تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 69 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 888

نام گفتگو: هیوندای سوناتا

زمان پیوستن
    05 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    BMW 320i - sonata
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD

پیش گزیده

بهتره حتما به نمایندگی مراجعه کنید . اگه سرویس 2000 رو رد کردید مطمعنا اشکال از رگلاژ و ... نیست .
    من این تجربه رو در مورد یک bmw وارداتی دیدم . مشکل این بود که در دبی 2 سال خوابیده بود و جای نامناسب . میله تعادل عقبش از تنظیم خارج شده بود . با توجه به پیچیده بودن سیستم تعلیق عقب سوناتا پیشنهاد می کنم حتما به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید .
    البته اگه بیشتر توضیح بدید حتما از همکاران می پرسم و خدمت شما اطلاع میدم

2. کاربر زیر از دوست گرامی nojex به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shahrokh_al (26 February 2007)

زمان پیوستن
    27 Dec 2005
    شهر
    تهران و دبی
    اتومبيل
    sonata2006&landcruise 2010
    گوشی موبایل
    NOKIA 8800 carbon & E72

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط nojex مشاهده گفتگو
    بهتره حتما به نمایندگی مراجعه کنید . اگه سرویس 2000 رو رد کردید مطمعنا اشکال از رگلاژ و ... نیست .
    من این تجربه رو در مورد یک bmw وارداتی دیدم . مشکل این بود که در دبی 2 سال خوابیده بود و جای نامناسب . میله تعادل عقبش از تنظیم خارج شده بود . با توجه به پیچیده بودن سیستم تعلیق عقب سوناتا پیشنهاد می کنم حتما به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید .
    البته اگه بیشتر توضیح بدید حتما از همکاران می پرسم و خدمت شما اطلاع میدم

دوست عزیز ممنون از رانماییتون.سرویس 1500 رو بردم و اون موقع هم صدا میداد منتها این صدا گاهی زیاده و گاهی کم. برا همین روزی که بردم سرویس اصلا سدا نمیداد. در ضمن توی دست انداز صدایی نمیده . فقط سرپیچ یا جاهایی که ماشین تکون میخوره این صدا میاد! یه وسال دیگه شما نمایندگی خوبی برای هیوندای میشناسید؟

زمان پیوستن
    05 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    BMW 320i - sonata
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD

پیش گزیده

تعمیرگاههای کرمان خودرو در تهران تقریبا دوره های لازم رو دیدن . به نظر من بهتر از تعمیرگاههای عادی هستند.

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

بله همه سر مکانیک های نمایندگی ها برای هر ماشینی در کره دوره دیده اند

6. کاربر زیر از دوست گرامی El Padrino. به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

kevin_m_bb (23 April 2007)

زمان پیوستن
    27 Dec 2005
    شهر
    تهران و دبی
    اتومبيل
    sonata2006&landcruise 2010
    گوشی موبایل
    NOKIA 8800 carbon & E72

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hassanihn مشاهده گفتگو
    بله همه سر مکانیک های نمایندگی ها برای هر ماشینی در کره دوره دیده اند
    \
    جهت اطلاع دوستان میگم که اگه به مشکل مشابه برخورد کردند. امروز ماشین رو برای صداش بردم نمایندگی. گفت مشکل از سر کمک هست که احتمالا خشک شده . نیم ساعت زمان برد و با 5 هزار تومان فعلا مشکل برطرف شده

8. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahrokh_al به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

El Padrino. (16 April 2007), kevin_m_bb (17 April 2007), Mohsen1001 (23 April 2007), Nima_Afsordeh (18 December 2008), shahram2006_m (16 April 2007), web (21 April 2007)

زمان پیوستن
    12 Apr 2006
    اتومبيل
    پراید - سوناتا
    گوشی موبایل
    N90

پیش گزیده

خب خوشبختانه بعد از 23000 كيلومتر هيچ سروصدايي نداره.
    دو نكته هم بگم :
    1 - تيپ ترونيكش گاها كودنه يعني بعضي وقتا كه ماشين سرده به فشار دست با تاخير جواب ميده. اما بعد گرم شدن عملكرد خيلي لذت بخشي داره طوريكه اگر به تعويض دستي عادت كنين ديگه به ندرت روي D ميذارين چون جلو زدن اهرم با اون صداي غرش موتور واقعا حالت اسپرتيو براتون پديد مياره.
    2 - احساس ميكنم جايگاه تنظيمات صندلي كمي بد دست و بدجاست.

10. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی web به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alfred88 (25 April 2007), kevin_m_bb (21 April 2007), Mohsen1001 (23 April 2007), Mr.Sina (23 April 2007), Nima_Afsordeh (18 December 2008), shahram2006_m (21 April 2007), shahrokh_al (21 April 2007)

زمان پیوستن
    30 Jan 2005
    اتومبيل
    206 ASD-کیا سورنتو
    گوشی موبایل
    MOTO RIZR Z8

پیش گزیده

البته به سر و صدا افتادن ماشين خيلي بستگي به نوع رانندگي يك فرد داره!!!
    MOEIN_LOOTII
    داداش اینه رسمه دوستی تو این زمونه:هرکی یه تپه پول داره یه کوه دوست داره

12. کاربر زیر از دوست گرامی kevin_m_bb به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

web (21 April 2007)

زمان پیوستن
    10 Nov 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ELX
    گوشی موبایل
    فعلا HTC Touch / 6500 Slid

پیش گزیده

دوستان چندتا سوال داشتم جواب بدبد ممنون میشم ...
    بعد از 1 مدت که میخواستم 1 ماشین تو رنج 30 میلیون بخرم بین سوناتا و کمری ، سوناتا رو انتخاب کردم چند جا رفتم سوال کردم توی شریعتی همه 6 سیلندر داشتن و تعداد رنگ های محدود ( فقط سفید و نقره ای ) و چند جا هم که 4 سیلندر داشتن مدل 2006 با 24000 کارکرد رو میداد 30.5 !!! میخواستم بدونم اولا آدرس دقیق نمایندگی فروش کرمان خودرو کجاست ؟ نمایندگی همه رنگی داره یا فقط رنگ هایی مثل سفید و نقره ای و مشکی داره ؟ الان قیمت فول آپشن 4 سیلندر این ماشین چنده ؟ این فول آپشن هایی که نمایندگی میفروشه سانروف و سنسور عقب و اینا هم دارن ؟؟

edited !!!
    خوب توی 1 تاپیک دیگه در مورد آسان خودرو و ... مطلب نوشته که اونجا قیمت نقدی نیمه فول رو 30.5 دوستان اعلام کردن ... میخواستم بدونم نیمه فول شامل چه آپشن هایی هست و آیا فول هم دارن ؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله Nazanin : 23 April 2007 در 12:05 AM
    No explanation is necessary 4 an expert & no explanation is enough 4 an idiot
    Today Song : I'm So alone , Here On My Own , & I'm w8in 4 u 2 Come , i want 2 be a part of u think of all things we could do

زمان پیوستن
    18 Oct 2005
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    Nokia 8800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط web مشاهده گفتگو
    خب خوشبختانه بعد از 23000 كيلومتر هيچ سروصدايي نداره.
    دو نكته هم بگم :
    1 - تيپ ترونيكش گاها كودنه يعني بعضي وقتا كه ماشين سرده به فشار دست با تاخير جواب ميده. اما بعد گرم شدن عملكرد خيلي لذت بخشي داره طوريكه اگر به تعويض دستي عادت كنين ديگه به ندرت روي D ميذارين چون جلو زدن اهرم با اون صداي غرش موتور واقعا حالت اسپرتيو براتون پديد مياره.
    2 - احساس ميكنم جايگاه تنظيمات صندلي كمي بد دست و بدجاست.
    جناب web یک سوال خدمتتون داشتم
    من یکی از دوستام قبل از عید یک سوناتا فول خریده....
    من دیروز پشتش نشستم تا بیشتر باهاش اشنا شم و گیربکس رو روی تیپ ترونیکش گزاشتم .. تو سرعت 140 دور موتور فکر کنم روی 4500 بود که معکوس دادم ولی هر چقدر سعی کردم دنده جا نرفت...
    می خواستم ببینم مشکل از ماشین بوده یا بعضی وقتا اینجوری می شه؟!
    دوستم که می گفت بعضی وقتا این مشکل پیش میاد...
    یک سوال دیگه اینکه بالاترین دکمه روی فرمان سمت راست چکار می کنه؟
    با تشکر

زمان پیوستن
    05 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    BMW 320i - sonata
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD

پیش گزیده

ن دیروز پشتش نشستم تا بیشتر باهاش اشنا شم و گیربکس رو روی تیپ ترونیکش گزاشتم .. تو سرعت 140 دور موتور فکر کنم روی 4500 بود که معکوس دادم ولی هر چقدر سعی کردم دنده جا نرفت...
    می خواستم ببینم مشکل از ماشین بوده یا بعضی وقتا اینجوری می شه؟!
    گیربکس رو حالت h-tronic که قرار میگیره اگه شما معکوس بکشید و دور موتور شما طوری باشه که موتور وارد red line بشه برای جلو گیری از آسیب به موتور دنده عوض نمیشه .
    برای 3-4 هم باید دور موتور بالای 3500 باشه فکر کنم . و اگر نه overdrive رو آزاد نمیکنه .

اون دکمه res accel هست در مدل هایی که cruse control دارن با فشارش در صورت فعال بودن سیستم 4 km به سرعتتون هر بار اضافه میشه .
    در مدل های فاقد cruse دگمه mute سیستم صوتیه .

میخواستم بدونم اولا آدرس دقیق نمایندگی فروش کرمان خودرو کجاست ؟
    کرمان خودرو امسال واردات نداره . یعنی فعلا که برنامه ی جدیدی برای فروش نداره اما نمایندگیهاش دارن .
    قیمت 2400 gls تقریبا 36.500 میشه . کامل کامله اما sunroof نداره

خوب توی 1 تاپیک دیگه در مورد آسان خودرو و ... مطلب نوشته که اونجا قیمت نقدی نیمه فول رو 30.5 دوستان اعلام کردن ... میخواستم بدونم نیمه فول شامل چه آپشن هایی هست و آیا فول هم دارن ؟؟؟
    آسان موتور نیمه فول داره . نواقصش ac manual . نداشتن back sensor , اینه حساس به نور , رینگ 17 . سیستم صوتی infinity 7.1 , و در بعضی مدل ها esp و cruse هستش . البته قرار بود gls full هم بیاره که فعلا تو بازار نیست .
    آخرین ویرایش به وسیله nojex : 23 April 2007 در 01:17 AM

16. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی nojex به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali14049 (15 May 2007), ar1358 (30 June 2008), kevin_m_bb (23 April 2007), Mohsen1001 (23 April 2007), Mr.Sina (23 April 2007), Nazanin (23 April 2007), Nima_Afsordeh (18 December 2008), shahram2006_m (23 April 2007), web (23 April 2007)

زمان پیوستن
    12 Apr 2006
    اتومبيل
    پراید - سوناتا
    گوشی موبایل
    N90

پیش گزیده

سينا جان علاوه بر توضيحات دوست خوبمون nojex يك سيستم ديگه اي كه در همين راستا روي تمام سوناتاها موجوده اينه كه با نگه داشتن ترمز در حالت ايست و فشار به پدال گاز دور موتور حتي به وسط هم نميرسه تا روي اجزاي گيربكس فشار نياد و همچنين كنترل هرزگردي.

میخواستم بدونم اولا آدرس دقیق نمایندگی فروش کرمان خودرو کجاست ؟
    ليست كامل نمايندگيها به همراه شماره تلفن و آدرس:
    http://www.rvmco.ir/FarsiForms/Branches.aspx

نمایندگی همه رنگی داره یا فقط رنگ هایی مثل سفید و نقره ای و مشکی داره ؟
    اين كاملا به نمايندگي بستگي داره. موجودي هركدام متفاوته. شما بايد زنگ بزنيد و ازشون سوال كنيد كه چه رنگ هايي براي فروش دارن.
    ضمنا حتي الامكان سعي كنيد از راين خودرو خريد كنيد چون تعداد نمايندگي ها بيشتر و خدمات پس از فروش معتبر و معتمدتري دارن. آسان خودرو تنها دو تعميرگاه و اون هم فقط در تهران داره و سومي هنوز به طور كامل داير نشده.
    به علاوه اين روزها قيمت 4 سيلندر و مخصوصا تمام فول بالا رفته و كمي نسبت به 6 سيلندر كاذب شده.
    به عنوان يك حدود كلي قيمت، يكي از دوستان مدل GL (يعني فاقد پروژكتور جلو و رينگ اسپرت و ايربگ و ABS!) با كاركرد 15000 كيلومتر رو هفته گذشته فروخت 29.5 ميليون.

18. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی web به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Mr.Sina (24 April 2007), Nazanin (23 April 2007), Nima_Afsordeh (18 December 2008)

زمان پیوستن
    05 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    BMW 320i - sonata
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD

پیش گزیده

به علاوه اين روزها قيمت 4 سيلندر و مخصوصا تمام فول بالا رفته و كمي نسبت به 6 سيلندر كاذب شده.
    به عنوان يك حدود كلي قيمت، يكي از دوستان مدل GL (يعني فاقد پروژكتور جلو و رينگ اسپرت و ايربگ و ABS!) با كاركرد 15000 كيلومتر رو هفته گذشته فروخت 29.5 ميليون.
    دقیقا . چون متاسفانه gls فول تو بازار به شدت کم شده کلا بقیه قیمت ها هم بالا رفتن . gl فول که قبلا 31 بود حدود 32.500 شده . تنها نکته ای هم که بهش اضافه شده رینگ 17 هستش

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی nojex به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Nazanin (23 April 2007), web (23 April 2007)

زمان پیوستن
    10 Nov 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ELX
    گوشی موبایل
    فعلا HTC Touch / 6500 Slid

پیش گزیده

شرمنده که دوباره دارم میپرسم چون هر چی سرچ کردم به جواب نرسیدم با اینکه قبلا توی یکی از تاپیک ها دیده بودم .... اولا آیا نمایندگی ها سوناتای فول رو با سان روف میفروشن یا سان روف دارها واردات شخصی هستن ؟؟ چون از هر نمایندگی پرسیدم گفت نداریم ... راست میگه یا واسه اینه که جنس خودشون رو آب کنن ؟؟ دوما فول آپشن هایی که نمایندگی میفروشه شامل چه آپشن هایی هست ؟؟ یکیشون میگفت ما با 10 تا ایربگ میفروشیم یکی میگفت با 6 تا ... قیمت همشون هم توی رنج 31.5 هست ...اگه لیست آپشن ها رو بگید ممنون میشم ...
    No explanation is necessary 4 an expert & no explanation is enough 4 an idiot
    Today Song : I'm So alone , Here On My Own , & I'm w8in 4 u 2 Come , i want 2 be a part of u think of all things we could do

صفحه 3 از 69 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد