تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 52

نام گفتگو: در مورد دزدگير و كامپيوتر سمند ال ايكس

زمان پیوستن
    15 Oct 2008
    شهر
    تهران_قیطریه شمالی
    اتومبيل
    سمند معمولی
    گوشی موبایل
    Samsung I900 Omnia+6630

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط bromideh مشاهده گفتگو
    امروز شيشه سمت شاگرد پائين بيده و منهم آنرا قفل و رفته بودم وقتي برگشتم ديدم دزدگيرش فعال نيست..... ما كه مونديم نه به اون كه يه ذره باد مي رفت تو درزاش و دادش در مي اومد نه به اينكه شيشه پائين بيده و الباقي....
    شما برای اینکه ممکنه بازم فراموشت بشه شیشه رو ببندی و حتی اگه سیستمی هم نصب کنی که دزدگیر فعال بشه و شما ممکنه نشنوی بهتر از Power Windows استفاده کنی! این دستگاه رو توی مرکز آپشن ایران خودور در یادگار امام نصب می کنن و کارش اینه که به محض اینکه دزدگیر فعال میشه و درب های بسته میشه شیشه ها اتومات بالا میاد

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    ابادان
    اتومبيل
    سمند LXفداش بشم

پیش گزیده کمک

با سلام:
    امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن.چند وقته که شوک سنسور ماشینم از کار افتاده.از کامپیوتر به راحتی قابل تنظیمه ولی چه روی 0 یا 50 یا 100 اگه باشه نسبت به ضربه هیچ عکس العملی نشون نمیده؟لطفا بگید که اشکال در چه قطعه هست و محل قرارگیری اون کجاست ؟ایا امکان تعویض هست(که حتما هست منظورم توسط خودمه!).(اسم قطعه و فیمت لطفا).در ضمن کامپیوتر ماشین سالمه سالمه ومشکلی نداره!!!ماشین سمند ال ایکس.سری اول سال است7/85
    اصلا شوک سنسور به کجاش میگن؟

زمان پیوستن
    02 May 2008
    شهر
    پی هالز
    اتومبيل
    سمند ال ایکس سفارشی
    گوشی موبایل
    htc tytn2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط samandlx2008 مشاهده گفتگو
    با سلام:
    امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن.چند وقته که شوک سنسور ماشینم از کار افتاده.از کامپیوتر به راحتی قابل تنظیمه ولی چه روی 0 یا 50 یا 100 اگه باشه نسبت به ضربه هیچ عکس العملی نشون نمیده؟لطفا بگید که اشکال در چه قطعه هست و محل قرارگیری اون کجاست ؟ایا امکان تعویض هست(که حتما هست منظورم توسط خودمه!).(اسم قطعه و فیمت لطفا).در ضمن کامپیوتر ماشین سالمه سالمه ومشکلی نداره!!!ماشین سمند ال ایکس.سری اول سال است7/85
    اصلا شوک سنسور به کجاش میگن؟
    l قطعه ی بکار برده شده دارای حساسیتی فوق العاده پایینی است و باید ضربه ای در حد شکستن شیشه وارد شه
    بهترین بازی آنلاین

زمان پیوستن
    04 May 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    E2-LP ++ آزرا فول تیپ 4
    گوشی موبایل
    W7OO-D780-N82

نقل قول نوشته شده توسط Raminium2001 مشاهده گفتگو
    دزدگیر سمند به باز بودن شیشه حساس نیست و اگه بخوای میتونی به صورت جداگانه یک سنسور ultrasonic براش نصب کنی تا در صورت ورود جسم خارجی دزدگیر فعال بشه. البته من به شخصه این کار رو توصیه نمی کنم.
    سلام چرا نصب چشمی رو توصیه نمیکنید یا فقط منظورتون سمند است؟

زمان پیوستن
    17 Jun 2009

پیش گزیده

با سلام و احترام به شما
    ببين منم ماشينم دقيقا بعد از 30 ثانيه كه از فعال شدن دزدگيرش ميگذشت، شروع ميكرد به آژير كشيدن
    بعد از چند روز معلوم شد كه سر باطري شل بوده، برق حالت نوسان پيدا ميكرد.البته تو اين حالت رمز ماشينمم پاك ميشد.

زمان پیوستن
    18 May 2005

پیش گزیده

با سلام کامپیوتر سمند ما وقتی ماشین به هر دلیلی گرم یشه از کار می افته و صفحش میره و چراغشم چشمک میزنه
    و وقتی خنک میشه ریست میشه و درب ها باز میشه
    لطفا کمک کنید

زمان پیوستن
    24 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LX
    گوشی موبایل
    Samsung Pixon

پیش گزیده

آژير دزدگير ماشينم بعد از حدود 3-4 ماه از كار افتاد بردم نمايندگي ظاهرا باتريش تموم شده بود!!! عوض كردن مجددا بعد از همون مدت از كار افتاده . ديدم ليبل QC روي خود آژير مال 2007 هست يعني 2 سال از توليدش مي گذره و باتريش خوابيده ! گفتم دوستان اگه مشكل مشابه من دارن بدونن علتش چيه .

زمان پیوستن
    07 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 V9 - سمند LX سال - L90 E1 CP
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

چند وقته کامپیوتر سمند چند روز یه بار ریست میشه و تاریخش میشه 1/1/84 و ساعتش هم صفر میشه. ولی اطلاعات کیلومتر و کارکرد روغن ریست نمیشه. یه دفعه تو حرکت اینجوری شد که ماشین کلاً خاموش کرد و سخنگو همه ارورها رو گفت و ریست شد. بعد استارت زدم روشن شد راحت و هیچ مشکلی دیگه نداشت. ولی بعد از این خود به خود ریست میشه. کسی میدونه مشکل از کجاست؟

زمان پیوستن
    05 Aug 2005

پیش گزیده

سلام سمند من ال ایکس 87 هست چند روزیه وقتی ماشین رو با ریموت خاموش می کنم جفت راهنما روشن میمونه و اصلا خاموش نمیشه تا جایی که مجبور میشم گاهی بست باتری رو جدا کنم اما اگه با کلید در رو قفل کنم اینجوری نمیشه به نظرتون مشکل از کجاست؟

زمان پیوستن
    26 Sep 2005
    اتومبيل
    سمند ال ایکس
    گوشی موبایل
    N95

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sutlimited مشاهده گفتگو
    چند وقته کامپیوتر سمند چند روز یه بار ریست میشه و تاریخش میشه 1/1/84 و ساعتش هم صفر میشه. ولی اطلاعات کیلومتر و کارکرد روغن ریست نمیشه. یه دفعه تو حرکت اینجوری شد که ماشین کلاً خاموش کرد و سخنگو همه ارورها رو گفت و ریست شد. بعد استارت زدم روشن شد راحت و هیچ مشکلی دیگه نداشت. ولی بعد از این خود به خود ریست میشه. کسی میدونه مشکل از کجاست؟
     برای من هم همین طور بود بردمش تعمیرگاه شماره یک و درستش کردند.

زمان پیوستن
    08 Oct 2007
    شهر
    Mashhad
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    S7Edge, Z10

پیش گزیده

سلام
    من يک مشکلي دارم.
    وقتي ماشين چند ساعت توي آفتاب پارک ميکنم بر اثر گرم شدن _ماشين مشکي هست و خيلي داغ ميشه! تا حدي که درجه هوا 60 رو نشون ميده!_ کامپيوترش از کار می افته و صفحش میره و چراغ کليد هاشم چشمک میزنه.بعد از چند ساعت که سرد ميشه مياد دوباره اما همه تنظيمات صفر شده! توي اين مدت هم با ريموت ماشين قفل و باز ميشه اما راهنما نميزنه و براي روشن کردن ماشين نيازي به کد نيست... چه کار کنم!؟ ايراد از کجاست!؟
    ماشين مدل 82 است و باطري کامپيوتر هم_ اگه داره!_ تاحالا عوض نشده!
    پشت اين پنجره جز هيچ بزرگ، هيچي نيست!پس:
    روزی که گذشت هیچ ازو یاد مکن/ فردا که نیامدست فریاد مکن
    بر نآمده و گذشته بنیاد مکن / حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

زمان پیوستن
    29 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Lifan 620
    گوشی موبایل
    imate

پیش گزیده

دوست من هشدار گویا ( به قول شما کامپیوتر ) باطری نداره اما آژیر باطزی قابل شارژ داره.
    این مشکل در مدلهای قدیمی وجود داشته ( عدم مقاومت در گرما ).
    یکی از دوستان هم در مورد سنسور ضربه سوال کرد در جواب عرض میشه سنمسور روی برد هشدار گویا نصب میشه و غیر از سازنده های آن قابل تعویض نیست.
    اگر نوشته pspco مال شرکت منابع تغذیه الکترونیک است و اگر نوشته spcom مال شرکت سازه پویش است. تماس بگیرید ببرید اصلاح کنند ( البته تعویض کنید بهتره حدود 75 تومان )
    خدایا چنان کن سر انجام کار توخوشنود باشی و ما رستگار

زمان پیوستن
    08 Oct 2007
    شهر
    Mashhad
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    S7Edge, Z10

پیش گزیده

مرسي اما خب الان من چکار کنم!؟
    قابل ترميم هست يا بايد تعويض کنم کلن سيستمش رو!؟يا هيچکدام!؟
    پشت اين پنجره جز هيچ بزرگ، هيچي نيست!پس:
    روزی که گذشت هیچ ازو یاد مکن/ فردا که نیامدست فریاد مکن
    بر نآمده و گذشته بنیاد مکن / حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •