PDA

View Full Version : اخرین قیمت محصولات هیوندای و راهنما و نحوه ثبت نام

ali-rajabi
9 October 2011, 01:50 PM
سلام
دوستان لطفا هر چیزی مربوط به مراحل ثبت نام و قیمت های خودور های هیوندای میشه رو در این تاپیک قرار بدید که تاپیک های دیگه به انحراف کشیده نشه و یک تاپیک کلی داشته باشیم برای دوستانی که میخواهند استفاده کنند از قیمت ها و چه از تجربیات ثبت نام دوستان و بتونند سوالاتشون رو مطرح کنند!

تا کنون که قیمت های جدید که باعث شوکه شدن اون ها هم شده به شرح زیر است:

*IX55 809.561.672
IX35 700.808.395*
Sonata 653.856.912*
Genesis Coup 700.582.891*
Genesis Sedan 949.762.320*
Centennial 148.000.000
I20 37.000.000
santa fe 705.781.215*
I30 451.463.862*

خودرو هایی که ستاره زدم فقط فروش دارن با تحویل 60 روزه

بدون مالیات بر ارزش افزوده...!

موفق باشید

ali-rajabi
9 October 2011, 02:26 PM
سلام
دوستان همه خودرو های بالا مدل 2011 هستند و به محض تمام شدن مدل 2012 رو شروع میکنند چون همشون رسیده همینطور Azera
و قیمت های بالا هم با 4% مالیات بر ارزش افزوده هستش و قیمت تمام شده هسستش
موفق باشید

dawkins
9 October 2011, 03:19 PM
دوست عزیز تمام ماشینها تحویل 15 روزه است من الان با نمایندگی 201 صحبت کردم ثبت نامشون هم باز بود؛ ایشالا که ماشینها رو دستشون باد کنه

ali-rajabi
10 October 2011, 05:19 PM
سلام
اولا:
دوست عزیز اگه شما توی سایت اسان موتور هم نگاه کنی تمامیه محصولات رو زده تحویل 60 روزه و وقتی که قرار داد میبندی هم مینویسه تحویل 60 روزه و تا بخواد اول برای شما توی سایت ثبت سفارش بکنند و کارتکسش اماده بشه و برای تحویل پلاک اماده بشه بیشتر از این هاست!(بالاخره تجربه داریم...)
خود من وقتی ثبت نام کردم قرار دادم رو 60 روزه زدن یعنی مال همه 60 روزه هستش(همونجایی که تماس گرفتید دوباره بپرسید...!) و بهم قول 1 هفته ای دادند که نزدیک به 40 روز طول کشید ; پس 15 روز نیستش...!!(اگر خواستید قرار دادم رو اسکن میکنم)
دوما:
مسئولین دیدند که مردم مثل قبل استقبال نکردند و صف نکشیدند دوباره قیمت ها رو برداشتند(البته تا قیمت ها رو توی سایت قرار دادند من عکس گفتم! :icon_cool که براتون پایین گذاشتم) و دارن کاهش میدن چون کسانی هم ک%

mehran_tavakoli
10 October 2011, 05:28 PM
سلام به همه
قیمت ها رو دیروز گذاشتن.
چیزی که شخصا من رو سایت اطلس خودرو دیدم تحویل 15 روزه بود.
از نمایندگی هم دیروز بهم زنگ زدن و گفتن پول رو بریزم به حسابشون
من پرسیدم 2012 هست سند؟ گفتن که نه.همون 2011
دیروز عصر بود که نمایندگی گفت ما فعلا ثبت نام نمیکنیم چون قیمت ها معلوم نیست و تا فردا پس فردا میاد پایین تر(حدود2 میلیون)
ولی 2 تا نمایندگی دیگه به همین قیمت الان دارن ثبت نام میکنن
من به آسان موتور هم که زنگ زدم گفت قیمت ها همینه!!! برین اسم بنویسین!!(دروغ!!)
عحب اوضایی هست...

ali-rajabi
10 October 2011, 05:51 PM
سلام
با عرض پوزش لینک بالا نیمه کاره فرستاده شد(ادامه:)
کسانی که ثبت سفارش کرده بودند هم انصراف دادند و مثل اینکه هنوز 2011 ها رو دستشون داره باد میکنه!
مثل اینکه مردم دارن به خودشون میان!
من اگر IX55 به قیمت الان بود هیچ وقت نمیخریدم و میرفتم سراغ برند!
با این قیمت الان IX55 میتونم 10میلیون بزارم سرش برم prado vxr بخرم که سگش شرف داره به IX55...!
یا کسی که میخواد جنسیس با این قیمت بخره میتونه یک مقدار بزاره سرش بره ES بخره که هم برند سوار شده و هم کیفیت عالی
اگر مردم میدونستند چقدر پولشون ارزش داره و با این پول چیا میتونند بخرند که نمیرفتن 75 میلیون پول برای IX35 بدن!
ضمنا اینجا در مورد محصولات کیا بحث نمیشه!
اینم جدولی که سایت بعد از دیدن استقبال کم مردم فورا برداشت:

http://www.up.98ia.com/images/z0kv7ftno1eoq23v8ust.jpg

moje90
10 October 2011, 08:56 PM
دوستان بنظرتون چرا اینقدر خودروهای گروه هیوندای قیمتشون بالا رفته؟؟؟ پسر عمه من 3-4 ماه قبل یک سانتافه خرید به قیمت 60.500 ولی حالا 10 میلیون گرون شده !!!

ali-rajabi
10 October 2011, 09:14 PM
سلام
وقتی تقاضا بالا میره اینجوری میشه ; ضمن اینکه استارتش رو اون از خدا بی خبر مولتی تیلیاردر زد که تمام سهمیه های هیوندای رو خرید و با قیمت بالاتر به بیرون فروخت که نمایندگی ها و نمایشگاه ها دیدن سودش خوبه شروع کردن...!
ولی مثل اینکه کم کم داره اتفاقاتی میافته(مردم دارن یک مقدار به خودشون میان)!
اخه زور داره مردم رو ... فرض کردن!
به اندازه کافی ماشین رو گرون تر از جاهای دیگه دنیا میخریم!افزایش بیشترش دیگه...!
چون خیلی قیمت رو بیشتر کردن مردم روی اوردن به برند های دیگه!
خود من اگه بخوام ماشین هام رو بفروشم چی میتونم بخرم از محصولات هیوندای؟
هیچی!(گران شده درست ; ولی گرون هم باید بخرم!)
پس یک مقدار میزارم سرش میرم سراغ بنز و بی ام و و لکسوس و ...!
یک موقعی بود میگفتن محصولات هیوندای خوبه چون قیمتش ارزونه ولی امکانات بدی نداره ; پس خریدش معقول بود ; چون کسی که پول نداشت برند بخره میرفت این ها رو میخرید که تقریبا در حد برند باشه(حالا چه از نظر امکانات و چه از نظر ...!)ولی وقتی الان با این پول میشه خود اون برندی رو که هیوندای داره زور میزنه بهش برسه رو خرید ; خرید این محصولات با این قیمت عاقلانست؟؟!
مطمئنا خودروی بعدی من از برند هیوندای نیست!
موفق باشید

dawkins
10 October 2011, 09:29 PM
بله منم امروز با دفتر مرکزی اسان موتور بخش فروش صحبت میکردم چیزی که از صحبت با اونها دستگیرم شد این بود که احتمال اعلام قیمت جدید هست ولی خیلی خوشبین نباشیم که تغییر قابل توجهی بکنه شاید نهایتا سه چهار درصد کاهش ؛ حالا باید منتظر بود و دید....مساله دیگه اینکه اصولا من ادمی نیستم که وارد بحث و جدل کلامی و نوشتاری بشم و اینجا هم فقط چون اطلاعی که من داشتم فقط برای آگاهی دوستان مدت تحویل رو اصلا ح کردم و 15 روزه نوشتم و اصولا هم فرقی نمیکنه برام 15 یا 60 چون قصد خریدندارم و تو این اشفته بازار اصلا مساله مهمی نیست ولی چون دوستمون علی رجبی گویا خیلی براشفته شدند و مستقیم گوشه کنایه به من زدند خواستم دوسه مورد را برای روشن شدن عرض کنم اولا علی جان من راجع به قرارداد شماصحبتی نکردم که چند روزه بوده و لازم نیست زحمت بکشید قراردادتون رو اسکن کنید و همچنین بهتون تبریک میگم که بالاخره تجربه دارید!! و احتمالا ما ها تا الان ماشین نخریدیم و دوچرخه سوار میشدیم و خوشحالیم که تجربیاتتون رو بیان میکنید بنده هم ماشین از اطلس خودرو 60 روزه خریدم و اون زمان فروش همه ماشینهایش 60 روزه بود ولی همونطور که میبینید تو سری جدید 15 روزه شده دلیل بر این نمیشه که تا ابد 60 روزه باشه حال که بعدش چقدر طول میکشه دیگه ارتباطی با بحث نداشت ؛در مورد جدولی که اینجا قرار دادید و ادعا کردید این جدولیه که سایت اسان موتور گذاشته و بعد از دیدن استقبال کم مردم فورا برداشت ولی شما با زرنگی در مدت کوتاه تونستید ازش عکس بگیرید!! عرض شود من جدول قیمتهای سایت رو همون دیروز دیدم همچین فورا هم برنداشت و حداقل تا جاییکه من دیدم سه ساعتی رو سایت بود در ضمن هر کسی یکبار وارد سایت اسان موتور شده باشه می دونه فرمت فایل نمایش قیمتهای سایت اصلا به این شکل نیست و این بار هم درست مثل قبل بود و با فرمت قبل نه به شکل جدول ادعایی شما ؛ این فرم قیمتها که شما قرار دادید قیمتی است که توسط یکی از نمایندگیها- که هم من اسمش رو میدونم و هم شما - تو سایت دیگه گذاشته شده بود و شما هم از اونجا برداشتی و اینجا گذاشتی؛ باز هم تاکید میکنم که اصلا بحث 15 و 60 مهم نیست و شاید هم من اشتباه کنم و شاید هم علی اقا ولی حداقل یاد بگیریم تو جوابها به دیگران احترام بذاریم مرسی

alidesign
10 October 2011, 09:33 PM
45 میلیون واسه i30 جالیه

dive2012
10 October 2011, 09:39 PM
در راستای صحبت های دوستمون عرض کنم که من هم که دیروز توی سایت دیدم همین 60 روزه بود و هیوندای تا حالا تحویل 15 روزه با کسی قرار داد نبسته و نداده!
من هم که قرار دادابستم جنسیس رو 60 روزه بود که 20 روزه بهم تحویل دادند و این جدول هم کاملا با جدول سایت اسان موتور مطابقت داره و من هم جدول اسان موتور رو بتونم براتون up میکنم ولی زمان تحویل و قیمت ها همینی هستند که علی اقا زحمتش رو کشیدند!
و من هم که امروز نمایندگی 222 بودم گفتن 60 روزه رار داد میبندیم!!

advance
10 October 2011, 09:58 PM
اولا اینکه بحث این نیست که جدول از کجا اومده و من هم که صحبت های اقای رجبی رو خوندم ایشون نگفتن که از خود سایت اسان موتور UP کردن و در ضمن 3 ساعت هم نبوده و تقریبا نصف روز روی سایت بوده که به خاطر اینکه نمایندگی قیمت جدید رو زنگ زدن به خریداران گفتن و خریداران جواب منفی دادن به شرکت گزارش دادند و قیمت ها رو برداشتند!

ali-rajabi
10 October 2011, 10:25 PM
سلام
اول خیلی تشکر میکنم از محمد جان عزیز(advance)
ثانیا بله من از سایت اسان موتور عکس گرفته بودم که در پست شماره (4) قرار داده بودم ولی همینطور که مشاهده میکنید پستم ادیتش بهم ریخت و فرصت ادیت هم تمام شده بود که پستم نصفش پاک شد و من هم که وقتی عکس رو اپ کردم فایل اصلیش رو پاک کردم با بهم ریختن پستم لینک upload هم پاک شد که اگه بتونم از خود سایتی که اپ کردم دوباره عکس رو برگردونم دوباره قرار میدم براتون اصلش رو که از سایت گرفتم ولی وقتی دیدم پستم نیمه کاره مونده و قبلا جدولی رو که در TT بود رو مشاهده کرده بودم دیدم که قیمت ها فرقی نمیکنه و براتون گزاشتم که در پست شماره (6) پوزش خواستم از نیمه کاره بودن پسته قبلیم(شماره 4)!(قابل توجه بعضی ها که فکر کردن موچ منو گرفتن...!)
در مورد صحبت هام هم بله تو اینکه من با تجربه هستم شکی نیست و هم من کاملا موثق مینویسم نه اینکه اطلاعات غلط بدم و بگم تحویل 15 روزه...!!!(چون فلان نمایندگی گفته)
در اخر هم برای اینکه دیگه بحث منحرف نشه دلیل این که بحث رو ادامه دادم این بود تا دوستان از صحت اطلاعات جدول فوق مطلع بشن !
موفق باشید

PJK
11 October 2011, 02:38 PM
فقط يك توضيح كوچولو :
اون قضيه تحويل 15 روزه مال محصولات كيا موتورز بود كه روي سايتش زد و بعد هم جدول رو كلا برداشت .
شايد دوستان كيا و هيونداي رو با هم اشتباه ميكنن .

ali-rajabi
12 October 2011, 12:12 AM
سلام
در مورد فروش که اسان موتور فروش رو برای عاملیت ها بسته!
احتمالا میخوان قیمت ها رو کاهش بدن(امشب تو اخبار هم در مورد گران شدن ماشین های خارجی گزارش پخش کرده بود)
در مورد سانتافه هم الان فروش دارن ولی 2011 چون هنوز تموم نشده و احتمالا ممکنه از اول هفته ماه جدید 2012 رو بدن!
ایشالا اوضاع برای کسانی که میخوان بخرن خوب میشه!
موفق باشید

mehran_tavakoli
15 October 2011, 11:40 AM
سلام.. یه سوال جالب:
مالیات بر ارزش افسوده ی IX55 حدود 2900000 هست..
ولی شما اگر 4 رو در 78000000(قیمت ماشین) ضرب کنین رقم بالای 3 میلیون میشه...ولی اگر قیمت ماشین رو 74 در نظر بگیرین و 4 درصد رو حساب کنین میشه 2960000...

mehran_tavakoli
16 October 2011, 02:05 PM
چرا هیچ خبری نمیشه پس؟ همش وعده ی 2 روز دیگه میدن...
اینا دارن یه فکر اساسی میکنن!!!

ایران سبز
16 October 2011, 11:50 PM
امروز تو نمایندگی هیوندای سلامتیان تو اصفهان بودم.ازش در مورد کاهش قیمت ها پرسیدم گفت که آقایون دارند با هم چک و چونه میزنند احتمالا تا فردا یکم قیمت ماشین ها کمتر میشه!! فقط یکم

mehran_tavakoli
17 October 2011, 12:13 AM
بابا چه خبره تو این تاپیک؟!؟!

قیمت های کیا اعلام شد... موهای تکون نخورده قیمتش!
اسپورتیج حدود 10 تومان ارزون شده..
احتمالا فردا هیوندا قیمت هاشو میزنه

ali-rajabi
17 October 2011, 02:24 AM
سلام
این شکلک ها رو از کجا میارید!
البته مربوط به بحث تاپیک هم میشه!
خوب مثل اینکه قراره قیمت سانتافه کم بشه و چون همیشه بین IX55 و سانتافه اختلاف 12 میلیونی بوده احتمالا IX55 حدود 75 میلیون میشه!
البته یکی از نمایندگی ها رو پیدا کردم که میگفت یک IX55 شرکتی صفر دارم که میدم 75 میلیون!
احتمالا قیمتش همین میشه!
موفق باشید

mehran_tavakoli
17 October 2011, 07:44 AM
اگر به این قیمت برسه که خوبه... ولی فکر کنم من که ix35 حدود 63-64 بشه و سانتافه هم حدود 68- و ای ایکس هم 78.
ولی امیدوارم همون 75 بشه...

gemba
17 October 2011, 09:10 AM
ما ايراني ها خيلي با حاليم ،اول 25 تا گرون ميكنن بعد 10 ميليون كم ميكنن، كلي خوش به حالمون ميشه كه ارزون شد.

dawkins
17 October 2011, 09:44 AM
اگر به این قیمت برسه که خوبه... ولی فکر کنم من که ix35 حدود 63-64 بشه و سانتافه هم حدود 68- و ای ایکس هم 78.
ولی امیدوارم همون 75 بشه...
با توجه به قیمت اعلام شده برای اسپورتیج قاعدتا ix35 از 63-64 کمتر میشه

ali-rajabi
17 October 2011, 02:40 PM
سلام
تو رو خدا قیمت ها رو میبینی!
قشنگ یادمه توی سایت قیمت IX55 بود 68700000 که سانتافه دقیق 10 میلیون کمتر بود!
حالا بعد از گذشت اندک زمان قیمت سانتافه از قیمت قدیم IX55 یعنی 71500000 هم بالا زد و حالا خدا خدا میکنیم که بشه قیمت IX55 ثابق یعنی 68 میلیون!
توصیه برادرانه من به شما با این که خودم هیوندای دارم(که به دلایلی رفتم سراغش!) اینه که برید سراغ برند های معروف که هم اسمش کلاس داره و هم کفیتشون عالی و ...!
خود من هم که هیوندای گرفتم تقریبا به قیمت بود یعنی اون موقع جنسیس کوپه حدود 55 بود و سانتافه 2010 هم همینطور و به ترتیب بقیه خودرو ها!
و الان هم تصمیم به تعویض خودرو از هیوندای به برند بنز یا بی ام و رو گرفتم!
درسته سانتافه به عنوان مثال خودروی خوبیه ولی انقدر زیاد شده که وقتی میبینید دیگه ابوهتی براتون نداره!ولی مثلا بی ام و...!!!!
چشم نداشتن ببینند مردم دارن با این که این همه گمرک و ... میگیرن بازم خوب خرید خرید میکنند ; سریع سوءاستفاده کردند قیمت ها رو بردند بالا!
لیاقتشون ورشکستگیه!
قدر پولتون رو بدونید!
موفق باشید

mehran_tavakoli
17 October 2011, 03:02 PM
جالبه که قیمت های هیوندا تا الان اعلام نشده!!!
به هر حال تغییرات دلار هم بی اثر نیست رو قیمت ماشین..
چرا اسان موتور هنوز اعلام نکرده؟

mehran_tavakoli
17 October 2011, 05:41 PM
الان با نمایندگی صحبت کردم..
گفت قیمت ها اعلام شده ولی فروش از فردا باز میشه... راست یا دروغش با خودش...
ix55 قیمتش تغییری نکرده ولی ix35 شده 62 تومان...

mehran_tavakoli
17 October 2011, 06:17 PM
http://assanmotor.com/common/html/sales/qualified/price/index.html?submenuheader=0

dawkins
17 October 2011, 07:52 PM
قیمتها اعلام شده تو خود سایت اسان موتور هم هست دقیقا همون رویه اطلس خودرو ؛ فقط ix35 کاهش پیدا کرده که درواقع حدود 9 میلیون افزایش هست نسبت به قیمت قبلی بقیه هم کاهش خیلی خیلی جزئی داشتند مطمئن بودم که همینطور میشه حتی خود دفاتر مرکزی هم گفته بودند کاهش قیمت چشمگیر نخواهد بود ولی بعضی دوستان انتظار داشتند که اونها به فکر ملت باشند در ضمن تحویلها هم 15 روزه است (قابل توجه دوستانی که وقتی گفتم تحویل این سری 15 روزه است رگ گردنشون بیرون زده بود که آقا اصلا الا و بلا اسان موتور تحویل 15 روزه هیچوقت نداره نخواهد داشت، پستهاشون هم موجوده )

mehran_tavakoli
17 October 2011, 08:07 PM
الان از نمایندگی میام.
ارزون شدن به هیچ وجه در کار نیست... شرایط اقساطی خوبی داره ولی ماشین تحویل 5 ماهه هست...
غیر مستقیم گفت که حتی واردات شخصی هم خیلی ارزون تر در نمیاد(سنگ اندازی میکنن) که من منظورشو فهمیدم.
به هر حال نمایندگی آسان موتور مال افراد پر نفوذی هست که میتونن خیلی کارا بکنن.
یک رنگ سربی داشت ix55. خیلی قشنگ بود.چشمم رو گرفت... شاید تا فردا تصمیم بگیرم و برم ثبت نام

mehran_tavakoli
17 October 2011, 09:13 PM
و باز هم دی یک اقدام خودجوش!!! مدل های ماشین ها از روی سایت اطلس خودرو و آسان موتور حذف شد...
چه خبر شده خدا میدونه!!!
و البته قیمت ازرا جدید هم اعلام شد:
http://assanmotor.com/common/html/sales/qualified/price/index.html?submenuheader=0

ali-rajabi
17 October 2011, 09:27 PM
سلام
ازرا رو یکی از دوستان گرفته 80 ملیون!!!!
در مورد IX55 هم قراره مثل اینکه تا 75 بیاد پایین که اگر پیدا کردم میگم هر کی خواست بره بگیره چون احتمالا میتونم جور کنم از طریق یکی از نمایندگی ها و دوستانی که شهرستان هستند اگر میخوان ارزون تر بگیرند باید زحمت بکشن بیان تهران!
در مورد تحویل خودرو هم امروز که سایت باز شد زده 15 روزه و تا دیروز همه 60 روزه بود ; چه توی سایت اسان موتور و چه در نمایندگی!(اون موقعی که بحث در مورد تحویل خودرو بود ; همه 60 روزه بود نه الان!!!!!!)
محصولات کیا 15 روزه بود که بعضی ها هنوز مثل اینکه فرقشون رو نمیدونند!
موفق باشید

Amir J
17 October 2011, 11:18 PM
طفلکی ها دیدن کم دارن ملتو تیغ می زنن، گفتن یکمی بیشترش کنیم:icon_bigg
IX55 دیگه تو فکرش نیستم حتی اگه بیاد بشه 67 تومن (فکر کنم خالی از لطف نباشه اگه بگم در عرض تقریبا 6 ماه این ماشین رشد 21٪ قیمت داشته که باید تو کتاب رکوردهای گینس ثبت بشه)
آدم بنز بگیر،‌ قطعه پیدا نکنه ماشینش تو پارکینگ بخوابه بهتر از اینه که پولشو اینطوری دور بریزه
دوستان عزیز، مشکل سر موعد تحویل خودرو نیست، به نظر من اصلا زمان تحویلش مهم نیست، ارزششو نداره که سر 15 یا 60 روز از هم دیگه ناراخت بشید :icon_wink
ارشدمو بگیرم بر خلاف میل باطنیم میزارم از این خراب شده میرم :icon_cry:

ali-rajabi
18 October 2011, 01:48 AM
سلام
سلام
بله امیر جان چشم!
البته با وجود اطمینان از اینکه اون موقع ثبت نام 60 روزه بود ; ولی
بنده همین جا از کاربر dawkins که اسم شریفشون رو نمیدونم به خاطر این بحث عذر خواهی میکنم و به خاطر ایشون اصلا محصولات هیوندای تحویل 1 ساعتست!
بازم شرمنده!
موفق باشید

agha fazel
18 October 2011, 01:53 AM
8232

FL66
18 October 2011, 02:24 AM
http://www.up.98ia.com/images/xp2e4vofspkmjh9rii.jpg (http://www.up.98ia.com/)
http://www.up.98ia.com/images/ocdr0ds3krqp3wev0iie.jpg (http://www.up.98ia.com/)

mehran_tavakoli
18 October 2011, 11:29 AM
سلام به همه.
الان از نمایندگی میام...
هیچ گونه قصد تحریک کسی رو برای خرید ندارم...
نمایندگی شلوغ بود-- بیشتر هم برای ix35-آزرا-جنسیس بودن-تک و توک هم ix55
و جالبتر از همه اینکه صبح ساعت 9 اونجا بودم که بهم گفتن ix55 سربی رو فروختیم!!!
با پیگیری قرار شد از یه نمایندگی دیگه برام جور کنن.
قیمت ازرا 76 بود و به گفته خودشون تو بازار گرون تر خرید فروش میشه.
پارکینگوش پر از جنسیس 2012 و سوناتا بود.
برای ثبت نام هم مکافاتی بود. یه لحظه میتونستن برن سهمیه بگیرن برای فروش... میگفتن شلوغه خط ها(شاید هم برای بازار گرمی بوده-نمیدونم)

Amir J
18 October 2011, 09:53 PM
سلام به همه.
الان از نمایندگی میام...
هیچ گونه قصد تحریک کسی رو برای خرید ندارم...
نمایندگی شلوغ بود-- بیشتر هم برای ix35-آزرا-جنسیس بودن-تک و توک هم ix55
و جالبتر از همه اینکه صبح ساعت 9 اونجا بودم که بهم گفتن ix55 سربی رو فروختیم!!!
با پیگیری قرار شد از یه نمایندگی دیگه برام جور کنن.
قیمت ازرا 76 بود و به گفته خودشون تو بازار گرون تر خرید فروش میشه.
پارکینگوش پر از جنسیس 2012 و سوناتا بود.
برای ثبت نام هم مکافاتی بود. یه لحظه میتونستن برن سهمیه بگیرن برای فروش... میگفتن شلوغه خط ها(شاید هم برای بازار گرمی بوده-نمیدونم)
من از قیمت دقیقش خبر ندارم
ولی قیمت پرادو رو تو irtoya رقم 101 میلیون درج کردن
حالا دیگه نمیدونم "آن رود"‌یا "آف رود" ولی فکر کنم اگه واقعا 101 باشه و فروش داشته باشه، خرید وراکروز، آزرا، سورنتو، موهاوی و شاید هم IX55 و سوناتا عاقلانه نباشه (البته این فقط نظر منه و ممکنه سلیقه یه نفر فقط هیوندا یا کیا باشه)

mehran_tavakoli
18 October 2011, 10:01 PM
دوست عزیز من نمیدونم چیزی راجع به تحویل های تویوتا میدونین یا نه؟! خیلی از مشتری ها ناراضی هستن...
به صورت کاملا الکی قیمت ماشین گرون شده!!! سوزوکی! مزدا3-کم کم تینا و ... و در کنار اینها ماشین های هیوندا و کیا..
واردات شخصی هم بدون کارت بازرگانی نمیشه..
امروز هم واقعا شلوغ بود نمایندگی ها..
اگر رنگ سربی رو برام فراهم کنن اسم مینویسم( به نفع خودم هست که این ماشین فعلی رو هم در همین شرایط گرونی بفروشم..)

agha fazel
19 October 2011, 02:45 AM
این جو ملتهبی که برای ماشین به وجود اومده بین مردم به این سادگی ها ارام نخواهد شد تا یکسری رو به خواسته هاشون برسونه ! ما ملت ایران هم همیشه از این اتفاقات به جای اینکه دوری کنیم بنزین رو اتیشش میریزیم !

مدل مشابه این موارد رو زیاد از سر گذروندیم و هرگز عبرت نخواهیم گرفت : نمونه اش برنج و چای و موبایل و زمین و ملک تو همین چند سال اخیره !!!

Amir J
19 October 2011, 08:15 AM
دوست عزیز من نمیدونم چیزی راجع به تحویل های تویوتا میدونین یا نه؟! خیلی از مشتری ها ناراضی هستن...
به صورت کاملا الکی قیمت ماشین گرون شده!!! سوزوکی! مزدا3-کم کم تینا و ... و در کنار اینها ماشین های هیوندا و کیا..
واردات شخصی هم بدون کارت بازرگانی نمیشه..
امروز هم واقعا شلوغ بود نمایندگی ها..
اگر رنگ سربی رو برام فراهم کنن اسم مینویسم( به نفع خودم هست که این ماشین فعلی رو هم در همین شرایط گرونی بفروشم..)
آقای توکلی من قصد هیچ گونه بی احترامی نداشتم:icon_eek:
بابت بی احترامی هم که کردم معذرت می خوام
گفتم شاید دوستان از قیمت پرادو بی اطلاع باشند
قصدم فقط اطلاع رسانی بود:icon_neut
از آقای رجبی هم خیلی ممنونم که بزرگواری کردن و اون بحث رو بیشتر از این کش ندادن

mehran_tavakoli
19 October 2011, 10:03 AM
میدونم دوست عزیز.. منم منظوری نداشتم:)

بسته شدن فروش ix35 روی سایت اسان موتور نشون میده تو همین روز اول تموم کردن و الان فقط نمایندگی ها سهمیه دارن!!!
توی هر نمایندگی که برین 3-4 نفر پشت سیستم دایم در حال گرفتن سهمیه هستن..شده عین بازار بورس...
رنگ سربی هم برای من پیدا کردن و ثبت زدن.. رنگ خوبی هست و زیاد هم نیست.
آزرا 2012 خیلی خیلی طرفدار داره..همه اومدن سمتش

Amir J
19 October 2011, 07:28 PM
دوستان عزیز، من امروز رفتم نمایندگی :icon_razz
نمیدونم راست می گفتن یا نه ولی میگفتن که سهمیه آزرا و IX35 اشون تموم شده، دوتا هم آزرا ثبت کردن که از تهران باطل کردن :icon_roll (برخوردشون خیلی خوب بود و به قیافه و رفتارشون نمیخورد که دروغ بگن)
گفتن IX55 تا دلتون بخواد می تونن ثبت نام کنن :icon_twis
در مورد شرایط اعتباری پرسیدم که گفتن تحویل اسفنده ولی وقتی پرسیدم که مدل 2012 میشه یا 2011، درست حسابی جواب ندادن (گفتن که مگه میشه ماشین رو سال 2012 تحویل بدیم ولی مدل 2011 باشه)
لطفا اگه کسی در این مورد اطلاعی داره بگه
با تشکر پیشاپیش

mehran_tavakoli
20 October 2011, 08:39 AM
سلام..
بله درسته.. شما اگر الان برین روی قسمت خرید انلاین اسان موتور Ix55 و , سانتافه و ix35 مدل 2012 هم داره ولی فقط فروش قسطی.
و جالب اینکه تا دیشب ix35 اقساطی 2012 هم پیش فروش شد..و سایتش بسته شد...
ماشین های اقساطی سند 2012 هست.
الان تحویل فوری Ix55 فقط رنگ زغالی موجود هست.
یه نوع زرنگی کردن... عملا ماشین های 2012 رو دارن با قیمت بالاتر میفروشن...
چون اینها بخوان ماشین با سند 2012 بفروشن برای سفارش و کاراش چند ماهی طول میکشه..به همین دلیل اومدن شرایط رو اینجوری کردن...
اسم این دیگه شرایط اقساطی نیست!!! یه جور زرنگ بازی از نوع آسان موتور هست.
در مورد قیمت های ماشین هم شنیدم مورانو رفته رو 105 تومان(تحویل آذر ماه) و یکسری ماشین های تولید داخل هم گرون میشه

mehran_tavakoli
20 October 2011, 11:13 AM
الان از نمایندگی میام...نمیدونم چی کار کردن که ix35 هیچی دیگه نیست!!! متقاضی هم خیلی داشت.حتی امروز
در مورد قیمت های ماشین:
پرس و جو کردم که بهم گفتن : هیچی معلوم نیست.. همین الان دوباره ix35 های فروخته شده در روز اول با قیمت بالاتر تو بازار معامله میشه...

ix55 2012 هم همین ماشین هست با سند 2012....فقط یکسری رنگهای بیشتر میاد مثل سربی.
من هم قرار دادم رو گرفتم. با رنگ سربی.تودوزی مشکی. ماشین هم توی پارکینگشون بود.
سربی متالیک من خودم ندیده بودم. حتی رو سایت اسان موتور. یک رنگی بین نقره ای و زغالی هست.ترکیب جالبی میشه.
شنبه قرار شده ماشین رو برم بگیرم
به خاطر فروش بالاتر توسان مجبور بودم الان بخرم.یه جورایی جبران گرون خریدن ماشین با فروش بالاتر توسان میشه.
یکم الان قیمتش پایین تر اومده توسان ولی باز خوبه.

mehran_tavakoli
20 October 2011, 11:41 AM
فرصت ادیت تمام شده بود..
همین الان رو سایت اسان موتور باز هم پیش فروش ix35 2012 تحویل 5 ماهه باز شد.
ix55 هم رنگ های بیشتری ارایه میشه

salman5708
21 October 2011, 12:54 AM
سلام بچه ها
یه IX55 2011 سفید تو مشکی شرکتی صفر خشک دارم...
قیمت خوب میدم اگه کسی خواست پیام خصوصی بده.

mehran_tavakoli
24 October 2011, 09:53 AM
سلام به همه..اونروزی که رفته بودم برای تحویل ماشین یکم با صاحب نمایندگی راجع به قیمت ها صحبت کردم.
بهم گفت که یک روز توی جلسه قیمت های جدید(قیمت های سری اول) به ما اعلام شد و توی جلسه گفتن که اگر کسی اومد واسه ی خرید شما بهش بگین 1-2 روز صبر کنه فعلا نخره!!!!! گفت همه ی ما توی اون جلسه به قیمت ها اعتراض کردیم که خیلی گرون شده ماشین.
که ظاهرا مدیر فروش آسان موتور گفته: سر بسته بهتون میگم: داریم ضرر میدیم!!!!!مجبوریم گرون کنیم تا یکم پول گیر خود شرکت بیاد!!!!
این عین جمله اش بود..و به من گفت قضیه گرون شدن ماشین این بوده.
پینکو هم قیمت های جدیدش را اعلام کرد:
ix35: 61800000 تحویل 29 روزه-(گرم کن نداره--- خودشون هم میگن ماشین گارانتی نیست)

agha fazel
24 October 2011, 08:39 PM
این پیتکو چقدر قابل اعتماده دوستان ؟ کسی تا حالا خرید داتشه ازش ؟

این قضیه علی الحساب ازرا جدید چیه سایت اسان موتور زده ؟ بامبول جدیده ؟

Amir J
25 October 2011, 12:14 AM
آقای توکلی در مورد گرون شدن مدل های 2012 چیزی نگفتن؟
یعنی با شروع فروش مدل های 2012 ماشین ها دوباره گرون می شن؟
راستی ix55 اعتباری 78 میلیون درمیاد، تو سایتش هم نگاه کردم قیمت خرید آن لاین رو 78 زده بود که جای تعجب داره
لطفا اگه کسی در این مورد ها هم اطلاعی داره بگه استفاده کنیم
با تشمر پیشاپیش

mehran_tavakoli
25 October 2011, 10:14 AM
اره.Ix55 چه به صورت نقدی و چه به صورت اعتباری 78 میلیون هست و در واقع خرید اعتباری بدون کارمزد هست ولی!!!
ولی یک زرنگی کردن.توی خرید اقساطی شما 40 میلیون پول میدی و 5 ماه این پول پیش اوناست بدون اینکه بهتون سودی بدن.. مقداری هم 2 هفته بعد از تحویل ماشین باید بدی.. در واقع اسمش خرید اعتباری بدون کارمزد هست..
نه.حرفی راجع به گرون شدن ماشین های 2012 نزدن ولی الان عملا(به جز جنسیس 2012و آی30) بقیه ماشین های 2012 رو دارن اقساطی مینویسن..یعنی عملا 2-3-4 میلیونی گرونتر.
بحث تحویلشم هست! تو نمایندگی میگفتن انشالله 80 درصد شب عید ماشیناتون رو تحویل میدن.اگر نشد میره واسه اوایل فروردین.
مشکل دیگه ی خرید اعتباری ها به نظر من تحویل سند هست. چون میافته توی اواخر اسفند فکر نمیکنم سند رو تحویل بدن و عملا نمره کردن ماشین میره واسه بعد از عید...

QUOTE=agha fazel;933946]این پیتکو چقدر قابل اعتماده دوستان ؟ کسی تا حالا خرید داتشه ازش ؟

این قضیه علی الحساب ازرا جدید چیه سایت اسان موتور زده ؟ بامبول جدیده ؟[/QUOTE]
در مورد پیتکو اطلاعاتی ندارم...
توی سایت اسان موتور مالیات بر ارزش افسوده ی آزرا رو نوشته علی الحساب..
شاید قرار بیشتر بشه. من پرسیدم از نمایندگی گفتن به ما هنوز چیزی ابلاغ نکردن

Amir J
25 October 2011, 01:49 PM
اره.Ix55 چه به صورت نقدی و چه به صورت اعتباری 78 میلیون هست و در واقع خرید اعتباری بدون کارمزد هست ولی!!!
ولی یک زرنگی کردن.توی خرید اقساطی شما 40 میلیون پول میدی و 5 ماه این پول پیش اوناست بدون اینکه بهتون سودی بدن.. مقداری هم 2 هفته بعد از تحویل ماشین باید بدی.. در واقع اسمش خرید اعتباری بدون کارمزد هست..
نه.حرفی راجع به گرون شدن ماشین های 2012 نزدن ولی الان عملا(به جز جنسیس 2012و آی30) بقیه ماشین های 2012 رو دارن اقساطی مینویسن..یعنی عملا 2-3-4 میلیونی گرونتر.
بحث تحویلشم هست! تو نمایندگی میگفتن انشالله 80 درصد شب عید ماشیناتون رو تحویل میدن.اگر نشد میره واسه اوایل فروردین.
مشکل دیگه ی خرید اعتباری ها به نظر من تحویل سند هست. چون میافته توی اواخر اسفند فکر نمیکنم سند رو تحویل بدن و عملا نمره کردن ماشین میره واسه بعد از عید...

QUOTE=agha fazel;933946]این پیتکو چقدر قابل اعتماده دوستان ؟ کسی تا حالا خرید داتشه ازش ؟

این قضیه علی الحساب ازرا جدید چیه سایت اسان موتور زده ؟ بامبول جدیده ؟
در مورد پیتکو اطلاعاتی ندارم...
توی سایت اسان موتور مالیات بر ارزش افسوده ی آزرا رو نوشته علی الحساب..
شاید قرار بیشتر بشه. من پرسیدم از نمایندگی گفتن به ما هنوز چیزی ابلاغ نکردن[/QUOTE]

یعنی فروشش چه به صورت نقدی و چه به صورت اعتباری،‌کل هزینش 78 میلیون میشه؟

mehran_tavakoli
25 October 2011, 02:50 PM
بله ولی شما 5 ماه حدود 40 میلیون پولت پیش اونا هست بدون اینکه سود مشارکتی داشته باشه... پس در اصل همون 78 تومان در نمیاد!!!(شما ضرر خوابوندن 40 میلیون رو برای 5 ماه حساب کنین)

agha fazel
1 November 2011, 09:25 PM
این روزها تو هر نمایشگاه درپیتی که میری یک سوناتا جدید هست و مشتری براش نیست ولی امان از ... که حاضر نیستن 500 تومن ارزونتر بفرشن تا خودشون هم زودتر به پول برسند :icon_razz

mehran_tavakoli
6 November 2011, 07:31 AM
سلام به همه..دیشب شرایط جدید اقساطی تحویل فوری برای یکسری از ماشین ها اعلام شد.
وراکروز...سوناتا جدید.... و آی 20 به لیست جدید انتخاب شده که تحویل 15 روزه هست ولی با کارمزد هست...
لینک:
و نکته ی جالب گرون شدن 200000 تومانی مالیات بر ارزش افسوده در این نوع فروش هست...

Amir J
6 November 2011, 09:27 AM
از دوستان کسی اطلاع داره که فروش مدل های 2012 ای ایکس 55 از کی میخواد شروع بشه؟
من پرسیدم از نمایندگی ولی جواب درست حسابی ندادن!
با تشکر از وقتی که میذارین

-Mehdi-
6 November 2011, 10:13 AM
وراکروز...سوناتا جدید.... و آی 20 به لیست جدید انتخاب شده که تحویل 15 روزه هست ولی با کارمزد هست...
لینک:
و نکته ی جالب گرون شدن 200000 تومانی مالیات بر ارزش افسوده در این نوع فروش هست...

سلام

اون بالا رفتن مالیات بخاطر سود یا همون بهره ایست که روش کشیده شده

MSv-Classic
6 November 2011, 01:32 PM
لینک:

چرا سایت آسان موتور باز نمیشه؟؟الان مدتهاست که در دست بازسازی و آپدیت هستش!

ali1389
6 November 2011, 02:43 PM
باز میشه خیلی وقته باز شده

mehran_tavakoli
6 November 2011, 03:11 PM
چرا سایت آسان موتور باز نمیشه؟؟الان مدتهاست که در دست بازسازی و آپدیت هستش!
دوست عزیز شما با ف ی ل ت ر ش ک ن وارد سایت اسان موتور میشین و چون ip ایران نیست سایتش باز نمیشه!
یکبار بدون و ی پ ی ا ن یا هر چیز دیگه امتحان کنین تا باز بشه

راجع به مدل 2012 هم اینجور که بوش میاد زودتر از اسفند و فروردین خبری ازش نیست(تحویلش)

Amir J
6 November 2011, 04:06 PM
دوست عزیز شما با ف ی ل ت ر ش ک ن وارد سایت اسان موتور میشین و چون ip ایران نیست سایتش باز نمیشه!
یکبار بدون و ی پ ی ا ن یا هر چیز دیگه امتحان کنین تا باز بشه

راجع به مدل 2012 هم اینجور که بوش میاد زودتر از اسفند و فروردین خبری ازش نیست(تحویلش)
منظورم ثبت نام نقدی و تخویل فوری بود.
یعنی تحویل فوریش هم تا اسفند شروع نمیشه؟!!!

mehran_tavakoli
6 November 2011, 06:11 PM
والا فکر نمیکنم... شاید چون پیتکو تا 1 ماه دیگه تمام مدل های 2012 رو بریزه تو بازار به نمایندگی بر بخوره و اونا هم شروع کنن به فروش 2012...
من شنیدم فعلا سفارش دادن که میرسه براشون تا چند ماه دیگه

mehran_tavakoli
6 November 2011, 06:46 PM
سلام به همه...
فرصت ادیت نبود.همین الان فروش سانتافه 2012 به صورت 15 روزه شروع شد...

DellM60
10 November 2011, 12:26 AM
دوستان سلام.چرا هیچ گونه ثبت نامی واسه Hyundai ix35 نمیشه نه نقدی نه شرایطی .بازار هم قیمتش خیلی اختلاف داره؟

karim13
7 January 2012, 11:04 AM
قيمت فروش آسان موتور از روز چهارشنبه گذشته از حدود 600 تا 3ميليون افزايش يافته است.دوستان مي توانند قيمتهاي جديد را در سايت آسان موتور ببينند.البته در حال حاضر فقط فروش جنسيس 2011 و اچ وان و سنتيال با قيمتهاي جديد باز است و بقيه مدلها بسته مي باشد

f125tk
13 January 2012, 01:12 PM
قيمت فروش آسان موتور از روز چهارشنبه گذشته از حدود 600 تا 3ميليون افزايش يافته است.دوستان مي توانند قيمتهاي جديد را در سايت آسان موتور ببينند.البته در حال حاضر فقط فروش جنسيس 2011 و اچ وان و سنتيال با قيمتهاي جديد باز است و بقيه مدلها بسته مي باشد

خر تو خره و بی در و پیکر!!!!

dawkins
16 January 2012, 12:53 AM
متاسفانه شرکت اطلس خودرو و اسان موتور طي يک مورد کلاهبرداري جديد به کساني که ماشين اقساطي 5 ماهه و 6 ماهه ثبت نام کردند زنگ مي زنند و اعلام مي کنند شما بايد در صورت گرون شدن خودرو ما به التفاوت قيمت رو در هنگام پيش پرداخت دوم در هنگام تحويل بپردازيد!! در حاليکه همه يادمونه موقع ثبت نام 5 ماهه قيمت قطعي اعلام شده بود حتي قيمت اقساط 18 ماهه هم مشخص بود...اينم بازار انحصاري خودروي ما، انگار يه بندي تو قرارداد گذاشتند که الان اين کارشون رو توجيه ميکنه!! ملت بيچاره هم دستشون به هيچ جا بدنيست! در ضمن بهشون ميگن معلوم نيست شب عيد بهتون تحويل بدن شايد بشه بعد عيد!!يادمه موقع ثبت نام همه ميگفتن شب عيد ماشين تو پارکينگ خونتونه!! يه بخشنامه اي هم دادن که گويا بعضيها ميتونن الان باقي پول رو بدن وقسطي خريدن رو بيخيال بشن و ماشين رو تبديل به نقدي کنن و تحويل بگيرن تا درصورت افزايش قيمت مشمول اين قضيه نشن!!!!واقعا که اينجا مشتري حکم بوق ماشين رو هم نداره هرجور بخوان باهاش رفتار ميکنن

agha fazel
16 January 2012, 06:24 PM
اینجا ایرانه و ما همه از بلایی که سرمون میاد راضی ! البته خودمون هم تو ایجاد این بلاها هم مقصر نیستیم ! وقتی شب تا صبح تو صف سکه میخوابیم به خاطر 300 هزار تومن سود بیشتر فکر نمیکنیم جای دیگه باید جبران این خسارت رو خودمون بدیم !!!!

تا همین چند روز پیش نمایندگی ها تا خرخره پر شده بود از ماشین و تازه داشت اوضاع عادی میشد که این اوضاع دلار همه چیز رو ریخت به هم دوباره

واقعا کاهش قیمت ماشین و تقاضای کمتر مشهود بود !

karim13
16 January 2012, 08:58 PM
دوستان سايت پيتكو قيمتهايش را با دلار جديد آپديت كرده و فروش يكسري از مدلهاي 2012 را شروع كرده است.مثلا براي سانتافه 2012 افزايش 7 ميليوني را همراه داشته.براي بقيه مدلها هم افزايشها متفاوت است.يك سري بزنيد.كم كم بايد شاهد افزايش دوباره شركتها هم باشيم.الان شركت آسان موتور مگر در موارد خاص هيچ فروشي نداره.حتي تا اين لحظه نتوانسته به فروشهايي كه موعد 15 روزشان هم رسيده تعهدشان را انجام دهند.الان تحويلهاي فوري دارند كه بيشتر از 20 روز از ثبت سفارش گذشته اما هر روز عذر خواهي مي كنند و نمي خواهند كه ماشين مردم را بدهند

MSv-Classic
17 January 2012, 07:34 PM
دوستان لطف کنند اگر مقدور هست لیست قیمت محصولات آسان موتور رو اینجا قرار بدن تا در موردش بحث بشه و حول و حوش قیمتها هم دستمون بیاد...چون بنده دسترسی به سایتشون ندارم این خواهش رو از دوستان کردم .ممنونم

alireza128
18 January 2012, 12:51 AM
متاسفانه شرکت اطلس خودرو و اسان موتور طي يک مورد کلاهبرداري جديد به کساني که ماشين اقساطي 5 ماهه و 6 ماهه ثبت نام کردند زنگ مي زنند و اعلام مي کنند شما بايد در صورت گرون شدن خودرو ما به التفاوت قيمت رو در هنگام پيش پرداخت دوم در هنگام تحويل بپردازيد!! در حاليکه همه يادمونه موقع ثبت نام 5 ماهه قيمت قطعي اعلام شده بود حتي قيمت اقساط 18 ماهه هم مشخص بود...اينم بازار انحصاري خودروي ما، انگار يه بندي تو قرارداد گذاشتند که الان اين کارشون رو توجيه ميکنه!! ملت بيچاره هم دستشون به هيچ جا بدنيست! در ضمن بهشون ميگن معلوم نيست شب عيد بهتون تحويل بدن شايد بشه بعد عيد!!يادمه موقع ثبت نام همه ميگفتن شب عيد ماشين تو پارکينگ خونتونه!! يه بخشنامه اي هم دادن که گويا بعضيها ميتونن الان باقي پول رو بدن وقسطي خريدن رو بيخيال بشن و ماشين رو تبديل به نقدي کنن و تحويل بگيرن تا درصورت افزايش قيمت مشمول اين قضيه نشن!!!!واقعا که اينجا مشتري حکم بوق ماشين رو هم نداره هرجور بخوان باهاش رفتار ميکنن

سلام
اولاً تو قرار داد من که آخر برج 7 بود چیزی راجع به افزایش قیمت ارز نبود.با دقت دیدم.

ثانیاً : همین دو هفته پیش تو شرکت محل کارم L/C برای یه شرکت کره ای باز کردیم با وون کره و نرخ دولتی( ایران حدود 5 میلیارد از کره طلب داره و در حال حاضر کره جزو دو یا سه کشوری هست که میشه با اعتبار اسنادی جنس بیاریم) . مطمئن باشید وقتی آسان موتور تو تیراژ بالا ماشین بیاره اول ثبت سفارش انجام داده بعد که پیش پرداختها رو گرفت و سفارش رو بست بلافاصله گشایش L/C رو انجام داده (نهایتاً تا اواخر برج 8 ) و گرون شدن ارز آزاد هم هیچ ربطی به محصولاتش نداره . اگر بخوان بازی در بیارن و با بهانه هایی که میتونن برای آدمای بی اطلاع بیارن از من مطالبه وجه اضافه کنن اولین نفری هستم که میرم تعزیرات شکایت میکنم و وقتی مشخص بشه با ارز دولتی ماشین وارد کردند صد در صد محکومند.

ثالثا: اون موقعی که ما پیش پرداخت دادیم ارز آزاد 1280 بود و الان 1740 . یعنی نزدیک 11 میلیون کاهش ارزش پولی که گرفتن.

karim13
23 January 2012, 03:24 PM
دوست عزيزم عليرضا.تمام اين حرفهايي كه شما در متن بالا زديد بسيار متين و قابل اجرا است اما من فكر كنم، نه در ايران.تمام اين روزنامه ها و نمايندگان مجلس در هفته هاي گذشته گفتند و خود ما هم ميدانيم كه اينها ماشين را با ارز دولتي وارد كردند و الان ميخواهند نسبت به ارز آزاد قيمتگذاري كنند.اما آيا شما ميدانيد چه ارتباطي در پس پرده بين مديران اين دو شركت و بالا دستيها است كه ميخواهي بري به تعزيرات شكايت كني؟الان تمام اتومبيلها را در گمرگ خوابانده اند تا قيمت ارز تثبيت و مشخص بشه و از آنطرف هم درخواست افزايش قيمت را به كميته نظارت بر مصرف كننده و توليد كننده داده اند كه مسلما هم تاييد ميشه.من هم مثل شما از اين وضعيت و كلاهبرداري آقايان ناراحت هستم.اما اينجا ايرانه و مشتري و خريدار هميشه مظلومترين قسمت هستند:icon_ques:icon_ques

alireza128
23 January 2012, 11:48 PM
دوست عزيزم عليرضا.تمام اين حرفهايي كه شما در متن بالا زديد بسيار متين و قابل اجرا است اما من فكر كنم، نه در ايران.تمام اين روزنامه ها و نمايندگان مجلس در هفته هاي گذشته گفتند و خود ما هم ميدانيم كه اينها ماشين را با ارز دولتي وارد كردند و الان ميخواهند نسبت به ارز آزاد قيمتگذاري كنند.اما آيا شما ميدانيد چه ارتباطي در پس پرده بين مديران اين دو شركت و بالا دستيها است كه ميخواهي بري به تعزيرات شكايت كني؟الان تمام اتومبيلها را در گمرگ خوابانده اند تا قيمت ارز تثبيت و مشخص بشه و از آنطرف هم درخواست افزايش قيمت را به كميته نظارت بر مصرف كننده و توليد كننده داده اند كه مسلما هم تاييد ميشه.من هم مثل شما از اين وضعيت و كلاهبرداري آقايان ناراحت هستم.اما اينجا ايرانه و مشتري و خريدار هميشه مظلومترين قسمت هستند:icon_ques:icon_ques

دوست من با وجود تایید فرمایش شما، اینجا نوع ارتباط مشتری و فروشنده کالا و خدمات رو بیش از هر چیز عرضه و تقاضا تعیین میکنه، و مشتری اگر حقوق خودش رو بدونه و مصر هم باشه در گرفتن حقش شانس بیشتری داره.
امروز با دفتر آسان موتور تماس گرفتم میگفت که شرکت به تعهداتش به موقع عمل میکنه و حرفهای نمایندگی محسنیان رو ( که شاید نتونیم بدیم و گرون بشه و ...) رد کرد، نمیدونم این سوسه اومدن نمایندگیها به اشاره شرکت هست یا موزی بازی خودشونه برای خودشیرینی و یا امتیاز گرفتن از مشتری؟؟؟

dawkins
24 January 2012, 02:28 PM
دوست عزیز مطمئن باش نمایندگی و شرکت دستشون تو یک کاسه هست و یکی از یکی بدتر ؛شرکت با نمایندگی یه جور حرف میزنه با مشتری یه جور دیگه ؛ هیچ کدوم هم دلشون به حال مشتری نمیسوزه تو این بازار غیر رقابتی ایران هم که گرفتن حق از این جور شرکتها واقعا مثل تخم مرغ شانسی میمونه من خودم ادمی هستم که معتقدم نباید راحت زیر بار رفت و باید پیگری کرد ولی یه جاهایی واقعا کم میاری چون دستت به جایی بد نیست خودم دوبار هم سر خرید ماشینهام به مشکل برخورد کردم تا تهش هم رفتم یعنی ول کن ماجرا نبودم یه بار سر گروه بهمن یه بار سر ایران خودرو ،در هر دو مورد هم در نهایت مجبور شدم بعد از کلی دوندگی برای گرفتن بخشی از خواسته های به حق خودم از بخشی دیگه دست بکشم یعنی هیچ کدم صددرصد نشد مثلا در مورد ایران خودرو مجبور شدم برای وصل خواسته ام که شاید بیش ازیکماه رفتم و اومدم تعهد بدم از سود تاخیرم بعداز حدود 4.5 ماه تاخیر،صرفنظر کنم در مورد گروه بهمن هم بعد از مدتهای مدید رفتن این ور و انور و دفتر مرکزی و سازمان فروش و ساختمان مدریت و ...و پاسکاری شدن ،مجبور شدم برای وصول خواسته ام از رنگ انتخابی ام صرفنظر کنم و رنگ انتخابی اونا رو قبول کنم !!دوستانی که کارشون مثل من به این شرکتهای خودرویی افتاده می دونن چی میگم و چقدر باید وقت بذاری و از یه راهی شروع میکنی و دوباره میرسی سرجای اولت و چقدر اعصابت خورد میشه ،یه سیاستی هم دارن که هرچی پست بالاتری دارن مثلا بهتر با مشتری برخورد میکنن و یه چیز دیگه میگن ولی در نهایت پاست میدن به همون قبلیها بعد میفهمی نه بابا اینا هم همونا هستن ولی لفظ قشنگتری میان ؛ جالب اینکه در هر دو مورد من تا بالاترین مقام های مربوطه هم رفتم ولی آخر ِ آخر همون مقام های بالای خوش لفظ که می بینن دست بردار نیستی تهدیدت میکنن مدیر فروش کل گروه بهمن در نهایت قرارداد اصل من رو گرفت و تهدید به پاره کردن کرد و گفت یا اینی که ما میگیم قبول میکنی یا قراردادت رو پاره میکنم و می نویسم حسابداری بری پولت رو پس بگیری به هر کجا هم خواستی شکایت کن!!!!! بله دوست عزیز اینه حکایت شرکتهای خودرویی ما ، حالا ایشالا تو این مورد حداقل به حق و حقوق مشتری عمل کنن

mehran_tavakoli
24 January 2012, 03:56 PM
یادم میاد وقتی میخواستم ماشین رو بخرم (توی مهر ماه بود) خیلی ها بهم میگفتن نخر...صبر کن بقیه شرکت ها وارد کنن قیمتش میاد پایین... من میگفتم بابا.این شرکت ها هم هرچی گرون بفروشن به نفعشون هست. شرکت ها هم قیمت اعلام کردن که حتی گرون تر از خود نمایندگی بود...
اون موقع این شرکت ها هیچ بهونه ای برای گرون کردن خودرو نداشتن و باز گرون کردن(هرچند من پرسیدم گفتن چون سفارش رو به کره میدن و ماشین ها سر راه میره امارات-این وسط امارات یه پولی میخواد و واسه همین گرون کردیم)... الان با این اوضاع وقتی ماست و شیر و فرنی گرون شده و مردم هم میپذیرن -انتظار دارین ماشینی که مستقیما با دلار معامله میشه گرون نشه؟ یکی از دوستان ما خودش با یک شرکت امریکایی قرار داد نوشته بود و دارو تولید میکردن براش-اینجا میفروخت... الان خودش گفت میخوام تعطیلش کنم چون نمیصرفه دیگه...بعضی جاها خوندم که نمایندگی قرار فروش رو باز کنه که من باز بعید میدونم... آخه امروز دلار 2000 تومان هست -فردا 2220 تومان.. این اوضاع قیمت دلار حدود 4-5 ماه دیگه ای ادامه داره و بعدش فک کنم روی همین 1500 فیکس بشه...
من فکر میکنم این بازار خودرو ملتهب میمونه و حداقل تا 1 ماه دیگه همین آش و همین کاسه

arash_2006
25 January 2012, 10:30 PM
درسته مهران جان!
خود من یکی از ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏کسایی بودم که میگفتم قیمت ها میاد پایین! البته من بازار ماشینو در نظر گرفته بودم و اصلا بازار دلار رو در نظر نگرفته بودم و همین الانشم باور نمیکنم که قیمت دلار به این مبلغ برسه!
نمیدونم باید از این وضع خوشحال باشیم یا ناراحت! مسلما آزادسازی قیمت ارز از نظر اقتصادی کمک شایانی به بازار میکنه ولی تورم ایجاد شده...:icon_eek:
در نهایت خوشحالم که به حرف ما گوش ندادی و ماشین رو خریدی!:icon_arro
موفق باشی

karim13
26 January 2012, 12:32 PM
عليرضا جان اجازه بده كه يه موضوع را برات از شركت آسان موتور بگم كه خودت قضاوت كني كه شركت و دفتر فروشش به تعهداتش عمل كرده يا نه:براي دوستم در تاريخ هشتم دي ماه ثبت نام يه سانتافه كرديم و در آن موقع نمايندگي فروش قول 5 روزه براي تحويل داد.اما در قرارداد طبق مرسوم تحويل فوري 15 روزه قيد شد.الان امروز 6 بهمن است و يكماه از تاريخ ثبت نام گذشته و هنوز ماشين را كه ندادند كه هيچ،و وقتي كه با واحد فروش شركت تماس ميگيريم مي گويند كه فعلا نمي توانند ماشين ترخيص كنند(بخاطر وضعيت دلار).انشااله در اولين فرصت كه وضعيت دلار مشخص بشه ماشين را تحويل ميدهيم.دوستم بهشون گفته كه شما در قرارداد وجه تاخير و خسارت ديركرد در تحويل قيد كرديد.فرمودند شما دعا كنيد بتونيم اصل ماشين رابدون افزايش قيمت به شما بدهيم آنوقت بياييد دنبال خسارت ديركرد.حالا اگه مابه تفاوت افزايش قيمتهاي جديد را از اين دوستمون نگيرند شانس آورده.حالا شما در نظر بگير در موقع ثبت نام ماشين دلار آزاد 1580 بوده و اينها تمام پول ماشين را نقد گرفته اند و سرمايه گذاري كرده اند و الان اينطوري جواب مشتري را ميدهند.آنوقت بايد بكجا شكايت كرد.اينجا ايرانه و حكومت اسلاميه داداش.اگر كسي با شركت صحبت كرده و شركت اين حرف من را تاييد نكرد بفرمايد تا تمام مدارك مستندش را برايش بفرستم كه شركت ادعاي بيخودي نكنه

dawkins
26 January 2012, 07:44 PM
خوب بانک مرکزي اعلام کرد دلار به صورت تک نرخي و با قيمت 1226 تومان از شنبه عرضه ميشه، حالا بايد منتظر باشيم ببينيم که قيمتهاي جديد چطوري ميشه البته اگه منصف باشن خيلي نبايد تاثير بذاره و حتي از نظر من هم نبايد گرون بشه چون امسال به اندازه کافي افزايش قيمت دادن در حاليکه طبق خبري که از گمرک چندوقت پيش منتشر شد همه شرکتهايي خودرويي امسال حتي با نرخ پايينتر از دلار رسمي يعني با حدود 1080 تومن ماشين وارد کردند ولي با کمال پررويي هر وقت امسال ارز ازاد گرون ميشد با انواع و اقسام ترفندها اين شرکتها هم سعي ميکردند ماشين رو گرون کنند و به دليل هيچ نظارتي هر بار هم موفق ميشدن، طوري که متاسفانه به برخي دوستان القا شده بود اينا با نرخ ازاد ماشين وارد ميکنند و هرچي هم بعضي ديگه مي گفتن بابا اينا با نرخ دولتي ارز ميگيرن گوششون بدهکار نبود و با اندکي تغيير قيمت بازار همه مردم از لحاظ رواني اماده افزايش قيمت ماشين ميشدند وشرکتها هم از اين وضع بيشترين سود رو مي برند

saeed_gh_h
26 January 2012, 10:40 PM
بچه پس از i10 هنوز خبری نیست.....نه؟

karim13
31 January 2012, 11:54 AM
طبق آخرين اطلاعاتي كه از دوستان در شركت آسان موتور گرفتم ظرف چند روز آينده بين 5 تا 7 درصد قيمتهاشون را افزايش ميدهند و علت اينكار را هم افزايش حدود 9 درصدي دلار دولتي اعلام كردند.ظاهرا كسي هم نيست كه به اينها بگه فعلا همان ماشينهايي كه در گمرك داريد و با قيمت ارز قبلي وارد كرديد را به همان قيمت فبلي به مردم بدهيد و بعد از واردات سري جديد با قيمت ارز جديد قيمتها را افزايش دهيد.اينجا ايرانه
:icon_razz:icon_razz:icon_razz

dawkins
1 February 2012, 11:38 PM
شرایط جدید فروش آسان موتور اعلام شد قیمتها تغییر نکرده ،ای 30 و ای 20 و جنسیس و سنتنیال همون تحویل 15 روزه هستند،ای ایکس 55 وسانتافه و سوناتا زمان تحویل فوری 15 روزه ندارن و 60 روزه شده و ازرا و ای ایکس 35 و جنسیس کوپه فقط تحویل 6 ماهه اقساطی دارند از اینجا میتونید نگاه کنید

http://www.assanmotor.com/common/html/sales/qualified/price/index.html?submenuheader=0

stam
2 February 2012, 02:13 PM
سایت کلا بسته شده...

dawkins
3 February 2012, 01:26 AM
دوست عزیز سایت بازه و بسته هم نشده ؛ نکته اینجاست که اگه فیلترشکن فعال باشه نه سایت اطلس خودرو نه اسان موتور قابل دسترسی نیستند احتمالا شما هم همین مشکل رو داشتید،بدون فیلترشکن وارد بشید مشکلی نخواهد بود

karim13
4 February 2012, 10:35 AM
دوست عزيز dawkinsمنظور دوستان بسته بودن سايت فروش شركت است كه حدود 25 روزه كه بسته شده و هيچ فروشي نداره.همان تاريخهاي تحويل را هم كه شما اعلام كرديد كه افزايش يافته صحيح .اما با همين تاريخها هم هيچ فروشي وجود ندارد و اين يعني اينكه تا آخر سال جاري اينها ماشين براي فروش و تحويل ندارند

hojjat333
27 February 2012, 04:08 PM
سلام
سايت بازه هم سايت آسان موتور هم سايت اطلس خودرو قيمتها هم همه مشخصه ولي بانمايندگيهاي هردوشركت كه تماس كرفتم هردوگفتند كه فروش نداريم
پرسيدم پس چراسايت بازه گفتند خوب بازه ديگه
عجب مملكتي داريم افغانستان هم اينجوري نيست خيلي تخ..... مگه نه

moje90
27 February 2012, 11:05 PM
دوستان قیمت جدید گراندیور چند شده ؟؟؟ قیمت IX 55 چطور ؟؟؟ ممنون :icon_evil

dawkins
28 February 2012, 12:21 AM
دوست عزیز با عرض شرمندگی این قیمتها رو می نویسم ای ایکس 55 شرکتی مدل 2012 بین 108 تا 110 میلیون!!!!!بستگی به انصاف فروشنده و رنگ ماشین ؛ ای ایکس 55 شرکتی 2011 صفر حدود 100 میلیون!!!! آزرای 2012 صفر شرکتی بین 102تا 105 میلیون!!!! این هم بستگی به همون موارد داره ؛ شرکت هم که فروش نداره ، توضیح هم اینکه این قیمتهایی هست که فروشنده ها در این آشفته بازار اعلام می کنند و اینکه با این قیمتها فروش هم داره الله اعلم!

mehran_tavakoli
29 February 2012, 10:59 PM
نمیدونم دوستان شنیدن یا نه ولی آسان موتور در مدل های 2012 آی ایکس 55 دیگه ix تحویل نمیده و وراکروز تحویل میده...
و نکته جالب این هست که به خاطر تفاوت در آپشن های این 2 مدل( وجود دی وی دی فابریک در وراکروز و عدم وجود گرم کن صندلی و ...)
چیزی که من مطلع شدم قیمت وراکروز 2012 یه جورایی نزدیک به آی ایکس55 2011 هست
یکی میگفت چون آپشن هایی که وراکروز نسبت به آی ایکس 55 نداره نصبش توی ایران تقریبا منتفی هست اوضاع قیمتاش اینجوریه...
به هر حال این بازار ماشین هم آشفته بازار به تمام معنا شده...

Hitman908
29 February 2012, 11:06 PM
مهران جان وراكروز با ix55 فرق ظاهري هم داره يا فقط آپشنه تا قبلش فكر ميكرديم يكيه
بعد گرم كن صندلي مگه چيه الان رو پارس هم هست:icon_twis

dawkins
1 March 2012, 02:16 AM
مهران جان بله درسته شرکت وراکروز تحویل میده ؛در وراکروز مدل 2012 نسبت به ای ایکس 55 مدل 2011 ،آینه های الکتروکرومیک جانبی وگرمکن صندلی عقب و مه شکن عقب حذف شده ولی نویگیشن اینفینیتی فابریک و دوربین دنده عقب اضافه شده وبه جای ای ایکس 55 در عقب ماشین کلمه وراکروز نوشته شده؛

mehran_tavakoli
1 March 2012, 02:10 PM
دقیقا درسته..
تفاوت ظاهری ندارند...فقط وراکروز در چراغ های جلو شما یک رنک نارنجی میبینین که توی ix55 این رنگ نیست
من قبلا شنیده بودم که وراکروز سیستم شست و شو چراغ جلو هم نداره ولی روی سایت پیتکو چک کردم که دیدم داره
والا میگفت که چون نصب گرم کن صندلی به نسبت نصب سیستم صوتی تصویری سخت تر هست و ... بیشتر الان آی ایکس 55 های صفر 2011 طرفدارای بیشتری داره.
جهش قیمت وحشتناکی داشته... ماشین خوبی هست ولی 110 میلیون اصلا نمیارزه... 110 میلیون ارزش rx350 هست... ولی الان ای ایکس شده 110 و rx شده 180...

agha fazel
1 March 2012, 05:38 PM
قيمت ها واقعا نجومي و خنده دار و ... شده !

واقعا نميدونم چرا مردم براي شعور و جيب خودشون ارزش قائل نيستند ! مگه گرانجور و وراکروز و توسان و جنسيس و ... چقدر ارزش داره ؟

الان که پولش رو ندارم و فکر هم نميکنم در اينده ( با این اوضاع اقتصادی ! )انقدر پول اضافه بتونم داشته باشم که ماشين اين قيمتي بخرم ولي بيشتر از 80 ميليون به هيچ وجه حاضر نيستم براي گرانجور پرداخت کنم !

hojjat333
4 March 2012, 07:43 PM
سلام دوستان
واقعا دیگه با این قیمتها شورشو درآوردند
هرچیزی یک قیمتی داره ویک جنس هرچقدر هم که مرغوب باشه اگه گرانترازقیمت واقعیش باشه آدم دلش تمیخاد بخره
من خودم قصد داشتم آخرسال یا اوایل سال آیتده یک ماشین شاسی بلند تو مایه های کیاموهاوی یا ix55 یا سورنتو بخرم ولی الان هرچقدرفکرشو میکنم میبینم که واقعا ظلمه پولی که بازحمت زیادبدست میاد بدیم و این ماشینا رو به چند برابر قیمت واقعی بخریم

amirvania
6 March 2012, 03:19 PM
سلام دوستان
واقعا دیگه با این قیمتها شورشو درآوردند
هرچیزی یک قیمتی داره ویک جنس هرچقدر هم که مرغوب باشه اگه گرانترازقیمت واقعیش باشه آدم دلش تمیخاد بخره
من خودم قصد داشتم آخرسال یا اوایل سال آیتده یک ماشین شاسی بلند تو مایه های کیاموهاوی یا ix55 یا سورنتو بخرم ولی الان هرچقدرفکرشو میکنم میبینم که واقعا ظلمه پولی که بازحمت زیادبدست میاد بدیم و این ماشینا رو به چند برابر قیمت واقعی بخریم
درود بر شما
دقیقا با شما موافقم . من هم میخواستم ماشینمو عوض کنم و اسپورتیج یا IX35 بگیرم که با این قیمتای مسخره منصرف شدم .
اگه هممون دست به دست هم بدیم و تا چند ماه آینده ماشین نخریم مطمئن باشید که قیمتا میشکنه .
سپاس

mehran_tavakoli
10 March 2012, 05:23 PM
قیمت های جدید اومده روی سایت هیوندا
وحشتناکه!!!!

dawkins
10 March 2012, 06:56 PM
در ضمن برخلاف سایت ،قیمتها رو باید با مالیات 5 درصد حساب کرد نه 4 درصد ؛ چون در واقع که اینور سال فروش ندارن یه نگاه خلاصه با مالیات 5 درصد می کنه به عبارتی:
وراکروز:102322500
آزرا:94500000
جنسیس کوپه:68775000
سانتافه : 86000000
سوناتا:79000000
ای ایکس 35: 76900000
ای 30 :52600000
توضیح اینکه بعضی قیمتها رو گرد کردم ،با توجه به قیمتهای اطلس خودرو که دیروز منتشر شد این قیمتها قابل پیش بینی بود مملکت صاحب نداره دیگه ، نمی دونم به چه توجیهی این قیمتها رو دادن!!مگه ارز دولتی نمیگیرن خیر سرشون ، واقعا حرفی نمو نده!!!!

moje90
10 March 2012, 10:59 PM
الان قیمتا اینه ساله جدید چقدر میخاد بشه ؟؟؟

areh1985
11 March 2012, 12:34 AM
من هم میخواستم اپتیما بگیرم که منصرف شدم
هیوندای سوناتا 80 میلیون با ارز دولتی یعنی 65 هزار دلار!!!
کوبا هم اینجوری نیست
خواهشا تحریم کنید و نخرید

MaZi Zo0M Z0oM
11 March 2012, 01:07 AM
الان قيمتا اينه ساله جديد چقدر ميخاد بشه ؟؟؟
قيمت ها تغيير هم نکنه ولي فکر کنم ماليات بر ارزش افزوده 1% ديگه افزوده بشه!:icon_cool

کي ميگه به مردم داره فشار مياد؟نيوتن ميگه هر عملي،يه عکس العملي داره...

مردم ايران انقلاب کردند ...حالا انقلاب ...(تمام)
يا رحمان ...

agha fazel
11 March 2012, 07:24 PM
دیروز رفته بودم تعویض پلاک یک سوناتا صفر اومده بود برای تعویض پلاک , ازش پرسیدم چند خریدی ؟ گفت طرف پول لازم بود منم زرنگی کردم 80 میلیون خریدم ازش ! حالا ببیند عمق ... این قشر الکی پولدار رو !

تو همین مملکت دارند کاسبی میکنند ! ببین وضع چقدر خرابه که انقدر راحت مردم رو سرکیسه میکنند و با پولش ولخرجی های اینطوری میکنند ! خداوکیلی اگر پول زحمت کشیده بود حاضر میشد 1 میلیون بالاتر از ارزش واقعیش بخره ؟

moje90
11 March 2012, 10:46 PM
دوستان راسته قیمت سانتافه شده 86 میلیون ؟؟؟:icon_twis

karim13
4 April 2012, 01:04 PM
بله.قيمت فروش شركت براي سانتافه در ايران 86 ميليون شده.واقعا كه همه چيز در ايران حقيقي و واقعيست .مانند قيمتهاي ماشين!

mehran_tavakoli
6 April 2012, 12:56 PM
به خاطر تحریم جدید هیوندا! گارانتی تمامی ماشین های آسان موتور شده 2 ساله و یا 40000 کیلومتر...
ولی تمامی خودروهایی که قبل از این اتفاقات گارانتی شدند -همون 5 سال گارانتی صادق هست:icon_cool

fatrhadi
6 April 2012, 07:44 PM
دیروز سانتافه صفر قیمت کردم 88میلیون تومان!!!!!!!!!!

MaZi Zo0M Z0oM
6 April 2012, 09:25 PM
ماشين که چيزي نيست.جزو رفاهيات محسوب ميشه تو اين رنج قيمت.
ميگن قراره نون بربري بشه يک ميليون.تازه سادش.کنجد دار بخواي بايد 100 هزار تومن بالاتر پول بدي.من که رفتم نون بربري بخرم واسه 8 ماه ديگه که گرون شد بفروشم و با پولش برم کارخونه هيونداي رو بخرم ...
اها راستي احتمالا همون 8 ماه ديگه بربري رو پيش فروش 6 ماهه ميکنن به نرخ بانکي که دست زياد نشه!اينجوري کنترل ميکنن بازار رو.شازمان حمايت از حقوق مصرف کننده هم با وزارت ماليات و دارايي ادغام ميشه...!
اگر نشد با صنف توليد کنندگان لبنيات و محصولات لبني ادغام ميشه که بره کشکشو بســـــــابه...بزودي ...!

agha fazel
7 April 2012, 03:28 PM
حالا با این قیمت های نجومی و تخیلی نمایندگی ها ثبت نام دارند ؟ واقعا 30 روزه تحویل میدن ؟

amir 89
12 April 2012, 02:17 AM
دوستان شرایط فروش اسان موتور برای تحویل 6 ماهه با اقساط یه ساله باز شده اگه می خواین زود دست به کار بشین
تو ایم شرایط همینم غنیمتیه

agha fazel
14 April 2012, 12:16 PM
دوست عزیز من بر عکس شما کاملا مخالفم ! این نوع خرید کردن ها یعنی مهر تایید زدن به پای دزدی این نوع شرکت ها !

قیمت همه چیز تو بازار مشخصه , پس تحویل 6 ماهه با قیمت علی الحساب یعنی چی ؟ یعنی پول و با اصل و فرع سودش بگیره بعد از 6 ماه که خواست ماشین رو تحویل بده ببینه اگر تو بازار ماشین گرون شده یک سود دیگه از شما بگیره و ماشین رو تحویل بده !؟

حیف که ... ! به قول یه بزرگی زبونمون زیر سنگه ! هیچی نمیشه گفت

یا علی

amir 89
14 April 2012, 12:39 PM
دوست عزیز من بر عکس شما کاملا مخالفم ! این نوع خرید کردن ها یعنی مهر تایید زدن به پای دزدی این نوع شرکت ها !

قیمت همه چیز تو بازار مشخصه , پس تحویل 6 ماهه با قیمت علی الحساب یعنی چی ؟ یعنی پول و با اصل و فرع سودش بگیره بعد از 6 ماه که خواست ماشین رو تحویل بده ببینه اگر تو بازار ماشین گرون شده یک سود دیگه از شما بگیره و ماشین رو تحویل بده !؟

حیف که ... ! به قول یه بزرگی زبونمون زیر سنگه ! هیچی نمیشه گفت

یا علی
فاضل جان منم اون شرایطی که شما گفتی رو اصلا قبول ندارم ولی اسان موتور برای این شرایطش قیمت قطعی گزاشته
یعنی شما یه چیزی پرداخت میکنی بعد از 6 ماه که ماشین رو تحویل بگیری اقساطی که از الان مبلغش معلومه رو به مدت 12 ماه پرداخت میکنی
تنها مشکلش سود کم برای این 6 ماه پولتونه که البته با توجه به اختلاف قیمتی که الان وجود داره توجیح پذیره

Mgh122
14 April 2012, 05:14 PM
اول خودم رو عرض میکنم و فرد خاصی منظورم نیست ...ما اخلاق بدی داریم که اگه چیزی کم بشه هجوم میبریم و به اصلاح به بدترین شرایط هم عادت می کنیم چه غنیمتی ؟؟
ماشینی که قیمتش تو کشورهای حاشیه خلیج با هزینه حملش زیر بیست تومن میوفته رو سه برابر قیمت میدادن و ما هم میخریدیم حالا همون رو هم گرون کردن بماند که این بی ..... با ارز دولتی این ماشینها رو وارد میکردن واصلا نوسان ارز دخلی به اونها نداشت.نمیدونم ایشالا که شعار نباشه ولی اگر بنا بود الان تو این شرایط ماشین بخرم یه رنوی 2 تومنی میخریدم یا نه حتی پیاده این ور اونور میرفتم ولی اینجوری باج به یه سری بی ....:icon_arro نمیدادم.:icon_bigg
تلف شدن هموطنان عزیزمون در تصادفات و آسیب های روحی روانی هم به گروه اول آسیب دیده وهم بازماندگان (که واقعا جمعیت عظیمی از کشور رو شامل میشن) همه اش نتیجه کوتاه اومدن ما و عادت به شرایط موجود و به بهانه حمایت از تولید داخل (صرفا منظورم خودرو هست نه باقی تولید کنندگان عزیز) هست.(بماند که پر واضحه اصلا هدف صنعت خودرو به هیچ وجهی ارتقای کیفی نیست)
قیمت ماشینهامون بعضا حدود 4 برابر قیمت جهانی---قیمت بنزین نزدیک به قیمت جهانی ---ترافیک چندین برابر نرخ عادی در دنیا----طرح زوج وفرود----خدمات پایین پس از فروش -کیفیت معابر از لحاظ طرح هندسی و همچنین کیفیت سطح راه اکثرا بسیار پایین و...
خدایا خودت گره از مشکل ما باز کن:icon_cry:

FARSHAD17
29 April 2012, 12:28 AM
بابا ماشین ایرانی می خری همه قطعاتش چینیه وزود مستهلک میشه با این قیمتها که الان هست نمیشه ماشین خارجی خرید پس چه خاک بر سرمان کنیم

ali_452006
6 May 2012, 10:26 AM
مثه اینکه قرار نیست پایینم بیاد قیمتها!!!!!

mehran_tavakoli
7 August 2012, 12:41 AM
با این نرخ نجومی دلار 100 درصد ماشین باز گرون میشه.... بابا لامصب دلار ترمز بریده...در عرض 2-3 روز جوری از 2000 تومان رد شد که دیگه ارزون هم بشه باز بالای 2000 تومان میشه!!!
چرا هیچکسی به فکر ما نیست؟ با این قیمت دلار قطعات یدکی ماشین که سر به فلاک میکشه دیگه قیمت خود ماشین که بماند!!!

atabak khan
22 November 2012, 01:50 AM
نمايندگيها به صورت سهميه اي وعلي الحساب يه سري ماشينا روثبت نام ميكنن