تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 14 به 19 از 19

نام گفتگو: خاموش شدن پراید بعداز ول کردن پدال گاز

زمان پیوستن
    02 Oct 2005
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    ROA
    گوشی موبایل
    NOKIA X2-02

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Shahzadeh kocholoo
    اگه ماشین شما انزکتوره احتمال داره از استپتر باشه ؟؟

اونم 1 چک بکن !
    متاسفانه انژکتوری نیست و از نوع کاربرتوری CLC هستش

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Pride
    گوشی موبایل
    P990 - W800i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط salim_gh
    دوست عزیز من یه 405 مدل 2000 کاربراتی داشتم همین مشکل رو پیدا کرد مدتی تو تعمیر گاهها سرگردان بودم تا اینکه یکی برام تعمیرش کرد اشکالش بابت یه وسیله ی الکتریکی که به کاربراتور وصل شده بود اول میخاستم کلا عوضش کنم قیمتش 29 تومن بود اما تعمیرکار گفت قابل تعمیر و تعمیرش کرد البته نمیدونم پراید شما هم این قطعه الکتریکی رو داره یا نه.میتونید دفعه بعد که رفتین تعمیرگاه بپرسین
    بله به نکته خوبی اشاره کردید به احتمال قوی مشکل تو مدار CLC و سنسورهای مربوطه هستش دو راه دارید قطع CLC که ممکنه درستش کنه و دیگه اینکه آدرس اون تعمیرکار رو از دوستمون بگیرید و یه سر بهش بزنید .

زمان پیوستن
    01 Sep 2005
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    uiq v3

پیش گزیده

من میگم جای که فیلتر هوا قرار داره زیر ان به طرف کمک راننده (فکر کنم جاش اونجاست) یک پیچ که برای تنظیم موتور یکم دور موتور ببر بالا . برای clc هم یک فیوز یک امپر تو موتور اونم بردار.

زمان پیوستن
    03 Apr 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    پراید 84
    گوشی موبایل
    نوکیا 3310

پیش گزیده کیلئمتر پراید

نقل قول نوشته شده توسط Mohsen_d_62
    کیلومتر ماشین اگه برقی باشه و قطع بشه یه همچین حالتی پیش میاد که البته شاید مال شما برقی نباشه . دوستان اگه میخوان کیلومتر انژکتوری ها رو باز کنن باید با یه کسی که کارش الکتورنیکه مشورت کنن تا براون مدار رو اصلاح کنه . (میدونید که غیر قانونیه و از گارانتی خارج میشه)
    از کجا میفهمن که سوکت کیلومتر باز شده؟ چون یه سوکت که بیشتر نیست

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Pride
    گوشی موبایل
    P990 - W800i

پیش گزیده

ظاهراً کیلومتر ماشین به جز کیلومتر در داخل ECU هم ذخیره میشه . البته اینجور که من شنیدم بین کیت های ساژم و زیمنس همین موضوع اختلاف داره . مثل اینکه تو ساژم ذخیره نمیشه ولی توی زیمنس ذخیره میشه . به جز اون توی پیکان انژکتوری که ما تست کردیم ماشین موقع توقف خاموش میشد . ولی پراید رو جرات نکردیم دست بزنیم . آخه پیکان مال خودم نبود .

زمان پیوستن
    12 Jun 2016

پیش گزیده

دوستان منم پرايد دارم مشکلم اين بود که ماشين وقتي وايميستادم پا از روي گاز برميداشتم خاموش ميشد هرجا بردم ميگفتن استپرته ولي اخر مشکل از تسمه دينام بود که برق درست توليد نميکرد و ماشين تا گاز ميدادم چون تسمه شل بود ميچرخوند و کار ميکرد ولي گاز نميدادم تسمه رد ميکرد و نميتونست بچرخونه دينامو . پيشنهاد ميدم اول از برقي ماشين اطمينان حاصل کنين چون کمبود برق باعث اختلال در عملکرد سنسور ها ميشه. اول برین یه دستگاه بزنین ببینین باتری یا دینامتون سالمه یا نه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد