PDA

View Full Version : شرايط جديد ثبت نام مزدا 3

صفحه ها : [1] 2

majid_sport
13 December 2008, 09:02 PM
شرايط جديد مزدا3 با تخفيف 700 هزارتومان روي آپشن اعلام شده(عيدانه)
اما دوستان توجه كنند كه خودرو رو تو اسفند تحويل ميدند و پلاك 87 ميدن نه 88!!!!
البته من يكماه پيش ثبت نام كردم و هنوز اين شرايط نبود و خودروي من اگه خدا بخواد 15 اسفند تحويل ميشه.البته بهمنيا گفتن پلاك سال ساخت 88 ميشه.
آها يه مطلب ديگه اگه دوستانم موافق باشن از اين به بعد شرايط جديد ثبت نام را اينجا داشته باشيم.

skysport
13 December 2008, 09:16 PM
این مطلب و دوستان گفته بودند
در ضمن من که قرار داد بستم طبق قرار داد باید 27 بهمن خودروم رو تحویل بدهند.شما مگه با کدوم شرایط نوشتید که بعد از من تحویل می گیرید؟

majid_sport
1 January 2009, 03:35 AM
از بابت تاخير تو پاسخم معذرت
من 27 آبان ماه ثبت نام كردم و سه ماه بعدش يعني 27 بهمن بايد 16.5 بريزم و خودرومو اگه خدا بخواد 12 اسفند ميگيرم
شما كي ثبت نام كرد ي با چه شرايطي؟

majid_sport
1 January 2009, 03:38 AM
دوستان مثل اينكه گروه بهمن فعلا شرايط فروش فوري مزدا 3 توي همه تيپهاش متوقف كرده
به محض اعلام شرايط جديد خدمت دوستان عارض خواهم شد

mehrdad_ghin
1 January 2009, 03:47 AM
دوستان مثل اينكه گروه بهمن فعلا شرايط فروش فوري مزدا 3 توي همه تيپهاش متوقف كرده
به محض اعلام شرايط جديد خدمت دوستان عارض خواهم شد

الان مزدا3 تیپ 3 رو نمایندگی تبریز به قیمت 32.500 به صورت نقدی تحویل فوری میده.آقای رحیم شاد رس0411-4440296
من 4 روز پیش ازش قیمت کردم گفت کارخونه 32.500 تحویل فوری تصویب کرده.در ضمن اون روزی که من زنگ زده بودم می گفت 2تا کامیون ماشینم تو راهه خواستی فردا بیا ببر!
راستو دوروغش پای خودش:icon_neut

Masoud 206-16v
1 January 2009, 12:44 PM
الانم که شیراز نمایشگاهست ، تحویل فوری 32.500 هستش.

آقا سهیل
2 January 2009, 02:15 AM
کسی از تحویل فوری تو تهران خبر نداره؟ اگه فوری 32.5 باشه، نسبت به 3 مرحله ای حدود 1 تومن به نفعه!

mahanghodsi
2 January 2009, 11:49 AM
آقا سهیل ، تو 3 مرحله ای قیمت ماشین به قیمت روزه ولی 900000 تومن کمتر .
به نظر من 3 مرحله ای Safe تره .

moore
4 January 2009, 09:49 PM
کسی از تحویل فوری تو تهران خبر نداره؟ اگه فوری 32.5 باشه، نسبت به 3 مرحله ای حدود 1 تومن به نفعه!

دوست من ميشه يه بار براي من فرمول محا سبتو بگي منم سر در بيارم چه جوري 1 ميليون گرونتر در مياد اخه من هر جور حساب كردم 3 مرحله اي 1 مليون به نفعه
1-ماشينت پلاك 88
2-مدل 88
قيمت روز بعلاوه اگه دقت كرده باشي كيفيت رنگها داره به شدت تغيير مي كنه و بهتر ميشه ، 9000000 تخفيف داره ضررش كجاشه :icon_ques
:lover:

آقا سهیل
4 January 2009, 10:01 PM
دوست من ميشه يه بار براي من فرمول محا سبتو بگي منم سر در بيارم چه جوري 1 ميليون گرونتر در مياد اخه من هر جور حساب كردم 3 مرحله اي 1 مليون به نفعه
1-ماشينت پلاك 88
2-مدل 88
قيمت روز بعلاوه اگه دقت كرده باشي كيفيت رنگها داره به شدت تغيير مي كنه و بهتر ميشه ، 9000000 تخفيف داره ضررش كجاشه :icon_ques

ضررش اینه که 6.5 ماه 10 میلیون، 3.5 ماه یه 10 میلیون دیگه و 15 روزم بقیه ش می خوابه:icon_mad: میشه همون 900 تومن طبق سود حال حاضر بانکای خصوصی و حتی بیشتر. یه چند دقیقه وقت بذارین حساب کنین... تنها مزیتش اینه که شاید ارزونتر شه

majid_sport
5 January 2009, 06:53 PM
دوستان بازار خودرو وضعش قمر در عقربه و درحالي كه بهمن خودرو بابت فروش قطعي خود كه 32.5 پول ميگرفت و دوماه بعد ماشينو تحويل ميداد ، اخيرا به اين سمت اومده كه ظاهرا بعد از واريز كل مبلغ(32.5 ميليون) ماشينو بروز تحول ميده.
به هر حال مبارك صاحبش:icon_cool

moore
5 January 2009, 07:48 PM
ضررش اینه که 6.5 ماه 10 میلیون، 3.5 ماه یه 10 میلیون دیگه و 15 روزم بقیه ش می خوابه:icon_mad: میشه همون 900 تومن طبق سود حال حاضر بانکای خصوصی و حتی بیشتر. یه چند دقیقه وقت بذارین حساب کنین... تنها مزیتش اینه که شاید ارزونتر شه

ببين اگه دقت كني ا لان دارن ماشينه 87 رو ، 32.5 ميليون ميدن تو با ثبت نامه 6 ماهه، ماشينه 88 با قيمت روز با تخفيف با كيفيت رنگ بهتر و به روز تر مي گيري تو خودت داري ميگي سودش از بانك بيشتره:icon_cool حا لا چيشو حساب كنيم مي توني پولتو تو بانك بزاري (با اين بازار بهترين كاره) ارديبهشت از بنگاه بگيري اول هزينه بنگاهيه لاش خور بعدش هزينه تعويض پلاك دردسر به نام كردن كه اگه يه بار تو صفش بري حساب كار دستت ميياد و هزينه سند اگه گيرم با فروشنده هم ياشه بازم اصلا ارزششو نداره سند دست دوم از همه مهمتر اينجا ماشينتو از كارخانه با كار ت و سند به نامه خودت ميگيري تخفيفم داره پول بنگاهم نمي خواد بدي :icon_razz
خيلي مزيت داره
:lover::lover:

skysport
8 January 2009, 11:03 AM
من امروز چک 8 میلیونیم رو دادم ولی بهم هیچی ندادند.نه کاغذی نه هیچی.پولومن رو نخورند خوبه...

mahanghodsi
8 January 2009, 12:17 PM
skysport جون ، ماشینتو از کدوم نمایندگی گرفتی ؟
من از لیزینگ راهبر خودرو گرفتم ، یه قراردادی نوشتیم ، البته چون هنوز 30% پولو دادیم لذا قرارداد اصلی فکر میکنم بعد از پرداخت قسط دوم باشه .
من 15 آبان 10 تومن دادم ، احتمالا برج 11 که 10 تومن دیگه بدم ، اینجور که منشی نمایندگی میگفت ، یه قرارداد دیگه ثبت میشه .
یعنی هیچی هیچی به شما ندادن ؟

saeed4055
8 January 2009, 06:10 PM
1-قبلا قيمت تيپ 3 34500 بود ولي الان 32500 شده
ايا از امكانات كم شده و يا كيفيت پايين اومده؟
2-راستي مزدا 3 تيپ 3 ايمبولايزر داره يا نه؟
3-اپشن نصب دزدگير داره؟
ممنون

skysport
8 January 2009, 07:22 PM
من روزه اول که 16.5 دادم یه کاغذ کاربن شده دادن بهم با یه شماره چک اول
امروز که 8 میلیون رو دادم نه اسم پرسید نه هیچی.گفت برو.گفتم تو این نمی نویسین ؟گفت نه ما کپی می کنیم می فرستیم تهران.
تو چک فقط اسم من و نوشته بود.فکر کنم مشترشون اینقدر کمه که با یه اسم داخل چک همه کارا حله.
امید به خدا.1 ماه دیگه که 8 میلیون رو دوباره باید بدیم معلوم میشه ماشین و میدن یا پول و خوردند.

moore
8 January 2009, 10:06 PM
من امروز چک 8 میلیونیم رو دادم ولی بهم هیچی ندادند.نه کاغذی نه هیچی.پولومن رو نخورند خوبه...

نه دوست عزيز نگران نباش منم مثل تو ولي من 10 م دادم ولي كپي چكها به علاوه قرارداد اوليه رو دارم بعد حا لا اينا خوبن سايپا و ايران خودرو افتضاحه ولي بهم قول 100 % داد كه سر موعد تحويل ميدن حا لا من ماشينمو تقريبا فروختم مي خواهم نو بخرم تو هم مباركت باشه ان شا الله فكر منفي هم اصلا به ذهنت راه نده:icon_cool

msa85
8 January 2009, 10:26 PM

دقیقا این مورد برای من هم پیش امده.:icon_cry:

هیچ جایی هم به غیر از محل ثبت نام ؛ مثلا خود شرکت بهمن هم پاسخگو نیستند که آیا شما ثبت نام شدید یا نمایندگی محترم پول را واریز کرده به جیب خودش.:icon_bigg

فقط میبایست چک را به نام " گروه بهمن" می گرفتید چون بعضی از نمایندگی ها اسرار دارند که چک را به نام خودتان بگیرید و دو تا امضا بزنید زیرش.:icon_twis

moore
8 January 2009, 10:58 PM
دقیقا این مورد برای من هم پیش امده.:icon_cry:

هیچ جایی هم به غیر از محل ثبت نام ؛ مثلا خود شرکت بهمن هم پاسخگو نیستند که آیا شما ثبت نام شدید یا نمایندگی محترم پول را واریز کرده به جیب خودش.:icon_bigg

فقط میبایست چک را به نام " گروه بهمن" می گرفتید چون بعضی از نمایندگی ها اسرار دارند که چک را به نام خودتان بگیرید و دو تا امضا بزنید زیرش.:icon_twis

حرفت خيلي برام عجيبه
آخه به من گفتن اگه چك به نام شخص باشه هر كي خودم يا صا حب نما يندگي قبول نمي كنن فقط به نامه گروه بهمن در تهران 20 بار بهم گفتن به نام خودت نباشه ها:icon_twis
خيلي برام عجيبه ايني كه ميگي

mahanghodsi
9 January 2009, 01:33 AM
حرفت خيلي برام عجيبه
آخه به من گفتن اگه چك به نام شخص باشه هر كي خودم يا صا حب نما يندگي قبول نمي كنن فقط به نامه گروه بهمن در تهران 20 بار بهم گفتن به نام خودت نباشه ها:icon_twis
خيلي برام عجيبه ايني كه ميگي
منم به نام نمایندگی گروه بهمن چک رو دادم ، ببینید تو تون لیستی که گروه بهمن اسم نمایندگیهاشو داده نگه کنید ، الکی که نمیشه نمایندگی پولو بگیره و کاری نکنه .
ان شاا... همه چیز حل میشه ، فقط خدا کنه تا اردیبهشت که ماشینو تحویل میدن ( 3 مرحله ای ) ، مزدا نشه 40 میلیون ! :icon_mrgr

saeed4055
9 January 2009, 11:27 AM
خسته نباشيد دوستان
مي خواستم بدونم اين مزدا 3 كه تو ايران داره گروه بهمن ميزنه برابر با چه مدلي از مزدا 3 در خارجه؟
منظورم اينه كه همون مدل 2004 هست يا مثلا مدل 2007 ؟

Masoud 206-16v
9 January 2009, 02:02 PM
خسته نباشيد دوستان
مي خواستم بدونم اين مزدا 3 كه تو ايران داره گروه بهمن ميزنه برابر با چه مدلي از مزدا 3 در خارجه؟
منظورم اينه كه همون مدل 2004 هست يا مثلا مدل 2007 ؟
فیس لیف 2007 هستش، تیپ3 مدل اسپرت اروپا با پایه موتور 2.0 لیتری.

Behnam-Fe
9 January 2009, 02:49 PM
ممنون
دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم 32.5 می گرفتن و 2 ماه تحویل بود.هر رنگی که می خواستی.(تیپ 3)
اما 1 هفته پیش دوستم رفته بود نمایندگی دیگه ثبت نام 2 ماهه نداشتن.(نمایندگی اصفهان)
اگه بخوای تو بازار صفرشو بخری گرونتره.
امکانات که تغییری نداشته ولی کیفیت رو نمی دونم. :icon_cool

msa85
10 January 2009, 12:37 AM
منم به نام نمایندگی گروه بهمن چک رو دادم ، ببینید تو تون لیستی که گروه بهمن اسم نمایندگیهاشو داده نگه کنید ، الکی که نمیشه نمایندگی پولو بگیره و کاری نکنه .
ان شاا... همه چیز حل میشه ، فقط خدا کنه تا اردیبهشت که ماشینو تحویل میدن ( 3 مرحله ای ) ، مزدا نشه 40 میلیون ! :icon_mrgr

نه از این قیمت فعلی بالاتر نمیره.
اما به خاطر جنگ غزه نفت یه تکونی خورده که شاید رو بازار داخلی تاثیر بزاره.
من آبان سه مرحله ای نوشتم برای قست دوم کی باید برم. آیا باید منتظر زنگشون باشم.؟
:icon_cool

saeed4055
10 January 2009, 01:03 AM
ايا از ابتدا مزدا همين مدل رو به بازار داده يا اينكه ابتدا مدل 2004 بوده و بعد همزمان با اروپا مدل 2007 رو داده؟
منظورم اينه كه مثلا چند وقت ديگه مدل 2009 رو ميده يا نه؟

saeed4055
10 January 2009, 09:49 AM
ايا از ابتدا گروه بهمن همين مدل رو به بازار داده يا اينكه ابتدا مدل 2004 بوده و بعد همزمان با اروپا مدل 2007 رو داده؟

abdi55
10 January 2009, 10:10 AM
از امكانات كم نشده ولي كيفيت چرا من نمايندگي راجع به سري جديد سوال كردم گفت يك سري قطعات داخلي ايراني شده و گفت محرمانه نميتونم بهت بگم و چراغهاش هم ايراني شدن
2-راستي مزدا 3 تيپ 3 ايمبولايزر داره يا نه؟
3-اپشن نصب دزدگير داره؟
ممنون

saeed4055
10 January 2009, 11:44 AM
ايا از ابتدا گروه بهمن همين مدل رو به بازار داده يا اينكه ابتدا مدل 2004 بوده و بعد همزمان با اروپا مدل 2007 رو داده؟

Masoud 206-16v
10 January 2009, 08:32 PM

ابتدای ورود مزدا3 با مدل 2007 بوده در ایران، در مورد ورود 2010(2009) اطلاع دقیقی ندارم و بنظر من فکر نکنم وارد بشه شاید ی مدتی که از ورودش به اروپا گذشت اونو وارد کنن.دلیلشم اینه که توی این یکی دوسال دارن ی سری از قطعات رو تولید میکنن مثل صندلیها ، فلاپ و سپر، و تا اونجایی که اطلاع دارم از سال آینده برنامه ی تولید داشبور رو هم واسه مزدا3 دارن.
و ی مورد دیگه اینه که اگه وضع اقتصادی ایران این باشه 100% گمرک رو تعطیل میکنن و دیگه اون ی نموره ورود مدل جدید مزدا3 به ایران منتفی میشه.

azma
12 January 2009, 03:02 PM
با اين چيزهايي كه در تاپكهايي مثل http://phalls.com/images_phalls/misc/subscribed.gif رنگ شدن مزدا3 صفر تحويلي از نمايندگي (http://phalls.com/showthread.php?t=49354) مي بينيم كلا بايد از خريد مزدا 3 پشيمان شد.:icon_cry:

abdi55
15 January 2009, 07:45 PM
بابا 4 الی 5 تومن بذارین روش برین سوناتا بخرین حالش رو ببرین چیه تولیدات داخل
گروه بهمن فقط ماشین رو سرهم میکنه و رنگ میزنه تو همین دو مورد هم میلنگه!!!!!!!:icon_redf

Cyeko
16 January 2009, 03:07 PM
بابا 4 الی 5 تومن بذارین روش برین سوناتا بخرین حالش رو ببرین چیه تولیدات داخل
گروه بهمن فقط ماشین رو سرهم میکنه و رنگ میزنه تو همین دو مورد هم میلنگه!!!!!!!:icon_redf
سوناتا 2009 واقها زشته :icon_bigg

Raminium2001
16 January 2009, 03:54 PM
در مورد قیافه عرض کنم اصلا باهاتون موافق نیستم. ولی دوستان اینجا تاپیک مزدا 3 هست و همونطور که قبلا گفته شده، برای بعضی ها مزدا 3 مناسبتره و برای بعضی ها سوناتا یا خودروهای دیگه و در این رنج قیمتی هرگز صحبت 3 4 میلیون بالاتر یا پایینتر مطرح نیست. بلکه هرکس معیارهایی برای انتخاب خودرو داره.

لطفا به موضوع اصلی گفتگو بازگردید.

abdi55
17 January 2009, 11:26 AM
[quote=Cyeko;643800]سوناتا 2009 واقها زشته :icon_bigg[/quote
ولي به نظر من از مزدا خيلي قشنگتره جيگر

farzad_Sh_2020
20 January 2009, 01:19 PM
بازار خراب به این میگن .

تا دیروز مزدا 3 تیپ 3 قیمت گرفتم فوری 33.5 و 2 ماه 32.5 . حالا میگه فوری 36 و 2 ماهه 35.5 .

گفت از امروز گرون شده . کاش 32.5 گرفته بودم :icon_cry:

mahanghodsi
20 January 2009, 02:04 PM
بازار خراب به این میگن .

تا دیروز مزدا 3 تیپ 3 قیمت گرفتم فوری 33.5 و 2 ماه 32.5 . حالا میگه فوری 36 و 2 ماهه 35.5 .

گفت از امروز گرون شده . کاش 32.5 گرفته بودم :icon_cry:
تو رو خدا ؟
باورم نمیشه !!!!!!!!! :icon_roll
آقا از چند جا دیگه هم بپرس جون هرکی می پرستیش !!!

farzad_Sh_2020
20 January 2009, 02:05 PM
تو رو خدا ؟
باورم نمیشه !!!!!!!!! :icon_roll
آقا از چند جا دیگه هم بپرس جون هرکی می پرستیش !!!

از 4 تا نمایندگی شیراز 3 تاش که جواب دادن همین مطلب را گفتن .
دوست عزیز من تا مطمئن نشم که مطلبی را ارسال نمی کنم :icon_cool

moore
23 January 2009, 12:27 PM
دوستاني كه ثبته نامه 3 مرحله اي داشتن تصميمشون براي انصراف يا عدم انصراف چي شد.من سعي كردم در جهت كمك بهشون پست بدم اگه به نتيجه اي رسيدن بگن من هم در جريان قرار بگيرم.
ممنون:icon_cool

والا من كه از نمايندگي پرسيدم گفتش كه تو سه مرحله اي اگه قيمت اين بمونه ما حداكثر 34 م بايد بديم با احتساب تخفيفمون.
من قسط دوممو دادم يعني بايد با قيشو تا اخر فروردين بديم.اخه فروردين كه تعطيله.احتما لا تو ارديبهشته.

majid_sport
28 January 2009, 08:29 PM
با سلام خدمت دوستان دوتا مطلب :

يكي اينكه اين تاپيك فقط مخصوص مطلب باعنوان"شرايط جديد ثبت نام مزدا3"باز شده، پس خواهشا و با تاكييد و با خط قرمز از عنوان مطالب ديگر خودداري كنيد.
دوم همانطور كه دوستان اشاره كردند متاسفانه قيمت فروش روز شركت بهمن با سه ميليون افزايش به 35.5 ميليون تومان براي تيپ 3 رسيده و توي اين تغيير قيمت دوستاني كه توي مفاد قرارداشان قيمت روز ذكر شده متضرر مي شوند.:icon_neut
اما دوستاني كه ثبت نامشان دومرحله اي يا فروش نقدي بوده با همان قيمت 32.5 ميليون محاسبه مي شود.
اگر كسي از قيمت ساير تيپ ها چه فروش فوري و چه پيش فروش چند مرحله اطلاع داره لطفا عنوان كنه ...:icon_cool

afim7
29 January 2009, 01:38 AM
با سلام:
چون تاپیک افزایش قیمت قفل شده این مطلبو اینجا میزارم. البته به متن توجه ه م کنید:

جهش3 ميليوني مزدا 3

گروه خودرو- در حالي كه بازار خودرو كشور هفته به هفته روبه ارزاني مي‌رود، گروه بهمن قيمت مزدا 3 مونتاژي خود را 3ميليون تومان گران كرد.
</B>

آن طور كه برخي نمايشگاه‌داران خودرو پايتخت مي‌گويند، طي هفته جاري نه تنها روند نزولي قيمت‌ها متوقف نشد، بلكه منحني نرخ بازار، افت نسبتا چشمگيري را در مقايسه با يكي دو هفته گذشته تجربه كرد تا سقوط بازار همچنان ادامه داشته و اميد فروشندگان خودرو براي بازگشت رونق، كم‌رنگ و كم‌رنگ‌تر شود.
طي هفته جاري محصولات هر دو خودروساز بزرگ كشور با كاهش قيمت روبه‌رو شد كه خودروهايي مانند سمند، پژو 206 و زانتيا بيشترين كاهش نرخ را در بازار تجربه كردند.
افزايش قيمت مزدا 3
عادت كرده بوديم طي دوماه گذشته، هر هفته از كاهش قيمت و يا حداقل ثبات در بازار خودرو بگوييم اما اين هفته يك استثنا، داريم با نام مزدا 3 كه گروه بهمن، مونتاژكننده اين خودرو 3ميليون تومان به نرخ كارخانه‌اي آن اضافه كرده است. به نحوي كه هم‌اكنون مزدا 3 اتومات با قيمتي برابر 35ميليون و500هزار تومان در نمايندگي‌هاي بهمن به فروش رسيده و نوع دنده‌اي آن نيز 32ميليون و 500هزار تومان قيمت را دارا است.
افزايش نرخ كارخانه‌اي مزدا 3 در حالي صورت گرفته كه هم‌اكنون بازار خودرو در مسير ارزاني قرار دارد و قيمت‌ها در آن هفته به هفته كاهش مي‌ِيابد و بنابراين مشخص نيست كه با اين وجود و به‌رغم كاهش شديد خريد و فروش خودرو، گروه بهمن با چه استدلال و انگيزه‌اي اقدام به افزايش نرخ كارخانه‌اي مزدا 3 كرده است.

منبع: دنیای اقتصاد
=================================================

نمیدونم این دنیای اقتصاد چرا همیشه مطالبشو دیر میزاره، همشم پر از اشتباهست، اخه کی دنده دستی تولید شده که ما خبر نداریم.!!؟؟

با سپاس...

farzad_Sh_2020
29 January 2009, 07:20 AM
با سلام:
چون تاپیک افزایش قیمت قفل شده این مطلبو اینجا میزارم. البته به متن توجه ه م کنید:

جهش3 ميليوني مزدا 3

گروه خودرو- در حالي كه بازار خودرو كشور هفته به هفته روبه ارزاني مي‌رود، گروه بهمن قيمت مزدا 3 مونتاژي خود را 3ميليون تومان گران كرد.
</B>

آن طور كه برخي نمايشگاه‌داران خودرو پايتخت مي‌گويند، طي هفته جاري نه تنها روند نزولي قيمت‌ها متوقف نشد، بلكه منحني نرخ بازار، افت نسبتا چشمگيري را در مقايسه با يكي دو هفته گذشته تجربه كرد تا سقوط بازار همچنان ادامه داشته و اميد فروشندگان خودرو براي بازگشت رونق، كم‌رنگ و كم‌رنگ‌تر شود.
طي هفته جاري محصولات هر دو خودروساز بزرگ كشور با كاهش قيمت روبه‌رو شد كه خودروهايي مانند سمند، پژو 206 و زانتيا بيشترين كاهش نرخ را در بازار تجربه كردند.
افزايش قيمت مزدا 3
عادت كرده بوديم طي دوماه گذشته، هر هفته از كاهش قيمت و يا حداقل ثبات در بازار خودرو بگوييم اما اين هفته يك استثنا، داريم با نام مزدا 3 كه گروه بهمن، مونتاژكننده اين خودرو 3ميليون تومان به نرخ كارخانه‌اي آن اضافه كرده است. به نحوي كه هم‌اكنون مزدا 3 اتومات با قيمتي برابر 35ميليون و500هزار تومان در نمايندگي‌هاي بهمن به فروش رسيده و نوع دنده‌اي آن نيز 32ميليون و 500هزار تومان قيمت را دارا است.
افزايش نرخ كارخانه‌اي مزدا 3 در حالي صورت گرفته كه هم‌اكنون بازار خودرو در مسير ارزاني قرار دارد و قيمت‌ها در آن هفته به هفته كاهش مي‌ِيابد و بنابراين مشخص نيست كه با اين وجود و به‌رغم كاهش شديد خريد و فروش خودرو، گروه بهمن با چه استدلال و انگيزه‌اي اقدام به افزايش نرخ كارخانه‌اي مزدا 3 كرده است.

منبع: دنیای اقتصاد
=================================================

نمیدونم این دنیای اقتصاد چرا همیشه مطالبشو دیر میزاره، همشم پر از اشتباهست، اخه کی دنده دستی تولید شده که ما خبر نداریم.!!؟؟

با سپاس...

دستت درد نکنه . ولی آخر من نفهمیدم مگه مزدا 3 دنده ای هم داره ؟ :icon_twis

آقا سهیل
29 January 2009, 01:43 PM
دیروز نمایندگی فروش نقدی رو 35 نوشته بود، امروز 34.5. یه هفته دیگه همین جوری ادامه داشته باشه و کسی نخره، بر میگرده 32.5. همون جور که قبلا هم گفتم اینا به مرگ می گیرن که به تب راضی باشیم.

hossein_azadiha
29 January 2009, 03:03 PM
الان تیپ 3 در بازار آزاد به چه قیمتی رسیده؟

mahanghodsi
29 January 2009, 03:16 PM
الان تیپ 3 در بازار آزاد به چه قیمتی رسیده؟
فکر کنم 35 تومن .

MSv-Classic
29 January 2009, 04:12 PM
همه شركتها واسه دهه فجر شرايطي رو گذاشتن . . اين گروه خودروسازي بهمن هيچي نداره؟؟
اگر كسي لينكي داره بده چون اين سايت گروه بهمن بشدت ضايع و به درد نخوره!

moore
30 January 2009, 11:05 AM
همه شركتها واسه دهه فجر شرايطي رو گذاشتن . . اين گروه خودروسازي بهمن هيچي نداره؟؟
اگر كسي لينكي داره بده چون اين سايت گروه بهمن بشدت ضايع و به درد نخوره!

دوست من الان گروه بهمن فقط فروش نقدي داره و هيچ نوع ثبت نامي نداره چون ما هاي قبل به صورت پيش فروش محصو لات خودشو فروخته.
البته شايد تا اخر بهمن ماه بازم شرايط جديدي اعلام كنن ولي من كه نمايندگي بودم اصلن حرفي ازش زده نشده بود.
الانم بازارش ثابت نيست و هر روز يه قيمته به نظرم بايد تا بعد از عيد مشخص بشه كه قيمت نهايي چنده.منم خودم كه غير از ماشينم يه 3 مرحله اي دارم پاك گيج شدم كه قراره اين ماشين پاي من چند در بياد.
موفق باشيد.:lover::lover:

foadost
30 January 2009, 03:15 PM
دیروز نمایندگی فروش نقدی رو 35 نوشته بود، امروز 34.5. یه هفته دیگه همین جوری ادامه داشته باشه و کسی نخره، بر میگرده 32.5. همون جور که قبلا هم گفتم اینا به مرگ می گیرن که به تب راضی باشیم.
این تفاوت قیمت از اونجا ناشی میشه که نمایندگی ها هنوز محصولاتی رو که قبل از 01/11/87 تحویل گرفتن نفروختن و اگه حتی این موارد رو 33 میلیون هم بفروشن واسشون سود داره ولی واسه سود بیشتر دارن نقدی 35 میدن ولی اگه نمایندگی واسه خریدهای جدیدش پول نیاز داشته باشه از مقداری سود بیشتر میگذره و مثلا ماشین رو نقدی میده 34 تا پولش زنده بشه و این موضوع هیچ ربطی به شرکت نداره و شرکت هنوز ماشین رو همون 35.500 نقدی میفروشه :icon_bigg

msa85
30 January 2009, 06:18 PM
دوستان این بحث افزایش قیمت را کجا میتوانیم دنبال کنیم؟:icon_bigg

foadost
31 January 2009, 01:18 AM
دوستان این بحث افزایش قیمت را کجا میتوانیم دنبال کنیم؟:icon_bigg
فکر کنم اگه کسی دوباره تاپیکی در ارتباط با افزایش قیمت مزدا 3 باز کنه همچنان استقبال خوبی داشته باشه ، البته با اجازه ی بزرگترها :icon_razz

arman1356
31 January 2009, 11:11 AM
فکر کنم اگه کسی دوباره تاپیکی در ارتباط با افزایش قیمت مزدا 3 باز کنه همچنان استقبال خوبی داشته باشه ، البته با اجازه ی بزرگترها :icon_razz

دوست عزیز حالا میایی یه تایپیک جدید در مورد افزایش قیمت مزدا باز می کنی ، باز من کنترلم رو از دست می دم حرفهای سیاسی می زنم و اون تایپیک قفل می شه .
لطفا از این کارا نکن ، جهت بالا بردن روحیه بازدید کننده گان بیا فقط تعریف کنیم . :icon_idea

majid_sport
31 January 2009, 07:04 PM
با عرض سلام خدمت دوستان
من امروز چند جا قيمت فروش روز مزدا3 تيپ 3 رو گرفتم كه 35 م و 35.200 م به من قيمت دادن.
البته يه مطلبي هم هست اگه كسي مي خواد فروش روز بگيره بهتر تا اوائل اسفند صبر كنه، چون اولا بعيد ميدونم ديگه قيمتش از اين بالاتر بره :icon_neut در ثاني اون موقع پلاك ماشين 88 مي خوره و اين يعني 2- 3 ميليون منفعت :icon_cool.

foadost
31 January 2009, 07:51 PM
با عرض سلام خدمت دوستان
من امروز چند جا قيمت فروش روز مزدا3 تيپ 3 رو گرفتم كه 35 م و 35.200 م به من قيمت دادن.
البته يه مطلبي هم هست اگه كسي مي خواد فروش روز بگيره بهتر تا اوائل اسفند صبر كنه، چون اولا بعيد ميدونم ديگه قيمتش از اين بالاتر بره :icon_neut در ثاني اون موقع پلاك ماشين 88 مي خوره و اين يعني 2- 3 ميليون منفعت :icon_cool.
لطفاً برای بحث در مورد تغییرات قیمت مزدا به تاپیک جدیدی که در ابن ارتباط باز شده رجوع کنید :icon_cool

Real Madrid
2 February 2009, 06:57 PM
سلام
دوستان خبری از پیش فروش تیپ 1 نیست؟فقط تیپ 3 دارن ؟

moore
2 February 2009, 10:57 PM
سلام

دوست عزيز پيش فروش نه فقط اونايي كه ثبت نامي بودن ماشيناشونو گرفتن مي توني از اونا بخري همسايه ما يدونه تيپ 1 ثبت نامي داشت تحويلش دادن پلاكشم يك هفته طول كشيد تا بياد پلاكم مكا فاتيه ها:icon_mad:

majid_sport
4 February 2009, 03:17 PM
نه متاسفانه هيچ خبري از پيش فروش تيپ 1 نيست.حتي من با صحبتي كه با نمايندگي مركزي داشتم اغلام كردند اصلا پيش فروش تو هيچكدام از تيپها ندارند.
نه تيپ 1 و نه دو و نه 3:icon_eek:
اما فروش فوري فقط تيپ 3 موجود مي باشد:icon_sad:.به قيمت 35 ميليون و همراه با آن يه دزدگير مجيكار تصويري هم ميزارن. البته مارو شرمنده خودشون ميكننا:icon_neut
...

mahanghodsi
4 February 2009, 07:17 PM
سلام
خدمت عزیزان خودم عرض کنم بنده امروز چک 10 تومن دوم رو به حساب بهمن ریختم .قیمت تیپ 1 فکر کنم 31800 ، تیپ 2 33500 و تیپ 3 35500 بود اما :
تیپ 1 و 2 فروشش متوقف شده !
بنده خودک کاغذ گروه بهمن رو دست نمایندگیش دیدم که جلوی تیپ 1 و 2 نوشته بود : فروش متوقف .
ضمنا به گفته یکی از نماینده ها به نظر میرسه قیمت جدید مزدا ، طبق مصوبه جدید ، لااقل تا خرداد 88 باقی بمونه .
من راجع به دزدگیر مجیکار چیزی نشنیدم ولی شنیدم برای ثبت نامی های از عید تا عید ، DVD هم میزارن .
موید باشید .

majid_sport
5 February 2009, 01:34 PM
خدمت ماهان عزيز و همگي سلام.
تو شرايط عيدانه قيد شده بود كه 700 هزارتومان option ميدن حالا فرد ميتونه درخواست DVD بكنه يا مجموعه اي از option ها.
اما اون دزدگيري كه گفتم مربوط ميشه به فروش فوري نمايندگيها يه سري از نمايندگي ها براي فروش بيشتر توي فروش فوريشون يه ماجيكار اشانتيون ميدن.:icon_surp
من دو مرحله اي ثبت نام كردم اما شرايط عيدانه به من تعلق نميگيره چون من يكماه زودتر پولمو ريختم تو جيب بهمنيها :icon_redf

skysport
5 February 2009, 03:16 PM
خدمت عزیزان خودم عرض کنم بنده امروز چک 10 تومن دوم رو به حساب بهمن ریختم .قیمت تیپ 1 فکر کنم 31800 ، تیپ 2 33500 و تیپ 3 35500 بود اما :
بنده خودک کاغذ گروه بهمن رو دست نمایندگیش دیدم که جلوی تیپ 1 و 2 نوشته بود : فروش متوقف .
ضمنا به گفته یکی از نماینده ها به نظر میرسه قیمت جدید مزدا ، طبق مصوبه جدید ، لااقل تا خرداد 88 باقی بمونه .
من راجع به دزدگیر مجیکار چیزی نشنیدم ولی شنیدم برای ثبت نامی های از عید تا عید ، DVD هم میزارن .
موید باشید .

آقا شما اینو از کی شنیدی برا عید تا عید dvd می ذارن
من یکشنبه چک آخرمه ولی این نمایندگی می گه هنوز معلوم نیست
تازه میگه حداقل 2 هفته بعد چک آخر شروع به تحویل می کنن
در حالی که تو قرار دادم ذکر شده حداکثر یک هفته بعد از چک آخر ماشین تحویل داده میشه
http://irapic.com/uploads/1233917883.jpg

nimass77ir
5 February 2009, 03:52 PM
به نظر میرسه که دولت هم زورش به گروه بهمن نرسید تا بتونه افزایش قیمت 3 میلیونی مزدا 3 رو کنسل کنه . فکر کنم با این افزایش قیمت که واقعا برای این ماشین نمی ارزه بهتره تو فکر ماشینی مثل ویتارا باشیم :icon_bigg

روزبه
5 February 2009, 08:06 PM
به نظر میرسه که دولت هم زورش به گروه بهمن نرسید تا بتونه افزایش قیمت 3 میلیونی مزدا 3 رو کنسل کنه . فکر کنم با این افزایش قیمت که واقعا برای این ماشین نمی ارزه بهتره تو فکر ماشینی مثل ویتارا باشیم :icon_bigg

منم با شما دوستان عزیز کاملن موافقم که گران کردن 3 میلیون تومان اونم تو 1 شب بسیار بی انصافییه و اصلن هم قصد مقایسه ندارم ولی از انصاف نگذریم. به نظر شما این ویتارای ایران خودرو به این قیمت می ارزه؟ یا چون فقط از اول قیمتش بالا و از روی بی انصافی بوده شما عادت کردین؟

یا مثلن کدوم خودروی دیگه ای رو به قیمت می دن تو ایران؟ مگان با 34.900.000 تومن یا زانتیای 27.800.000 تومنی؟

قبول. قیمتش قبلن معقول بوده و حالا دیگه نیست. عین بقیه خودروسازان عزیز.

اما تو اینکه ماشینه خوبیه شکی نیست. پس لصفا انقدر تو سرش نزنید و با بقیه ماشینها هم مقایسه نکنید. چون این تاپیک تاپیک مقایسه نیست.

آقا سهیل
5 February 2009, 09:22 PM
منم با شما دوستان عزیز کاملن موافقم که گران کردن 3 میلیون تومان اونم تو 1 شب بسیار بی انصافییه و اصلن هم قصد مقایسه ندارم ولی از انصاف نگذریم. به نظر شما این ویتارای ایران خودرو به این قیمت می ارزه؟ یا چون فقط از اول قیمتش بالا و از روی بی انصافی بوده شما عادت کردین؟

یا مثلن کدوم خودروی دیگه ای رو به قیمت می دن تو ایران؟ مگان با 34.900.000 تومن یا زانتیای 27.800.000 تومنی؟

اما تو اینکه ماشینه خوبیه شکی نیست. پس لصفا انقدر تو سرش نزنید و با بقیه ماشینها هم مقایسه نکنید. چون این تاپیک تاپیک مقایسه نیست.

خوبه قیمت جهانی ماشینا رو مقایسه کنیم! مزدا تو خارجشم به Cost-effective بودن، یعنی ارزش در مقابل بهای پرداختی معروفه... حالا گروه خودرو مونتاژ کنی بهمن می خواد از این موضوع سوء استفاده کنه :icon_mad:

foadost
5 February 2009, 10:43 PM

با حرف شما کاملاً موافقم ، چون مزدا با توجه به امکاناتش نسبت به بقیه ماشین ها ، ارزون تر بوده و این قیمت تو جامعه جا افتاده بود الان پذیرش افزایش قیمت 3 میلیون تومانیش سخته (هرچند که این قیمت جدید الان 70% جا افتاده) و تازه این ماشینم شده مثل مابقی یه ماشینها که واسه خریدنشون آدم زورش میاد پول بده :icon_cry:
ولی با قیمت قبل تنها گزینه ی خوب و به صرفه مزدا 3 بود ولی الان با این قیمت بهتره آدم یه کم مقایسه کنه چون شما دارید تقریباً پول یه ماشین وارداتی رو میدید ولی ماشین مونتاژ شده تحویل میگیرید ، فکر نمیکنم کسی در جریان مشکلات مونتاژ ماشین در ایرن و کاهش شدید کیفیت خودرو نباشه................................

Cyeko
6 February 2009, 02:27 AM
با حرف شما کاملاً موافقم ، چون مزدا با توجه به امکاناتش نسبت به بقیه ماشین ها ، ارزون تر بوده و این قیمت تو جامعه جا افتاده بود الان پذیرش افزایش قیمت 3 میلیون تومانیش سخته (هرچند که این قیمت جدید الان 70% جا افتاده) و تازه این ماشینم شده مثل مابقی یه ماشینها که واسه خریدنشون آدم زورش میاد پول بده :icon_cry:
ولی با قیمت قبل تنها گزینه ی خوب و به صرفه مزدا 3 بود ولی الان با این قیمت بهتره آدم یه کم مقایسه کنه چون شما دارید تقریباً پول یه ماشین وارداتی رو میدید ولی ماشین مونتاژ شده تحویل میگیرید ، فکر نمیکنم کسی در جریان مشکلات مونتاژ ماشین در ایرن و کاهش شدید کیفیت خودرو نباشه................................
این عدد 70% رو شما از کجا آوردین؟

foadost
6 February 2009, 02:41 AM
این عدد 70% رو شما از کجا آوردین؟

این موارد معمولاً در همون ماه اول تکلیفشون مشخص میشه و یا دوباره قیمت کم میشه یا همون میمونه. الان 18 روز از این افزایش قیمت گذشته و شرکت تونسته در برابر همون اعتراضات ناچیز مقاومت کنه (یعنی از اولم مخالف زیادی نداشت) و الانم از قضایای اعتراض تقریباً خبری نیست و همه چیز رو به سوی عادی شدن این قیمت پیش میره پس حدوداً 70 % (حالا چون شما میگی 65%)شرایط عادی شده

moore
6 February 2009, 10:50 AM
موید باشید .

دوست گرامي خوبه شما هم مثل من توكل كردي و راهي رو كه شروع كردي ادامه دادي.فكر كردم فقط منم كه انصراف ندادم .تبريك ميگم اميدوارم روند طوري باشه كه به نفعه همه دوستان بشه اخه من ضرري كه با انصراف دادن متوجهم ميشد بيش از سودش بود براي همين انصراف ندادم .
من چك دومم و 1 بهمن تحويل داده بودم.
همه دوستان عزيز ان شا.. موفق باشند.:lover::lover:

nimass77ir
6 February 2009, 04:06 PM

اصلا بحث مقایسه نیست به اون صورت . من خودم تا پارسال 206 تیپ 5 سفارشی داشتم . اونو فروختم و مزدا 3 خریدم اما واقعا به همه میگفتم این مزدا اگه 206 باسه 18 تومن فوقش ارزشش 27 تومنه نه 32500 حالا که شده 35500 که لابد نمایندگیها هم می خوان برای تحویل فوریش همون باج قبلی یعنی 1500 رو بگیرن میشه 37 میلیون . اونوقت فکر میکنی نمی ارزه یه ویتارا بخری 40 تومن یا سوناتا 41 بیشتر بی ارزه . :icon_cry:

nimass77ir
6 February 2009, 04:12 PM
اما بدیه جریان اینه که میگن چون پلیس 5000 تا مزدا 3 خریده و قرار شده با تخفیف ویژه باشه . یعنی خیلی کمتر از همون 32 تومن قبلی . به جاش چون یه مدت کمتر می تونن مزدا به بازار بدن واسه انجام اون تعهدشون اولا تعداد خرید مردم ازشون دیگه مهم نیست و ثانیا اون تخفیفی که به پلیس دادن رو اینجوری از مردم می گیرن . اینجوری توافق دولت با این افزایش قیمت غیر منطقی که با روند معکوس بازار هم جور نمیاد رو هم گرفتن . حالا شما ببین اگه بخوای این ماشینو نقد بخری 37 تومن با توجه به اینکه شده ماشین پلیس می ارزه یا نه .:icon_cool

moore
6 February 2009, 05:27 PM
اصلا بحث مقایسه نیست به اون صورت . من خودم تا پارسال 206 تیپ 5 سفارشی داشتم . اونو فروختم و مزدا 3 خریدم اما واقعا به همه میگفتم این مزدا اگه 206 باسه 18 تومن فوقش ارزشش 27 تومنه نه 32500 حالا که شده 35500 که لابد نمایندگیها هم می خوان برای تحویل فوریش همون باج قبلی یعنی 1500 رو بگیرن میشه 37 میلیون . اونوقت فکر میکنی نمی ارزه یه ویتارا بخری 40 تومن یا سوناتا 41 بیشتر بی ارزه . :icon_cry:
با سلام به كليه دوستان
به قول شما بحث مقايسه نيست ولي خوب نا چارم گريزي بزنم و چند خط يادداشت بگذارم.
ببين دوست گرامي اول تحويل فوري مزدا 3 همين الان 36 م كه تا 35.5 م هم ميتوني از خود نمايندگي تحويل روز بگيري.
دوم تو اين بازاره خراب همين الان بري نمايندگي ايران خودرو ويتارا 88 دنده معمولي فول اپشن نقدي تحويل روز رو 38 م بهت ميدن طوري كه با ماشين برميگردي خونه .خودم تو نمايندگي تمام شرايطشو كمال و تمام پرسيدم.
ولي اول بايد هدفت رو از ماشيني كه ميخوايي بگيري مشخص كني:
به نظرت ويتارايي كه 38 م براش پول ميدي نبايد يه چراغ مه شكن داشته باشه (دوستان تو جه كنن كل ويتارا هايي كه تو نمايندگي با چشم خودم ديدم هيچ كدام مه شكن نداشت و گفت ما نميگذاريم خودتون درخواست بديد پولشم بديد. براتون نصب ميكنيم(زحمت ميكشن ) )بعدش مثلا يكي مثل من كه گا هي دوست دارم گازي بدم كورسي بگذارم يا حالي به خودم بدم با 38 م ماشين بايدپدر موتورو دربيارم تا از يه 206 ت 2 سبقت بگيرم كه اگه يه وقت اون هوس كرد گازي بده بهش نرسم و ضمنا نرمي و راحتي يه ماشينه سواري شهري رو هم نداشته باشم ولي عوضش اگه بخواهي باش بري كوه و دره وبيابون و يا از رودخانه رد بشي بله معركست يه ماشين SUV به تمام معناست و همه جا رو يي كه هيچي برات تو جاده كم نميگذاره. اونم دنده معموليش خيلي بهتره چون دنده اتوماتش ديگه وحشتناكتره مثلا تو سر بالايي بايد همش تخته گاز بري و سيستم گير بكس اتوماتشم فوق العاده ساده است
حالا ميرسيم به سوناتا 4 سيلندر فول اول كه مدله 2009 بايد با قيافش كنار بيايي مخصوصا مدل چرا غ هاي جلوش و زواره كنارش بعدم هيوندايي اشكال عمده اي كه داره چون مواد تزيينات داخل اتومبيل نمي دونم مرغوب نيست يا به اب و هواي ايران نميسازه زود از ريخت مي اوفته تجربه خودم و ميگم كه دوستام همه دچارش شدن يكي كه رنگ داشبردش زيره افتاب عوض شده بود و از همه وحشتناكتر يكي ديگه از دوستان صميميم كه ازرا 2007 داشت وسط داشبردش ترك خورده بود كه نمايندگي شيراز 700 هزارتومن گرفت كه پوسته داشبور براش اورد ولي 6 ماه تو نوبت بود تا از كره بياد بعدش چنجرش خراب شد خلاصه فروختش خياله خودشم راحت كرد خريده بود 50 م دادش 44 م ولي الان اگه اسم هيوندايي جلوش بيار ي كف ميكنه حالا شايد اين دوتا استثنا بودن و براي هيچ ماشينه ديگه اي اتفاق نيفته من نميدونم ولي خوب اين مشاهدات من بوداز اين محصولات كه خوده منو دلزده كرد.
ضمنا سوناتا تو كورسش من كه خودم ديدم از كمري دنده اي هم عقب مي اوفته ديگه مزدا بماند ولي واقعا ازرا تو اين قسمت كم رقيبه.
پس ماشينه كره اي با ژاپني زياد قابل قياس نيستش به اين نكته هم خوب دقت كن از همه اينها گذشته مصرف سوخت محصولات هيوندايي واقعا با لاست من خودم به نظرم ازرا مثل هيولاست البته سوناتا مرتبه پايينتري قرار داره ولي مزدا 3از مرتبه اي به مراتب بهتر تو اين قسمت برخورداره.
تو اين رنج قيمت مگانم هست كه علاوه بر تمام محاسنش به خاطر فرانسوي بودنش (مونتاژه تركيه) از نظر اصطحلاك واقعا وحشتناكه ضمنا از پشتيباني قطعات خوبي هم بر خوردار نيست و تعمير كاران ماهر به اين ماشين با توجه به پيچيده بودن تمام سيستم هاي ماشين از استارت گرفته تا ...بسيار كم هستندمن براي يك نظر سنجي كه رفته بودم نماينده اي كه اورده بودن از تركيه خيلي اسرار داشت كه چندين ماه بايد مكا نيكهاي پارس خودرو برن و دوره ببنين كه براي شركت خيلي گرون تمام ميشد براي همين يك نماينده فرستادن بعد كه برگشت من كه باهاش صحيت ميكردم از پيچيدگي قطعات مكانيكيه ماشين خيلي گله مي كرد.
ضمنا اين كه گفته ميشه 5000 تا پليس خريده فعلا فقط در حد حرفه ضمنا يك كارخانه بايد تو خط مونتاژ سالي چند هزارتا توليد كنه اونم با يك خط توليد و مونتاژكه اين مقدارش بشه ماشين پليس و بقيه رو هم در بازار عرضه كنه.ضمنا يادمون باشه در دنيا در هر كشوري بهترين ماشين و تجهيزات رو در اختيار پليس و تاكسي قرار ميدن اگه قراره مزدا 3 ماشين پليس بشه بايد اميدوار شد كه مزدا ماشينيه با كيفيت بالا و ايمني وسرعت و شتاب خوب كه مي خواهد جايگزين ماشين ملي ما بشه پس اصلا نمي تونه نكته بدي باشه . شايد روز به روز به كيفيتش افزوده بشه. ( ايتاليا لامبورگيني در المان بنز در امريكا فورد )
پيروز باشيد و سر افراز
:lover::lover::lover:

alirezamip
6 February 2009, 05:35 PM
دوستان تو رو به خدا بس کنید حالم بهم خورد از بس درباره قیمت این مزدا3 صحبت کردید!
هرکی می خواد بخره مبارکه و هرکی نمی خواد بخره مبارک نیست!

هی میگید 3 تومان گرون شده! والا من هرچی حساب می کنم می بینم 1500 تا 2 میلیون افزایش داشته!

35500-33500=2000 یعنی 2 میلیون که اونم اگه 35500 بگیریم ! که 35000 هم میتونید بخرید!

خسته شده ام از بس درباره قیمت یه ماشین هی تاپیک زدن !
مگه هی میاید تاپیک بزنید که چرا قیمت سوزوکی 2 میلیون افزایش داشته! یا....

نمی دونم این مدیرا فقط بلدن هی برن توی تاپیک ایرانخودرو گیر بدن!؟؟ 2 تا پست پیدا کنید که به اسم تاپیک نزدیک باشه!

foadost
6 February 2009, 05:48 PM
دوستان تو رو به خدا بس کنید حالم بهم خورد از بس درباره قیمت این مزدا3 صحبت کردید!
هرکی می خواد بخره مبارکه و هرکی نمی خواد بخره مبارک نیست!

هی میگید 3 تومان گرون شده! والا من هرچی حساب می کنم می بینم 1500 تا 2 میلیون افزایش داشته!

35500-33500=2000 یعنی 2 میلیون که اونم اگه 35500 بگیریم ! که 35000 هم میتونید بخرید!

خسته شده ام از بس درباره قیمت یه ماشین هی تاپیک زدن !
مگه هی میاید تاپیک بزنید که چرا قیمت سوزوکی 2 میلیون افزایش داشته! یا....

نمی دونم این مدیرا فقط بلدن هی برن توی تاپیک ایرانخودرو گیر بدن!؟؟ 2 تا پست پیدا کنید که به اسم تاپیک نزدیک باشه!
خیلی شرمنده ها ولی قیمت رسمی کارخونه 32500 بوده که حالا شده 35500 و تفاوتش میشه 3 میلیون. حالا اگه کسی کیخواد پولشو بسوزونه یا به پول احتیاج داره و ماشینشو میده 30 میلیون که به قیمت رسمی شرکت ربطی نداره ، این ماشین در این شرایط که همه دارن ارزون میکنن 3 میلیون گران شده
موضوع اصلی در ثبت نام یه ماشین قیمت و نحوه ی پرداخت اون هست ، پس این پست ها زیاد هم بی راه نیستن

nimass77ir
6 February 2009, 06:25 PM
با سلام به كليه دوستان
به قول شما بحث مقايسه نيست ولي خوب نا چارم گريزي بزنم و چند خط يادداشت بگذارم.
ببين دوست گرامي اول تحويل فوري مزدا 3 همين الان 36 م كه تا 35.5 م هم ميتوني از خود نمايندگي تحويل روز بگيري.
دوم تو اين بازاره خراب همين الان بري نمايندگي ايران خودرو ويتارا 88 دنده معمولي فول اپشن نقدي تحويل روز رو 38 م بهت ميدن طوري كه با ماشين برميگردي خونه .خودم تو نمايندگي تمام شرايطشو كمال و تمام پرسيدم.

:lover::lover::lover:

خوب من یادمه مرداد رفتم نمایندگی اراک واسه مزدا 3 ثبت نام کردم . 32500 ریختم به حساب . خلاصه بعد از یه ماه رفتم سر بزنم گفت 2 ماه که میگن نمی دن 3 ماهه و اونم معلوم نیست بدهند . خلاصه من رو 33500تیغ زد تا ماشین رو بهم داد . الان هم اولش هست و چند وقت که بگذره بازار به این قیمت عادت می کنه و قیمت بازار آزاد میشه 37 تومن و باز تیغ زدن نمایندگی ها شروع میشه . و سال بعد هم لابد کارخونه باز گرون میکنه .
اما این که من میگم ماشین مثل ویتارا که اونم دنده دستی با امکانات کامل مثل dvd و مه شکن جلو و دوربین و سنسور عقب کارخونه میده 40 تومن اینه که اولا ماله ایزان خودرو هست و کیفیت رنگش بهتره بقیش هم که از ژاپن میاد و ثانیا اگه ماشینت یه گوشه ای تو ایران موند فرق نمایندگی های بهمن با ایران خودرو رو متوجه میشی . واسه من توی اراک یه تنظیم فرمون نتونستن بکنن . :icon_razz

majid_sport
6 February 2009, 06:28 PM
سلام به sky sport عزيز و سايرين

از اينكه دير پاسختونو دادم شرمنده

عكس فرم ثبت نامتونو ديدم ، شرايط عيدانه و اون option مربوط به dvd كه گفتم بستگي به اين داره كه شما تو چه تاريخي و با كدوم شرايط ثبت نام كرديد؟
ثبت نام شما به صورت فروش نقدي بوده و اين شانسو اورديد كه ماشينو به همون قيمت 32500 بگيرين.
اما اگر شما تو فاصله عيد قربان تا عيد غدير (19 تا 27 آذر ) ثبت نام كرده باشين حتما اين option ها تعلق ميگيره.بعدشم يه سوالي از نمايندگي بپرسين چون اينجور كه به شما گفته اگه بخواد خودروي شما رو 2 هفته بعد تحويل بده و تحويل خودروتون بيفته تو اسفند ممكنه پلاك ماشينتون هم 88 بخوره و اين يعني 1- 2 ميليون به نفعتونه :icon_cool
پس حتما برين و اينو سئوال كنيد چون اطز طرفي من با مدير فروش بهمن كه تلفني صحبت كردم گفت احتمالا به خودروهايي كه شرايط عيدانه بهشون تعلق بگيره با توجه به اينكه تحويل خودروشون اواخر بهمن ميفته همون پلاك 87 ميدن.
به هر جه اگه قراره خودروتونو تو اسفند بگيرين بهتره 88 باشه :icon_sad:
موفق باشين..

skysport
6 February 2009, 09:55 PM
یعنی این قانونه که اگه اسفند بدهند میشه سال بعد؟
من بابام گل خرید پلاک رو اول دادند بعد از کلی وقت ماشین و تو اسفند دادند ولی برای سال بعد ندادند.مدل همون آخر سال دادند

foadost
7 February 2009, 01:37 PM
یعنی این قانونه که اگه اسفند بدهند میشه سال بعد؟
من بابام گل خرید پلاک رو اول دادند بعد از کلی وقت ماشین و تو اسفند دادند ولی برای سال بعد ندادند.مدل همون آخر سال دادند

دوستان روال تحویل خودرو در اکثر شرکت ها معمولاً به این صورت هست که اگر ماشین از 15 اسفند به بعد از کارخونه خارج بشه و تحویل شما بشه ، مدل ماشین سال بعد میخوره :icon_cool

فکر کنم این موضوع زیاد به شرکت ها مربوط نباشه و بیشتر مربوط به راهنمایی رانندگی هست (البته دقیق نمیدونم :icon_razz )

من ماشین داشتم که 13 اسفند تحویل گرفتم و مدل همون سال خورده (البته شاید به خاطر نحسی روزش بوده :icon_arro ) اون موقع به من گفتن که این شرایط وجود داره و این لطف راهنمایی رانندگی هست :icon_razz

majid_sport
7 February 2009, 02:46 PM
دوست عزيز اينكه در چه تاريخي از اسفند ماه پلاك سال بعد را بزنن دقيقا بر ميگرده به توافق شركت خودرو ساز با راهنمايي و رانندگي. خبر زير را تو سايت روزنامه صبح ابتكار ديدم كه خود گوياي قضيه است.
به هر حال بايد به بهمنيها فشار بياريم از اين توافقات بكنن.:icon_surp
{---سايت روزنامه ابتكار با آدرس http://ebtekarnews.com/Ebtekar/Article.aspx?AID=9393
در قسمت اخبار كوتاه----بريده اي از خبر------}
پارس خودرو اعلام کرد:
شرايط فروش ويژه مگان
شرکت پارس خودرو از ابتداي اسفند 87، کليه محصولات خود را با پلاک و مدل 88 تحويل متقاضيان مي دهد. به گزارش پارس خودرو، پس از توافقات به عمل آمده با پليس راهنمايي و رانندگي ناجا از ابتداي اسفند ماه سال جاري، محصولات اين شرکت با مدل سال 88 به متقاضيان واگذار خواهد شد. در پي اين توافق، کليه محصولات توليدي شرکت پارس خودرو از تاريخ يکم اسفند سال جاري با پلاک و مدل سال 88 ارائه مي شود.
{---سايت روزنامه ابتكار با آدرس http://ebtekarnews.com/Ebtekar/Article.aspx?AID=9393 (http://ebtekarnews.com/Ebtekar/Article.aspx?AID=9393)
در قسمت اخبار كوتاه----بريده اي از خبر------}

skysport
7 February 2009, 06:28 PM
اینها اگه لطف داشتند که قیمت رو زیاد نمی کردند.....

فعلا من امروز یه تصادف بدی کردم و ماشینم نابود شد و فکر کنم چک 8 میلیونی آخر که مال فرداست رو دیر تر بدم
باید ببینم دیر بدیم چی میشه

ان شاءالله هیچ کس تصادف نکنه

mahanghodsi
7 February 2009, 07:42 PM
عرض ادب
در رابطه با افزایش 3 میلیونی قیمت بایستی عرض کنم به گفته یکی از نمایندگان گروه بهمن ، تعداد ثبت نام مزدا 3 تا عید نوروز حدود 4500 عدده که بهمن موتور تنها توانایی تولید 1000 خودرو رو تا عید داره لذا بنا به مصوبه این گروه ، تا خرداد 88 قیمت کماکان 35500 خواهد بود و بعد از اون حتی احتمال افزایش قیمت وجود داره .

nimass77ir
7 February 2009, 09:25 PM
خوب اگه مشکل تولید کم بود که می تونستن با واردات مستقیم قضیه رو حل کنند . تازه اونجوری سود بیشتری هم بهشون میرسید . این قضیه افزایش قیمت با وضعیت بازار جهانی و کاهش جهانی قیمت و وضعیت راکد بازار ایران حکایت مرموزیه که فقط خودشون می دونن واسه چیه و بس .:icon_cool

skysport
8 February 2009, 12:43 PM
بازم کبری 11 کلی با تجهیزات میرن و پولشونو می گیرن و هیچیشونم نمیشه

من هنوز از گردن و بدن درد دارم می میرم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بالاخره 2 ماه انتظار تموم شد.(انگار عید غدیر همین 2 روز پیش بود....)
من امروز چک 8 میلیونی رو دادم و نمی دونم جرا این اطلاعاتی که شما میدین و این نمایندگش ما اصلا نداره
فرمودند ما این چک رو می فرستیم تهران فکر کنم حدود 10 روز ذیگه باهاتون تماس بگیریم

جالب بود می گفت این چه طرحی هست؟اصلا یادش نبود
فکر کنم از این نمایندگی من فقط تو طرح عید خریدم
تو قیمتها هم چنان قیمت مزدا 3 رو هایلایت کرده بود که اگه کسی خوات بخره با قیمت جدید از راه نرسیده بره بیرون

foadost
8 February 2009, 02:03 PM
بازم کبری 11 کلی با تجهیزات میرن و پولشونو می گیرن و هیچیشونم نمیشه

من هنوز از گردن و بدن درد دارم می میرم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بالاخره 2 ماه انتظار تموم شد.(انگار عید غدیر همین 2 روز پیش بود....)
من امروز چک 8 میلیونی رو دادم و نمی دونم جرا این اطلاعاتی که شما میدین و این نمایندگش ما اصلا نداره
فرمودند ما این چک رو می فرستیم تهران فکر کنم حدود 10 روز ذیگه باهاتون تماس بگیریم

جالب بود می گفت این چه طرحی هست؟اصلا یادش نبود
فکر کنم از این نمایندگی من فقط تو طرح عید خریدم
تو قیمتها هم چنان قیمت مزدا 3 رو هایلایت کرده بود که اگه کسی خوات بخره با قیمت جدید از راه نرسیده بره بیرون

نمیدونم ولی شاید من مشکل دارم ، آخه زیاد متوجه نشدم که چی نوشتی!!!! :icon_twis

نمایندگی چیکار کرده بود ، از چی خبر نداشت!!؟؟؟ :icon_ques
شایدم چون از تحویل ماشینت اینقدر خوشحال بودی اینطوری شده ، به هرحال مبارک باشه ، انشاالله همیشه به خوشی چرخش برات بچرخه :icon_cool

majid_sport
8 February 2009, 03:55 PM
sky sport عزيز خيلي متاسف شدم. اميدوارم طوريت نشده باشه.
در مورد اينكه چك دومو تا چه تاريخي مي خواي بدي حتما از بهمنيها بپرس . پيشنهاد ميكنم از چند تا نمايندگي آمارشو بگيري و اگه ديدي ضد و نقيض صحبت ميكنن بيشتر دقت كن چون توي اين گير و ويري دم عيد برات درد سر درست نشه.
ايشاا... زودتر ماشينتو بگيري و به سلامتي استفاده كني...و از اين به بعد بيشتر مراقب خودت باش. موفق باشي :icon_cool

skysport
9 February 2009, 01:05 AM
:icon_mrgrنفهمیدم شما چی رو نفهمیده بودید :icon_eek:
من تو طرح عید تا عید ماشین نوشتم و الان تمام پولم رو دادم ولی نمایندگی هیچ اطلاعی نداره.این کل موضوع بود :icon_evil

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما بالاخره ما دوباره به یه آشنا تو نمایندگیمون دست پیدا کردیم.
این آقا روز اول که کسی اطلاع زیادی نداشت گفت که 700 هزار تومان هدیه یه دستگاه dvd
امروز زنگ زدیم بش که حالا کی میدین و زود بدین و خوب بدین و .... :icon_mrgr
که ایشون گفتند که ما ماشین رو روز 1 اسفند بهتون میدیم که مدل 88 بهتون بدیم.
البته تو قرار داد نوشته حداکثر 7 روز پس از چک آخر مه برای من میشه 26 بهمن.اما فکر کنم 5 روز سودش خیلییییی زیاد باشه به شرطی که اول اسفندشون نشه مسط و خر اسفند و بعد عید و.... :icon_mad:
به هر حال فکر کنم اگه یه ماشین مزدا3 مدل سال بعد به قیمت 32.5 با یه دستگاه dvd به عنوان هدیه گرفتن تو ایت گیر و دار بی در و پیکری بهمن خودرو رد آوردن الماس از دهن شیر باشه :icon_arro

foadost
9 February 2009, 01:11 AM
:icon_mrgrنفهمیدم شما چی رو نفهمیده بودید :icon_eek:
من تو طرح عید تا عید ماشین نوشتم و الان تمام پولم رو دادم ولی نمایندگی هیچ اطلاعی نداره.این کل موضوع بود :icon_evil

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این آقا روز اول که کسی اطلاع زیادی نداشت گفت که 700 هزار تومان هدیه یه دستگاه dvd
البته تو قرار داد نوشته حداکثر 7 روز پس از چک آخر مه برای من میشه 26 بهمن.اما فکر کنم 5 روز سودش خیلییییی زیاد باشه به شرطی که اول اسفندشون نشه مسط و خر اسفند و بعد عید و.... :icon_mad:
به هر حال فکر کنم اگه یه ماشین مزدا3 مدل سال بعد به قیمت 32.5 با یه دستگاه dvd به عنوان هدیه گرفتن تو ایت گیر و دار بی در و پیکری بهمن خودرو رد آوردن الماس از دهن شیر باشه :icon_arro
آهان حالا افتاد :icon_arro
انشاالله که مبارک باشه و یه ماشین همینطوری که گفتی گیرت بیاد ، ولی اگه تا 15 اسفند یا حتی 20 اسفند هم صبر کنی و مدل ماشینت 88 بشه میارزه

reza124
9 February 2009, 03:54 PM

سلام
من چك آخرمو امروز دادم مال همه رو اينجوري ميدن در ضمن يك خانمي از آپشن به من زنگ زد و گفت DVD اجباريه و نصب شده :icon_bigg

skysport
12 February 2009, 10:38 AM
امروز از نمایندگی خودم بهم زنگ زدند خیلی خوشحال شدم :cool_phalls_68: گفتم آخ جون :cool_phalls_35: ماشین و دادند و از بی ماشینی در لومدم(حتما یادتون که ماشین قبلیم الان تو صافکاریه :icon_mad: )

خانم فرمودند که بهمن خودرو گفته کسایی که در بهمن موعد تحویل ماشینشون بشون پیشنهاد میشه که اگر مایلند ماشینشون رو در نیمه های اسفند تحویل بگیرند و مدل 88 بگیرند یا طبق وعده 2 هفته بعد از چک آخر( تو قرار داد اومده بود 1 هفته) مدل 87 بگیرند...
خوب من هم گفتم 2 هفته ماشین نداشتن اینقدر ارزش نداره و گفتیم صبر می کنیم ... :189:
حالا ببینیم نیمه اسفند در کشور بهمن خودرو قبل از عید یا بعد از عید

nimass77ir
12 February 2009, 10:54 AM
همون جوری که پیش بینی کرده بودم داره میشه . نمایندگی آیت... شیرازی تو روزنامه آگهی زده که تحویل سه ماهه 35500000 و تحویل فوری 37 میلیون . حقیقت اینه که اگه گروه بهمن 8 میلیون هم می گذاشت رو قیمت باز ملت به کله می خریدند . یعنی اگه یک ماه پیش تحویل فوری رو 32500000 به التماس بهت می دادند حالا واسه 37 تومن تو باید التماس کنی :icon_mad:

farzad_Sh_2020
12 February 2009, 10:59 AM
خوب اوون دیگه مشکل مردم هست که بازم میخرن . من که شخصاً 100% مزدا 3 را میخواستم ولی الان دیگه اصلاً بهش فکر نمی کنم چون با این قیمت سوناتا بهترین گزینه هست . یکم اقتصادی اگه فکر کنید می بینید که تو این شرایط جهانی همه چیز کاهش قیمت پیدا کرده و خیلی چیزها اصلاً معامله نمیشه . و به نظر من اشتباه هست که این مقدار را برای ماشین داد که انقدر ارزش نداره . انشاالله که هرکی میخره چرخش براش بچرخه .

موفق باشید :icon_cool

mahanghodsi
12 February 2009, 01:01 PM
همون جوری که پیش بینی کرده بودم داره میشه . نمایندگی آیت... شیرازی تو روزنامه آگهی زده که تحویل سه ماهه 35500000 و تحویل فوری 37 میلیون . حقیقت اینه که اگه گروه بهمن 8 میلیون هم می گذاشت رو قیمت باز ملت به کله می خریدند . یعنی اگه یک ماه پیش تحویل فوری رو 32500000 به التماس بهت می دادند حالا واسه 37 تومن تو باید التماس کنی :icon_mad:
37000000 ؟!!!!!!
یعنی واسه 3 مرحله ایهای تحویل اردیبهشت ماشین 36000000 در میاد ؟
غیر ممکنه .

majid_sport
12 February 2009, 03:10 PM
skysport عزيز من هم بايد پول دومم رو 28 بهمن بريزم .تا طبق قرارداد دو هفته بعد يعني 14 اسفند ماشينو بهم بدن اميدوارم بدقولي نكنن:icon_surp
راستي ماهان جان شما هم نگران نباش چون ملاك قيمتي همون 35.5 ميليون تومان محاسبه ميشه نه 37 ميليون كه قيمت فروش فوريشه.
در باره مقايسه اي كه يكي از دوستان در رابطه با سوناتا انجام داده بايد عرض كنم اينجا تاپيك مقايسه نيست فقط شرايط مختلف فروش سواري مزدا 3 رو به اطلاع علاقه مندان ميرسونه:icon_excl
موفق باشيد:icon_cool

karash501
12 February 2009, 04:44 PM
قبول دارم 37 تومن يا حتي 35 يا 36 واسه اين ماشين خيلي زياده ولي اول كه مزدا3 اومده قيمت تحويل 2ماهه تيپ3 28700 بود كه همون زمان 36 تومن تو بازار فروخته ميشد پس اين قيمتا چيز جديدي نيستن

farzad_Sh_2020
12 February 2009, 04:53 PM
قبول دارم 37 تومن يا حتي 35 يا 36 واسه اين ماشين خيلي زياده ولي اول كه مزدا3 اومده قيمت تحويل 2ماهه تيپ3 28700 بود كه همون زمان 36 تومن تو بازار فروخته ميشد پس اين قيمتا چيز جديدي نيستن

یکی مثل من که وقتی خواستم بخرم روی 33 بود دنبالش بودم دیگه این قیمت ها برام خوب نیست . راستش بخواین بودجم نمیرسه دیگه و اگه بخوام انقدر بدم میرم سوناتا می گیرم که واقعاً یک چیز دیگست . البته یکم شتاب اولیش دلم را زد . اگه دستی بود شاید بیشتر بهش علاقه پیدا می کردم

majid_sport
12 February 2009, 05:12 PM
ببين فرزاد عزيز من همين امروز تو همشهري يه آگهي ديدم كه مزدا 3 تيپ 3 صفر كيلومتر رو زده بود 33.500.000 طرف پول لازم بود حسابي.
پس اگه واقعا طالبش هستي سريعا اقدام كن چون به شب عيد كه بخوريم اين قيمتاي جديد جا ميفته و ديگه گيرت نمياد.
ايشاا... يكيشو به همين زوديا بگيري:icon_surp
در ضمن من به چند تا نمايندگي زنگ زدم قيمت فروش فوريشون همون 34.800 تا 35.500 بود .

farzad_Sh_2020
12 February 2009, 05:18 PM
ببين فرزاد عزيز من همين امروز تو همشهري يه آگهي ديدم كه مزدا 3 تيپ 3 صفر كيلومتر رو زده بود 33.500.000 طرف پول لازم بود حسابي.
پس اگه واقعا طالبش هستي سريعا اقدام كن چون به شب عيد كه بخوريم اين قيمتاي جديد جا ميفته و ديگه گيرت نمياد.
ايشاا... يكيشو به همين زوديا بگيري:icon_surp
در ضمن من به چند تا نمايندگي زنگ زدم قيمت فروش فوريشون همون 34.800 تا 35.500 بود .

نه من دیگه مزدا 3 را مثل قبل دوست ندارم . سوار شدم و شتاب اولیش واقعاً زد تو ذوقم و به جرات میگم پارس ELX خودم هم تو شتاب اولیه میگیرتش .منظور من 0 تا 80 هست . چون تو شهر سرعت تو این مایه ها هست . دوباره دارم میرم به سمت آوانته . شاید اگه مزدا 3 دستی بیاد نظرم عوض بشه .
حالا شاید بحث تاپیک هم بگن منحرف میشه من از همه شما دوستان و اساتید معذرت میخوام و تنها این پست برای این بود که پاسخ دوست عزیزمون را داده باشم .

majid_sport
12 February 2009, 09:39 PM
به هر حال دوست خوب اين نظر شماست و تاكيد ميكنم فقط نظر شماست و سايرين ممكنه اينو قبول نداشته باشن ولي مهم اينه كه ماشيني كه سوارش ميشي خودت ازش لذت ببري.:icon_arro يكي از دوستام گلف 92داره و حاضر نيست اونو حتي با آزرا هم عوض كنه ميگه شتابش منو ديوونه ميكنه به هر حال اينم نظريه. شاد و خرم باشي:icon_cool

nimass77ir
13 February 2009, 01:09 PM
این رنگهای سفارشی مثل لیمویی و قرمز جیغ و زرد ، آیا قیمتش فرق میکنه با رنگهایی که معمولا شرکت میزنه یا نه ؟ اگه فرق میکنه چقدر ؟
راستی من نمی دونم واقعا نمایندگی تهران میشه ماشینو به قیمت 35500000 فوری تحویل گرفت یا نه اما تو شهرستان ما که یدونه نمایندگی بیشتر نداره کلی هم باج میگیره .:icon_conf

sepehr-saheli
13 February 2009, 01:19 PM
این رنگهای سفارشی مثل لیمویی و قرمز جیغ و زرد ، آیا قیمتش فرق میکنه با رنگهایی که معمولا شرکت میزنه یا نه ؟ اگه فرق میکنه چقدر ؟
راستی من نمی دونم واقعا نمایندگی تهران میشه ماشینو به قیمت 35500000 فوری تحویل گرفت یا نه اما تو شهرستان ما که یدونه نمایندگی بیشتر نداره کلی هم باج میگیره .:icon_conf
سلام دوست عزيز
من از يه نمايندگي كه سرويس هاي ماشينو مي برم اونجا پرسيدم گفت اين رنگاي خاص 500000 گرون ترن.

farzinkhan
13 February 2009, 01:48 PM

همونطور كه دوستمون گفت رنگهاي سفارشي 500 گرونتره.
من تو تهران يه جارو سراغ دارم رنگهاي معمولي رو 34 تومن مي ده.ماشينم تو كارخونه تحويل ميده. :icon_mad:

nimass77ir
14 February 2009, 12:46 PM
همونطور كه دوستمون گفت رنگهاي سفارشي 500 گرونتره.
من تو تهران يه جارو سراغ دارم رنگهاي معمولي رو 34 تومن مي ده.ماشينم تو كارخونه تحويل ميده. :icon_mad:

1 - چطور ممکنه ارزونتر از قیمت کارخونه باشه ؟ . وقتی نمایندگی 35500000 میگیره ، نمیشه ارزونتر باشه که ؟

2- یه سوال دیگه داشتم : اگه بخوای از همون اول ماشین رو با dvd و رینگ 17 اینچ بگیری آیا راهی وجود داره ؟ اینجوری قیمت رینگ و لاستیک و ضبط اصلی از قیمت اینها کم میشه ؟ یا قیمت اونها رو جدا حساب می کنند و قبلیها رو بر نمی دارند ؟

3- میگم شنیدم سورن جدید با موتور 150 اسب تولید می کنند ، فکر می کنید بطونه رقیب مزدا باشه ؟:icon_sad:

majid_sport
14 February 2009, 01:58 PM
سلام
آره دوست عزيز من حتي امروز قيمت 33.800 را هم براي فروش فوري گرفتم تازه يه چيز ديگه يه جا آگيهي زده بود قيمت فروش 3 تيپ 3 تحويل سه ماهه 31.800
البته بايد كل پولو اول بدي :cool_phalls_24:

Mazda-Drive
14 February 2009, 02:10 PM
دوستان من امروز صبح ( 26/11/87 ) زنگ زدم به 2-3 تا نمایندگی مزدا توی تهران. مزدا3 تیپ 3 قیمت به من دادن 35-35.5 یکی به من بگه واقعا گرون شده؟ آخه دوستان نوشتن که 32.5 هست. یعنی یهو از 32.5 پرید شد 35؟

farzad_Sh_2020
14 February 2009, 03:50 PM
دوستان من امروز صبح ( 26/11/87 ) زنگ زدم به 2-3 تا نمایندگی مزدا توی تهران. مزدا3 تیپ 3 قیمت به من دادن 35-35.5 یکی به من بگه واقعا گرون شده؟ آخه دوستان نوشتن که 32.5 هست. یعنی یهو از 32.5 پرید شد 35؟

دوست عزیز معلوم هست که شما خیلی وقت هست به اینجا یا نمایندگی سر نزدی . بله گرون شده و از 34.8 تا 37 البته 37 را دوستان عزیز گفتن تو فروم که به فروش میره .

Mazda-Drive
14 February 2009, 05:07 PM
فرزاد جان درست میفرمایید. من تازه عضو شدم. آخه دوستان به من گفته بئدند که ارزان شده. من خودم تیپ 3 مهر ما 33.5 خریدم. یعنی اگه الان بخوام بفروشم، صود میکنم؟ چند میخرن ؟ 6500 تا کار کرده.

farzad_Sh_2020
14 February 2009, 05:11 PM
فرزاد جان درست میفرمایید. من تازه عضو شدم. آخه دوستان به من گفته بئدند که ارزان شده. من خودم تیپ 3 مهر ما 33.5 خریدم. یعنی اگه الان بخوام بفروشم، صود میکنم؟ چند میخرن ؟ 6500 تا کار کرده.

من تو بازار کار کرده نیستم و نمیدونم . یک مدتی رو 32.5 33 بود و بعد یک دفعه به 36 رسید . میگن تو بازار آزاد 37 هست که نمی دونم چرا اینطوری هست ؟ چون ماشین کارتکس خیلی بهتر از ماشین بنام شده هست و دنگ و فنگ تعویض پلاک و ... .

Masoud 206-16v
14 February 2009, 07:06 PM
امروز(87/11/26) یکی از نمایندگیهای شیراز ، فروش اقساطی گذاشته بود واسه(وکلا،اساتید دانشگاه و دکتر ها).
حالا کسی از دوستان میدونه شرایط اقساط به چه شکلی هست؟

farzad_Sh_2020
14 February 2009, 07:10 PM
امروز(87/11/26) یکی از نمایندگیهای شیراز ، فروش اقساطی گذاشته بود واسه(وکلا،اساتید دانشگاه و دکتر ها).
حالا کسی از دوستان میدونه شرایط اقساط به چه شکلی هست؟

این که مال امروز نیست . یک ماه پیش هم که 32.5 بود زنگ زدم داشت .

درضمن اوون موقع میگفت 9 ماهه و 6 ماهه . و اگر اشتباه نکنم تا پول را کامل پرداخت نکنید که ماشین نمیدن . فقط گفت چند ودیعه ای میشه و وقتی کامل پرداخت شد موعد تحویل هست دیگه :icon_arro .

شرایط بو اوونی میگن که ماشین با 10 تومان تحویل بدن و بعد پول بقیش را بگیرن . :icon_cool

moore
14 February 2009, 11:14 PM
یکی مثل من که وقتی خواستم بخرم روی 33 بود دنبالش بودم دیگه این قیمت ها برام خوب نیست . راستش بخواین بودجم نمیرسه دیگه و اگه بخوام انقدر بدم میرم سوناتا می گیرم که واقعاً یک چیز دیگست . البته یکم شتاب اولیش دلم را زد . اگه دستی بود شاید بیشتر بهش علاقه پیدا می کردم

دوست من تو يكبار گفتي تو مزدا نشستي شتابش دلتو زده حالا ميخوايي بري سوناتا بگيري كه به گرده مزدا هم نميرسه به نظره من اول تكليفتو مشخص كن كه تو ماشيني كه ميخوايي بگيري چه چيزيش برات از همه مهمتره بر همين اساس برو دنباله موردهاي مناسب. اگه شتاب برات مهمه و از شتاب مزدا ناراضي هستي سوناتا كه بايد برات مسخره باشه ضمنا مهمترين چيز تو خريد يك ماشين بررسي از نظر اصطحلاك و هزينه نگهداري ماشينه كه تو اين مقوله لطفا ماشينه كره اي رو با ژاپني مقايسه نكنيد مخصوصا سوناتا 6 سيلندر كه اگه يكم گازش بدي به راحتي 17 ليتر بنزينو برات تو 100 كيلومتر دود ميكنه بعدم ماشينه 6 سيلندر بخاطر سنگينيش هزينه نگهداريش وحشتناكه خود سوناتا 4 سيلندرم سنگين تر از مزداست واسه همين هم زودتر مصطحلك ميشه هم زودتر به خرج مي اوفته.
ميري يه سوناتاي حالا ميگيم كم كار ميگيري وقتي بعد از مدتي تزئينات داخلش تو افتاب تغيير كرد متوجه ميشي تفاوت ماشين تا ماشين چيه ضمنا من يكي 100 سالم ماشين دست 2 نمي گيرم معلوم نيست چيكارش كردن ادم دل چركينه .
ضمنا لطفا هردو ماشينو از همه لحاظ بسنج بعد تصميم بگير من كه پولمو پاي سوناتاي پر اصطحلاك تنبل و تنه لش دور نمي ريزم گيرم مزدا باشه 35.5 كه اولشم همين قيمت بود حتي 36 معامله ميشد ضمنا اين ماشين چون بعضي از قطعات موتورش طراحي GM امريكاست اين قطعات خاصش به هيچ عنوان گير نمياد و به نظره من كلا بي اصالته هر قطعشو يه جا طراحي و ساخته شده.
به هر حال دوست من تو انتخابت زود تصميم نگير خوب دقت كن كم پولي نمي خوايي بدي ماشين دست 2 گرفتن ريسك خالصه يا توش پر از اب در مياد يا پوچه راهه سومي وجود نداره.من با چشمهاي خودم ديدم كه كيلومتر ازرا رو بر گردوندند سوناتا كه از ازرا ساده تره حالا هرچقدرم ميخوايي دقت كن يه دفعه ضرر بزرگي خداي نكرده متحمل ميشي.
دوستان گرامي به طور كلي خريد ماشين يه بحثه هزينه نگهداري ماشينم يه بحثه ديگست پس اين دو مقوله رو با هم جمع نكنيد شما پولو كه داديد بعدش تازه هزينه هاي نگهداري ماشينتون شروع ميشه من خودم ميخواستم ازرا بگيرم يكي از دوستام داره واقعا معركست ولي حدود 1.8 بيمه بدنه داده كه با شخص ثالث بالا ي 2 م ميشه بنزينش وحشتناكه لنتش زود به زود تموم ميشه و از نظر هيكلي درشته تو خيابون يكمي سخته كنترلش و هر 6 ماه 4 م از ارزش اوليه ماشين كم ميشه كه واقعا با يه حساب سر انگشتي ديدم كه از پس هزينه نگهداريش بر نمي ايم تازه اين محاسبات براي زما نيه كه مشكل تعميري پيش نياد كما اينكه دوست من به خاطر نا مرغوب بودن مواد به كار رفته در ساخت داشبرد وسط داشبردش يك شكاف بزرگ افتاده بود 700 هزار تومن پول داد 6 ماهم معطل بود تا بياد و براش نصبش كنن دست اخرم عاجز شد و فروختش.

farzad_Sh_2020
14 February 2009, 11:57 PM
دوست من تو يكبار گفتي تو مزدا نشستي شتابش دلتو زده حالا ميخوايي بري سوناتا بگيري كه به گرده مزدا هم نميرسه به نظره من اول تكليفتو مشخص كن كه تو ماشيني كه ميخوايي بگيري چه چيزيش برات از همه مهمتره بر همين اساس برو دنباله موردهاي مناسب. اگه شتاب برات مهمه و از شتاب مزدا ناراضي هستي سوناتا كه بايد برات مسخره باشه ضمنا مهمترين چيز تو خريد يك ماشين بررسي از نظر اصطحلاك و هزينه نگهداري ماشينه كه تو اين مقوله لطفا ماشينه كره اي رو با ژاپني مقايسه نكنيد مخصوصا سوناتا 6 سيلندر كه اگه يكم گازش بدي به راحتي 17 ليتر بنزينو برات تو 100 كيلومتر دود ميكنه بعدم ماشينه 6 سيلندر بخاطر سنگينيش هزينه نگهداريش وحشتناكه خود سوناتا 4 سيلندرم سنگين تر از مزداست واسه همين هم زودتر مصطحلك ميشه هم زودتر به خرج مي اوفته.
ميري يه سوناتاي حالا ميگيم كم كار ميگيري وقتي بعد از مدتي تزئينات داخلش تو افتاب تغيير كرد متوجه ميشي تفاوت ماشين تا ماشين چيه ضمنا من يكي 100 سالم ماشين دست 2 نمي گيرم معلوم نيست چيكارش كردن ادم دل چركينه .
ضمنا لطفا هردو ماشينو از همه لحاظ بسنج بعد تصميم بگير من كه پولمو پاي سوناتاي پر اصطحلاك تنبل و تنه لش دور نمي ريزم گيرم مزدا باشه 35.5 كه اولشم همين قيمت بود حتي 36 معامله ميشد ضمنا اين ماشين چون بعضي از قطعات موتورش طراحي GM امريكاست اين قطعات خاصش به هيچ عنوان گير نمياد و به نظره من كلا بي اصالته هر قطعشو يه جا طراحي و ساخته شده.
به هر حال دوست من تو انتخابت زود تصميم نگير خوب دقت كن كم پولي نمي خوايي بدي ماشين دست 2 گرفتن ريسك خالصه يا توش پر از اب در مياد يا پوچه راهه سومي وجود نداره.من با چشمهاي خودم ديدم كه كيلومتر ازرا رو بر گردوندند سوناتا كه از ازرا ساده تره حالا هرچقدرم ميخوايي دقت كن يه دفعه ضرر بزرگي خداي نكرده متحمل ميشي.
دوستان گرامي به طور كلي خريد ماشين يه بحثه هزينه نگهداري ماشينم يه بحثه ديگست پس اين دو مقوله رو با هم جمع نكنيد شما پولو كه داديد بعدش تازه هزينه هاي نگهداري ماشينتون شروع ميشه من خودم ميخواستم ازرا بگيرم يكي از دوستام داره واقعا معركست ولي حدود 1.8 بيمه بدنه داده كه با شخص ثالث بالا ي 2 م ميشه بنزينش وحشتناكه لنتش زود به زود تموم ميشه و از نظر هيكلي درشته تو خيابون يكمي سخته كنترلش و هر 6 ماه 4 م از ارزش اوليه ماشين كم ميشه كه واقعا با يه حساب سر انگشتي ديدم كه از پس هزينه نگهداريش بر نمي ايم تازه اين محاسبات براي زما نيه كه مشكل تعميري پيش نياد كما اينكه دوست من به خاطر نا مرغوب بودن مواد به كار رفته در ساخت داشبرد وسط داشبردش يك شكاف بزرگ افتاده بود 700 هزار تومن پول داد 6 ماهم معطل بود تا بياد و براش نصبش كنن دست اخرم عاجز شد و فروختش.

منظور من سوناتای 6 سیلندر بود نه 4 سیلندر که در این مورد فکر نکنم مزدا به گردش برسه . بله میدونم هزینش بیشتر هست ولی آگه بخوام انقدر پول بدم یکم بیشتر میدم و اوون رو میخرم . خودم از ماشین دست دوم خوشم نمیاد ولی اگه مطمئن باشم از صاحبش ( اینی که در نظر دارم میدونم مشکل مالی پیدا کرده و میخواد بفروشه ) میخرم . واقعاً تو مزدا که نشستم حالمو گرفت اول کار . قبول دارم سرعت بالا شتابش خوب هست ولی اولش .. :icon_ques
سوناتا هم یکم دو دل هستم چون همونطور که گفتی یکم بزرگ هست و تو ترافیک و شلوغی کم میاره . از نظر بنزین هم میدی یک مزدا 1000 و میندازی یک گوشه و بنزین تا دلت بخواد داره .

من که تو این یک سال ندیدم هیچکدوم از دوستام که سوناتا دارن بدی ازش بگن .

خوب این بحث بهتره تموم کنم چون دوست ندارم بقیه شاکی بشن . موفق باشید :icon_cool :lover:

farzinkhan
15 February 2009, 02:12 AM
دوستان سلام.
من از هر دو استفاده مي كنم.تا جايي كه من حس مي كنم شتاب سوناتا (4 سيلندر) از مزدا بيشتره.

Mazda-Drive
15 February 2009, 02:21 AM
واقعا من عذز میخوام. شرمنده. ببخشیدا. اینجا موضوع شرایط ثبت نام مزدا 3 هست. بازم ببخشید. لطفا بحث سوناتا رو بدارید کنار. اصلا کی شوروع کرد این بحث رووووووووو؟ بابا اینجا موضوش چیز دیگه ای هست. مدیران سایت دقت کنن نسبت به نظرات

moore
15 February 2009, 08:56 AM
دوستان سلام.
من از هر دو استفاده مي كنم.تا جايي كه من حس مي كنم شتاب سوناتا (4 سيلندر) از مزدا بيشتره.

شوخي دلچسبي بود.از مزاح شما به شدت لذت بردم.:icon_lol:براي عوض كردن فضا از اين كارها لازمه
مرسي:icon_cool

moore
15 February 2009, 09:18 AM

من تو شيراز از نماينگيمون زنگ زدم پرسيدم گفت قيمت اين رنگهاي خاص حداكثر 35.5 م در مياد و نمي خواد پولي بيشتر بدين رنگهاشم بادمجوني و ليمويي و ابي فيروزه اي بود همشون به همين قيمت هستند كه حتي ميشه براي خريد نقدي چونه زد.
حالا من خيلي تعجب كردم دوستان ميگن جاهاي ديگه بابت اين رنگها پول بيشتري بايد بدي شايد شيراز فرق ميكنه.

farzad_Sh_2020
15 February 2009, 09:55 AM
منم الان زنگ زدم به نمایندگی " احمد گلناری اردکانی " شیراز گفت 35.5 و رنگ های دیگه هم اختلافی نداره . فکر کنم چونه بزنید 35 هم بدن . چون شنیدم مشتری خیلی کم شده .

Mazda-Drive
15 February 2009, 11:27 AM
سلامو بله 35.5 بالاترین قیمت نقدی هست. دیروز که تماس گرفتم از 35 بود تا 35.5 . ماشاالله تهران نمایندگی زیاد داره. همشونو بگرد حتما کمترین قیمت رو پیدا میکنی. من هم نقد 33.5 خریدم. از بقیه نمایندگیها 500 ارزونتر گرفتم.(مهر 87).

nimass77ir
15 February 2009, 02:29 PM
منم الان زنگ زدم به نمایندگی " احمد گلناری اردکانی " شیراز گفت 35.5 و رنگ های دیگه هم اختلافی نداره . فکر کنم چونه بزنید 35 هم بدن . چون شنیدم مشتری خیلی کم شده .
چطور میشه کمتر گرفت . مگه کارخونه به نمایندگی 35 نمیده تا اونا با 500 سود بفروشن . یعنی نمایندگی یه چیزی هم از جیبش میده تا از دست ماشین راحت بشه :icon_razz

اون دوستی که گفت الان صفر تحویلی از کارخونه رو میشه 32500 خرید ، لطفا آدرس بده ؟

راستی اگه اول اسفند اقدام کنی واسه خرید ، سند 88 میخوره ؟

farzad_Sh_2020
15 February 2009, 03:52 PM
چطور میشه کمتر گرفت . مگه کارخونه به نمایندگی 35 نمیده تا اونا با 500 سود بفروشن . یعنی نمایندگی یه چیزی هم از جیبش میده تا از دست ماشین راحت بشه :icon_razz

اون دوستی که گفت الان صفر تحویلی از کارخونه رو میشه 32500 خرید ، لطفا آدرس بده ؟

راستی اگه اول اسفند اقدام کنی واسه خرید ، سند 88 میخوره ؟

دوست عزیز فکر نکنم دیگه جایی 32.5 بدن .

ولی 35 گیر میاد . نمایندگی هم شاید با 50 تومان سود راضی باشه تا هیچی :icon_arro .

drnariman
15 February 2009, 04:20 PM
#107 (http://www.phalls.com/showpost.php?p=662169&postcount=107)

منظور من سوناتای 6 سیلندر بود نه 4 سیلندر که در این مورد فکر نکنم مزدا به گردش برسه . بله میدونم هزینش بیشتر هست ولی آگه بخوام انقدر پول بدم یکم بیشتر میدم و اوون رو میخرم . خودم از ماشین دست دوم خوشم نمیاد ولی اگه مطمئن باشم از صاحبش ( اینی که در نظر دارم میدونم مشکل مالی پیدا کرده و میخواد بفروشه ) میخرم . واقعاً تو مزدا که نشستم حالمو گرفت اول کار . قبول دارم سرعت بالا شتابش خوب هست ولی اولش .. :icon_ques
سوناتا هم یکم دو دل هستم چون همونطور که گفتی یکم بزرگ هست و تو ترافیک و شلوغی کم میاره . از نظر بنزین هم میدی یک مزدا 1000 و میندازی یک گوشه و بنزین تا دلت بخواد داره .

من که تو این یک سال ندیدم هیچکدوم از دوستام که سوناتا دارن بدی ازش بگن .

moore (http://www.phalls.com/member.php?u=108156) و farzad_Sh_2020 (http://www.phalls.com/member.php?u=87406)

عزیز لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنین با تشکر.

nimass77ir
15 February 2009, 04:38 PM
سلام
آره دوست عزيز من حتي امروز قيمت 33.800 را هم براي فروش فوري گرفتم تازه يه چيز ديگه يه جا آگيهي زده بود قيمت فروش 3 تيپ 3 تحويل سه ماهه 31.800
البته بايد كل پولو اول بدي :cool_phalls_24:
لطفا آدرس این جایی که میگین 33800 هم میده ؟

foadost
16 February 2009, 01:18 AM
خیلی جالبه ولی تو روزنامه همشهری یه آگهی هست که مزدا 3 تیپ 3 رو با این قیمت ها میده :
یک روزه 33800
15 روزه 33400
یک ماهه 33150
دو ماهه 32300
سه ماهه 31450
شش ماهه 29500

فکر کنم کلاه برداری باشه ، جون تمام پول رو وقت قرار داد میگیره :icon_razz

majid_sport
17 February 2009, 10:34 AM
سلام
ببين دوست خوب من تو همشهري اين قيمت رو گرفتم ، شما هم كافيه يه نگاهي به اون بندازين. اون آگهي كه نوشته فروش" 1روزه 1ماهه،دوماهه،سه ماهه،چهارماهه،5ماهه و شش ماهه مزدا3" مي توني به اونجا زنگ بزني و قيمتاي شرايط مختلفشو بگيري.اينجا چون تبليغات ممنوعه نمي تونم مشخصات دقيقشو بدم:icon_surp

nimass77ir
17 February 2009, 02:31 PM
کسی خبر داره که مزدا واسه افزایش قیمت 3 تومنیش بلاخره از وزارت صنایع مجوز گرفت یا هنوزم غیرقانونیه ؟

foadost
18 February 2009, 01:24 AM
کسی خبر داره که مزدا واسه افزایش قیمت 3 تومنیش بلاخره از وزارت صنایع مجوز گرفت یا هنوزم غیرقانونیه ؟
این که هیچ کس کاری نکرد و صداش اصلاً در نیومد خودش یه نوع قانونی شدنه دیگه:icon_razz

skysport
18 February 2009, 11:53 AM
امروز داشتم با نمایندگیم در مورد نصب آپشن برای ماشینم تا تو تهران هست و دارن روش dvd نصب می کنن (طرح عید تا عید) حرف می زدم که گفت ماشین شما تقریبا آماده است :money: گفتم به به چه خوش قول شدین گفت با عرض شرمندگی :beaten: ماشین شما مدل 87 شد و به خاطر اینکه آپشن روش نصب شده و آماده است نمیشه 87 داد :scorn: گفتم یعنی دیر میدین ولی 87 می دین؟ :ah: گفت ما طبق قولمون میشه و 2 هفته بعد از چک آخر میشه گفتم تو قرار داد نوشته یه هفته بعد از چک آخر و اوشون گفتند اونها یه چیزی می نویسند شما بگو باشه :choler:
گفتم باشه خانم ماشین و کی میارین؟گفت آخر هفته دیگه ... گفتم هفته دیگه آخرش همش تعطیله گفت پس شاید هفته بعدش :hahab::choler::ah::cryb: گفتم پس بازم دیر شد که گفت ان شاءالله هفته دیگه تح.یل میدیم.گفتم فقط تحویل بدین که ....

majid_sport
19 February 2009, 02:46 PM
سلام دوست من همونطور كه تو نوشته هاي قبليم گفته بودم اين بهمنيها تصميمشون اينه كه براي اونايي كه شرايط عيد تاعيد ثبت نام كردند مدل ماشينو رو 87 بزنن ولو اينكه تو اسفند پلاك بشه.:icon_conf

اما براي من وتو كه مي خواهيم سوارش بشيم نبايد زياد فرق كنه :icon_surp يعني فرق كه ميكنه اما مي خوام بهت بگم زياد خودتو سر اين موضوع ناراحت و دلچركين نكن.
راستي منم چك دوممو امروز تحويل نمايندگي دادم تا اگه خدا بخواد تا 15 روز ديگه ماشينو بدن .

skysport
19 February 2009, 08:14 PM
منم کلی آشنا و اینها پیدا کردم ولی بابام چفت این همه جون می کنی و رو میندازی به این و اون که چی؟تو که ماشین و نمی خوای باش تجارت کنی... منم گفتم راست میگه

البته من به این نتیجه رسیدم برای من که روز اول دوم طرح بودم کاشین رو پلاک کردند بعد فرستادند تهران آپشن بگذارن روش
اما شما که امروز چک رو دادین کوتاه نیاین...نمایندگی به من گفت از یک اسفند ما هر ماشینی تحویل بدیم مذل 87

bazikadeh
19 February 2009, 08:16 PM
من قصد خرید مزدا 3 دارم.قیمت ثبت نامی چطوری هست و چند ماهه تحویل میدن ؟

foadost
20 February 2009, 01:18 PM
من قصد خرید مزدا 3 دارم.قیمت ثبت نامی چطوری هست و چند ماهه تحویل میدن ؟

الان نمایندگی ها فقط تیپ 3 ثبت نام میکنند 35.500 نقد میگیرند و 2 ماهه تحویل میدند با بیمه بدنه ولی کسی ثبت نام نمیکنه چون اگه یکم بگردی میتونی 33.500 تا 34 همین ماشین رو تحویل فوری به صورت کارتکس گیر بیاری یا از کسی که تحویل گرفته و ماشینش صفر هست بخری.
ولی اگر یه مقدار دیگه صبر کنی باهمین قیمت 33.500 تا 34 میتونی ماشین مدل 88 بخری ، فکر کنم باید تا 10 اسفند صبر کنی که ماشین های مدل 88 بیاد به بازار ، ولی اگه خواستی ماشین 88 به صورت کارتکس بخری نگذار از 15 اسفند بگذره چون شرکت زیاد خوش قول نیست و امکان اینکه تعطیلات بدون ماشین بمونی زیاده :icon_razz

reza124
20 February 2009, 01:42 PM
منم کلی آشنا و اینها پیدا کردم ولی بابام چفت این همه جون می کنی و رو میندازی به این و اون که چی؟تو که ماشین و نمی خوای باش تجارت کنی... منم گفتم راست میگه

البته من به این نتیجه رسیدم برای من که روز اول دوم طرح بودم کاشین رو پلاک کردند بعد فرستادند تهران آپشن بگذارن روش
اما شما که امروز چک رو دادین کوتاه نیاین...نمایندگی به من گفت از یک اسفند ما هر ماشینی تحویل بدیم مذل 87
سلام
پس هنوز شما م تحويل گرفتيد من به كارخانه زنگ زدم گفت آپشنها قبلا" روش بسته شده :icon_bigg نمايندگي هم گفت اگر شما آخر اسفند هم ماشين رو بگيريد چون طرح عيد تا عيد است باز هم سند 87 ميخورد من كه 21 چك آخرمو دادم و تهران هستم هنوز از ماشسن خبري نيست :icon_bigg

foadost
20 February 2009, 09:05 PM
دوستان کسی میدونه کسانی که ثبت نام 3 مرحله ای کردن برای دادن پول مرحله ی دوم نمایندگی باهاشون تماس میگیره یا باید خودشون از جان گذشتگی کنند و برن 10 میلیون دوم رو بدند!!!؟؟؟
من دوستم یه 3 مرحله ای نوشته در تاریخ 30 آبان و باید 10 تومن دوم رو 30 بهمن میداد ولی نمایندگی برای یاد آوری هیج تماس و یا نامه ای براش نفرستاده حالا نمیدونه باید چیکار کنه!!!!؟؟؟
من تا بحال هر خودرویی ثبت نام کردن واسه گرفتن پول کلی تحویلت میگیرفتن و با نامه و تلفن پدرت رو در میاوردن......

nimass77ir
21 February 2009, 12:13 AM
الان نمایندگی ها فقط تیپ 3 ثبت نام میکنند 35.500 نقد میگیرند و 2 ماهه تحویل میدند با بیمه بدنه ولی کسی ثبت نام نمیکنه چون اگه یکم بگردی میتونی 33.500 تا 34 همین ماشین رو تحویل فوری به صورت کارتکس گیر بیاری یا از کسی که تحویل گرفته و ماشینش صفر هست بخری.
ولی اگر یه مقدار دیگه صبر کنی باهمین قیمت 33.500 تا 34 میتونی ماشین مدل 88 بخری ، فکر کنم باید تا 10 اسفند صبر کنی که ماشین های مدل 88 بیاد به بازار ، ولی اگه خواستی ماشین 88 به صورت کارتکس بخری نگذار از 15 اسفند بگذره چون شرکت زیاد خوش قول نیست و امکان اینکه تعطیلات بدون ماشین بمونی زیاده :icon_razz
میشه در مورد این کارتکس فوری توضیح بدین . منظور کسایی هستند که ثبت نام کردن و حالا پشیمون شدن ؟ با این حساب دیگه واسه مدل 88 کسی واسه پشیمونی باقی نمونده !

reza124
21 February 2009, 12:14 AM
دوستان کسی میدونه کسانی که ثبت نام 3 مرحله ای کردن برای دادن پول مرحله ی دوم نمایندگی باهاشون تماس میگیره یا باید خودشون از جان گذشتگی کنند و برن 10 میلیون دوم رو بدند!!!؟؟؟
من دوستم یه 3 مرحله ای نوشته در تاریخ 30 آبان و باید 10 تومن دوم رو 30 بهمن میداد ولی نمایندگی برای یاد آوری هیج تماس و یا نامه ای براش نفرستاده حالا نمیدونه باید چیکار کنه!!!!؟؟؟
من تا بحال هر خودرویی ثبت نام کردن واسه گرفتن پول کلی تحویلت میگیرفتن و با نامه و تلفن پدرت رو در میاوردن......
به ما كه براي دادن پول كسي زنگ نزد خودم رفتم

foadost
21 February 2009, 12:50 AM
میشه در مورد این کارتکس فوری توضیح بدین . منظور کسایی هستند که ثبت نام کردن و حالا پشیمون شدن ؟ با این حساب دیگه واسه مدل 88 کسی واسه پشیمونی باقی نمونده !

یک سری اشخاص حقیقی یا نمایشگاه داران اتومبیل هستند که اتومبیل را به امید اینکه سودی توش باشه ثبت نام میکنند و وقتی موئد تحویل رسید کارتکس خودشون رو میفروشند که هم سند دست اول بمونه و هم هزینه ی محضر رو بپیچونند :icon_arro این گروه اگه پول لازم باشند ماشین رو به قیمت مناسب میفروشند
حالت بعدی اینه که خود نمایندگی ها تعدادی ماشین از شرکت به صورت کارتکس سهمیه دارند که به صورت امانی یا نصف قیمت تحویل میگیرند و در مدتی باید این ماشین ها رو بفروش برسونند ، معمولاً وقتی موئد تحویل پول این ماشین ها به شرکت میرسه نمایندگی برای حفظ اعتبار و فروششون از سود صرفه نظر میکنند و ماشین رو به قیمتی که براشون تموم شده و یا با یه سود جزئی به فروش میرسونند.
پش میبینیم که تا چند روز دیگه ماشین های مدل 88 برای فروش تو بازار زیاد میشه ، مگر اینکه شرکت خط تولید رو بخوابونه :icon_razz

majid_sport
23 February 2009, 05:06 PM
سلام دوست من ، چند وقتيه ازتون خبري نيست گفتم شايد به سلامتي ماشينو تحويل گرفتي:icon_excl، راستي چند روز پيش كه به نمايندگي زنگ زدم ميگفتند از 1 اسفند ماشينا رو 88 زدند براي شما چطور؟
آها داشت يادم مي رفت اگه به سلامتي ماشينو تحويل گرفتي تجربيات تحويل گرفتن ماشين و آب بندي و ساير موارد و اگه تونستي تو تاپيك مربوط به"آنچه كه در هنگام رانندگي با مزدا 3 صفر بايد بدانيم" بزار ، ممنون ميشم :icon_cool

skysport
24 February 2009, 01:47 PM
نمی دونم یادتونه یا نه ولی این هفته قرار بود به من ماشین مدل 87 بدن ...من تا یکشنبه صبر کردم.بعد زنگ زدم گفتند به کارگزار می گم عصر بتون خبر میدم
عصر بازم من زنگ زدم نه اونا گفت کارگزار گفته فردا پیگیری می کنه
فردا بازم من زنگ زدم نه اونا گفت کارگزار گفته ماشین آماده تحویله و هفته دیگه تحویل داده میشه :icon_eek:
گفتم چرا هفته دیگه گفت شرکت بهمن خودرو از فردا تا شنبه تعطیله گفتم گلاب به صنعت خودرومون که 4 روز تعطیل کرده :icon_razz
گفتم حالا هفته دیگه اولش وسطش آخرش کی؟گفت به من دیگه ربطی نداره :icon_ques هر وقت اومو من زنگ می زنم بهتون :icon_redf

reza124
24 February 2009, 02:26 PM
نمی دونم یادتونه یا نه ولی این هفته قرار بود به من ماشین مدل 87 بدن ...من تا یکشنبه صبر کردم.بعد زنگ زدم گفتند به کارگزار می گم عصر بتون خبر میدم
عصر بازم من زنگ زدم نه اونا گفت کارگزار گفته فردا پیگیری می کنه
فردا بازم من زنگ زدم نه اونا گفت کارگزار گفته ماشین آماده تحویله و هفته دیگه تحویل داده میشه :icon_eek:
گفتم چرا هفته دیگه گفت شرکت بهمن خودرو از فردا تا شنبه تعطیله گفتم گلاب به صنعت خودرومون که 4 روز تعطیل کرده :icon_razz
گفتم حالا هفته دیگه اولش وسطش آخرش کی؟گفت به من دیگه ربطی نداره :icon_ques هر وقت اومو من زنگ می زنم بهتون :icon_redf
سلام
من ديروز به خانمي كه مسئول تحويل حواله هاي گروه بهمن است زنگ زدم گفت الان خاكستري و مشكي رو تحويل داديم ولي چون سفيد فعلا" نداريم شايد هفته آينده بهمون دادند و ما هم حواله ها رو تحويل نمايندگي ميديم گفتم پس اينهمه تاخير رو براش هيچ كاري نمي كنيد گفت به ماربطي نداره و انداخت گردن اين تعطيلات رسمي كه تو اين مدت داشتيم

nimass77ir
25 February 2009, 02:25 PM
یعنی اینقدر فروششون بالاست که رنگ سفیدش تمام شده ؟
کسی از دوستان میتونه یکی از نمایندگی های منصف و دارای موجودی مزدا3 از رنگهای متفاوت رو در تهران معرفی کنه که ما شهرستانیها بجا خرید از نمایندگیهای متاسفانه بی انصاف شهرستانی یه کوب بیایم از او بخریم ؟
در ضمن کسی اطلاع داره هنوز هم میشه قیمت زیر 35500 مخصوصا مدل 88 (سال آینده ) رو نقدا خرید یا نه ؟

foadost
25 February 2009, 02:43 PM
یعنی اینقدر فروششون بالاست که رنگ سفیدش تمام شده ؟
کسی از دوستان میتونه یکی از نمایندگی های منصف و دارای موجودی مزدا3 از رنگهای متفاوت رو در تهران معرفی کنه که ما شهرستانیها بجا خرید از نمایندگیهای متاسفانه بی انصاف شهرستانی یه کوب بیایم از او بخریم ؟
در ضمن کسی اطلاع داره هنوز هم میشه قیمت زیر 35500 مخصوصا مدل 88 (سال آینده ) رو نقدا خرید یا نه ؟

شما برای خرید مستقیم از تهران هم میتونید به همون نمایندگی مرکزی مراجعه کنید که همواره ماشین برای فروش موجود داره ، فکر نکنم از نظر انصاف زیاد این نمایندگی ها با هم تفاوت داشته باشن ، هموشون از یه کرباسن :icon_cry:

الان نمایندگی ها مدل 88 فروش دارند به قیمت 34.500 ولی خوب اگه یه کم چونه بزنی میتونی ارزون تر بخری :icon_cool

ehsan_iuc
25 February 2009, 04:32 PM
بچه ها يه خبر اونم اينكه از 1اسفند اين تبصره ابلاغ شده كه كساني كه 3مرحله اي ثبت نام كرده بودند و موعد تحويلشون ارديبهشت بود به جاي 900تومان زير قيمت 1600000 تومان تخفيف بهشون مي خوره...فعلا اين اولين عقب نشيني گروه بهمن و اونم نتيجه انصرافي هاي پياپي هست...از 2تا نمايندگي هم پرسيدم براي مطمئن شدنم...

mahanghodsi
25 February 2009, 08:29 PM
بچه ها يه خبر اونم اينكه از 1اسفند اين تبصره ابلاغ شده كه كساني كه 3مرحله اي ثبت نام كرده بودند و موعد تحويلشون ارديبهشت بود به جاي 900تومان زير قيمت 1600000 تومان تخفيف بهشون مي خوره...فعلا اين اولين عقب نشيني گروه بهمن و اونم نتيجه انصرافي هاي پياپي هست...از 2تا نمايندگي هم پرسيدم براي مطمئن شدنم...
:icon_exclسلام بر احسان عزیز ،
جدی میفرمایید این مطلبو ؟
میتونم بپرسم از کدوم نمایندگی پرسیدین ؟
ممنونم گل پسر

foadost
26 February 2009, 02:34 PM
ممنونم گل پسر

بله این موضوع حقیقت داره و شرکت به کسانی که ماشین رو سه مرحله ای (6ماهه) ثبت نام کردند به جای 900 تومن 1.600 تخفیف میده و قیمت نهایی هم 35.500 در نظر میگیره :icon_razz
درسته که 700 تومن تخفیف رو بیشتر کردن ولی 3 میلیون گذاشتن رو قیمت ماشین ، یعنی بازم 2.700 باید پول زور داد :icon_bigg

skysport
26 February 2009, 09:40 PM
ان شائ الله تا اون موقع بازم کمتر میشه

moore
26 February 2009, 11:13 PM
بله این موضوع حقیقت داره و شرکت به کسانی که ماشین رو سه مرحله ای (6ماهه) ثبت نام کردند به جای 900 تومن 1.600 تخفیف میده و قیمت نهایی هم 35.500 در نظر میگیره :icon_razz
درسته که 700 تومن تخفیف رو بیشتر کردن ولی 3 میلیون گذاشتن رو قیمت ماشین ، یعنی بازم 2.700 باید پول زور داد :icon_bigg

دوست من اشتباه نميكني اگه قيمت نهايي 35500 م باشه و 1600 ازش كم كنيم ميشه 33900 در حالي كه اگه 900 كم بشه ميشه 34500 كه چيزي در حدود 600 هزار تومن كمتر ميشه و اگه اين قيمت رو با 32500 مقايسه كنين ميبينيد كه چيزي در حدود 1400 اختلاف وجود داره كه خيلي خيلي قابل تحمله گرچه كه بازم پوله زوره به قول دوستان:icon_razz
3 مرحله ايها من كه پرسيدم گفتن اگه 900 كم كنن 34500 بايد بدين اينجوري كه خيلي به نفع ميشه .
اميدوارم صحت داشته باشه تا اين دوستاني كه ثبت نام 3 مرحله اي داشتن و پاي اون ايستادن بيش از اين ضرري متحملشون نشه.
نميدونم نظر دوستان چيه؟

mahanghodsi
27 February 2009, 12:49 AM
بنده هم به شخصه روز شنبه به چند تا نمایندگی زنگ میزنم و جزئیات رو میپرسم و خدمت همه عارض میشم .
ممنونم از همه :icon_surp

babak2004
27 February 2009, 03:18 AM
دوست من اشتباه نميكني اگه قيمت نهايي 35500 م باشه و 1600 ازش كم كنيم ميشه 33900 در حالي كه اگه 900 كم بشه ميشه 34500 كه چيزي در حدود 600 هزار تومن كمتر ميشه و اگه اين قيمت رو با 32500 مقايسه كنين ميبينيد كه چيزي در حدود 1400 اختلاف وجود داره كه خيلي خيلي قابل تحمله گرچه كه بازم پوله زوره به قول دوستان:icon_razz
3 مرحله ايها من كه پرسيدم گفتن اگه 900 كم كنن 34500 بايد بدين اينجوري كه خيلي به نفع ميشه .
اميدوارم صحت داشته باشه تا اين دوستاني كه ثبت نام 3 مرحله اي داشتن و پاي اون ايستادن بيش از اين ضرري متحملشون نشه.
نميدونم نظر دوستان چيه؟

دوست عزیز فکر کنم محاسبه اینجوری باشه:

قیمت فعلی 35500 منهای تخفیف جدید 1600 که رقم قابل پرداخت فعلی میشود 33900

قیمت قبلی 32500 منهای تخفیف قدیم 900 که رقم قابل پرداخت قبلی میشود 31600

تفاوت رقم فعلی و قبلی میشه 2300.

البته اینجوری هم میشه حساب کرد:

افزایش قیمت 3000، افزایش تخفیف 700، افزایش قیمت واقعی 2300.

vahiddddd
27 February 2009, 05:02 PM
سلام
ما تيپ 1 رو 3 مرحله اي ثبت نام کرديم که سودش 700 تومان بود ،اين سود هم تغيير کرده؟
البته از ثبت نام تيپ 1 پشيمون شديم واسه تغيير به تيپ 3 اقدام کرديم که گفتن نميشه بايد صبر کنيد تا موقع تحويل اون موقع 1 کاری بکنيد

ehsan_iuc
28 February 2009, 02:50 PM
ممنونم گل پسر
سلام دوست من ببخشيد كه دير جواب ميدم اين چند روز نتونستم نت بيام...بله 100% صحت داره از نمايندگي شريعتي بالاتراز ميرداماد حضوري پرسيدم و از يك نمايندگي ديگر هم تلفني پرسيدم...من فكر كنم هنوز قيمت بالاهستش و اميدوارم بعد از عيد پايينتر از اين هم بياد...چيزي كه هست محاله به قيمت اولي اش قبل از گراني اش برسه يعني نامردا فكر همه جاشو كردن انقدر گرون كردن كه مرحله مرحله حالا دارن مي آرن پايين

nimass77ir
1 March 2009, 09:57 PM
توی روزنامه ها آگهی هایی رو دیدم که مزدا 3 صفر 33800 و تحویل 2 ماهه 32300 . با توجه به اینکه سود نمایندگی ها رو هر ماشین بنا به اظهار یکیشون حدود 700 تومن هست ، آیا به نظر شما این افزایش قیمت 3 میلیونی یک موافقت واسه افزایش 50% سود کارخونه و نمایندگی از این 3 میلیون نبوده ؟ یعنی نمایندگی 1500+700 تومن سود ببره و واسه همینه که نمایندگیها میتونن تا این حد زیر قیمت بفروشند ؟
در ضمن دوستان برای خرید مزدا 3 مدل 88 فکر می کنند اینطرف عید بشه با قیمت مناسبتر خرید یا بعد از عید ؟

moore
1 March 2009, 10:49 PM
توی روزنامه ها آگهی هایی رو دیدم که مزدا 3 صفر 33800 و تحویل 2 ماهه 32300 . با توجه به اینکه سود نمایندگی ها رو هر ماشین بنا به اظهار یکیشون حدود 700 تومن هست ، آیا به نظر شما این افزایش قیمت 3 میلیونی یک موافقت واسه افزایش 50% سود کارخونه و نمایندگی از این 3 میلیون نبوده ؟ یعنی نمایندگی 1500+700 تومن سود ببره و واسه همینه که نمایندگیها میتونن تا این حد زیر قیمت بفروشند ؟
در ضمن دوستان برای خرید مزدا 3 مدل 88 فکر می کنند اینطرف عید بشه با قیمت مناسبتر خرید یا بعد از عید ؟

دوستان عزيز
يه نكته هست كه خيلي مهم هستش و بهتره همه دوستان توجه وافري به اون داشته باشن:
دولت در بودجه 88 براي افزايش درامد مالياتي خودش گمركي واردات خودرو را از 90 % به 120% افزايش داده و در صورت تصويب نهايي اين بودجه در سال بعد يقين بدونيد كه قيمت ماشين هاي داخلي جهش فوق العاده اي خواهد داشت دليل اين تصميم واضحه:
چون بعد از واردات ماشين بازار خودرو هاي توليد داخل با ركود شديدي همراه شد و اين ركود به كارخانجات ماشين سازي ايران خيلي لطمه زد براي همين يكي از توجيه هاي اين تصميم حمايت از محصولات داخليه فقط كافيه شما نيم نگاهي به كاهش قيمت زانتيا داشته باشيد.
حالا بريم سراغ مزدا 3 بعد از اينكه مشخص شد كه پليس اين ماشين رو انتخاب كرده مزدا3 با افزايش قيمت روبرو شد سال بعد من فكر ميكنم با توجه به تصميمات دولت براي افزايش نرخ گمركي و پيش خريد راهنمايي رانندگي ،اين ماشين دچار افت قيمت نمي شه چون خيلي از دوستداران خودروهاي خارجي كه توان ماليشون در همين حده و تعدادشون هم كم نيست به سمت اين ماشين جلب ميشن و اين كار ميتونه بازاره اين ماشين رو رونق ببخشه و مانع كاهش قيمت بشه و از همه مهمتر من تو اين 20 سالي كه از اقتصاد سر در ميارم يادم نمياد بعد از عيد ماشين ارزون شده باشه چون بعدشم تابستونه اگه پاييز يا زمستون بود شايد ميشد كاهش قيمت رو پيش بيني كرد،ولي همانطور كه همه دوستان مشاهده كردند در زمستان امسال افزايش قيمتي داشتيم چه كسي فكرشو مي كرد كه اينجوري بشه و حالا هم گروه بهمن تصميم گرفته كه تخفيف ثبت نام 3 مرحله ايها رو بيشتر كنه تا كسي ترغيب به انصراف نشه.
من فكر ميكنم هيچ پروفسوري نمي تونه قيمت اينده رو تو ايران پيش بيني كنه و اگه كسي مي خواهد كاري انجام بده من فكر ميكنم تامل كردن زياد جايز نيست مخصوصا اگه بخوايي از اون استفاده شخصي كني نه اينكه خريد و فروش كني چون به هر حال ماشين سرمايه محسوب نميشه و ابزاره كاره و ضرر توي اون بخشي از داستانه به جز در مواقع بسيار نادر.

foadost
1 March 2009, 11:32 PM
الان ماشین با مدل 88 موجود هست و دیگه فکر نمیکنم از 33500 کمتر بشه ماشین رو به صورت فوری تحویل گرفت بنابراین منم فکر میکنم الان برای مصرف کننده زمان خوبی برای خرید هست و تقریباً 90% مطمئن هستم که از این ارزون تر نمیشه ( اون 10% هم چون اینجا ایرانه )

nimass77ir
1 March 2009, 11:47 PM
دوستان عزيز
من فكر ميكنم هيچ پروفسوري نمي تونه قيمت اينده رو تو ايران پيش بيني كنه و اگه كسي مي خواهد كاري انجام بده من فكر ميكنم تامل كردن زياد جايز نيست مخصوصا اگه بخوايي از اون استفاده شخصي كني نه اينكه خريد و فروش كني چون به هر حال ماشين سرمايه محسوب نميشه و ابزاره كاره و ضرر توي اون بخشي از داستانه به جز در مواقع بسيار نادر.
البته در اینکه ماشین سرمایه نیست شکی وجود نداره . اما حقیقت اینه که اگر با 1 روز اینور و اونور شدن یکدفعه 3 میلیون رو قیمت رفت ، این احتمال هم وجود داره که یکدفعه مثلا با تصویب قضیه بنزین 350 تومنی یکدفعه ماشین 5 میلیون ارزون بشه . این یعنی با پولی که واسه ماشین دادی میتونستی کلی لوازم جانبی مثل dvd و رینگ و لاستیک 17 اسپرت و ... براش بخری . بلایی که سر من اومد و 5 روز بعد از فروش مزدا 3 قبلی من ، یکدفعه 3 میلیون گرون شد و کلی حال من رو گرفت . در ضمن الان پائین تری قیمتی که میشه مدل 88 رو از نمایندگی مطمئن خرید 34500 هست . کسی نمایندگی که پائینتر بده سراغ داره ؟

msa85
2 March 2009, 12:58 AM
سلام
دوستانی که سه مرحله ای ثبت نام داشتن تیپ 1 تخفیف از 700 تومان به 1300 تغییر کرده.
و تیپ 3 هم به همین شکل.

این نتایج اعتراض هاست:icon_excl

mahanghodsi
2 March 2009, 10:59 AM
سلام بر سروران عظام ،
از همه و مخصوصاً MOORE عزیز به خاطر پست های منطقیشون متشکرم .
عزیزان یه سوال ، آیا بعد از پرداخت ودیعه چک دوم برای 3 مرحله ای ها ، دعوتنامه خاصی از طرف گروه بهمن برای خریدار ارسال میشه ؟
من در تاریخ15 بهمن چک 10.000.000 دوم رو به نمایندگی 1022 ( لیزینگ راهبر خودرو جهان ) دادم اما هنوز خبری از این بابت نیست .
ممنون میشم کمکم کنید .

moore
2 March 2009, 05:21 PM
سلام بر سروران عظام ،
از همه و مخصوصاً MOORE عزیز به خاطر پست های منطقیشون متشکرم .
عزیزان یه سوال ، آیا بعد از پرداخت ودیعه چک دوم برای 3 مرحله ای ها ، دعوتنامه خاصی از طرف گروه بهمن برای خریدار ارسال میشه ؟
من در تاریخ15 بهمن چک 10.000.000 دوم رو به نمایندگی 1022 ( لیزینگ راهبر خودرو جهان ) دادم اما هنوز خبری از این بابت نیست .
ممنون میشم کمکم کنید .

دوست گرامي شما به من لطف داريد،سپاسگذارم:icon_neut
در پاسخ سوالتون بايد بگم كه بعد از پرداخت چك دوم، شما تا سه ماه اينده كاري با گروه بهمن نداري و توي اين مدت هم هيچ فعل و انفعالي صورت نمي گيره فقط بعد از گذشت مدت زمان تعيين شده با شما تماس ميگيرن كه باقي پول رو بديد كه بعد از تحويل چك اخر شما بايد بازهم حدود 20 روز صبر كنيد تا ماشين رو بهتون تحويل بدن و بعد هم مداركش مثل كارت سوخت و كارت ماشين هم حدود 20 روز بعد از تحويل ماشين به درب منزلتون ارسال ميشه مدتي هم طول ميكشه تا پلاكتون بياد كه بسته به شانستونه:icon_cool.

moore
2 March 2009, 05:45 PM
، این احتمال هم وجود داره که یکدفعه مثلا با تصویب قضیه بنزین 350 تومنی یکدفعه ماشین 5 میلیون ارزون بشه .

دوست من شوخي ميكني.:icon_twis
ميخواهم يك مثال كه خودم با چشمهاي خودم ديدم برات بزنم تا بيشتر مطلب رو درك كني يادم مياد يكي از دوستانم وارد كننده ماشين بود لندكروز 8 سيلندر از دبي ميخريد و اينجا ميفروخت تير ماه 86 بود كه 12 عدد لندكروز خريد ولي 20 تير كه سهميه بندي شروع شد و بهش گفتن ماشين داره ارزون ميشه اونم رفت و همه ماشينارو پس داد ،مرداد و شهريور بود كه لندكروزي كه 85 ميليون نهايت قيمتش بود 120 ميليون شد و بازارش رونق شديدي پيدا كرد همه انگشت به دهن شديم كه چه خبر شد ،اين دوستمم كه بماند...... .
شما خودتون بعد از سهميه بندي بنزين شاهد صعود كليه قيمتها مخصوصا در بخش خودرو بوديد و من تا اونجايي كه اطلاع دارم يادم نمياد كاهش قيمتي در اثر سهميه بندي سوخت رخ داده باشه و كوچكترين كاهش قيمت فقط مربوط به ركود بازار هستش و شما يقين بدون اگه بنزين رو گران كنند ماشين نه تنها ارزون بلكه گرون ترم ميشه نمونش رو داريم توي اين يكسال گذشته ميبينيم.
دليلشم واضحه چون شايد بشه گفت تمام خانواده هاي ايراني به شدت تجمل گرا شده اند و حاضرند از خيلي از هزينه ها بكاهند ولي يك خودرو لوكس داشته باشند يا لا اقل يه وسيله اياب و ذهاب پس خودرو بازاره خودش و مشتريهاي خودشو در هر حال حفظ ميكنه چون مردم مجبور به خريد هستندو امروز كه داره پرداخت نقدي يارانه ها در مجلس براي بودجه 88 تصويب ميشه من به طور كامل توضيح دادم كه با عث افزايش قيمت خودرو ميشه شما شكي نكن كه با قيمت بنزين كاهش قيمتي در صنعت خودرو سازي لا اقل در كشور ما كه همه چيز در انحصاره دولته اتفاق نمي افته.
با نشكر از عنايت همه دوستان

skysport
3 March 2009, 08:25 PM
من دیگه خسته شدم
امروز زنگ زدم گفتند به به به به آقای فلانی همین الان می خواستم شمارتون رو بگیرم ...جون ننت....
گفت ماشینتون اومده ...گفتم آخ جون
گفت البته پلاکش نیومده گفت باید تا هفته دیگه صبر کنی پلاک شه
گفت البته می تونی بگیری ولی اگه پلیس خوابوند با خودته...
من نمی دونم مگه کارگزار نمایندگی بره تعویض پلاک اصفهان چقدر طول می کشه پلاک بگیره؟1 روز؟2 روز؟نه دیگه 19 روووز !!!
ما پلاک می خوایم کارت ماشین که نمی خوایم

farzad_Sh_2020
3 March 2009, 08:27 PM
پلاک از تهران میاد و شانسی هست . البته اگه ماشین داشتید قبلاً منتظر پلاک نمونید و برید مرکز پلاک و فوری بهتون میدن . البته باید کارت سبز ماشین اوومده باشه

skysport
3 March 2009, 10:41 PM
یعنی پلاک من رو از تهران میارن نه اصفهان؟
پس فکر کنم همون 10 روز طول میکشه :icon_cry:

nimass77ir
4 March 2009, 12:11 AM
اگه هیچ اتفاق غیر منتظره ای نیفته هفته دیگه می خوام دوباره یه مزدا بخرم :
1 - الان وضعیت واسه خرید چطوره ؟ اگه همین الان اقدام کنم فکر می کنید پلاک و کارت ماشین تا عید به دستم برسه ؟
2 -مهمتر از اینها یه نمایندگی که زیر 34500 بشه تیپ 3 ازش خرید کسی میشناسه (ترجیحا تهران ) ؟

reza124
4 March 2009, 12:34 AM
من دیگه خسته شدم
امروز زنگ زدم گفتند به به به به آقای فلانی همین الان می خواستم شمارتون رو بگیرم ...جون ننت....
گفت ماشینتون اومده ...گفتم آخ جون
گفت البته پلاکش نیومده گفت باید تا هفته دیگه صبر کنی پلاک شه
گفت البته می تونی بگیری ولی اگه پلیس خوابوند با خودته...
من نمی دونم مگه کارگزار نمایندگی بره تعویض پلاک اصفهان چقدر طول می کشه پلاک بگیره؟1 روز؟2 روز؟نه دیگه 19 روووز !!!
ما پلاک می خوایم کارت ماشین که نمی خوایم
اگر رنگت سفيده نمايندگي الكي گفته چون من يه خود كارخانه زنگ زدم و گفت هنوز سفيد آماده نداريم گفتم پس كي ميدين گفت خط توليد گفته پنجشنبه يا شنبه و گفت ديگه حتميه البته اگر راست بگه

skysport
4 March 2009, 03:34 PM
نه از من مشکیه و ماشین اومده اصفهان ولی پلاک نداره

reza124
4 March 2009, 11:45 PM
نه از من مشکیه و ماشین اومده اصفهان ولی پلاک نداره
مال تهران رنگ مشكي رو 2 هفته پيش تحويل دادن

foadost
5 March 2009, 01:44 AM
اگه هیچ اتفاق غیر منتظره ای نیفته هفته دیگه می خوام دوباره یه مزدا بخرم :
1 - الان وضعیت واسه خرید چطوره ؟ اگه همین الان اقدام کنم فکر می کنید پلاک و کارت ماشین تا عید به دستم برسه ؟
2 -مهمتر از اینها یه نمایندگی که زیر 34500 بشه تیپ 3 ازش خرید کسی میشناسه (ترجیحا تهران ) ؟

تو روزنامه همشهری یه آگهی بود که تحویل فوری 33.800 قیمت داده بود ، میتونید با اونجا تماس بگیرید.
اگه الان خرید کنید مدل ماشین 88 میشه ولی فکر نکنم کارت ماشین و کارت سوخت قبل عید به دستتون برسه :icon_razz

skysport
5 March 2009, 10:24 AM
تا وقتی من شل گرفته بودم گفت بیا ماشین رو تحویل بگیر و بدون پلاک مسولیتشم با خودت
دیروز بابام زنگ زد میگه خانم ما فردا میایم ماشین و تحویل بگیریم :icon_bigg زنه هم تخم کرد و گفت
نه آقااااا راهنمایی رانندگی گفته ماشین بدون پلاک ندیم به کسی ما هم نمی تونیم بدیم
تو عرض کمتر از 20 ساعت حرفشون مثل ... عوض کردند......... :icon_redf
جالبه می گفت یه چند تا پلاک رسده بذارین چک کنم هنوز 3 ثانیه نشده گفت نه مالا شما نبود....
به خدا این ماشین ما هم فیلمی شده...
به نظر شما حالا این ماشین مدل 87 میشه یا 88؟ :icon_eek:

foadost
5 March 2009, 01:37 PM

مدل ماشين دست كارخونه هست و به زمان بيرون اومدن ماشين از خط توليد مربوط ميشه
اگه 20 روز هست كه قراره ماشين رو به شما تحويل بدل فكر كنم مدل 87 باشه انشالله كه شانس بياري و مدل 88 تحويلت بدن :icon_cool

farzinkhan
5 March 2009, 02:09 PM
تا وقتی من شل گرفته بودم گفت بیا ماشین رو تحویل بگیر و بدون پلاک مسولیتشم با خودت
دیروز بابام زنگ زد میگه خانم ما فردا میایم ماشین و تحویل بگیریم :icon_bigg زنه هم تخم کرد و گفت
نه آقااااا راهنمایی رانندگی گفته ماشین بدون پلاک ندیم به کسی ما هم نمی تونیم بدیم
تو عرض کمتر از 20 ساعت حرفشون مثل ... عوض کردند......... :icon_redf
جالبه می گفت یه چند تا پلاک رسده بذارین چک کنم هنوز 3 ثانیه نشده گفت نه مالا شما نبود....
به خدا این ماشین ما هم فیلمی شده...

برو ماشينتو تحويل بگير,منم ماشينمو بدون پلاك از كارخونه تحويل گرفتم,اما يه پلاك ويژه حمل رو پشت شيشه گذاشتم.:icon_surp
براي تهيه پلاك ويژه حمل,به نگهباني دم در كارخونه بگي,يه آقايي هست كه تو سايپا كار مي كنه و با پلاك هايي كه در اختيارشونه شغل دوم,درست كرده.:icon_mrgr
10 تا 15 مي گيره,مي شينه كنارت,ماشين رو تا خونت ببري بعد پولشو مي دي ,اون مي ره.:icon_mad:
اگه پلاك قبلي هم داشتي با شناسنامه مالكيت برو پلاكت رو بگير.

masoudgh
8 March 2009, 06:17 PM
سلام
فروش نوروزی خودروهای سواری مزدا3
پیش فروش یک ودیعه ای:
پیش پرداخت:10000000 سود مشارکت:20% تحویل:خرداد88
پیش پرداخت:14000000 سود مشارکت:22% تحویل:خرداد88

پیش فروش دو ودیعه ای:
پیش پرداخت:10000000 ودیعه دوم:10000000 (15/2 تا31/2/88) سود مشارکت:20% تحویل مرداد88
پیش پرداخت:14000000 ودیعه دوم:14000000 (15/2 تا31/2/88) سود مشارکت:22% تحویل: مرداد88

در پیش فروش یک ودیعه ای قیمت خودرو در زمان تحویل:
تیپ 1: 31500000
تیپ 2: 33500000
تیپ 3: 35500000

Mazda-Drive
8 March 2009, 07:11 PM
سلام . من از طرف یه نمایشگاه توی اراک که با کارخونه آشنا بود تونستم ماشینمو بگیرم. اما با شرایطی. گفتم فوری میخوام و پلاک تا کمتر از 7 روز دیگه دستم باشه. هماهنگی کردن و گفتن ok هست. ما ساعت 12 ظهر پول ریختیم به حساب کارخونه. سر ساعت 5 بعد از ظهر ماشین توی اراک بود. با پلاک حمل ویژه آورده بود. دقیقا 5 روزه سند مالکیت همراه با پلاک و کارت سوخت دستم بود. آی حال کردم:icon_cool

آقا سهیل
8 March 2009, 08:22 PM
سلام
فروش نوروزی خودروهای سواری مزدا3
پیش فروش یک ودیعه ای:
پیش پرداخت:10000000 سود مشارکت:20% تحویل:خرداد88
پیش پرداخت:14000000 سود مشارکت:22% تحویل:خرداد88

پیش فروش دو ودیعه ای:
پیش پرداخت:10000000 ودیعه دوم:10000000 (15/2 تا31/2/88) سود مشارکت:20% تحویل مرداد88
پیش پرداخت:14000000 ودیعه دوم:14000000 (15/2 تا31/2/88) سود مشارکت:22% تحویل: مرداد88

در پیش فروش یک ودیعه ای قیمت خودرو در زمان تحویل:
تیپ 1: 31500000
تیپ 2: 33500000
تیپ 3: 35500000

اين شرايط تا كي هستش؟ در فروش دو وديعه اي قيمت روز محاسبه مي شه و در يك وديعه اي اين قيمتهايي كه نوشته شده؟ فكر نمي كنين اين شرايطي كه هر روز تو نيازمنديهاي همشهري آگهي ميشه خيلي به صرفه تر باشه؟ (شرايطش درست يادم نيست، ولي تيپ 3، 1 روزه حدود 33.5 بود، اينا چه جوري سود مي كنن؟:icon_twis پلاك و كارتش چه جوريه؟) تو اين شرايط جديد پلاكش و كارتش چه جوريه؟ اوه چه قدر سوال!:lover:

mahanghodsi
9 March 2009, 12:38 AM
سلام به سروران خودم ،
یه سوالی داشتم از دوستان ،
بنده از نمایندگی 3022 گروه بهمن ( لیزینگ راهبر خودرو جهان ) یه تیپ 3 ، 3 مرحله ای ثبت نام کردم و تا الان 2 تا چک 10.000.000 تومنی هم دادم ، تنها چیزی هم که الان هم دستمه اون برگه ثبت نام + کپی چک هاست .
میخواستم بپرسم آیا ممکنه نمایندگی معتبر گروه بهمن مثل خیلی از آدمهای از خدا بی خبر ، یه شبه بارشونو ببندن و ...
از همتون ممنونم ،
خوش باشید .

foadost
9 March 2009, 12:54 AM
سلام به سروران خودم ،
یه سوالی داشتم از دوستان ،
بنده از نمایندگی 3022 گروه بهمن ( لیزینگ راهبر خودرو جهان ) یه تیپ 3 ، 3 مرحله ای ثبت نام کردم و تا الان 2 تا چک 10.000.000 تومنی هم دادم ، تنها چیزی هم که الان هم دستمه اون برگه ثبت نام + کپی چک هاست .
میخواستم بپرسم آیا ممکنه نمایندگی معتبر گروه بهمن مثل خیلی از آدمهای از خدا بی خبر ، یه شبه بارشونو ببندن و ...
از همتون ممنونم ،
خوش باشید .
شما چک هاتون رو در وجه شرکت بهمن صادر کردید نه در وجه نمایندگی ، پس در حقیقت شما با شرکت قرار داد دارید نه با نمایندگی
کلاً قراردادهایی که مدت دار است پول به حساب خود شرکت پرداخت میشه و تنها برای خرید فوری شما واسه نمایندگی چک صادر میکنید تازه تو اون چک هم باز ذکر میشه که نمایندگی چه شرکتی هست

masoudgh
9 March 2009, 09:55 AM
اين شرايط تا كي هستش؟ در فروش دو وديعه اي قيمت روز محاسبه مي شه و در يك وديعه اي اين قيمتهايي كه نوشته شده؟ فكر نمي كنين اين شرايطي كه هر روز تو نيازمنديهاي همشهري آگهي ميشه خيلي به صرفه تر باشه؟ (شرايطش درست يادم نيست، ولي تيپ 3، 1 روزه حدود 33.5 بود، اينا چه جوري سود مي كنن؟:icon_twis پلاك و كارتش چه جوريه؟) تو اين شرايط جديد پلاكش و كارتش چه جوريه؟ اوه چه قدر سوال!:lover:
من خودم هم که این شرایط رو دیدم تعجب کردم البته زیاد تعجب هم نداره شرکت همیشه اینطوری بوده
به نظر من ثبت نام اصلا به صرفه نیست!
البته فکر کن شرکت با این کارش می خواد قیمت رو تثبیت کنه و نشون بده که دیگه مزدا ارزون نمیشه واین افزایش قیمتی که داشت دیگه به قیمت قبل برنمی گرده مثلا تیپ 1: 28500000 رو که کردن 31500000

nimass77ir
9 March 2009, 03:11 PM
من هم اعتقادم اینه که گروه بهمن این کار رو واسه این کرد که کسایی که فکر می کنن این وضعیت دوام نمیاره نا امید بشن و اگه قصد خرید دارند اقدام کنند . با این فروش مثلا ویژه نوروز که هیچ نکته مثبتی توش نیست فقط و فقط خواستند قیمت رو تثبیت کنند . نکته واضح این قضیه اینه که هر وقت پیش فروش می گذاشتن هیچ قیمتی رو اعلام نمی کردند و می گفتند مثلا پس از 3 ماه تحویل می دهیم آن هم به قیمت روز بازار . اما اگه آگهی رو نگاه کرده باشید اعداد قیمتها بیشتر از هر چیزی جلب توجه می کنه و بیشتر یک آگهی اعلام قیمت هست تا آگهی پیش فروش . گروه بهمن بر خلاف روند قیمت جهانی داره عمل می کنه . چراش رو هم دیگه بمونه .....

mahanghodsi
9 March 2009, 06:52 PM
شما چک هاتون رو در وجه شرکت بهمن صادر کردید نه در وجه نمایندگی ، پس در حقیقت شما با شرکت قرار داد دارید نه با نمایندگی
کلاً قراردادهایی که مدت دار است پول به حساب خود شرکت پرداخت میشه و تنها برای خرید فوری شما واسه نمایندگی چک صادر میکنید تازه تو اون چک هم باز ذکر میشه که نمایندگی چه شرکتی هست
امید به خدا .
ممنونم از اطلاعات خوبتون Foad عزیز .:icon_neut

ببخشید من مجدد سوال میکنم ، یادم نیست ما چکامونو در وجه " نمایندگی گروه بهمن " یا "گروه بهمن" صادر کردیم ، یعنی اگه در وجه نمایندگی صادر کردهباشیم این پروسه ریسک نداره ؟
حقیقتش اینه که سال 86 و 70.000.000 پولمونو عین آب خوردن ، لذا دیگه مار گزیده شدیم .
ممنونم اگه کمکم کنید . :icon_ques

foadost
10 March 2009, 03:41 PM
ببخشید من مجدد سوال میکنم ، یادم نیست ما چکامونو در وجه " نمایندگی گروه بهمن " یا "گروه بهمن" صادر کردیم ، یعنی اگه در وجه نمایندگی صادر کردهباشیم این پروسه ریسک نداره ؟
حقیقتش اینه که سال 86 و 70.000.000 پولمونو عین آب خوردن ، لذا دیگه مار گزیده شدیم .
ممنونم اگه کمکم کنید . :icon_ques
خوب مگه از چک ها کپی ندارید!!!؟؟؟ توی اون ببینید در وجه کجا صادر شده ، باید اینطور باشه "دروجه شرکت خودرو سازی بهمن به درخواست آقای............ "
ولی کلاً خود نمایندگی وقتی میگه واسه ما چک بیارید نامی از خودش نمیاره و میگه چک رو در وجه شرکت بهمن بیارید مگر اینکه بخواد از سهمیه ی خودش ماشین رو تحویل شما بده که همونطور که گفتم این اتفاق هم فقط در فروش فوری میوفته

foadost
10 March 2009, 03:50 PM
من خودم هم که این شرایط رو دیدم تعجب کردم البته زیاد تعجب هم نداره شرکت همیشه اینطوری بوده
به نظر من ثبت نام اصلا به صرفه نیست!
البته فکر کن شرکت با این کارش می خواد قیمت رو تثبیت کنه و نشون بده که دیگه مزدا ارزون نمیشه واین افزایش قیمتی که داشت دیگه به قیمت قبل برنمی گرده مثلا تیپ 1: 28500000 رو که کردن 31500000
با شرایطی که پیش اومده (خرید پلیس ، جوایز بانک ها و برخی از شرکت ها ، پیش فروش 2 و 3 مرحله ای ) گروه بهمن تمام تولیدات خودش رو تا آخر تیر 1388 پیش فروش کرده و الان به فکر تولیدات ماه های آینده خودش هست و به قول شما این قیمت ها رو اعلام کرده که به نوعی تکلیف کسانی که برای خرید به امید ارزون شدن دست نگه داشتن معلوم بشه و بگه الکی امیدوار نباشین ، ما قیمت ها رو 3 میلیون افزایش دادیم آب از آبم تکون نخورد و بدونید که همین قیمت ها تا نیمه ی دوم سال دیگه ثابت هست و قیمت های تحویل برای ماه های آیندش رو اعلام نکرده که بگه اگه دیر بجونبین به احتمال زیاد ییییییهو یه 3 میلیون تومن دیگه هم میاریم روش ، پس بیاین همین قیمت ها رو از ما بخرین که این مملکت خیلی بی صاحابه

farzad_Sh_2020
10 March 2009, 03:55 PM
با شرایطی که پیش اومده (خرید پلیس ، جوایز بانک ها و برخی از شرکت ها ، پیش فروش 2 و 3 مرحله ای ) گروه بهمن تمام تولیدات خودش رو تا آخر تیر 1388 پیش فروش کرده و الان به فکر تولیدات ماه های آینده خودش هست و به قول شما این قیمت ها رو اعلام کرده که به نوعی تکلیف کسانی که برای خرید به امید ارزون شدن دست نگه داشتن معلوم بشه و بگه الکی امیدوار نباشین ، ما قیمت ها رو 3 میلیون افزایش دادیم آب از آبم تکون نخورد و بدونید که همین قیمت ها تا نیمه ی دوم سال دیگه ثابت هست و قیمت های تحویل برای ماه های آیندش رو اعلام نکرده که بگه اگه دیر بجونبین به احتمال زیاد ییییییهو یه 3 میلیون تومن دیگه هم میاریم روش ، پس بیاین همین قیمت ها رو از ما بخرین که این مملکت خیلی بی صاحابه

خوب خیلی ها هم مثل خودم منصرف مشین و راحت ازش میگذرن و حتی بهش فکر هم نمی کنن که فکر کنم تعدادشون بیشتر از کسایی باشه که میرن میخرن . شاید دولت جلوشون را نگیره ولی ما چه کاره هستیم ؟.... :icon_razz

foadost
10 March 2009, 04:34 PM
خوب خیلی ها هم مثل خودم منصرف مشین و راحت ازش میگذرن و حتی بهش فکر هم نمی کنن که فکر کنم تعدادشون بیشتر از کسایی باشه که میرن میخرن . شاید دولت جلوشون را نگیره ولی ما چه کاره هستیم ؟.... :icon_razz
منم اول مثل شما فکر میکردم و خودم هم از فکر این ماشین اومدم بیرون و گفتم خیلی ها مثل من فکر میکنند ولی بعد دیدم که اینطور نیست و براساس پرسجو هایی که کردم دیدم با توجه به افزایش قیمت مزدا علاقه ی مردم نسبت به این ماشین کم نشده ، البته مردم حق دارن چون در رنج قیمت 35 میلیون تومان بهترین ماشین های تقریباً به روزی که میتونی به راحتی از یه شرکت معتبر بخری مزدا و مگان هستش که کلاً مزدا با سلیقه ی ما ایرانی ها بیشتر سازگار هست و اگر مردم بخوان این برندها رو خرید نکنن یا باید حداقل 5 میلیون بذارن رو پولشون و برن سراغ شرکت های وار کننده ماشین و ماشین وارداتی بخرن و یا باید برن سراغ دلال و وارد کنندگان غیر معتبر که از یه طرف حتماً باید آشنا داشته باشی که خوب همه ندارن و از طرف دیگه مشکلات و ریسک های مربوط به خودش رو داره و یا بایئ ماشین دست دوم بخرن که در این اوضاع بنداز بنداز خرید موفق شانس زیادی میخواد :icon_mad:

آقا سهیل
10 March 2009, 07:13 PM

nimass77ir
12 March 2009, 11:24 PM
یک سوال ؟
اگه شما رئیس یک کارخانه ساخت اتومبیل بودید و به علت بحران جهانی فروش شما کم می شد چکار می کردید . مخصوصا اگر می دید که سایر رقبا حتی با کاهش قیمت محصولات نتوانسته اند آمار فروش خود را بالا ببرند ، آیا باز به کاهش قیمت فکر می کردید ؟
اما مغز ایرانی کاری کرد که هیچ اقتصاددانی در جهان نکرده بود . طبق محاسبات اگر شما 100 ماشین می فروختید و مثلا برای هر یک 000/000/1 تومان سود می کردید ، پس از بحران جهانی 70 اتومبیل می توانید بفروشید . پس با احتمال اینکه در صورت گران کردن اتومبیل فقط 40 عدد خواهید فروخت سود شما 40*000/000/3 خواهد بود برابر 120 میلیون . یعنی حتی در رکود شما سود بیشتری از دوران رونق کرده اید . این یعنی نبوغ گروه بهمن .

nimass77ir
12 March 2009, 11:28 PM
یک سوال از دوستانی که اسفند ماشین خریدند دارم . آیا فقط داخل کارت ماشین نوشته شده مدل 88 و داخل سند و شناسنامه ماشین و بیمه ثالت تاریخ 87 هست ؟ در این صورت چه فایده ای از این مدل 88 بودن وجود خواهد داشت ؟

bazikadeh
14 March 2009, 01:19 AM
می خوام مزدا 3 پلاک تهران بگیرم.برای همین از تهران می خرم.

خواستم ببینم از کدوم نمایندگی بهتر و مطمئن تر هست بخرم؟(می دونم که نمایندگی ها همه یکی هستن اما خوب دوستان تجربه دارن)
خرید هم فوری و بقولا نقدی هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Masoud 206-16v
14 March 2009, 10:49 AM

دوست من اینجوری دیگه نیست که شما ماشین رو از هر جا بگیرید پلاک رو هم به نام همون استان یا شهر صادر کنن.پلاک بر مبنای محل سکونت شماست(آدرس محل که زندگی میکنید).اگر ی آشنا تهران داشته باشید آره این کار شدنیه.

bazikadeh
14 March 2009, 11:34 AM
دوست من اینجوری دیگه نیست که شما ماشین رو از هر جا بگیرید پلاک رو هم به نام همون استان یا شهر صادر کنن.پلاک بر مبنای محل سکونت شماست(آدرس محل که زندگی میکنید).اگر ی آشنا تهران داشته باشید آره این کار شدنیه.

بله این مطلب رو می دونم.آشنا هم دارم تهران.
من می خواستم بدونم از کدوم نمایندگی بخرم بهتره...
کلا می خوام سریع کارم راه بیوفته.

farzinkhan
14 March 2009, 07:55 PM
بله این مطلب رو می دونم.آشنا هم دارم تهران.
من می خواستم بدونم از کدوم نمایندگی بخرم بهتره...
کلا می خوام سریع کارم راه بیوفته.

فكر نكنم با آشنام كارت راه بيفته,چون جديدآ مدركي براي احراز محل سكونت مي خواند.
مثلآ سند,قبض تلفن و ..بايد به نام خودت يا فاميل درجه يك داشته باشي

bazikadeh
15 March 2009, 02:13 AM
فكر نكنم با آشنام كارت راه بيفته,چون جديدآ مدركي براي احراز محل سكونت مي خواند.
مثلآ سند,قبض تلفن و ..بايد به نام خودت يا فاميل درجه يك داشته باشي

آشنا درجه یک هست اونجا.خاله هست 2 تا...3 تا هم دایی :icon_lol:
دیگه درجه 1 تر از این ؟
اینا مهم نیست.من بحث اصلیم اینه که از کدوم نمایندگی بخرم بهتره...
نگید همشون یکین...بگین کدومش بهتره و کار راه بنداز تر...

آقا سهیل
15 March 2009, 07:02 PM
سلام... بچه ها من فروش 1 وديعه اي نوروزي مي خوام بنويسم، تحويلش خرداده، مي خوام واسه بقيه پولشم هم پرشيامو بفروشم، حالا اگه بخوام پلاك پرشيا روش باشه چي كار بايد بكنم؟ با تشكر

karash501
15 March 2009, 10:04 PM

خواستم ببینم از کدوم نمایندگی بهتر و مطمئن تر هست بخرم؟(می دونم که نمایندگی ها همه یکی هستن اما خوب دوستان تجربه دارن)
خرید هم فوری و بقولا نقدی هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پلاك ماشين شما هيچ ربطي به اينكه از كجا ميخرين نداره فقط آدرس مهمه فقط حواستون باشه اگه ماشين ديگه اي به آدرس غير از آدرس جديد دارين بايد يه گواهي تغيير آدرس از پليس +10 بگيرين

amingzj
15 March 2009, 10:12 PM
سلام... بچه ها من فروش 1 وديعه اي نوروزي مي خوام بنويسم، تحويلش خرداده، مي خوام واسه بقيه پولشم هم پرشيامو بفروشم، حالا اگه بخوام پلاك پرشيا روش باشه چي كار بايد بكنم؟ با تشكر
اگر همین یه پلاک به اسمتونه یکی دوهفته قبل از تحویل ماشین رو بفروشید و فک پلاک کنید همین پلاک میاد روش.
اگرم بیشتر1 پلاک دارید که دیگه شانسیه

Masoud 206-16v
15 March 2009, 11:29 PM
اگر همین یه پلاک به اسمتونه یکی دوهفته قبل از تحویل ماشین رو بفروشید و فک پلاک کنید همین پلاک میاد روش.
اگرم بیشتر1 پلاک دارید که دیگه شانسیه
اونایی که چند تا پلاک بنام خودشون دارن معمولا اونی که آخر از بقیه فک کردن روی خودروی جیدیدشون قرار میگیره.

farzinkhan
16 March 2009, 02:31 AM
اونایی که چند تا پلاک بنام خودشون دارن معمولا اونی که آخر از بقیه فک کردن روی خودروی جیدیدشون قرار میگیره.

مسعود جان فكر كنم شانسي باشه,:icon_surpچون در مورد من,آخرين بار كه پلاك گرفتم,با وجود اينكه سه تا پلاك داشتم كه فك شده بود,اولين پلاك رو كه فك كرده بودن دادن.البته چون اون پلاك قيچي شده بود به همون شماره يدونه ديگه ساختند.(پلاك رو شهريور 87 گرفتم,پلاكي كه دادن مال فك پلاك پاييز 85 بود,در صورتي كه تو 86 و 87 هم دو تا پلاك داشتم كه فك شده بود!!!!):icon_ques

vahiddddd
17 March 2009, 02:12 PM
سلام
امروز به نمايندگی بهمن واقع در خيابان مرزداران زنگ زدم و از بيشتر شدن سود در ثبت نام 3 مرحله اي سؤال کردم که گفتن همچين چيزی نيست و سود ها تغييری نکرده
نميدونم حالا اين نمايندگی خبر نداشت يا زياد شدن سود شايعه بوده:icon_mrgr
در ضمن قيمت تيپ 1 رو 31.5 و تيپ 3 رو 35.5 دادن:icon_ques

foadost
17 March 2009, 02:32 PM
سلام
امروز به نمايندگی بهمن واقع در خيابان مرزداران زنگ زدم و از بيشتر شدن سود در ثبت نام 3 مرحله اي سؤال کردم که گفتن همچين چيزی نيست و سود ها تغييری نکرده
نميدونم حالا اين نمايندگی خبر نداشت يا زياد شدن سود شايعه بوده:icon_mrgr
در ضمن قيمت تيپ 1 رو 31.5 و تيپ 3 رو 35.5 دادن:icon_ques
نمیشه که نمایندگی خبر نداشته باشه چون من خودم هم از 2 تا نمایندگی پرسیدم هم یکی از دوستانمون که عاملیت فروش رو داره به من گفت ، احتمالاً فکر کرده منظور شما بازهم بیشتر شدنه یعنی بیشتر از 1.600:icon_arro

vahiddddd
17 March 2009, 02:50 PM
نمیشه که نمایندگی خبر نداشته باشه چون من خودم هم از 2 تا نمایندگی پرسیدم هم یکی از دوستانمون که عاملیت فروش رو داره به من گفت ، احتمالاً فکر کرده منظور شما بازهم بیشتر شدنه یعنی بیشتر از 1.600:icon_arro
شايد حق با شما باشه ،چون ما تيپ 1 ثبت نام کرديم ، واسه اين زنگ زدم که ببينم ميشه موقع تحويل 1 حرکتی کنيم که بشه که اضافه قيمت تيپ 3 رو بديم و تيپ 3 بگيريم که گفتم هيچ رقمه نميشه ،آخر هم اين سؤال رو کردم که سود تغييری کرده گفت نه ,شايد فکر کرده که بيشتر شدن دوباره منظورمه ،بايد دوباره 1 تماسی بگيرم

foadost
17 March 2009, 03:08 PM
ما تيپ 1 ثبت نام کرديم ، واسه اين زنگ زدم که ببينم ميشه موقع تحويل 1 حرکتی کنيم که بشه که اضافه قيمت تيپ 3 رو بديم و تيپ 3 بگيريم که گفتم هيچ رقمه نميشه

دوست عزیر تا اونجا که من از گروه بهمن دیدم و شنیدم تو چیزهایی که مربوط به پول اضافی و این حرفا باشه نمیشه وجود نداره و شما تقریباً مطمئن باش که با کمی سماجت و البته کمی پول بیشتر 100% میتونی تیپ 1 رو به 3 تیدیل کنی و ارزشش هم داره که این کار رو انجام بدی.
فقط نباید تماس بگیری و باید مثل کسی که میخواد تحت هر شرایطی این کار رو انجام بده بری اونجا و بگی واسه من این کار رو بکنید ، معمولاً وقتی نمایندگی ببینه شما پاش هستی از سهمیه خودش یه تیپ 3 به شما میده و مال شما رو برمیداره واسه خودش ، البته این وسط شاید شما تخفیفی که از شرکت میگیری حدوداً نصف بشه
من یه تیپ 3 سه مرحله ای تحویل خرداد برای دوستم داشتم ، 5 اسفند رفتم گفتم الان میخوام و مدل 88 گفت باشه به قیمت 34500 (تازه اصلاً هم باهاش چونه نزدم ، اگه میزدم کمتر هم میشد گرفت) ولی دوستم پولش کامل نبود که بگیره ، حالا خرداد مال خودش رو تحویل میگیره که با تخفیف شرکت واسش در میاد 33.900 یعنی اگر میگرفت باید 600 بیشتر میداد ولی ماشینش رو سه ماه زودتر گرفته بود و شب عید هم ماشینش نو میشد

nimass77ir
4 April 2009, 09:40 AM
کسی میتونه یکی از نمایندگی های تهران که الان مزدا 3 تیپ 3 سرمه ای رو زیر قیمت 35500 بده به من معرفی کنه ، تا من 2 روز دیگه که میام تهران واسه پیدا کردن قیمت پائین سرگردان نشم توی شهر . نمایندگی ها تلفنی همه میگن 35500 اما بعضی دوستان گفت حضوری تا 34400 هم بعضی ها میدن .

jeeerjeeerak
9 April 2009, 10:38 PM
سلام
چرا قیمت مزدا 3 هیچوقت توی روزنامه ها نیست؟
ضمنا تیپ 3 چه تفاوتی با بقیه داره

farzinkhan
10 April 2009, 01:39 AM
سلام
چرا قیمت مزدا 3 هیچوقت توی روزنامه ها نیست؟
ضمنا تیپ 3 چه تفاوتی با بقیه داره

چرا نباشه!!هر روز تو راهنماي همشهري ميتوني پيگيري كني:icon_cool
در رابطه با تفاوت 3 تيپ تو تاپيك ها كلي راجع بهش صحبت شده.:icon_surp

bazikadeh
16 April 2009, 01:58 AM
آقا یه سوال فنی.این 3% به مزدا 3 هم می خوره که باید همین 3% عوارض رو بدیم به غیر از پول ماشین ؟

Mazda-Drive
16 April 2009, 02:02 AM
نه ماشین به همون قیمتی عرضه میشه که اعلام میکنند. مبلغی اضافه بهش صورت نمیگیره.

mahanghodsi
16 April 2009, 09:45 AM
سلام بر بزرگان خودم ،
اگه خدا قسمت کنه بنده هم تا ماه آینده ماشینمو میگیرم .
میخواستم مجدد بپرسم که تخفیف 3 مرحله ای های تحویل اردیبهشت چقدره ؟
قبلاً 900000 تومن بود ولی گویا الان 1600000 تومنه . ممنون میشم اگر جواب دقیق رو به من بگید .
مجددا ممنونم .

moore
16 April 2009, 10:57 AM
سلام بر بزرگان خودم ،
اگه خدا قسمت کنه بنده هم تا ماه آینده ماشینمو میگیرم .
میخواستم مجدد بپرسم که تخفیف 3 مرحله ای های تحویل اردیبهشت چقدره ؟
قبلاً 900000 تومن بود ولی گویا الان 1600000 تومنه . ممنون میشم اگر جواب دقیق رو به من بگید .
مجددا ممنونم .

دوست عزيز تا اونجايي كه من اطلاع كسب كردم ميدونم كه خود شركتم دقيق مشخص نكرده تخفيف 3 مرحله ايها چقدر هستش شما منتظر باش كه دعوتنامه شركت رو پست بياره خونتون توي اون مبلغ قسط سوم قيد شده اونوقت مي فهمي كه پرداختيت چقدر بايد باشه و تخفيف هم چقدر بهت دادن.:icon_cool
فقط زماني كه دعوتنامه به دستت رسيد به ما هم اطلاع بده تخفيف چقدر هستش و زمان تحويلت كي هست.
راستي رنگشو چه رنگي انتخاب كردي

آقا یه سوال فنی.این 3% به مزدا 3 هم می خوره که باید همین 3% عوارض رو بدیم به غیر از پول ماشین ؟

خير.خود شركت همه هزينه ها رو پرداخت مي كنه و شما هيچ پولي نمي خواهد پرداخت كنيد.

drnariman
16 April 2009, 11:34 AM

این 3% مربوط به ماشینای وارداتی است که شامل مزدا3 به علت تولید داخل نمی شه .

bazikadeh
16 April 2009, 12:02 PM
این 3% مربوط به ماشینای وارداتی است که شامل مزدا3 به علت تولید داخل نمی شه .

خیلی ممنون از همگی.
خودم همچین حدسی میزدم.اما گفتم از شما دوستان اهل فن سوال کنم که مطمئن بشم.

راستی من پدرم رفته بود نمایندگی کامرانیه بهش گفته بودن که ماشین این سری فقط توی 4 رنگ سفید،مشکی،خاکستری و نقره ای تولید میشه و رنگ های دیگه تولید جدید نیستن.

گفتم این حرف رو بگم دوستان در جریان باشن.

mahanghodsi
17 April 2009, 02:35 PM
دوست عزيز تا اونجايي كه من اطلاع كسب كردم ميدونم كه خود شركتم دقيق مشخص نكرده تخفيف 3 مرحله ايها چقدر هستش شما منتظر باش كه دعوتنامه شركت رو پست بياره خونتون توي اون مبلغ قسط سوم قيد شده اونوقت مي فهمي كه پرداختيت چقدر بايد باشه و تخفيف هم چقدر بهت دادن.:icon_cool
فقط زماني كه دعوتنامه به دستت رسيد به ما هم اطلاع بده تخفيف چقدر هستش و زمان تحويلت كي هست.
راستي رنگشو چه رنگي انتخاب كردي

خير.خود شركت همه هزينه ها رو پرداخت مي كنه و شما هيچ پولي نمي خواهد پرداخت كنيد.
سلام مجدد بر Moore عزیزم ،:icon_wink
عرض به خدمت انور شما ، من وقتی از نمایندگی پرسیدم که آیا دعوتنامه خاصی برای این خرید ما میاد یا نه ، جواب دقیقی به ما نداد ، البته قبلاً میگفت که با پرداخت قسط دوم دعوتنامه میاد . قسط دوم رو که توی بهمن 87 دادیم ، قسط سوم هم تاریخش ده یازده روز دیگس . ولی تا الان هیچ خبری از دعوتنامه نیست .
با توجه به فرمایش شما ، بنده حتماًً فردا به نمایندگی زنگ میزنم تا ببینم چی میگن .
من رنگ سفید رو انتخاب کردم و میخوام که آپشنهایی مثل قاب آیینه چراغدار ، پارکابی چراغدار ، زه های استیل جلو و عقب ، سنسور دنده عقب و چراغ زنون رو واسش بذارم .
باز هم از همه ممنونم و میخوام اگه اطلاعات خاصی نسبت به پرداخت سوم قسط و مبلغ اون و همینطور دعوتنامه مربوطه دارن از ما دریغ نکنن .
قربون شما

moore
20 April 2009, 03:40 PM
سلام مجدد بر Moore عزیزم ،:icon_wink
عرض به خدمت انور شما ، من وقتی از نمایندگی پرسیدم که آیا دعوتنامه خاصی برای این خرید ما میاد یا نه ، جواب دقیقی به ما نداد ، البته قبلاً میگفت که با پرداخت قسط دوم دعوتنامه میاد . قسط دوم رو که توی بهمن 87 دادیم ، قسط سوم هم تاریخش ده یازده روز دیگس . ولی تا الان هیچ خبری از دعوتنامه نیست .
با توجه به فرمایش شما ، بنده حتماًً فردا به نمایندگی زنگ میزنم تا ببینم چی میگن .
من رنگ سفید رو انتخاب کردم و میخوام که آپشنهایی مثل قاب آیینه چراغدار ، پارکابی چراغدار ، زه های استیل جلو و عقب ، سنسور دنده عقب و چراغ زنون رو واسش بذارم .
باز هم از همه ممنونم و میخوام اگه اطلاعات خاصی نسبت به پرداخت سوم قسط و مبلغ اون و همینطور دعوتنامه مربوطه دارن از ما دریغ نکنن .
قربون شما
mahanghodsi جان چه خبرا؟
رفتي نمايندگي بپرسي ببيني داستان از چه قراره؟ من تا اونجايي كه فهميدم و نمايندگي گفت بايد منتظر دعوتنامه باشي تا بياد و بعدش قسط سومم پرداخت كنيد.ضمنا علاوه بر مواردي كه گفتي مي خواهي به نمايندگي سفارش بدي بيمه تكميلي خودروتو هم فراموش نكن كه از همه واجب تره عزيز.
اگه خبري داشتي حتما به ما هم بگو تا در جريان قرار بگيريم.
ممنون

mahanghodsi
21 April 2009, 12:59 AM
mahanghodsi جان چه خبرا؟
رفتي نمايندگي بپرسي ببيني داستان از چه قراره؟ من تا اونجايي كه فهميدم و نمايندگي گفت بايد منتظر دعوتنامه باشي تا بياد و بعدش قسط سومم پرداخت كنيد.ضمنا علاوه بر مواردي كه گفتي مي خواهي به نمايندگي سفارش بدي بيمه تكميلي خودروتو هم فراموش نكن كه از همه واجب تره عزيز.
اگه خبري داشتي حتما به ما هم بگو تا در جريان قرار بگيريم.
ممنون
عرض ادب مجدد خدمت سروران عظام بالاخص Moore عزیز ،
عرض شود بنده بعد از اینکه به نمایندگی مربوطه زنک زدم ، جوابی که گرفتم این بود که قاعدتاً بایستی دعوتنامه مربوطه بیاد منتهی برای خبر دقیق قرار شد طی چند روز آینده مجدداً خبر بگیرم تا جواب قطعی معلوم بشه .
Moore عزیز لطف میکنی راجع به بیمه تکمیلی بیشتر توضیح بدی .:icon_ques
بنده هم هر خبری شد خدمت همه عارض میشم .
خوش باشید :icon_surp

moore
21 April 2009, 10:13 PM
عرض ادب مجدد خدمت سروران عظام بالاخص Moore عزیز ،
عرض شود بنده بعد از اینکه به نمایندگی مربوطه زنک زدم ، جوابی که گرفتم این بود که قاعدتاً بایستی دعوتنامه مربوطه بیاد منتهی برای خبر دقیق قرار شد طی چند روز آینده مجدداً خبر بگیرم تا جواب قطعی معلوم بشه .
Moore عزیز لطف میکنی راجع به بیمه تکمیلی بیشتر توضیح بدی .:icon_ques
بنده هم هر خبری شد خدمت همه عارض میشم .
خوش باشید :icon_surp

سلام خدمت دوستان خوبم
خدمت شما عرض كنم كه بيمه تكميلي شامل بيمه بدنه ، بيمه سرقت ، بيمه حوادث و كلا ميشه گفت هر نوع حادثه اي كه اگر خداي ناكرده اتفاق بيفته. شما با پرداخت ما به تفاوت اين بيمه ها ميتونيد از همون شركتي كه خودرو رو بيمه كرده بيمه نامه تكميليتونو دريافت كنيد كه به نظرم خيلي اهميت داره البته شايد كمي گرون بشه ولي ارزششو داره شكي درش نيست.
ممنون از شما دوستان عزيز ان شا الله خبري شد ما رو هم در جريان بگذار.
موفق باشيد:icon_cool

moore
24 April 2009, 11:22 PM
دوستان گرامي سلام
از عزيزان كساني كه ثبت نام 3 مرحله اي داشتن ولي انصراف دادن آيا كسي پولشو پس گرفتن اگه دوستان كسي اينكارو كرده محبت كنه اطلاع بده كه ميزان سود در نظر گرفته شده از طرف گروه بهمن در طي اين مدت چقدر هستش.البته بعيد ميدونم شركت به اين اساني پول رو پس بده.
ممنون از همگي دوستان عزيز.

mahanghodsi
26 April 2009, 11:58 PM
عزیزان سلام ،
طبق پیگیریهای انجام گرفته از طرف بنده ، قرار بر این شده رو سه شنبه جلسه ای از طرف گروه بهمن بر گزار میشه که در اون مسالۀ دعوتنامه ارسالی از طرف گروه بهمن برای متقاضیان 3 مرحله ای بررسی میشه .
ضمناً به نظر میرسه مبلغ تخفیف برای این افراد 1600000 تومان باشه ، این مساله هم بررسی میشه .
سوال Moore عزیز رو هم یادم رفت از نمایندگی بپرسم :icon_neut
انشالله که در نهایت مشتری از خرید خودش رضایت داشته باشه .
با تقدیم احترام :icon_surp

lord473
27 April 2009, 10:17 AM
سلام دوست عزیز

شما در مورد این جلسه مطمئنی؟ در مورد تخفیق آیا برای تیپ 1 هم همینقدره که میگی؟

lord473
27 April 2009, 11:11 AM
آقا من الان با نمایندگی ادیب جو حرف زدم قضیه تخفیف فروش 3 مرحله ای درسته 1300000 برای تیپ 1 و 1600000 برای تیپ 3

moore
27 April 2009, 05:11 PM
عزیزان سلام ،
طبق پیگیریهای انجام گرفته از طرف بنده ، قرار بر این شده رو سه شنبه جلسه ای از طرف گروه بهمن بر گزار میشه که در اون مسالۀ دعوتنامه ارسالی از طرف گروه بهمن برای متقاضیان 3 مرحله ای بررسی میشه .
ضمناً به نظر میرسه مبلغ تخفیف برای این افراد 1600000 تومان باشه ، این مساله هم بررسی میشه .
سوال Moore عزیز رو هم یادم رفت از نمایندگی بپرسم :icon_neut
انشالله که در نهایت مشتری از خرید خودش رضایت داشته باشه .
با تقدیم احترام :icon_surp

دوست من ممنون از اطلاعاتت:icon_cool
به نظر مياد اين طور كه داره پيش ميره ثبت نام 3 مرحله ايها خردادم ماشين به دستشون نميرسه چون قانونا بعد از دريافت دعوت نامه هم 20 روزي طول ميكشه تا ماشين بياد.
عجيبه چون گروه بهمن براي ثبت نامي هاي طرح عيد تا عيد تاخير زيادي نداشت ولي اينطور كه پيداست برنامه خاصي براي 3 مرحله ايها نداره و خودشونم هنوز نمي دونن مي خواهن چكار كنن:icon_razz.
ضمنا اينجوري هم كه پيداست رنگهاي موجود در كارخانه محدود هستش.
ممنون از كليه عزيزان

msa85
29 April 2009, 01:37 PM
سلام من یک سه مرحله ای دارم که به دلیل این که فعلا در آموزشی سربازی هستم تا سه یا چهار ماه دیگه نمی خواهم ماشین را تحویل بگیرم.
می خواستم بدونم تو این مدت به من از سود مازاد تعلق می گیره یا خیر؟

اگه یکی از دوستان سوال کنه ممنون می شم:icon_eek:

moore
29 April 2009, 03:37 PM
سلام من یک سه مرحله ای دارم که به دلیل این که فعلا در آموزشی سربازی هستم تا سه یا چهار ماه دیگه نمی خواهم ماشین را تحویل بگیرم.
می خواستم بدونم تو این مدت به من از سود مازاد تعلق می گیره یا خیر؟

اگه یکی از دوستان سوال کنه ممنون می شم:icon_eek:
دوست عزيز فكر نمي كني كه اين سوال رو بايد از نمايندگي بپرسي؟ :icon_twis
چون من مي دونم خود نمايندگي هم از جواب دادن به اين سوال عاجزه چه برسه به ما.
فقط ميدونم شركت عمرا كاري بكنه كه بخواهد به كسي سود مازاد بده چون تو خودت نمي خوايي ماشين رو تحويل بگيري:icon_razz اگه ديركرد از اونا بود يك حرفي ولي حالا احتمالا كه خودت نمي خوايي ميگه بيا ماشينو ببر و خواستي استفاده كن و نخواستي هم استفاده نكن!!!

ehsan_iuc
29 April 2009, 04:07 PM
بچه ها کسی از نتیجه جلسه روز سه شنبه خبردار نشد؟بالاخره دعوتنامه این سه مرحله ای ها رو کی می خوان بدن؟اگه خرداد ندن که واقعا شورشو درآورده این گروه بهمن!!کسی هنوز براش نیامده دعوتنامه؟آدم رو پشیمون می کنن از هر کاری اینها!!!!!!!!!

mahanghodsi
29 April 2009, 05:52 PM
سلام خدمت دوستان خودم ،
من قول میدم پنج شنبه و نهایتاً تا شنبه نتیجه جلسه رو با خبر بشم و خدمت همه اعلام کنم .
تا اون موقع :icon_surp

آقا سهیل
29 April 2009, 09:28 PM
من 2 وديعه ای عيد نوروز نوشتم اونم تحويلش خرداده... قضيه ما چيه؟... تازه يادمه وقتي ثبت نام مي كرديم نوشته بود هيچ حقي نداربم اگه يه رنگه ديگه بدن!!!

moore
29 April 2009, 10:35 PM
سلام خدمت دوستان خودم ،
من قول میدم پنج شنبه و نهایتاً تا شنبه نتیجه جلسه رو با خبر بشم و خدمت همه اعلام کنم .
تا اون موقع :icon_surp

دوست من احسنت به تو كه هواي دوستاي خودتو داري.
ما كه بي صبرانه منتظره اعلام نتيجه تو هستيم.چون هنوز هيچ كس دعوتنامه اي براش ارسال نشده و كسي هم پولشو پس نگرفته خوبه باز اونايي كه انصراف ندادن كمتر ضرر كردن. تو كه تهراني خيلي راحت تر مي توني خبرا رو بگيري و موثق تر.
ممنون از همه دوستان خوب خودم.

lord473
30 April 2009, 09:38 AM
سلام بر همگی به خصوص سه مرحله ای های عزیز!
من دیروز نمایندگی بودم و گفتند دعوتنامه ها کم کم داره صادر می شه و تا الان 5 تاش رسیده و ما بقی هم بزوری میاد. امیدوارم خالی نبسته باشن؟!

روز خوش

mahanghodsi
30 April 2009, 07:37 PM
سلام به همۀ بزرگواران خودم ،
من امروز پنج شنبه با نمایندگی که ثبت نام کرده بودم صحبت کردم . طبق گفته ایشون دعوتنامۀ من دیروز یعنی چهارشنبه به دست نمایندگی رسیده و لذا بنا بر این هیچ دعوتنامه ای به آدرس ثبت نام کننده صادر نمیشه ( البته من این مورد رو با توجه به مورد پیش اومده برای دعوتنامۀ خودم عرض کردم ) .
و اما دو نکته عجیب :
1 - بحث اول اینکه وقتی من از نمایندگی خواستم که دعوتنامه ارسالی رو برای من فکس و یا کپی کنه در جوابشون شنیدم که این دعوتنامۀ مربوطه جزو اسناد داخلی به حساب میاد ، لذا امکان اجرای خواستۀ من فراهم نیست . بنده هم گفتم که ودیعۀ سوم رو وقتی پرداخت میکنم که این دعوتنامه به نام من رو ببینم . طرف هم قبول کرد . لذا حتماً اوایل هفته آینده میرم نمایندگی تا دعوتنامه رو ببینم .
2 - بنا به گفته نمایندگی و برداشت من ، برای افرادی که چکهای خودشونو به موقع پرداخت کردند ، مبلغ تخفیف 1600000 تومنه اما کسایی که دیر پرداخت کردند با توجه به این مساله ، امکان اینکه نمایندگی سر دادن این میزان تخفیف بازی در بیاره زیاده .
به محض اینکه دعوتنامه خودمو دیدم و ازش تونستم کپی بگیرم مجدداً تمام مسائل رو واستون تعریف میکنم .
خواهشاً باز هم اگر کسی اطلاعات خاصی داره که میتونه من و امثال من رو کمک کنه ما رو در جریان بذاره .
ممنونم از همه دوشتان خودم ، تا بعد :icon_cool

moore
30 April 2009, 10:41 PM
سلام به همۀ بزرگواران خودم ،
من امروز پنج شنبه با نمایندگی که ثبت نام کرده بودم صحبت کردم . طبق گفته ایشون دعوتنامۀ من دیروز یعنی چهارشنبه به دست نمایندگی رسیده و لذا بنا بر این هیچ دعوتنامه ای به آدرس ثبت نام کننده صادر نمیشه ( البته من این مورد رو با توجه به مورد پیش اومده برای دعوتنامۀ خودم عرض کردم ) .
و اما دو نکته عجیب :
1 - بحث اول اینکه وقتی من از نمایندگی خواستم که دعوتنامه ارسالی رو برای من فکس و یا کپی کنه در جوابشون شنیدم که این دعوتنامۀ مربوطه جزو اسناد داخلی به حساب میاد ، لذا امکان اجرای خواستۀ من فراهم نیست . بنده هم گفتم که ودیعۀ سوم رو وقتی پرداخت میکنم که این دعوتنامه به نام من رو ببینم . طرف هم قبول کرد . لذا حتماً اوایل هفته آینده میرم نمایندگی تا دعوتنامه رو ببینم .
2 - بنا به گفته نمایندگی و برداشت من ، برای افرادی که چکهای خودشونو به موقع پرداخت کردند ، مبلغ تخفیف 1600000 تومنه اما کسایی که دیر پرداخت کردند با توجه به این مساله ، امکان اینکه نمایندگی سر دادن این میزان تخفیف بازی در بیاره زیاده .
به محض اینکه دعوتنامه خودمو دیدم و ازش تونستم کپی بگیرم مجدداً تمام مسائل رو واستون تعریف میکنم .
خواهشاً باز هم اگر کسی اطلاعات خاصی داره که میتونه من و امثال من رو کمک کنه ما رو در جریان بذاره .
ممنونم از همه دوشتان خودم ، تا بعد :icon_cool

دوست عزيزم ممنون از اينكه اطلاعات خوبتو به ما هم گفتيد:icon_cool
راستش من امروز كه به نمايندگي خودم سر زدم هنوز ميگفتن كه بايد منتظر باشي تا دعوتنامه بياد درب منزلتون و اگه خبري غير از اين باشه به شما اطلاع ميديم به نظرم امد كه اين بابا اصلا تو باغ نيست چون من الان 11 روز از تاريخ 6 ماهم گذشته هيچ خبري هم نشده مسئول نمايندگي هم گفت اين بدقولي كه چيزي نيست كاملا عاديه.
من چكم رو سر موعد دادم البته با يك روز تاخير ولي ساير دوستاني كه ديدم تاخيرشون در پرداخت زياد بود.
راستي بعد از ارسال دعوتنامه 20-15 روزم تحويل خودرو طول ميكشه كه خدا رحم كنه:icon_arro.
البته حرف جالبي زد كه با حرف شما جور در مياد مي گفت اطلاعات مربوط به ميزان تخفيف هر كسي و رنگ ماشين و مبلغ واريزي جداگانه توي دعوتنامه ها ذكر شده به نظرم بايد دعوتنامه رو ديد تا فهميد مطالب داخلش چي هست.
دوستان عزيزم همه همراهي كنن تا با جمع آوري اطلاعات لازم به نتيجه مناسبي برسيم.:icon_sad:
ممنون از همگي:icon_cool

foadost
1 May 2009, 12:59 AM
تا اونجایی که من میدونم در گروه خودرو سازی بهمن چیزی به عنوان دعوت نامه برای کسانی که ثبت نام چند مرحله ای داشتند وجود نداره (همونطور که هیچ نامه ای برای کسی ارسال نشد که ودیعه ی دوم رو پرداخت کنند و همه خودشون بردند پرداخت کردند یا بعد از چند روز که از موعد پرداختشون گذشته بود نمایندگی با اون ها تماس تلفنی گرفته و تاریخ سررسید پرداخت قسط دوم رو به اطلاعشون رسونده )
کلا روند به این صورته که در موعد تحویل ( بعد از شش ماه ) نمایندگی با شما تماس میگیره و مابقی مبلغی که باید واریز کنید رو به شما اطلاع میده و شما یه چک رمزدار به اون مبلغ میبرید و قرار داد نهایی رو اونجا میبندید و بعد حدود یک هفته ماشین رو به شما تحویل میدند.
کلا مکاتبات شرکت فقط با نمایندگی ها هست و نمایندگی هم معمولاً تلفنی به مشتریان خبر میدن ( این اتفاق هم معمولاً چندین روز دیرتر میوفته ) و من تا به حال ندیدم برای کسی از طرف شرکت دعوتنامه بیاد

mahanghodsi
2 May 2009, 05:58 PM
دوست عزيزم ممنون از اينكه اطلاعات خوبتو به ما هم گفتيد:icon_cool
راستش من امروز كه به نمايندگي خودم سر زدم هنوز ميگفتن كه بايد منتظر باشي تا دعوتنامه بياد درب منزلتون و اگه خبري غير از اين باشه به شما اطلاع ميديم به نظرم امد كه اين بابا اصلا تو باغ نيست چون من الان 11 روز از تاريخ 6 ماهم گذشته هيچ خبري هم نشده مسئول نمايندگي هم گفت اين بدقولي كه چيزي نيست كاملا عاديه.
من چكم رو سر موعد دادم البته با يك روز تاخير ولي ساير دوستاني كه ديدم تاخيرشون در پرداخت زياد بود.
راستي بعد از ارسال دعوتنامه 20-15 روزم تحويل خودرو طول ميكشه كه خدا رحم كنه:icon_arro.
البته حرف جالبي زد كه با حرف شما جور در مياد مي گفت اطلاعات مربوط به ميزان تخفيف هر كسي و رنگ ماشين و مبلغ واريزي جداگانه توي دعوتنامه ها ذكر شده به نظرم بايد دعوتنامه رو ديد تا فهميد مطالب داخلش چي هست.
دوستان عزيزم همه همراهي كنن تا با جمع آوري اطلاعات لازم به نتيجه مناسبي برسيم.:icon_sad:
ممنون از همگي:icon_cool
سلام بر همه عزیزان ،
من امروز بالاخره دعوتنامۀ مربوط به خودم رو دیدم :icon_cool
اولاً اینکه مبلغ باقیمانده پرداختی ما 145054795 ( دقیقاً ) بود اما نمایندگی با توجه به عدم تاخیر در پرداختهای اول و دوم ، رقم 13900000 از ما طلب کرد ( چک در وجه گروه بهمن ) .
ثانیاً عنوان دعوتنامه " دعوتنامه برنامه ریزی تحویل خودرو " است .
تاریخ ارسال هم 6 اردیبهشت میباشد .
همچنین در دعوتنامه قید شده که خودرو پس از پرداخت کل مبلغ ، حداکثر تا 15 روز به نمایندگی تحویل داده میشود .
اما یک سوال که برای من هست اینه که تاریخ پرداخت دوم برای من 2 اردیبهشت خورده اما من توی بهمن ماه 10 تومنم رو دادم ، منتهی نمایندگی به من جواب داد که این اشتباه از طرف گروه بهمن بوده و دخلی به مشتری نداره و خودرو سر موعد به مشتری تحویل داده میشه .
یه مورد عجیب دیگه اینکه تاریخ امضا اداره فروش ( منظورم نمایندگی نیستا ) در زیر برگه دعوتنامه 8 اردیبهشته در حالیکه تاریخ ارسال اون 6 اردیبهشته :icon_ques
در مورد سوال MOOre عزیز هم باید بگم که سود افرادی که انصراف دادن به میزان 10% سالیانه است اما هنوز به هیچکسی پرداخت نشده .
پیگیریهای من باعث شد تا نمایندگی مربوطه حسابی از دست من شاکی بشه :icon_evil
اما فی الواقع من چاره ای نداشتم و نمیتونستن بدون رویت دعوتنامه پول دیگه به حساب طرف بریزم .
عزیزان من امیدوارم باز هم اگر کسی موردی تو حرفای من دیده و یا تفاوتی با موارد مشابه وجود داره من رو در جریان بذاره چون من تا وقتی ماشین تو پارکینگم نباشه هنوز نمیتونم اعتماد کامل بکنم .
باز هم اگر سوالی بود بنده در خدمتم :icon_excl
قربون شما

ehsan_iuc
3 May 2009, 12:24 PM
سلام بر همه عزیزان ،
اولاً اینکه مبلغ باقیمانده پرداختی ما 145054795 ( دقیقاً ) بود اما نمایندگی با توجه به عدم تاخیر در پرداختهای اول و دوم ، رقم 13900000 از ما طلب کرد ( چک در وجه گروه بهمن ) .
همچنین در دعوتنامه قید شده که خودرو پس از پرداخت کل مبلغ ، حداکثر تا 15 روز به نمایندگی تحویل داده میشود .
اما یک سوال که برای من هست اینه که تاریخ پرداخت دوم برای من 2 اردیبهشت خورده اما من توی بهمن ماه 10 تومنم رو دادم ، منتهی نمایندگی به من جواب داد که این اشتباه از طرف گروه بهمن بوده و دخلی به مشتری نداره و خودرو سر موعد به مشتری تحویل داده میشه .
یه مورد عجیب دیگه اینکه تاریخ امضا اداره فروش ( منظورم نمایندگی نیستا ) در زیر برگه دعوتنامه 8 اردیبهشته در حالیکه تاریخ ارسال اون 6 اردیبهشته :icon_ques
در مورد سوال MOOre عزیز هم باید بگم که سود افرادی که انصراف دادن به میزان 10% سالیانه است اما هنوز به هیچکسی پرداخت نشده .
اما فی الواقع من چاره ای نداشتم و نمیتونستن بدون رویت دعوتنامه پول دیگه به حساب طرف بریزم .
عزیزان من امیدوارم باز هم اگر کسی موردی تو حرفای من دیده و یا تفاوتی با موارد مشابه وجود داره من رو در جریان بذاره چون من تا وقتی ماشین تو پارکینگم نباشه هنوز نمیتونم اعتماد کامل بکنم .
قربون شما
ممنون دوست من از اینکه ما رو در جریان گذاشتی...منم اتفاقا همین چند دقیقه پیش با نمایندگی که خودم ثبت نام کردم تماس گرفتم و گفت دعوتنامه ها همینجوری داره می آد و توی همین چند روز آینده مال شما هم می آد احتمالا و در مورد این سوال کردم که حقیقت داره هر کسی خوش قول بوده 13900 باید بده و هرکسی نبوده بیشتر باید پرداخت کنه که گفت نه اینها شایعه بوده همه همون تخفیف 1600 برای 3 مرحله ای های تیپ 3 براشون منظور شده!!گفت هر وقت دعوتنامه تون اومد باهاتون تماس می گیریم و برای آپشن هم هروقت ماشینتون اومد نمایندگی بیایید اینجا لیست آپشنهای مدنظرتون رو بدین...فقط در این آخرین روزها سر انتخاب رنگ دو دلم خودم نوک مدادی نوشتم نمی دونم سفیدش کنم یا نه؟!آخه خیلی سفید زیاد شده ماشین پلیس هم که بخواد بشه سفید می شه ولی از طرفی هم خیلی قشنگه!

moore
3 May 2009, 06:52 PM
سلام بر همه عزیزان ،
قربون شما

سلام به دوستان خوب و عزيز خودم
دوستان ديروز از نمايندگي به من زنگ زدن گفتن دعوتنامه شما از تهران اومده بيان ببريد:162: من هم جك و فرز رفتم نمايندگي و جالب ابنكه اصل دعوتنامه رو داد بهم گفت مبلغ به علاوه مدارك لازم رو بيار تا بفرستيم تهران شاخ در اوردم گفتم:big_smile: باشه گفت تخفيف تو خوب شده و اخرين مبلغ واريزي من138.605.480 ريال هست عددش يكم عجيبه ولي گفت اولين دعوت نامه ارسالي مال شماست ديگه ماله هيچكس نيومده Thanks god باز هم خداروشكر مثل هميشه خوش شانس بودم.
رنگشم گفت نميشه عوض كرد ولي من نمي خواستم چون من نوك مدادي انتخاب كرده بودم و اين رنگم خيلي دوست دارم.
خلاصه مدارك رو برديم تحويل داديم گفت عصر ميفرستيم تهران و ان شاا.... اولين تحويلي هم شما هستيد.
راستش من اينكارو كرده بودم براي سرمايه گذاري و ماشين خودمم فروختم ولي ديگه مي خواهم انشاا... نگهش دارم براي خودم و حالشو ببرم.
ممنون از همه عزيزان و دوستان گرامي:icon_wink

ehsan_iuc
3 May 2009, 08:08 PM
دوستان ديروز از نمايندگي به من زنگ زدن گفتن دعوتنامه شما از تهران اومده بيان ببريد:162: من هم جك و فرز رفتم نمايندگي و جالب ابنكه اصل دعوتنامه رو داد بهم گفت مبلغ به علاوه مدارك لازم رو بيار تا بفرستيم تهران شاخ در اوردم گفتم:big_smile: باشه گفت تخفيف تو خوب شده و اخرين مبلغ واريزي من138.605.480 ريال هست عددش يكم عجيبه ولي گفت اولين دعوت نامه ارسالي مال شماست ديگه ماله هيچكس نيومده Thanks god باز هم خداروشكر مثل هميشه خوش شانس بودم.
رنگشم گفت نميشه عوض كرد ولي من نمي خواستم چون من نوك مدادي انتخاب كرده بودم و اين رنگم خيلي دوست دارم.
خلاصه مدارك رو برديم تحويل داديم گفت عصر ميفرستيم تهران و ان شاا.... اولين تحويلي هم شما هستيد.
راستش من اينكارو كرده بودم براي سرمايه گذاري و ماشين خودمم فروختم ولي ديگه مي خواهم انشاا... نگهش دارم براي خودم و حالشو ببرم.
آقا خیلی مبارکه..پس رنگ رو اگه نمی شه عوض کرد که هیچی دیگه همون رو نگه می دارم...نگفت چند روز بعد بیایید برای تحویل؟

Mazda-Drive
3 May 2009, 08:16 PM
دوست عزیز مبارکت باشه. کلا ماشین قیمتش چند شد؟

moore
3 May 2009, 11:58 PM
آقا خیلی مبارکه..پس رنگ رو اگه نمی شه عوض کرد که هیچی دیگه همون رو نگه می دارم...نگفت چند روز بعد بیایید برای تحویل؟

مرسي دوست من.گفت تا 15 روز آينده به اميد خدا.گفت تماس ميگيريم.

دوست عزیز مبارکت باشه. کلا ماشین قیمتش چند شد؟

ممنونم دوست خوبم.338.605.408 ريال.چه عدد با مزه ايه.من كه نفهميدم اين عدد از كجا اختراع شده يا گروه بهمن اينو واسه من انتخاب كرده.
كسي تا حالا ماشيني به اين قيمت خريده:icon_arro.جالبه من 540 تا تك تومنيشو هم دادم.:icon_razz.
من كه خيلي حال كردم با اين عدد.
همگي عزيزان موفق و سرحال باشيد انشاا...:icon_cool

محمد‌علی
4 May 2009, 08:13 AM

مبارکت باشه.
منم نوک مدادی گرفتم خیلی ها هم میگن که این این رنگ به مزدا 3 بیشتر میاد که البته سلیقه ای هست:icon_evil
دعا کنید دعوت نامه های ما هم زود بیاد چون انتظار دیگه داره خسته کننده میشه

ممنونم دوست خوبم.338.605.408 ريال.چه عدد با مزه ايه.من كه نفهميدم اين عدد از كجا اختراع شده يا گروه بهمن اينو واسه من انتخاب كرده.
كسي تا حالا ماشيني به اين قيمت خريده:icon_arro.جالبه من 540 تا تك تومنيشو هم دادم.:icon_razz.

خوب عزیز من اون 8 قرونشم میدادی که یه دفه مدیون نشی :icon_razz:icon_cool

Masoud 206-16v
4 May 2009, 11:56 AM

من كه خيلي حال كردم با اين عدد.
همگي عزيزان موفق و سرحال باشيد انشاا...:icon_cool

حالا بنظرت اگه اون روز ماشین رو نقد خریده بودی بهتر نبود؟:icon_surp راستی چه مدت از زمان ثبت نام تا تحویل میگذره؟:icon_arro

Transmit
4 May 2009, 05:20 PM
این میزان سود، ارزش اینهمه انتظار را ندارد. به خصوص با بدقولیها و اعصاب خوردیهای درگیری با نمایندگی و گرفتهاریهای دیگر. البته، اگر پول در همین بازه زمانی فراهم می شود و پرداخت یکباره آن ممکن نیست؛ موضوع عوض می شود. البته، من بالشخصه از آخرین باری که به روش ثبت نامی خودرو خریدم؛ با خودم عهد کردم که هرگز این کار را نکنم و هر زمان که پولم حاضر شد؛ خرید فوری بکنم. در مورد خرید مزدا 3 نیز همین کار را کردم و از کار خودم بسیار راضی هستم. صبح پول دادم و عصر، ماشین را گرفتم. انتظار نکشیدم، اعصابم خورد نشد، درگیر نشدم، هزاربار زنگ نزدم، پشیمان نشدم و خلاصه اینکه خیلی خوب بود. البته، برای جمع و جور شدن پولم، نزدیک به دو ماه معطل شدم. پولم هم خوابیده بود. خب ترجیح می دهم پولم پیش خودم باشد و اختیارش را تا لحظه آخر داشته باشم. حداکثر بانک می گذارم. شاید سودش کمتر باشد. اما راحتی اعصابش بیشتر از این ارزش دارد. ضمن اینکه در این کشور، هرگز از این ریسکها نمی شود کرد. آقای moore چند ماه پولش خوابیده، انتظار کشیده و در نهایت، خودرو را نزدیک به سیصد هزار تومان گرانتر از نرخ فروش فوری در زمان ثبت نام، خریده است. به هر حال هر کسی طرز تفکری دارد.

Mazda-Drive
4 May 2009, 09:27 PM
خبری که میدم همین امروز پرسیدم . چند ساعت پیش . دیگه فروش 3 مرحله ای مزدا تمام شد. به گفته خود نمایندگی از 2 روز پیش این شرایط برداشته شده.

محمد‌علی
4 May 2009, 11:06 PM
این میزان سود، ارزش اینهمه انتظار را ندارد. به خصوص با بدقولیها و اعصاب خوردیهای درگیری با نمایندگی و گرفتهاریهای دیگر. البته، اگر پول در همین بازه زمانی فراهم می شود و پرداخت یکباره آن ممکن نیست؛ موضوع عوض می شود. البته، من بالشخصه از آخرین باری که به روش ثبت نامی خودرو خریدم؛ با خودم عهد کردم که هرگز این کار را نکنم و هر زمان که پولم حاضر شد؛ خرید فوری بکنم. در مورد خرید مزدا 3 نیز همین کار را کردم و از کار خودم بسیار راضی هستم. صبح پول دادم و عصر، ماشین را گرفتم. انتظار نکشیدم، اعصابم خورد نشد، درگیر نشدم، هزاربار زنگ نزدم، پشیمان نشدم و خلاصه اینکه خیلی خوب بود. البته، برای جمع و جور شدن پولم، نزدیک به دو ماه معطل شدم. پولم هم خوابیده بود. خب ترجیح می دهم پولم پیش خودم باشد و اختیارش را تا لحظه آخر داشته باشم. حداکثر بانک می گذارم. شاید سودش کمتر باشد. اما راحتی اعصابش بیشتر از این ارزش دارد. ضمن اینکه در این کشور، هرگز از این ریسکها نمی شود کرد. آقای moore چند ماه پولش خوابیده، انتظار کشیده و در نهایت، خودرو را نزدیک به سیصد هزار تومان گرانتر از نرخ فروش فوری در زمان ثبت نام، خریده است. به هر حال هر کسی طرز تفکری دارد.

transmit عزیز در نگاه اول با شما موافقم در شرایطی که همون 6 ماه پیش پولت حاضر باشه و هدفت سواری گرفتن از ماشین باشه درسته.
ولی اگر شما 6 ماه فرصت می خواستی پولت آماده بشه اگه تو ثبت نام شرکت نکرده بودی الان به جای 33900000 باید در بهترین حالت 35500000 میدادی که 1600000 تومان به نفعت هست. پس برای کسی که پولش 6 ماه پیش آماده نبوده به صرفه تره که ثبت نام کنه تا پولشو نگه داره
برای کسی هم که پولش حاضر بوده و فقط هدفش سرمایه گذاری بوده هم باز ثبت نام به صرفه هست چون الان ماشین رو میگیره 33900000 و می فروشه 36000000 یعنی چیزی حدود 2100000 سود کرده. (توجه داشته باشید اگه ماشین گرون نمی شد این سود برابر 1900000 می شد)
موفق باشی :icon_cool

farzad_Sh_2020
4 May 2009, 11:19 PM
transmit عزیز در نگاه اول با شما موافقم در شرایطی که همون 6 ماه پیش پولت حاضر باشه و هدفت سواری گرفتن از ماشین باشه درسته.
ولی اگر شما 6 ماه فرصت می خواستی پولت آماده بشه اگه تو ثبت نام شرکت نکرده بودی الان به جای 33900000 باید در بهترین حالت 35500000 میدادی که 1600000 تومان به نفعت هست. پس برای کسی که پولش 6 ماه پیش آماده نبوده به صرفه تره که ثبت نام کنه تا پولشو نگه داره
برای کسی هم که پولش حاضر بوده و فقط هدفش سرمایه گذاری بوده هم باز ثبت نام به صرفه هست چون الان ماشین رو میگیره 33900000 و می فروشه 36000000 یعنی چیزی حدود 2100000 سود کرده. (توجه داشته باشید اگه ماشین گرون نمی شد این سود برابر 1900000 می شد)

سلام . شما اینطور فکر میکنید . ولی وقتی من تصمیم داشتم بخرم حتی نقدی 32 هم تیپ 3 را میداد نمایندگی و دقیقاً یک هفته بعدش کشید بالا . پس کسی که میخرید اووم موقع حداقل 3000000 سود میکرد . :icon_cool
توی روزنامه دیروز هم باز دیدم که نمایندگی زده با شرایط اقساطی ویژه برای اساتید و پزشکان و وکلا و جالب اینجاست که تحویل فوری بود . :icon_cool

محمد‌علی
5 May 2009, 07:49 AM
سلام . شما اینطور فکر میکنید . ولی وقتی من تصمیم داشتم بخرم حتی نقدی 32 هم تیپ 3 را میداد نمایندگی و دقیقاً یک هفته بعدش کشید بالا . پس کسی که میخرید اووم موقع حداقل 3000000 سود میکرد . :icon_cool
توی روزنامه دیروز هم باز دیدم که نمایندگی زده با شرایط اقساطی ویژه برای اساتید و پزشکان و وکلا و جالب اینجاست که تحویل فوری بود . :icon_cool

دقیقا، به شرطی که می دونستی قیمتا داره 3 میلیون می کشه بالا

foadost
5 May 2009, 09:31 AM
transmit
اي بابا كي ميگه الان 36 تومن ميشه مزدا 3 تيپ 3 فروخت!!!!؟؟؟؟
بالاترين قيمتي كه بتوني ماشينت رو بفروشي حدود 34.5 تا 35 هست كه زياد به صرفه نيست
تو روزنامه همشري 34.200 داشت تحويل فوري

mahanghodsi
5 May 2009, 11:01 AM
عزیزان من سلام ،
این هم تصویر دعوتنامۀ منه ، فقط میخوام بدونم افرادی که دعوتنامشونو دیدن :
1 - آیا اونو از نمایندگی تحویل گرفتن ؟
2 - تاریخ پرداخت قسط دوم تو دعوتنامه چه تاریخیه ؟
http://piqlet.com/?v=davatnaame.jpg (http://piqlet.com/?v=davatnaame.jpg)

mahanghodsi
5 May 2009, 11:02 AM
http://img.piqlet.com/davatnaame.jpg

vahiddddd
5 May 2009, 12:39 PM
ما که از 3 مرحله اي انصراف داديم ،20 روز هم کشيد پول رو پس بدن،البته حدود 300 تومان هم سود دادن ،ايشالا واسه تابستون واسه تحويل فوری اقدام ميکنيم .

moore
6 May 2009, 09:15 PM
حالا بنظرت اگه اون روز ماشین رو نقد خریده بودی بهتر نبود؟:icon_surp راستی چه مدت از زمان ثبت نام تا تحویل میگذره؟:icon_arro

مسعود جان توجه نداشتي چي شد؟:icon_ques
من اون موقع ماشين رو خودم داشتم ،مي خواستم سرمايه گذاري كنم اين رو ثبت نام كردم (توي پست هاي چند ماه پيشم من اين مطالب رو بيان كرده بودم كه وقتي داشتم ورق ميزدم خاطراتم تازه شد)بعد كه ماشين خودم رو فروختم و با توجه به گروني ماشين من تصميم گرفتم كه همين ماشيني رو كه تحويل ميگيرم نگه دارم و حالشو ببرم.:icon_cool پس ضرري نكردم چون ماشينم حداقل نو شد ولي همون رنگ و ضمنا با پلاك جديد چون اون پلاك رو تحويل ندادم(ندادن) :icon_arro
حدود 6 ماه و اندي ميشه.:icon_smil
ممنون از همگي عزيزان:icon_wink

دوست عزيز خدمت شما عرض كنم اين دغدغه و نگراني لذت زندگي است چون اون رو پويا ميكنه و حداقل به من حس زنده بودن ميده.:icon_sad:
من در كل اين مدت 6 ماه 3 بار رفتم نمايندگي زنگم نزدم فقط كمي نگران بودم كه چرا دعوتنامه نيومد كه اونم با 5 روز تاخير رسيد دستم.
نه پشيمونم نه عصبي نه ناراحت نه اعصابم خورده:icon_twis مگه چكار كردم خيلي هم لذت ميبرم چون الان سند كارت ماشين بيمه و... انشا ا.. همش به نام خودمه دوندگي ندارم و از همه مهمتر سود پول من اينقدر نمي شد كه اين شركت تخفيف داد.
من كه از اين مسئله راضيم خداروشكر تا الان همه چيز خوب و عالي بوده اگه بازم اين شرايط جور بشه اين كار رو مي كنم چون ماشينم زير پام بود تا اخرين لحظه و از اينكه داره نو ميشه به شدت مسرورم.
البته هر كي طرز تفكري داره كه منم به افكار شما احترام مي گذارم:icon_razz
موفق باشيد

اي بابا كي ميگه الان 36 تومن ميشه مزدا 3 تيپ 3 فروخت!!!!؟؟؟؟
بالاترين قيمتي كه بتوني ماشينت رو بفروشي حدود 34.5 تا 35 هست كه زياد به صرفه نيست
تو روزنامه همشري 34.200 داشت تحويل فوري

دوست عزيز اگه 34.200 وجود داشت كسي مگه حالش بده بره 35.500 از نمايندگي بخره.
يادت باشه اينجا چند وقت پيش يك كلاه برداري بزرگ شده بود از همين كلك زير قيمت بازار.
اين رقم اصلا وجود نداره جلوي خودم نمايندگي 35.500 فروخت.

yaghini
7 May 2009, 01:02 PM
دوست عزیز شما میتونی از بعضی نمایندگی ها ۳۴ و ۵۰۰ بخری.
نام نمایندگی و شماره تلفنش رو هم از روزنامه دنیای اقتصاد (بازار نامه) میتونی ‍بیدا کنی.

moore
7 May 2009, 01:21 PM
دوست عزیز شما میتونی از بعضی نمایندگی ها ۳۴ و ۵۰۰ بخری.
نام نمایندگی و شماره تلفنش رو هم از روزنامه دنیای اقتصاد (بازار نامه) میتونی ‍بیدا کنی.

شما يكي از اين نمايندگي ها رو معرفي كن تا ما هم بفهميم كجاست؟
من كه پيدا نكردم.

nimass77ir
7 May 2009, 02:59 PM
من خودم 3 هفته پیش از نمایندگی خیابان شریعتی بالاتر از پل سید خندان خریدم 35 تومن البته تلفنی به من گفته بود 34500 اما وقتی دید از شهرستان اومدم و خسته و کوفته و حال چرخیدن تو شهر رو ندارم دبه کرد و گفت 35 . همون موقع یکی از دو نمایندگی میدون امام حسین گفت 34 تومن اما سفید و سیاه و نقره ای و خاکستری داشت و سرمه ای که من می خواستم نداشت . اونم اگه دبه می کرد فوقش می گفت 34500 . ظاهرا نمایندگیها اگه بصورت سبدی ( چند تا هم زمان ) بخرن واسشون 2500 تا 3 تومن زیر قیمت در میاد . یه کم تو تهران بچرخی 34 هم هست

mick
7 May 2009, 03:59 PM
من سفید رو 10 روز پیش خریدم 34 و 550
از جمهوری .

mahanghodsi
11 May 2009, 11:04 PM
سلام بر علمای بزرگ 3 سوار ،
بنده به لطف اون بالایی 2 روزه کخ ماشینو تحویل گرفتم .
عجب عروسکیه خداییش !!!:icon_sad:
واقعا فوق العادس .
من گاهاً نمیتونم خودمو کنترل کنم و باهاش تخت گاز میرم با اینکه هنوز آب بندی نشده !
معکوس 3 به 1 که استثناییه ...
تاپیک رو منحرف نمیکنم ، منتظر حواب و اعلام تحویل ماشینای رفیقام میمونم :icon_cool
ارداتمند شما

آقا سهیل
11 May 2009, 11:47 PM
واقعا فوق العادس .
من گاهاً نمیتونم خودمو کنترل کنم و باهاش تخت گاز میرم با اینکه هنوز آب بندی نشده !
تاپیک رو منحرف نمیکنم ، منتظر حواب و اعلام تحویل ماشینای رفیقام میمونم :icon_cool
ارداتمند شما

پلاک ماشینای جدید همه رو ایران 55 می دن؟ مال شما هم 55 هست؟ کدوم منطقه تهران هستید؟

maisi_maisam
12 May 2009, 12:01 AM
دوستان الان قیمت نقدی چنده؟ من سورمه ای 3 رو گرفتم 35 فیمتشو. خوبه؟ راستی الان پیش فروش داره ؟ نداره؟ اگه بخوام بگیرم با توجه به اینکه یه دفعه 2 تومن گرون شده بهتر نیست وایسم تا ارزون بشه؟ اصلا ممکنه ارزون بشه؟

mahanghodsi
12 May 2009, 11:20 AM
پلاک ماشینای جدید همه رو ایران 55 می دن؟ مال شما هم 55 هست؟ کدوم منطقه تهران هستید؟
آره ، مال ما هم 55 پلاک شده ، ما شمال تهرانیم .

Mazda-Drive
12 May 2009, 01:59 PM
درسته که بحث تایپیک شمازه گذاری پلاک نیست. ولی مگه پلاک شمال و جنوب و غرب و شرق تهران با هم فرق داره؟ آخه من دیدم 44 تموم شده حالا رسیده به 55 .

farzinkhan
12 May 2009, 06:29 PM
درسته که بحث تایپیک شمازه گذاری پلاک نیست. ولی مگه پلاک شمال و جنوب و غرب و شرق تهران با هم فرق داره؟ آخه من دیدم 44 تموم شده حالا رسیده به 55 .

تا قبل از اتمام ايران 44 پلاك هاي مناطق مختلف فرق مي كرد
مناطق شمالي 11 و 44
مناطق مركزي 22 و مناطق جنوبي 33

Real Madrid
12 May 2009, 09:50 PM
واقعا فوق العادس .
ارداتمند شما
آقا مبارک باشه
فقط یک سوالی دارم که شاید تو این تاپیک جاش نباشه اما لطفا اگر امکان داره جواب بدید.آیا رنگ مزدا همچنان مثل سابقه؟و مهمتر اینکه اگر از دستگاه تست رنگ استفاده بشه چی نشون میده؟منظورم اینه که ماشینو رنگ شده نشون میده یا نه؟ مرسی