تبليغات در پي‌هالز

صفحه 58 از 58 اولاول ... 8485152535455565758
نمایش نتایج 742 به 746 از 746

نام گفتگو: گیاهان آبزی آکواریوم Aquarium Plants ا

زمان پیوستن
    05 Dec 2011
    شهر
    رشت

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahid.vnz مشاهده گفتگو
    بابک جان بازم ممنون که پاسخ پرسش منو می دید تو شهر ما شن های آکواریم به صورت فله در مغازه های آکواریم فروشی به فروش می رسه شما منظورت از " محصولات دارای کیفیت و برندهای معروف " چیه ؟
    سلام دوست عزیز

استاد بنده آقا بابک درست فرمودن . معمولا 3 نوع بستر میشه بکار برد : یک نوع اون اینه که از کود بستر مارک تجاری خریداری بشه مثل آکوا بیسیس شرکت جی ی ال و یا کود بستر کمپلیت سابستریت شرکت تترا و روی اینها رو با بسترهای شرکتی به اندازه 5 تا 7 سانت بریزیم . مثل بستر مانادو شرکت جی بی ال که توی بازار هم موجوده . عکسهاش رو هم بابک جان گذاشتن . البته اگه توی شهر شما نیست باید از تهران خیابان نواب که مرکزش هست تهیه کنید .
    راه دیگه اینه که بسترهای غنی شده شرکتی مثل مارک سیچم - برایت ول - پلانتینگ سویل اوشن فری - ریورتون ژاپن که همشون در مغازه های اکواریومی تهران موجوده - استفاده کنید
    . این بسترها نیازی به کود بستر ندارن بلکه خود این بسترها حاوی مواد مغذی برای گیاه هان هستند .

راه کم خرج تر هم وجود داره که استفاده از کود بستر شرکتی در زیر و برای روی اون از سنگریزه رودخونه ای 2-3 میلی و یا شن خاویاری دونه 2-3 میلی استفاده بشه . اما استفاده تکی از این بسترهای ساده - نمیتونه نیاز غذایی گیاها رو تامین کنه و گیاهان با مشکل پوسیدگی مواجه میشن

نظرتون چیه ؟

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی مهدی عبدی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (15 April 2013), B@B@K (7 April 2013), JBF (5 November 2014), silver 206 (2 March 2015), vahid.vnz (12 April 2013)

زمان پیوستن
    28 Oct 2014

پیش گزیده

سلام ببخشید اگه میشه بحث گیاهان رو تفکیک کنید یعنی مبحث نور - وبستر -ساخت بستر دست ساز - وکود وکود دهی و...... البته قفط یه پیشنهاد بازم ببخشید متشکرم مازیار.

زمان پیوستن
    21 Mar 2010
    شهر
    اراک
    اتومبيل
    پیکان وانت
    گوشی موبایل
    NOKIA 1100

پیش گزیده

اساتيد کدوم کت فيش براي آکواريم گياهي توصيه مي کنن ؟

تانک من خيلي زود دچار لجن ها و جلبک ها شده
    کت اوتو ؟
    کت چيني ( ال جي )
    کدوم
    من رقص دختران هندی را بیشتر از نماز پدر و مادرم دوست دارم. چون آنها از روی عشق و علاقه می رقصند ولی پدر و مادرم از روی عادت نماز می خوانند . «دکتر علی شریعتی»

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

درود
    من توتانک گياه خوارهام 2تا کت اوتو دارم و خيلي فعال هستند و اندازه تانک هم 1متر هست و گياه هم کريپتون دارم.به نظرم اين کت بهترين گزينه هست.

6. کاربر زیر از دوست گرامی silver 206 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

vahid.vnz (2 March 2015)

زمان پیوستن
    27 Jan 2008
    شهر
    طهرون
    اتومبيل
    همه اتومبیلهای خیابون برای من است!
    گوشی موبایل
    N93 & O2 & HTC

پیش گزیده

اينجا چرا متروک شده؟
    همه دانند که در صحبت گل، خاری هست!