PDA

View Full Version : خش افتادن روي شيشه جلو

farzinkhan
3 February 2009, 02:27 AM
با سلام.
يه روز ماشينمو برده بودم نمايندگي مركزي.
يه آقايي اونجا بود كه از كارخونه اومده بود براي بررسي مشكلات:163:. من موضوع كيفيت رنگو باهاش مطرح كردم,اونم گفت ماشينو ميبريم كارخونه برات درستش مي كنيم.:icon_excl
بعد 1 روز رفتم ماشينو از كارخونه گرفتم,انصافآ رنگش خيلي بهتر شده بود:icon_sad:.
اما وقتي شب شد ديدم رو شيشه جلو و شيشه سمت راننده يه خش هاي ريزي افتاده كه وقتي نور ماشين هاي جلويي مي خورد,مشخص مي شد.:icon_twis
كمي دقت كردم ديدم روي نوارهي شيشه كناري و قسمتهاي پلاستيكي قاب آينه مقداري گرده رنگ سفي پاشيده.(ماشينه خودم خاكستريه):icon_bigg
ماشينو فرداش بردم به يه نقاش نشون دادم گفتم نكنه ماشينو رنگ كردن .اون گفت كه ماشين تو سالني كه بوده گرده رنگ يه ماشينه ديگه بهش پاشيده و آقايون متخصص و دانشمند :icon_arroگرده رنگه رو شيشه رو با سمباده پوليش پاك كردن.:icon_conf
حالا اي خش ها شبا رو روانم جفت پا ميره:icon_cry:,دوستان روشي ميدونيد كه بتونم اونارو از بين ببرم؟؟
يا برم نمايندگي بگم بگم درستش كنند يا شيشه رو برام عوض كنند؟؟

skysport
3 February 2009, 11:00 AM
:icon_mad:هر کی طاووی خواهد جور هندوستان کشد :icon_razz

من فکر کنم ماشینهای نو تو کارخونه رو وقتی رنگ می کنند که هیچ تجهیزاتی مثل صندلی و شیشه نداره و خوب از شما هم که مجبور بودن شیشه ها رو بالا بکشن....
ببین چی بوده که نتونستن بی خیال بشن و سمباده کشیدن

azma
3 February 2009, 11:37 AM
بايد شيشه را عوض كنيد،البته اگر توانستيد با هزينه خودشان

abdi55
3 February 2009, 12:42 PM
به نظر من بايد شيشه رو عوض كنن چون سهل انگاري از خودشونه
ي شكايت تنظيم كن بفرست قسمت بازرسي

farzinkhan
3 February 2009, 05:53 PM
به نظر من بايد شيشه رو عوض كنن چون سهل انگاري از خودشونه
ي شكايت تنظيم كن بفرست قسمت بازرسي

مرسي از راهنمايي هاتون.
به نظر شما قبول ميكنند شيشه رو عوض كنن؟:icon_neut

abdi55
3 February 2009, 09:18 PM
اگه بهشون گیر بدی مجبور میشن عوضش کنن
شما که محل سکونتت تهرانه و راحت میتونی بری دنبالش اول برو پیش اون یارو که شیشه رو اینجوری کرده وبهش بگو یا تعویضش کن یا میرم قسمت بازرسی شکایتت میکنم و 100% مقصر خودتی خلاصه بترسونش اگه جواب درستی نداد برو پیش آقای کیامنش (قسمت بازرسی)و ازش شکایت کن حتما به نتیجه میرسی
فرزین جان مشکلت بدتر از من نیست که (رنگ شدن مزدا3 صفر تحویلی از نمایندگی)نمیدونم تاپیک منو خوندی یا نه ولی با پیگیری هایی که کردم انشااله دارم به نتیجه میرسم
موفق باشی

farzinkhan
4 February 2009, 12:21 AM
اگه بهشون گیر بدی مجبور میشن عوضش کنن
شما که محل سکونتت تهرانه و راحت میتونی بری دنبالش اول برو پیش اون یارو که شیشه رو اینجوری کرده وبهش بگو یا تعویضش کن یا میرم قسمت بازرسی شکایتت میکنم و 100% مقصر خودتی خلاصه بترسونش اگه جواب درستی نداد برو پیش آقای کیامنش (قسمت بازرسی)و ازش شکایت کن حتما به نتیجه میرسی
فرزین جان مشکلت بدتر از من نیست که (رنگ شدن مزدا3 صفر تحویلی از نمایندگی)نمیدونم تاپیک منو خوندی یا نه ولی با پیگیری هایی که کردم انشااله دارم به نتیجه میرسم
موفق باشی

مرسي ممنون از راهنمايتون.
هفته بعد مي رم دنبالش ببينم مي تونم عوضش كنم.:icon_surp
دوست عزيز تاپيك شما رو خوندم و كلي حالم گرفته شد.
اما مطمئنآ به نتيجه مي رسي:icon_cool

farzinkhan
8 February 2009, 07:42 PM
دوستان امروز سر صبح رفتم نمايندگي مركزي.:icon_eek:
اول به نماينده كارخونه تو نمايندگي گفتم,اومد ديدو گفت من چيزي نمي بينم.هر چي بهش گفتم خش روي شيشه تو شب مشخص ميشه نه ساعت 9 صبح,قبول نكرد.:icon_bigg
پاشدم رفتم پيش مدير امور مشتريان تو همون مزدا يدك.اونم اومد ديد گفت تا ايراد كاملآ مشخص نباشه كاري نمي كنيم.:icon_biggالبته باز اين يكي گفت يه چيزايي مي بينم اما مشكلي نيست كه به خاطرش شيشه رو عوض كنيم.:icon_ques
اونقدر كليد كردم(بعد 2 ساعت) :132:كه قبول كرد عصر تا قبل ساعت 6 كه اونجاست و هوام يه نموره تاريكه ببرم ببينه!!!
امروز ديگه وقت نكردم برم,حالا به نظرتون فردا ببرم يا نه؟:131:
خودم بعيد مي دونم قبول كنند,چون به نظرم اگه ببيننم ميگن ما كه چيزي نمي بينيم.حالا من هي نشون بدم اون ميگه من كه نميبينم.
اينم يه نمونه ديگه از مشتري مداري:mad:

Masoud 206-16v
9 February 2009, 12:53 AM
هر جوری بود باس امروز رو میرفتی:icon_surp، حالا هم ایرادی نداره ولی کوتاه نَیا...
اگه بتونی یکی رو توی نمایندگی بخری:icon_mrgr که دیگه محشره و راحتر میتونی کارتو پیش ببری:icon_evil.

skysport
9 February 2009, 01:09 AM
من نمی دونم شما تو کدوم شهر هستید ولی تو چند روز آینده هوا داره ابری میشه.
صبر کن یه روز ابری ببر که تو روز هم هوا تاریک باشه....
عجب آدمایی هستند اینها

hamed_mo
9 February 2009, 01:44 AM
یه سری اسپری ها هستن خط و خوش شیشه رو می گیرن!
اونارو امتحان کردی؟
ضرر نداره!

abdi55
9 February 2009, 03:37 PM
اونارو امتحان کردی؟
ضرر نداره!

به نظر من خودت دستكاريش نكن چون بعدا زير بارش نميرن
اون يارو نمايندگي به من گفت لكه زردرنگ ماشينو خودت هم ميتوني با پاليش ازبين ببري ولي من فكرشو خوندم و اصلا به ماشين دست نزدم
حالا شما هم به نظرم اول از طريق خودشون اقدام كن اگه به جايي نرسيدي پيشنهاد دوستمون حامد رو امتحان كن
:lover:

farzinkhan
10 February 2009, 12:38 AM
به نظر من خودت دستكاريش نكن چون بعدا زير بارش نميرن
اون يارو نمايندگي به من گفت لكه زردرنگ ماشينو خودت هم ميتوني با پاليش ازبين ببري ولي من فكرشو خوندم و اصلا به ماشين دست نزدم
حالا شما هم به نظرم اول از طريق خودشون اقدام كن اگه به جايي نرسيدي پيشنهاد دوستمون حامد رو امتحان كن

دوستاي عزيز,ممنون از راهنمايي هاتون
امروز عصري ساعت 5:30 رفتم نمايندگي,بعد نيم ساعت مدير رسيدگي به امور مشتريان اومد.
ماشينو برديم زيره يه نور كه خط وخش مشخص باشه.هموني شد كه حدس مي زدم.:icon_biggما هرچي نشونش داديم,اون ميگفت ايرادي نداره طبيعيه:icon_twis.خدا مي دونه يا كور بود يا خودشو زده بود به كوري.
رفتم يكي ديگه از پرسنل اونجارو آوردم اونم گفت يه خش هايي مشخصه اما اون يكي گفت تا براي من محرز نباشه نمي تونم بگم عوض كنند.:icon_bigg
خلاصه ما هر چي گفتيم اون قبول نكرد و در نهايت گفت سعي كن اونجا هايي كه خش داره رو نگاه نكني.(چه جواب خوبي واقعآ !!!!!)
منم ديگه بي خيال شدم (تو گوش خر ياسين خوندن بود) :icon_biggو بهش گفتم يه چشم پزشك بره.:icon_evil
آخرشم اين همه راهو رفتم و بي نتيجه برگشتم.:icon_cry:

hamed_mo
10 February 2009, 12:42 AM
دوستاي عزيز,ممنون از راهنمايي هاتون
امروز عصري ساعت 5:30 رفتم نمايندگي,بعد نيم ساعت مدير رسيدگي به امور مشتريان اومد.
ماشينو برديم زيره يه نور كه خط وخش مشخص باشه.هموني شد كه حدس مي زدم.:icon_biggما هرچي نشونش داديم,اون ميگفت ايرادي نداره طبيعيه:icon_twis.خدا مي دونه يا كور بود يا خودشو زده بود به كوري.
رفتم يكي ديگه از پرسنل اونجارو آوردم اونم گفت يه خش هايي مشخصه اما اون يكي گفت تا براي من محرز نباشه نمي تونم بگم عوض كنند.:icon_bigg
خلاصه ما هر چي گفتيم اون قبول نكرد و در نهايت گفت سعي كن اونجا هايي كه خش داره رو نگاه نكني.(چه جواب خوبي واقعآ !!!!!)
منم ديگه بي خيال شدم (تو گوش خر ياسين خوندن بود) :icon_biggو بهش گفتم يه چشم پزشك بره.:icon_evil
آخرشم اين همه راهو رفتم و بي نتيجه برگشتم.:icon_cry:

اینو همیشه یادت باشه:

اینجا ایرانه لعنتی شوخی نیستش...!!!!!!!!

GHAHRAMAN
10 February 2009, 12:48 AM
من سر يه مزداي تصادفي كه نمايندگي به اسم صفر تحويلم داد 6 ماه از صبح تا شب توي دادگستري وقت تلف كردم و اعصابم رو داغون كردم بعدش با 7 ميليون تومن ضرر + هزينه سند + كمسيون نمايشگاه ماشين رو فروختم فقط 80 كيلومتر ماشين رو روندم اونم واسه بردن ماشين به كارشناس دادگستري!
خنده داره يا گريه داره؟!

farzinkhan
10 February 2009, 01:46 AM
من سر يه مزداي تصادفي كه نمايندگي به اسم صفر تحويلم داد 6 ماه از صبح تا شب توي دادگستري وقت تلف كردم و اعصابم رو داغون كردم بعدش با 7 ميليون تومن ضرر + هزينه سند + كمسيون نمايشگاه ماشين رو فروختم فقط 80 كيلومتر ماشين رو روندم اونم واسه بردن ماشين به كارشناس دادگستري!
خنده داره يا گريه داره؟!

با تشكر از همتون.
اين جور مسايل واقعآ گريه داره و در عين حال خنده دار كه همه ما به اين چيزا عادت كرديم.

abdi55
10 February 2009, 08:24 AM
با تشكر از همتون.
اين جور مسايل واقعآ گريه داره و در عين حال خنده دار كه همه ما به اين چيزا عادت كرديم.
واقعا بايد تاسف خورد كه تو كشور ما چقد به مشتري و كلا آدما اهميت ميدن:icon_mrgr
اين مشكلاتي كه براي ماها پيش اومده اگه تو كشور ديگه بود نمايندگي رو داغون ميكردن
ولي متاسفانه چون نمايندگيها ميدونن از اين خبرا نيست هر كاري دلشون ميخواد سر مشتري در ميارن:icon_cry:

GHAHRAMAN
11 February 2009, 01:52 AM
اين پولا ,پولايي هست كه بعد 30 سال كار زير آفتاب و برف و بارون هزار تا خطر به دست اومده بعدش يه نفر مياد ميخوره ميره بعضي ها هم ميگن خدا نمي زاره ظلم رو زمين بمونه!
ديگه ظلم چجوري ميشه؟

Mr.Sina
12 February 2009, 07:51 PM
دوست عزیز فکر کنم خش روی شیشه به راحتی برطرف میشه ! من هم چندوقت پیش یه سنگ با سرعت زیاد خورد تو شیشه ماشینم و شیشه ترک خورد !
یه جارو پیدا کردم که یه دستگاه مخصوص رو حدود 2 ساعت گذاشت رو شیشه که مایعی رو داخل شیشه وارد میکرد ! خلاصه علاوه بر اینکه ترک بزرگ تر نشد جای ترک کاملا هم برطرف شد ! کلا 20 تومن هم هزینش شد !
http://i43.tinypic.com/lgnxy.jpg

http://i43.tinypic.com/64l4pu.jpg

http://i41.tinypic.com/35arlub.jpg

skysport
12 February 2009, 10:34 PM
عکس بعد از 2 ساعن رو هم بذار ببینیم....
یعنی کاملا برطرف شد؟

farzinkhan
13 February 2009, 12:20 AM
ممنون از دوست عزيز Mr.Sina اين روش براي خش هاي ريز هم كه تو كل شيشه هست مؤثره.
اگه لطف كني بگي كجا اين كارو انجام مي دن ممنونت ميشم:icon_cool

shei2nak
13 February 2009, 12:38 AM
سلام.
دوستان اينجا تاپيك خط افتادن روي شيشست نه تاپيك درد و دل.... كمي مراعات كنيد!

اگه لطف كني بگي كجا اين كارو انجام مي دن ممنونت ميشم

يكي از نمايندگي هاش انتهاي ايت الله كاشاني نرسيده به ميدان شهر زيبا هست.

Mr.Sina
14 February 2009, 12:03 AM
عکس بعد از 2 ساعن رو هم بذار ببینیم....
یعنی کاملا برطرف شد؟
بله دوست عزیز ترک 100% از بین رفت! طرف گفت رفتی خونه ماشین رو بزار تا شب زیر افتاب باشه و اب روش نریزه !

ممنون از دوست عزيز Mr.Sina اين روش براي خش هاي ريز هم كه تو كل شيشه هست مؤثره.
اگه لطف كني بگي كجا اين كارو انجام مي دن ممنونت ميشم
خواهش میکنم به نظر من که حتما تاثیر داره !
خیابان دولت دقیقا چند متر بعد از پمپ بنزین یک تعمیرگاه هست که اینکارو برای من انجام داد ! میگردم شمارش رو پیدا میکنم ! اول باهاش تماس بگیر و قیمت رو طی کن ! چون قیمت هایی که میده نسبت به ماشینیه که میره پلوش ! کارش هیچ فرقی هم نداره ! برای همه ماشینا یکیه !
دوست من هم همین اشتباه رو کرد و ازش برای یه ترک کوچکتر 40 تومن گرفت !!:icon_eek:
من هم قبل اینکه ماشین رو ببرم باهاش تماس گرفتم ! هی میگفت ماشین چیه ! منم می گفتم چه فرقی داره ؟؟ :icon_mrgr:icon_arro

kopoly
2 April 2009, 03:59 PM
اونارو امتحان کردی؟
ضرر نداره!

سلام
اين اسپري كه ميگي اسمش چيه؟ از كجا بايد بخرم؟ يه بار كه بزنم درست مي‌شه؟ زير بارون پاك نميشه؟

من از وقتي كه ماشين رو خريدم شيشه‌ي جلوش خش داره، مسير حركت برف پاك كن روش مونده، فكر كنم صاحب قبليش كلا تيغه برف پاك كن رو عوض نكرده بود اصلا، جون وقتي من خريدمش مثل چوب سفت شده بود، به هر حال اين خط و خش ها توي شب خيلي اذيت ميكنه، ديد رو هم خيلي كم مي‌كنه، به نظر شما ميشه بدون عوض كردن شيشه جلو مشكل رو حل كرد؟ شنيدم جاهايي هست كه از اين كارا مي‌كنن، اگه كسي جايي رو سراغ داره به ما هم بگه.

farzinkhan
7 April 2009, 11:53 PM
سلام
اين اسپري كه ميگي اسمش چيه؟ از كجا بايد بخرم؟ يه بار كه بزنم درست مي‌شه؟ زير بارون پاك نميشه؟

من از وقتي كه ماشين رو خريدم شيشه‌ي جلوش خش داره، مسير حركت برف پاك كن روش مونده، فكر كنم صاحب قبليش كلا تيغه برف پاك كن رو عوض نكرده بود اصلا، جون وقتي من خريدمش مثل چوب سفت شده بود، به هر حال اين خط و خش ها توي شب خيلي اذيت ميكنه، ديد رو هم خيلي كم مي‌كنه، به نظر شما ميشه بدون عوض كردن شيشه جلو مشكل رو حل كرد؟ شنيدم جاهايي هست كه از اين كارا مي‌كنن، اگه كسي جايي رو سراغ داره به ما هم بگه.

دوست عزيز من كه بي خيال شدم چون چند تا تعميرات شيشه پرسيدم گفتند در حدي نيست كه لازم به تعمير باشه امااگه مال شما زياده ببر برات تا حدي درست ميكنند.

kopoly
8 April 2009, 11:17 AM
دوست عزيز من كه بي خيال شدم چون چند تا تعميرات شيشه پرسيدم گفتند در حدي نيست كه لازم به تعمير باشه امااگه مال شما زياده ببر برات تا حدي درست ميكنند.

سلام
برا من افتضاحه، بايد حتما درست بشه، يه آدرسي چيزي؟

farzinkhan
8 April 2009, 04:09 PM
سلام
برا من افتضاحه، بايد حتما درست بشه، يه آدرسي چيزي؟

براي ترميم خط و خش سيسه به من يه آدرس دادند كه تو رسالته.مي گفتند با دستگاه اين كار و انجام ميده.من خودم پيشش نرفتم اما از كارش تعريف مي كردند.
آدرسشم رسالت,دردشت,نرسيده به چهار راه گلبرگ پلاك 408

shei2nak
8 April 2009, 04:51 PM
دوست عزيز اگر سمت غرب هستيد ميدان شهر زيبا. به سمت جنت اباد بعد از تصفيه خانه اب يك شهرك هست كه درون اون شهرك اين كار رو انجام ميدهند...(تابلوش مشخصه)

mmm2007
7 June 2009, 11:34 AM
من با سرعت 110 تا میرفتم یه سنگ خورد به شیشه روی شیشه یه خال افتاد . میترسم که ترک بخوره تا بالا بره کسی اگر راه حلی داره بگه مرسی.

www.sportsaeed.com

farzinkhan
7 June 2009, 04:31 PM
من با سرعت 110 تا میرفتم یه سنگ خورد به شیشه روی شیشه یه خال افتاد . میترسم که ترک بخوره تا بالا بره کسی اگر راه حلی داره بگه مرسی.

www.sportsaeed.com (http://www.sportsaeed.com)

به نظر من كاريش نداشته باش.بعيد مي دونم كه بخواد تركش زياد بشه.چون دستكاري كردنش باعث مي شه كه بيشتر تابلو بشه:icon_cool

Masoud 206-16v
7 June 2009, 11:18 PM

منم ی همچین مشکلی داشتم ، کافی که به این شیشه فروشیهای اتومبیل که کار ترمیم شیشه خودرو رو انجام میدن مراجعه کنید و با ی نوع چسب خاصی که به شیشه تزیق میکنن باعث ترمیم قسمت خوردگی میشه و میشه گفت تا 90درصد مشکل حل میشه و مشخص نیست.:icon_cool