PDA

View Full Version : تندر 90 دوگانه سوز(ایران خودرو و پارس خودرو)

صفحه ها : [1] 2 3

aminkhan2008
17 December 2009, 09:49 AM
از آنجا که در سری جدید ثبت نام تندر ،دوگانه سوز آن هم پیش فروش میشود،لازم دیدم تا تاپیکی در این مورد ایجاد کنم.از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند استدعا دارم ما را در هرچه پر بار کردن این تاپیک یاری کنند.
با تشکر

houman90
17 December 2009, 12:25 PM
با سلام
من هیچ علاقه‌ای به ماشین گازسوز یا دوگانه سوز ندارم . بطور کلی عقیده دارم گاز بدلیل ساختار شیمیائی و مشخصه‌های احتراقی سوخت مناسبی برای ماشین نیست و نمیتونه باشه. ضمن احترام به نظرات دیگر دوستان از همه و علی‌الخصوص اون دسته از عزیزانی که مصرانه بدنبال خرید ماشین گازسوز یا تبدیل ماشین بنزین‌سوز به گازسوز هستند تقاضا میکنم مقداری بیشتر دراینباره مطالعه بکنن و در جمع‌آوری اطلاعات در اینباره از مقالات و منابع خارجی غافل نشن. همینقدر عرض کنم که اگر استفاده از گاز واقعاً ارزان‌تر و همراه با آلودگی کمتر بود مطمئن باشید سازندگان و طراحان معظم آسیائی و اروپائی بجای سوخت‌های هیدروژنی و برقی به این سو حرکت میکردن. متاسفانه حقیقت امر اینه که علیرغم وضعیت نابسامان اقتصاد کشور و در نتیجه اقتصاد خانواده‌ها بعنوان اصلی‌ترین و کوچکترین اجزاء تشکیل‌دهنده اون، آقایان تصمیم‌گیرنده مشکل رو با مسکن موقتی رفع و رجوع کردن و اصلاً هم براشون مهم نیست که این ماشین‌هایی که صفر کیلومترش توی خارج از این مملکت بیشتر از 2500 دلار قیمت نداره بعد از 2-3 سال دیگه با استفاده از گاز CNG‌به چه حال و روزی میفته. اصولاً یکسری چیزها اصلاً اهمیتی نداره...

xagrox
17 December 2009, 02:15 PM
در این مورد من فقط دو گانه سوز بودن رو به دلیل سنگین شدن ماشن و کم شدن فضای صندوق عقب نمیپذیرم.
مطمئنا مصرف سی ان جی برای همه کشورها از نظر اقتصادی قابل توجیه نیست اگر چه از نظر تکنولوژی هیچ مانعی برای رسیدن به یه موتور دو گانه سوز وجود نداشته باشه. چون هزینه حمل و نقل و نگهداری گاز طبیعی زیاد هستش پس قابل توجیه نیست. البته برای کشورهایی که دارای گاز هستن مثل ایران سی ان جی هم میتونه یه نقش اساسی داشته باشه. البته تحت استانداردها و مدیریت صحیح و کاملا برنامه ریزی شده که خوب اینش در ایران امکان نداره lol.
lامکان گازسوز بودن برای تندر قبلا توسط رنو و داچیا در نظر گرفته شده حتی روی تندرهای فعلی ما گزینه سی ان جی تو صفحه آلات اندازه گیری قرار داره. که خوب امید به اینکه یه دوگانه سوز خوب و پر بازده و کم اصطهلاک و با آلودگی کم باشه زیاده حداقل از وطنی ها بهتره .
پس برای کسی که دنبال خودروی دوگانه سوز من همین تندر دوگانه سوز رو پیشنهاد میکنم. حالا بحث سمند ای اف 7 و جداست چون هنوز جا برای کار و رفع عیب ونقص های کثیر زیاده.

moje90
17 December 2009, 04:00 PM
سلام دوستان :icon_winkدرسته که میگن تندر های گاز سوز موتورشون 86 اسبیه و 128نیوتن متر بیشتر شتاب نداره از نمایندگی ها(ایران فرقون و پارس خودرو)که پرسیدم گفتن موتورش فرق میکنه وقدرتش کمتر از موتور بنزینیه:icon_twis

amin.405
17 December 2009, 06:25 PM
نه دوست عزیز موتورش همونه فقط توش اصلاحاتی انجام شده و برای گاز آماده شده .

به این نمایندگی ها اصلا اعتماد نکنیین .( بعضی هاشون اندازه"..."هم نمی فهمن )

منظور هم اینه که در حالت گاز 87 اسب قدرت داره و در حالت بنزین 105 تا که برا گازش به نظر من فوق العادست و افت توانش زیاد نیست .
تازه مشکل کمبود صندوق هم ندارید و تو ماشینای گاز سوز ، تندر گازسوز بزرگترین حجم صندوق را خواهد داشت .

نیک نژاد
21 December 2009, 09:14 PM
گاز سوز کارخونهای تو بازار هست؟
قیمت چنده؟؟
ممنون

نیک نژاد
22 December 2009, 12:12 PM
ثبت نام هم ندارن

amin.405
22 December 2009, 01:50 PM
چرا پبت نام ایران خودرو تو هفته قبل انجام میداد یه سر بزنین شاید هنوز باشه .

MR_DJ_behzad
24 December 2009, 01:10 PM
سلام
ایران خودرو هنوز هم ثبت نام داره شرایط هم این طوره که 9 میلیون تومان برای ثبت نام مدل E2+LP میگیره و تحویل هم فروردین و اردیبهشت 89 هستش
همچنین برای مدل E1+CP+ABS+CD یعنی مدلی از E1 که هم ABS و هم CD داره هم 8 میلیون می گیره

mmamushy
24 December 2009, 01:16 PM
خدا خیرت بده که این اطلاعات رو به ما دادی حالا من بعد از این چند روز تعطیلی میرم سراغشون ببینم چجوریاست
شما نمیدونید چند گرونتر از مدل بنزینسوزش در میاد؟
با تشکر

moje90
24 December 2009, 02:20 PM
خدا خیرت بده که این اطلاعات رو به ما دادی حالا من بعد از این چند روز تعطیلی میرم سراغشون ببینم چجوریاست
شما نمیدونید چند گرونتر از مدل بنزینسوزش در میاد؟
با تشکر

با سلام دوست گرامی :icon_winkبه نظر میاد قیمت دوگانه سوز حدود 1.200 گرونتر از معمولیه باشه و در صورتیکه این ABS و CD هم اضاف بشه احتمالا قیمت کارخونه حدود 12تا 12.5 در میاد :icon_redf امان از این خودرو سازای ...:icon_conf

farzad_sic
25 December 2009, 03:02 AM
درود

عکس ها خودش گویای مسئله هست خودتون ببینید!

http://tinypic.ws/images/91987406356465187905_thumb.png (http://tinypic.ws/viewer.php?file=91987406356465187905.jpg)

dr_hadi88
25 December 2009, 12:28 PM
سلام دوستان
این اولین پست من تو این فروم هست
منم تو این طرح زفتم e1 cp cng abs سفید ثبت نام کردم
به نظرتون همین 12 12.5 ی که moje90 عزیز گفتن در میاد؟ اخه مگه e1 cp معمولی چنده؟
10.5 نیست؟
بعد ماله ما تحویل خرداد هست این 8تومنی که ریختیم با 16% مشارکت تو این 6ماه میشه 8600000
دسته؟
حالا ما دقیقا چقد باید جم کنیم تا اونموقه؟ شما از 1200000 برای گازسوز کردن مطمئنید؟
:icon_arro
http://450.ir/upload/img/1001/1128-15-12022275i212-95591.JPG

alfa65
25 December 2009, 09:44 PM
من هم يه e1 cp + ABS+ cd ثبت نام کردم اما بعد از ريختن پول پشيمون شدم که کاش براي e2 دوگانه سوز ثبت نام مي کردم ! زنگ زدم به نمايندگي ايرانخودرو گفت که اگه پول رو واريز کردي که نميشه .کسي نيست که کمک کنه ؟

alfa65
25 December 2009, 09:50 PM
راستی کسی می دونه که این مدل جدید از نظر امکانات چیز بیشتری نسبت به e1 cp داره یا نه ؟

moje90
26 December 2009, 12:33 AM
راستی کسی می دونه که این مدل جدید از نظر امکانات چیز بیشتری نسبت به e1 cp داره یا نه ؟
سلام دوست عزیز :icon_winkاین مدل فقط همون ترمز ABS+ضبط CD داره و اینجوری که من و بعضی دیگه از دوستان از نمایندگیهای ایران فرقون و سایپا پرسیدیم امکانات بیشتری نداره :icon_excl

dr_hadi88
26 December 2009, 12:47 AM
سلام دوستان
این اولین پست من تو این فروم هست
منم تو این طرح زفتم e1 cp cng abs سفید ثبت نام کردم
به نظرتون همین 12 12.5 ی که moje90 عزیز گفتن در میاد؟ اخه مگه e1 cp معمولی چنده؟
10.5 نیست؟
بعد ماله ما تحویل خرداد هست این 8تومنی که ریختیم با 16% مشارکت تو این 6ماه میشه 8600000
دسته؟
حالا ما دقیقا چقد باید جم کنیم تا اونموقه؟ شما از 1200000 برای گازسوز کردن مطمئنید؟
:icon_arro
http://450.ir/upload/img/1001/1128-15-12022275i212-95591.JPG

دوستان 1چیزی بگین دیگع:icon_arro

moje90
26 December 2009, 01:24 AM
سلام دوست عزیز:icon_winkوالا اینا هر قیمتی بخوان دست آخر بهتون میدن و هر بهانه ای خواستن جور میکنن و ممکنه بعدا بگن یه چیزی اضافه کردن (معمولا طبق همون قرار داده و چیزی اضافه نمیکنن)البته چون شما 8 تومن دادین و نوشته ABS+CD و دوگانه سوز هم هست مطمئن باشید زیر 11.5 پاتون در نمیاد ولی اگه دوگانه سوز نبود احتمالا همون حدودای 11 پاتون میوفتاد چون خود کارخونه بابت CNG حدود 800 تومن حساب میکنه (اگه گرونتر نشده باشه) و برای ABS و ضبط cd هم حداقل 500-600 حساب میکنن (البته همه این موارد در حالت خیلی خوش بینانه هست) ایشالا که زیاد پاتون حساب نمیشه
ما خودمون هم که توی مرداد از پارس خودرو E1 گرفتیم بدون این آپشنا(ABS+CD) و بنزینی حدود همون 10.5 شد ... موفق باشید

aminkhan2008
26 December 2009, 10:38 AM
توی خوشبینانه ترین حالت بقول دوستانABS:400 هزار تومن مثل 405 و CD: 100 هزار تومن و کپسول هم مثل 405 حدود 900 هزار تومان یعنی روی قیمت تندر ایران خودرو حداقل حدود 1.400 برای تندر E1+cpمیاد روش. من چیزی که از تاپیک های تندر اینجا یادم میاد مثل اینکه قیمت تندر E1+cpایران خودرو با پارس خودرو فرق داشت؟ وحدس میزنم حدود 200-300تومن بیشتره.درست میگم یا نه؟ اگر قیمت سابق تندر E1+cp ایران خودرو را میدانید ؟

سود انباشته
26 December 2009, 10:51 AM
سلام
ایران خودرو همیشه سابقه نشون داده که هنگام ارسال دعوتنامه اعلام میکنه که میتونید دوگانه سوز را به بنزینی تبدیل کنید و در موعد مقرر تحویل بگیرید و اگر CNG خواستید باید فعلا در نوبت باشید.

نیک نژاد
26 December 2009, 12:14 PM
من هم يه e1 cp + ABS+ cd ثبت نام کردم اما بعد از ريختن پول پشيمون شدم که کاش براي e2 دوگانه سوز ثبت نام مي کردم ! زنگ زدم به نمايندگي ايرانخودرو گفت که اگه پول رو واريز کردي که نميشه .کسي نيست که کمک کنه ؟

دوست عزیز مبارکه
هیچ نگرانی از جهت E1یا E2 نداشته باش
شما اگر می خواهید از ماشین استفاده کنید با کمی خرج کردن میتونید اون چیزایی که روی E2 هست روی ماشینتون قرار بدید:icon_cool من حاظرم کمکتون کنم:icon_surp البته تا ماشین خشک هست این کارو بکنید:icon_evil
البته بدون کامپیوتر سفری که اونهم زیاد مهم نیست:icon_neut
عکس ماشین منم میتونید ببینید همراه نظرات دوستان:icon_sad:

dr_hadi88
26 December 2009, 04:56 PM
سلام دوست عزیز:icon_winkوالا اینا هر قیمتی بخوان دست آخر بهتون میدن و هر بهانه ای خواستن جور میکنن و ممکنه بعدا بگن یه چیزی اضافه کردن (معمولا طبق همون قرار داده و چیزی اضافه نمیکنن)البته چون شما 8 تومن دادین و نوشته ABS+CD و دوگانه سوز هم هست مطمئن باشید زیر 11.5 پاتون در نمیاد ولی اگه دوگانه سوز نبود احتمالا همون حدودای 11 پاتون میوفتاد چون خود کارخونه بابت CNG حدود 800 تومن حساب میکنه (اگه گرونتر نشده باشه) و برای ABS و ضبط cd هم حداقل 500-600 حساب میکنن (البته همه این موارد در حالت خیلی خوش بینانه هست) ایشالا که زیاد پاتون حساب نمیشه
ما خودمون هم که توی مرداد از پارس خودرو E1 گرفتیم بدون این آپشنا(ABS+CD) و بنزینی حدود همون 10.5 شد ... موفق باشید

توی خوشبینانه ترین حالت بقول دوستانABS:400 هزار تومن مثل 405 و CD: 100 هزار تومن و کپسول هم مثل 405 حدود 900 هزار تومان یعنی روی قیمت تندر ایران خودرو حداقل حدود 1.400 برای تندر E1+cpمیاد روش. من چیزی که از تاپیک های تندر اینجا یادم میاد مثل اینکه قیمت تندر E1+cpایران خودرو با پارس خودرو فرق داشت؟ وحدس میزنم حدود 200-300تومن بیشتره.درست میگم یا نه؟ اگر قیمت سابق تندر E1+cp ایران خودرو را میدانید ؟

متشکرم دوستان از کمکتون
گیر دادم به این سود مشارکت
این 600 تومن اخر سر کم میکنن از پولی که باید بدبم بهشون؟ امیدوارم این دفه دببه در نیارن:icon_sad:

dr_hadi88
27 December 2009, 08:41 PM
دوستان 1سوال هم داشتم 1ی اینکه کلید تعویض سوخت به بنزین بنظرتون کجای ماشینه؟
سوال بعدیمم اینه که شتاب این دوگانه سوز تو حالت بنزین با 1ماشین فقط بنزینی چقد فرق داره
؟
منظورم اینه که بخاطر این تجهیزاتی که وصل کردن یا تغییر ضرایب گیربکس یا وزن این وسایل چقد تغییر کرده
ممنون میشم 1ی کمک کنه الان حس خوبی نسبت به دوگانه نوشتن ندارم

amin.405
27 December 2009, 08:53 PM
اگر وقت کنم به زودی برای دوستان عکس های تندر دوگانه سوز (پارس خودرو) که تو کارخونه گرفتم رو میزارم

alfa65
27 December 2009, 09:22 PM
ممنون .
ممکنه بگید که با اضافه کردن شیشه بالابر برقی عقب + زیر سری های عقب + پروژکتورهای جلو و اون زه های روی جلو پنجره چقدر باید هزینه کنم اگه ممکنه هرکدوم جدا بگین .

alfa65
27 December 2009, 09:29 PM
ایا میشه رنگ رو عوض کرد ؟ این نمایندگی های ایران خودرو که هیچی نمی دونن !

dr_hadi88
27 December 2009, 09:47 PM
دوستان 1سوال هم داشتم 1ی اینکه کلید تعویض سوخت به بنزین بنظرتون کجای ماشینه؟
سوال بعدیمم اینه که شتاب این دوگانه سوز تو حالت بنزین با 1ماشین فقط بنزینی چقد فرق داره
؟
منظورم اینه که بخاطر این تجهیزاتی که وصل کردن یا تغییر ضرایب گیربکس یا وزن این وسایل چقد تغییر کرده
ممنون میشم 1ی کمک کنه الان حس خوبی نسبت به دوگانه نوشتن ندارم

ممنون .
ممکنه بگید که با اضافه کردن شیشه بالابر برقی عقب + زیر سری های عقب + پروژکتورهای جلو و اون زه های روی جلو پنجره چقدر باید هزینه کنم اگه ممکنه هرکدوم جدا بگین .
اقای الفا 1تاپیک فقط برای ال پی کردن هست که با عکس بچه ها توضیح دادن

اینجا (http://ww.phalls.com/showthread.php?t=46072)
امین خان اگه عکس یا اطلاعی از کلید عوض کردن سوختم داشتی ممنونت میشم بزاری

تو این لینک زیر مشخصات تندر هستش

رنو پارس (http://www.renault.co.ir/?lang=fa&page=09-01-04)

چرا بالای جدول تو قسمت نوع موتور دوگانه سوز رو زده 86 اسب؟
بچه ها مطمئنین این موتور تو حالت بنزین مثل همون قبلیا نیرو میده؟ جریان این تعویض گیربکس چیه؟

amin.405
27 December 2009, 09:49 PM
برا تندر امکانش کمه . برای مثال چون موقع ثبت نام هم همونطور که دوستان گفتن سفید تحویل بهمن زود پر شد .

و مقصود از 86 اسب یعنی توان موتور در حالت گاز 86 اسبه و در حالت بنزین 105 اسب .

عکسای تندر گاز سوز رو هم به زودی میزارم . (البته روم نشد زیاد از جزئیات عکس بگیرم )

نیک نژاد
28 December 2009, 08:19 PM
ممنون .
بالابر برقی دونه ای 70+هزینه نصب
زیر سری عقب جفتش 13
مه شکن 20 و30 +هزینه نصب که اگه خودت فنی باشی با کمک دوستان میتونی نصب کنی
زه های جلوپنجره از 13 تا 50 که بنظر من اگه هم قرار ندی تفاوت چندانی نداره
اینه برقی 25

dr_hadi88
28 December 2009, 10:21 PM
اقای نیک نژاد اینه برقی 1دونش 25؟
کلید و سیمو 1 ایینه دیگه با نصب چند در میاد؟
قیمت پروژکتورم انگار خیلی اومده پایین این اصله؟ با دسته ال پی؟

بچه ها مطمئنید تو حالت بنزین سوز این دوگانه سوزا فرقی ندارن؟:icon_wink

moje90
29 December 2009, 12:12 AM

بچه ها مطمئنید تو حالت بنزین سوز این دوگانه سوزا فرقی ندارن؟:icon_wink[/quote]
با سلام دوست عزیز:icon_winkمن توی شیراز قیمت پروژکتور رو در لوازم یدکیها گرفتم با نصب بین 80-100 تومن البته بدون دسته راهنما و نصابها میگفتن برات نورش رو میزاریم رو چراغ کوچیکها:icon_twis:icon_arroولی به نظر میاد اگه بدون دسته راهنما بخوایم نصب کنیم باید حتما کلید جداگانه بزاریم براش و کمتر هم هزینه میبره:icon_exclو دوم اینکه من از نمایندگیهای ایران فرقون و سایپا پرسیدم میگفتن نوع موتور دوگانه سوزها با بنزینی ها فرق داره ولی خوب دوستان میگن همون موتوره الان هستش :icon_sad:

mehdizadeh04
29 December 2009, 12:32 AM
اقای نیک نژاد اینه برقی 1دونش 25؟
کلید و سیمو 1 ایینه دیگه با نصب چند در میاد؟

با سلام دوست عزیز:icon_winkمن توی شیراز قیمت پروژکتور رو در لوازم یدکیها گرفتم با نصب بین 80-100 تومن البته بدون دسته راهنما و نصابها میگفتن برات نورش رو میزاریم رو چراغ کوچیکها:icon_twis:icon_arroولی به نظر میاد اگه بدون دسته راهنما بخوایم نصب کنیم باید حتما کلید جداگانه بزاریم براش و کمتر هم هزینه میبره:icon_exclو دوم اینکه من از نمایندگیهای ایران فرقون و سایپا پرسیدم میگفتن نوع موتور دوگانه سوزها با بنزینی ها فرق داره ولی خوب دوستان میگن همون موتوره الان هستش :icon_sad:[/quote]

با سلام خدمت عزیزان
قیمت پروژکتور ها زیاد هم نیومده پایین.ولی چون طرح اصلی و چینی و تایوانی توی بازار زیاد شده میتونید با قیمت پایین تر هم از این مدل ها تهیه کنید.
قیمت طرح اصلی ها جفتی 45 هزار تومان و قیمت مه شکن های اصلی دونه ای 32 هزار تومان که با این اختلاف قیمت متوجه اصلی و فرعی اون میشید.
دسته راهنما هم که جدیدا قیمتش شده 50 هزار تومان که به نظرم قیمت ها خیلی پایین تر اومده به نسبت اون موقعی که بنده اینا رو خریدم.
موفق باشید

نیک نژاد
29 December 2009, 01:28 AM
ایا میشه رنگ رو عوض کرد ؟ این نمایندگی های ایران خودرو که هیچی نمی دونن !

دعوت نامه که برای من امده بود انتخاب رنگ داشت :icon_cool
حالارو نمیدونم:icon_surp

درمورد کلیدهای پرژکتور پیشنهادم روی مه شکن عقب هست که جدا از چراغ کوچک هاست

کلید اینه برقی 12 و رینگ ال پی 280 که من رینگ اسپرت را ترجیح میدم

mehdizadeh04
29 December 2009, 01:34 AM
دوستان عزیز
لطفا سوالات و مطالب مربوط به مه شکن رو در تاپیک مه شکن (http://ww.phalls.com/showthread.php?t=42283) مطرح نمایید.
با تشکر

dr_hadi88
29 December 2009, 02:17 AM
و دوم اینکه من از نمایندگیهای ایران فرقون و سایپا پرسیدم میگفتن نوع موتور دوگانه سوزها با بنزینی ها فرق داره ولی خوب دوستان میگن همون موتوره الان هستش
ممنون
ااا این واقعیت داره؟ با عقل که جور در نمیاد
اگه کسی منبع موثقی ذاره لطفا کمک کنه
قدرت موتور دو گانه سوز تو حالت بنزینیو میخام بدونم چقد فرق کرده با موتور های تک سوز و بنزینی
مرسی

moje90
29 December 2009, 02:31 AM
ممنون
ااا این واقعیت داره؟ با عقل که جور در نمیاد
اگه کسی منبع موثقی ذاره لطفا کمک کنه
قدرت موتور دو گانه سوز تو حالت بنزینیو میخام بدونم چقد فرق کرده با موتور های تک سوز و بنزینی
مرسی
با سلام :icon_wink والا اینجوری که تو سایت های خودشون(ایران فرقون و رنو پارس) زده 87 یا 86 اسب در حالت گاز سوز و حالت بنزین مثل اینکه تغییری نکرده و همون 105 اسب هستش ولی من از یکی از مهندسین پارس خودرو که پرسیدم گفت اصلا موتور گازسوزه فرق کرده و توانش متفاوت هست نسبت به بنزینی ها:icon_twis ولی منطق میگه همین موتور فعلی هست و فقط دوگانه سوزش کردن مثل موتور TU5در خانواده پژو 206 و...:icon_cool

dr_hadi88
29 December 2009, 02:49 AM
با سلام :icon_wink والا اینجوری که تو سایت های خودشون(ایران فرقون و رنو پارس) زده 87 یا 86 اسب در حالت گاز سوز و حالت بنزین مثل اینکه تغییری نکرده و همون 105 اسب هستش ولی من از یکی از مهندسین پارس خودرو که پرسیدم گفت اصلا موتور گازسوزه فرق کرده و توانش متفاوت هست نسبت به بنزینی ها:icon_twis ولی منطق میگه همین موتور فعلی هست و فقط دوگانه سوزش کردن مثل موتور TU5در خانواده پژو 206 و...:icon_cool

مرسی از دل داریتون:icon_arro
من از این قسمت تماس با ما تو سایت رنو پارس این سوال رو پرسیدم اگه اونا جواب بدن همینجا میزارم جوابشونو
منم تو تردید هستم هنوز راهی هست مطمئن شیم؟ممکن اینا جواب ندن بعدا باز اگه بدونم خیلی اوضاش خراب شده تبدیل به بنزینیش میکنم

farzad_sic
29 December 2009, 03:31 AM
درود

این آدرسی رو که گذاشتم ببینید بدک نیست http://www.renault.co.ir/?lang=fa&page=31-01-03

قدرت بنزین در موتور دو گانه سوز و یگانه سوز هیچ تفاوتی دارد:icon_excl

dr_hadi88
29 December 2009, 04:33 AM
تفاوتهای اصلی موتور تندر 90 گازسوز با مدل معمولی آنرا بیان کنید؟
می توان گفت که در اصل موتور گاز سوز، دو موتور در یک موتور است و همچنین هر کدام از موتورهای بطور جداگانه و کاملاً مستقل عملکرد خاص خود را از جمله ECU و ... داشته و دقیقاً موارد مرتبط با کیفیت به اجرا گذارده میشود.

درود

این آدرسی رو که گذاشتم ببینید بدک نیست http://www.renault.co.ir/?lang=fa&page=31-01-03

قدرت بنزین در موتور دو گانه سوز و یگانه سوز هیچ تفاوتی دارد:icon_excl

دارد یا ندارد؟:icon_arro:icon_cool
مرسی اقا فرزاد اره اینم هست فقط حرف بعضی از نمایندگیای ...خل باعث شد 1کم نگران شم.آخه این شتابش 1ی از دلایل انتخابش بود گاز سوزم دیدم دم در 1جایگاه ساختن گفتم شاید 1روز لازم شد!
ولی اگه قرار باشه با این انگولک کاریا قدرتشو از دست بده همون بنزینی میگیرم
بازم تشکر میکنم از وقتی که گذاشتین دوست من:icon_excl

farzad_sic
29 December 2009, 01:17 PM
درود

خواهش میکنم قابلی نداشت

ببین تازه شاید تندر دو گانه سوز بهتر باشه چون

1.اکسل عقب تقویت شده

2.آلیاژ بکار رفته در سوپاپ ها بخاطر سازگاری با هر دو سوخت یعنی گاز و بنزین بهینه شده

3.و از همه مهمتر پایداری ماشین بخاطر سنگینی قسمت عقب ماشین بهتر شده

4.و مهمتر از همه چون اینا سری اولی هست که میخوان تندر دو گانه سوز تولید کنن ممکنه هنوز تکنولوژی اون رو نداشته باشن قطعات مربوط به گاز سوزی بصورت CBU بیان البته شایدم کل موتور به این صورت بیاد معلوم نیست!!

و فکر کنم لاستیک ها هم عوض بشن تا بتونن وزن اضافی رو که به ماشین دادن تحمل کنن

امیدوارم به دردتون خورده باشه.سوالی بود در خدمتم.

dr_hadi88
29 December 2009, 10:04 PM
دستتون درد نکنه
راستی از اینکه این دم و دستگاها چقد وزن ماشینو بیشتر میکنه خبر دارین؟
پس مطمئن باشم قدرت بنزینش همون 105 مونده؟:icon_cry:
به محض اینکه دستم برسه این تاپیک و غنی میکنم:icon_arro
راستی از بچه ها فقط من دوگانه نوشتم؟کسی دیگه نیست:icon_sad:

:lover:

alfa65
30 December 2009, 10:14 PM
دستتون درد نکنه
راستی از اینکه این دم و دستگاها چقد وزن ماشینو بیشتر میکنه خبر دارین؟
پس مطمئن باشم قدرت بنزینش همون 105 مونده؟:icon_cry:
به محض اینکه دستم برسه این تاپیک و غنی میکنم:icon_arro
راستی از بچه ها فقط من دوگانه نوشتم؟کسی دیگه نیست:icon_sad:

:lover:

من هم یه E1 +CP + ABS دوگانه سوز ثبت نام کردم اما اگه بشه میخواهم که وقتی از طرف شرکت دعوت نامه فرستادن به E2 +LP دوگانه سوز تبدیلش کنم . رنگش هم به مدد برادرم سفیده !؟:icon_eek:

dr_hadi88
30 December 2009, 11:01 PM
من هم یه E1 +CP + ABS دوگانه سوز ثبت نام کردم اما اگه بشه میخواهم که وقتی از طرف شرکت دعوت نامه فرستادن به E2 +LP دوگانه سوز تبدیلش کنم . رنگش هم به مدد برادرم سفیده !؟:icon_eek:

سلام
منم همون سفید نوشتم.سفیدش که خیلی عروسه:icon_sad:
بچه ها ممکنه اخرسر بگن سفید نداریم 1رنگ دیگه ببرین؟

اصن امیدوارم تحویل بدن بقیش مهم نیس

عکسای تندر گاز سوز رو هم به زودی میزارم . (البته روم نشد زیاد از جزئیات عکس بگیرم )
امین جان احواله شما چطوره؟:icon_arro:icon_arro

alfa65
3 January 2010, 11:57 PM
درود

خواهش میکنم قابلی نداشت

ببین تازه شاید تندر دو گانه سوز بهتر باشه چون

1.اکسل عقب تقویت شده

2.آلیاژ بکار رفته در سوپاپ ها بخاطر سازگاری با هر دو سوخت یعنی گاز و بنزین بهینه شده

4.و مهمتر از همه چون اینا سری اولی هست که میخوان تندر دو گانه سوز تولید کنن ممکنه هنوز تکنولوژی اون رو نداشته باشن قطعات مربوط به گاز سوزی بصورت CBU بیان البته شایدم کل موتور به این صورت بیاد معلوم نیست!!

و فکر کنم لاستیک ها هم عوض بشن تا بتونن وزن اضافی رو که به ماشین دادن تحمل کنن

امیدوارم به دردتون خورده باشه.سوالی بود در خدمتم.

اطلاعات خوبی بود اگه میشه بگید از چه منبعی به دست اومده :icon_twis

farzad_sic
4 January 2010, 12:05 AM
درود

این یکی از منبع هاش هست http://www.renault.co.ir/?lang=fa&page=07-03

بقیشم از اینو و اونور که یادم نیست چه سایت هایی بودن در ضمن اون سایتی رو که برات گذاشتم قسمت های مختلفشو مثله تاریخچه و ... بخون

امید وارم بدرد خورده باشه

alfa65
16 January 2010, 02:08 PM
رابط راننده / خودرو:
سيستم CNG کاملا در اتاق خودرو جا افتاده و منطبق شده است: راننده تنها با استفاده از يک کليد مي تواند از حالت سوخت بنزين به CNG يا بالعکس برود. عقربه نشانگر، ميزان سوخت يا به عبارتي ميزان سوخت انتخاب شده را نمايش مي دهد.

و یه مطلب دیگه از www.renault.co.ir (http://www.renault.co.ir)
طراحي سيستم CNG فراتر از استانداردهاي بين المللي، شامل:
سوپاپ سيلندر بسيار پيشرفته (تهويه خودکار، با سوپاپ برقي و سوپاپ بازبيني اضافي)

لوله هاي فشار بالاي فولاد ضد زنگ با کمترين تعداد اتصالات ممکن

حفاظت نوار انژکتور با پوشش فلزي

سيستم عيب ياب داخلي با حالات ايمني براي هر يک از انواع ايراد

سيستم هاي موتور و سيلندر گاز CNG با پشت سر گذاردن آزمايش هاي تصادم از جلو و پشت خودرو بر اساس استانداردهاي اروپايي، تاييد شده اند
کنترل و بازبيني هاي اختصاصي در تمامي مراحل فرآيند مونتاژ:
کنترل عدم نشت گاز 100% براي هر يک از قطعات تحت فشار بالا، شامل سيلندر / مجموعه سوپاپ چندگانه

کنترل عدم نشت گاز 100% براي هر يک از اتصالات تحت فشار بالا در خط مونتاژ

تطابق بسيار دقيق با الزامات R110 ، اين کنترل ها و بازبيني ها بر روي تمامي و تک تک خودروها، در دو سطح فشار (10 بار و 250 بار) در طول مدت 3 دقيقه، انجام مي شود. بر اين باوريم که تندر 90 گازسوز CNG تنها خودرويي است که در بازار ايران، اين سطح بازبيني و کنترل ايمني را ارائه مي دهد.

مقیسه تندر دوگانه با ماشین های دیگه ولی حیف که 206 بین اونها نیست !؟
http://www.renault.co.ir/?lang=fa&page=07-09

ازمایشات انجام شده روی تندر CNG

http://www.renault.co.ir/?lang=fa&page=07-06

amin.405
16 January 2010, 02:50 PM
شرمنده ی دوستان .... (من هاردم رو عوض کردم برا همین عکسا طول کشید)
فعلا این دو تارو پیدا کردم اگر بازم پیدا کردم براتون میزارم .:icon_arro

http://img6.tinypic.info/files/gdlih75k7a4s4mdxmv0p_thumb.jpg (http://img6.tinypic.info/viewer.php?file=gdlih75k7a4s4mdxmv0p.jpg)

اینم داخل خودرو (کلید GAS)

http://img6.tinypic.info/files/7vwhetzyowhzd41mng8x_thumb.jpg (http://img6.tinypic.info/viewer.php?file=7vwhetzyowhzd41mng8x.jpg)

این ماشینا همه سرویس داخلی کارخونه بودن . (البته جالبیش این بود که این سرویس های داخلی پارس خودرو همشون مدل E2فول بودن با رینگ و بقیه متعلقات)

http://img6.tinypic.info/files/tv0c5xcof6if6dzzirha_thumb.jpg (http://img6.tinypic.info/viewer.php?file=tv0c5xcof6if6dzzirha.jpg)

مردم این همه تو نوبتن که مدل فول بگیرن و اینا هی میگن قطعه نداریم اون وقت ماشینای سرویس داخلیشون اکثرا فوله . (من نمیدونم ماشین سرویس درون کارخانه رینگ اسپرت و ... میخواد چیکار)

mb2006
16 January 2010, 03:18 PM
دوست عزیز عکس های با نمی شه

alfa65
16 January 2010, 03:23 PM
دوست عزیز عکس های با نمی شه

شاید به خاطر مرور گر وب شماست . با enter net xplorer امتحان کن میشه .
بعد از باز شدن پنجره ی جدید روی قسمت صفحه دقیقا روی قسمتی که باید عکس باشه و اسم فایل رو نوشته کلیک کن

persia
17 January 2010, 02:00 PM
مردم این همه تو نوبتن که مدل فول بگیرن و اینا هی میگن قطعه نداریم اون وقت ماشینای سرویس داخلیشون اکثرا فوله . (من نمیدونم ماشین سرویس درون کارخانه رینگ اسپرت و ... میخواد چیکار)

معمولا در ابتدای راه اندازی خط تولید یا تولید محصول جدید، اولین خودروهایی که از خط مونتاژ خارج می شوند (حدود 10 دستگاه) بعنوان تولید آزمایشی محسوب شده و تحویل مشتری نمی شوند. این خودروها بعنوان سرویس داخلی مورد استفاده قرار می گیرند یا برای استفاده آموزشی تحویل خدمات پس از فروش می شوند.

arshia_eng
22 January 2010, 06:45 PM
سلام دوستان
کسی خبر داره پارس خودرو هم تندر دو گانه سوز می زنه یا نه؟ و پیش فروش داره؟ از قیمت دو گانه سوزها هم اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه.

persiangalaxy
23 January 2010, 09:31 AM
آقا منم دیماه یه دوگانه سوز e2+lpنوشتم با تحویل خرداد.
حالا دوباره تو شرایط بهمن ماه تحویل فروردین زده. چه جوریاست؟

nima9999
28 January 2010, 01:49 AM
(ایران خودرو یا پارسخودرومسئله این است)؟
اگه مطالبی که مینویسم رو شما شنیدید،من دیدم:
خط تولید l90درپارس خودرو جدید وکاملا مکانیزه روی ریل هوایی حرکت میکنه وتوسط روباتهای پیشرفته مونتاژمیشه.تمام نیروهای بستن پیچها محاسبه وقطعات منصوبه مخصوصاً جلوبندی که در ایران تولید میشه درصورت استاندارد تشخیص دادن توسط همین روباتها!نصب میشه.
ایران خودرو رو همه میشناسیم پیکان رو همه سوار شدیم،پیکان که دیگه خط تولیدش جمع شده ولی بلا استفاده نمونده وخط تولیداسطوره ای پیکان قدیمی، شده تولیدl90با کارگرهای قدیمی وکاملاً دستی.اگه ماشینتون ایران خودرو وجلوبندیش اتفاقاً صدای مشکوک داره!اصلاً ناراحتی نداره میدونید چرا؟چون پلوس ودیگر قطعات نامرغوب رو کارگرهای با تجربه خط مونتاژ پیکان به راحتی روی ماشین شما سوار کردن.اونهم با دست های پرتوان.با چند تا شرکت که قطعات خودرو مخصوصاً l90رو تولید میکنن،رابطه دارم!پس از تولید قطعات وتست در صورت استاندارد بودن به پاسخودروودر صورت اشکالات جزئی به ایرانخودرو میفرستند میدونید چرا؟چون دستگاه مکانیزه فقط یک ر اه برای جازدن قطعه میدونه ولی آدم چی؟اگه قطعه بد بره پارسخودرو قطعه مرجوع میشه وشرکت سازنده به دار مکافات.اگه بره ایران خودرو دستی جا میخوره واصلاً مرجوعی نداره.قضاوت با خودتون (ایران خودرو ؟یا پارس خودرو؟)
(میدونستید توی ایران کارخونه ای وجود داه که برای بنز!لنت ترمز میزنه؟)خوشحال میشم نظرات دوستانم رو بدونم.تشکر نشانه قرائت متن من است.متشکرم

alfa65
28 January 2010, 11:12 AM
پس باید فاتحه ی ماشینی که قراره چند ماه دیگه تحویل بگیرم رو از همین الان بخونم !:icon_cry:

mmamushy
30 January 2010, 12:45 AM
نه اینجوری ها هم نیست به هر حال هر دو زیر نظر رنو هستند و تو جدول مقایسه ای هم هی جاشونو با هم عوض میکنن
به نظر من اینا میتونه همش حرف باشه

keyvan-GSM
30 January 2010, 12:57 AM
پس باید فاتحه ی ماشینی که قراره چند ماه دیگه تحویل بگیرم رو از همین الان بخونم !:icon_cry:
بنده الان حدود 20 ماهه که تندر ایران خودرو دارم بدون مشکل خیالت راحت باشه

amin.405
30 January 2010, 02:53 AM
خط تولید l90درپارس خودرو جدید وکاملا مکانیزه روی ریل هوایی حرکت میکنه وتوسط روباتهای پیشرفته مونتاژمیشه.تمام نیروهای بستن پیچها محاسبه وقطعات منصوبه مخصوصاً جلوبندی که در ایران تولید میشه درصورت استاندارد تشخیص دادن توسط همین روباتها!نصب میشه.
ایران خودرو رو همه میشناسیم پیکان رو همه سوار شدیم،پیکان که دیگه خط تولیدش جمع شده ولی بلا استفاده نمونده وخط تولیداسطوره ای پیکان قدیمی، شده تولیدl90با کارگرهای قدیمی وکاملاً دستی.اگه ماشینتون ایران خودرو وجلوبندیش اتفاقاً صدای مشکوک داره!اصلاً ناراحتی نداره میدونید چرا؟چون پلوس ودیگر قطعات نامرغوب رو کارگرهای با تجربه خط مونتاژ پیکان به راحتی روی ماشین شما سوار کردن.اونهم با دست های پرتوان.با چند تا شرکت که قطعات خودرو مخصوصاً l90رو تولید میکنن،رابطه دارم!پس از تولید قطعات وتست در صورت استاندارد بودن به پاسخودروودر صورت اشکالات جزئی به ایرانخودرو میفرستند میدونید چرا؟چون دستگاه مکانیزه فقط یک ر اه برای جازدن قطعه میدونه ولی آدم چی؟اگه قطعه بد بره پارسخودرو قطعه مرجوع میشه وشرکت سازنده به دار مکافات.اگه بره ایران خودرو دستی جا میخوره واصلاً مرجوعی نداره.قضاوت با خودتون (ایران خودرو ؟یا پارس خودرو؟)
(میدونستید توی ایران کارخونه ای وجود داه که برای بنز!لنت ترمز میزنه؟)خوشحال میشم نظرات دوستانم رو بدونم.تشکر نشانه قرائت متن من است.متشکرم

خط بدنه پارس خودرو اتوماتیکه و توسط ربات تولید میشه ... ولی مونتاژ ها دستیه !

میشه بیشتر توضیح بدین منظور دقیقا کدوم قسمت مونتاژ هستش که میگید پلوس هاو دیگر قطعات رو دستگاه جا میزنه ؟

(من خط پارس خودرو رو دیدم .... اگر میشه یه کم بیشتر توضیح بدین)

aminkhan2008
30 January 2010, 08:20 AM
بقول دوستمون اینا همش حرفه
اگر اینجوریه پس رنو داره خودش را توی ایران خودرو بد نام میکنه. پس لابد 206 هم همینجوریه و همش آشغاله.

mohajer_137860
30 January 2010, 08:41 AM

با درود به شما

دوست گرامی ، متاسفانه با نظر شما کاملا مخالفم.
بنده تا به حال بیش از 500 کارخانه تولید قطعات خودرو در داخل و خارج از کشور بازدید کرده ام. .حداقل بیش از 100 بار از خطوط تولید ایرانخودرو،سایپا،زامیاد،ایرانخودرو دیزل،پارس خودرو و ... . همیشه داشتن ماشین آلات پیشرفته و رباتیک در خط تولید دلیل بهتر بودن کیفیت تولید نیست.در جایی که ما دانش استفاده و set up آنها را نداشته باشیم آنها هیچ کمکی نخواهند کرد(داشتیم مواردی که اوضاع بدتر شده است.)استفاده از این تجهیزات به منظور بالا بردن سرعت تولید و کم کردن هزینه ها رواج دارد .کاری که در ایرانخودرو بی در و پیکر خیلی مفهومی ندارد.در خط تولید پارس خودرو برای پراید هم چند ربات وجود دارد آیا کیفیت پراید با سایپا خیلی تفاوت دارد؟قطعا خیر.می توانید به رده بندی خودروها که هر ماه اعلام میشود مراجعه کنید و یا از مالکان پراید بپرسید.من اگر بخواهم پراید بخرم سایپا را ترجیح میدهم.

در حال حاضر به صورت کلی کیفیت مونتاژ لوگان در ایرانخودرو از پارس خودرو بالاتر است.پارس خودرو روزانه 200 دستگاه تولید میکند و باید از نظر تیراژی سودده باشد.پس ناگزیر به سریع کارکردن است.در حالی که ایران خودرو با پول یامفتی که از فروش بعضی خودروها(مثل 206 تیپ 2 و پارس و ...) به دست می آورد ضرر ناشی از تولید لوگان را پر میکند و با مونتاژ روزانه 30-40 دستگاه دقت بیشتری روی تولید دارد . 5 شنبه بنا به ضرورت پارس خودرو بودم دقیقا به علت نیاز خط تولید چندین قطعه با مجوز ارفاقی رنوپارس در خط تولید بود . در صورتیکه ایرانخودرو مدتهاست تولیدش کمه و نیازی به اینکارها ندارد.در پایان چون رنو پارس از بحث کیفیت کوتاه نمی آید. در پایان مطمئن باشید لوگان در هر دو شرکت بهترین کیفییت مونتاژ را در خودروهای زیر 20 میلیون دارد.

خط بدنه پارس خودرو اتوماتیکه و توسط ربات تولید میشه ... ولی مونتاژ ها دستیه !

میشه بیشتر توضیح بدین منظور دقیقا کدوم قسمت مونتاژ هستش که میگید پلوس هاو دیگر قطعات رو دستگاه جا میزنه ؟

(من خط پارس خودرو رو دیدم .... اگر میشه یه کم بیشتر توضیح بدین)

نوشته امین خان کاملا صحیح است.خط بدنه پارس خودرو فقط جاهایی که جوشکاری دارد اتومات است.توسط ربات جوشکاری میشود.خط رنگ ایران خودرو هم اتومات است.هر دو یک ربات هم برای تزریق سیلر دور شیشه دارند.و شیشه با دست نصب میشود.(بر خلاف شایعات جاری)

با تشکر و احترام به نظر همه دوستان

پاینده باشید.

amin.405
30 January 2010, 02:59 PM
دقیقا .... همونجور که قبلا گفتم و شما هم تایید کردید تنها رباتی که توی خط مونتاژ تندر پارس خودرو دیدم .....همونطور که گفتین یه ربات بود که شیشه رو روش میزاشتن و اون چسب دور شیشه رو با دقت دور تا دور میزد .
به نظر من بودن صرفا ربات باعث کیفیت بالاتر نمیشه (تازه اونم توی بدنه سازی ) و مهم تر ، مونتاژ قسمت های فنی وداخلیه و همیشه هم امتیازات کیفیت بیشتر مال این قسمتاست .

وگرنه تو همون پارس خودرو خط بدنه ی پراید هم 5...6 تا ربات برای ساخت بدنه داره ...ولی این دلیل کیفیت بالا نیست.
چون در مراحل بعد برا مونتاژ که میره ، چون خط مونتاژ فوق العاده سرعتش زیاده کیفیتش مونتاژ وحشتناکه .

(ساعتی 40 تا پراید تولید میشه ....حالا خودتون ببینید چیه....آیا هر چقد هم بدنش خوب باشه و رباتیک تولید بشه ، کیفیتی باقی میمونه؟)

(برا تایید حرفام میتونید خودتون برید یه نمایندگی و پراید پارس خودرو و سایپا رو مقایسه کنید ......حتی از ظاهر و از بیرون نیز تفاوت رو احساس میکنید.)

alfa65
30 January 2010, 04:56 PM
من تا اونجا که خبر دارم واز اشنایانی که در خط تولید پارس خودرو هستن شنیدم گفته میشه سر هم کردن اتاق همه ی ماشین ها با رباته و سالن رنگ هم مشترک بین همه ی ماشین ها استفاده میشه ( ماکسیما پراید ...) البته منظورم این نیست رنگ همه ی ماشین ها از نظر کیفیت باهم برابر ه! اما نصب موتور و سیستم تعلیق هم نیمه اتوماتیک انجام میشه حالا می مونه تزیینات داخل اتاق که اونو دیگه خبر ندارم .
درمورد خط تولید ایرانخودرو هم دیگه عکس های زیر اگه اپلود بشه دیگه حرفی نمی مونه !!!!
این عکس ها کار دو تا از دانشجو های آزاد تاکستان که نمی دونم چه جوری تونستن دوره ی کارورزیشونرو تو ایرانخودرو بگذرونن گرفتن که ازشون تشکر می کنم .:icon_cool

alfa65
30 January 2010, 06:42 PM
من تا اونجا که خبر دارم واز اشنایانی که در خط تولید پارس خودرو هستن شنیدم گفته میشه سر هم کردن اتاق همه ی ماشین ها با رباته و سالن رنگ هم مشترک بین همه ی ماشین ها استفاده میشه ( ماکسیما پراید ...) البته منظورم این نیست رنگ همه ی ماشین ها از نظر کیفیت باهم برابر ه! اما نصب موتور و سیستم تعلیق هم نیمه اتوماتیک انجام میشه حالا می مونه تزیینات داخل اتاق که اونو دیگه خبر ندارم .
درمورد خط تولید ایرانخودرو هم دیگه عکس های زیر اگه اپلود بشه دیگه حرفی نمی مونه !!!!
این عکس ها کار دو تا از دانشجو های آزاد تاکستان که نمی دونم چه جوری تونستن دوره ی کارورزیشونرو تو ایرانخودرو بگذرونن گرفتن که ازشون تشکر می کنم .:icon_cool
http://www.2shared.com/file/11003968/7ec2328a/irankhodro_tondar90_.html
:icon_sad: بلاخره اپلود شد

alfa65
30 January 2010, 10:19 PM
دوستانی که تندر دوگانه ثبت نام کردن برن پول هاشون رو جمع کنند ظاهرا ایرانخودرو حسابی کیسه دوخته !!!!!!!!!!!!!!!!
ABS+CD+E1 نقره ای = تومان 11814400:icon_cry:
ABS+CD+CNG+E1 = ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :icon_razz
یه سری بزنیدبه :

http://ww.phalls.com/showthread.php?t=40568&page=354

persiangalaxy
31 January 2010, 12:13 AM
دوستانی که تندر دوگانه ثبت نام کردن برن پول هاشون رو جمع کنند ظاهرا ایرانخودرو حسابی کیسه دوخته !!!!!!!!!!!!!!!!
ABS+CD+E1 نقره ای = تومان 11814400:icon_cry:
ABS+CD+CNG+E1 = ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :icon_razz
یه سری بزنیدبه :

http://ww.phalls.com/showthread.php?t=40568&page=354

قیمتش بدون CNG چقدره؟

خوشبحال خودم که حواسم نبود موقع ثبتنام بگم CNG میخوام :icon_arro

loyalamin
31 January 2010, 04:17 PM
دوستان پارس خودرو برنامه اي براي فروش دوگانه سوز نداره ؟

alfa65
4 February 2010, 03:31 PM
دوستان پارس خودرو برنامه اي براي فروش دوگانه سوز نداره ؟

فعلا که خبری نبوده و یه چند صد دستگاهی تولید شده که همگی تاکسی بوده و راهی کشور همسایه عراق شدند ( E0 پایه گاز سوز ) ولی این که برای داخل تولید کنند تا هفته ی قبل که خبری تو خط تولید نبود . :icon_roll

این هم یه عکس از موتور دوگانه سوز تندر که از سایت (www.tuningtalk.com ) قرض گفتم اگه دیر باز میشه به خاطر کیفیتشه !
http://h.imagehost.org/view/0239/Picture_006
:icon_cool

mehdizadeh04
6 February 2010, 11:11 AM
با سلام
این عکس ها رو هم بنده گرفتم.
شرمنده
اگه تکراری بود بفرمایید تا پاکش کنم.

http://h.imagehost.org/t/0761/DSCN2979.jpg (http://h.imagehost.org/view/0761/DSCN2979)

http://h.imagehost.org/t/0353/DSCN2978.jpg (http://h.imagehost.org/view/0353/DSCN2978)

http://h.imagehost.org/t/0614/DSCN2977.jpg (http://h.imagehost.org/view/0614/DSCN2977)

http://h.imagehost.org/t/0655/DSCN2980.jpg (http://h.imagehost.org/view/0655/DSCN2980)

http://h.imagehost.org/t/0953/DSCN2981.jpg (http://h.imagehost.org/view/0953/DSCN2981)

با تشکر

alfa65
6 February 2010, 05:52 PM
اون عکس آخری نمای پشت دینام ماشینه ؟
مثل موتور 206 خبری از منی فولد نیست .
در ضمن تمام خودرو سازها در نمایشگاه ها وقتی یه محصول جدید رو معرفی می کنن سعی می کنن تا اونجا که امکانش هست اون رو تمیز و شیکش کنن اما متاسفانه در ایران این قضیه برعکسه تو عکس معلومه حتی به خودشون زحمت ندادن که گردوخاک موتور رو بگیرن وحتی ورودی و خروجی اب موتور هم خورده شده ورنگش ریخته !:icon_eek:

mm_barati
7 February 2010, 06:50 PM
احتمالا باید 12700 می شه چون e1 cp abs+cd یک میلیون 200 گرانتر میدن با این حساب باید نوع گاز سوزش هم 12700 در بیاد با اضافه کردن این آپشنها فقط می خواهند گرانتر بدن وسودشون را بالاتر ببرن :icon_bigg:icon_bigg:icon_bigg

alfa65
7 February 2010, 07:04 PM
احتمالا باید 12700 می شه چون e1 cp abs+cd یک میلیون 200 گرانتر میدن با این حساب باید نوع گاز سوزش هم 12700 در بیاد با اضافه کردن این آپشنها فقط می خواهند گرانتر بدن وسودشون را بالاتر ببرن :icon_bigg:icon_bigg:icon_bigg

من که خودم به شخصه (5=8-13) کنار گذاشتم :icon_idea

dr_hadi88
8 February 2010, 12:11 AM
من که خودم به شخصه (5=8-13) کنار گذاشتم :icon_idea

الان يني تا خرداد که تحويل ميدن سود مشارکت ميشه 600-700تومن از اون 12700 کم ميشه ديگه؟

aminkhan2008
8 February 2010, 09:11 AM
بنظر من حداکثر 13 و حداقل 12.8 هست

mm_barati
10 February 2010, 12:40 PM
بعضی ها میگن قیمت e1 cp cng حدود 12 تا 13 میلیون میشه هیچ کس قیمت دقیق تری نداره؟ وچرا اینقدر با e1 cp معمولی اختلاف قیمت داره؟

mm_barati
10 February 2010, 12:48 PM
دوستان لطفا اگر اطلاع دقیقی از قیمت کارخانه ایی (e1 cp new) در پارس خودرو و ایران خودرو دارن لطفا اعلام کنند. همچنین قیمت کارخانه ایی e1 cp new +cngایران خودرو چند است؟

alfa65
14 February 2010, 07:35 PM
بعضی ها میگن قیمت e1 cp cng حدود 12 تا 13 میلیون میشه هیچ کس قیمت دقیق تری نداره؟ وچرا اینقدر با e1 cp معمولی اختلاف قیمت داره؟

قیمت پایه 11460000 + 8000000 + 5000000+ 200000= CD+ ABS+CNG

mm_barati
16 February 2010, 03:54 PM
قیمت پایه 11460000 + 8000000 + 5000000+ 200000= CD+ ABS+CNG
ما که نفهمیدیم ؟ لطفا دقیقتر توضیح دهید؟

alfa65
16 February 2010, 07:46 PM
ما که نفهمیدیم ؟ لطفا دقیقتر توضیح دهید؟

ببین دوست عزیز قیمت E1 +CP هست 10460000 .طبق گفته ی پارس خودرو
حالا ایران خودرو اومده روی این خودرو سیستم CNG رو هم سوار کرده که با مقایسه خودروهای گاز سوز شده مشابه میشه حدس زد که 800000 بر قیمت پایه افزوده میشه از طزفی بنابر درخواست ( فشار راهنمایی رانندگی ) :victory: اومدن روی خودرو های تولیدی بعد از 88 ABS هم نصب کردن که اون هم در میاد 700000 . حالا این مبالغ رو با یه CD که مفت نمی ارزه و اون هم دارن به قیمت 200000 می بندن به ناف مردم که جمعا درمیاد نزدیک 12200000 اما شما روی 12500000-13000000 حساب کنید :icon_cry::icon_bigg .
اما راجع به محاسن این مدل جدید :

1.اکسل عقب تقویت شده

:icon_twis

mm_barati
16 February 2010, 08:48 PM
یکی از دوست در تاپیک "سوالات مربوط به ثبت نام و تحویل تندر 90"گفته بود که "نقل قول از یکی از کارشناسان ایران خودرو قیمت e1 cp new cng حدورد 14.000.000 تومان تا 14.250.000 هست"
ماکه موندیم که قیمتش چنده ؟
با توجه به اینکه قیمت e1 cp+abs میگن 11700000 شده یعنی برای abs+cd حدود : 1200000
حالا ما موندیم برای cng چقدر بخوان اضافه کنند.؟

moje90
16 February 2010, 09:06 PM
یکی از دوست در تاپیک "سوالات مربوط به ثبت نام و تحویل تندر 90"گفته بود که "نقل قول از یکی از کارشناسان ایران خودرو قیمت e1 cp new cng حدورد 14.000.000 تومان تا 14.250.000 هست"
با توجه به اینکه قیمت e1 cp+abs میگن 11600000 شده :icon_cry::icon_cry:
با سلام دوستان :icon_winkدیگه فکر نکنم تا این حد ایران فرقون بتونه به مردم اجحاف کنه و هر قیمتی دلشون خواست بندازن به ملت(پوزش میخام):icon_neut بنظرم حد اکثر قیمت E1+CP+ABS+CNG همون 12.5 تا 13 دیگه آخرشه :icon_sad:چون اگه E1 بشه 14 تومن لابد E2 میشه 17 تومن که با عقل جور در نمیاد :icon_twis

mm_barati
16 February 2010, 09:20 PM
با سلام دوستان :icon_winkدیگه فکر نکنم تا این حد ایران فرقون بتونه به مردم اجحاف کنه و هر قیمتی دلشون خواست بندازن به ملت(پوزش میخام):icon_neut بنظرم حد اکثر قیمت E1+CP+ABS+CNG همون 12.5 تا 13 دیگه آخرشه :icon_sad:چون اگه E1 بشه 14 تومن لابد E2 میشه 17 تومن که با عقل جور در نمیاد :icon_twis
اصلا کسی فکرش رو میکرد برای abs
1200000بیشتر بگیره

alfa65
16 February 2010, 09:48 PM
با توجه به اینکه قیمت e1 cp+abs میگن 11700000 شده یعنی برای abs+cd حدود : 1200000
حالا ما موندیم برای cng چقدر بخوان اضافه کنند.؟
خوب طبق گفته خودتون ( e1 cp+abs میگن 11700000 ) درست حالا اگه اختلاف قیمت بین سمند معمولی و دوکانه سوز و 405 معمولی و دوگانه سوز رو بررسی کنیم می رسیم به حدودا 1200000 که در جمع در میاد 12900000 ودیگه نمی دونم . :icon_eek:
من که قبلا گفته بودم بد جوری برای تندر کیسه دوختن :cool_phalls_37:
راستی اون شماره پست ( کی از دوست در تاپیک "سوالات مربوط به ثبت نام و تحویل تندر 90"گفته بود که "نقل قول از یکی از کارشناسان ایران خودرو قیمت e1 cp new cng حدورد 14.000.000 تومان تا 14.250.000 هست" ) رو میشه بگید من که هر چی گشتم چیزی نبود !

mm_barati
16 February 2010, 10:04 PM
http://ww.phalls.com/showthread.php?t=40568&highlight=cng+%CA%E4%CF%D1&page=364
شماره 4724 اینو نوشتن
http://ww.phalls.com/showpost.php?p=793564&postcount=4724

jvani
16 February 2010, 11:17 PM
خودرو سازهای ما فقط دنبال سود بیشترن به هر طریقی که شده با اضافه کردن یک آپشن روی خودرو چند برابر قیمتشو از مردم بیچاره میگیرن؟فقط به این خار که رقیبی ندارن ؟

moje90
17 February 2010, 12:10 AM
خودرو سازهای ما فقط دنبال سود بیشترن به هر طریقی که شده با اضافه کردن یک آپشن روی خودرو چند برابر قیمتشو از مردم بیچاره میگیرن؟فقط به این خار که رقیبی ندارن ؟
با سلام ورودتون رو تبریک میگم:icon_winkبله متاسفانه همینه و هیچ کاریش هم نمیشه کرد زوری شده و مردم هم چاره ای جز خرید ندارن :icon_cry:

jvani
17 February 2010, 12:25 AM
به نظرتان میشه برای گران کردن بیش از حد e1 cp+absبه تعزیرات شکایت کرد

amin.405
17 February 2010, 04:09 PM
مثل اینکه این e1 های abs دار یه تغییرات دیگه ای هم کردن . به این مطلب دقت کنید :

سیر تکاملی رنو تندر90
شركت رنو پارس با همكاري مستمرخود با ايران خودرو و پارس خودرو و در راستاي رضايتمندي بيشتر مشتريان اقدام بهبرخي تحولات در محصول رنو تندر90 نموده است. اين تغييرات بر مبناي نياز بازار،تقاضاي مشتريان و همچنين در جهت پيشي گرفتن از رقبا روي اين خودرو انجام شده است. تغييرات و تحولات فوق الذكر به شرح زير مي باشد:
-حذف راديو كاست و جايگزيني آنبا راديو سي دي در مدلهاي E0AC, E1CP
- نصب سيستم ترمزضدبلوكه ABS روي مدلE1CP اين تحول نه تنها جوابگوي مقررات جديد از سوي اداره راهنمايي و رانندگي وسازمان استاندارد ايران خواهد بود بلكه اين مدل را تبدیل به مدلي كامل از لحاظ سطحتجهيزات نموده است.
- نصب سر دنده جديد كه حالت ارگونومي بيشتر و شكل زيبا ترينسبت به سردنده قديمي اين خودرو دارد.
- ارائه دو رنگ جديد بژ و قرمز متاليك دركنار ديگر رنگهاي موجود رنو تندر90 نيز حاكي از به روزوجوان بودن اين خودرو ميباشد.

چون ایران خودرو هم از اسم New E1 Cp +ABS در هنگام پبت نام استفاده کرده احتمال تغییراتی بجز ABS و ضبط CD توش هست.

راستی من یه حواله E1 ABS دارم رنگ سفید تحویل اسفند دارم و به علت اینکه پول لازم دارم میخوام بفروشمش . تو قسمت Plaza یا همون بازار سایت هم آگهیش هست .

mb2006
17 February 2010, 05:06 PM
به نظرتان میشه برای گران کردن بیش از حد e1 cp+absبه تعزیرات شکایت کرد
بله میشه شکایت کرد ولی متاسفانه هیچ گونه ترتیب اثری نخواهند داد .

jvani
18 February 2010, 12:57 PM
قیمت کارخانه e1 cp معموای 10500000
قیمت کارخانه e1 cp +abs برایر11700000
باضافه کردن abs چرا 1200000 قیمت خودرو اضافه شده مگر نباید با اضافه کردنabsحدود 500000قیمتش اضافه بشه؟
حالا قیمت کارخانه e1cp+abs +cng چقدر است از دوستان کسی خبر داره؟

mm_barati
21 February 2010, 04:33 PM
گاز سوزها مثل اینکه گازشون قطع شده هیچ کس هیچی نمیگی؟ همه تو کما هستند؟:icon_smil

a_rudi
21 February 2010, 06:37 PM
گاز سوزها مثل اینکه گازشون قطع شده هیچ کس هیچی نمیگی؟ همه تو کما هستند؟:icon_smil

ظاهرا شما دنبال قيمت تندر دوگانه سوز هستي؟ ولي من تعجب مي‌کنم هنوز که اين ماشين نيومده تو بازار و دوستان نظرات ارزنده‌اي راجع به قيمت دادن

alfa65
21 February 2010, 06:45 PM
نه دوست عزیز همه بیداریم و اماده :icon_razz اما تا یه چیزی موجود نباشه
نمیشه راجع به اون صحبت کرد و همه ی اطلاعات این قسمت با استفاده از منابع رسمی در اختیار دیگر کاربران قرار می گیرد :icon_idea پس بهتره 2-3 ماه دیگه هم صبر کنیم تا اولین تندر های دوگانه سوز در اختیار مشتری ها قرار بگیره :icon_cry: و اونوقت اماده ی همه نوع اطلاع رسانی هستیم . همه ی کاربر ها هم به سرعت اطلاعات و اخبار جدید را در سایت ثبت می کنند .:icon_sad:

mm_barati
23 February 2010, 10:49 AM
قیمت e1 cp+cng
12900می باشد اگر این طور باشد یعنی 2500 فقط دادن برا گاز سوز بودن می گیرن؟ تو سایت قیمت را زده
www.vafa.biz

mm_barati
23 February 2010, 10:56 AM
تازه اگر abs هم نداشته باشه ؟ فاجعه است با این قیمت

amin.405
23 February 2010, 12:16 PM
دوگانه سوزها همه ABS دارن . ... قیمت ABS دارها 11700 هستش که این دوگانه ها اگر حرف mm_barati (http://ww.phalls.com/member.php?u=125757) عزیز درست باشه حدود 1.200 گرونتره که زیاد غیر منطقی نیست (با توجه به اینکه موتورش یه تغیراتی هم از نظر فنی با معمولیا داره )

hoomanmcf
23 February 2010, 12:28 PM
دوگانه سوزها همه ABS دارن . ... قيمت ABS دارها 11700 هستش که اين دوگانه ها اگر حرف mm_barati (http://ww.phalls.com/member.php?u=125757) عزيز درست باشه حدود 1.200 گرونتره که زياد غير منطقي نيست (با توجه به اينکه موتورش يه تغيراتي هم از نظر فني با معموليا داره )

من مهر ماه که E2lp ثبت نام ميکردم تو نمايندگي بخشنامه فروش فوري E1cp+cng رو ديدم 12900 بود نوشته بود تحويل 45 روزه و ABS هم نداشت. ضمنا نمايندگي پارس خودرو بود. حالا تحويل دادن يا نه رو خبر ندارم.

jvani
23 February 2010, 01:27 PM
من هم تو سایت www.vafa.biz در قسمت خودروهای پارس خودرو قیمت e1cp+abs را 11590زده وقیمثe1 cp+cng را 12900زده احتمالا اگر abs داشت حتما میزد e1 cp+abs +cng
با این قیمتا احتمالا 1e1cp+abs+cng= 14100 می شود یعنی از e2 lpهم گرانتر؟

alfa65
23 February 2010, 04:44 PM
یعنی 3.5 میلیون:money: فقط به خاطر CNG و ABS و سر دنده :icon_twis . واقعا که راه تو را می خواند ...
حالا من نمی دونم بقیه پول ماشین رو چی کار کنم :icon_cry:

amin.405
23 February 2010, 06:02 PM
پارس خودرو رو نمیدونم ولی ماشینای ایران خودرو که دوگانه سوز ثبت نام کردن همه ABS دارن .

alfa65
23 February 2010, 08:21 PM
من مهر ماه که E2lp ثبت نام ميکردم تو نمايندگي بخشنامه فروش فوري E1cp+cng رو ديدم 12900 بود نوشته بود تحويل 45 روزه و ABS هم نداشت. ضمنا نمايندگي پارس خودرو بود. حالا تحويل دادن يا نه رو خبر ندارم.
اره درسته من چندماه قبل یه اگهی تو اینترنت دیدم که E1 + CP+CNG رو برای فروش گذاشته بود و قیمت هم این حدودا بود :icon_roll . وادعا می کرد توسط خود شرکت CNG نصب شده ! به اون ایمیل زدم اما جواب نداد :icon_razz

a_rudi
24 February 2010, 03:20 AM

من هم يادمه همون موقع خود آقايون نمايندگي از جزئياتش خبر نداشتن. راستي آيا تحويل کسي دادن يا نه فقط حرف بود؟ من ماشين دوگانه سوز دارم يعني نبايد حداقل يه بار هم توي صف گاز يکي ميديدم؟ يا خيلي بدشانسم؟ دوستان و آشنايان هم که کسي نديده. فکر نکنم تحويل داده باشن که جزئيات از قبيل موتور و سيستم گاز و مخزن و از همه مهم‌تر قيمتش دربياد.

اما يه نکته مدتي پيش سه تا تريلي حمل خودرو رو ديدم که هر کدوم 6تا تندر E0 انداخته بود بالا رنگ زرد و
دوگانه سوز
خوب نمرديم روي تريلي ديديم، دقيقا جاي نازل مخزن گازش مثل سمند و پژو بود و همون جا روي گلگير سمت راننده، خيلي بعد فهميدم تاکسي بودن واسه کشور دوست و برادر عراق
:icon_bigg
نميدونم چراغي که به خونه رواست به مسجد حرومه يا نه:icon_eek:
مخلص کلام اينکه ظاهرا توي بازار ايران نيست و اگه بود لااقل يه نفر فقط يه نفر ديده بود
فقط ماشين‌هاي داخلي پارس‌خودرو که مهاجر عزيز هم گفته بود

سپاس

amin.405
24 February 2010, 02:24 PM
من که خط تولید پارس خودرو رفته بودم این تندر های تاکسی به تعداد زیادی تولید کرده بودن

و علاوه بر اون تو اتاق مدیریت سالن رنگ که رفتم ....
روی برنامه هایی که رو دیوار زده بودن (که روی یه تخته وایت بورد نوشته بودن) برنامه های بعدیشون برا بعد از تولید تندر به رنگ ...زرد خورشیدی (به قول خودشون) ...قرار بود تندر خردلی هم تولید کنن برا صادرات به عراق !!

حالا نمیدونم چرا این رنگ !!

اگر شد حتما براتون عکس میزارم .

moje90
24 February 2010, 07:36 PM
با سلام دوستان :icon_winkیکی از دوستهای قدیمیم یه تندر E2+LP مدله 87 خرید و خودش با حدود 500 تومن(خودش گفت) ماشینشو گاز سوز کرد و تقریبا هم راضی بود ولی هر کاریش کردم نگفت دقیقا چند خرجش شده ؟؟؟میگفت با یه باک گاز حدود 250 کیلومتر راه میره :icon_excl

aminkhan2008
25 February 2010, 07:51 AM
البته یکی از بچه های همین جاPHALLz با 600 یا 800 هزار تومان تندر را دو گانه سوز کرده بود

jvani
26 February 2010, 10:36 PM
قبلا تو سایت رنو پارس اطلاعاتی در مورد تندر گاز سوز گذاشته بود ولی الان هرچی گشتم چیری نیافتم و از روی سایت حذف شده فکر می کنید چرا؟ www.renault.co.ir

jvani
6 March 2010, 06:36 PM
هیچ کس اطلاعی از قیمت تندر گاز سوز پیدا نکرده؟

Emrankhan
8 March 2010, 11:17 AM
آیا میشود تندر e2 را گازسوز کرد راهنمایی کنید متشکرم

jvani
8 March 2010, 10:39 PM
در جمع دوستان کسی تحویل فروردین تندر گاز سوز هست؟

a_rudi
9 March 2010, 05:32 PM
در جمع دوستان کسی تحویل فروردین تندر گاز سوز هست؟

مگه گاز سوز زودتر از ارديبهشت هم پيش فروش شد، من واسه اولين تحويل تندر دوگانه ثبت نام کردم که همون ارديبهشت اگه بدن

jvani
10 March 2010, 12:43 PM
مگه گاز سوز زودتر از ارديبهشت هم پيش فروش شد، من واسه اولين تحويل تندر دوگانه ثبت نام کردم که همون ارديبهشت اگه بدن
پیش فروش یک ودیعه بهمن برای تحویل در تاریخ 89/1/31 و 2/15و 3/12 پیش فروش تندر گاز سوز انجام شده است

aminkhan2008
10 March 2010, 05:57 PM
با وضع موجود دو گانه سوز تندر و دیگر ماشینهای دوگانه نیومده، قیمتش توی بازار میکشه بالا، چونکه سهمیه ها شده ماهی 60 لیتر یعنی روزی 2 لیتر.برای عید هم 80 لیتر سهمیه دادند.

a_rudi
10 March 2010, 07:06 PM
پیش فروش یک ودیعه بهمن برای تحویل در تاریخ 89/1/31 و 2/15و 3/12 پیش فروش تندر گاز سوز انجام شده است

بله درسته اون موقع من هم اطلاعيه فروش ايران فرقون رو ديدم، اما پرسيدم گفتند دوگانه از ارديبهشت به بعد، شايد هم سر کار رفتم:icon_twis
خلاصه که فکر نکنم، شايد مهاجر عزيز اطلاعات دقيقتري داشته باشه

سپاس

alfa65
10 March 2010, 11:41 PM
اون موقعی که من ثبت نام میکردم بعد از 3 ساعت از شروع ثبت نام تو ایران خودرو مسول فروش گفت که فروش فروی E2 فول معمولی واسه بهمن تموم شده ومن گفتم بقیه شراط رو بگو که رسید به سیستم فروش دوگانه سوز اردیبهشت ! یعنی فبل از اردیبهشت 89 تحویل ندارن فکر کنم بخشنامه اش هم تو سایت ایرانخودرو هست .
اینم لینکش :

http://www.2shared.com/file/12008194/1816ae4a/___2576.html

jvani
11 March 2010, 10:03 AM
http://sales.ikco.com/letter/2598.pdf

aminkhan2008
11 March 2010, 10:12 AM
حرف jvani درسته، ایران خودرو توی ثبت نام دی و بهمن ماه هم تندر بنزینی و هم دوگانه سوز برای فروردین ثبت نام میکرد ولی ما برای سری اول ثبت نام تندر یعنی آخر آذر اسم نوشتیم که اولین سری همه دوگانه سوزها اردیبهشت بود.
ظاهرا اولین سری تحویلی باید فروردین باشه

a_rudi
12 March 2010, 04:38 AM
بله درسته دي و بهمن بود اما همه نوعش رو در غالب يه آيتم آورده توي اون بخشنامه اما اون موقعي که ميرفتي واسه ثبت نام ميگفتن بنزيني فروردين و ... و دوگانه از ارديبهشت حالا نمي دونم

a_rudi
16 March 2010, 02:05 AM
با وضع موجود دو گانه سوز تندر و دیگر ماشینهای دوگانه نیومده، قیمتش توی بازار میکشه بالا، چونکه سهمیه ها شده ماهی 60 لیتر یعنی روزی 2 لیتر.برای عید هم 80 لیتر سهمیه دادند.

امين خان عزيز دل برادر اينطوري که پيداست واسه تحويلش نبايد زودتر از خرداد صابون به دلمون بماليم نه، بنزيني تحويل بهمن رو اسفند دادن اسفند رو تازه دعوتنامه دادن و الي آخر، خبري از توليد دوگانه سوز داري؟

aminkhan2008
16 March 2010, 08:43 AM
من هم مثل شما بیخبر. از مهاجر خان خبری نیست؟

moje90
16 March 2010, 02:52 PM
دوستان ما برای بابای رفیقمون چند روز پیش از پارس خودرو پرسیدیم گفت به احتماله خیلی زیاد تا بعد از خرداد تندر دوگانه سوز تولید نمیکنند :icon_redf میگفت یه قطعه هایی تو موتورش عوض شده که هنوز رنو بهشون مجوز تولید نداده و باید این قطعه ها از فرانسه و رومانی وارد بشه :icon_twis

alfa65
17 March 2010, 12:31 PM
دوستان ما برای بابای رفیقمون چند روز پیش از پارس خودرو پرسیدیم گفت به احتماله خیلی زیاد تا بعد از خرداد تندر دوگانه سوز تولید نمیکنند :icon_redf میگفت یه قطعه هایی تو موتورش عوض شده که هنوز رنو بهشون مجوز تولید نداده و باید این قطعه ها از فرانسه و رومانی وارد بشه :icon_twis

خدا کنه این شامل حال تولیدات ایرانخودرو نشه :icon_redf

persiangalaxy
8 April 2010, 11:33 AM
پس خوشبحال خودم که موقع ثبت نام با اینکه میخواستم دوگانه بنویسم یادم رفت و تک سوز بنزینی رو ثبت نام کردم.

a_rudi
14 April 2010, 05:57 AM
سلام دوستان توي TT بخش تندرهاي CNG دوستي خبري از تاکسي تندر دوگانه سوز گذاشته بود ببين خالي از لطف نيست
http://up.iranblog.ir/7/1271294157.jpg

alfa65
15 April 2010, 06:33 PM
واسه هیچ کدوم از دوستان دعوت نامه نیومده ؟:icon_eek:
این ایرانخودرو دیگه داره شورشو در میاره !! من تمام پولم رو اماده کردم (8+6 ) دارم اما خبری نیست :icon_mad:
حداقل قیمتو بگن این که دیگه قطعه نیست بگن نداریم یا تو تحریم هستیم ....

jvani
16 April 2010, 09:18 AM
من در مورد قیمت تندر گاز سوز با هر جا که تماس گرفتم چه تلفنی چه ایمیلی هیچکس از قیمت آن اطلاعی نداشت و میگفتن چون دفعه اول هست که تولید می شود قیمت هنوز مشخص نیست .

a_rudi
18 April 2010, 09:24 AM
من در مورد قیمت تندر گاز سوز با هر جا که تماس گرفتم چه تلفنی چه ایمیلی هیچکس از قیمت آن اطلاعی نداشت و میگفتن چون دفعه اول هست که تولید می شود قیمت هنوز مشخص نیست .

دوست عزيز با توجه به قيمت پايه و اختلاف قيمت دوگانه وبنزيني ساير محصولات ميتوني خودت يه تخميني بزني حالا دقيقش که لزومي نداره:
New E1 CPقيمت کارخونه هست 11700چوب
E2LPقيمت کارخونه هست 13960چوب که حالا شده 14100چوب

خوب ميرسيم به اختلاف قيمت اگه دقت کنيد سمند در کارخونه با اختلاف1250چوب دوگانه سوز شده، 405 با 1000چوب، Roaبا 950چوب، پرايد با850 چوب.

ديگه تو خود داني

من ميگم حداقل 1000چوب واسه اختلاف دوگانه و بنزيني تندر بايد در نظر گرفت

(در ضمن چوب واحد هزار تومان است)

درود

aminkhan2008
18 April 2010, 10:00 AM
به نظ من با گندی که برای اضافه قیمت برایABS دارکردن E1+cpکردند،
میترسم که کارخونه این مدل را برای ما بیشتر از 13 میلیون حساب کنند،مثلا13.5 .ببخشیدا ،کسی به کسی نیست که،خرتوخر یک قیمتی میدن ما هم مجبوریم بخریم

kami786
18 April 2010, 10:05 AM
به نظ من با گندی که برای اضافه قیمت برایABS دارکردن E1+cpکردند،
میترسم که کارخونه این مدل را برای ما بیشتر از 13 میلیون حساب کنند،مثلا13.5 .ببخشیدا ،کسی به کسی نیست که،خرتوخر یک قیمتی میدن ما هم مجبوریم بخریم

دوست عزیز فکر می کنم درست حدس زدید باید دور و بر 13 حساب کنید
13 که حداقلش میشه

moje90
18 April 2010, 10:38 AM
با سلام:icon_wink اگه قیمت دوگانه سوز E1+cp رو پایه 13 میلیون باشه لابد E2+LPدوگانه سوز حداقل 16-16.5 میشه چون ایران فرقون کلی از این مدل هم ثبت نام کرده :icon_twisخیلی راههای خوبی رو برای بالا بردن قیمت این ماشین پیدا کردن (دوگانه سوز... ABS...وضبط cd و...) :icon_mad:

alfa65
18 April 2010, 03:52 PM
من هم روی 14.300 حساب کردم . دیگه از تین بیشتر بشه والا پول ندارم بدم :icon_cry:

jvani
18 April 2010, 04:49 PM
من هم روی 14.300 حساب کردم . دیگه از تین بیشتر بشه والا پول ندارم بدم :icon_cry:
این طور که شما پول آماده کرید یعنی برای گاز سوز 2600 بشتر کنار گذاشتی
به نظر دوستان بهتر نیست که معمولی بگیریم بعد در مرکز تبدیل ماشین را گاز سوز کنیم بعد از چند سال هم بفروشیمش

alfa65
18 April 2010, 05:20 PM
این طور که شما پول آماده کرید یعنی برای گاز سوز 2600 بشتر کنار گذاشتی
به نظر دوستان بهتر نیست که معمولی بگیریم بعد در مرکز تبدیل ماشین را گاز سوز کنیم بعد از چند سال هم بفروشیمش

lاین قیمت e1 + cng در سایتی بود که قبلا دوستا معرفی کرده بودنند :icon_evil. ولی من با قیمتش کار ندارم :icon_mrgr واسه من کیفیت مهمه اگه بدونید تو این کارگاه ها چه بلایی سر ماشین میارن تا اونو دوگانه سوز کنند این حرفو نمی زدیید به عنوان مثال پراید که یه سیستم ساده ای داره اما دوگانه شرکتی زمین تا اسمون با اینایی که بیرون تبدیل میشن فرق داره مثلا تفاوت های بارزش : شتاب پایین - اتصالات برقی با بدترین کیفیت صورت گرفته به طوری که بعد از چند ماه اکثر چسب های سیم ها باز میشن - قرار گیری بد مخزن در صندوق عقب و ...
اینهایی که گفتم رو امتحان کردم :icon_cool
و یه چیز دیگه این قانون که در اولین سری تولید قطعات با بهترین کیفیت عرضه میشن در ایران واقعیت محضه این مورد رو هم من در اولین سری پراید های دوگانه سوز تجربه کردم که کیفیت فوق العاده بود اما در سری های جدی افتضاحه :icon_eek:

سود انباشته
18 April 2010, 11:21 PM
اين طور که شما پول آماده کريد يعني براي گاز سوز 2600 بشتر کنار گذاشتي
به نظر دوستان بهتر نيست که معمولي بگيريم بعد در مرکز تبديل ماشين را گاز سوز کنيم بعد از چند سال هم بفروشيمش

يعني تندر 90 را هم در کارگاه هاي مجاز ميشه دوگانه سوز کرد؟!

a_rudi
22 April 2010, 10:09 AM
يعني تندر 90 را هم در کارگاه هاي مجاز ميشه دوگانه سوز کرد؟!

بله ميشه صفحات قبلي رو مرور کني يه نمونه‌اش هست، اما بايد بگم با سيستم ساده(نسل اول مثل پرايد) اين کار رو در گارگاه‌ها انجام ميدن

درود

jvani
24 April 2010, 07:01 PM
مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي در جمع نمايندگان رسانه‌هاي گروهي افزود: به اين ترتيب با راه‌اندازي كارت انرژي، انرژي سهميه‌بندي مي‌شود
نورالدين شهنازي‌زاده افزود: در حال حاضر بسياري از خودروها كه دوگانه‌سوز هستند سهميه بنزين خود را مي‌فروشند و در صف سي‌ان‌جي مي‌ايستند چرا كه برايشان صرفه اقتصادي دارد اما با سهميه‌بندي انرژي ميزان سوختي كه افراد استفاده مي‌كنند سهميه‌بندي خواهد شد در اين حالت اگر يك ليتر بنزين استفاده بكنند از سهميه‌شان كم مي‌شود و فرقي ندارد كه سي‌ان‌جي استفاده كند، ال‌پي‌جي استفاده كنند يا بنزين. حجم سوختي كه به هر خودرو اختصاص پيدا مي‌كند مشخص خواهد شد.
وي در پاسخ به اين سوال كه با هدفمندي يارانه‌ها آيا كارت‌هاي سوخت همچنان پابرجا مي‌ماند يا خير گفت: هر تصميمي كه ابلاغ شود كارت انرژي پابرجا مي‌ماند چراكه ما براي مديريت عرضه نياز به اطلاعات آن داريم.
وي گفت: همين كارت‌هاي سوختي كه در دست مردم است در سيستم جديد به كارت انرژي تبديل مي‌شود.
وي زمان سهميه‌بندي انرژي را پايان امسال اعلام كرد.

jvani
24 April 2010, 07:06 PM
فکر کنم اکثر دوستان که قبل از عید ثبت نام کرده بودند خودرو هاشون را تحویل گرفتن فقط تندر های گاز سوز موندن که نه زمان تحویل ونه قیمت مشخص شده
من که اصلا پشیمون شدم که گاز سوز ثبت نام کردم؟و معلوم نیست چه زمانی می خواهند تحویل دهند. و با چه قیمتی؟
ای کاش ابتدا بنزینی می نوشتم و بعد از مشخص شدن وضعیت گاز که قراره کارتی بشه واز سهمیه بنزین کم کنند.
ومعلوم شدن قیمت تندر گاز سوز وتولید توسط کارخانه آن وقت نسبت به ثبت نام اقدام می کردم. نه الان که نه قیمت مشخصه ونه اینکه کارخانه کی می خواهد تولید کند؟

diyukis
24 April 2010, 09:05 PM
به نظر من حیف تندر نیست که بخواد دوگانه سوز بشه؟؟؟؟شرمندمااااا اما فکر میکنم با این کار ارزش این خودرو از نظر فنی زیر سوال میره.البته این نظر منه.خودمم هرگز حاضر نیستم ماشینمو گازسوز کنم.

alfa65
24 April 2010, 09:24 PM
به نظر من حیف تندر نیست که بخواد دوگانه سوز بشه؟؟؟؟شرمندمااااا اما فکر میکنم با این کار ارزش این خودرو از نظر فنی زیر سوال میره.البته این نظر منه.خودمم هرگز حاضر نیستم ماشینمو گازسوز کنم.

وقتی که بنزین نباشه ماشین به چه دردی میخوره حالا میخاد پیکان باشه یا لامبورگینی و کسی به ارزش فنی فکر نمیکنه چون همه میخان یه وسیله ای باشه که بتونه تو حملو نقل کمکشون کنه :cool_phalls_24:
با این اوضاع سوخت فکر کنم باید به فکر خودرو هایی با سوخت خورشیدی برای 10 سال اینده بود :icon_eek:

a_rudi
24 April 2010, 10:56 PM
دوستان در مورد دوگانه سوز شک نداشته باشيد فقط اگر از ماشين زياد مجبوريد استفاده کنيد و اقتصاد هم مهم هست براتون، حتي اگه کارتي هم بشه از بنزين ارزونتر خواهد بود و پيمايش ماشينتون بدون سوخت گيري خيلي بيشتر ميشه

shaban306
25 April 2010, 10:13 AM
وقتی که بنزین نباشه ماشین به چه دردی میخوره حالا میخاد پیکان باشه یا لامبورگینی و کسی به ارزش فنی فکر نمیکنه چون همه میخان یه وسیله ای باشه که بتونه تو حملو نقل کمکشون کنه :cool_phalls_24:
با این اوضاع سوخت فکر کنم باید به فکر خودرو هایی با سوخت خورشیدی برای 10 سال اینده بود :icon_eek:

دوستان در مورد دوگانه سوز شک نداشته باشيد فقط اگر از ماشين زياد مجبوريد استفاده کنيد و اقتصاد هم مهم هست براتون، حتي اگه کارتي هم بشه از بنزين ارزونتر خواهد بود و پيمايش ماشينتون بدون سوخت گيري خيلي بيشتر ميشه

نمیدونم قضیه این کارت هوشمند انرژی رو شنیدین یا نه؟ قراره کارتی بدن که میزان انرژی مورد نیاز یک فرد رو سهمیه بندی کنن، حالا چه گاز و چه بنزین. یعنی به شما سهمیه مشخصی تعیین میکنن که به میل خودتون از بنزین یا گاز استفاده کنین!!! تنها توجیه استفاده از گاز cng هم در خودروهای با موتورهای معمولی (نه پایه گازسوز) تنها جنبه اقتصادیش هست که به حمدالله برا اون هم برنامه دارن!!! یعنی چی انرژی ارزون!!! با این حساب توفیری در دوگانه سوز بودن یا بنزینی بودن ماشین نداره.

houman90
25 April 2010, 12:30 PM

با سلام
بنده هم با عقیده دوستمون که فرموده بودن باید به ارزش ماشین هم توجه کرد موافقم. درسته که در حال حاضر بنزین وضعیت مناسبی نداره و بنظر هم نمی‌رسه که وضعیت بهتر بشه اما همیشه همه چیز که مسائل مالی نیست. شما آیا خودروسازی رو سراغ دارین که ماشین گازسوز (یا دوگانه‌سوز) تولید کنه و تولیدش هم با موفقیت بعنوان جایگزین قطعی خودروهای بنزین‌سوز مورد استفاده قرار بگیره؟ اگر تندر (و حتی بقیه ماشین‌هایی که امروزه توی این کشور دوگانه‌سوز میشن) این قابلیت رو داشت و انجام اینکار ضرر و مشکلاتی رو با خودش به همراه نمی‌آورد مطمئن باشید خود کارخونه رنو زودتر از هر کس دیگه‌ای اینکار رو اونم 40 سال پیش انجام میداد. اگر بنزین از اینی هم که هست گرونتر بشه بنده بشخصه ترجیح میدم کمتر از ماشین استفاده کنم و به فکر جایگزین باشم تا اینکه ماشینم رو از وضعیت استاندارد خارج کنم و خودم و خانواده‌ام رو همیشه در معرض خطر قرار بدم.

موفق باشید

aminkhan2008
25 April 2010, 04:42 PM
در کل نظر من اینه حتی اگه گاز وبنزین همش با هم جزو کارت انرژی محسوب بشن، به منظور رفاه حال دهک پایین(:icon_cry::icon_twis) قیمت بنزین و گاز را افزایش می دهند ولی به گونه است که در هر صورت گاز به صرفه تر از بنزین باشه.
در غیر اینصورت دیگر تاکسی ها هم بنزین می زنند وکسی سراغ گاز نمیره

alfa65
25 April 2010, 06:31 PM
با سلام
بنده هم با عقیده دوستمون که فرموده بودن باید به ارزش ماشین هم توجه کرد موافقم. درسته که در حال حاضر بنزین وضعیت مناسبی نداره و بنظر هم نمی‌رسه که وضعیت بهتر بشه اما همیشه همه چیز که مسائل مالی نیست. شما آیا خودروسازی رو سراغ دارین که ماشین گازسوز (یا دوگانه‌سوز) تولید کنه و تولیدش هم با موفقیت بعنوان جایگزین قطعی خودروهای بنزین‌سوز مورد استفاده قرار بگیره؟ اگر تندر (و حتی بقیه ماشین‌هایی که امروزه توی این کشور دوگانه‌سوز میشن) این قابلیت رو داشت و انجام اینکار ضرر و مشکلاتی رو با خودش به همراه نمی‌آورد مطمئن باشید خود کارخونه رنو زودتر از هر کس دیگه‌ای اینکار رو اونم 40 سال پیش انجام میداد. اگر بنزین از اینی هم که هست گرونتر بشه بنده بشخصه ترجیح میدم کمتر از ماشین استفاده کنم و به فکر جایگزین باشم تا اینکه ماشینم رو از وضعیت استاندارد خارج کنم و خودم و خانواده‌ام رو همیشه در معرض خطر قرار بدم.

موفق باشید

به نظر من شاید تو کشور های اروپایی( حالا نه همه اما اکثرا ) مشکل سوخت یه مشکلی جدیه اونا چون منابع نفتی ندارن از همه بدتر حتی در تولید گاز و یا واردات اون هم با کشورهایی مثل روسیه مشکل دارن پس خودرو سازها فقط موتورهای بنزینی و دیزلی میزنن تازه کی گفته گازسوز تو اونجا تولید نمیشه :icon_twis؟! باید بگم چرا تولید میشه اما بنابر سفارش مشتری مثلا من خودم تو مجله ماشین سال قبل یه مدل جدید از بنز دیدم و خوندم که خیلی برام جالب بود :
اولا پایه گاز سوز بود دوما با هر بار سوخت گیر ی اگه اشتباه نکنم 700 کلیومتر مسافت طی میکرد!!:icon_razz
در مورد موارد فنی هم بگم که منو پدرم هر ماشینی گرفتیم دوگانه سوز بوده و صفر تا جایی هم که ممکن بوده از سوخت گاز استفاده کردیم :icon_cool ولی اینقدر ماشین رو ترو تمیز نگه داشتیم که موقع فروش فرقی با ماشین صفر از نظر کارکرد نداشته ( بعد از 50000 همه ماشینارو میفروشیم )
تازشم هر کی مشتری میومد واسه خرید با توجه به کیلومتر کارکرد ماشین از موتور ماشین تعجب میکرد :icon_mrgr

a_rudi
25 April 2010, 06:45 PM
دوستان توجه شما رو به چند نکته جلب مي‌کنم:
- موقعي که بنزين کارتي شد رو يادتون هست همه ماشين‌ها گرون شدند و نه فقط کم مصرفها و دوگانه ها
-مشکل اساسي بنزين و گاز و تصميم جديد مسئولين محترم شايد مربوط بشه به اونهايي که گاز مي زنند و سهميه بنزين رو مي فروشند( مثل تاکسي ها که آخر ماه جلوي پمپ بنزينا صف مي‌کشند کارت مي‌فروشند)
-در مورد حامل انرژي اين طرحي که راجع به همه چيز اعمال ميشه برق آب گاز بنزين نفت گازوئيل، اطلاعات اساسي راجع به اين طرح منتشر نکردن ولي من فکر مي‌کنم که مثلا بنزين ميشه 10حامل، گاز 3حامل، برق 5حامل، آب 1حامل و .... حالا با اين فرض قيمت رو به عنوان واحد به حامل انرژي ميدن يعني مثلا هر حامل 2تومان. با اين فرضيات بنزين ميشه 20تومان، گاز 6تومان و .... توجه کرديد البته باز هم ميگم اينها مثال بود اما قائدتا شکل کلي کار به اين صورته و در مثلا در ماه به شما 1000حامل انرژي اختصاص ميدن. حالا تو خودت ميدوني هر کاري دوست داري باهاش بکن

diyukis
25 April 2010, 08:41 PM
من خودم ماهی حول و حوشه 75000 هزینه بنزین آزاد میکنم اما حاضر نیستم و نمیشم اول اینکه از گاز استفاده کنم دوم اینکه اینقدر هم وقتم برام ارزش داره که نخوام تو صفهای عجیب و غریب و طویل گاز وایستم.

hesam90
25 April 2010, 09:37 PM
سلام
نهایت تفاوت هزینه بنزین کارتی و آزاد 300 تومان هست که به قول دوستمون تو ماه میخواد بشه 70 یا 80 هزار که ارزش این همه وقت تلف کردن تو صف گاز رو نداره به نظر من حالا بماند که با استفاده از گاز موتور ماشین هم به مرور زمان افت پیدا میکنه
البته با این تفاسیر همه این حرفها بستگی یه خود شما داره :icon_excl

houman90
25 April 2010, 11:56 PM
به نظر من شاید تو کشور های اروپایی( حالا نه همه اما اکثرا ) مشکل سوخت یه مشکلی جدیه اونا چون منابع نفتی ندارن از همه بدتر حتی در تولید گاز و یا واردات اون هم با کشورهایی مثل روسیه مشکل دارن پس خودرو سازها فقط موتورهای بنزینی و دیزلی میزنن تازه کی گفته گازسوز تو اونجا تولید نمیشه :icon_twis؟! باید بگم چرا تولید میشه اما بنابر سفارش مشتری مثلا من خودم تو مجله ماشین سال قبل یه مدل جدید از بنز دیدم و خوندم که خیلی برام جالب بود :
اولا پایه گاز سوز بود دوما با هر بار سوخت گیر ی اگه اشتباه نکنم 700 کلیومتر مسافت طی میکرد!!:icon_razz
در مورد موارد فنی هم بگم که منو پدرم هر ماشینی گرفتیم دوگانه سوز بوده و صفر تا جایی هم که ممکن بوده از سوخت گاز استفاده کردیم :icon_cool ولی اینقدر ماشین رو ترو تمیز نگه داشتیم که موقع فروش فرقی با ماشین صفر از نظر کارکرد نداشته ( بعد از 50000 همه ماشینارو میفروشیم )
تازشم هر کی مشتری میومد واسه خرید با توجه به کیلومتر کارکرد ماشین از موتور ماشین تعجب میکرد :icon_mrgr

اینکه شما میفرمائید معنیش اینه که توی کشورهای اروپائی باید بنزین براحتی گیر بیاد که ماشین ها بنزین سوز هستن که اینطوری نیست. درصورتیکه انتخاب بنزین بعنوان سوخت غالب به دلیل صرفه بالاتر و مناسب تر بودن نسبت به دیگر سوختها هست. ضمناً مشخصه که خودرو پایه گازسوز هم داره توی بعضی جاها تولید میشه ولی اگر به عرض بنده توجه بکنین خواهید دید که اشاره بنده به مواردی بود که «...تولیدش هم با موفقیت بعنوان جایگزین قطعی خودروهای بنزین‌سوز مورد استفاده قرار بگیره...» در هر حال این یک جا استثنائاً مشت نمونه خروار نیست! و بعقیده بنده استفاده از بنزین صددرصد به این معنی هست که حداقل در حال حاضر بنزین بهترین و برترین سوخت برای خودروهای لمروزی محسوب میشه و گاز برعکس بدترین گزینه. بعدش هم در صورتیکه فرد خودرو رو برای استفاده شخصی و نه کاری بخواد، اصلاً سر و ته قضیه و مابه التفاوت گاز و بنزین در طول یکماه چقدر میشه که موتور ماشین رو با بکارگیری گاز فرسوده کنیم؟

diyukis
26 April 2010, 09:05 PM
من فکر میکنم ما ایرانیها عادت کردیم صف وایسیم.با توجه به اینکه اینجا هزینه یه خودرو حداقل 3 برابر کشور های اروپایی هست و در حقیقت حداقل بنزینو باید بدون سهمیه بندی و ارزون در اختیار قرار بدن.اما متاسفانه حکایت،حکایت هم از آخور خوردنو هم از توبره خوردنه!!!!!

jvani
27 April 2010, 06:20 PM
تهران - معاون مديرعامل ايران خودرو در توليد تندر‪ ۹۰‬گفت: شركت ايران خودرو درسال جاري، ‪ ۴۵‬هزار دستگاه تندر ‪ ۹۰‬توليد و روانه بازار مي‌كند كه از اين ميزان ‪ ۱۰‬هزار دستگاه آن گازسوز است.
به گزارش روز دوشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي ايران خودرو، محمدرضا معتمد افزود: افزايش توليد خودرو تندر‪ ۹۰‬گازسوز بستگي به تقاضاي بازار دارد، هرچند اين شركت آمادگي پاسخگويي به نياز مشتريان را دارد.
وي گفت: توليد تندر ‪ ۹۰‬از روزانه ‪ ۷۵‬دستگاه درسال جاري آغاز شده كه به ‪ ۹۰‬دستگاه در خرداد ماه، ‪ ۱۲۰‬دستگاه درتير ماه، ‪ ۱۵۰‬دستگاه در مرداد ماه ، ‪ ۱۸۰‬دستگاه در شهريور ماه و ‪ ۲۱۰‬دستگاه در مهر ماه افزايش مي‌يابد.
معتمد با اشاره به حمايت‌هاي بعمل آمده از خودرو تندر‪ ، ۹۰‬خاطرنشان ساخت: تمام مسائل مالي توليد تندر‪ ۹۰‬برطرف شده است و توليد طبق برنامه زمان بندي شده انجام مي‌شود.
معاون مديرعامل ايران خودرو تاكيد كرد: تندر‪ ۹۰‬گازسوز در تيپ‌هاي مختلف و با آپشن، به درخواست مشتري توليد مي‌شود.
وي افزود: هم اكنون تمام تندر‪۹۰‬هاي مدل ‪, E2‬ ‪ E1‬به ترمز ضد قفل مجهز است و نصب اين ترمز برروي تندر‪، ۹۰‬ ‪ E0‬طبق جدول زمانبدي شده اقدام خواهد شد.

alfa65
30 April 2010, 01:09 PM
تو شهری که ما زندگی میکنیم هر 1 ساعت تقریبا 2-3 ماشین به پمپ گاز مراجعه میکنن :icon_mrgr
تازه پمپ ها هم جدید و با فشار بالا کار میکنن و به ازای هر50 کیلومتر تقریبا 8 جایگاه cng هست :icon_sad:
بعضی وقتها برای بنزین زدن باید تو صف وایستاد . :icon_mrgr
حالا با تفاسیر انتخاب با خودتونه که تندر دوگانه بگیرید یا تندر معمولی ! ولی به دلیل ظرفیتهایی که تندر جدید داره فکر نمی کنم از نظر موتوری مشکل پیدا کنه ! به عنوان مثال میتونید از اونهایی که 206 دوگانه سوز دارن سوال کنید

a_rudi
30 April 2010, 01:27 PM
تو شهری که ما زندگی میکنیم هر 1 ساعت تقریبا 2-3 ماشین به پمپ گاز مراجعه میکنن :icon_mrgr
تازه پمپ ها هم جدید و با فشار بالا کار میکنن و به ازای هر50 کیلومتر تقریبا 8 جایگاه cng هست :icon_sad:
بعضی وقتها برای بنزین زدن باید تو صف وایستاد . :icon_mrgr
حالا با تفاسیر انتخاب با خودتونه که تندر دوگانه بگیرید یا تندر معمولی ! ولی به دلیل ظرفیتهایی که تندر جدید داره فکر نمی کنم از نظر موتوری مشکل پیدا کنه ! به عنوان مثال میتونید از اونهایی که 206 دوگانه سوز دارن سوال کنید

موافقم

mehdi1946
2 May 2010, 04:43 PM
سلام به همگی.یه خواهش از دوستان تهرانی داشتم:اگه براتون ممکنه یه روز هماهنگ کنید با هم قراربزارین برید ایران فرقون پیش ال داوود و ازش در مورد این تندرهای دوگانه سوال کنید ببینید اولین دعوتنامه ها رو کی صادر میکنند تا مشخص بشه ارزش صبرو داره یا نه.اگه قیمتشم بتونید دربیارید خیلی خوب میشه .دوستان اگه تعدادشون زیاد باشه حتما به یه جوابی میرسند

jvani
2 May 2010, 05:42 PM
سلام به همگی.یه خواهش از دوستان تهرانی داشتم:اگه براتون ممکنه یه روز هماهنگ کنید با هم قراربزارین برید ایران فرقون پیش ال داوود و ازش در مورد این تندرهای دوگانه سوال کنید ببینید اولین دعوتنامه ها رو کی صادر میکنند تا مشخص بشه ارزش صبرو داره یا نه.اگه قیمتشم بتونید دربیارید خیلی خوب میشه .دوستان اگه تعدادشون زیاد باشه حتما به یه جوابی میرسند
من شهرستان هستم ول به نظر من فکر خوبی است!!
یک پیشنهاد داشتم من قبلا از طریق ایمیل فرستادم وکسی که مسول بود خداییش خیلی پیگیری کرد من اصلا فکر نمی کردم که پیگیری کنند حتی تا جایی پیش رفت که نامه را مکتوب کرد وحتی از ایران خودرو به موبایلم زنگ زدن ولی جواب درستی در مورد قیمت ندادند وآخر گفتن قیمتش در نیامده و چند ماه دیگر تا زمان تولید مانده و مشخص نیست . امیلی که زدم بااین مضمون بود

با سلام

" ... ..در مورد قیمت کارخانه ایی به نمایندگی وخدمات مشتری که تماس گرفتم اطلاعی از قیمت این خودرو نداشتند آیا به عنوان یک مشتری که قرار است 2ماه دیگر خودرو را تحویل بگیرم ومابقی قیمت آنرا آماده کنم از قیمت آن اطلاعی داشته باشم."

بهتر نیست یکی از دوستان یک ایمیل با متن مشترکی که همه توافق داریم با شماره مشتری هایمان برای ایران خودرو بفرستد ضرر که ندارد شاید ببینند که تعداد زیاد است جواب دهند اگر جواب ندادند سپس مراجعه حضوری داشته باشیم.

alfa65
2 May 2010, 06:04 PM
یک پیشنهاد داشتم من قبلا از طریق ایمیل فرستادم وکسی که مسول بود خداییش خیلی پیگیری کرد من اصلا فکر نمی کردم که پیگیری کنند حتی تا جایی پیش رفت که نامه را مکتوب کرد وحتی از ایران خودرو به موبایلم زنگ زدن ولی جواب درستی در مورد قیمت ندادند وآخر گفتن قیمتش در نیامده و چند ماه دیگر تا زمان تولید مانده و مشخص نیست . امیلی که زدم بااین مضمون بود

با سلام

" ... ..در مورد قیمت کارخانه ایی به نمایندگی وخدمات مشتری که تماس گرفتم اطلاعی از قیمت این خودرو نداشتند آیا به عنوان یک مشتری که قرار است 2ماه دیگر خودرو را تحویل بگیرم ومابقی قیمت آنرا آماده کنم از قیمت آن اطلاعی داشته باشم."

بهتر نیست یکی از دوستان یک ایمیل با متن مشترکی که همه توافق داریم با شماره مشتری هایمان برای ایران خودرو بفرستد ضرر که ندارد شاید ببینند که تعداد زیاد است جواب دهند اگر جواب ندادند سپس مراجعه حضوری داشته باشیم.

به شدت موافقم :icon_cool
اینطور که داره قیمتهای مدلهای دیگه میره بالا دارم نگران قیمت میش که نکنه پولم کافی نباشه :icon_redf

a_rudi
3 May 2010, 12:14 AM

با سلام

:143:
اي ول هستم،‌ به علت بعد مسافت نميتونم برم تهران ولي با تماس تلفني و ايميل موافقم بدجور.:icon_cool

:confident:

aminkhan2008
3 May 2010, 05:43 PM
منم موافقم متن را بگذارید
ایمیل ایران خودرو ونحوه تماس را هم بگید
تا همه با هم بیفتیم روی ایران خودرو بزنمیش:icon_cry:

jvani
5 May 2010, 05:54 PM
متن ارسالی به صورت زیر چطور است فقط شماره مشتری هایمان را وارد کنیم ویک نفر پیگیری کند و ایمیل بزند نظر تان را در مورد متن ارسالی و بهتر شدن بیان کنید.
customer@ikco.com

باسلام

ما ثبت نام کنندگان خودرو تندر 90 گاز سوزبه شماره مشتری های (......) که حتی برای موعد تحویل فروردین نیز دعوت نامه صادر نشده وبه نمایندگیهای فروش و خدمات مشتری که تماس گرفته ایم هیچگونه اطلاعی از زمان صدور دعوت نامه وقیمت آن ندارند آیا از حقوق یک مشتری نیست که از قیمت خودرو یی که قرار است تحویل بگیرد اطلاع داشته باشد خواهشمند است به سوالات زیر جهت رفع نگرانی ما پاسخ دهید

1-قیمت خودرو تندر 90 گاز سوز؟

2-زمان صدور دعوت نامه ها برای زمانهای فروردین و اردیبهشت؟

3- آیا امکان تعویض این خودرو به بنزین سوز هست و چگونه؟

a_rudi
5 May 2010, 06:18 PM
متن ارسالی به صورت زیر چطور است فقط شماره مشتری هایمان را وارد کنیم ویک نفر پیگیری کند و ایمیل بزند نظر تان را در مورد متن ارسالی و بهتر شدن بیان کنید.
customer@ikco.com

باسلام

ما ثبت نام کنندگان خودرو تندر 90 گاز سوزبه شماره مشتری های (......) که حتی برای موعد تحویل فروردین نیز دعوت نامه صادر نشده وبه نمایندگیهای فروش و خدمات مشتری که تماس گرفته ایم هیچگونه اطلاعی از زمان صدور دعوت نامه وقیمت آن ندارند آیا از حقوق یک مشتری نیست که از قیمت خودرو یی که قرار است تحویل بگیرد اطلاع داشته باشد خواهشمند است به سوالات زیر جهت رفع نگرانی ما پاسخ دهید

1-قیمت خودرو تندر 90 گاز سوز؟

2-زمان صدور دعوت نامه ها برای زمانهای فروردین و اردیبهشت؟

3- آیا امکان تعویض این خودرو به بنزین سوز هست و چگونه؟

فکر کنم حالا که اينترنت داريم همه جدا جدا بفرستيم که تعداد خودش رو نشون بده
------ اينجانب_ _ مشتري شماره _ _ تندر 90دوگانه سوز ثبت نام نموده‌ام اما با وجود فرا رسيدن موعد تحويل خودرو حتي از دعوت‌نامه خبري نشده است خواهشمند است در مورد مسائل زير راهنمايي بفرماييد؟ *کمترين حق يک مشتري اينست که شرکت مطبوعش پاسخگويي سوالاتش باشد*

1- آيا اين خودرو به صورت دوگانه سوز توليد مي‌شود و يا خواهد شد؟
2- موعد تحويل به چه تاريخي موکول خواهد گرديد؟
3-قيمت تمام شده‌ تندر 90 دوگانه سوز چقدر خواهد بود؟
4- آيا امکان تبديل به مدل مشابه بنزيني و عدم تغيير در موعد تحويل وجود دارد؟

از مديريت محترم استدعا دارد که بررسي و اعلام نظر فرمايند.

با تشکر
---------------------------

نظرتون چيه دوستان؟

:icon_evil

alfa65
5 May 2010, 10:05 PM
من در مورد متن نامه نمیدونم چی بنویسیم:icon_mrgr اما واسه اینکه بهتر رسیدگی بشه همون بهتر که یه نامه رو با شماره مشتری های مختلف و جدا جدا بفرستیم . اینطوری دو خصوصیت مهم داره
1- این که تعداد زیاد نشون از اعتراض به حرکت ایرانخودرو داره :icon_conf
2- چون متن نامه ها مشابه هستش نشون از یه اتحاد و هماهنگی داره بین مشتر یها :icon_wink
حالا نکته جالبش میدونیم کجاس ؟ زمانیکه اپراتور نامه هارو می خونه و میبینه متن همشون یکیه !!!!:icon_sad:ر:icon_mrgr

jvani
6 May 2010, 09:58 AM
فکر کنم حالا که اينترنت داريم همه جدا جدا بفرستيم که تعداد خودش رو نشون بده
------ اينجانب_ _ مشتري شماره _ _ تندر 90دوگانه سوز ثبت نام نموده‌ام اما با وجود فرا رسيدن موعد تحويل خودرو حتي از دعوت‌نامه خبري نشده است خواهشمند است در مورد مسائل زير راهنمايي بفرماييد؟ *کمترين حق يک مشتري اينست که شرکت مطبوعش پاسخگويي سوالاتش باشد*

1- آيا اين خودرو به صورت دوگانه سوز توليد مي‌شود و يا خواهد شد؟
2- موعد تحويل به چه تاريخي موکول خواهد گرديد؟
3-قيمت تمام شده‌ تندر 90 دوگانه سوز چقدر خواهد بود؟
4- آيا امکان تبديل به مدل مشابه بنزيني و عدم تغيير در موعد تحويل وجود دارد؟

از مديريت محترم استدعا دارد که بررسي و اعلام نظر فرمايند.

با تشکر
---------------------------

نظرتون چيه دوستان؟

تولید تندر گاز سوز در برنامه خرداد ایران خودرو با روزانه 5 دستگاه قرار دارد ضمنابه نظر من یک نامه کامل بهتر پیگیری می شود تا اینکه همه بفرستیم من قبلا تکی فرستادم ولی در آخر جواب درستی ندادن فقط آخرش گفتن معلوم نیست ولی اگه همگی به یک عنوان بفرستیم بهتر است
بعد بهتر است این جمله هم "وبه نمایندگیهای فروش و خدمات مشتری که تماس گرفته ایم هیچگونه اطلاعی از قیمت آن ندارند" اضافه شود چون سریع میگن به نمایندگیها مراجعه شود

aminkhan2008
6 May 2010, 08:32 PM
من امروز فرستادم شما چی؟
در ضمن گفته شماره تماستون هم بدهید

alfa65
6 May 2010, 10:50 PM
من هم یه نامه زدم باید بشینم ببینم چی جواب میدن :icon_ques

a_rudi
6 May 2010, 11:03 PM
بر و بچ سلام

ايميل فرستادم به Customer ايران فرقون، حالا ببينيم چي ميشه،

تولید تندر گاز سوز در برنامه خرداد ایران خودرو با روزانه 5 دستگاه قرار دارد ضمنابه نظر من یک نامه کامل بهتر پیگیری می شود تا اینکه همه بفرستیم من قبلا تکی فرستادم ولی در آخر جواب درستی ندادن فقط آخرش گفتن معلوم نیست ولی اگه همگی به یک عنوان بفرستیم بهتر است
بعد بهتر است این جمله هم "وبه نمایندگیهای فروش و خدمات مشتری که تماس گرفته ایم هیچگونه اطلاعی از قیمت آن ندارند" اضافه شود چون سریع میگن به نمایندگیها مراجعه شود

فکر مي‌کنم بخوان مثلا چند روز خط توليد رو کامل به دوگانه سوز اختصاص بدن تا تعهدات فروردين تا مرداد رو يه جا پوشش بدن، تا ببينيم نظر مهاجر عزيز چيه؟

jvani
10 May 2010, 01:11 PM
خبری نشد؟

aminkhan2008
10 May 2010, 07:52 PM
واقعا خاک برسرشون
اینم جوابی که به من دادند:
باسلام و احترام
مشتري محترم درخواست جنابعالي مورخ 19/2/89 طي شماره نامه***** 89 به واحد مربوطه ارسال شد لطفا جهت پيگيري با شماره 88608236 تماس حاصل فرماييد. با تشكر

a_rudi
11 May 2010, 09:01 AM
واقعا خاک برسرشون
اینم جوابی که به من دادند:
باسلام و احترام
مشتري محترم درخواست جنابعالي مورخ 19/2/89 طي شماره نامه***** 89 به واحد مربوطه ارسال شد لطفا جهت پيگيري با شماره 88608236 تماس حاصل فرماييد. با تشكر

امين خان و دوستان به ايميل من اين گونه پاسخ دادن، مشتري محترم با درخواست خود شماره تماس نيز ارسال کنيد. دوباره امروز فرستادم تا ببينيم

alfa65
11 May 2010, 10:00 AM
واسه من هم همین جواب رو دادن :icon_surp امروز تماس گرفتم بعد از کلی زنگ خوردن طرف گوشی رو برداشت و با یه صدایی که معلوم بود تازه از خواب ناز بیدار شده بود :icon_eek: بهم گفت : نامت رفته پیش کارشناس یک هفته دیگه زنگ بزن :icon_bigg .!!!
من که دیگه موندم چیکار کنم .

a_rudi
12 May 2010, 07:09 PM
داشته باشين جواب تکراري رو

باسلام و احترام
مشتري محترم درخواست جنابعالي طي شماره نامه 8------ مورخ 22/2/89 به واحد مربوطه ارسال شد لطفا جهت پيگيري با شماره 88608236 تماس حاصل فرماييد . با تشكر

در جواب براشون فرستادم، شرکت محترم براي ارجاع به ساير بخشها و تماس مشتري با ايشان ضرروت شماره تماس هنوز مجهول است :icon_mrgr

يه هفته مثل ساير دوستان صبر مي‌کنم و بعد باهاشون تماس مي‌گيرم، يه هفته ديگه ارديبهشت هم تموم شده، تا ببينيم باز چه بامبولي در ميارن

a_rudi
14 May 2010, 06:02 PM
بر و بچ قرار دادتون رو جديدا چک کرديد قرارداد من از دوگانه سوز به تندر90 تغيير کرده

http://www1.upic.ir/images/jkarchqo2fkgmn9szfm.jpg

اين يعني چي؟

alfa65
14 May 2010, 09:57 PM
مثل اینکه دیگه نیاز به پیگیری نیست !!! ایرانخودرو صورت مسله رو پاک کرد ؟!!!
قرارداد من هم به تندر جدید تغییر کرده !:icon_eek:

a_rudi
14 May 2010, 11:29 PM
:icon_eek::icon_twis:icon_conf:icon_roll

بله فکر کنم نتيجه پيگيري اين شد، ساير دوستان هم اگر چک کردند نتيجه رو اعلام کنند

دقيقا کد ماشين قبلا 561 بود حالا شده 560

aminkhan2008
15 May 2010, 08:05 AM
مثل اینکه دیگه نیاز به پیگیری نیست !!! ایرانخودرو صورت مسله رو پاک کرد ؟!!!
قرارداد من هم به تندر جدید تغییر کرده !:icon_eek:
مال منم شد تندر90 باکد 560 یعنی بنزینی
اینم جوابیه ایمیل ها.حرف منطقی و حساب اصلا جواب نداره:icon_ques:icon_ques:icon_neut

a_rudi
15 May 2010, 10:21 AM
مال منم شد تندر90 باکد 560 یعنی بنزینی
اینم جوابیه ایمیل ها.حرف منطقی و حساب اصلا جواب نداره:icon_ques:icon_ques:icon_neut

امروز زنگ زدم خدمات مشتريان گفتن دوگانه توليد نشده و احتمالا نميشه و ما به نمايندگي ها نامه داديم که به شما اعلام کنن، نمايندگي ماهم خبري نداشت، دوستان هم که ظاهرا بدون اطلاع خودشون و البته نمايندگي، قرارداد شون تغيير کرده. خوب حالا بگيد چه بايد کرد؟

داشته باشين پاسخ نمايندگي رو صبح رفتم سراغشون داد و فرياد، يارو ( آقاهه:icon_razz) گفت با کارگزارمون تماس ميگيرم، ظهر زنگ زدم گفتش که کارگزار گفته حتما و سيستم اشتباهي شده منتظر دعوتنامه باش (تا زير پات علف که سبز شد) بعد معلوم ميشه چيه؟:icon_eek:

jvani
15 May 2010, 01:38 PM
امروز به آدرس زیر رفتم و از تبدیل تندر دوگانه به معمولی شکایت کردم
http://www.ikco.com/crm/Register.aspx

همین امروز جواب دادن
با سلام و احترام مشتري محترم درخواست جنابعالي طي شماره نامه 8.. مورخ 25/2/89 به واحد مربوطه ارسال شد لطفا جهت ‏پيگيري با شماره 88608236 تماس حاصل فرماييد . با تشكر

حالا یک چیز خیلی جالب تر در سایت ایران خودرو دیدم
http://www.ikco.com/Fa/main.aspx

" نمایندگی های پایلوت تندر 90 گازسوز لیست نمایندگی های خدمات (http://www.ikco.com/Fa/highlights/tondar-CNG.htm)"
اینم آدرسش بود
http://www.ikco.com/Fa/highlights/tondar-CNG.htm
من متوجه نشدم یعنی چی؟ نظر دوستان چیه؟؟؟؟:icon_razz حتما یک سر بزنید

a_rudi
15 May 2010, 02:30 PM
دوباره با خدمات مشتريان تماس گرفتم اپراتوره گفت همونه يعني دوگانه اما برنامه 561 با مشکل مواجه شده گذاشتن تو برنامه 560، نفهميدم مشکل چيه خلاصه. مهاجر خان هم که نيستش ببينيم اوضاع چه جورياس
:icon_roll

در اين آدرس هم شکايت ثبت کردم يه کد رهگيري داد که باهاش ميشه پيگيري کرد
http://www.ikco.com/crm

jvani
15 May 2010, 04:23 PM
حالا یک چیز خیلی جالب تر در سایت ایران خودرو دیدم حتی لیست نمایندگیهای تندر گاز سوز را زده
http://www.ikco.com/Fa/main.aspx

" نمایندگی های پایلوت تندر 90 گازسوز لیست نمایندگی های خدمات (http://www.ikco.com/Fa/highlights/tondar-CNG.htm)"
اینم آدرسش بود
http://www.ikco.com/Fa/highlights/tondar-CNG.htm
من متوجه نشدم یعنی چی؟ نظر دوستان چیه؟؟؟؟:icon_razz حتما یک سر بزنید
بالا خره تندر گاز سوز تولید میشه یا نمیشه اگر تولید نمیشه پس چرا لیست نمایندگیها پایلوت تندر 90 گاز سوز رو روی سایت گذاشته این کار رو تازه انجام داده

alfa65
15 May 2010, 05:25 PM
دوستان به این اطلاعات ریز توجه کنن !
کد محصول برای تندر های دوگانه سوز 56144 هست و برنامه فروش برای این گروه 25504 ( تحویلی اردیبهشت و برای خرداد و تیر به ترتیب 25505 و 25506 ) اما کد محصول جدید رو که تو سایت قرار دادن مربوط میشه به تندر جدید ای یک بنزینی ( در جواب او خدمات مشتریانی که گفته بود برنامه فروش 561 با مشکل مواجه شده و با 560 عوضش کردیم :cryb: ) حالا این فایل رو که براتون اپ کردم رو بگیرید تا منظورمو متو جه بشید ( اینو همون زمان ثبت نام از سایت ایران خودرو گرفتم چون میدونستم یه روز به درد میخوره !:127:)

http://www.2shared.com/document/RyvZlfWs/___2576.html

دوستان اگه کسی از یه منبع قابل اعتماد خبری به دست اورد سریعا خبر بده تا از این تشویش در بیایم :icon_ques

jvani
16 May 2010, 01:26 PM
خبر جدیدی نشده؟ اطلاع جدیدی درباره تبدیل تندر گاز سوز به معمولی دارید؟
نکند قرار است معمولی را بدهند بعد دوباره فراخوان بدهند برای تبدیل کردنش به گاز سوز؟

moje90
16 May 2010, 01:33 PM
با سلام دوستان:icon_wink امروز برای یکی از دوستانم رفتیم واسه دوگانه سوز سوال کردیم نمایندگی ایران فرقون در جواب گفت به احتماله خیلی زیاد تا نیمه دوم سال دوگانه سوز تولید نمیکنن و اینایی هم که ثبت نامی بوده داره تبدیل به بنزینی میشه:icon_twis:icon_confواقعا عجب کارایی میکنن این خودرو سازا :icon_mad:در مورد بنزینی هم گفت دوباره کمبود قطعه دارن و فعلا ثبت نام نداره :icon_redfدوست ما هم فعلا بی خیالش شده و رفته تو فکر SD V2 چون حتما به خاطر کارش دوگانه سوز میخاد :icon_redfدر ضمن سایپا(پارس خودرو) هم رفتیم اونا هم گفتن تازگی ثبت نامش بسته شده :icon_eek:

dr_hadi88
16 May 2010, 10:14 PM
ماله منم 560 شده :-w

a_rudi
17 May 2010, 07:05 AM
مهاجر کجايي که کليد اين معما پيشه خودته :icon_idea

shahrokh1355
17 May 2010, 08:53 PM
مهاجر کجايي که کليد اين معما پيشه خودته :icon_idea

با توجه به کاهش قدرت موتور های دوگانه سوز (تا 15 درصد) و اشغال حداقل 150 لیتر از فضای صندوق عقب و افزایش وزن خودرو و صف های طویل جایگاه های CNG در کلان شهر ها ، آسیب رسیدن به بخش سرسیلند و گیت و سیت سوپاپ خودروهایی که برای سوخت بنزین طراحی شدند و اینکه خودم عضو کمیته استاندارد CNG هستم و شغلم مستقیما در خصوص طاحی جایگاه های cng هست نمی خوام منفی بافی کنم ولی خودروی cng سوز فقط باید موتور پایه گاز سوز داشته باشه نه تبدیلی. الان به عنوان مثال تو اروپا یه مدل از فولکس پاسات گاز سوز فروش خیلی خوبی داره . موتورش 1400 سی سی است و 148اسب بخار قدرت به واسطه داشتن شارژر تولید میکنه و با گیربکس 6 دنده اتوماتیکش به راحتی - خودم در آلمان باهاش 2000 کیلومتر مسافتو طی کردم - 220 کیلومتر تو اتوبان پر میکنه و د رصد کیلومتر 5 کیلو CNG معادل تقریبا 8 مترمکعب گاز میسوزونه و مخزن گازش 22 کیلو گاز گنجایش داره و باک بنزینش هم فقط 31 لیتره و با ایندو سوخت 490 مایل برد داره . به این میگن ماشین گاز سوز! حالا خود دانید که ماشین نصفه نیمه گاز سوز داشته باشید یا قید تندر دوگانه سوز رو بزنید.

diyukis
17 May 2010, 09:18 PM
آقا بخدا حیفه این ماشینو گاز سوز کنید.حداقل اضافه پولی که بابت گازسوز بودن میدید 1 میلیون تومنه.حالا شما مگه چقدر می خوای پول بنزین ضافه در ماه بدی که حاضری 1 میلیون اضافه بدی ماشینتم خراب بشه صندوقت پر بشه بار اضافه حمل کنی و خیلی داستانهای منفیه دیگه.به نظرتون می ارزه؟؟؟

a_rudi
18 May 2010, 07:08 AM
حيف از اموات، که ماها رو ترک کردن. دوستان دوگانه يا نيم گانه درست يا غلط معضل بنزين حاد شده و بيشتر هم خواهد شد. خبري از تغييرات نداريد ملت.؟

alfa65
18 May 2010, 09:11 AM
من با خدمات مشتریان ایرانخودرو واسه پیگیری نامه تماس گرفتم و نتیجه این شد :
1- تندر دوگانه سوز تولید نمیشه و بجاش بنا به تیپ ثبت نامی تک سوزشو میدن :icon_cry:
2-دعوت نامه ها به صورت گروهی تا اخر ماه صادر میشن ( احتمالا ) :icon_eek:
3- میشه درخواست تغییر به V2 داد که البته اون هم به دلیل نبود مخزن فعلا تولید نمیشه ! :icon_redf

فقط یه سوال یادم رفت بپرسم که اگه تبدیل به V2 کنیم سود پول ما از 16 به 22 درصد تغییر میکنه یا اینجا هم باز ما ضرر میکنیم !؟

a_rudi
18 May 2010, 05:50 PM
من با خدمات مشتریان ایرانخودرو واسه پیگیری نامه تماس گرفتم و نتیجه این شد :
1- تندر دوگانه سوز تولید نمیشه و بجاش بنا به تیپ ثبت نامی تک سوزشو میدن :icon_cry:
2-دعوت نامه ها به صورت گروهی تا اخر ماه صادر میشن ( احتمالا ) :icon_eek:
3- میشه درخواست تغییر به V2 داد که البته اون هم به دلیل نبود مخزن فعلا تولید نمیشه ! :icon_redf

فقط یه سوال یادم رفت بپرسم که اگه تبدیل به V2 کنیم سود پول ما از 16 به 22 درصد تغییر میکنه یا اینجا هم باز ما ضرر میکنیم !؟

من که امروز با خدمات مشتريان تماس گرفتم تلفن چي شماره 88608236 رو داد و گفت ما خبري از تغيير نداريم با ايرانخودرو تماس بگير ( اين خدمات مشتريان يه شرکت الکي ديگه اس) نمايندگي هم همينو گفت اما با کارگزار نمايندگي تماس گرفتم اون خبر خرابي سيستم 561 رو دوباره گفت و گفت نگران نباش درست ميشه.
من خودم رو آماده کردم واسه بنزيني اما احتمال زياد بفروشمش مازاد قيمتش بيشتر از سود 22 درصد ميشه ( اون هم احتمال ندادنش هست ) بعدش يه v2 abs يا 405 يا سمندي چيزي ميشه ثبت نام کرد، در کل حيف شد.:icon_cry:من حتي چند روز پيش قيمت v2 رو از نمايندگي گرفتم در مقابل سمند با موتور ef7 خيلي بالاس و بازار فروش بدتري هم داره.

خبر دقيق فقط پيش مهاجره، کجايي مهاجر

jvani
18 May 2010, 07:11 PM
دوستان حالا اگر می خواهند بجای گاز سوز معمولی بدهندقیمت e1 cp +abs کارخانه ایی بدون محاسبه سود چند است؟کسی اطلاع دقیق دارد؟آیا همان قیمت قبل از عید است یا گرانش کرده اند؟

alfa65
18 May 2010, 07:28 PM
دوستان حالا اگر می خواهند بجای گاز سوز معمولی بدهندقیمت e1 cp +abs کارخانه ایی بدون محاسبه سود چند است؟کسی اطلاع دقیق دارد؟آیا همان قیمت قبل از عید است یا گرانش کرده اند؟

والا چی بگم روایت های زیادی در مورد قیمت تندر هست :icon_twis که من تو تاپیک ثبت نام و تحویل تندر خوندم اما این مدل باید کمتر از 11800 در بیاد اگه نخوان گرونش کنن :icon_evil برای راحتی به این تاپیک مراجعه کنید تا اطلاعات بهتری به دست بیارید .

http://www.phalls.com/showthread.php?t=40568&page=424

alfa65
18 May 2010, 07:30 PM
من به دلیل استفاده زیاد از ماشین شاید بفروشم یه 206 sd v2 بگیرم . اما موندم بقیه پولشو چیکار کنم و از کجا بیارم . الان ایران خودرو داره واسه تیر ماه فروش اینترنتی میکنه ( v32 ) که نمیدونم این دیگه چه مدلیه اما هم پایه گاز سوز بود و هم امکاناتش فول بود .
اما خدایش تندر یه چیز دیگه است !!:icon_wink

amahdavi2004
18 May 2010, 07:36 PM
من ديروز يك تندر دوگانه سوز ديدم (از روي در سوختگيري CNG متوجه شدم دوگانه سوز است) نمي دانم كارگاهي بود يا توليد كارخانه؛ چون از بغلم رد شد نشد بپرسم.

moje90
18 May 2010, 09:12 PM
من ديروز يك تندر دوگانه سوز ديدم (از روي در سوختگيري CNG متوجه شدم دوگانه سوز است) نمي دانم كارگاهي بود يا توليد كارخانه؛ چون از بغلم رد شد نشد بپرسم.
با سلام :icon_wink100در 100 کارگاهیه چون هنوز دوگانه ها بیرون نیومدن:icon_arro

alfa65
18 May 2010, 09:35 PM
یه سوال برای من پیش اومده ؟
چطور ممکنه که ایران خودرو پیش فروش کنه و بعد بیاد بگه نمی تونیم تحویل بدیم !:icon_mad: یعنی اینقدر این شرکتهای ایرانی بی حساب و کتاب دارن کار میکنن و یا یه مشکل جدی پیش اومده ؟ :grimace: که از دست هیچ کس کاری بر نمیاد .
که بعید میدونم اینطور باشه چون پارس خودرو یه سری کامل تاکسی برای کشور دوست وبرادر عراق تولید کرده و فرستاده ( من موندم اونجا که جایگاه CNG ندارن ! لابد قراره اون رو هم براشون بسازن ) :big_smile::nothing_to_say:
اگه کسی از دوستان متوجه شد دلیل عدم تولید تندر دوگانه سوز رو دونست هر چه زودتر اعلام کنه .

a_rudi
19 May 2010, 12:07 AM
یه سوال برای من پیش اومده ؟
چطور ممکنه که ایران خودرو پیش فروش کنه و بعد بیاد بگه نمی تونیم تحویل بدیم !:icon_mad: یعنی اینقدر این شرکتهای ایرانی بی حساب و کتاب دارن کار میکنن و یا یه مشکل جدی پیش اومده ؟ :grimace: که از دست هیچ کس کاری بر نمیاد .
که بعید میدونم اینطور باشه چون پارس خودرو یه سری کامل تاکسی برای کشور دوست وبرادر عراق تولید کرده و فرستاده ( من موندم اونجا که جایگاه CNG ندارن ! لابد قراره اون رو هم براشون بسازن ) :big_smile::nothing_to_say:
اگه کسی از دوستان متوجه شد دلیل عدم تولید تندر دوگانه سوز رو دونست هر چه زودتر اعلام کنه .

دوست خوب شما که در بي حساب و کتاب بودن اين دزدا شک ندارين. ما هموطنان چون برادريمون رو ثابت نکرديم حالا گرفتار شديم:grimace:

يه پست گذاشته بودم اگه اشتباه نکنم اينه (http://up.iranblog.ir/7/1271294157.jpg) يه عکس از يه نمايندگي تندر ( معلوم نيست پارس يا ايران) اما اين تاکسي تندر دوگانه سوزه.

ما که مونديم در خماري:nothing_to_say:

a_rudi
19 May 2010, 11:03 AM
خوب انتظار مسخره پايان يافت دعوتنامه بنزيني واسه من صادر شده، بايد برم بگيرم تا شرايطش رو براتون بنويسم

aminkhan2008
19 May 2010, 12:35 PM
دوستان اگه میشه بگید ثبت نامی چه ماهی هستید و بگید جقدر پول دادید؟
من ثبت نامی آذر اولین سری دوگانه 8 تومن پول دادم.

a_rudi
19 May 2010, 12:50 PM
دوستان اگه میشه بگید ثبت نامی چه ماهی هستید و بگید جقدر پول دادید؟
من ثبت نامی آذر اولین سری دوگانه 8 تومن پول دادم.

امين خان من و شما با هم يه مدل ثبت نام کرديم فکر کنم ثبت نام شما سفيد بود. عصر ميرم سراغ دعوتنامه، ميخوام سر و صدا کنم و دعوتنامه رو قبول نکنم ببينيم چي ميشه

aminkhan2008
19 May 2010, 12:58 PM
دمتون گرم
آره منم سفید بودمE1 دوگانه ثبت نام 23 اذر 88
شما چه رنگی؟
ای کاش توی این مملکت به این صداها گوش میدادند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a_rudi
19 May 2010, 01:24 PM
دمتون گرم
آره منم سفید بودمE1 دوگانه ثبت نام 23 اذر 88
شما چه رنگی؟
ای کاش توی این مملکت به این صداها گوش میدادند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزيز دل برادر نقره‌اي بود E1 CNG من اما خوب نشد که بشه، فکر کنم شما زياد هم ناراضي نباشي درسته؟:icon_surp

jvani
19 May 2010, 01:54 PM
من ثبت نام 25 آذر 8 میلیون دادم دعوت نامه هم نیامده!!!دوستانی که دعوت نامه اومده برای معمولی قیمت چند در آومده؟

a_rudi
19 May 2010, 02:06 PM
دوستان برنامه توليد K4M CNG رو مهاجر عزيز زحمت کشيدن، نظرتون چيه؟ صبر کنيم يا نه؟

alfa65
19 May 2010, 02:14 PM
من از این خبر قبلا هم خبر داشتم دوستان تو قسمت ثبت نام و تحویل تندر نوشته بودن اما بعید می دونم شمل حال ما بشه !

jvani
19 May 2010, 02:37 PM
دوستان من این خبر رو خیلی وقت پیش گفتم این برنامه مال قبل از تبدیل شدن معمولی به گاز سوز است واین برنامه جدید نیست .تاریخ برنامه هشتم است یعنی قبل از این مشکل من همان موقع اطلاع رسانی کردم

alfa65
19 May 2010, 02:49 PM
من چک کردم تغییری در قرار دادها پیش نیومده .البته من با این وضع جدید خودمو طتبیق دادم :icon_eek:

jvani
19 May 2010, 03:58 PM
حالا که قراره معمولی بگیریم آیا زمان دعوت نامه توی سایت هم اعلام می شود یا اینکه باید نمایندگی زنگ بزند چرا برای همه دعوت نامه نیامده:icon_cry:؟

aminkhan2008
19 May 2010, 04:34 PM
من مال خودم نیست مال پدرمه
من بیشتر تو فکر فروشش هستم و با این وضع بنظرم بنزینی فروشش بهتر وبه صرفه تر از دوگانه باشه.چون نامردا هنوز قیمت دوگانه اش را ندادن و لابد برای دوگانه هم 2-2.5 میلیون میکشند روش و دیگه اصلا ارزش خرید نداره.

dr_hadi88
19 May 2010, 06:06 PM
باسه ما اومد دعوت نامه 8تونم داده بودیم
الانم 3559000 تقریبا
اما گفتن تا 2روز پولو نریزید فعلا تا ببینیم کارخونه چی میگه
باسه ما درومد 11559000تومن که 370 تومن کارت طلایی هستش
به نظرتون بگیریم؟ ارزش داره کارت طلاییش؟

ضمنا e1 سفید از ایثران خودرو تبریز

a_rudi
19 May 2010, 06:20 PM
من چک کردم تغییری در قرار دادها پیش نیومده .البته من با این وضع جدید خودمو طتبیق دادم :icon_eek:
شما تحويل چه ماهي هستين؟ قرارداتون هنوز دوگانه سوزه تو سايت؟

a_rudi
19 May 2010, 06:37 PM
حالا که قراره معمولی بگیریم آیا زمان دعوت نامه توی سایت هم اعلام می شود یا اینکه باید نمایندگی زنگ بزند چرا برای همه دعوت نامه نیامده:icon_cry:؟

يه سري به بخش ثبت نام و حويل بزنيد

خبر بعدي اينکه يک مشتري داشتن تحويل تيرماه و هنوز قرار دادش 561 بود يعني دوگانه سوز
يک شکايت نامه هم نوشتم تا نمايندگي ارسال کنه خودم 450 تاش رو قبلا فرستاده بودم

خوب راهنمايي داريد بفرماييد تا 89/3/4 مهلت دارم انجام بدم.

درود:icon_eek:

alfa65
19 May 2010, 07:24 PM
نه قرارداد من تحویل اردیبهشت بود خیر سرمون می خواستیم زودتر ماشینو تحویل بگیریم !!:icon_eek:
نه قرار داد من هم تغییر کرده به 560 معمولی :icon_eek:

a_rudi
19 May 2010, 07:33 PM
نه قرارداد من تحویل اردیبهشت بود خیر سرمون می خواستیم زودتر ماشینو تحویل بگیریم !!:icon_eek:
نه قرار داد من هم تغییر کرده به 560 معمولی :icon_eek:

فکر نکنم دير و زود داشته باشه فقط سوختن و سوزيدن داره

دوستان گل همه زحمت کشيدن و اطلاع رساني کردن، اما يه برداشت شخصي از جريانات دارم. اون موقع که ماها ثبت نام کرديم پارس فرقون نداشت ولي بعدش شروع کرد ( يعني ديد داره گوي رقابت رو مي بازه و دست به کار شد) بعدش ايران درشکه واسه کم نياوردن ثبت نام دوگانه رو تعطيلش نکرد ( تا پولهاي ملت بخت برگشته رو جمع کنه) تازه سود ايران درشکه بيشتر هم بود ( يه بازار گرمي تمام عيار) حالا که پارس فرقون هم ثبت نام داره و هم تحويلش بهتر شده اين بندگان خدا هم واسه ايني که سود به ماها ندن و ثابت کنن که ما هم آره بدون اطلاع عوض کردن و صادر کردن و منقضي هم مي‌کنند. يه اثبات ديگه اين مدعا افت کيفيت ايران درشکه است. نه غلام؟:icon_arro

کلا فکر نکنم دوگانه سوز غير از يونجه سوز و کاه سوز بسازن اين کلاه بردارا

درود :icon_ques

dr_hadi88
19 May 2010, 09:18 PM
فکر نکنم دير و زود داشته باشه فقط سوختن و سوزيدن داره

دوستان گل همه زحمت کشيدن و اطلاع رساني کردن، اما يه برداشت شخصي از جريانات دارم. اون موقع که ماها ثبت نام کرديم پارس فرقون نداشت ولي بعدش شروع کرد ( يعني ديد داره گوي رقابت رو مي بازه و دست به کار شد) بعدش ايران درشکه واسه کم نياوردن ثبت نام دوگانه رو تعطيلش نکرد ( تا پولهاي ملت بخت برگشته رو جمع کنه) تازه سود ايران درشکه بيشتر هم بود ( يه بازار گرمي تمام عيار) حالا که پارس فرقون هم ثبت نام داره و هم تحويلش بهتر شده اين بندگان خدا هم واسه ايني که سود به ماها ندن و ثابت کنن که ما هم آره بدون اطلاع عوض کردن و صادر کردن و منقضي هم مي‌کنند. يه اثبات ديگه اين مدعا افت کيفيت ايران درشکه است. نه غلام؟:icon_arro

کلا فکر نکنم دوگانه سوز غير از يونجه سوز و کاه سوز بسازن اين کلاه بردارا

درود :icon_ques
اصن تابلو ان که خیلی کلا بردارن
با این کارشون نشون دادن که واقعا با مردم بازی میکنن
البته من خوشالم که بنزینی شد دیگه با خیال راحت سیستم میبندم:icon_excl
راستی سفید گرونتره؟چقدر؟

a_rudi
19 May 2010, 11:15 PM
اصن تابلو ان که خیلی کلا بردارن
با این کارشون نشون دادن که واقعا با مردم بازی میکنن
البته من خوشالم که بنزینی شد دیگه با خیال راحت سیستم میبندم:icon_excl
راستی سفید گرونتره؟چقدر؟

دمت گرم خوشم مياد اهل حالي.

با ساب و باکس و اين چيزا حال ميکني

ببينيد اين ها چه رويي دارن واقعا!!!!!

http://www.ikco.com/Products/Fa/CarIntro.aspx?ModelName=%D8%AA%D9%86%D8%AF%D8%B1+9 0+%DA%AF%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D9%88%D8%B2

بر و بچ همين الان از نمايندگي تماس گرفتن که يه نامه اومده بدين مظمون، دوگانه ها اگر بنزيني مي‌خواهند طبق زمان تحويل و اگر هنوز دوگانه سوز مي‌خواهند زمان تحويل تا سه ماه ديگه افزايش پيدا مي‌کنه.
دوستان خبر دقيق تري ندارند؟

dr_hadi88
20 May 2010, 01:38 PM
منم رفتم ایران خودرو اون نامه رو دیدم که نوشته بود بنزینی رو میتونید تحویل بگیرید اما اگه دوگانه میخواین 3ماه دیگه
ضمنا سود مشارکت نداره انگار سود تاخیر داره که صحبت از 1% بود

jvani
20 May 2010, 06:09 PM
به مرگ گرفتنمون تا به تب راضی بشیم

alfa65
20 May 2010, 06:12 PM
ظاهرا دعوت نامه من هم اومده ( همین یه ساعت قبل یه مسیج اومد که دعوت نامه حاضره به نمایندگی مراجعه کنید )
اگه اینطور باشه من تحویل نمیگیرم و منتظر می مونم تا 3 ماه دیگه تا دوگانه سوز تحویل بگیرم ! :icon_ques

jvani
20 May 2010, 06:36 PM
دوستان اگر از متن بخشنامه جدید اطلاعات دقیقی دارند لطفا اطلاع رسانی کنند با تشکر از همه دوستان

aminkhan2008
21 May 2010, 12:57 AM
بنظر من که اینجوری اصلا ارزش دوگانه گرفتن نداره.

jvani
21 May 2010, 09:07 AM
دوستان با توجه به وضعیت پیش آمده فکر می کنید چه کاری بهتر است انجام دهیم؟
من که می ترسم صبر کنم باز یک مشکل دیگر پیش بیاد.بهتر نیست زمانیکه تندر گاز سوز تولید شد بعدا دوباره ثبت نام کنیم؟

diyukis
21 May 2010, 10:19 AM
دوستان به نظر من باید بیخیال گازسوز بشید.بخدا هیچ ارزشی نداره.بعدش هم بعیید میدونم شرکت رنو اعتبار خودشو واسه سود جویی ایرانیها زیر سوال ببره.در ثانی شما بابت اضافه مبلغی که پرداخت میکنید فقط صفهای طولانی CNG و خرابی زودرس موتور عایدتون میشه.بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

dr_hadi88
21 May 2010, 11:22 AM
من که خوشحال شدم!کیف رانندگی با لوگان شتاب خوبش و جای زیادشه اینجوری با 200 کیلو بار میشه نئش کش :D
با پول گازسوز کردنش فک کنم تا 2سال مفت میشه بنزین زد
باز اگه تو این 3 ماه بازم سود مشارکت میدادن 1چیزی

a_rudi
21 May 2010, 12:58 PM
من که خوشحال شدم!کیف رانندگی با لوگان شتاب خوبش و جای زیادشه اینجوری با 200 کیلو بار میشه نئش کش :D
با پول گازسوز کردنش فک کنم تا 2سال مفت میشه بنزین زد
باز اگه تو این 3 ماه بازم سود مشارکت میدادن 1چیزی

دکتر جان هنوز که تندر دوگانه سوز به بازار نيومده، اما با تجربه اي که از ماشينهاي دوگانه سوز گرفتم حاضرم باهات مسابقه بدم:icon_surp تو و تندر و من وCNG تندر،
راستي يه چيز ديگه همه ميگن با پول گاز سوز کردن يه ماشين 2000ليتر بنزين ميزنيم (تا اينجا قبول)، اما نميگن بنزين دود ميشه ميره هوا، اما تشکيلات دوگانه سوز روي ماشينه و ارزشش حفظ شده.:icon_twis

خلاصه خودتو واسه مسابقه اماده کن پسر:cool_phalls_29:

mehdi1946
21 May 2010, 06:01 PM
سلام به همگی.دیروز واسه منم اس ام اس اومد که دعوتنامت صادر شده اگه نگرفتی از نمایندگی تحویل بگیر.منم ثبتنامی بهمن و تحویل فروردین بودم دوستان به نظر من صبر کنیم ودعوت نامه هارو نگیریم چون ای دوگانه ها اولین سریه که میزنن هم قطعات شون اصلیه هم کیفیتش مطمعنا زیاده به نظر من دوستان تهرانی شنبه صبح یه سر برن درب شماره 16ایران خودرو انتهای سالن اتاق برند رنو پیش مرتضی ال داوود و ازش در مورد زمان دقیق تولید دوگانه سوال کنید تا ببینیم ارزش صبر کردن داره شماره تلفن اتاق ال داوود هم48227046هستش اما تلفنی جواب درست و حسابی نمیده .دوستان تهرانی خواهشا حتما حضوری یه سر بزنن و نتیجه رو تا شنبه به بگیه هم بدن

diyukis
21 May 2010, 07:43 PM
راستي يه چيز ديگه همه ميگن با پول گاز سوز کردن يه ماشين 2000ليتر بنزين ميزنيم (تا اينجا قبول)، اما نميگن بنزين دود ميشه ميره هوا، اما تشکيلات دوگانه سوز روي ماشينه و ارزشش حفظ شده.:icon_twis

اینو در نظر داشته باشید که که هزینه استهلاک ماشینتون در حالت گاز حداقل دوبرار و عمر مفید موتور ماشین هم حداقل نصف میشه.

alfa65
21 May 2010, 08:58 PM
دوستان امروز با یه ماشین دوگانه سوز رفتیم شمال و نزدیک 400 کیلومتر رو تو رفت و برگشت طی کردیم . هزینه ماشین تو این سفر شد 800 تومان . که برای برگشت به اندازه یه 10 دقیقه تو صف cng بودیم که ماشین یه استراحتی کوتاه کرد ! :icon_mrgr حالا کی میگه دوگانه سوز بودن بده ! ما در عرض این 6 ماه 13000 کیلومتر گشتیم که البته سهمیه بنزین ماشین بوده کلا 600 لیتر که برای پراید میشه باهاش 8600 کیلومتر رو طی کرد اما بقیه مسیر رو باید یا بنزین ازاد زد و یا قید سفر و زد ( اینم بگم که 90 لیتر از سهمیه بنزین هنوز هست ! حالا قضاوت با خودتونه ):icon_evil

jvani
21 May 2010, 09:36 PM
این مزیتها و معایب را همه می دانند ولی میشه چه کار کرد باز هم صبر کنیم و هیچ سودی هم تعلق نگیرد از کجا معلوم تولیدش باز عقب نیافتد به نظر من هر وقت این خودرو تولید شد وقیمتش هم معلوم شد اون وقت میشه دوباره ثبت نام کرد ویا از بازار خرید .

dr_hadi88
21 May 2010, 09:44 PM
مطمئن باشین به زودی هم قیمت گاز میره بالا هم سهمیه ای میشه !من واقعا برام سواله چرا ماشین هیبرید تو ایران نیست؟

dr_hadi88
21 May 2010, 09:56 PM
دکتر جان هنوز که تندر دوگانه سوز به بازار نيومده، اما با تجربه اي که از ماشينهاي دوگانه سوز گرفتم حاضرم باهات مسابقه بدم:icon_surp تو و تندر و من وCNG تندر،

خلاصه خودتو واسه مسابقه اماده کن پسر:cool_phalls_29:
آخه رودی جان هم قدرت کمتر میشه تو گاز هم وزنه ماشین دوگانه بیشتره بلاخره ! دوست ما 1 سمند دوگانه داشت که همزمان با ما گرفتن 1ماه پیش باهم 0تا 100 میگرفتیم (هر دو بنزین) تو دنده 1میگرفتمشو چنتا ماشین جلو میزدم!شتاب ماشین ما با کارکزد بیشتر 12.5و ماله اونا 18ثانیه شده
این به نظر من بخاطر اینه که تو این مدتی که با گاز روندن انواع مشکلات باسه موتورشون پیش اومده 1کمم بخاطر وزن کپسوله
اینطور بگم که شتابش خطی شده !درسته که ارزونه اما 100تا مشکل دیگه ام داره که بنظرم 30 40 تومن در ماه بدم برام بهتره:icon_neut
اگرم من میگرفتم تا مجبور نبودم از گاز استفاده نمیکردم میشستم توش دسمال میکشیدمش اما تو صف گاز با بعضیا سرو کله نمیزدم!با brt میرفتم اما باکس میزاشتم:icon_arro
کلا من عاشقه هیبریدم گازو گ...زو اینا دوس ندارم:icon_arro

a_rudi
22 May 2010, 12:29 PM
خبر سوپر فوري::icon_cool

نمايندگان محترم شرکت ايران خودرو
باسلام و حترام
ضمن عذرخواهي از مشتريان گرامي، با توجه به عدم تامين قطعات خودروي تندر90دوگانه سوز توسط شرکت رنو پارس، کليه دعوتنامه هاي تندر نود دوگانه سوز بصورت بنزيني با موعدهاي فروردين/ارديبهشت/خرداد ارسال شده است. لذا خواهشمند است اطلاع رساني فرماييد. ضمنا در صورت تمايل مشتري به دريافت خودروي دوگانه سوز مدت زمان تحويل ايشان با سه ماه تاخير بوده و باعدم پرداخت وجه دعوتنامه بنزيني و ارسال درخواست کتبي ايشان مجددا دعوتنامه دوگانه سوز ارسال مي‌گردد.

مرتضي آل داوود

درود و تشکر از تشکر شما:icon_evil

a_rudi
22 May 2010, 12:35 PM
آخه رودی جان هم قدرت کمتر میشه تو گاز هم وزنه ماشین دوگانه بیشتره بلاخره ! دوست ما 1 سمند دوگانه داشت که همزمان با ما گرفتن 1ماه پیش باهم 0تا 100 میگرفتیم (هر دو بنزین) تو دنده 1میگرفتمشو چنتا ماشین جلو میزدم!شتاب ماشین ما با کارکزد بیشتر 12.5و ماله اونا 18ثانیه شده
این به نظر من بخاطر اینه که تو این مدتی که با گاز روندن انواع مشکلات باسه موتورشون پیش اومده 1کمم بخاطر وزن کپسوله
اینطور بگم که شتابش خطی شده !درسته که ارزونه اما 100تا مشکل دیگه ام داره که بنظرم 30 40 تومن در ماه بدم برام بهتره:icon_neut
اگرم من میگرفتم تا مجبور نبودم از گاز استفاده نمیکردم میشستم توش دسمال میکشیدمش اما تو صف گاز با بعضیا سرو کله نمیزدم!با brt میرفتم اما باکس میزاشتم:icon_arro
کلا من عاشقه هیبریدم گازو گ...زو اینا دوس ندارم:icon_arro

دکتر جون قربون اون روي گلت منظور از مسابقه 0-100 نبود که داداش ميريم يه مسافرت 1000کيلومتري با 3 نفر همراه جمعا هر ماشين 4 نفر، آخر خط ببينيم کي زودتر و سالم ميرسه ته خط جيبش و کارت سوختش هم پره :icon_cool:icon_arro

a_rudi
22 May 2010, 12:37 PM
این مزیتها و معایب را همه می دانند ولی میشه چه کار کرد باز هم صبر کنیم و هیچ سودی هم تعلق نگیرد از کجا معلوم تولیدش باز عقب نیافتد به نظر من هر وقت این خودرو تولید شد وقیمتش هم معلوم شد اون وقت میشه دوباره ثبت نام کرد ویا از بازار خرید .

تا حدودي با نظرت موافقم، الان خودم هم تو تصميم هستم. اما قوي اينه يه درخواست مي‌نويسم که من دوگانه مي‌خوام به شرطي که سودش رو هم تا تحويل حساب کنين و وجه دعوتنامه رو هم هنوز پرداخت نکردم:icon_razz

alfa65
22 May 2010, 02:06 PM
یکی از بچه های فامیل رو فرستادم نمایندگی تا ببینه تو دعوت نامه من چی نوشته ( دوگانه یا بنزینی ) و مبلغ قابل واریز رو بهم بگه . می دونید نمایدگی شریف ایرانخودرو ( شهرستان ابهر ) چی گفته بود ؟!!!!؟

فرموده بودن : چون اینترنت مون قطعه فعلا دعوت نامه ها رو نگرفتیم !!! :154:

ببینید چه راحت و سریع پاسخگو هستن ( بازم بگید نمایندگی ها کم کاری میکنن ! )

jvani
22 May 2010, 03:10 PM
خبر سوپر فوري::icon_cool

نمايندگان محترم شرکت ايران خودرو
باسلام و حترام

ضمن عذرخواهي از مشتريان گرامي، با توجه به عدم تامين قطعات خودروي تندر90دوگانه سوز توسط شرکت رنو پارس، کليه دعوتنامه هاي تندر نود دوگانه سوز بصورت بنزيني با موعدهاي فروردين/ارديبهشت/خرداد ارسال شده است. لذا خواهشمند است اطلاع رساني فرماييد. ضمنا در صورت تمايل مشتري به دريافت خودروي دوگانه سوز مدت زمان تحويل ايشان با سه ماه تاخير بوده و باعدم پرداخت وجه دعوتنامه بنزيني و ارسال درخواست کتبي ايشان مجددا دعوتنامه دوگانه سوز ارسال مي‌گردد.

مرتضي آل داوود

درود و تشکر از تشکر شما :icon_evil
اگر حداقل قیمتش را مشخص می کردند بهتر می شد تصمیم گرفت می ترسم بعداز سه ماه باز هم بگن تاخیر دارد ویا اینکه کلا قیمت خودرو گران تر شود.من که موندم چکار کنم نظر دوستان در این زمینه چیست؟

aminkhan2008
22 May 2010, 04:07 PM
بنظر من اصلا به حرف اینا نمیشه اطمینان کرد
بگیرش بره بعدا دوباره دوگانه ثبت نام کرد

a_rudi
22 May 2010, 09:20 PM
بنظر من اصلا به حرف اینا نمیشه اطمینان کرد
بگیرش بره بعدا دوباره دوگانه ثبت نام کرد

با اين ايده هم موافقم، اما من ديگه رفتم توليست انتظار دوستان نبود هم قطار!!!!!!!!:icon_cool

mehdi1946
22 May 2010, 10:20 PM
سلام.من امروزرفتم ایران فرقون دعوتنامم رو گرفتتم و تکمیل وجه کردم چون دیگه از کارای این فرقون ساز خسته شدم ترسیدم اگه واسه دوگانه صبر کنم بازم بعد 3 ماه یه بامبولی دربیارن بگن قطعه نداریم یا تبدیل کن یا انصراف بده فوق فوقش میدم بیرون با 700 تومن دوگانش میکنم با این احتصاب قیمتی که واسه ای بی اس کردن وای به حال دوگانه.در ضم صبح رفتم اداره تعزیرات شکایت کنم گفتن اول ماشین تحویل بگیر بعد بیا به شکایت ترتیب اثر بدیم گفتم قیمت ای بی اس چنده که به بهانه اون 1200 کشیدن رو قیمت اونم به تهران زنگ زد اونا هم گفتن فوقش 600تومن

dr_hadi88
22 May 2010, 11:48 PM
منم میگم بگیریم بعدا بفروشیم ثبتنام کنیم بهتره
حداقل کلی سود میکنیم اینا اون 16% ام نمیدن که!من میخوام بگیرم راحت شم بابا از دست اینا!:D
1ماشین میخوان بدن پدرمونو در آوردن

jvani
23 May 2010, 03:17 PM
امروز از ایران خودرو به خاطر شکایتی که کرده بودم زنگ زدند گفت تمام تندر های گاز سوز تبدیل به معمولی شده گفت قراره 20 روز دیگر جلسه ایی با رنو پارس گذاشته بشه و قطعات هم باید وارد شود و مشخص نیست که چه زمانی تولید شود در مورد قیمت هم گفت اونم مشخص نیست چقدر محاسبه شود گفت اگر گاز سوز می خواهی باید صبر کنی وبا نمایندگی در ارتباط باشی

همین طور موندم چکار کنم ؟نه قیمت میدن نه میگن کی می دهیم؟

a_rudi
23 May 2010, 05:14 PM
امروز از ایران خودرو به خاطر شکایتی که کرده بودم زنگ زدند گفت تمام تندر های گاز سوز تبدیل به معمولی شده گفت قراره 20 روز دیگر جلسه ایی با رنو پارس گذاشته بشه و قطعات هم باید وارد شود و مشخص نیست که چه زمانی تولید شود در مورد قیمت هم گفت اونم مشخص نیست چقدر محاسبه شود گفت اگر گاز سوز می خواهی باید صبر کنی وبا نمایندگی در ارتباط باشی

همین طور موندم چکار کنم ؟نه قیمت میدن نه میگن کی می دهیم؟

بايد دل رو به دريا زد، بايد وا داد دل رو به دريا داد البته با بقيه اش موافق نيستم:icon_redf. من دل رو به دريا زدم اما پيش نهاد نمي‌کنم به هيچ دوستي. همه اين‌ها رو نمايندگي هم به من گفتن، حالا تا ببينيم.
فعلا که بحث تندر دوگانه سوز فقط در حد يه صحبته تا واقعيت. ميشه به قولي صبر کرد و وقتي اومد تو بازار تهيه‌اش کرد، ميشه قيد صف گاز رو زد و دست به جيب شد. نکته جالب کارت سوخت هم همينه که از الان سهميه‌500لير آزاد رو اضافه کردن،‌ ميدونيد يعني چي ؟ يعني اينکه تا داشتي سهميه 100توماني ميزني:icon_eek: وقتي تموم شد، سهميه 400توماني مي‌زني:icon_twis و وقتي اون هم تموم شد ديگه ديگه:icon_razz

درود به همه:icon_evil

omran89
23 May 2010, 11:32 PM
سلام به همه دوستان زيان ديده از ايران خودرو
مي خوام ببينم كسي مي دوني سود مشاركت چطوري تو دعوت نامه ها اعمال شده من زنگ زدم گفتند سود شما 453 تومان شده ولي در دعوت نامه قيمت خودرو 14195000 تومان اعلام شده يعني همون قيمت اصليش و من نمي دونم چه طوري سودو حساب كردند خودرو اي دو فوله
اگه كسي چيزي مي دونه بگه
مرسي

omran89
24 May 2010, 11:52 AM
امروز من دل زدم به دريا و معمولي ثبت نام كردم

shaban306
24 May 2010, 08:55 PM
سلام به همه دوستان زيان ديده از ايران خودرو
مي خوام ببينم كسي مي دوني سود مشاركت چطوري تو دعوت نامه ها اعمال شده من زنگ زدم گفتند سود شما 453 تومان شده ولي در دعوت نامه قيمت خودرو 14195000 تومان اعلام شده يعني همون قيمت اصليش و من نمي دونم چه طوري سودو حساب كردند خودرو اي دو فوله
اگه كسي چيزي مي دونه بگه
مرسي

باسلام
در فاکتور ماشین شما قیمت اصلی ماشین رو 14195000 زده، بعدش مبلغ پیش پرداختی که موقع ثبت نام دادین و نیز سود مشارکت رو به صورت جداگانه نوشته و در نهایت کسر پیش پرداخت + سود مشارکت از مبلغ کل ماشین میشه مابه التفاوت پرداختی هنگام دریافت دعوتنامه. با دقت نگاه کنین حتما متوجه میشین.

jvani
24 May 2010, 10:55 PM
دوستان همگی برای معمولی تکمیل وجه کردید یا اینکه منتظر می مانید؟

a_rudi
24 May 2010, 11:15 PM

ما که منتظر مونديم، شما مي‌خواييد نظر جمعي رو بدونيد يا هدف ديگري رو تعقيب مي‌کنيد؟:icon_twis

alilogan
25 May 2010, 12:49 AM
سلام من امروز داخل نيازمندي هاي همشهري ديدم تندر اي يك اي بي اس دوگانه سوز مشكي صفر براي فروش گذاشته بود:icon_ques

omran89
25 May 2010, 09:29 AM
من دعوت نامه را با دقت نگاه كردم 7000000 ميلون پيش پرداخت كردم
7195000 تومان بايد بدم
كه جمعا ميشه 14195000 تومان
چيزي در مورد سود مشاركت ننوشته
فقط گفته اگر كارت طلايي دو ستاره نمي خواهي 440000 تومان كمتر بريز

persiangalaxy
25 May 2010, 09:37 AM
سلام من امروز داخل نيازمندي هاي همشهري ديدم تندر اي يك اي بي اس دوگانه سوز مشكي صفر براي فروش گذاشته بود:icon_ques

فروشنده خودش رفته واسش سیستم گاز سوز نصب کردن که اصلا توصیه نمیشه. چون تندرهای گازسوز کارخانه ای قراره تقویت شده باشن تا از لحاظ بار اضافی و هماهنگی باسیستم سوخت با گاز مشکلی براش پیش نیاد.

jvani
25 May 2010, 10:55 AM
من دعوت نامه را با دقت نگاه كردم 7000000 ميلون پيش پرداخت كردم
7195000 تومان بايد بدم
كه جمعا ميشه 14195000 تومان
چيزي در مورد سود مشاركت ننوشته
فقط گفته اگر كارت طلايي دو ستاره نمي خواهي 440000 تومان كمتر بريز
دوست عزیز در دعوت نامه من هم نه سود مشارکت را زده نه قیمت کارخانه فقط قیمت خودرو را پس از کسر شدن سود را زده و سپس پیش پرداخت را زده است حتما اشتباهی برای شما شده پیگیر باش

aminkhan2008
25 May 2010, 12:03 PM
ما به طرفی که دادیم پول برای بنزینی ریخت حساب تا حالا کی تحویل بدهند.!!!

jvani
25 May 2010, 12:44 PM
من هم احتمالا مابقی پول دعوت نامه را میرزم و خیال خودم را راحت می کنم اگر واقعا با کمبود بنزین مواجه شدم یک فکری می کنم اصلا همین پول اضافی که بابت گاز سوز کردن قرار بود بدیم را توهر موسسه اعتباری بذارید سودش را بدید بنزین و تازه ماشین هم بهتر کار می کند .خیال خودتون هم راحته

a_rudi
25 May 2010, 12:56 PM
من هم احتمالا مابقی پول دعوت نامه را میرزم و خیال خودم را راحت می کنم اگر واقعا با کمبود بنزین مواجه شدم یک فکری می کنم اصلا همین پول اضافی که بابت گاز سوز کردن قرار بود بدیم را توهر موسسه اعتباری بذارید سودش را بدید بنزین و تازه ماشین هم بهتر کار می کند .خیال خودتون هم راحته

نظر جالبي بود، سودش حدودا ماهي 12چوبه ميشه 30 ليتر آزاد. بدک نيست

jvani
25 May 2010, 04:46 PM
نظر جالبي بود، سودش حدودا ماهي 12چوبه ميشه 30 ليتر آزاد. بدک نيست

a_rudiجان یکم منصفانه تر حساب کنi

مطمئن باشید که حدود 2 میلیون برای گاز سوز کردن خودرو تندر بیشتر می گیرن(با توجه به وارد کردن قطعات) الان موسسات بانکی متوسط 15 درصد سالانه سود می دهند که در ماه کم کمش حدود 24 تومان سودش میشه اگر بنزین را هم آزاد حساب کنید 60لیتر بنزین میشه که با توجه به کم مصرف بودن تندر میشه در ماه حدود 1000 کیلومتر را طی کرد مگر اینکه قیمت تندر گاز سوز ومعمولی حدود 1 میلیون اختلاف داشته باشه که بعید می دانم که تو سایت با آدرس زیر در قسمت خودرو های پارس خودرو قیمت گاز سوز را خیلی بیشتر زده

http://www.vafa.biz/?tabid=2&IssType=150

a_rudi
25 May 2010, 05:13 PM
a_rudiجان یکم منصفانه تر حساب کنi

مطمئن باشید که حدود 2 میلیون برای گاز سوز کردن خودرو تندر بیشتر می گیرن(با توجه به وارد کردن قطعات) الان موسسات بانکی متوسط 15 درصد سالانه سود می دهند که در ماه کم کمش حدود 24 تومان سودش میشه اگر بنزین را هم آزاد حساب کنید 60لیتر بنزین میشه که با توجه به کم مصرف بودن تندر میشه در ماه حدود 1000 کیلومتر را طی کرد مگر اینکه قیمت تندر گاز سوز ومعمولی حدود 1 میلیون اختلاف داشته باشه که بعید می دانم که تو سایت با آدرس زیر در قسمت خودرو های پارس خودرو قیمت گاز سوز را خیلی بیشتر زده

http://www.vafa.biz/?tabid=2&IssType=150

:icon_twis
عزيز برادر ممنون از توضيحاتتون، منصفانه‌اش ميشه اين:
1-اولا که محصول هنوز توليد نشده حدود 4ماه قبل تو ليست خودرو بندازان وفا بود (شما که نمي‌خوايد مالباخته بشيد) و همچنين پارس خودرو اصلا حرفي از تندر دوگانه که نزدن
2-در ليست وفا اول نوشته تندر E1CP ABS با قيمت 11590چوب ( که هيچ کدوم از اهالي اين سايت تا بحال اين قيمت نگرفته) و بعد نوشته E1CP CNG با قيمت 12900چوب يعني اختلاف ميشه 1300چوب ، اگر هم بگيد ننوشته ABS CNG ميشه 2400چوب که اصلا منطقي نيست و جور در نمياد
3-اختلاف قيمت دوگانه سوز‌ها و معمولي‌ها در گران‌ترين حالت ميشه سمند که 1250چوبه پس ميشه نتيجه گرفت و يا 206 SD V2 که اختلاف قيمتش با همرده بنزيني‌اش V1 ميشه 1300چوب (اين مورد که موتور هم خارجي هستش)
4-ضمنا در بهترين پرداخت سود سالي 22درصد ميدن اگه پنج‌سال پول رو بخوابونيد و اگر روزشمار بخواهيد 13درصده، :icon_razz

درود :icon_evil