تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 47 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 602

نام گفتگو: مصرف خيلي زياد 206

زمان پیوستن
    24 Nov 2007

پیش گزیده مصرف بالای 206 صندوق دار V20

با عرض سلام خدمت آقایان

بنده اخیراً 206 صندوق دار تیپ V20 که با یک باک تا مشهد میره!!!! خریدم ولی تا حالا مصرف زیر صدی 10 نبوده به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کردم گفتند فرغون هم بالای صدی 5 مصرف داره چطوری شما می خوای ماشینت صدی 5 یا 6 مصرف کنه. فیلتر بنزین و هوا عوض کردند و گفتند برو 4-5 هزار تا که کارکردی بیا ببینیم چطوری شده. خلاصه رفتیم تعمیرگاه بیرون یکدست شمع عوض کرد و دیاگ گذاشت گفت تنظیم کردم برو ببین چطور شده. ولی فرق زیادی نکرده. بنظر شما علت چی میتونه باشه و چکار باید کرد. ممنون.

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2LP + پرايد + ريو

پیش گزیده

از تو آمار دفترچه در بيار كه چند كيلو نسبت به هاچ بك (تيپ 2) سنگين تر شده. خودت هم اگه باسكول دور و ورت بود يه وزن كن sd رو.
    اينا كه همش شعاره، تهران تا مشهد.

زمان پیوستن
    24 Nov 2007

پیش گزیده

آقا رضا سلام

وزن sd پنجاه کیلو سنگین تر از هاچ بکه. فکر نمی کنم 50 کیلو مصرفو زیادبالاببره. ممنون

زمان پیوستن
    31 Jul 2004
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    HTC Legend

پیش گزیده

البته مصرف استاندارد خودرو در شرایط خاص ! تنظیم دقیق باد لاستیک ها ! تنظیم موتور کامل و کاربرات و انژکتور و استپر تمیز ! به همراه شرایط استاندارد جاده بدون باد مخالف !! بنزین سوپر اکتان بالا (که این یکی کیمیاست) و از این چیزا اندازه گیری میشه که البته یکمی غلو شرکت سازنده رو هم بهش باید اضافه کرد !!
    مصرف خودروی شما روی 10 لیتر زیاده ولی قاعدتا باید داخل شهر روی 9 و بیرون روی 8 باشه

زمان پیوستن
    14 Apr 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Nokia N82

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران

پیش گزیده

البته من با وی 8 به عدد کارخونه انزیک شدم ولی در شرایط زیر
    سرعت 80 تا 90 کیلومتر
    جاده صاف یا با شیب موافق
    مصرف 5 تا 5.5
    منبع کامپیوتر سفر

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    206 تیپ 5 ,زانتیا
    گوشی موبایل
    P990I,nokia6131

پیش گزیده

چیز های که ایرانخودرو میگه زیاد توجه نکنید ایرانخودرو تو رویا به سر میبره .تجربه شخصی که من دارم مصرف sd چه 1600 و چه مدل 1400 نسبت به هاچبک ها زیاد در هست اونم دلایل مختلفی داره از قبیل اضافه وزن و تغیراتی تو سیستم موتور برای کار کردن با بنزین معمولی

زمان پیوستن
    14 Dec 2005
    شهر
    ساسارگاد
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    Nokia 6681

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mamadghomi مشاهده گفتگو
    آقا رضا سلام

وزن sd پنجاه کیلو سنگین تر از هاچ بکه. فکر نمی کنم 50 کیلو مصرفو زیادبالاببره. ممنون
    120 کیلو/
    ضمنا این مصرف سوختی که میگن برای سرعت ثابت 90 و دنده 5 هست. رانندگیت چطوره؟ اگر زیاد پرشتاب بری به علت 16سوپاپه بودنش مصرفش زیاد میره بالا.
    Dariush.cc

زمان پیوستن
    20 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تیپ 5 ، ورنا
    گوشی موبایل
    Nokia N97 mini

پیش گزیده

باید ماشین 3-4 هزارتا کار کنه که مصرفش به اندازه طبیعی برسه، من این تجربه رو با تیپ 5 داشتم، الان مصرفم تو شهر با وجود شتابگیریهای گاه به گاه حول و حوش 9.5 تا 10 هست.
    امروز اولین روز از باقیمانده عمرته، ازش لذت ببر

زمان پیوستن
    24 Nov 2007

پیش گزیده

با عرض سلام خدمت آقایون و تشکر از کامنتهاتون

مدلهای v20 موتور 1400 دارن و 16 سوپاپ نیستند ولی مصرف اونا مثل 1600 میمونه!! راستی تو این مدل استپر موتور را هم برداشتند.بجاش یه چیز دیگه گذاشتند که میگن بهتر از استپر موتوره که تو مدلهای تیپ 6 هست.
    ماشین من 1500 کیلومتر بیشتر کارنکرده و یکی از بچه های تعمیرگاه مرکزی ایران خودرو گفت بایستی ماشینت 4 تا 5 هزار تا کارکنه اگر مصرفش کم نشد بیا اینجا تا یه فکری بکنیم چون الان فرار بنزین از سر سیلندر داری و مصرفت بالاست و کاری نمی شه کرد فقط یواش برو تا مصرفت کم باشه خودتم به این درو اون در نزن که هیچ کس کاری نمی تونه بکنه.
    کلی هم نامه نگاری به ایران خودرو کردیم ولی جوابی نیومد. خلاصه که ما حیرون موندیم چکار بکنیم.
    ما یه باک پر کردیم و رفتیم به قم و برگشتیم البته با سرعت 120 نرسیده به تهران حدوداً 30 کیلومتری چراغ زرد بنزین روشن شد خودتون قضاوت کنید صدی چند سوزونده. رفت و برگشت قم بیشتر از 300 تا 320 کیلومتر نمیشه.

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    پژو پارس
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mamadghomi مشاهده گفتگو
    با عرض سلام خدمت آقایان

بنده اخیراً 206 صندوق دار تیپ V20 که با یک باک تا مشهد میره!!!! خریدم ولی تا حالا مصرف زیر صدی 10 نبوده به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کردم گفتند فرغون هم بالای صدی 5 مصرف داره چطوری شما می خوای ماشینت صدی 5 یا 6 مصرف کنه. فیلتر بنزین و هوا عوض کردند و گفتند برو 4-5 هزار تا که کارکردی بیا ببینیم چطوری شده. خلاصه رفتیم تعمیرگاه بیرون یکدست شمع عوض کرد و دیاگ گذاشت گفت تنظیم کردم برو ببین چطور شده. ولی فرق زیادی نکرده. بنظر شما علت چی میتونه باشه و چکار باید کرد. ممنون.
    دوست گرامي:

واقعن باعث تاسفه ، به عقيده من برو ساختمان مركزي سازمان خدمات پس از فروش ايران خودرو( شهرك غرب) و شكايت كن براي مصزف زياد ماشينت اگر هم واقعن توي تعميرگاه مركزي بهت گفتن كه " فرغون هم بيشتر از 5 الي 6 ليتر در 100 كيلومتر مي سوزونه " اين جمله رو پيوست كن و كوتاه هم نيا مجبورن يك جوري راضيت كنن ( ممكنه طول بكشه ولي نهايتن بايد رضايت شما رو جلب كنن) ،‌حداقل تا زماني كه گفتن 4 تا 5 هزار كيلومتر كار كنه ،‌سوختت رو تامين كنند . شما كه نبايد براي نقص فني خودرو نو كه تازه گارانتي هم داره سهميه سوختت رو دود كني بره هوا.

اميدوارم زودتر نتيجه مثبت بگيري

12. کاربر زیر از دوست گرامی kourosh69 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

saeid106 (9 March 2011)

زمان پیوستن
    24 Nov 2007

پیش گزیده

سلام آقا کوروش

با اجازه تون به بازرسی ایران خودرو در شهرک غرب شکایت کرده ام و آن آقایی که اون حرف را زده بود توبیخ شفاهی و کتبی در پرونده دادند ولی اینا برای من بنزین نمی شه. یه نامه هم به مدیر عاملشون آقای مهندس منطقی!!! هم زدم و منتظر جوابم. خلاصه سرم درد میکنه برای شکایت و دادگاه ولی قبلش میخوام بدونم اصولاً اشکال مصرف بالا از چیه تا بتونم حرفمو به کرسی بشونم. با تشکر

14. کاربر زیر از دوست گرامی mamadghomi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

kourosh69 (2 December 2007)

زمان پیوستن
    24 Nov 2007

پیش گزیده

با سلام خدمت همه دوستان

جهت اطلاعتون عرض کنم که دیروز ماشینو بردیم تعمیرگاه مرکزی آزادی و گفتیم که برای بار سوم است که مراجعه می کنیم ولی تا حالا نتیجه ای نگرفته ایم. خلاصه سرتون را درد نیارم که عصری زدند گفتند ماشینتون آماده شده و رفتیم دیدم نوشتند مصرف خودروی شما با بررسی

صفحه 2 از 47 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد