تبليغات در پي‌هالز

صفحه 61 از 63 اولاول ... 115154555657585960616263 آخرآخر
نمایش نتایج 781 به 793 از 808

نام گفتگو: الكترونيك 206

زمان پیوستن
    02 Aug 2012

پیش گزیده برق 206

نقل قول نوشته شده توسط Sajady مشاهده گفتگو
    سلام پیام جان
    به نظر من كه ماشينت سالم و هيچ مشكلي نداره، ماشين خودم هم همين توره.
    اگه نگراني‌تون نوسان دماست كه اجتناب ناپذيره و اگه رنج كاري اونه كه بايد بگم سنسورا خودشون چند درجه تولرانس دارند و بهرحال خواندن دقيق امپر خيلي سخته و تقريبي. و نكته اينكه عوامل ديگه‌اي هم توي دماي موتور تاثير داره حتي نوع بنزيني كه ميزنيد.
    شرمندم كه راه حلي براي اون ندارم!

سلام " دوستان نمیدانم درست وارد سایت پرسش و پاسخ شده ام یا نه ؟ الان مدتی است قاب سوئیچ ام شکسته است یعنی مستقیم جهت باز و بسته کردن از سوئیچ استفاده میکنم آیا این مشکلی در بر دارد البته بطور موقت فعلا جهت چگونگی ارسال پیام صبر میکنم متعاقبا سوال های خود را به عرض میرسانم

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

نه آقا.چه عیبی!مثل اینه که بگی در روز 3-4 بار سوییچ رو برا روشن کردن میچرخونم بد نباشه!
    Be the change you want to see in the world

3. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

سپندار مزد (1 October 2012)

زمان پیوستن
    31 Jan 2012
    شهر
    تهران -- اصفهان
    اتومبيل
    HYUNDAI Sonata 2010 & Peugeot 206
    گوشی موبایل
    samsung galaxy gio

پیش گزیده

سلام
    ببخشید دوستان ، ماشین من تیپ2 مدل 84 هست و قاعدتا بدون ایربگ منتهی توی دست انداز ها هشدار ایربگ (بوق تکی و چراغ) اش روشن میشه
    باید چی کار کنم؟ اتصالی هست؟ ارزش درست کردن داره؟ و چجوری اصلاح میشه

مرسی

زمان پیوستن
    20 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو

پیش گزیده

سلام دوستان
    خدا کنه پست رو تو تاپیک اشتباه نزده باشم!
    من یه تیپ 2 مدل 88 دارم که چند وقتی هست یه سری مشکل برقی پیدا کرده به شرح زیر
    1- وقتی که دربها رو از داخل قفل میکنم چراغ کلید قفل درب رو داشبورد روشن نمیشه.
    2- وقتی که در ماشین باز میشه چراغ اتاق روشن نمیشه باید سوییچ رو باز کرد و بصورت دستی چراغ سقف رو روشن کرد.
    3- وقتی که ماشین روشنه با باز شدن درب فلاشر کار نمیکنه
    4- هنگامیکه با ریموت درب رو باز میکنم بعد از چند ثانیه مجدد قفل میشه مگر اینکه سوییچ باز باشه
    5- بسیار اتفاق میفته که پنل پخش ماشین رو که میزارم اصلا روشن نمیشه و اگر هم روشن باشه و ماشین رو خاموش کنم وسوییچ رو ببندم همینطور روشن میمونه و به کارش ادامه میده ( با وجدانه!)

دوستان راهنمایی کنن که مشکلم از دزدگیره برقه ؟ کامپیوتره چیه که برم به دادش برسم

موفق باشید همگی
    درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

احتمالا تو چند وقت گذشته یکی از فیوز هات سوخته بوده.چک کن تمام فیوزهات رو و همشون رو سالم کن بعدbsi ت رو فرمت کن خیلی از مشکلاتت حل میشه.باقی مونده هاشو بگو ببینیم چی هست. حواستو بده خیلی تکرارش نکنیا. bsi طوری زراحی شده که بعد از 10 بار فرمت میسوزه. دست تعمیرکار هم بدی احتمالا میگه باید آپدیت بشه که هم وقتتو هم پولتو دور ریختی.
    ماشین خاموش باشه.در راننده رو باز کن (فراموش نشود!!).سوییچ رو تاب بده رو برق کامل.(دقیق یادم نیست که دوباره باید ببندیش یا نه-شما اول ببند امتحان کن بعدا نبند و امتحان کن).بعد دسته برفپاک کن و نور بالا رو با هم چند ثانیه(5 ثانیه فکر کنم-شایدم 10 ثانیه) بالا نگهدار(یعنی مثل حالتی که می خوای شیشه شور ماشین رو بزنی و نور بالا رو فعال کنی). بعد از این چند ثانیه ماشین خودش بوق میزنه(بوق خود ماشین که وسط فرمونه) و این به این معنیه که bsi شما فرمت شده.خیلی وقته این کارو نکردم برا همین کمی جزییاتشو یادم نیست.

7. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

masoudsara (9 October 2012), سپندار مزد (29 October 2012)

زمان پیوستن
    26 Oct 2011
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ماکسیما و 206 تیپ5
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

به نظر من:
    1. در مورد چراغ سقف و فلاشر نزدن و قفل شدن ماشین بعد از 30 ثانیه فکر میکنم کلید لادری که روی گیره قفل درب هست ازکار افتاده یا سوکتش در اومده.
    2. فکر میکنم اگه یکبار سرباطری رو برداری و دوباره بزنی مشکلت حل بشه در مورد پخش. اگه حل نشد دیاگ بزن ببین چه اروری داره.

9. کاربر زیر از دوست گرامی ehsan1152 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

masoudsara (9 October 2012)

زمان پیوستن
    27 Aug 2004
    شهر
    رشت
    گوشی موبایل
    X10

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط f125tk مشاهده گفتگو
    ماشين من هم همين مشکل رو داره.
    من قبلا ماشين معمولا دما زير 90 بود و تا مي رفت بالاي نود فن روشن مي شد و مياورد زير 90 و خاموش مي شد.
    يک بار يه جا پارک کرده بودم و وقتي برگشتم ديدم که جوان بدون گواهينامه با سرعت 100 تا به عقب ماشين کوبونده و بعد هم چرخيده بود به جلو هم کوبونده بود

ماشين رو مثلا واسم درست کردند ، اما از اون به بعد ديگه ماشين اصلا جال نداده بهم
    يکي از ايراد ها همينه که الان دما هميشه بالاي 90 هست و در جا که کار کنه و يا ترافيک باشه ميره نزديک 100 و فن روشن مي شه و مياره پايين اما همون بالاي 90 مي مونه.
    من قبلا دقيق يادمه که عمرا تو شلوغترين جاها از 92-93 بالاتر نمي رفت، الان مي ره تا 100 تا

ماشين دوستم هم که من بررسي مي کنم ، اون همش دما پايين 90 مي مونه و تو شلوغي ها مي ره يه کمي از 90 بالاتر و فن کار مي کمه و دما مي ياد پايين
    من مي ترسم اين که دما همش نزديک به 93-93 درجه مي چرخه، واتر پمپ رو خراب کنه

کما اينکه يکبار تو مسافرت واترپمپ سوراخ شد و دهن من سرويس شد !
    سلام ماشين من هم وي 9 هستش.
    يه مدتي هشت كه دما تا نزديك 100 مياد بعد فن روشن مي شه ميره رو 90 و اين پروسه تكرار ميشه.
    تا اونجايي كه يادم ست هميشه كمي بالاتر از 90 بيشتر نمي رفت ولي حالا تا نزديك 100 ميره.
    كسي مي دونه مساله چيه؟
    من از باطري سازم پرسيدم ميگه عاديه همه اينطورين.

زمان پیوستن
    30 Jun 2008
    شهر
    تهران‌سيتي
    اتومبيل
    M3
    گوشی موبایل
    SONY XPERIA Z5

پیش گزیده

من تو تاپیک خنک‌کاری هم مطرح کردم و حالا تو چند تا پست خوندم که نه بعضی 206ها اینطورین مثل اینکه:
    اینکه دما به هیچ وجه از 92 یا 93 بالاتر نمیره و فن روشن میشه و میاره رو 89 حتی تو ترافیک شدید.
    ولی یک تیپ 2 داشتم رنج دما تو ترافیک بین 92 تا 97 بود

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ميلادپ مشاهده گفتگو
    سلام ماشين من هم وي 9 هستش.
    يه مدتي هشت كه دما تا نزديك 100 مياد بعد فن روشن مي شه ميره رو 90 و اين پروسه تكرار ميشه.
    تا اونجايي كه يادم ست هميشه كمي بالاتر از 90 بيشتر نمي رفت ولي حالا تا نزديك 100 ميره.
    كسي مي دونه مساله چيه؟
    من از باطري سازم پرسيدم ميگه عاديه همه اينطورين.
    وقتی بین ۹۰ و ۱۰۰ هست( مثلا ۹۵) برید نگاه کنید ببینید فن دور کند کار میکنه یا نه. چون یه دور کند داره که تو این دما فعال میشه و یک دور تند داره که تو دمای ۱۰۰ به بالا فعال میشه که سری خنک کنه. وقتی ماشین خیلی گرم باشه و خاموشش کنید فن دور کند کار میکنه که تقریبا نامحسوسه و تا در کاپوت رو باز نکنید نرید نزدیک رادیاتور متوجه نمیشید روشنه.
    نقل قول نوشته شده توسط mahdian57 مشاهده گفتگو
    من تو تاپیک خنک‌کاری هم مطرح کردم و حالا تو چند تا پست خوندم که نه بعضی 206ها اینطورین مثل اینکه:
    اینکه دما به هیچ وجه از 92 یا 93 بالاتر نمیره و فن روشن میشه و میاره رو 89 حتی تو ترافیک شدید.
    ولی یک تیپ 2 داشتم رنج دما تو ترافیک بین 92 تا 97 بود
    موتور تیپ دو و سه با تیپ پنج و شش فرق میکنه و سیستم خنک کنندشون هم خیلی فرق دارند. برای مثال تیپ پنج و شش بعد از روشن شدن خودرو تا رسیدن دما به ۹۰ درجه گردش آب تو موتور بسیار کمه تا موتور زودتر گرم بشه.

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ميلادپ (30 October 2012), سپندار مزد (31 October 2012)

زمان پیوستن
    30 Jun 2008
    شهر
    تهران‌سيتي
    اتومبيل
    M3
    گوشی موبایل
    SONY XPERIA Z5

پیش گزیده

یعنی میگین روشن شدن دور کند در 92 یا 93 درجه برای تیپ 5 طبیعه؟
    جواب دوستمون رو که چیز دیگه دادین؟!

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

درست و حسابی منظور شما رو متوجه نشدم اما بله تو ۹۲-۹۳ درجه فعالیت دور کند طبیعیه. برای همینه که دما تو رانندگی معمولی اکثرا روی ۹۰ درجه ثابت هست و تکون نمیخوره.

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mahdian57 (31 October 2012), سپندار مزد (31 October 2012)

زمان پیوستن
    27 Aug 2004
    شهر
    رشت
    گوشی موبایل
    X10

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Sayeye Khorshid مشاهده گفتگو
    وقتی بین ۹۰ و ۱۰۰ هست( مثلا ۹۵) برید نگاه کنید ببینید فن دور کند کار میکنه یا نه. چون یه دور کند داره که تو این دما فعال میشه و یک دور تند داره که تو دمای ۱۰۰ به بالا فعال میشه که سری خنک کنه. وقتی ماشین خیلی گرم باشه و خاموشش کنید فن دور کند کار میکنه که تقریبا نامحسوسه و تا در کاپوت رو باز نکنید نرید نزدیک رادیاتور متوجه نمیشید روشنه.

موتور تیپ دو و سه با تیپ پنج و شش فرق میکنه و سیستم خنک کنندشون هم خیلی فرق دارند. برای مثال تیپ پنج و شش بعد از روشن شدن خودرو تا رسیدن دما به ۹۰ درجه گردش آب تو موتور بسیار کمه تا موتور زودتر گرم بشه.
    راستشو بخواييد ماشين من تا به 100 نرسه فن روشن نميشه.
    نميدونم حالا دور تنده يا دور كند! (از كجا ميشه فهميد)
    بردم يه برق كار ميگه دماي SD رو 100 باشه درسته !
    به خدا گيج شدم نميدونم چي درسته چي غلط

زمان پیوستن
    30 Jun 2008
    شهر
    تهران‌سيتي
    اتومبيل
    M3
    گوشی موبایل
    SONY XPERIA Z5

پیش گزیده

گیجی نمیخاد
    دما موتور بعد از گرم شدن و حرکت نرمال به 89 میرسه و اگر موتور 1600 باشه تو تولیدات بعد از 85 ترموستاتی نصب میشه که پلاستیکه و رو 91 میایسته. خب؟
    اگر در ترافیک بایستید بر مبنای میزان ایستادن ممکنه دمای موتور تا 97 درجه برسه که اگر اینطوری بشه دور کند فن روشن میشه و دما رو تا حدود 92 یا شاید کمی کمتر پایین بیاره که این دور کند خیلی صدای کمی داره باید برید جلوی سپر خم شید تا چرخششو ببینید.
    ولی بعضی موقع ها مثل وقتی که کولر گرفتین یا ماشینو خاموش کردین و بعد که میاد روشنش کنید (اگر این فاصله کم باشه) عقربه دما رفته چسبیده اون بالا که به محض استارت دور تند فن با صدای قشنگی روشن میشه که خیلی مشخصه نیازی به خم شدن ندارین و دما رو در عض چند ثانیه میاره پایین.
    پس دمای نرمال کارکرد چیزی بین 89 تا 97. اگر تو سرپایینی و خلاصی یا توی اتوبان دماتون از 89 کمتر شد ترموستات داره دقتشو از دست میده که معمولا اگه به زیر 80 رسید تعویضش کنید. اگر هم دما بالا بره و اشکالی تو سیستم خنککاری باشه چراغ STOP روشن میشه.
    امیدوارم کمکتون کرده باشه

19. کاربر زیر از دوست گرامی mahdian57 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ميلادپ (8 November 2012)

صفحه 61 از 63 اولاول ... 115154555657585960616263 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند