تبليغات در پي‌هالز

صفحه 47 از 47 اولاول ... 374041424344454647
نمایش نتایج 599 به 602 از 602

نام گفتگو: مصرف خيلي زياد 206

زمان پیوستن
    28 Oct 2015

Thumbs up

با سلام دوستان
    اگر ماشینتون در حد نرمال همه چیزش ردیفه و مشکلی نداره بی خود خودتون رو درگیر نکنید و خرج روی دست خودتون نذارید.
    اینکه مصرف یکی 7 و یکی 14 هست فقط و فقط به خاطر بنزین و یا بهتر بگم چیزی که به اسم بنزین تحویل من و شما میدن هست (باز هم عرض می کنم در شرایطی که از سلامت خودرو خیالتون راحته)
    من بدون عوض کردن قطعه با همون موتور قبلی و با تعویض جایگاه مصرف بنزین 6-7 لیتر داشتم و 10 -11 لیتر هم داشتم. رانندگیم هم همیشه یه جوره. یه بار توی جاده چالوس بنزین زدم کار به جایی رسید که فکر کردم درجه نمایشگر مقدار بنزین خراب شده چون پایین نمی اومد. بنزین با بنزین خیلی فرق می کنه. ضمن اینکه توی جایگاه های خصوصی به طور کلی قطعه ای رو که در پمپ هوا رو با سوخت قاطی می کنه و پمپاژ می کنه به درون باک دستکاری می کنن و درصد هوا رو زیاد می کنن. پس شما فکر می کنی مثلن 40 لیتر زدی در حالیکه در واقع مثلن 32 لیتر زدی. پس اگر جایگاه خوبی پیدا کردید ولش نکنید و سعی کنید تا جای ممکن توی جایگاه های دولتی بنزین بزنید و نه خصوصی که ریش و قیچی و پمپ رو هر روز با توجه به برنامه هایی که دارن دستکاری می کنند. مثلن یارو می خواد سانتافهش رو بفروشه لکسوز بخره مقدار هوای پمپ رو زیاد می کنه تا پول رو زود در بیاره. به جان عزیز همه تون به همین سادگیه که میگم. پس اگه از سلامت نسبی ماشینتون مطمئن هستید خرج رو دست خودتون نذارید و بگردید یه جایگاه مناسب پیدا کنید و تا وقتی که گند نخورده توش از دستش ندید. کوچیک همه هم هستیم.

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mghpour مشاهده گفتگو
    با سلام دوستان
    اگر ماشينتون در حد نرمال همه چيزش رديفه و مشکلي نداره بي خود خودتون رو درگير نکنيد و خرج روي دست خودتون نذاريد.
    اينکه مصرف يکي 7 و يکي 14 هست فقط و فقط به خاطر بنزين و يا بهتر بگم چيزي که به اسم بنزين تحويل من و شما ميدن هست (باز هم عرض مي کنم در شرايطي که از سلامت خودرو خيالتون راحته)
    من بدون عوض کردن قطعه با همون موتور قبلي و با تعويض جايگاه مصرف بنزين 6-7 ليتر داشتم و 10 -11 ليتر هم داشتم. رانندگيم هم هميشه يه جوره. يه بار توي جاده چالوس بنزين زدم کار به جايي رسيد که فکر کردم درجه نمايشگر مقدار بنزين خراب شده چون پايين نمي اومد. بنزين با بنزين خيلي فرق مي کنه. ضمن اينکه توي جايگاه هاي خصوصي به طور کلي قطعه اي رو که در پمپ هوا رو با سوخت قاطي مي کنه و پمپاژ مي کنه به درون باک دستکاري مي کنن و درصد هوا رو زياد مي کنن. پس شما فکر مي کني مثلن 40 ليتر زدي در حاليکه در واقع مثلن 32 ليتر زدي. پس اگر جايگاه خوبي پيدا کرديد ولش نکنيد و سعي کنيد تا جاي ممکن توي جايگاه هاي دولتي بنزين بزنيد و نه خصوصي که ريش و قيچي و پمپ رو هر روز با توجه به برنامه هايي که دارن دستکاري مي کنند. مثلن يارو مي خواد سانتافهش رو بفروشه لکسوز بخره مقدار هواي پمپ رو زياد مي کنه تا پول رو زود در بياره. به جان عزيز همه تون به همين سادگيه که ميگم. پس اگه از سلامت نسبي ماشينتون مطمئن هستيد خرج رو دست خودتون نذاريد و بگرديد يه جايگاه مناسب پيدا کنيد و تا وقتي که گند نخورده توش از دستش نديد. کوچيک همه هم هستيم.
    درود البته با امدن فصل سرما مصرف کمی زیادتر میشه
    قدر لحظات با هم بودنرا بدانیم شاید این لحظه تنها ​فرصت ما باشد.ـ

زمان پیوستن
    28 Oct 2015

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط silver 206 مشاهده گفتگو
    درود البته با امدن فصل سرما مصرف کمي زيادتر ميشه
    سلام. راستش فکر مي کنم از لحاظ علمي هواي سرد در موتور انژکتوري باعث بالا رفتن راندمان موتور و طبيعتن کاهش مصرف ميشه. البته اطلاع علمي دقيقي در اين مورد ندارم و دوستان فني بايد نظر بدن. ولي از لحاظ منطقي سرما بايد حتا باعث کاهش مصرف هم بشه. درسته که توي گرما کولر به خاطر فشار زيادي که کمپرسورش به موتور تحميل مي کنه مصرف بالاتر ميره. ولي گرماي بخاري در واقع همون گرماي زائديه که در حالت عادي دفع ميشه و سرما باعث استفاده از چيز خاصي نميشه که باعث بالا رفتن مصرف بشه و در نهايت کيفيت بد بنزين باعث مصرف بالاست. ناگفته نماند تجربه شخصي بنده در مورد بنزين زدن تو چالوس که توي پست قبلي گفتم دقيقن در زمستان اتفاق افتاد.
    درود بر شما

زمان پیوستن
    02 May 2016

پیش گزیده

پخش و فروش سنسور اکسيژن اصلي و اورجينال انواع خودروهاي سواري.
    سنسور اکسيژن NTK اصل ژاپن به سفارش آمريکا فروش به صورت عمده و تک
    سنسور اکسيژن Bosch اصل ساخت آمريکا.
    سفارش ورادات پذيرفته مي شود.

چرچيان
    sinor.bg@gmail.com
    02177505079-09123434624

صفحه 47 از 47 اولاول ... 374041424344454647

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید