تبليغات در پي‌هالز

صفحه 62 از 63 اولاول ... 1252555657585960616263 آخرآخر
نمایش نتایج 794 به 806 از 808

نام گفتگو: الكترونيك 206

زمان پیوستن
    27 Aug 2004
    شهر
    رشت
    گوشی موبایل
    X10

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mahdian57 مشاهده گفتگو
    گيجي نميخاد
    دما موتور بعد از گرم شدن و حرکت نرمال به 89 ميرسه و اگر موتور 1600 باشه تو توليدات بعد از 85 ترموستاتي نصب ميشه که پلاستيکه و رو 91 ميايسته. خب؟
    اگر در ترافيک بايستيد بر مبناي ميزان ايستادن ممکنه دماي موتور تا 97 درجه برسه که اگر اينطوري بشه دور کند فن روشن ميشه و دما رو تا حدود 92 يا شايد کمي کمتر پايين بياره که اين دور کند خيلي صداي کمي داره بايد بريد جلوي سپر خم شيد تا چرخششو ببينيد.
    ولي بعضي موقع ها مثل وقتي که کولر گرفتين يا ماشينو خاموش کردين و بعد که مياد روشنش کنيد (اگر اين فاصله کم باشه) عقربه دما رفته چسبيده اون بالا که به محض استارت دور تند فن با صداي قشنگي روشن ميشه که خيلي مشخصه نيازي به خم شدن ندارين و دما رو در عض چند ثانيه مياره پايين.
    پس دماي نرمال کارکرد چيزي بين 89 تا 97. اگر تو سرپاييني و خلاصي يا توي اتوبان دماتون از 89 کمتر شد ترموستات داره دقتشو از دست ميده که معمولا اگه به زير 80 رسيد تعويضش کنيد. اگر هم دما بالا بره و اشکالي تو سيستم خنککاري باشه چراغ STOP روشن ميشه.
    اميدوارم کمکتون کرده باشه
    خيلي ممنون از راهنمايي شما
    قبل از هر چيز بگم ماشين من SD V9 هستش (1600)
    من تو يه فروم ديگه ديده بودم نوشته شده ميشه ترموستاتو اينطوري چك كرد

محض اطمينان اين کار رو انجام بده:
    ماشين رو روشن کن و قبل از اينکه دماش به 90 برسه با دست زدن به رادياتور دما رو چک کن
    اکه رادياتور گرم شد (قبل از رسيدن رما به 90) يعني ترموستات شما خرابه ونياز به تعويض داره
    با اين تفاسير يعني ترموستات من خرابه ؟
    در ضمن خيلي جاهها خوندم كه فن دور كند رو 92 درجه كار ميكنه ولي ماشين من تا 100 درجه هيچ فني كار نميكنه بعد اون كه به 100 ميرسه فن روشن و تا نزديك 90 مياد بعد خاموش ميشه (بازم مطمئن نيستم فن دور كند هست يا دور تند - البته با توضيحات شما فكر كنم دور كنده)

زمان پیوستن
    30 Jun 2008
    شهر
    تهران‌سيتي
    اتومبيل
    M3
    گوشی موبایل
    SONY XPERIA Z5

پیش گزیده

شما اون تست اتوبانو انجام بده ببین تا کجا میاد پایین عددشو بگین.
    برای من رو 74 ول میکرد ولی خب رادیاتور هم گرم بود فکر نکنم روش درستی باشه.
    ضمنا ترموستات خراب هم باشه اون روشن شدن فن دستورش از ECU میاد.
    مدیر محترم هم به نظرم زحمت انتقال این چند تا پستو به تاپیک مربوطه بکشن

زمان پیوستن
    03 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 V6
    گوشی موبایل
    نوکیا 6020

پیش گزیده

با سلام به همه دوستان ، من 206 تيپ V6 دارم چند وقتي بود كه سر پيچها بوق هشدار و چراغ ترمز دستي روشن ميشد .ولي اين اوخر كلاً سر هرپيچ و يا در خيابانهايي كه سربالاييه بوغ هشدار و چراغهاي جلوي آمپر مرتب روشن ميشه . البته چراغ چك به هيچ وجه روشن نميشه. تمام موارد مربوط به روغن موتور ، ترمز ، هيدروليك و آب شيشه شور عادي و نرماله.از دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه .

زمان پیوستن
    26 Oct 2011
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ماکسیما و 206 تیپ5
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

من فکر میکنم سطح روغن یکی از این مواردی که گفتی پایینه یا غلظت مناسب رو نداره و سر پیچ و سربالایی وقتی روغن متمایل به یه سمتی میشه سنسور عمل میکنه و هشدار کم بودن روغن میده. به احتمال خیلی زیاد غلظت روغن موتور پایینه یا کلا روغن کم داره. وقتی موتور ماشین سرده و 2 تا 3 ساعت روی سطح صاف بدون شیب قرار داره سطح روغن ها رو چک کن.

5. کاربر زیر از دوست گرامی ehsan1152 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

سپندار مزد (29 November 2012)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

سطح روغن ترمز پایینه.
    Be the change you want to see in the world

7. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

سپندار مزد (29 November 2012)

زمان پیوستن
    03 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 V6
    گوشی موبایل
    نوکیا 6020

پیش گزیده

با تشكر از دو دوست عزيز ،با ريختن روغن ترمز مشكل حل شد. فقط بعداز اينكه روغن ترمز در مخزن ريخته شد چراغهاي ماشين خود بخود روشن مي شد كه با روشن و خاموش كردن چراغها ، چراغها خاموش شد.

زمان پیوستن
    02 Sep 2014

پیش گزیده

سلام من206 مدل92 اکوماکس دارم هردوروزچراغ نورپايين اون خود به خود درحالت خاموش روشن ميشه بعد دسته برف پاک کن وامپرها قاطي ميکنن ميدونين چه مشکلي داره تشکر؟دياگ هم زدم اثري نکرد.

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

از همين مدل هاست که با سمند سيستم الکترونيک مشترک داره؟
    Be the change you want to see in the world

زمان پیوستن
    05 Sep 2014

پیش گزیده

سلام. یه سوال داشتم درباره هزینه شارژ ایربگ 206 که چقدر هست؟ اگه لطف کنید هرچه سریعتر راهنماییم کنید ممنون میشم.

زمان پیوستن
    24 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان 2000 اتوماتیک سفید
    گوشی موبایل
    Galexy S4

پیش گزیده

سلام دوستان
    ماشين 206 تيپ v8 مدل 92 داريم . بماند که ماشين کلي ماشين داره اما مشکل اخير پيش آمده اينه که بعلت خراب شدن باطري فابريک که هنوز 1 سال نشده و با تعويض باطري که اتميک انداختم روي ماشين شماره کيلومتر ماشين به يک باره حدود 11000 کيلومتر اضافه شد . دستگاه زدم روي دستگاه همون عدد قبلي رو نشون ميده ولي پشت آمپر اين مشکل پيش اومده و بهم گفتن سيم کشي ماشين مولتي پلکس هست و ايرادات پيش مياد . اگه راهي هست کمک بفرماييد که کيلومتر اصلي که حدود 10000 مي باشد رو نشون بده

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

سلام بايد ترموستات خودروتون را با نوع 89 درجه تعويض کنيد چون دماي مطلوب تيپهاي 2و3. 89 درجه هست.

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط alizadeh652 مشاهده گفتگو
    سلام دوستان
    ماشين 206 تيپ v8 مدل 92 داريم . بماند که ماشين کلي ماشين داره اما مشکل اخير پيش آمده اينه که بعلت خراب شدن باطري فابريک که هنوز 1 سال نشده و با تعويض باطري که اتميک انداختم روي ماشين شماره کيلومتر ماشين به يک باره حدود 11000 کيلومتر اضافه شد . دستگاه زدم روي دستگاه همون عدد قبلي رو نشون ميده ولي پشت آمپر اين مشکل پيش اومده و بهم گفتن سيم کشي ماشين مولتي پلکس هست و ايرادات پيش مياد . اگه راهي هست کمک بفرماييد که کيلومتر اصلي که حدود 10000 مي باشد رو نشون بده
    سلام
    اين باگ در ورزن 38 bsiهست که با دانلود ئرزن 41مشکل حل خواهد شد البته خودروتون را جايي ببريد که دياگ com2000داشته باشد يا نمايندگيهاي مجاز ايران خودرو که برنامه اصلي پزو را دارند وبا دانلود bsi کيلومتر واقعي نشان داده خواهد شد.

زمان پیوستن
    01 Mar 2015

پیش گزیده

سلام دوستان.
    206 من تیپ 5 مدل 92 هست .
    از اولی که خریدم رو ماشین دزد گیر بود و سوییچ فابریکش 1 بیشتر نبود.البته سوییچش معمولیه بدون دکمه باز و بسته کردن.
    رفتم کلید اضافه کنم هر کاری کرد گفت کبیشتر از 1 کلید قبول نمیکنه گفت ایسیوش ایرانیه آشغاله.
    در ضمن کلید قفل مرکزیش که روی داشبرد هم عمل نمیکنه.و وقتی در رد با کلید قفل میکنم 4 تا در همزمان قفل نمیشه فقط 1 در قفل میشه ولی با دزدگیر 4تا قفل میشه به نظزتون چیکار باید کرد؟؟؟

صفحه 62 از 63 اولاول ... 1252555657585960616263 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد