PDA

View Full Version : قیمت پژو405 نقره ای

shadi2009
27 January 2009, 10:43 PM
:icon_arroسلام شنیدم قیمت ها افت کرده در حال حاضر قیمت پژو405 نقره ای چه قدره؟

ilali
27 January 2009, 11:44 PM

در حد حرف بله!!!!:icon_razz
ولی ملاک قیمت کارخونه هست که اونم با اجازتون به طور متوسط قیمت هاشو 30 هزار تومن گرونتر کرده!!!!:icon_twis

تو ایران قیمت ماشین ارزون نمیشیه دوست من اینو مطمئن باش:icon_mad:

afflatus
28 January 2009, 01:07 AM
الان بنزین سوز شده 13200 تا 13350

afflatus
28 January 2009, 01:10 AM
در حد حرف بله!!!!:icon_razz
ولی ملاک قیمت کارخونه هست که اونم با اجازتون به طور متوسط قیمت هاشو 30 هزار تومن گرونتر کرده!!!!:icon_twis

تو ایران قیمت ماشین ارزون نمیشیه دوست من اینو مطمئن باش:icon_mad:
نه دوست عزیز اینطور نیست که شما میگید!
الان به طور متوسط قیمت ها خودروهای داخلی نسبت به چند ماه پیش بین 1 تا 1.5 میلیون کاهش داشته

ilali
28 January 2009, 01:54 AM
نه دوست عزیز اینطور نیست که شما میگید!
الان به طور متوسط قیمت ها خودروهای داخلی نسبت به چند ماه پیش بین 1 تا 1.5 میلیون کاهش داشته
منظورتون بازار آزاد هست دیگه!!!!

ببینید فرض کن خودت یه ماشین صفر از کارخونه گرفتی.

خب آیا حاضر میشی 1 تا 1.5 زیر قیمت کارخونه بدی؟؟؟؟

مسلما نه!!
پس این که میگن قیمت ارزون شده در حد یه حرفه!!:icon_razz
که همین هم باعث شده بازار خرید و فروش خراب بشه!!!:icon_surp
کسی نه حاضره ماشین خودش رو بفروشه که 1 میلیون ضرر کنه و نه کسی حاضر میشه بخره(شاید به این دلیل که فک میکنه ارزون میشه):icon_twis:icon_twis

بنا براین یه جورایی کاهش تقاضا پیش اومده که در نهایت شاید باعث بشه که ایرانخودرو یه مقدار قیمت هاشو پایین بیاره شاید در حد 100 تا 200 هزار تومن ونه 1 تا 1.5 میلیون(این از محالاته):icon_cool

reza engine
28 January 2009, 09:17 AM
الان در مورد خيلي از ماشينها قيمت كارخونه و قيمت بازار به هم خيلي نزديك شده و در حتي در مواردي قيمت بازار به زير قيمت كارخونه رسيده است.
در مورد فروش ماشين به زير قيمت كارخونه توسط خريدار؛ بعضي ها موقع ثبت نام هدفشون سود بوده و يا اينكه از وام هاي بانكي استفاده كردند و هدفشون از ابتدا فروش ماشين بود. ماشين هم كه مثل خونه نيست طرف بگه زير قيمت نميفروشم. چون هر چقدر از تاريخ توليدش بگذره تو سر قيمت ميخوره.
تا الان كه من نديدم ايران خودرو قيمت رو پايين آورده باشه ( بجز مدل E0 و E1 تندر كه دستور وزير صنايع بود) فعلا تحويل فوري و اقساطي رو براي چند تا از ماشين هاي كم فروشش در نظر گرفته. البته اگر بازار همينطور بمونه احتمالا مجبور ميشه شرايط بهتر و تخفيف هاي بيشتري اعلام كنه.

ilali
28 January 2009, 02:20 PM
الان در مورد خيلي از ماشينها قيمت كارخونه و قيمت بازار به هم خيلي نزديك شده و در حتي در مواردي قيمت بازار به زير قيمت كارخونه رسيده است.
در مورد فروش ماشين به زير قيمت كارخونه توسط خريدار؛ بعضي ها موقع ثبت نام هدفشون سود بوده و يا اينكه از وام هاي بانكي استفاده كردند و هدفشون از ابتدا فروش ماشين بود. ماشين هم كه مثل خونه نيست طرف بگه زير قيمت نميفروشم. چون هر چقدر از تاريخ توليدش بگذره تو سر قيمت ميخوره.
تا الان كه من نديدم ايران خودرو قيمت رو پايين آورده باشه ( بجز مدل E0 و E1 تندر كه دستور وزير صنايع بود) فعلا تحويل فوري و اقساطي رو براي چند تا از ماشين هاي كم فروشش در نظر گرفته. البته اگر بازار همينطور بمونه احتمالا مجبور ميشه شرايط بهتر و تخفيف هاي بيشتري اعلام كنه.

شاید حرفتون درست باشه!!!ولی آیا خودت به شخصه کسی رو دیدی که ماشین رو زیر قیمت کارخونه بفروشه؟؟؟

reza engine
28 January 2009, 02:36 PM
شاید حرفتون درست باشه!!!ولی آیا خودت به شخصه کسی رو دیدی که ماشین رو زیر قیمت کارخونه بفروشه؟؟؟
الان اي دو فول تندر قيمت كارخونه 13.900 هست تو بازار حدود 13.600 تا 13.700 معامله ميشه. كسي قيمت پرت بگه بايد ماشين رو ور دلش نگه داره. البته رنگهاي خاص حسابش جداست.
به آگهي هاي روزنامه همشهري مراجعه كن.
روا بنريني و دوگانه، زير قيمت كارخونه در بازار معامله ميشه.
سورن هم فكر كنم اين وضع رو داره مطمئن نيستم.
ماشينهاي دوگانه سوز هم بازار خوبي نداره و بر حسب نوع گاها زير قيمت كارخونه معامله ميشن.
تازه كسانيكه ماشين رو مي فروشند بايد خرج سند رو هم بدهند كه حتي اگر ماشين رو به قيمت كارخونه بفروشند؛ باز هم ضرر مي كنند.
شما مي خواهيد ببينيد قيمت بازار چقدر افت كرده با قيمتهاي تابستون مقايسه كن.

Galexy1985
28 January 2009, 05:43 PM
آخرین قیمت رسمی که من از 405 دارم به این ترتیب هست:

405 نقره ای 1800cc با سیستم جدید / کارخونه=12700 بازار= حدود 13600
405 نقره ای 1800cc با سیستم جدید + تودوزی کرم + رینگ آلومینیومی / بازار = کارخونه = حدود 13400

Raminium2001
28 January 2009, 05:46 PM
خیلی از ماشینها (خصوصا روآ و 405) زیر قیمت کارخونه معامله میشه که خودم شاهدش بودم و با در نظر گرفتن سود مشارکت و ... باز هم خریدار ضرر کرده. البته این قضیه باعث شده کسایی که پولشون رو به ثبت نام و فروش خودرو مشغول کرده بودند پشیمون بشن و بانک و گزینه های دیگه رو برای نگهداری پولشون انتخاب کنند که نهایتا این امر موجب کاهش ثبت نام و اجبار خودروسازها برای کاهش قیمت و ارائه شرایط مناسب فروش خواهد شد. سال آینده احتمالا شاهد تحولات چشمگیری در بازار خودرو خواهیم بود.

arash_2006
1 February 2009, 10:07 PM
آخرین قیمت رسمی که من از 405 دارم به این ترتیب هست:

405 نقره ای 1800cc با سیستم جدید / کارخونه=12700 بازار= حدود 13600
405 نقره ای 1800cc با سیستم جدید + تودوزی کرم + رینگ آلومینیومی / بازار = کارخونه = حدود 13400
قیمت 405 در حال حاضر خیلی پایین تر از این حرفاست البته در بازار
من آخرین قیمتی که دارم حدود 12600 تا 12700 بوده
البته یک مورد سفارشی هم سراغ داشتم که اونم میگفت 12600 بخاطر اینکه پول لازم داشت

Warrior--
2 February 2009, 01:13 AM
دقیقا دو روز پیش یکی از دوستان من اتومبیلش را که از شرکت تحویل گرفت مستقیما برای فروش به نمایشگاه اتومبیل رفت و با کلی حرف و تلاش توانست 300 هزار تومان زیر قیمت کارخانه اتومبیلش را بفروشد!!!!!

hamed_mo
2 February 2009, 01:23 AM
چرا اینقدر کیفیت 405 افت کرده؟؟؟

southpole
2 February 2009, 02:25 PM
سلام. زنگ زدن گفتن دعوت نامه 405 نقره ای مون اومد. قبلا 6،950،000 داده بودیم. با احتساب 300 تومن زیر قیمت بازار الان چقدر باید بهشون بدیم؟
متشکر :icon_wink

Warrior--
2 February 2009, 03:54 PM
سلام. زنگ زدن گفتن دعوت نامه 405 نقره ای مون اومد. قبلا 6،950،000 داده بودیم. با احتساب 300 تومن زیر قیمت بازار الان چقدر باید بهشون بدیم؟
متشکر :icon_wink

باید ما به التفاوت را نسبت به قیمت روز کارخانه حساب کنید و به آن ها پرداخت کنید.

southpole
2 February 2009, 05:11 PM
باید ما به التفاوت را نسبت به قیمت روز کارخانه حساب کنید و به آن ها پرداخت کنید.

قیمت روزش رو اطلاع دارین؟

Warrior--
2 February 2009, 05:28 PM
قیمت روزش رو اطلاع دارین؟

اگر رنگش نقره ای باشد دقیقا 13.180.000 تومان.
اگر رنگ دیگری است بگویید تا قیمت دقیقش را بهتان بگویم.

southpole
2 February 2009, 06:23 PM
نیم ساعت پیش رفتم دعوتنامه رو گرفتم. 12،580،000 شده بدون بیمه بدنه و کارت طلایی. خوبه؟ :icon_razz

Warrior--
2 February 2009, 06:42 PM
نیم ساعت پیش رفتم دعوتنامه رو گرفتم. 12،580،000 شده بدون بیمه بدنه و کارت طلایی. خوبه؟ :icon_razz

خب خیلی خوب است دیگر...

afflatus
2 February 2009, 09:25 PM
منظورتون بازار آزاد هست دیگه!!!!

ببینید فرض کن خودت یه ماشین صفر از کارخونه گرفتی.

خب آیا حاضر میشی 1 تا 1.5 زیر قیمت کارخونه بدی؟؟؟؟

مسلما نه!!
پس این که میگن قیمت ارزون شده در حد یه حرفه!!:icon_razz
که همین هم باعث شده بازار خرید و فروش خراب بشه!!!:icon_surp
کسی نه حاضره ماشین خودش رو بفروشه که 1 میلیون ضرر کنه و نه کسی حاضر میشه بخره(شاید به این دلیل که فک میکنه ارزون میشه):icon_twis:icon_twis

بنا براین یه جورایی کاهش تقاضا پیش اومده که در نهایت شاید باعث بشه که ایرانخودرو یه مقدار قیمت هاشو پایین بیاره شاید در حد 100 تا 200 هزار تومن ونه 1 تا 1.5 میلیون(این از محالاته):icon_cool
دوست عزیز شما انگاری از قیمت های نمایشگاهای ماشین خبر نداری!

شما مي خواهيد ببينيد قيمت بازار چقدر افت كرده با قيمتهاي تابستون مقايسه كن.
کاملا صحبت درستی هست!

gsg_sms
13 February 2009, 11:27 AM
سلام
405 کارکرد 22000 تا تحویل خرداد 87 داخل کرم با mp3 سونی رو چند میتونم بفروشم؟
با تشکر

arash_2006
13 February 2009, 12:35 PM
من فکر میکنم نهایت بتونید 12 تومن بفروشید البته بهتره کمی صبر کنید تا نزدیک عید شاید قیمت ها کمی تکون بخوره و بتونید کمی بالاتر بفروشید

gsg_sms
13 February 2009, 03:36 PM
من فکر میکنم نهایت بتونید 12 تومن بفروشید البته بهتره کمی صبر کنید تا نزدیک عید شاید قیمت ها کمی تکون بخوره و بتونید کمی بالاتر بفروشید

ممنون از جوابت
اونور سال که چون مدلش 1 سال پایین میره ، ارزون میشه. درسته؟
یعنی اینور سال بفروشم به نفعمه؟

Warrior--
13 February 2009, 03:37 PM
ممنون از جوابت
اونور سال که چون مدلش 1 سال پایین میره ، ارزون میشه. درسته؟
یعنی اینور سال بفروشم به نفعمه؟

بله, قبل از سال جدید بفروشید مطمئنا به نفعتان خواهد شد.