تبليغات در پي‌هالز

صفحه 53 از 63 اولاول ... 343464748495051525354555657585960 ... آخرآخر
نمایش نتایج 677 به 689 از 808

نام گفتگو: الكترونيك 206

زمان پیوستن
    13 Nov 2010

پیش گزیده

سلام دوست گرامی اصلا تاثیری نداره ودوباره همون جوره...یعنی روشن نمیشه...کمکم کن...ممنون

زمان پیوستن
    11 Aug 2008

پیش گزیده چراغ 206

با سلام.من چراغ های عقب 206 رو با مدل اسپورت ( led دار ) عوض کردم.مشکلی همنداره و کار میکنه فقط وقتی جفت راهنما میزنم چراغ راهنما با تایم مشخص روشن خاموش میشه مثل قبل اما وقتی راهنما راست یا چپ به تنهایی میزنم تند تند راهنما میزنه مثل وقتی چراغ یکطرف میسوزه.حالا چطوری درست کنم.آیا واسه ماشین مشکلی پیش نمیاره؟

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

دلیلش اینه که چراغها استاندارد نیستن و مقاومت کلی لامپهاشون بیشتر از لامپ فابریکه.
    می تونید مقاومت لامپ راهنمای عقب رو اندازه بگیرید و با موازی کردن مقاومت مناسب با اون (و البته با وات مناسب), مقاومتش رو به حالت استاندارد برسونید تا سرعت چشمک زدنش مثل اول شه. مقاومت هر لامپ چراغ راهنمای عقب, با فرض لامپ استاندارد 21 واتی می شه یه چیزی نزدیک 8 اهم.

زمان پیوستن
    11 Aug 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mortezagipsy مشاهده گفتگو
    دلیلش اینه که چراغها استاندارد نیستن و مقاومت کلی لامپهاشون بیشتر از لامپ فابریکه.
    می تونید مقاومت لامپ راهنمای عقب رو اندازه بگیرید و با موازی کردن مقاومت مناسب با اون (و البته با وات مناسب), مقاومتش رو به حالت استاندارد برسونید تا سرعت چشمک زدنش مثل اول شه. مقاومت هر لامپ چراغ راهنمای عقب, با فرض لامپ استاندارد 21 واتی می شه یه چیزی نزدیک 8 اهم.
    خوب اگه همینجوری باشه مشکلی پیش میاد؟ممکنه به برق ماشین آسیب بزنه؟

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نه فکر نمی کنم.
    البته یادمه یه سری از دوستان از این چراغهای LED نصب کرده بودن کروز کنترلشون error داده بود !

زمان پیوستن
    16 Jul 2009
    اتومبيل
    Logan E2-LP

پیش گزیده

يکي از دوستان من روزي که ماشين را تحويل گرفت جهت سرويس و آچارکشي روي صفحه کيلومتر عدد 20000 را تنظيم کردند. که از آن به بعد با توجه به کارکرد ماشين شمارش معکوس مي انداخت . يعني در هنگام استارت زدن متوجه مي شد که افزايش عدد کيلومتر و ميزان کاهش اين عدد يکسان است. اما هم اکنون با توجه به اينکه ماشين حدود 5000 کيلومتر کارکرده است اما عددي معادل 10000 کيلومتر از آن عدد مذکور کسر شده است. اين عدم تناسب کاهش و افزايش دو عدد به دليل اشکال است؟ و کلا رابطه اين 2 عدد چيست؟
    L90 E2 LP

زمان پیوستن
    18 Mar 2006
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    206 SD V1
    گوشی موبایل
    SAMSUNG I900

پیش گزیده

نه اشکال نیست و کاملا طبیعیه!!برای اینکه اون شمارنده که کم میشه در حقیقت کیلومتر باقیمانده تا سرویس بعدیتون رو نشوون میده!!طبیعیه کع ماشین همش در حال حرکت نیست و پشت چراغ قرمز و هنگام توقف هم استهلاک داره!!بنابراین این شمارنده که من واقعا ازش خوشم میاد حتی زمانیکه شما متوقف هستین و خودرو روشنه لحاظ میکنه و از اون کیلومتر کم میکنه!!

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amirvr14 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

L-90 (28 December 2010), mortezagipsy (28 December 2010)

زمان پیوستن
    27 Dec 2010

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط alen129 مشاهده گفتگو
    سجادی عزیز سلام
    من بلاخره مشکل ECO MODEحل کردم و با خودم فکر کردم که به شما هم بگم حتما به دردتون خواهد خورد موقع حل مشکلات اعضای سایت
    و حالا ایراد کجا بود.من ماشینو بردم تعمیرگاه مجاز جریان باتری رو براشون گفتم که نوهستش یارو یه سری با ماشین ور رفت دید نمشه رفت متخصص دیاگ2000 رو صدا کرد پسره هم اومد دمش گرم کامپیوترو زد و باهاش ECO Mode رو خاموش کرد (می گفت 206 وقتی تو انباره خودشون ماشینو میزارن روECO Mode که باتری دیر خالی شه ولی وقتی میفروشن یادشون میره برشگردونن به حالت اول)
    ولی باز اشکال نداره مهم اینه که مشکل جدی نبود چون دیگه واقعا داشتم دیونه میشدم از یه طرف دزدگیر درست کار نمیکرد چون وقتی در ماشین رو باز میکردی 30 ثانیه وقت داشتی ماشین رو روشن کنی (برای اینکه ماشین برقش قطع بود و دزدگیر نمی فهمید که در ماشین باز شده) از طرف دیگه تنظیمات LCDهر دفعه بهم میخورد ,چراغ سقفی کار نمیکرد
    راستی داشت یادم میرفت پسره وقتی کامپیوترو زد به ماشین و Global Testکرد 81 error پیدا شد که همه روFix کرد(چیزی که زیاد به نظر می اومد و حالا درست شده دور موتور هستش که قبلا در یک جا ثابت نبود و به سرعت در رنج 800و1000 نوسان میکرد)می خواستم بدونم اینError ها چه جوری به وجود میان؟
    آیا کابلی که کامپیوترو یهBSI ماشین وصل مکنه میشه ساخت؟یا میشه خرید؟
    چون به نظرم چیز ساده ایی هستش
    یه طرفشUSB بود وطرف دیگرشinterface استاندارد نبود
    ولی نرم افزار واقعا راحتی داره منSource یا Setup.exe نرم افزار رو از پسره گرفتم
    فقط الان کابلش رو کم دارم که اونم ردیفش میکنم
    سلام، موفق شدي كابل دياگ رو تهيه كني؟ اگه پيده كردي به من هم فايل برنامه و نحوه تهيه كابل رو بده لطفا

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    اتومبيل
    206 تیپ 5

پیش گزیده

با سلام خدمت اساتیدو دوستان گرامی در سایت
    سوالی داشتم...
    من الان مدتیه یه 206 تیپ 5(میگن باتریش 60 آمپره) خریدم و یه دست زنون دارم می خواهم بندازم رو نور بالا که شب تو جاده تاریک درست جلوم ببینم .می خواهم ببینم برقش مشکل پیدا نمی کنه (خیلی برام مهمه که چیزی صدمه نبینه)
    به نظرم زنون خوبیه روش زده بوش و ساخت آلمان (حک شده) و قبلا خریدم خودم فکر می کنم اصلی باشه. طبق مشخصاتش شدت جریانش از لامپ معمولی کمتره(مگه میشه؟) و نورش محشره...
    اینم مشخصاتش
    آمپراژ 8.5 َآمپر
    ولتاژ23000
    حدودا به نظرم سه ثانیه میرسید به شدت حداکثرش
    لامپ معمولی زده تو دفترچه 15 w
    به نظر شما نصب کنم؟؟
    با تشکر فراوان...........

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل

پیش گزیده

این آمپری که شما می گید آمپر لحظه ی استارتشه. بعد از چند ثانیه کمتر می شه.
    من با مولتی متر برای ترانس کوچیک (اصطلاحا" نسل 2) امتحان کردم نتایج به این صورت بود :
    از لحظه ی اول 5.5 آمپر می کشه و آروم آروم کم می شه و بعد از 30 ثانیه تا 1 دقیقه به حدود 4.9 آمپر می رسه. با همون باطری و با همون شرایط این آزمایش رو برای لامپ هالوژن تکرار کردم و آمپی که می کشید 3.8 بود ! ولتاژ باطری هم 12.75 ولت. البته این که جریان آروم آروم کم می شه می تونه به علت گرم شدن تدریجی سیمهای مولتی متر باشه. چون سیمهاش نازک بودن و بعد از چند ثانیه گرماشونو حس می کردم. ولی دیگه از 5.5 آمپر بیشتر نمی کشه زنون.
    به هر حال من الآن خیلی وقته هم نور بالام و هم پایینم زنونه و double reflector هم فعاله و مشکلی برام پیش نیومده.

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mortezagipsy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

imanrio (12 January 2011), Mgh122 (13 January 2011), Validator (12 January 2011)

زمان پیوستن
    20 Apr 2010

پیش گزیده

ضمن تشکر از پاسخ شما دوست عزیز و به فرض امیر خطاب نمودن شما . امیر جان سوژه مورد نظر اتومبیل من می باشد که به لحاظ عدم ثبت نام در آن زمان سوال از طریق یکی از دوستان من مطرح شد .اما با توجه به تجربه و فرمایش شما باز هم من نتوانستم با این موضوع کنار بیام .حقیقاً حتی با فرض این موضوع باز هم درکش مشکله که من با هر استارت و پیمودن یک مسیر اتوبانی حدود 50 کیلومتر و استارت مجدد بعضاً 200 کیلومتر می بینم که از شمارشگر ( آچار ) کسر شده .راستش من این اتومبیل ابتدای سال 89 خریداری نمودم و بنا به دلایلی حدود 5 ماه از ماشین حتی استفاده نکردم تقریباً خوابیده بود و همه چیز روبه راه .اما حالا این موضوع آزاردهنده شده .البته هنوز تو گارانتی .یعنی سرویس 20000 اولیه الان شده 8600 با توجه به اینکه ماشین صرفاً 4200 تا کار کرده .یعنی استهلاک اینقدر زیاده ؟؟ نمی دونم شاید این اتفاق از وقتی که من این بنزین های مصرفی فعلی سری جدید با سرب بالا را که زدم باعث این امر شده !!!!!!!!!!!!!1
    باز هم از شما تشکر می کنم .اگر جوابی بود تشکر می کنم مطلع بشم .

زمان پیوستن
    18 Mar 2006
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    206 SD V1
    گوشی موبایل
    SAMSUNG I900

پیش گزیده

بله من امیر هستم
    نمیدونم چه مشکلی رخ داده!!طبعا خیلی زیاد کم شده!!برای خودروی من در هر 1000 کیلومتر تقریبا 1200 تا 1500 از شمارشگر کم میشود!!اما یقینا بدونید کیلومتری که طی میکنید از مقداری که شمارشگر سرویس کم میکنه کمتره!!

15. کاربر زیر از دوست گرامی amirvr14 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

safasony (2 February 2011)

زمان پیوستن
    02 Feb 2011

پیش گزیده

سلام
    من چند روز می شه که چراغ کامپیوتر ماشینم خاموش نمیشه(تیپ 2 84)
    چند روز پیش رفتم دیاگ زدم از اون روز روشن میمونه رفتم بهش گفتم بازم دیاگ زد اما گفت ایراد از برق ماشین
    اما در صورتی که قبل از دیاگ درست بود 1ساعتم برق باطری و قطع کردم اما درست نشده
    کسی میدونه مشکل کجاست ؟؟؟
    با تشکر

صفحه 53 از 63 اولاول ... 343464748495051525354555657585960 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند