تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 53 123456781151 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 687

نام گفتگو: نحوه تکثیر ماهيهاي زينتي Aquarium fish Breeding ا

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    سمند LX

پیش گزیده نحوه تکثیر ماهيهاي زينتي Aquarium fish Breeding ا

سلام بر همه دوستان عزيز

از اينكه جديدا" به جمع شما وارد شدم خوشحالم البته مدتي هست كه نوشته هاي دوستان را دنبال مي كنم چون ديدم در مورد جفت گيري ماهيها موضوع جداگانه وجود ندارد بهتر ديدم كه اين موضوع نيز اضافه شده ودوستان اطلاعات خود را در اتيار يكديگر قرار دهند.
    به عنوان اولين سوال من در مورد چاقو ماهي نياز به كمك دارم شرايط ؛ نحوه جفت گيري و ديگر مواردي كه در اين باره مطرح ومهم است دوستان اگر كمكم كنند ممنون خواهم شد
    آخرین ویرایش به وسیله Anoush : 19 December 2006 در 11:10 AM

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hesam655 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), احمدآقا (23 February 2006)

زمان پیوستن
    09 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    K850i

پیش گزیده

سلام
    کوریدوراس ها در آکواریوم تولید مثل می کنند ؟ من به جفت دارم با توجه به نوع باله هاشون . حدس میزنم نر و ماده باشند.
    مرسی

4. کاربر زیر از دوست گرامی Blaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    سمند LX

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Blaze
    سلام
    کوریدوراس ها در آکواریوم تولید مثل می کنند ؟ من به جفت دارم با توجه به نوع باله هاشون . حدس میزنم نر و ماده باشند.
    مرسی
    سلام دوست محترم من تا حالا از کوریدوراس بچه نگرفتم از دوستانی که دراین زمینه تجربه دارند خواهش می کنم دوستمونو کمک کنند در ضمن ما هم استفاده خواهیم کردموید باشید

6. کاربر زیر از دوست گرامی hesam655 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    سمند LX

پیش گزیده

سلام
    مرسی
    سلام دوست محترم من تا حالا از کوریدوراس بچه نگرفتم از دوستانی که دراین زمینه تجربه دارند خواهش می کنم دوستمونو کمک کنند در ضمن ما هم استفاده خواهیم کردموفق وپیروز باشید

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hesam655 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), ساهب زمان (6 March 2006)

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تویوتا
    گوشی موبایل
    4S

پیش گزیده

سلام
    مرسی
    بله کوریدوراس در اکواریوم تولید مثل میکند.

تخم گذار هستند و در صورت داشتن تغذیه مناسب و کیفیت بالای اب و ثبات اکواریوم تکثیر میشوند.

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Anoush به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), Blaze (29 March 2006), H@mid Reza (25 April 2009)

زمان پیوستن
    01 Apr 2006
    شهر
    amol
    اتومبيل
    prado
    گوشی موبایل
    6600

پیش گزیده

اول يك جفت ماهي رديف و مولد جور كن دوماهي رو يك هفته جدا از هم نگه دار و ببندشون به آرتيما
    يك آكواريوم رو با آب سبك با ارتفاع 15 سانتي متر پركن نه سنگ هوا بزار نه كفش چيزي بريز تو اين مدت بهشون غذا هم نده چون آب كثيف ميشه
    يك تكه پلاستيك 10*10رو هم رو آب بزار تا نر زيرش لونه سازي كنه و چند برگ كاهو روي آب براي تحريك مولدها بعد از تخم ريزي ماده رو از تانك جدا كن ولي بزار نر تا يك هفته پيش لارو ها باشه
    راستي قبل از جفت زدن ماهي ها توي يك ليوان شيشه اي چند تا برگ كاهو توي آب بنداز وبزار تو آفتاب اين آب سبز ميشه و به عنوان غذا تا يه هفته به ماهي ها بده بعد از اين مدت اونارو با آرتيما زنده تغذيه كن

دارف هم توليد مثلش مثل بقيست وفقط با هم نوع خودش جفت مي گيره
    همچنين از گورامي ها هر دو هفته ميشه تخم گرفت
    آخرین ویرایش به وسیله Pedro : 1 April 2006 در 05:04 PM دلیل: پشت سر هم

12. کاربر زیر از دوست گرامی skillerboy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    16 Dec 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هيوندا/ورنا
    گوشی موبایل
    6600

پیش گزیده

با سلام ميشه در مورد تكثير اين چند نوع ماهي هم به طور كامل تو ضيح دهيد البته نه انچه هزاران بار در سايت هاي ايراني گفته شده بلكه نكات تجربي ان انجل /اسكار/سوروم من از انجل بچه هم گرفتم ولن مردن تعداد زيادي هم از تخم ها فاسد شدند و اينكه كلا اين 3 نوع ماهي در چه زماني اماده تخم گذاري ميشوند با تشكر فراوان.

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی maryamakbari1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), H@mid Reza (25 April 2009)

زمان پیوستن
    21 May 2005
    گوشی موبایل
    6630,7650

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط maryamakbari1
    با سلام ميشه در مورد تكثير اين چند نوع ماهي هم به طور كامل تو ضيح دهيد البته نه انچه هزاران بار در سايت هاي ايراني گفته شده بلكه نكات تجربي ان انجل /اسكار/سوروم من از انجل بچه هم گرفتم ولن مردن تعداد زيادي هم از تخم ها فاسد شدند و اينكه كلا اين 3 نوع ماهي در چه زماني اماده تخم گذاري ميشوند با تشكر فراوان.
    من انجل تکثیر کردم کاری هم نداره فقط بعد از تخم ریزی باید کمتر از 1 ساعت سنگی که تخم ریزی روی اون انجام شده را بردارید و در یک آکواریم دیگه که هم دما باشه و محلول ضدعفونی اضافه کنید و 1 سنگ هوا قرار بدید و تخم ها را باید از سنگ هوا 1.5 سانتیمتر دورتر قرار بدید اگه این روش را انجام بدید سفید شدن تخم ها خیلی کم میشه

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pourya_f به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), بابابرقي (3 October 2006), H@mid Reza (25 April 2009)

زمان پیوستن
    01 Apr 2006
    شهر
    amol
    اتومبيل
    prado
    گوشی موبایل
    6600

پیش گزیده

اكثر آنجلها تخم خودشون رو مي خورن براي همين بعد از تخم ريزي تخم ها با يد از والدين جدا شن
    بعد از اين كار تخم ها رو در آكواريومي كه با آب آكواريوم تخم ريزي پر شده و دمايي برابر اون داره بگذاريد همچنين حتما بايد در اين آب متيلن بلو يا همون محلول ضد عفوني ريخته شه
    فشار سنگ هوا هم بايد قبل از باز شدن تخم ها نسبتا زياد باشه ولي بعد از باز شدنن بايد كم شه
    نوزاد ها رو با آرتيميا تازه از تخم در اومده تغذيه كن تا رشدشون زياد بشه آرتيمياي بيش از دو روز موندرو بهشون نده چون سفت و ارزش غذايي نداره
    هفته اي 1/3آب رو عوض كن
    اگه نكته مبهم وجود داره بهم بگو يا اگه به هر مشكل ديگه اي برخوردي
    در ضمن تكثير اسكارم مشابه آنجل

18. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی skillerboy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (13 April 2006), Aqvarium (26 May 2007), mnikzad (31 July 2008)

زمان پیوستن
    01 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    samsung omnia II

پیش گزیده

من کلن هیچی در مورد تخم گذاشتن انجل نمیدونم اگه یه توضیح بدین ممنون میشم.
    هیچی...

20. کاربر زیر از دوست گرامی wind2wind به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    21 Apr 2004

پیش گزیده

اینجا رو ببینید

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Nima1989 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), wind2wind (14 April 2006)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهــــرون
    اتومبيل
    اتوبوس شركت واحــــــــــــــــــــــــــــد
    گوشی موبایل
    1200

پیش گزیده تكثير مولي

من براي تغذيه ماهي ها از مولي كوچولو هم استفاده ميكنم.ولي بعضي مواقع گير نميارم.((ماهي رودخونه هم نميدم،چون معمولا زياد سالم نيستن))
    حالا ميخواستم دوستاني كه مولي زياد تكثير ميكنن،منو راهنمايي كنن كه اگه بخوام با دوتا ماده ويه نر بچه بگيرم،ميصرفه يا نه؟
    -معمولا 30 تاشون رو 1000تومن ميخريدم.
    -مصرفم هم فعلاروزي دوتا بچه ماهي 3سانتي هستش.
    -آكواريوم تكثير هم كوچيكه(20*50*30)
    -حوصله ي دردسر زياد هم ندارم.
    پيشاپيش از جواب هاتون ممنونم
    ♫♪♫♪

24. کاربر زیر از دوست گرامی Al3l3@S@li به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    01 Apr 2006
    شهر
    amol
    اتومبيل
    prado
    گوشی موبایل
    6600

پیش گزیده

با اين حساب تو ماهي به 60 تا بچه مولي نياز داري كه مي توني با 3تا مولي شاه مولد و يه نر تامين كني تنها چيزي كه نياز داري يه زايشگاه ويه آكواريوم كوچيكه

26. کاربر زیر از دوست گرامی skillerboy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

صفحه 1 از 53 123456781151 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند