PDA

View Full Version : انفجار سريع و لوكس بودن در ايران با دو ماشين جديد

khoshnam55
29 June 2009, 01:28 PM
دوستان سلام

من ديروز تو خيابون شريعتي بعد از پل سيد خندان بعد از نمايشگاه اتو مجتبي و اون نمايندگي تويوتا

سمت چپ يه نمايشگاه خوف هست كه ماشين هاي خاص و بي نظير مي ياره مثل aston martin ابي رنگ چند وقت پيش . ديروز تو نمايشگاه يه rang rover sport سفيد كه تيونييگ هم شده بود قرار داشت پلاك شده و يه bmw x6 سفيد كه اون هم پلاك شده بود و از همه مهم تر يه audi R8 سفيد بود كه پلاك شده بود شما فقط به من يگيد يه ماشين 420 اسب فوق العاده چطوري تو اين شهر پلاك شده و براي فروشه اينقدر اين ماشين زيبا بود دقيق پشت rang rover پارك شده اين ماشين 120000 دلار قيمتش هست كه من وقتي از نمايندگي audi تو دبي پرسيدم مي گفت اين ماشين رو بايد شفارش بديد بعد از يه مدت طولاني مي ياد دبي از المان و بعد ما به شما تحويل مي ديم و گفت از نظر حمل و نقل هم رقم بالايي نسبت به ماشين هاي ديگه مي گيريم حال اين ماشين تو تهرانه شما به من بگيد قيمتش با اين اوصاف چقدر مي شه ؟ واقعا اين ماشين زيباس مي گن تو كويت دنيايي طرفدار داره پورشه رو مي خوره ولي به پاي فراري نمي رسه اما در كل يك شاهكار طراحي همون طور كه تو برنامه top gear گفت و بعد هم گفت كم مصرف ترين سوپر اسپرت جهان هست

bmw x6 سفيد هم پلاك بود و ماشينش خيلي غوله از x5 هم بزرگتره و قيافه خوفي هم داره

rang rover هم خيلي باحال بود رينگ هاي خيلي قشنگي داره البته من اين ماشين رو تو شريعتي نزدبك پل رومي ديده بودم خلاصه دوستان گويا قرار تو تهران ديگه گذر موقت نبينيم و فقط پلاك شده تو اين شهر جولان بدن

ببخشيد اگه در جاي بدي موضوع رو باز كردم نمي دونستم كجا باز كنم اميدوارم مفيد باشه
فكر كنم قوانين گمرگ عوض شده و ديگه هم چي مي شه اورد فقط اگه اين شايعه 40 % كردن گمرك درست شه فكر كنم اوصاع كشور از نظر ماشين عوض شه

موفق باشيد

Warrior--
29 June 2009, 07:00 PM
دوست عزیز چند تا عکس می گرفتید خیلی خوب می شد.

بابت اطلاعات ممنونم

behdad-G
29 June 2009, 08:41 PM
اینجا بغل خونمونه ولی تا حالا آر8 توش ندیدم مطمینی درست دیدی ؟!

khoshnam55
30 June 2009, 05:02 PM
دوستان

من ديروز دوباره از اونجا رد شدم ولي audi نبود و داشتن جاي ماشين ها رو عوض مي كردن rang rover اوردن جلو داشتن x6 رو جا به جا مي كردن يه سري 3 كوبه زرد هم بود من فكر كنم اين دومين يا سومين سري 3 كوپه زرد كه مي بينم مي گم زرد مد شده ؟ راجب r8 هم اون روز كه ديدم پشت رنج روور بود من از روي چراغ شناختم چون چراغ چپش معلوم بود ولي من درست ديدم مگر اينكه چمام دچار مشكل شده باشه ولي ماشين ديگه اي نداريم كه چراغ شبيه r8 داشته باشه تمام ابهت اين ماشين به چراغ جلوشه فقط موندم يعني يه روزه فروختن البته من چند وقت پيش يكي از دوستام گفت قرار يه r8 سفيد بيارن ! اميدوارم كه درست ديده باشم . نمي دونم اون aston martin رو چي كار كردن چون اون موقع هنوز پلاك نشده بود ! rango rover هم از مدل sport با supercharger مي باشد چون بغل ماشين زده بود خيلي با حال بود ولي با x6 زياد حال نكردم سقفش خيلي عجيب غريب اولا خيلي گندس بعد سقف ماشين يه جا بالا مي ره يه جا كه مي شه روي قسمت پشت صندلي عقب با يه شيب زياد مي ياد پايين يه جوريه از اين ماشين هاس كه مشتري خاص خودشه داره ! خلاصه دوستان اين نمايشگاه بد جوري داره مي زنه رو دست بقيه مثل اتو مجتبي چون اونا فقط ماشين تكراري مي يارن ولي اين خاص مي ياره راستي يه خبري بدم دولت به تمام شركت هاي وارد كننده دستور داده هر ماشيني كه وارد كشور مي شود را خدمات بدن يعني ديگه اين طور نيست اگه شما شخصي ماشين اوردي نمايندگي قبول نكه بايد خدمات بده چون ايران گفته ماشيني حق ورود به ايران رو داره كه از طريق نماينده رسمي اون شركت تو ايران ساپورت شه البته قضيه اين دو سه تا ماشين يه چيزه ديگس اينا با اشنا بازي پلاك شدن منظور من اون هايي هست كه تو بركه گمرك اسمشون هست راستي يكي از اشنا ها تو گمرك بوشهر اگه درست يادم باشه گفت تعداد زيادي lexus كوپه همون دو در رو مي گم ديده فكر كنم به زودي اونا هم مي يان قضيه امدن پورشه هم خيلي خيلي جدي شده فكر كنم به زودي بياد. audi كه مثل اينكه دفترش رو زده و از دو سه ماه ديگه ماشيناش ميان

موفق باشيد

amingzj
30 June 2009, 05:39 PM
AUDI همین الان هم اومده من 2ماه پیش 4- 5 تا A4 و TT اتاق جدید توی نمایشگاه دیدم که اگر درست یادم باشه A4 حدود 100تومن یکم بالاتر بود

amin.405
1 July 2009, 01:21 AM
کسی نگفت چه جوری تونستن اینارو پلاک کنن ؟!!!!!!!

Alireza_g
2 July 2009, 11:01 PM
با سلام

در مورد چیزی که می گم مطمئن نیستم و دوستان مطلع باید نظر بدهند ولی شنیدم که یه مجوزی هست که با حدود 30 میلیون خریداری میشه و با اون می تونید هر چیزی که خواستید وارد و نمره کنید.

با تشکر

amin.405
3 July 2009, 01:40 PM
درسته ... من یکی رو میشناسم که برا خودش یه BMW سری6 (البته از نوع 645..... که در ایران فکر کنم 2،3 تا بیشتر نباشه ) وارد کرده به همرا یه رنجرور اسپرت و حدود 100تومن پول مجوز داده .:icon_arro

Warrior--
5 July 2009, 08:20 AM
برای دیدن عکسش روی اینجا (http://www.phallz.com/showthread.php?t=44177&page=17) کلیک کنید.:icon_twis

khoshnam55
14 July 2009, 06:45 PM
دوستان ديديد درست گفتم من چشمام ديگه اينقدر البالو گيلاس نمي چينه ممنون جناب warrior كه اين عكس r8 رو گذاشتي دقيقا روبروي همون نمايشگاه البته نمايشگاه يه 2 يا 3 متر بالاتره ماشين همون ديوار سبزه كه ستونش معلومه واقعا داشتم به بينايي خودم شك مي كردم چقدر اين ماشين زيباس مي گن تو كويت بد جور طرف دار داره

دوستان قضيه اين مجوز رو بيشتر باز مي كنيد من براي موتور هاي سنگين شنيدم اول شما يه درخواست مي دي بعد اطلاعات مي ياد امارتو در مياره اگه ادم خوبي بودي و اهل دزدي بانك از اين جور كارا نبودي بهت مجوز موتور سنگين ميدن البته مي گن اگه عضو فدراسيون موتور سواري باشي كارت خيلي راحت تره !

فكر كنم اين ماشين ها هم همچين چيزي داره !

راستي اين نمايشگاه ماشين خوباش ته كشيد الان يه سري3 زرد عين تاكسي توشه و يه sl اتاق قديم !

دوستان يه خبره ديگه يكشنبه رفتم نمايشگاه ماشين همين كه تازه باز شده تو جاده كرج پوستم كنده شد تا رسيدم اوني كه تو ولنجك بود خيلي نزديك بود 2 سوت رسيدم ولي اين دقيق 2.5 ساعت تو راه بودم اقا اصلا خوب نبود 100 رحمت به نمايشگاه ولنجك اين هيچي توش نبود حيف وقت ! ولي بعد رفتم نمايشگاه ماشين هاي تاريخي پشتشه فقط گريه نكردم چون شما فكر كنيد شاهكار هاي طراحي اتومبيل رو گذاشتن تو سوله روي سيمان زير خاك واقعا اين ماشينا داشتن نابود مي شدن يه دونه لامبورگيني ميورا سفيد بود عاشقش شدم ولي داغونش كرده بودن اولا اينا ماشين ها رو با ليفتراك جا به جا مي كنن تمام زير ماشين ها غوور شده بود دست بهوشون نمي زدن فقط لامبورگيني كنكاش شاه رو پا بود با چند تا رولزرويس بقيه نابود ولي همون طور كه مي دونيد ميورا خيلي خاصه چون فكر كنم 300 دستگاه توليد نشده اينا دوتا بودن كه نارنجي فروختن به يه يارو كه اون هم فروخت به نيكلاس كيج الان اين سفيده مونده بود به اقا بود كه مي گفت 22 سال با اين ماشين ها هستم گقت بهترين و خاص ترين و زيبا ترينشون مهين ميورا سفيده از نظر موتوري عالي بود 90000 بيشتر كار نكرده بود فقط باسازي بدنه مي خواست مثل رنگ و يه صاف كاري كوچولو كه اين ماشين شاه اتومبيل هاي تهران بشه ! كه البته مي گفت هيچ كس دلش به حال اينا نمي سوره و دارن نابود ميشن ! اين گفتم شايد بعضي دوستان به اتومبيل هاي كلاسيك علاقه داشته باشن !
موفق باشيد

Masi Mc
6 October 2009, 07:32 PM
اون bmw x6 که گفتی مال دوسته دوستمه .
تازه یه benz cls63 rolance هم دارن .

Mr.Omid
30 April 2010, 01:35 AM
اون نمایشگاهی که دوستان در پست های اول در موردش صحبت کردند
که ماشینای تک میاره
معروفه به "هنر کده ی کیانفر"
اونجا بجز خرید و فروش ماشینای خاص تیونینگ هم انجام میدن که باید بگم کارشون خیلی هم خوبه.
در دبی هم شعبه دارن و خلاصه واسه خودشون حرفه ای هستن.:icon_cool

amo mori
2 June 2010, 01:58 AM
کیان نفر آئودی R8 آورده رنگش هم نوک مدادی .
یه فراری قرمز رنگ هم بود