تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 42

نام گفتگو: ..:: طريقه فلش كردن SX1 بدون نياز به باكس ::..

زمان پیوستن
    24 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda3
    گوشی موبایل
    Omnia- i900 16 gig

Red face

نقل قول نوشته شده توسط مسعود1980 مشاهده گفتگو
    آقا هیچکدوم این لینکا کار نمی کنن. گوشی من باید فلاش بشه ولی این فایلا رو نمی تونم بگیرم
    ميتوني از اين لينک استفاده کني:

http://www.honzahavana.com/flashessiemens.htm

زمان پیوستن
    04 Mar 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Logan E2LP
    گوشی موبایل
    Galaxy Gio

پیش گزیده

این فريمور آن آفيشال رو میخواستم لینک ها کار نمیکنن

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

قبلا هم گفتم و بازم برای شما می‌گم:

برای داونلود فریمور آن‌آفیشال ابتدا این‌جا رجیستر شوید و بعد از این‌جا داونلود کنید.

زمان پیوستن
    24 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda3
    گوشی موبایل
    Omnia- i900 16 gig

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mse1445 مشاهده گفتگو
    این فريمور آن آفيشال رو میخواستم لینک ها کار نمیکنن
    http://www.honzahavana.com/flashessiemens.htm
    از این لینک استفاده کن.

زمان پیوستن
    09 Mar 2007

پیش گزیده

سلام
    من یه بار یه update ناموفق داشتم که طی اون sx1م به خواب عمیقی فرو رفت و الان به حالت update نمیره و کلا به نظر میاد خاموشه (وقتی دکمه روشنشو فشار میدم برای 1-2 ثانیه صفحه سیاه میشه و دوباره خاموش میشه.).

بعد من رفتم یه کابل که "به پورت سریال کامپیوتر میخوره و برای زیمنس های قدیمی تر" هست رو گرفتم (روش نوشته بود SIM C55).
    حالا وقتی firmware رو روی کامپیوتر اجرا میکنم و تنظیماتو روی serial میزارم و استارت میکنم این پیغامو میده:

البته توی منوی config سمت راست هم همه chekها روشن هستن(به جز boot که کلا disable هست.)

انگار یکی قبلا همین مشکلو پیدا کرده بود و آقای PAYAM گفتن که باید درایورهاشو نصب کنید
    حالا من چجوری این کارو انجام بدم(ویندوز که میگه موردی نداره و داره کار میکنه(درایورهای swup رو قبلا برای usb ریختم).).

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

این اروری که می‌گیرید مربوط به شناسایی نشدن درایور USB از طرف ویندوز است و این نشون می‌ده که شما کام‌پورت رو درست انتخاب نکردید.
    همان طور که در راهنما توضیح دادم، در قسمت Switch-USB Serial گزینه وسط (manual switch) رو انتخاب کنید و بعد در قسمت Com > Serial با توجه به کام‌پورتی که استفاده می‌کنید، یکی از گزینه های COM1 یا COM2 رو انتخاب کنید. (اگر نمی‌دونید کدوم کام‌پورت رو استفاده می‌کنید از روش آزمون و خطا استفاده کنید!)

زمان پیوستن
    09 Mar 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    این اروری که می‌گیرید مربوط به شناسایی نشدن درایور USB از طرف ویندوز است و این نشون می‌ده که شما کام‌پورت رو درست انتخاب نکردید.
    همان طور که در راهنما توضیح دادم، در قسمت Switch-USB Serial گزینه وسط (manual switch) رو انتخاب کنید و بعد در قسمت Com > Serial با توجه به کام‌پورتی که استفاده می‌کنید، یکی از گزینه های COM1 یا COM2 رو انتخاب کنید. (اگر نمی‌دونید کدوم کام‌پورت رو استفاده می‌کنید از روش آزمون و خطا استفاده کنید!)

منظورم از عبارت "تنظیماتو روی serial میزارم" این بود که همه این کارهایی که شما گفتید رو انجام میدم (طبق همون راهنمای پست اول همین تاپیک) ولی باز به این مشکل میخورم.
    درباره انتخاب COM1 و COM2 هم، وقتی COM2 رو انتخاب میکنم با هر سرعتی ارور this speed is not possible on this COM port رو دریافت میکنم. ولی با COM1 این مشکل رو ندارم برای همین ناچار از گزینه COM1 استفاده میکنم.

در ضمن گوشی هم موقع این کارا خاموش هست (روشن نمیشه).

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

من فکر می‌کنم شما باید از همون COM2 استفاده بکنید. در مورد سرعت هم اگر سرعت دیفالت (460800) جواب نداد روی 115200 بذارید و سرعت دیگه‌ای رو امتحان نکنید.

زمان پیوستن
    14 Apr 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Nokia N82

زمان پیوستن
    09 Mar 2007

پیش گزیده

من فکر می‌کنم شما باید از همون COM2 استفاده بکنید. در مورد سرعت هم اگر سرعت دیفالت (460800) جواب نداد روی 115200 بذارید و سرعت دیگه‌ای رو امتحان نکنید.

بعد از این که موفق نشدم بردم دادمش بیرون برام فلشش کردن (البته با باکس) و تعمیرکاره هم گفت چونکه یهبار گوشیت تست پوینت شده بود الان تونستم با باکس فلشش کنم وگرنه باید تست-پوینت میشد...
    در هر حال خیلی خیلی خیلی ... خیلی ممنون! :-*

ولی یه سوال
    وقتی به اون دستورالعمل "طریقه فلش کردن sx1 بدون نیاز به باکس" یه مقدار دقت کردم دیدم فقط دو حالت داره:
    حالت 1- گوشی کلا به update نمیره: شما باید کابل x55 تهیه کنید و یه بار فیرمور رو در حالیکه فقط اون تیک core خوردس به گوشی بزنید و بعدش سراغ حالت 2 برید.
    حالت 2- گوشی به حالت update رفت: مثل همیشه که فیرمور رو عوض میکردید این بار هم این کارو انجام بدید.
    و بعد از اتمام این مرحله(ها) گوشی فلش شده.
    درست متوجه شدم؟

وقتی من رفتم این گوشی رو دادم به تعمیرکار security codeش یچیزی بود که یادمم نیست ولی وقتی فلشش کرد و بهم دادش (که اون موقع فقط در حالت update میومد بالا و خودم فیرمور رو روش ریختم) security codeش شده بود 12345. ولی شما گفتید با فلش security code ریست نمیشه.

یعنی فلش از طریق کامپیوتر و از طریق باکس با هم فرق دارن (برای گوشی)؟

بعد یه مشکل دیگه هم هست اینکه من وقتی گوشیمو دادم تعمیرگاه و فلشش کردن و اومدم خونه و فیرمور رو روش ریختم دیدم صفحش یکم تیره تر شده یعنی وقتی گوشی روشن میشه (دقیقا لحظه ای که روشن میشه) وقتی اون عکس که توش نوشته Siemens Mobile میاد روشنایی صفحه خوبه ولی تقریبا یه ثانیه بعد صفحه تاریک میشه و گوشی میاد بالا. حالا چیکارش کنم؟(چند بارهم فیرمور رو عوض کردم با پچ های screen ولی فایده نداشت.)

بازهم خیلی خیلی خیلی ... خیلی ممنون بابت وقت گرانبهاتون که به من دادید.

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

وقتی به اون دستورالعمل "طریقه فلش کردن sx1 بدون نیاز به باکس" یه مقدار دقت کردم دیدم فقط دو حالت داره:
    حالت 1- گوشی کلا به update نمیره: شما باید کابل x55 تهیه کنید و یه بار فیرمور رو در حالیکه فقط اون تیک core خوردس به گوشی بزنید و بعدش سراغ حالت 2 برید.
    حالت 2- گوشی به حالت update رفت: مثل همیشه که فیرمور رو عوض میکردید این بار هم این کارو انجام بدید.
    و بعد از اتمام این مرحله(ها) گوشی فلش شده.
    درست متوجه شدم؟
    بله.

وقتی من رفتم این گوشی رو دادم به تعمیرکار security codeش یچیزی بود که یادمم نیست ولی وقتی فلشش کرد و بهم دادش (که اون موقع فقط در حالت update میومد بالا و خودم فیرمور رو روش ریختم) security codeش شده بود 12345. ولی شما گفتید با فلش security code ریست نمیشه.

یعنی فلش از طریق کامپیوتر و از طریق باکس با هم فرق دارن (برای گوشی)؟
    فرقی به اون صورت ندارند، منتهی قضیه اینه که اصولا وقتی SX1 مرده (Dead) رو با باکس می‌شه فلش کرد که تست پوینت Cut شده باشه، و فقط هم در همین حالت مسترکد می‌تواند ریست شود.

بعد یه مشکل دیگه هم هست اینکه من وقتی گوشیمو دادم تعمیرگاه و فلشش کردن و اومدم خونه و فیرمور رو روش ریختم دیدم صفحش یکم تیره تر شده یعنی وقتی گوشی روشن میشه (دقیقا لحظه ای که روشن میشه) وقتی اون عکس که توش نوشته Siemens Mobile میاد روشنایی صفحه خوبه ولی تقریبا یه ثانیه بعد صفحه تاریک میشه و گوشی میاد بالا. حالا چیکارش کنم؟(چند بارهم فیرمور رو عوض کردم با پچ های screen ولی فایده نداشت.)
    برنامه Sx1 Dimmer رو از این‌جا داونلود کن و با اون روشنایی صفحه‌ت رو تنظیم کن ببین بهتر می‌شه یا نه.

زمان پیوستن
    09 Mar 2007

پیش گزیده

برنامه Sx1 Dimmer رو از این‌جا داونلود کن و با اون روشنایی صفحه‌ت رو تنظیم کن ببین بهتر می‌شه یا نه.
    حداکثر روشنایی که به صفحه میده همونه که تا قبل از نصب این برنامه بود و فرقی نکرده.

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

پس مشکل‌تون سخت‌افزاریه، ممکنه LCD تون رو عوض کرده باشن یا فلت رو خوب جا نزده باشه و ...

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد