تبليغات در پيهالز

صفحه 27 از 102 اولاول ... 172021222324252627282930313233343777 ... آخرآخر
نمایش نتایج 339 به 351 از 1324

نام گفتگو: همه چیز در رابطه با فنچ و انواع ان

زمان پیوستن
    05 Oct 2007
    شهر
    مشهد
    سپاس
    43
    از ایشان 11 بار و در 5 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

سلام
    دوستان خسته نباشید
    من یک جفت فنچ داشتم که داستانهای زیادی باهاشون تو این تاپیک داشتم ولی متاسفانه یک مدت بدلیل شرایط نامناسب دادمشون دست کسی تو این مدت متاسفانه فنچ نرم مرد اما ماده موند 2 شب پیش براش یک شوهر خوش تیپ گرفتم اما یک مقدار به سلامت این فنچ نر شک دارم؟
    وسط روز بعضی وقتها روی میله سرش رو میزاره تو پرش و استراحت میکنه
    وقتی نزدیک قفسشون میشم ماده شروع به تحرک میکنه ولی نره بعد از کمی تحرک وای میسته
    چشمهاش یک مقدار بیحاله و بعضی وقتا در حالیکه من نزدیک قفسم چشمهاش رو هم میزاره
    زیاد سر و صدا نمیکنه
    زیاد توی لونست
    اما اینهم بگم که من بخاطر از دست دادن 3 تا پرنده ام(دو تا قناری 1 فنچ) وسواس پیدا کردم
    کارهایی که من کردم:
    تخم مرغ آب پز + مولتی ویتامین + ارزن
    منتظر راهنمایی شما دوستان هستم؟؟؟؟؟
    بهترین سایت برای تبادل اطلاعات و سوالات شما در رابطه با قناری:
    http://www.persian-canaries.com/php/index.php

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music
    سپاس
    2,695
    از ایشان 2,636 بار و در 1,212 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahidmed مشاهده گفتگو
    سلام
    دوستان خسته نباشید
    من یک جفت فنچ داشتم که داستانهای زیادی باهاشون تو این تاپیک داشتم ولی متاسفانه یک مدت بدلیل شرایط نامناسب دادمشون دست کسی تو این مدت متاسفانه فنچ نرم مرد اما ماده موند 2 شب پیش براش یک شوهر خوش تیپ گرفتم اما یک مقدار به سلامت این فنچ نر شک دارم؟
    وسط روز بعضی وقتها روی میله سرش رو میزاره تو پرش و استراحت میکنه
    وقتی نزدیک قفسشون میشم ماده شروع به تحرک میکنه ولی نره بعد از کمی تحرک وای میسته
    چشمهاش یک مقدار بیحاله و بعضی وقتا در حالیکه من نزدیک قفسم چشمهاش رو هم میزاره
    زیاد سر و صدا نمیکنه
    زیاد توی لونست
    اما اینهم بگم که من بخاطر از دست دادن 3 تا پرنده ام(دو تا قناری 1 فنچ) وسواس پیدا کردم
    کارهایی که من کردم:
    تخم مرغ آب پز + مولتی ویتامین + ارزن
    منتظر راهنمایی شما دوستان هستم؟؟؟؟؟
    فنچ که قیمتی نداره ببرش یکی دیگه بگیر! سر به سر میشه یا نهایتاً 500 میدی! یه سرحالشون بگیر. یه چند دقیقه وایسا ببین کدومشون سر حال و سالمه.

زمان پیوستن
    05 Oct 2007
    شهر
    مشهد
    سپاس
    43

پیش گزیده

ممنون من هم همین کارو کردم بردم عوضش کردم ولی بنظرم مریض بود!!

زمان پیوستن
    05 Oct 2007
    شهر
    مشهد
    سپاس
    43

پیش گزیده

راستی دوستان تا حالا کسی تونسته فنچ رو دستی کنه یعنی بیاد بشینه رو دستش و از دستش دونه بخوره واسم خیلی جالب هست؟؟؟؟

زمان پیوستن
    27 Jul 2006
    سپاس
    32
    از ایشان 59 بار و در 28 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

ای کاش اون فنچ رو نمی بردید که بفروشید
    فنچ مریض و بیمار مطمئنا در فضای شلوغ فروشنده و عدم مراقبت لازم درمان و سالم نخواهد شد و این کاری بود که شما باید با داروهای گیاهی و شیمیایی مناسب برای درمان بیماری استفاده می کردید

در خصوص ارزش و قیمتی هم که دوستمون گفتند باید بگم که مگر می شود به هر چیزی به قیمت پول نگاه کرد ؟؟
    ارزان بودم قیمت فنچ به منزله ی ارزان بودن قیمت جان آنها نیست
    الا یا ایها الادم به فرمان هوسبازی به خاک وخون مکش هر لحظه فرزندان صحرارا در آن ساعت که میگیری هدف حیوان صحرا را ببین در برق چشمش التماسش را به آینده می نگرم
    روزی که در آن نه از سلاخی حیوانات خبری هست و نه از استثمار آنان
    روزی که همه ی موجودات یکسان خواهندبود

از وب سایت حمایت از حیوانات حتما دیدن فرمایید
    http://www.irspca.com

مهاتما گاندی:عظمت وفضایل یک ملت ر از برخوردصحیحشان با حیوانات ارزیابی کنید

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی H_MOSTAFAEY به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (25 October 2012),mehsad (23 January 2010),vahidmed (23 November 2008)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music
    سپاس
    2,695

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahidmed مشاهده گفتگو
    راستی دوستان تا حالا کسی تونسته فنچ رو دستی کنه یعنی بیاد بشینه رو دستش و از دستش دونه بخوره واسم خیلی جالب هست؟؟؟؟
    والا فکر نکنم فنچ دستی بشه! آخه خیلی کوچولو و ترسو. مگه اینکه از بچگی بهش غذا بدی که کار حضرت فیله!!!!

نقل قول نوشته شده توسط H_MOSTAFAEY مشاهده گفتگو
    فنچ مریض و بیمار مطمئنا در فضای شلوغ فروشنده و عدم مراقبت لازم درمان و سالم نخواهد شد و این کاری بود که شما باید با داروهای گیاهی و شیمیایی مناسب برای درمان بیماری استفاده می کردید

در خصوص ارزش و قیمتی هم که دوستمون گفتند باید بگم که مگر می شود به هر چیزی به قیمت پول نگاه کرد ؟؟
    دوست عزیز بیماری های فنچ درمان خاصی نداره. خیلی سریع مریض میشه و می میره. برای همین هم اینجا و اونجا نداره. بنظر من کار درستی انجام دادن.

8. کاربر زیر از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

vahidmed (23 November 2008)

زمان پیوستن
    05 Oct 2007
    شهر
    مشهد
    سپاس
    43

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط H_MOSTAFAEY مشاهده گفتگو

من هم در ابتدا همین نظر رو داشتم یعنی با خودم گفتم اگر قرار باشه این فنچ خوب بشه اینجا این اتفاق واسش میفته با غذای تقویتی که بهش میدم نه تو پرنده فروشی که 100 تا فنچ رو کردن تو یه قفس در ضمن میخواستم مطمئن بشم از روش درمانیم!!! واسه همین 2 روز کاملا حرکاتش پفش خواب آلودگیش و مدفوعش و... زیر نظر گرفتم و احساس کردم که سیرش به سمت بهتر شدن است و از طرف دیگه بخاطر از دست دادن 3 پرنده در خانه مخصوصا یک فنچی که دستی شده بود خانواده تحمل از دست دادن این یکی رو نداشتن و با اجبار این بردمش پسش دادم نفروختمش
    راستی من از اون فنچم که دستی شده بود هم عکس دارم هم فیلم ولی بخاطر حجمش نمی تونم تو سایت آپ کنم شما راه حلی بنظرتون نمی یاد که من اینا رو چجوری اینجا آپشون کنم؟
    راستی بنظرتون روش درمانیم درست بوده؟؟؟؟
    و منظورتون از
    این کاری بود که شما باید با داروهای گیاهی و شیمیایی مناسب برای درمان بیماری استفاده می کردی
    چه داروها و موادی هست؟
    ممنون

زمان پیوستن
    05 Sep 2008
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    MVM530 مدیران خودرو ایده آل؟!
    گوشی موبایل
    Nokia N73 & Nokia 1110i
    سپاس
    2,755
    از ایشان 1,261 بار و در 490 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mamal_hiv مشاهده گفتگو
    3روز قبل رفتم فنچ نرمو عوض کردم
    فرداش دیدم نره میره تو لونه
    شبش دیددم هردو باهم هستن تو لونه
    دیروز دیدم ماده تو لونه تخم گذاشته
    واقعا نمیدونم چرا همه چیز اینقدر سریع اتفاق افتاد
    واما
    اولین جوجه فنچم دیروز و دومیش امروز از تخم اومدن بیرون
    سه تا تخم دیگه مونده که گمون کنم یکیشون سالم باشه

11. کاربر زیر از دوست گرامی mamal_hiv به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_foad (3 December 2008)

زمان پیوستن
    11 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Avante-L90
    سپاس
    19
    از ایشان 68 بار و در 41 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

سلام دوستان من دو ماه پیش برای پسرم که 5 سالشه دو تا فنچ خریدم به گفته فروشنده یک جفت بعد از اینکه با این فروم آشنا شدم سعی کردم مطالب اینجا رو کامل بخونم ولی بین رنگ نوک این فنچها تفاوت محسوسی دیده نمیشه در ضمن یکی از اونها سفید یکدسته و دیگری خاکستری با لپهای نارنجیکمرنگ و خالهای سفید زیر تنش توی قفسشون لونه گذاشتم ولی توش نمیرفتن دهانه لونه رو به گفته دوستان اینجا بزرگتر کردم وپنبه و چوب در اختیارشون گذاشتم ولی بازهم کاری با لونه نداشتن کم کم میخواستم ببرم عوضشون کنم که دو سه روزی هست که با پنبه توی لونشون رو پر کردن و بیشتر وقتشون رو توی اون میگذرونن در ضمن فنچ خاکستریه توی لونه رو پر میکرد و سفیده زیاد کاری نمیکرد و حالا هم بیشتر سفیده توی لونه هستش تا اونجایی که من دیدم تخمی نکردن
    حالا سوالهام اینا هستن که به نظر شما ایا اینها جفت هستن یا خیر؟و اینکه ممکنه تخم بزارن؟با توجه به مدت زیادی که با هم بودن و همچین اتفاقی نیافتاده.و اینکه اگه هر دو نر باشن باز هم لونه میسازن یا خیر؟ ممنونم

زمان پیوستن
    25 Aug 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    w800i
    سپاس
    766
    از ایشان 605 بار و در 303 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

با هم دیگه که دعوا نمیکنن ؟
    به نظرم جفت هستن !
    طبق گفته شما اون خاکستریه نره و اون سفیده ماده ... اگه تو لونه میرن لابد دارن شرایط رو برای تخم گذاریشون بررسی میکنن ...

زمان پیوستن
    11 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Avante-L90
    سپاس
    19
    از ایشان 68 بار و در 41 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

دوست عزیز ممنون از جوابتون باید بگم که با هم دعوا نمیکنن معمولا هم شب کنار هم روی میله قفس یا توی جای دونشون میخوابیدن اما دوستان اینجا میگن که فنچها خیلی زود با هم جور میشن و تخم میکنن اما اینها تقریبا 3 ماهی میشه که با هم هستن اما تا حالا حتی لونشون رو درست نمیکردن . به هر حال من که تا حالا صبر کردم چند وقت دیگه هم صبر میکنم.از روزی که دیدم میرن توی لونه دوباره بهشون کلی پنبه دادم و اونها هم همش رو بردن تو لونشون.
    پسرم هم با خوشحالی این قضیه رو دنبال میکنه بدون اینکه مزاحمشون بشه.

15. کاربر زیر از دوست گرامی اسکندر به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_foad (3 December 2008)

زمان پیوستن
    25 Aug 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    w800i
    سپاس
    766
    از ایشان 605 بار و در 303 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

انشالله که تخم میزارن ولی اگه نزاشتن یه جفت دیگه بگیر یا یکیشون رو عوض کن انشالله نتیجه بده

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music
    سپاس
    2,695

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط اسکندر مشاهده گفتگو
    سلام دوستان من دو ماه پیش برای پسرم که 5 سالشه دو تا فنچ خریدم به گفته فروشنده یک جفت بعد از اینکه با این فروم آشنا شدم سعی کردم مطالب اینجا رو کامل بخونم ولی بین رنگ نوک این فنچها تفاوت محسوسی دیده نمیشه در ضمن یکی از اونها سفید یکدسته و دیگری خاکستری با لپهای نارنجیکمرنگ و خالهای سفید زیر تنش توی قفسشون لونه گذاشتم ولی توش نمیرفتن دهانه لونه رو به گفته دوستان اینجا بزرگتر کردم وپنبه و چوب در اختیارشون گذاشتم ولی بازهم کاری با لونه نداشتن کم کم میخواستم ببرم عوضشون کنم که دو سه روزی هست که با پنبه توی لونشون رو پر کردن و بیشتر وقتشون رو توی اون میگذرونن در ضمن فنچ خاکستریه توی لونه رو پر میکرد و سفیده زیاد کاری نمیکرد و حالا هم بیشتر سفیده توی لونه هستش تا اونجایی که من دیدم تخمی نکردن
    حالا سوالهام اینا هستن که به نظر شما ایا اینها جفت هستن یا خیر؟و اینکه ممکنه تخم بزارن؟با توجه به مدت زیادی که با هم بودن و همچین اتفاقی نیافتاده.و اینکه اگه هر دو نر باشن باز هم لونه میسازن یا خیر؟ ممنونم
    سلام. خوش اومدین دوست عزیز. شما لطف کن یه چند تا عکس واضح از فنچ ها بذار که بشه تشخیص داد نر هستن یا ماده.

صفحه 27 از 102 اولاول ... 172021222324252627282930313233343777 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد