PDA

View Full Version : خوشبو کننده بادوام برای اتومبیل

persia19191980
15 April 2009, 10:46 AM
سلام دوستان
من دنبال یه خوشبو کننده ملایم و بادوام میگردم
چند نوعشو امتحان کردم ولی دوام خوبی نداشتن و یا خیلی تند بودن
آخه تو هوای تهران داخل ماشین خیلی زود بو میگیره مخصوصا روکش صندلی ها و نمد سقف که بوی دود رو تو دلش نگه میداره"ماشینم ماتیزه و فیلتر داخل اتاق نداره:icon_redf"
اگه ممکنه بفرمایید از نظر شما چه نوعیش بهتره؟ اسپری یا از این مایع ها که تو شیشه هست و یا جور دیگه؟
ممنون از لطفتون

yesyes
16 April 2009, 12:19 AM
دوست عزیز:
مدل ژله ای بگیر از همه بهتره.
موفق باشی.

persia19191980
16 April 2009, 12:21 AM
دوست عزیز:
مدل ژله ای بگیر از همه بهتره.
موفق باشی.
مرسی دوست من
میشه بگین دقیقا چه شکلیه>؟

shei2nak
16 April 2009, 01:30 AM
سلام. میتونید هم از این عطر های فرانسوی که همه جا میفروشن تهیه کنید و بگزارید داخل ماشین. اگر از این اسپری دار ها بود (16000 تومنیا) خودش نشتی پیدا میکنه و بویش در محیط پراکنده میشه. اگر هم از این ساده ها درش رو باز بگذارید.

persia19191980
16 April 2009, 10:17 AM
مرسی دوست من
آخه ایناهم خیلی دووم نداره
یه ماشین دیدم یه دستگاهی داشت که می زد به فندکی ماشین
دستگاه داغ می شد و یه فن داشت
اونارو کسی استفاده کرده؟؟

saeed6070
4 May 2009, 12:32 AM
مرسی دوست من
آخه ایناهم خیلی دووم نداره
یه ماشین دیدم یه دستگاهی داشت که می زد به فندکی ماشین
دستگاه داغ می شد و یه فن داشت
اونارو کسی استفاده کرده؟؟

با سلام دوست عزیز
حدود 2 سال پش یه خوشبوکننده هایی بود که هم خشبوکننده بودند و هم دستگاه یونیزاسیون
یعنی هم با تولید یون منفی موجب طراوت هوای داخل ماشین میشوند و هم موجب خوشبو شدن میشوند
برای اطلاعتون بگم که در جنگل و در زیر ابشار یون منفی راوانی وجود دارد که موجب باطراوت شدن فضا میشود و به همین خاطر اکثر کولرهای گازی جدید مجهز به دستگاه تولید یون منفی هستند
به نظر من این دستگاه همونی هست که شما لازم دارین چون به راحتی به فندک نصب مشود بوهای بد را از بین میبرد و یمتش هم حدود 20000 تومن بود
با تشکر

shahramyou
1 June 2009, 01:12 AM
من از نوع شیشه ای و مقوایی و ژله ای استفاده کردم بد نیستند
چند روز پیش سوار آژانس شدم تجربه جالبی بود ولی خودم فرصت نکردم تست کنم راننده میگفت چون زیاد کار میکنم و به بوی بد حساسم یه تی بگ برمیدارم چای اونو خالی میکنم بعد کمی وانیل توش میریزم بعد اونو داخل ورودی هوا میگذارم همیشه تو ماشین خوشبوست البته قدیم ها تجربه این کارو دیده بودم کمی وانیل ته قندان میذاشتن قندها خوشبو میشد:icon_surp:icon_cool:lover:

sogoli
1 June 2009, 10:27 AM
با سلام دوست عزیز
حدود 2 سال پش یه خوشبوکننده هایی بود که هم خشبوکننده بودند و هم دستگاه یونیزاسیون
یعنی هم با تولید یون منفی موجب طراوت هوای داخل ماشین میشوند و هم موجب خوشبو شدن میشوند
برای اطلاعتون بگم که در جنگل و در زیر ابشار یون منفی راوانی وجود دارد که موجب باطراوت شدن فضا میشود و به همین خاطر اکثر کولرهای گازی جدید مجهز به دستگاه تولید یون منفی هستند
به نظر من این دستگاه همونی هست که شما لازم دارین چون به راحتی به فندک نصب مشود بوهای بد را از بین میبرد و یمتش هم حدود 20000 تومن بود
با تشکر
میشه ادرس بگی یا مارکشو بگی از کجا بخریم

saeed6070
9 June 2009, 01:33 AM
میشه ادرس بگی یا مارکشو بگی از کجا بخریم

با سلام
دوست عزیز مارکش ایرخوشبو میباشد
دفتر مرکزیش هم تهران خ مطهری میباشد
شماره تلفنش هم هر کی خواست pm بده

shahramyou
9 June 2009, 06:21 PM
سلام نانو اتومبیل سرچ کن به منظورت احتمالا میرسی یا pm بده آدرس سایتشو بدم

sepehr62
3 July 2009, 10:40 AM
اين سايت شركت ايرخوشبو هست كه يكي از دوستان اشاه كردن:
http://www.airkhoshboo.com/main.html
حالا نميدونم كسي اينا رو امتحان كرده؟‌به نظر جالب مياد، فقط نميدونم، اينا رو هم بعد از يه مدت بايد براي بو دهي(!) شارژ كرد، يا با يه بار خريد كفايت ميكنه؟

sogoli
3 July 2009, 11:56 AM
اين سايت شركت ايرخوشبو هست كه يكي از دوستان اشاه كردن:
http://www.airkhoshboo.com/main.html
حالا نميدونم كسي اينا رو امتحان كرده؟‌به نظر جالب مياد، فقط نميدونم، اينا رو هم بعد از يه مدت بايد براي بو دهي(!) شارژ كرد، يا با يه بار خريد كفايت ميكنه؟
من خریمش مدل باراباس
اول اینکه کیفیت بوش زیاد جالب نیست یعنی اینکه من چندروز توماشین گذاشتم زیاد بوی اتاق تغییر نکرده
دیگراینکه بحث یون سازش هست که طبق ادعای سازنده ان ،یون منفی تولید میکنه .ازانجاییکه یون منفی قابل دیدن نیست و کیفیت هوای اتاق رو تغییر میده لذا باید تو دراز مدت اثرات اونو بفهمیم.درهرصورت نسبت به قیمتش 20 تومن نمیارزه تازه باید هر دو ماه 2تومن بدی و قسمت معطرش رو تعویض کنی...

sepehr62
3 July 2009, 11:58 AM
پس به درد نميخوره!

aminkhan2008
3 July 2009, 07:15 PM
نوعهای دیگه خوشبو کننده مثل ژله ای و... قیمتش چنده؟

saeed6070
21 August 2009, 12:05 PM
من خریمش مدل باراباس
اول اینکه کیفیت بوش زیاد جالب نیست یعنی اینکه من چندروز توماشین گذاشتم زیاد بوی اتاق تغییر نکرده
دیگراینکه بحث یون سازش هست که طبق ادعای سازنده ان ،یون منفی تولید میکنه .ازانجاییکه یون منفی قابل دیدن نیست و کیفیت هوای اتاق رو تغییر میده لذا باید تو دراز مدت اثرات اونو بفهمیم.درهرصورت نسبت به قیمتش 20 تومن نمیارزه تازه باید هر دو ماه 2تومن بدی و قسمت معطرش رو تعویض کنی...

با سلام
دوست عزیز تنفس و تاثیر یون منفی همون لحظه خودشو نشون میده نه در درازمدت مثل کولر گازیهای جدید که مجهز به تولیدکننده یون منفی هست و حس شادابی به ادم میده

sogoli
22 August 2009, 11:35 AM
با سلام
دوست عزیز تنفس و تاثیر یون منفی همون لحظه خودشو نشون میده نه در درازمدت مثل کولر گازیهای جدید که مجهز به تولیدکننده یون منفی هست و حس شادابی به ادم میده

متاسفانه این سیستم مثلا تهویه هوایی که خریدم اصلا چنین احساسی نمی ده و تا حدودی سرکاریه:icon_mad:

badform
17 October 2009, 11:40 AM
من از نوع شیشه ای و مقوایی و ژله ای استفاده کردم بد نیستند
چند روز پیش سوار آژانس شدم تجربه جالبی بود ولی خودم فرصت نکردم تست کنم راننده میگفت چون زیاد کار میکنم و به بوی بد حساسم یه تی بگ برمیدارم چای اونو خالی میکنم بعد کمی وانیل توش میریزم بعد اونو داخل ورودی هوا میگذارم همیشه تو ماشین خوشبوست البته قدیم ها تجربه این کارو دیده بودم کمی وانیل ته قندان میذاشتن قندها خوشبو میشد:icon_surp:icon_cool:lover:

خيلي دوست داشتم اين راه را امتحان کنم اما الان که هوا خنک شده و ديگه کسي کولر نمي زنه....:icon_ques

shahramyou
17 October 2009, 03:32 PM
خيلي دوست داشتم اين راه را امتحان کنم اما الان که هوا خنک شده و ديگه کسي کولر نمي زنه....:icon_ques
سلام
تو زمستون با بخاری هم کاربرد داره:icon_excl

firstfreelove
25 January 2010, 03:11 PM
من از اين خوشبو كننده ها كه جلوي خروجي دريچه هاي هوا نصب ميشه استفاده ميكنم ، خوبيش اينه كه به راحتي ميشه ميزان خروجي عطر رو با پيچي كه به اين منظور تعبيه شده تنظيم كرد ، ضمنا هر موقع مايع عطرش توي مخزنش خالي شد ، به راحتي ميتونيد ببريد در اين عطر فروشي ها و با يه سرنگ هر عطري كه ميخوايد توش شارژ كنيد.

رضا حکیمی
11 July 2010, 06:57 PM
من از اين خوشبو كننده ها كه جلوي خروجي دريچه هاي هوا نصب ميشه استفاده ميكنم ، خوبيش اينه كه به راحتي ميشه ميزان خروجي عطر رو با پيچي كه به اين منظور تعبيه شده تنظيم كرد ، ضمنا هر موقع مايع عطرش توي مخزنش خالي شد ، به راحتي ميتونيد ببريد در اين عطر فروشي ها و با يه سرنگ هر عطري كه ميخوايد توش شارژ كنيد.
دوستان عزیز. بر حسب اتفاق به این قسمت وارد شدم.با توجه به اندک تجربه ام.خواهش میکنم از هیچ رقم خوشبو کننده داخل فضای اتومبیل استفاده نکنید!!!!!! این امر بعلت وجود مواد نفتی در این خوشبم کنندها برای ماندگاری بسیار بسیار خطرناک میباشد.حتما" با یک متخصص ریه مشورت کنید تا پی ببرید.