PDA

View Full Version : نظرتون در مورد 405 ABS SLX دار چیه؟؟

khalil-pz
27 November 2009, 04:22 PM
با سلام خدمت دوستان

من 6 ماه پیش توی ایران خودرو یه تندر E2LP ثبت نام کردم واسه تحویل دی . ولی ظاهرا ایران خودرو نمیخواد تحویل بده و اس ام اس داده که بیایین خودروتون رو تبدیل کنید و تحویل تندر امکان پذیر نمیباشد.
منم میخوام برم تبدیل کنم به 405 ABS SLX دار .

میخوا بدونم کسی از ایران خودرو تحویل گرفته ؟؟ چند در میاد با ABS؟ قیمتش نسبت به 405 معمولی چند تومن گرون تره؟؟ بدون و با ABS چند در میاد ثبت نامی؟؟ از 405 معمولی بهتره؟؟
با تشکر

mortezagipsy
27 November 2009, 04:44 PM
405 و پارس هاي اين چند سال اخير بسيار مضخرف هستن و خريد هيچ كدوم از مدلاشونو توصيه نمي كنم !
سمند LX يا سورن گزينه هاي مناسبتري هستن.

khalil-pz
27 November 2009, 06:36 PM
405 و پارس هاي اين چند سال اخير بسيار مضخرف هستن و خريد هيچ كدوم از مدلاشونو توصيه نمي كنم !
سمند LX يا سورن گزينه هاي مناسبتري هستن.

از چه نظری مضخرف هستن؟

راستش خودم هم رو سمند LX نظر دارم ولی من از چند تایی که سمند داشتن خوبی نشنیدم و بهم پیشنهاد دادن که 405 بگیر بهتر از سمند هست. آیا حقیقت داره؟؟

mortezagipsy
27 November 2009, 07:19 PM
شما توي يه 405 87 يا 88 بشينيد متوجه مي شيد چي مي گم.
مقايسه اي كه من بين مدلهاي 87 و 82 405 داشتم :
شتاب به مراتب كمتر.
صداي زياد موتور به همراه صداي ناك شديد، حتي در دنده هاي سنگين.
تغيير جنس رودريها، پوشش داشبورد، سردنده و افت كيفيت شديد.
تغيير خيلي از قطعات موتور. مثلا" مدل 82 مارك استپرش Pierburg ساخت امريكايي بود كه قيمتش 55 بود ولي مدل 87 زيمنس 30 تومني. يا مثلا" پمپ هيدروليك و ...
كيپ نشدن در صندوق عقب كه اگه به خط سرتاسر ماشين توجه كنيد اين موضوع رو به راحتي متوجه مي شيد.
صداي قيژژژ هنگام بلند كردن كاپوت.
خنك كنندگي افتضاح كولر.
لرزش شديد آينه هاي جانبي در سرعتهاي بالاي 100.
بقيش يادم نيست !
البته از نظر موتوري كه با سمند يكي هستن ولي حداقل كيفيت مونتاژ سمند بهتره. ضمن اينكه مدل LX امكانات و ايمني بيشتري هم به شما ارائه مي ده.

اینجانب
27 November 2009, 07:31 PM
من که می گم کوتاه نیایید و همون تندر را بگیرید.

moje90
27 November 2009, 08:58 PM
سلام دوست:icon_wink عزیز 405slx با ABS احتمالا قیمتش نزدیکای 14.5 هست ولی اصلا ارزش خریدن نداره (از همه جاش سر وصدا میاد بیرون و ABS هم یه اپشن سر کاری هستش:icon_confولی از هیچی بهتره این ABS)البته قیافش بنظرم از GLX بهتره ولی کیفیت=...(البته تو این دو سه ساله گذشته ایران فرقون دیگه روی هر چی خودرو سازه با کیفیت رو سفید کرده:icon_biggداخل ماشینای تولیدیش 206معمولی وSD واندکی سمند LX بهتره... موفق باشی

khalil-pz
27 November 2009, 10:42 PM
بیخیال 405 شدم دیگه .

حالا صبر میکنم شاید به تندر رسیدم تو ایران خودرو البته با تاخیر :icon_eek:. اگه تاخیرش زیاد شد دیگه میرم تبدیل میکنم به سمند LX سال رنگ سفید :icon_evil.
راستی بین تندر E2LP و سمند LX کدوم بهتره به نظرتون ؟

kamil81
28 November 2009, 02:13 PM
قطعا تندر بهتر خواهد. به نظر من هم کوتاه نیاین و پا فشاری کنید تا مجبور بشوند ماشین را به شما تحویل دهند.

haftsin
28 November 2009, 03:09 PM
اگه بتونید به سمند tu5 یا اگه بودجتون برسه به Ef7 تبدیل کنید، بهتر از خود تندره.
موفق باشی

Saliary
30 November 2009, 09:23 PM
قطعا تندر بهتر خواهد. به نظر من هم کوتاه نیاین و پا فشاری کنید تا مجبور بشوند ماشین را به شما تحویل دهند.

نه دوست عزیز تندر اصلا ماشین خوبی نیست.

تو تاپیک مقایسه خودرو هم رای گیری با پیروزی سمند تموم شد.

تندر نه گازسوز داره نه کیفیت داره و نه قیافه درست حسابی!!!

شما برو یه Lx Tu5 بگیر و حالشو ببر!

moje90
30 November 2009, 10:05 PM
[quote=Saliary;769606]نه دوست عزیز تندر اصلا ماشین خوبی نیست.

با سلام دوست عزیز :icon_winkجسارت نباشه ها ببخشید از کجای تندر بی کیفیتی دیدن به ماهم بگین؟؟ البته درسته قیافه ماشین برای یه عده خیلی مهمه ولی دلیل نمیشه چون تندر پشتش زشت هست بگیم بی کیفیته!!!
من و خیلی دیگه از دوستان که تندر سوار میشیم یکی از دلایلی که تندر گرفتیم بخاطر کیفیتش بوده و در ضمن اگه یه نگاهی به رده بندی کیفی خودروها در ماه های قبل بندازین میتونین ببینین جای تندر و سمند در کجای جدول هست (البته کسی منکر امکانات سمند نمیشه و در مواردی حتی امکاناتش از تندر هم بیشتره) موفق باشی:icon_wink

Saliary
1 December 2009, 01:06 PM
[quote=Saliary;769606]نه دوست عزیز تندر اصلا ماشین خوبی نیست.

با سلام دوست عزیز :icon_winkجسارت نباشه ها ببخشید از کجای تندر بی کیفیتی دیدن به ماهم بگین؟؟ البته درسته قیافه ماشین برای یه عده خیلی مهمه ولی دلیل نمیشه چون تندر پشتش زشت هست بگیم بی کیفیته!!!
من و خیلی دیگه از دوستان که تندر سوار میشیم یکی از دلایلی که تندر گرفتیم بخاطر کیفیتش بوده و در ضمن اگه یه نگاهی به رده بندی کیفی خودروها در ماه های قبل بندازین میتونین ببینین جای تندر و سمند در کجای جدول هست (البته کسی منکر امکانات سمند نمیشه و در مواردی حتی امکاناتش از تندر هم بیشتره) موفق باشی:icon_wink

من تندر رو قبول دارم و تو بیشتر مقایسه ها هم به تندر رای دادم ولی دوست عزیزمون kamil81 همچین

میگه که فقط تندر بهتر خواهد بود که.....!

mohandes_mahvash
1 December 2009, 01:32 PM
نه دوست عزیز تندر اصلا ماشین خوبی نیست.

تو تاپیک مقایسه خودرو هم رای گیری با پیروزی سمند تموم شد.

شما برو یه Lx Tu5 بگیر و حالشو ببر!

البته این قابل قبوله که شماهم حق دارید نظرتونو بگید ولی مطمئنا نظر شما کاملا نادرسته. لیست رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل به علاوه چند سوال ساده از تندر سواران نظر بنده رو تایید میکنه.

zantamin
1 December 2009, 03:10 PM
با سلام به همه دوستان
با اينکه اينجا محل مقايسه نيست ولي من خودم الان همزمان 206 پارس و لوگان سوار ميشم بعضي وقتها هم زانتيا دستمه
از لحاظ فني ال 90 با هيچ کدوم از ماشينهاي پژو سيتروين قابل مقايسه نيست فقط قيافشه که اونم جاداريش جبران ميکنه
بعنوان مثال کافيه يه سر به زيروبند پارس و لوگان بزنيد ميبينيد با اينکه خيلي شلوغتر و پيچيده تر از لوگانه
ولي صدا و استهلاکش بيشتره

IMIRAN
11 December 2009, 08:54 PM
بعضي وقتها هم زانتيا دستمه
از لحاظ فني ال 90 با هيچ کدوم از ماشينهاي پژو سيتروين قابل مقايسه نيست فقط قيافشه که اونم جاداريش جبران ميکنه
با اينکه خيلي شلوغتر و پيچيده تر از لوگانه
ولي صدا و استهلاکش بيشتره

مطئنی سیتروئن زانتیا برند پایین تری از رنو لوگان هست ؟؟؟؟؟؟؟

لوگان و با زانتیا در میندازید ؟؟؟؟؟:icon_sad::icon_arro:icon_sad::icon_arro:icon _arro:icon_lol: