تبليغات در پي‌هالز

صفحه 32 از 32 اولاول ... 222526272829303132
نمایش نتایج 404 به 406 از 406

نام گفتگو: آروانا Arowana-Osteoglossidae family ا

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط yarihaker مشاهده گفتگو
    آروانا سیلور من چند وقته میره کف آکواریوم میخوابه
    دیگه مثل قدیما همیشه بالای آب شنا نمیکنه
    البته ماهی سالم و سلامت و خوش اشتهاییه خیلی هم دوست داره لوچ دلقک و آذرخشمو بخوره ولی هنوز موفق نشده
    خیلی هم بزرگ شده
    فکر کنم 45 سانتی باشه
    تو یه آکواریوم 80 سانتی
    فکر میکنید برای چی اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟
    سلام:
    به نظر من شرایط آب را از نظر فاکتورهای اون بررسی نمایید مخصوصا نیتریت و نیترات آیا سیفون مرتب انجام شده است؟ وهمچنین مواردی دال بر اینکه عامل استرس زایی در تانک وجود داره را بررسی نمایید
    اشتباه اين بود هرجا رنجيدم لبخند زدم همه فكركردن درد ندارم سنگين تر ضربه زدن...

2. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (25 August 2012), farhad-2007 (14 July 2012), ferydoun (14 July 2012), k_afshin (15 July 2012), Mr.Hossein (14 July 2012), yarihaker (15 July 2012)

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    نوكيا 6230

پیش گزیده

يک آرواناي سيلور دارم که از 15 سانتي گرفتمش و با 6 تا لوچ دلقک 2- 3 ساله نگهداريش مي کنم. الان 6 ماه ي مي شود و 30 سانتي شده است، به لوچهاي دلقک کاري ندارد، به نظرتون ممکن است روزي براي لوچها مشکل ايجاد کند؟
    و سوال ديگه در مورد تنوع غذايي آروانا؛ من انواع غذاها شامل ميگو و ماهي خوراک و غذاي مخصوص آروانا انرژي را بهش مي دهم، به نظرتون ديگه از غذايي مي توانم استفاده کنم؟ يک بار به لوچها خيار دادم و آروانا هم خيارها را خورد! به آروانا سبزيجات هم بايد داده شود؟
    باتشکر

4. کاربر زیر از دوست گرامی mohamadfar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

B@B@K (19 August 2012)

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohamadfar مشاهده گفتگو
    يک آرواناي سيلور دارم که از 15 سانتي گرفتمش و با 6 تا لوچ دلقک 2- 3 ساله نگهداريش مي کنم. الان 6 ماه ي مي شود و 30 سانتي شده است، به لوچهاي دلقک کاري ندارد، به نظرتون ممکن است روزي براي لوچها مشکل ايجاد کند؟
    و سوال ديگه در مورد تنوع غذايي آروانا؛ من انواع غذاها شامل ميگو و ماهي خوراک و غذاي مخصوص آروانا انرژي را بهش مي دهم، به نظرتون ديگه از غذايي مي توانم استفاده کنم؟ يک بار به لوچها خيار دادم و آروانا هم خيارها را خورد! به آروانا سبزيجات هم بايد داده شود؟

باتشکر
    سلام :
    بله دوست عزیز زمانی ممکن هست که به اونها کاری داشته باشه ولی حتمی نیست (اما من دیدم مخصوصا که گرسنه هم باشه)به نظر من از غذاهای بهتر شرکتی نیز استفاده نماییدمثل:

اشتباه اين بود هرجا رنجيدم لبخند زدم همه فكركردن درد ندارم سنگين تر ضربه زدن...

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (25 August 2012), farhad-2007 (25 August 2012)

صفحه 32 از 32 اولاول ... 222526272829303132

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد