدن فضولات من با شيلنگ معمولي آب انجام ميدم خوب جواب ميده.
    سلام
    همونطور كه گفتم ميخوام بتونم از اون وسيله ي خودم(ظرف نوشابه) راحت استفاده كنم،اگه شلنگ كلفت باشه نميشه.

يه چيزي به ذهنم اومده ولي نمي دونم ميشه يا نه : اين تيوپ هاي حرارتي(فكر كنم اسمشو درست گفتم) كه توي كارهاي الكترونيك استفاده ميشه شايد بشه باهاش ته پاورهد و شلنگ ( 1 يا 1/5 سانتي) رو به هم وصل كرد.
    لطفا دوستان به من كمك كنن

18. کاربر زیر از دوست گرامی Al3l3@S@li به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    11 Feb 2006
    شهر
    اصفهان

پیش گزیده

یک سوال داشتم . فوری

اگه نصف آب آکواریوم که چرخه ازتش تکمیل شده را کنار بزاریم و شنهای کف آکواریوم را کامل بشوریم. بعد آکواریوم را با آب قدیمی و جدید پر کنیم. به کوتاه شدن چرخه کمک میکنه.
    ممنون میشم کمک کنید.

20. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi1979 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تویوتا
    گوشی موبایل
    4S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi1979
    یک سوال داشتم . فوری

اگه نصف آب آکواریوم که چرخه ازتش تکمیل شده را کنار بزاریم و شنهای کف آکواریوم را کامل بشوریم. بعد آکواریوم را با آب قدیمی و جدید پر کنیم. به کوتاه شدن چرخه کمک میکنه.
    ممنون میشم کمک کنید.
    بشرطی همراه با این عمل مخوف!! فیلتر ها رو دست نزنی و بذاری بدون دستکاری تا دو هفته کار کنند.

در عالم جانداران هیچ چیز صد در صد نیست و حتمن نمیشه گفت اتفاقی نمیافته برای همین من برات دعا میکنم.

حالا مجبوری شن کف رو بشوری؟

رستگار باشی

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Anoush به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), ATOS (28 October 2011)

زمان پیوستن
    11 Feb 2006
    شهر
    اصفهان

پیش گزیده

حالا مجبوری شن کف رو بشوری؟

رستگار باشی

راستش نه خیلی.

خوب نزدیک عیدها.
    آخرین ویرایش به وسیله Nima1989 : 9 March 2006 در 12:58 PM

24. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi1979 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تویوتا
    گوشی موبایل
    4S

پیش گزیده

راستش نه خیلی. خوب نزدیک عیدها
    امیدوارم و سعی میکنم که نوروز زیبات رو با مرگ ماهی ها توام نکنم، برای همین پیشنهاد میدم یک Gravel Cleaner از پاساژ پلاسکو بخری یا خودت مشابه اونو درست کنی و از شستن شن کف صرفنظر کنی.

فکر کنم یکی از دوستان خودش درست کرده و میتونه راهنمایت کنه.

26. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Anoush به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), ATOS (28 October 2011), mehdi1979 (9 March 2006), vahid fisher (30 March 2007)

صفحه 1 از 24 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد