تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 47 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 602

نام گفتگو: مصرف خيلي زياد 206

زمان پیوستن
    24 Nov 2007

پیش گزیده

با سلام خدمت همه دوستان

جهت اطلاعتون عرض کنم که دیروز ماشینو بردیم تعمیرگاه مرکزی آزادی و گفتیم که برای بار سوم است که مراجعه می کنیم ولی تا حالا نتیجه ای نگرفته ایم. خلاصه سرتون را درد نیارم که عصری زدند گفتند ماشینتون آماده شده و رفتیم دیدم توی برگه تعمیرگاه نوشتند مصرف خودروی شما با بررسی ECU صدی 6.5 بصورت سیکل ترکیبی است و این یعنی در آخرین 100 کیلومتری که رفتی 6.5 لیتر بنزین مصرف کردی و اینو ECU اندازه گیری کرده و ثبت شده و مصرف بنزینو نمی توننید خودتون اندازه گیری کنید.
    خواستم بدونم همچین چیزی ممکنه که سابقه یا حتی مصرف سوخت توسط ECU اندازه گیری یا ثبت بشه. با تشکر/

زمان پیوستن
    30 Sep 2007
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206A و sd v8
    گوشی موبایل
    n85

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mamadghomi مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت همه دوستان

جهت اطلاعتون عرض کنم که دیروز ماشینو بردیم تعمیرگاه مرکزی آزادی و گفتیم که برای بار سوم است که مراجعه می کنیم ولی تا حالا نتیجه ای نگرفته ایم. خلاصه سرتون را درد نیارم که عصری زدند گفتند ماشینتون آماده شده و رفتیم دیدم توی برگه تعمیرگاه نوشتند مصرف خودروی شما با بررسی ECU صدی 6.5 بصورت سیکل ترکیبی است و این یعنی در آخرین 100 کیلومتری که رفتی 6.5 لیتر بنزین مصرف کردی و اینو ECU اندازه گیری کرده و ثبت شده و مصرف بنزینو نمی توننید خودتون اندازه گیری کنید.
    خواستم بدونم همچین چیزی ممکنه که سابقه یا حتی مصرف سوخت توسط ECU اندازه گیری یا ثبت بشه. با تشکر/

بله ثبت ميشه ولي تو بي اس اي نه تو اي سي يو
    حتي متوسط سرعت هم ثبت ميشه

ولي مصرف سوخت شما در سيكل تركيبي ميتونه 6.5 باشه .من توصيه ميكنم به يك مركز دياگ غير از نمايندگي ها مراجعه كنيد و متوسط سوخت را با چشم خودتون ببينيد
    يا يك ال سي دي تيپ بي بگيريد ونصب كنيد تا هم سوخت لحظه اي را ببينيد و هم متوسط سوخت ماشينتون را

زمان پیوستن
    24 Nov 2007

پیش گزیده

با تشکر از fahim2

اگه ممکنه بفرمایید ال سی دی تیپ بی رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمت اون چنده؟ ضمناً تو فاکتوری که به من دادند نوشتند " تستECU" که 1580 تومان شده البته گارانتی بوده و مجانی؟!

زمان پیوستن
    30 Sep 2007
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206A و sd v8
    گوشی موبایل
    n85

پیش گزیده

شما به اين تايپيك يك سر بزنيد .
    البته قيمت الان بيش از اينه كه تو تايپيك اشاره شده

http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=31756

زمان پیوستن
    29 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    HTC TyTN Pro II

پیش گزیده

سلام دوستان

من هم امروز رفتم پمپ بنزين فكر نميكردم ولي دقيقا وقتي تا خرخره باك رو پر كردم ديدم 20 ليتر شد دفعه قبل هم تا خرخره پر كرده بودم با توجه به اينكه كيلومتر رو دفعه قبل صفر كرده بودم حساب كردم ديدم صدي 13/6 داره ميسوزونه
    اين يعني چي ؟ فكر ميكنيد با دياگ درست بشه ضمنا تا يادم نرفته من يك اس دي تيپ 8 دارم. ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد ضمنا جاي خوب و مطمئني براي دياگ سراغ داريد؟

6. کاربر زیر از دوست گرامی mroveis به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

pesartanha (15 April 2008)

زمان پیوستن
    26 May 2007
    شهر
    مشهد
    گوشی موبایل
    sonyericsson k800i

پیش گزیده

اقا چند روز پيش نمايشگاه بين المللي مشهد يه قطعه اورده كه مصرف رو 28 درصد كاهش ميده ايا درست هست؟
    خدایا،مرا از شر دوستانم در امان بدار،با دشمنانم میدانم چکنم!

8. کاربر زیر از دوست گرامی pedram_x2005 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S III I9300

پیش گزیده

اقا چند روز پيش نمايشگاه بين المللي مشهد يه قطعه اورده كه مصرف رو 28 درصد كاهش ميده ايا درست هست؟
    احتمالن وسیله یی هست برای خالی کردن الکی جیب مردم
    ممکنه مصرف رو کاهیش بده ولی نه 28 درصد نهایتن 5 درصد

10. کاربر زیر از دوست گرامی BloodReza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    12 Apr 2008

پیش گزیده

سلام دوستان

من تحقيقات زيادي در مورد مصرف سوخت 206 تيپ 5 با ECU 7.4.5 کردم.

ماشين من تيپ 5 مدل بهمن 85 هستش و تقريباً جزو مدلهاي اوليه تيپ 5 هست که در آنها از ECU 7.4.5 به جاي ECU 7.4.4 استفاده شده.

اوايل مصرف داخل شهر ماشينم تا صدي 16 هم ميرسيد، به مدت حدود 8 ماه در فرومهاي مختلف دنبال راه چاره براي پائين آوردن مصرف سوخت ماشينم بودم...

در نهايت با کمک گرفتن از چند تا از دوستان عزيزم تونستم ايراد رو پيدا کنم و حلش کنم.

ايرادي که ماشين من داشت اين بود که ECU 7.4.5 با دو سنسور اکسيژن کار تنظيم سوخت را انجام ميده که ماشين من فقط يک سنسور داشت و سنسور دوم که بعد از کاتاليزور مي‌بايست داشته باشد را نداشت

با هزار مصيبت يک سنسور دوم استوک از دبي پيدا کردم به قيمت 35000 تومن و روي ماشينم نصبش کردم و خوشبختانه ECU آنرا شناسائي کرده و وارد مدار شد.

الان که در خدمت شما هستم بهترين رکورد مصرف سوخت داخل شهر ماشينم صدي 8.5 و خارج از شهر هم صدي 6.6 هستش

12. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی masoud2535 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

fafal (16 April 2008), fahim2 (16 April 2008), pesartanha (15 April 2008), salar_kafka (13 January 2009), simbaleo (16 April 2008)

زمان پیوستن
    14 Apr 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Kia Sorento\350SLC\Sl450 \206 Type 5
    گوشی موبایل
    9300i/Vertu Signature S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط masoud2535 مشاهده گفتگو
    سلام دوستان

من تحقيقات زيادي در مورد مصرف سوخت 206 تيپ 5 با ECU 7.4.5 کردم.

ماشين من تيپ 5 مدل بهمن 85 هستش و تقريباً جزو مدلهاي اوليه تيپ 5 هست که در آنها از ECU 7.4.5 به جاي ECU 7.4.4 استفاده شده.

اوايل مصرف داخل شهر ماشينم تا صدي 16 هم ميرسيد، به مدت حدود 8 ماه در فرومهاي مختلف دنبال راه چاره براي پائين آوردن مصرف سوخت ماشينم بودم...

در نهايت با کمک گرفتن از چند تا از دوستان عزيزم تونستم ايراد رو پيدا کنم و حلش کنم.

ايرادي که ماشين من داشت اين بود که ECU 7.4.5 با دو سنسور اکسيژن کار تنظيم سوخت را انجام ميده که ماشين من فقط يک سنسور داشت و سنسور دوم که بعد از کاتاليزور مي‌بايست داشته باشد را نداشت

با هزار مصيبت يک سنسور دوم استوک از دبي پيدا کردم به قيمت 35000 تومن و روي ماشينم نصبش کردم و خوشبختانه ECU آنرا شناسائي کرده و وارد مدار شد.

الان که در خدمت شما هستم بهترين رکورد مصرف سوخت داخل شهر ماشينم صدي 8.5 و خارج از شهر هم صدي 6.6 هستش

شما ماشینت ایراد دیگه ای داشته که این مصرف سوخت هیولا رو داشتید !
    بنده ماشینم تیپ 5 مدل 84 با 1 سنسور اکسیژن در همین حدود میسووزوونه و تا به حال صدی 16 نبووده !
    بهتره دلیل اصلی مصرف بالای بنزین ماشین خودتوون رو گیر بیارید !

تشکیلات خود گردان کوهساررررررررر(نیاوران)
    I Live With Music, I Feed On Music, I Feel With Music, Music Is Life, Life Is Music, Music Is Way To Live, Music Is Way To Love ... Music Is All, All Is Music ... Music Is Exfinity

14. کاربر زیر از دوست گرامی po2ya به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    22 Oct 2007
    اتومبيل
    گوشی موبایل

پیش گزیده

ماشين من هم خيلي خوراكش خوبه هر 100 كيلومتر داخل شهر 3 ليتر حدودا(تيپ 3)

16. کاربر زیر از دوست گرامی pesartanha به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

fafal (16 April 2008)

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S III I9300

پیش گزیده

یکی از تفاوت های ECU ورژن 7.4.4 با 7.4.5 همین سنسور دوم هست که یه جورایی نقش حیاتی در مصرف سوخت داره
    7.4.5 برای تنظیم سوخت و مرتب سوختن باید این دومی رو داشته باشه وگرنه کار ECU در کنترل و تنظیم بهم میریزه
    ماشین خودم هم ایمتور هست و سنسور دوم رو نداره
    از همه جالبتر اینکه اگه ECU سنسور دوم رو نداشته باشه ارور میده و ایرانم خودرو هم لطف کرده اومده روی ماشینایی که سنسور دوم نذاشته با تغییر برنامه ECU این خطا رو حذف کرده تا چزی معلوم نشه

18. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی BloodReza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

fafal (16 April 2008), masoud2535 (16 April 2008), simbaleo (16 April 2008)

زمان پیوستن
    06 Jan 2005
    شهر
    شهرکرد
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    nokia E5,nokia 6120

پیش گزیده

چطوری میشه فهمید این سنسور را ماشینمون داره یا نه؟
    مکان دقیقش کجاست/
    [ديوانگي = تکرار اشتباه و انتظار نتيجه متفاوت!

زمان پیوستن
    12 Apr 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط po2ya مشاهده گفتگو
    شما ماشینت ایراد دیگه ای داشته که این مصرف سوخت هیولا رو داشتید !
    بنده ماشینم تیپ 5 مدل 84 با 1 سنسور اکسیژن در همین حدود میسووزوونه و تا به حال صدی 16 نبووده !
    بهتره دلیل اصلی مصرف بالای بنزین ماشین خودتوون رو گیر بیارید !

شما واقعاً خبره اين کار هستين حتماً بايد از تجارب شما استفاده کنم

صفحه 3 از 47 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند