تبليغات در پي‌هالز

صفحه 63 از 63 اولاول ... 13535657585960616263
نمایش نتایج 807 به 808 از 808

نام گفتگو: الكترونيك 206

زمان پیوستن
    16 Mar 2016

پیش گزیده

سلام دوستان
    ماشين من گاز ميخوره ولي متناسب با گاز راه نميره مثلاً دنده كه ميدي گاز رو فشار ميدي دور موتور يكدفعه بالا ميره و يك چند لحظه اونجا ميمونه بعد مياد پايين و ماشين يواشيواش دور ميگيره بايد پدال رو با آرومي خيلي آروم فشار بدي كه اين مشكل كمتر پيش بياد اگر يكم سريعتر فشار بدي همين حالت پيش مياد انگار توي خلاصي داري گاز ميدي توي خلاصي چطور گاز ميديد و ماشين راه نميره فقط دور موتور يكدفعه اي بالا ميره اين هم همين حالت هست و اگر يكدفع اي گاز بدي همين جوري ميشه بعد چند لحظه خودش مياد پايين و شروع ميكنه يواش يواش متناسب با سرعت بالا رفتن باز يكم ميخواي سرعت بيشتر بشه بيشتر فشار ميدي باز اين اتفاق ميوفته
    علت از چي هست در ضمن با كپ کردم ماشين اشتباه نكنيد دوستان
    راهنماييم كنيد
    در ضمن شمع و و اير ها تو شد مشکل حل نشد.کولي رو عوض کد دم ولوو انداختم دو روز خوب بود دوباره همانطور شد.روي روز که بيشتر اين عيب خودشو نشون ميده.ديسکو صفحه رو هم هرجا نشون دادم گفتم خوبه.فقط گيربکس از سر کاسه نمد گلويم يکم نشت روغن داره.کسي ميدونه مشکل ماشين چيه.مدل 89 صندوق دار وي هشت آريانا.

زمان پیوستن
    11 Oct 2008
    شهر
    تهران-اصفهان

پیش گزیده

سلام دوستان من یه 206 تیپ 5 مدل 89 دارم. یه مشکلی که پیش اومده و مشخص نیت چه موقع اتفاق میافته اینه که . چراق زیر عقربه آمپر بنزین و دور موتو خاموش میشه و کامپیوتر سفری هم قاطی نشون میده یعنی اگه در باز بوده همینطور باز نشون میده یا ظبط روی حالت usb هس ولی فرکانس رادیو نمایش میده و اینور چیزا . بعضی مواقع خوبه ولی نمیدونم چ موقع این مشکل پیش میاد.
    ممنون میشم کمک کین

صفحه 63 از 63 اولاول ... 13535657585960616263

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند