تبليغات در پي‌هالز

صفحه 60 از 63 اولاول ... 10505354555657585960616263 آخرآخر
نمایش نتایج 768 به 780 از 808

نام گفتگو: الكترونيك 206

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Hitman908 مشاهده گفتگو
    جناب شما چی وصل کردی به دسته کلید؟ این فرایند روشن و خاموش شدن چه جوری بوده؟
    برای من یه مدتی که تو سرما ماشین بیرون میزارم موقع استارت زدن صبحها باید گاز بدم تا روشن بمونه بردم پیش واهاک گفت که نباید اینجور بشه یا مشکل از باتری یا روغن
    حالا دوستانی که تجربه دارن یه راهنمایی بکننند مممنون میشم

با سلام
    در مرحله اول باطری و بعد فیلتر و پمپ بنزین رو چک بفرمایید.
    ولی به احتمال زیاد با تعویض باطری حل میشه

2. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Hitman908 (8 February 2012)

زمان پیوستن
    14 Jan 2012
    شهر
    تهران فعلا
    گوشی موبایل
    I900

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام
    در مرحله اول باطری و بعد فیلتر و پمپ بنزین رو چک بفرمایید.
    ولی به احتمال زیاد با تعویض باطری حل میشه
    آخه باتري اتميه و ٢ سال پيش عوض كردم

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Hitman908 مشاهده گفتگو
    آخه باتري اتميه و ٢ سال پيش عوض كردم
    با سلام
    قربان خودتون فرمودید که 2 ساله!
    باطری اتمی عمر مفیدش با احتساب انباری بودنشون همون 2 سال بیشتر عمر نمیکنه!
    موفق باشید

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (8 February 2012), Alireza_g (6 July 2012), Hitman908 (9 February 2012)

زمان پیوستن
    14 Jan 2012
    شهر
    تهران فعلا
    گوشی موبایل
    I900

پیش گزیده

با سلام
    دوستان الان كه ماشين روشن كردم بدون گاز و با أولين استارت روشن شد يه چيز ديگه اين بود كه من بلافاصله سوييچ نچرخوندم و گذاشتم ابتدا رو حالتي كه باتري روشنه بمونه و بعد استارت زدم حالا نميدونم أوكي شده يا چون هوا گرمتر شده به نسبت روزهاي قبل بهتر روشن شد؟!
    حالا به نظر شما باز از باتريه؟ راستي بدون اينكه به باتري ساز نشون بدم ميتونم بفهمم يا نه؟ چون رو خودش سه حالت
    سفيد : تعويض
    مشكي يا سبز (تاريك بود نديدم درست) : شارژ
    يك رنگ ديگم بود

زمان پیوستن
    28 Apr 2004
    گوشی موبایل
    w950

پیش گزیده

سلام دوست عزيز وقت بخير

من به تازگي يه 206 مدل 81 خريدم كه چندتا مشكل داره

وقتي كه كليد رو ميچرخونم روي صفحه LED ارور اكو مد مي ياد تا اينجا مشكلي نيست ولي به محض اينكه استارت ميزنم

صفحه LED كاملاً پاك ميشه و هيچ نوشته اي روش نيست نه ساعت و ... تمامي عقربه هاي روي صفحه جاوم شامل كيلوتر و دماي آب از كار مي افتن و چراغها هم روشن نميشن و روي صفحه چراغ ترمز دستي و چراغ دينام روشن مي مونه

لازم به توضيحه كه دينام رو تازه عوض كردم و نو انداختم دستگاه دياك ميگه كه مشكلي نداره ولي وقتي بردم نمايندگي ميگفت كه ايراد از BSM و يا BSI كه قيمتش حدود 250 هزار تومنه . ميگفت ممكنه مشكل از سيم پيچي باشه كه حدود 100 هزار تومن دستمزدش هست ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد راستي روي صفحه هم هميشه يه چراغ روشنه كه ميگن چراغ ايربگه رنگش هم زرده
    43918

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    اتومبيل
    206 تیپ 5

پیش گزیده

من تا حالا هر چی شنیدم کسی باتری عوض کرده معمولا 4 سال بوده اتمی که جای خود داره شاید منظور دوستان استفاده خیلی زیاد از خودرو هست

زمان پیوستن
    21 Jun 2008
    اتومبيل
    206 تیپ2 +تیپ 5
    گوشی موبایل
    3310

پیش گزیده

سلام
    من چند وقت پیش چراغهای کوچک و پلاک را با نوع Led تعویض کردم.از اون به بعد هر از گاهی دور موتور ماشین کمی بالا میرفت و چراغ باطری هم روشن میشد.تا امشب که به طور کلی در هنگام رانندگی به دلیل روشن بودن چراغ باطری و دشارژ شدن باطری ماشین خاموش شد.ضمنا با تعویض لامپها با نوع قبلی هم مسئله حل نشده و هنوز هم دینام باطری را شارژ نمیکنه.حتی زمانی که چراغ ها هم خاموش هستند باز هم چراغ باطری روشن میمونه و باطری دی شارژ میشه. کسی با این مشکل سرو کار داشته؟لطفا کمک کنید.
    از طریق این وب گاه به کودکان سرطانی کمک کنید:
    http://www.mahak-charity.org/payment
    باور کنیم که آنها منتظر ما هستند.

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط google.yahoo مشاهده گفتگو
    سلام
    من چند وقت پیش چراغهای کوچک و پلاک را با نوع Led تعویض کردم.از اون به بعد هر از گاهی دور موتور ماشین کمی بالا میرفت و چراغ باطری هم روشن میشد.تا امشب که به طور کلی در هنگام رانندگی به دلیل روشن بودن چراغ باطری و دشارژ شدن باطری ماشین خاموش شد.ضمنا با تعویض لامپها با نوع قبلی هم مسئله حل نشده و هنوز هم دینام باطری را شارژ نمیکنه.حتی زمانی که چراغ ها هم خاموش هستند باز هم چراغ باطری روشن میمونه و باطری دی شارژ میشه. کسی با این مشکل سرو کار داشته؟لطفا کمک کنید.

با سلام
    دینام ماشین شما خراب شده و باید باطریساز براتون باز کنه و تعمیرش کنه.این مشکل هم دقیقا با تعویض لامپ هاتون اتفاق افتاده و هیچ نسبتی با هم ندارن.
    موفق باشید

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (6 July 2012), Mgh122 (15 April 2012)

زمان پیوستن
    12 Dec 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    206 T2 مدل 82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط payam2536 مشاهده گفتگو
    سلام

دوباره شروع کردم

راستش من نميدونم هنوز چرا بعضي از 206 ها وقتي در جا کار ميکنن آمپر دما رو 90 درجه ثابته و فن روشنه
    ولي بعضي ها ديگه که تعدادشون کمتر مثل ماشين من وقتي درجا کار ميکنه هي فن تو رنج 92 و 98 روشن خاموش ميشه و اصلا ثابت نيست البته بدون کولر و فقط در جا چون وقتي حرکت ميکنم و باد به رادياتور ميخوره درجه رو 90 ثابت ميمونه
    اين قضيه اعصاب منو خراب کرده
    چون قبلا ماشينم که در جا کار ميکرد از 90 درجه بالاتر نميرفت يعني فن ماشين رو 89 قطع ميکرد و چون در حالت درجا دما به 89 نمي رسيد فن روشن ميموند و درجه ثابت رو 90 ميموند
    پيام
    ماشين من هم همين مشکل رو داره.
    من قبلا ماشين معمولا دما زير 90 بود و تا مي رفت بالاي نود فن روشن مي شد و مياورد زير 90 و خاموش مي شد.
    يک بار يه جا پارک کرده بودم و وقتي برگشتم ديدم که جوان بدون گواهينامه با سرعت 100 تا به عقب ماشين کوبونده و بعد هم چرخيده بود به جلو هم کوبونده بود

ماشين رو مثلا واسم درست کردند ، اما از اون به بعد ديگه ماشين اصلا جال نداده بهم
    يکي از ايراد ها همينه که الان دما هميشه بالاي 90 هست و در جا که کار کنه و يا ترافيک باشه ميره نزديک 100 و فن روشن مي شه و مياره پايين اما همون بالاي 90 مي مونه.
    من قبلا دقيق يادمه که عمرا تو شلوغترين جاها از 92-93 بالاتر نمي رفت، الان مي ره تا 100 تا

ماشين دوستم هم که من بررسي مي کنم ، اون همش دما پايين 90 مي مونه و تو شلوغي ها مي ره يه کمي از 90 بالاتر و فن کار مي کمه و دما مي ياد پايين
    من مي ترسم اين که دما همش نزديک به 93-93 درجه مي چرخه، واتر پمپ رو خراب کنه

کما اينکه يکبار تو مسافرت واترپمپ سوراخ شد و دهن من سرويس شد !

زمان پیوستن
    05 Oct 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    azera2011
    گوشی موبایل
    iphone 6

پیش گزیده

سلام دوستان .
    206 من در قسمت ecu دچار مشکل شده و به گفته ایران خودرو یکی از آی سی های اون سوخته و باید تعمیر بشه میخواستم بدونم جایی که سمت پیروزی و یا رسالت باشه سراغ دارین که حرفه ای باشه ؟؟
    ممنون میشم ماشینم 2 ماه که خوابیده .

زمان پیوستن
    02 Aug 2012

Thumbs down برق 206

تنتنتززطزمناعلت روشن شدن چراغ پشت امپر وقطع شدن بوق خورو در یک لحظه چست لطفا بفرمائید جواب را در کجا جسجو کنم متشکرم
    ل

زمان پیوستن
    06 Apr 2009
    گوشی موبایل
    w960

پیش گزیده

با سلام خدمت اساتید
    چند روزی هست که بعد از خاموش کردن ماشین و قفل کردن درها ساعت ماشین خاموش میشه ولی لامپ های اون دائم روشن میمونه(3تا لامپ کوچیک) ...

کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه ؟

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehran_lp مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت اساتید
    چند روزی هست که بعد از خاموش کردن ماشین و قفل کردن درها ساعت ماشین خاموش میشه ولی لامپ های اون دائم روشن میمونه(3تا لامپ کوچیک) ...

کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه ؟
    بنده همچین موردی رو دیدم که فقط با تعویض ساعت حل شد

صفحه 60 از 63 اولاول ... 10505354555657585960616263 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند