PDA

View Full Version : آپشنهای سمند

amahdavi2004
20 April 2006, 03:18 PM
دوستان لطفا راهنماپى کنيد موقع سفارش سمند معمولى چه امکانات و آپشنهايى را با چه هزينه اى مى توان به ايران خودرو سفارش داد؟

z_qz54
21 April 2006, 01:06 AM
سی دی چنجر ، رینگ آلومینیومی ، داشبورد طرح چوب و یکسری از آپشنهایی که جدیدا میدن ولی من نمیدونم.

meslehichkas
21 April 2006, 02:13 AM
يخچال - ترمز اي بي اس
سيستم صوتي حرفه اي (!!!)
رينگ و لاستيك - سنسور عقب
تفاوت رنگ در قسمتهاي داخلي

z_qz54
21 April 2006, 02:22 AM
يخچال - ترمز اي بي اس
سيستم صوتي حرفه اي (!!!)
رينگ و لاستيك - سنسور عقب
تفاوت رنگ در قسمتهاي داخلي

برای اینا که ثبت سفارش میکنن و خیلی طول میکشه.
یکسری از وسایل رو هم با ماشین های لیزینگی میدن.

.Reza.
21 April 2006, 04:22 PM
سلام

بهترين راه پرسش از مراكز آپشن ايران خودرو است.

آپشن ها در مقاطع زماني مختلف متفاوت هستن(( مدتي ABS بود و مدتي نبود!))

بهتره در همون مقطع زماني كه قصد خريد داريد پرسش كنيد.

mi_ra52
22 April 2006, 02:06 AM
سفارش آپشنهای پایین بعد از تحویل خودرو هست ( قیمتها برای سال 84 هست ) :
http://mira52.persiangig.com/image/004.jpg

http://mira52.persiangig.com/image/003.jpg

Nomad
22 April 2006, 04:50 PM
ببخشید میشه از همه ی اینا روی همه ماشینا استفاده کرد ؟ ( یعنی مختص ماشین خاصی هستن یا نه ؟ ) منظورم اینه که روی 405 هم میشه از همه اینا استفاده کرد ؟

machine doodi
27 April 2006, 07:38 AM
با تشکر از شما مهرزاد جان...
سوالی داشتم در ارتباط با رنگ داشبورد. آیا طرح چوب اجباریه و تمام خودروهای تحویلی با همین طرح تحویل مشتری میشن یا اینکه میشه قبل از دریافت ماشین درخواست جلو داشبورد ساده کرد. من خودم در حال حاضر تمام وجه ثبت نام رو به حساب ایران خودرو ریختم و منتظر تحویل خودرو هستم ولی از این طرح چوب اصلا خوشم نمیاد!! میشه جلو داشبورد رو قبل از تحویل بصورت ساده درخواست کرد؟

vahid579
6 April 2007, 08:24 PM
آیا کسی تا حالا فرمان سمند را از پمپ مکانیکی به پمپ برقی تبدیل کرده ؟؟؟
میگن خیلی نرم میشه !!!
اگر کسی انجام داده بگه که چقدر هزینه دارد .

ar1358
7 April 2007, 10:54 PM
كجا ميشه داخل سمند رو اين جوري كرد?
كسي قيمت نداره؟:
http://i19.tinypic.com/3y6ospx.jpg

================================================== ========

مهره هاي دزدگير رينگ واسه سمند چنده؟
عكسي ازش نداريد؟

================================================== ========
http://i10.tinypic.com/48xz5m1.jpg

قهوه اي متاليك با جلو پنجره كروم

reza engine
26 December 2007, 03:00 PM
يه سوال از دوستان سمند باز
آيا سمند LX كامپيوتر سفري ( تاكيدم نمايشگر مصرف سوخته) رو داره؟
اگه نداره آيا ميشه مثل 206 روش نصب كرد و آيا كسي چنين كاري تا به حال كرده؟

2244145
27 December 2007, 01:38 AM
تو سری اول ال ایکس این امکان بود که با تغییر کیلومتر حذفش کردن معلوم نشد چرا ولی بعضی میگن این کیلومتر های جدید نیز میتونن این امکان رو فعال کنن.

Raminium2001
27 December 2007, 12:09 PM
علت حذف کامپیوتر سفری از سمند LX نا هماهنگ عمل کردنش با کیلومتر ماشین بود که آقایون مثل همیشه صورت مسئله رو پاک کردند. شنیدم که امکانش هست که شما با تعویض صفحه کیلومتر دیجیتال، مجدد فعالش کنید. ولی اطلاعات غلط به چه دردتون میخوره...

Vile Viper
1 November 2008, 06:20 PM
سمند خودش چیه که آپشن داشته باشه ؟

Raminium2001
1 November 2008, 07:02 PM
دوست عزیز، توی این سایت و کلا توی این کشور خیلیها سمند دارند و برای ماشینشون به فکر آپشن هم هستند. من خیلی خوشحال میشم از نظرات خوبت بهره مند بشم، ولی طبق قوانین، جایی که حرفی برای گفتن ندارید، سکوت کنید.

ghiaci
1 November 2008, 10:10 PM
آپشن هاي سمند با 405 و پارس خيلياش مشترك است در سايت Mem-khodro تعداديش هست

Warrior--
2 November 2008, 12:37 AM
جدیدا امکانات بسیار زیاد تری از آن ها که دوستمان mi_ra52 (http://www.phalls.com/member.php?u=3778) گفتند برای اتومبیل های ساخت ایران خودرو موجود است, آیا کسی از آن ها اطلاعی دارد؟

morten
2 November 2008, 12:56 AM
دوستان می خواستم بدونم توی تیون آپشن ایران خودرو برای سمند LCD هم نصی می کنند من توی مجله ماشین دیدم که تیلیغ کرده بود LCD فابریک سمند مارکش هم PIONEER بود می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی داره؟

irharrier
2 November 2008, 05:07 PM
اون آپشن های صفحه پیش که مال 84 بود کسی 87 را نداره؟
یا اطلاعی از قیمت های جدید نداره؟ من واقعا دنبال دیسکی کردن عقبم

viva
3 November 2008, 05:08 PM
مرکز آپشن ایران خودرو تا جائیکه من یادم میاد برای سمند یک لیست از این ها رو ارائه میده مثل چشمی برای دزدگیر سمند و استرس بار و ..... که اکثرا مثا یخچال و جالباسی و بوگیر و اپری تمیز کننده و ..... چیز بدرد بخوری نداره

من خودم برای نصب چشمی 3 ساعت الاف شدم آخرش گفت ما نتونستیم نصبش کنیم برو به خیابان آذربایجان شاید با رله بتونن نصب کنند ؟!

realmadrid
22 November 2008, 01:18 AM
مرکز آپشن فقط تو تهران هست یا شهرستان هم هست !

Raminium2001
23 November 2008, 06:10 PM
رسما فقط تو تهران هست. ولی ممکنه بععضی از نمایندگیهای شهرستان هم اجازش رو گرفته باشن.

bizbloger
28 November 2008, 06:35 PM
لیست آپشن های 87 رو کسی نداره؟ البته نمی دونم برای ال ایکس سال سفارشی چیزی میشه اضافه کرد!‍؟

viva
10 December 2008, 02:00 PM
سلام
این آدرس سایت آپشن ایران خودرو است
http://www.mem-khodro.com/

bizbloger
10 December 2008, 07:45 PM
سلام
این آدرس سایت آپشن ایران خودرو است
http://www.mem-khodro.com/

از اپشنهایی که گفته برای سمند ال ایکس سفارشی چیز خاصضی برای گذاشتن نمونده! فقط این سانروف اگه واقعا فابریک دربیاد خیلی وسوسه کننده است!

Raminium2001
12 December 2008, 01:13 PM
از اونجا که سازنده برای ماشین همچین آپشنی رو در نظر نگرفته بود (اون زمان هنوز مد نشده بود) پس سانروف فابریک سمند گیر نمیاد. mem هم یک نمونه ایتالیایی (که از معرفترینها هست) روفقط نصب می کنه. اما از مقاوم سازی سقف و طراحی اختصاصی برای سمند خبری نیست.

viva
13 December 2008, 10:01 AM
ساند روف خوبه ولی نمی ارزه که ماشین رو با زدن سان روف بد نام کنیم به این خاطر که موقعی که می خواهیم ماشین رو بفروشیم میگن احتمالا ماشین چپ کرده بوده که سان روف زدن و میخوره تو سر ماشین!

mask_star80
14 December 2008, 12:55 AM
راستی کسی میدونه چرا از آپشن های سمند سفارشی کم کردن مثلا یخچال ورداشتن البته به جاش ایموبلایزر گذاشتن که واقعا برای ایران لازمه

bizbloger
14 December 2008, 10:45 AM
ساند روف خوبه ولي نمي ارزه که ماشين رو با زدن سان روف بد نام کنيم به اين خاطر که موقعي که مي خواهيم ماشين رو بفروشيم ميگن احتمالا ماشين چپ کرده بوده که سان روف زدن و ميخوره تو سر ماشين!
به اين جنبه موضوع فكر نكرده بودم!:icon_razz

راستي کسي ميدونه چرا از آپشن هاي سمند سفارشي کم کردن مثلا يخچال ورداشتن البته به جاش ايموبلايزر گذاشتن که واقعا براي ايران لازمه

كاش فقط آپشنها رو برميداشتن! مال من كه شارژ فندكي داخل زيردستي راننده رو هم نداره!

2244145
14 December 2008, 02:18 PM
خودر شارژر توی زیر دستی نیست یا فندک نیست ؟ آخه شارژر زیر دستی فندک نداره .
پس جاش چی گزاشتن؟

bizbloger
15 December 2008, 10:44 AM
خودر شارژر توي زير دستي نيست يا فندک نيست ؟ آخه شارژر زير دستي فندک نداره .
پس جاش چي گزاشتن؟

هيچي! جاش يه سوراخه!!!!!!

morten
19 December 2008, 10:40 PM
دوستان کسی قیمت کیت power window سمند LX رو نداره؟

Warrior--
20 December 2008, 12:36 AM
دوستان کسی قیمت کیت power window سمند LX رو نداره؟

شرمنده, ولی Power Window چیست؟

Raminium2001
22 December 2008, 09:00 PM
یعنی مثلا وقتی ماشین رو خاموش می کنی، همه پنجره ها و سانروف به صورت اتوماتیک بسته بشه.

morten
5 January 2009, 01:09 AM
دوستان اگر کسی قیمت power window و handsfree blutooth فابریک سمندو داره ممنون میشم کمک کنه!!

Raminium2001
6 January 2009, 01:05 PM
در مورد قیمتها اطلاع ندارم ولی یه توضیحی لازم دیدم بیارم و اون اینه که تو این آپشنها چیزی بنام فابریک نداریم. پاور ویندو که میشه جزو آپشنهای دزدگیر حساب کرد، Bluetooth هم خیلی از سیستمهای پخش دارند، کیت مجزای اون هم موجود هست که تو مجله ماشین تبلیغ یک مدل رو دیده بودم مثل سمند های سفارشی، دکمه اون روی کنسول نصب میشد و البته مدلش بهتر از سفارشیهای ایران خودرو بود.

morten
6 January 2009, 10:39 PM
در مورد قیمتها اطلاع ندارم ولی یه توضیحی لازم دیدم بیارم و اون اینه که تو این آپشنها چیزی بنام فابریک نداریم. پاور ویندو که میشه جزو آپشنهای دزدگیر حساب کرد، Bluetooth هم خیلی از سیستمهای پخش دارند، کیت مجزای اون هم موجود هست که تو مجله ماشین تبلیغ یک مدل رو دیده بودم مثل سمند های سفارشی، دکمه اون روی کنسول نصب میشد و البته مدلش بهتر از سفارشیهای ایران خودرو بود.

میشه اسم و مدل اون مدل هندرز فری بلوتوث رو بگید!
در ضمن با این هندزفری بلوتوث های روی سمند میشه از طریق گوشی موزیک هم گوش داد؟یعنی با استفاده از اون موزیک روی گوشی از طریق سیستم ماشین پخش بشه؟!

s.amohsni
18 January 2009, 12:34 PM
سلام در صفحه اول اين پست سوالي شده بود درباره قطعات دكوراتيو داخل خودرو ولي كسي جوابي نداده من اين سوال رو تكرار ميكنم اميد وارم يكي جواب بده .آيا فقط طرح چوب براي قطعات دكوراتيووجود داره يا نه؟ واينكه اگه وجود داره كي بايد تعيين كني كه كدوم رو مي خواي

abdi55
18 January 2009, 03:48 PM
دوست من تو مدلهاي سفارشي طرح چوب نيست و اگه خريدتون بلند مدت باشه زمان وديعه اخر يعني موقع دريافت دعوتنامه ميتوني آپشنها رو مشخص كني
اگه فروش فوري سفارشي باشه همان زمان پر كردن قرارداد ميتوني مشخص كني

Raminium2001
18 January 2009, 07:04 PM
البته معمولا طرح چوب تولید میشه و طرح عادی برای تاکسیرانی تولید میشه. قبلا به مشتری بنا به سفارش میدادند، بعد از مدتی هم شد شانسی (که البته همه طرح چوب می خواستند) و الان هم طرح کرم رنگ رو تحویل میدهند. حالا اگه بخوای مدل سیاه رنگ رو تحویل بگیر، فکر کنم باید کمی دوندگی کنی.

s.amohsni
18 January 2009, 11:23 PM
من يه سمند lx با موتور EF7در مهر ماه ثبت نام كردم .مي خواستم ببينم قطعات دكراتيو طرح چوبه يا ميتونم در هنگام ارسال دعوت نامه اونرو تغيير بدم .در ضمن مال سفارشيا مگه فرق ميكنه ؟ اگه فرق ميكنه چه شكليه ؟ اگه عكسي داريد لطفا بذاريد.

abdi55
19 January 2009, 10:14 AM
بله ميتونيد موقع دعوتنامه سفارش بدين رنگش هم اگه خواستين ميتونين عوض كنين
اگه نمايندگي گفت نميشه شما قبول نكنين چون برشون دردسر داره از طرف ديگه نفعي هم براي اونا نداره زيربارش نميرن اينو مسول نمايندگي شهرمون كه با من رفيقه گفت
اگه اصرار كني قبول ميكنن البته بستگي به سرحال بودن كارمند قسمت فروش نمايندگي هم داره
http://www.ikco.com/persian/products/samandlx.aspx

saeed4055
19 January 2009, 03:02 PM
چرا در سايت ايران خودرو چند كلاس سفارشي (14 و 15 و 16 ) قرار داده؟
اگه الان سمند lx سفارشي ثبت نام كنيم كدوم كلاس رو به ما تحويل ميدن؟
مگه نميشه تك تك تجهيزات اضافي رو خودمون انتخاب كنيم؟
ممنون

abdi55
19 January 2009, 03:15 PM
اين رو بهتره زنگ بزني از نمايندگي سوال كني

mask_star80
30 January 2009, 03:25 PM
من که ثبت نام کردم کلاس 16 رو بهم دادن

MoHaMaD Z
12 June 2009, 04:36 PM
سلام دوستان . ببخشيد تاپيك زدم . آخه هرجا رو گشتم جايي رو پيدا نكردم كه بتونم سوالمو توش بپرسم !!!!!
من ميخواستم يه سري چيز كه روي خودروي هاي سفارشي هست بخرم !!!
1 - آينه تاشو برقي
2 - Power Windows . از اينا كه شيشه ها رو تك تك مياره بالا
و ...
حالا ميخواستم بپرسم كه ميتونيم اينا رو از شركت آپكو خريداري كنم ؟؟؟؟ اصلا ميفروشه !!!!!!
شما قيمتشونو نميدونيد ؟؟؟؟
ممنون ميشم جواب بديد !!! :icon_excl

rayanreza
13 June 2009, 12:22 AM
با سلام
محمد جان این آپشن هارو به راحتی میشه نصب کرد.
پاور ویندوز رو همه سیستم صوتی تصویری ها دارن و به راحتی نصب میکنن و آخرین قیمتیم که ازش داشتم برای هر جفت درب 18 هزار تومنه.
آینه تاشو برقی هم یه زمانی دنبالش بودم که خود آپشن ایران خودرو انجام می داد 150 هزار تومن که فکر کنم الان خیلی کمتره.
تمامیه این آپشن ها از قبیل یخچال - کارکیت موبایل - پاور ویندوز - آینه تاشو برقی و... را خود مرکز آپشن ایران خودرو و جاهای دیگه انجام میدن.

موفق و پیروز باشید:icon_cool

MoHaMaD Z
13 June 2009, 06:26 AM
ممنون كه جواب داديد !! الان يكي از دوستانم واسه پارس قيمت كرد گفت چون آينه هاي هم بايد عوض بشه 70 تومن درستش ميكنن !!!
بعد اين پاور ويندوز ماركش چيه ؟؟؟ فرق ميكنه چي بگيريم يا نه ؟؟؟ اونوقت اين شيشه ها رو تك تك مياره بالا ؟؟؟ آخع شنيدم گه همه رو بيار بالا استهلاك وارد ميكنه به موتور بالابر و ...

rayanreza
13 June 2009, 09:27 AM
ممنون كه جواب داديد !! الان يكي از دوستانم واسه پارس قيمت كرد گفت چون آينه هاي هم بايد عوض بشه 70 تومن درستش ميكنن !!!
بعد اين پاور ويندوز ماركش چيه ؟؟؟ فرق ميكنه چي بگيريم يا نه ؟؟؟ اونوقت اين شيشه ها رو تك تك مياره بالا ؟؟؟ آخع شنيدم گه همه رو بيار بالا استهلاك وارد ميكنه به موتور بالابر و ...

خواهش میکنم محمد جان.پاور مارک خاصی نداره و اگر برای 4 تا شیشه نصب بشه هم زمان میده بالا که خیلی ضرر داره. ولی برای 2تا شیشه جلو خیلی مشکلی نیست

MoHaMaD Z
14 June 2009, 10:28 AM
ولي من شنيدم يكي از دوستانم گفت نميدونم چه كار ميكنن كه شيشه ها تك تك مياد بالا !!! مال همسايمون هم اينطوره !!!

enamoured1985
14 June 2009, 11:45 PM
من پارسال توسط خود آپکو روی سمند پاور ویندو نصب کردم.50$
مارکش هم چینی بود.
شیشه ها هم تک تک میاد بالا.
چند وقت پیش هم برای آینه تاشوی برقی زنگ زدم گفت 180$
قیمت ها رو هم میتونی اینجا ببینی.فرقی نکرده
http://www.opco.co.ir/shop/

Raminium2001
17 June 2009, 01:30 PM
دوستان عزیز، تاپیک آپشنهای سمند از قبل موجود بود. ولی چون 3 ماهی میشد غیر فعال بود شاید اون رو از یاد برده بودید. در هر حال پستهای مربوطه به تاپیک قبلی منتقل شد.

parsian
7 May 2010, 04:49 AM
در سمند سفارشی فرمان به اصطلاح چرم و چوب نصب شده، در قسمت مربوط به پژو خونده بودم میشه فرمان ماشین را به فروشنده داد و با پرداخت مابه التفاوت فرمان دیگه ای خرید
خواستم درمورد سمند هم همین کارو انجام بدم اما دیروز هرجا رفتم اصلا خبر نداشتن و با تعجب میپرسیدن این چجور فرمانیه !؟ نمایندگی فروش قطعات ایرانخودرو میگفت اصلا چنین چیزی توی لیست خریدشون نیست که بخوان سفارش بدن، آیا واقعا همینطوره؟ کسی هست که این مدل فرمان رو خریده باشه؟

سوال دوم: فروشگاهی که جلو پنچره کروم داشته باشه و قیمتش

parsian
9 May 2010, 11:39 PM
لااقل یکی بیاد بگه نمیدونم کجاست :icon_cry:

Validator
10 May 2010, 12:51 AM
سلام،
من توی اداره آپشن اینجور فرمان رو ندیدم که شاید دقت نکرده ام. ولی فکر کنم دو جا به چشمم خورده که این کار رو میکنند: جایی توی خیابان پاسداران-حوالی کارواش و یکی دیگه توی خیابان طوس -بعد از یادگار به سمت جیحون.
شرمنده که دقیق نیست...! آخرین قیمتش هم حدود 35000 تومان داشتم.

MoHaMaD Z
26 May 2010, 11:46 AM
دوستان میگم نظرتون در مورد اینا چیه ؟؟
ارزش داره بخریم ؟
http://www.chare.ir/index.php?target=products&product_id=5432
http://www.chare.ir/index.php?target=products&product_id=18804&smid=462

Saliary
31 May 2010, 12:15 PM
دوستان میگم نظرتون در مورد اینا چیه ؟؟
ارزش داره بخریم ؟
http://www.chare.ir/index.php?target=products&product_id=5432
http://www.chare.ir/index.php?target=products&product_id=18804&smid=462

دومی بد نیست بیشتر میارزه. قبلا ماهواره و TV تبلیغ کرده بودند.

safasony
10 June 2010, 03:18 PM
نخري محمد جان